Cehave nv Veghel Groepsleider verpakkingstechniek assistent verkoopleider De Ennia Hij/Zij-polis. Met het oog op de kinderen. Zweedse p Europese Zoekt u een vaste baan? Hoechst verkoper met buitendienst ervaring Ericsson STICHTING MUSISCHE VORMING ATELIER „DE SCHUUR" (oud Tilburg) DOCENT(E) TEKENEN/SCHILDEREN (2Uur) DOCENT(E) TEXTIELE VORMGEVING (2 uur) ATELIER ,,'t HEKS" (Tilburg-Noord) DOCENT(E) THEATER (4uur). ATELIER „DE SCHUUR". DOCENT(E) TEKENEN/SCHILDEREN DOCENT(E) TEXTIELE VORMGEVING: ATELIER „'t HEKS". DOCENT(E) THEATER Zo langzamerhand zijn we het er gelukkig wel over eens, dat het afsluiten van een gezins polis zonder meer noodzakelijk is. Immers, wanneer één van de ouders wegvalt, moet er geld zijn om verder te kunnen met uw gezin. Verstandige zaak dus. Er is nu een gezinsverzekering, die makkelijk aangepast kan worden aan uw om standigheden: de Ennia Hij/Zij-polis. Flexibel genoeg om elke vader en moeder voor het juiste bedrag te verzekeren. Dat kan voor elk bedrag vanaf f 30.000,--. In principe bepaalt u dus zelf, hoeveel u betaalt Die flexibiliteit is overigens niet het enige voordeel. Zo is het de eerste tien jaar mogelijk de polis met uw gezin en uw inkomen mee te laten groeien. Bovendien verzekert de Ennia Hij/Zij-polis de man van een uitkering ineens, binnen een jaar nadat hij zestig is geworden. Op die manier weet u dus niet alleen uw gezin goed verzekerd, maar zorgt u ook nog eens voor een aantrekkelijk spaarpotje. Redenen genoeg om eens te gaan praten met uw verzekeringsadviseur. Hij vertelt u graag het fijne van de Ennia Hij/Zij-polis. vrouwelijk en mannelijk produktiepersoneel Ericsson Telefoonmaatschappij B.V. Hoechst Breda vraagt een magazijnbediende technische materialen Koninklijke Tabaksfabriek- Koffiebranderijen- Theehandel N. V. bijbel- deel Rieg- Ngken- heken v. [Marokkn niet moeilijk opstap- plank achllder< stuk zinneb Ljopa bilnne- Üfozcn De Cehave nv te Veghel, Europa's grootste Meng- voederbedrijf met een jaaromzet van ruim 1% miljard, vraagt voor de Divisie Agrarische Bedrijfsbenodigd- heden met een goederenstroom ter waarde van ca. 135 miljoen, voor uitbreiding van haar verkoop activiteiten, een Hij zal worden belast met de coördinatie van de direct- mail activiteiten, regelt de nodige verkoopacties, werkt daarvoor in overleg met de reclame-afdeling de promotieplannen uit en bewaakt de resultaten van de gevoerde campagnes. Om deze functie goed te kunnen vervullen dient men na een middelbare opleiding een marketing- opleiding te hebben genoten; ervaring te hebben in een commerciële functie (op direct-mail gebied); woonachtig te zijn in Veghel of directe omgeving, of bereid te zijn in Veghel of directe omgeving, binnen een straal van 15 km, te gaan wonen. Leeftijd 30 tot 35 jaar Afhankelijk van leeftijd en ervaring zal het aanvangs salaris liggen tussen de 2.900,-- en 3.300,-- bruto per maand. Tevens bieden wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties onder no. PZ 2373 te richten aan de afdeling Personeelszaken, Hoofdkantoor Cehave nv, Pater Van den Elsenlaan 4, 5462 GG Veghel. De Stichting Musische Vorming Tilburg beheert een vijftal ateliers en een afdeling binnenschoolse vorming die lessen, kursussen en projekten op het terrein van de audio-visuele, beeldende'en dramatische vorming verzorgen. Zij nodigt sollicitanten uit voor; ,die volwassen kursisten begeleidt bij het twee-dimensionaal onderzoek. Voorkeur gaat uit naar hen, die ervaring hebben met eenvoudige druk- en andere vlakke technieken zoals: gouache, collage, monotype e.a. die volwassen kursisten begeleidt bij onderzoek naar de mogelijkheden van o.a. eenvoudige weef- en applicatietechnieken. Voorkeur gaat uit naar hen die ervaring hebben met het werken met de z.g. natte technieken zoals batik, plangi, ikat en zeefdruk. die kursisten in de leeftijd van 12-16 en 16-21 jaar begeleidt in de opbouw en ontwikkeling van een produktie waar de mogelijkheden van de deelnemers aan ten grondslag liggen. Verwacht wordt dat de produktie aanleiding is tot het verwerven van basiskennis en vaardigheden. Voorkeur gaat uit naar hen die ervaring hebben op het terrein van bewegen, mime, tekstanalyse, schmink e.d. Voor alle vakatures geldt dat - de opleiding en ervaring gerelateerd moeten zijn aan het werkgebied van de kunst. - de aanstelling geschiedt krachtens de interim subsidieregeling van het Ministerie van CRM. - de aktieve betrokkenheid bij de kunst en het kunstgebeuren voorwaarde is. - de datum van ingang 1 september is. Sollicitaties gelieve U binnen 10 dagen te richten aan de Stichting Musi sche Vorming, P.F. Bergmansstraat 4, 5017 JH Tilburg met vermelding van de vakature. Voor eventuele informatie kunt U zich wenden tot dhr. Doms, dir. -ennia levensverzekering r DE STEM VAN ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1980 Neem dan eens kontakt op met Ericsson in Rijen. Wij hebben plaatsingsmogelijkheden voor: Haansbergseweg 1, 5121 LG Rijen, Tel. (01612)31 31. Jrtjks- daalder- de lezer heil Ericsson Telefoonmaatschappij B. V. is een dochteronderneming van het Zweedse concern L.M. Ericsson. Het bedrijf in Nederland telt ruim 1000 medewerkers, verdeeld over vestigingen in Rijen, Rotterdam en Voorburg. Het produceert en verkoopt telecommunicatie- en signaalapparatuur. Deze grappige postbod- „Europese Vriendschaps penclub die jongens en m elkaar in contact brengt, f- jaar oud bent en je kunt ai schrijven kan je er aan me De Europese Vriendsch geleden in Parijs opgerich l'enfance" en het voorlicht Gemeenschap. Zij bedachten het volge, van een verenigd en vredi diplomaten, politici en zak iets aan... In vijf jaar tijd zijn er al r jonge Europeanen op dez gekomen. Dus, als je tussen twaal je wilt schrijven met een F jongen of meisje van deze briefkaartje naar:'„Post Eu 109, no. 75017 Paris (Frar Zet er verder je naam, v adres en je hobby's op. Ei leuke reacties krijgt. Je ku schrijven. Het geeft niet al Dat zal dan een goede oe a lleen- zang denk beeldig Ihet- I zelfde De werkzaamheden bestaan uit (eenvoudig) massaproduktiewerk in onze montage-afde lingen. Hiervoor zijn geen specifieke oplei dingen vereist. In de montage-afdelingen, waar hoofdzakelijk vrouwelijke personeelsleden werkzaam zijn, wordt gewerkt in: Dagdienst: Voor deze afdelingen hebben wij eigen busver voer, o.a. vanuit Breda, Dongen, Tilburg, Chaam, Gilze, Alphen, Goirle en Baarle-Nassau. Twee-ploegendienst: Voor de medewerkers in twee-ploegendienst Het is nog steeds zomer en uit Terneuzen maakte er eei Douwe Egberts is een nationaal en internationaal georiënteerde merkartikelenfabrikant. Het concern levert kwaliteitsprodukten als koffie, thee, koffiecreamer, tabak, sigaren, automaten, wijn en gedistilleerd. Binnen ons concern bestaat als belangrijke dienst de afdeling Engineering, welke is opgebouwd uit de sectoren Techniek, Bouwbureau, Technische Inkoop en de Technische Onderhoudsafdelingen. C f/ff/jftf Een wereldwgd geves- tlgde specialist op hel gebied van schriftelijke kommunikatie. Fabrikant van moderne reproduktieapparatuur waaronder offset- stencil- en kopieermachines en de daarbi| behorende benodigdheden en hulpmiddelen. Wij leveren rechtstreeks aan de gebruiker zoals overheidsinstellingen, grote en kleine kantoren en verenigingen. Wegens uitbreiding zoeken wij een in de leeftijd van 22 t/m 28 jaar voor de regio Breda - Roosendaal en omgeving Ervaring in de kantoormachinebranche kan een voordeel zijn, doch isjniet noodzakelijk. Een gedegen opleiding wordt door ons verzorgd. Wij bieden u: goede carrière mogelijkheden bij een solide bedrijf vast salaris met een aantrekkelgke provisie regeling luxe auto (zonder reklame) van de zaak uitstekende secundaire voorzieningen prettig team om mee samen te werken goedlopend produkt in een expansieve sektor. Voor een oriënterend gesprek kunt u telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met de heer E.M. Le Jeune, Gestetner B.V., Mijkenbroek 16, 4825 AB Breda. Telefoon 076-14 22 52. betalen wij naast het normale basissalaris een toeslag van 18% U dient dan wel voor eigen vervoer te zorgen. Hiervoor ontvangt u een afstandsvergoeding (met uitzondering van Rijen). Naast het normale basissalaris ontvangt u bij ons 8% vakantietoeslag, een jaarlijks vast te stel len bedrag aan gratificatie en 22 vakantiedagen. Heeft u interesse? Neem dan telefonisch kon takt op met de heer J. Blokvoort, telefoon (01612) 31 31, toestel 366, of schrijf even een kort briefje aan de sectie Personeels- en Sociale Zaken, Postbus 8, 5120 AA Rijen. Voor het Constructiebureau van de afdeling Techniek, gevestigd te Joure, vragen wij op korte termijn in verband met pensionering van de huidige functionaris een welke niet standaard door de'bin nen- of buitenlandse machine industrie te leveren is. Schriftelijke sollicitaties worden met belangstelling tegemoet gezien door de heer R. Taal, Afdeling Personeel en Organisatie van Douwe Egberts N.V., Keulsekade 143, 3532 AA Utrecht Hoechst Breda is een moderne fabriek waar de kunststof polystyreen wordt gemaakt, een onmisbare grondstof voor de fabricage van tal van huishoudelijke artikelen, verpakkings- en isolatie materiaal. Er werken ongeveer 450 mensen. De magazijnbediende werkt in dagdienst. Hij geeft technische materialen uit t.b.v. de onderhoudsdienst, assisteert bij het lossen en laden van materialen. Voor het transport en de verplaatsing van zware materialen is ervaring met heftruck rijden noodzakelijk. Enige administratieve ervaring gewenst. Het is nauwkeurig werk voor mensen die van aanpakken houden. Minimum leeftijd 18 jaar. Belangstelling? Bel of schrijf naar Hoechst Holland N.V. Breda, Lijndonk 25, 4825 BG Breda. Telefoon 076-879230. U kunt vragen naar de heer A. Smout. De aan te stellen medewerker moet leidinggeven aan 4a 5 con structeurs op HTS-niveau en is ver antwoordelijk voor de technische ontwikkeling en de kostencalcu- laties van de verpakkingsinstal laties. Hij is tevens verantwoor delijk voor alle overige aspecten die met de verpakkingstech niek samenhangen. Ook onder houdt hij kontakten met zowel binnen- als buitenlandse leveran ciers van verpakkingsinstallaties. Hij moet in staat zijn nieuwe ver- pakkingsapparatuur te ontwerpen, Wij denken voor deze functie aan een ir. of ing. met ruime ervaring, zowel nationaal als internatio naal, op verpakkingsgebied.

de Stem | 1980 | | pagina 22