Duits voetbalelftal 60 miljoen waard Johan Cruyff weer sterk GP Frankrijk gaat door Nu 11% spaarrente (bij 2 jaar vast) bijVan Lanschot. LR OMB" Giljo Bosman goed op dreef Tennistitels voor Pietersz en Felius Raymond Heerenveen niet naar Moskou van Standard wil Tahamata Weinig Zeeuws succes in Klundert sport Nu alléén bij Van Lanschot Een volle 11% spaarrente per jaar. Rente jaarlijks beschikbaar. Opname en storting ook mogelijk via de giro. Meer weten? Als u ons even belt of naar één van onze kantoren of één van de meer dan 50 spaaragent- schappen gaat krijgt u alle gewenste informatie. Breda, Veemarktstraat 44, tel. 22 58 44, postgiro 2275570. rote appel- >gst in -W.-Nederland over- (Van onze sportredactie) BONN - Het Westduitse voetbalelftal is na de terugkeer uit Italië minstens 60 miljoen mark waard, 34 miljoen meer dan toen het naar de Europese kampioenschappen vertrok. Dit heeft de bekende voet balmanager en makelaar dok ter Otto Ratz uit Basel voor het blad Welt am Sonntag bere kend. Hij heeft het sommetje ge maakt voordat de Duitsers de joen die voor de Argentijn Maradonna zijn geboden, noemt' hij waanzin). Alleen Rummenigge had die bovenste grens volgens Ratz al bereikt. Naast Hrubesch heeft vooral Klaus Allofs met zijn drie NEW YORK (ANP) - De terugkeer van Johan Cruyff in het basiselftal van de Washington Diplomats heeft zijn uitwerking niet gemist. Cruyff, die vier wedstrijden langs de kant bleef met een rechterdijbeenblessure, nam in de tiende minuut van de wedstrijd tegen San Jose Earthqua- kers het openingsdoelpunt voor zijn rekening. Hij benutte een strafschop en scoorde op deze wijze zijn eerste doel punt voor de Diplomats. doelpunten tegen Nederland zijn marktwaarde weten te vergroten. Van 3 tot 9 miljoen. Ook Hansi Müller (van 4 naar 8 miljoen) en de jeugdige Bernd Schuster (van 1 1,5 naar 7 mil joen) mogen zich volgens Ratz langzamerhand tot de beter overwinning in Rome behaal den waardoor de bedragen die volgens hem voor de spelers zouden moeten worden be taald wellicht nog hoger lig gen. Dit geldt met name voor Horst Hrubesch, die zich on danks zijn 29 jaar met zijn twee beslissende doelpunten tegen de Belgen ongetwijfeld in de belangstelling van het buitenland heeft geschoten. Ratz gaat uit van transfer sommen die buiten de Bun- desrepubliek voor de Duitse spelers zouden worden neer gelegd met een maximum van tien miljoen mark (de 20 mil- betaalde spelers in de wereld rekenen. De tienmiljoengrens han teert Ratz overigens alleen voor aanvallers; de hoogste grens voor verdedigers ligt bij 4 miljoen en voor midden veldspelers er tussenin. Voor aanvoerder Bernard Dietz heeft dokter Ratz geen prijs opgave willen doen, omdat de ze met zijn 32 jaar te oud is om te verkopen en „bovendien zou het een belediging zijn wan neer men in beschouwing neemt welke verdienste hij voor het nationale elftal heeft gehad." Nog voor de rust leidde Cruyff zijn team naar een riante voorsprong van 4-0. Na de pauze was Cruyff vervan gen om het genezingsproces van de blessure te vervolma ken. Het effectueerde in een sensationele wending, die de Earthquakers zowaar nog te rugbrachten in de wedstrijd. Met veel pijn en moeite kon Washington de winst met 5-4 vasthouden. In New York draafden 70.312 toeschouwers, een re cord in het huidige seizoen, op voor het duel tegen Fort Lauerdale Strikers. Ondanks voortreffelijk 'doelmanswerk van Jan van Beveren werd de ploeg van Cor van der Hart af getroefd met 2-0. Een doel punt van Bogicevic vijf minu ten na het begin en een van topscorer Chinaglia vijf mi nuten voor het einde beteken den de overwinning voor Cos- mos. In Philadelphia leidde Bob by Vosmaer zijn Furies naar een zege (4-2) op de San Diego Sockers. De Maastrichtenaar nam de helft van de produktie voor zijn rekening. Volkmar Gross, de oud-doelman van FC Twente, viel in dit duel ook op. Hij werd uit het veld gestuurd wegens wangedrag. Zijn plaats werd overgenomen door een veldspeler, die lange tijd zijn doel kon schoon houden, maar tenslotte moest buigen voor de scoringsdrift van Vosmaer. Dwight Lodeweges (Go Ahead Eagles) scoorde zijn vijfde doelpunt in deze com petitie uit evenzovele straf schoppen. Het mocht niet ver hinderen dat zijn club, de Ed monton Drillers, met 2-4 werd opgerold door de regerend kampioen, de Vancouver, Whitecaps, de club van Ruud Krol. Voor de Whitecaps nam Carl Valentine, een leerling prof, drie treffers voor zijn re kening. De uitslagen: Philadelphia Fury - San Diego Sockers 4-2; New York Cosmos - Fort Lauerdale Strikers 2-0; To ronto Blizzard - Los Angeles Aztecs 2-1; Washington Di plomats - San Jose Earthqua kers 5-4; Chicago Strings - California Surfers 2-0; Van couver Whitecaps - Edmontop Drillers 4-2; Houston Hurri- cans - Tulsa Rougchnecks 4-3. Johan Cruyff PARUS (ANP) De grote Prijs van Frankrijk, die zondag 29 juni op het circuit van Caste- liet wordt gehouden en telt voor het wereldkampioen schap der coureurs, gaat in ie der geval door. Jean-Marie Balestre, president van de in ternationale autosportfedera tie (FISA), heeft dit gisteren in de Franse hoofdstad ver klaard. UTRECHT (ANP) - Raymond Heerenveen, de 400 me terloper, zal niet voor Nederland deelnemen aan de Olym pische Spelen van Moskou. Enkele weken geleden had de KNAU reeds bericht van het IOC ontvangen dat Heeren veen niet gerechtigd was om voor Nederland op de Spelen van Moskou te starten omdat hij in 1976 voor de Neder landse Antillen de kleuren in Montreal had verdedigd. De KNAU heeft daarop nieuwe pogingen gewaagd om dit besluit te wijzigen, maar heeft van de Executive Board en Eligibility Comitee van het Internationale Olympische Comté (IOC) bericht ontvangen dat Heerenveen niet voor Nederland mag uitkomen. In de reglementen van het IOC staat dat een atleet slechts één land op de Spelen mag vertegenwoordigen. Heerenveen zou, indien hij nu voor Nederland zou uitkomen, dan voor twee landen in de baan zijn geweést. „Als de leden van de vereni ging van constructeurs van formule I-wagens zich don derdagmorgen niet hebben gemeld voor de technische controle van de Grand Prix zullen acht formule Il-wagens en Auroro's het veld comple teren", aldus de Fransman, die in een hevig conflict gewikkeld is met Bernie Ecclestone, voor zitter van de vereniging van constructeurs (FOCA). Onder druk van Ecclestone betaalde een aantal coureurs een boete niet die de FISA hen had op gelegd omdat ze niet waren verschenen bij de verplichtge- stelde voorbespreking van de Grote Prijzen van België en Monaco. Momenteel is de komst van tien formule I-wagens zeker, te weten drie Ferrari's, drie Re- naults, drie Alfa Romeo's en een Osella. Deze renstallen namen niet deel aan de Grote Prijs van Spanje die niet onder auspiciën van de FISA werd gehouden en later als illegale race werd bestempeld. Tijdens een persconferentie in Parijs liet Jean-Marie Bale stre weten dat de FOCA on langs heeft meegedeeld slechts aan de Grote Prijs van Frank rijk steun te zullen verlenen onder bepaalde voorwaarden. „Ik kan uiteraard niet ingaan op een dergelijk ultimatum waarvan ik de voorwaarden niet ken", liet Balestre voorts weten. DINSDAG 24 JUNI 1980 ju F van Lanschot Bankiers nv (Van onze sportmedewerker) LUIK - Ernst Happel wil de 23-jarige Ajacied Simon Ta hamata volgend seizoen abso luut bij Standard Luik zien spelen. Tussen Tahamata en de Luikse clubleiding is alles al geregeld. De onderhandelin gen tussen Ajax en Standard zijn nog bezig. Toch staat het voor ruim 80 procent vast, dat de spectacu laire Molukker Ajax zal ver laten voor het temperament volle Standard. Happel wil immers met spektakelvoetbal publiek trekken, en toch re sultaten behalen. Tahamata zal Standard de Oostenrijker Riedl moet vervangen, die naar zijn land is teruggekeerd. Men verwacht dat Standard zich akkoord zal verklaren met de financiële eisen van Ajax,' en dat de zaak deze week defini tief rond komt. |jOES - Hoe vullen we het gat da' |t vallen? Tal van gemeenten stel J Jandere. Er zijn ook gemeenten i |ere uitkering uit het gemeentefoA |kt te kunnen dekken, maar zelf:) VOETBAL - Dr. Jan Hoven Loek Huibers, respectieve] voorzitter en secretaris vat VW, gaan de eerste dj sieclub in Venlo op korte mijn verlaten. Hovers, verleden jaar na eerder jaar als voorzitter gefungi te hebben de draad binneil club wegens de moeilijke OES - Het bestuur van de nanciële positie weer opna ig Zeeland/West-Noord- i een onzer verslaggevers) verandert van werkkring verhuist daardoor naar randstad. Huibers kan langer combineren met het cretariaatswerk. NIEUWERKERK - De felbegeerde NCRV-springtrofee, die beschikbaar werd gesteld tijdens het voor de tweede maal gehouden concours-hippique in Bruinisse ging het afgelopen weekend naar Giljo Bosman met Nathalie. Verwonderlijk was dit niet want Giljo Bosman toonde reeds in het voorjaar al in grote vorm te verkeren. De eerste drie plaatsen werden door leden van de Weelruiters opgeëist. Tweede werd José van Steen met Walanda en derde werd clubgenoot Izak van Eyzeren met Ulex. KLUNDERT- Bij de Zeeuwse deelnemers aan het nationale concours hippique te Klundert was niets te merken dat er op doping gecontroleerd zou worden. De tegenstand van de clubs uit West-Brabant en Zuid-Holland baarde al zorgen genoeg. In Ring I bracht het viertal van de Gouwe Reyers uit Serooskerke het tot een negende plaats, terwijl ponyclub Hulst de rij met een elfde plaats sloot. Bij de achttallen dressuur kwamen twaalf gegadig den in de ring. De Kleppertjes uit Axel eindigde hier op de vierde plaats, de Haringruiters (Biervliet) en Walcheren (Arnemuiden) moesten de zesde plaats delen. Gouwe Reyers werd negende en Luctor et Emergo (Zaamslag) legde beslag op de elfde plaats. Bij de individuele ruiters in ring 15 Z-dressuur, legde Marina de Fouw met Rexan (Walcheren) beslag op de eerste plaats. In dezelfde ring bij de klasse M greep Henno Cysouw met Sergeant het oranjelint. Anja Meertens werd met Leonneke tweede. Even eens bij de klasse M individuele dressuur, maar dan in ring 14, bereikte Ellen Poulseri"met Lord (Luctor) de vijfde plaats, Anne- lore Bax met King Brown (Oranjezon) werd zesde. Een derde plaats was voor Manita Haak met Mary (Kleppertjes) weggelegd bij de individuele dressuur L2 in ring 13. In ring II, individuele dressuur klasse L, behaalde Maya van Westen met Rymiranda (Walcheren) een vierde plaats. In ring 10, individuele dressuur, werden Inge van der Meyden en Inge Wouters (beiden Luctor et Emergo) respectievelijk tweede en vijfde. Ring 9, individuele dressuur klasse L leverde voor Wilfried Steyn met Brendel (De Weelruiters) een vierde plaats op. Arjan van Overbeke met Lucky Boy (Oranjezon) legde in ring acht klasse L beslag op de tweede plaats. Beter bracht Jenny Dekker met Quinto (Haringruiters) het er in ring 7 van af. Zij eiste in deze discipline de eerste plaats voor zich op, terwijl Ellen Bliek met Peter Pan (Luctor) op de derde plaats eindigde. In ring 6, klasse L individuele dressuur, was de tweede plaats voor Sentia Duinkerke met Carina (Oranje zon) weggelegd. De vijfde plaats in ring 5, individuele dressuur klasse L, moest door Marieke Cysouw met Silvana (Kleppertjes) en Karin van Vooren met Pinky (Haringruiters) worden gedeeld. Ruim 70 deelnemers namen deel aan het voorspringen in de klasse L, de concurrentie was hier erg groot. Ondanks dat, wisten de Zeeuwen met twaalf van de twintig deelnemers die in de barrage wisten te geraken, door te dringen. Anja Meertens wist met Leonneke (Haringruiters) via een foutloos parcours in 30.2 seconden beslag te leggen op de eerste plaats. Tweede werd Arjon van Overbeke met Lucky Boy (Oranjezon) door een foutloos par cours in 32 seconden rond. Peter Blok met Ronald (Gouwe Reyers) werd vijfde, jacqueline van Overbeke met Silver Boy (Oranjezon) zesde en Jenny Dekker met Quinto (Haringruiters) zevende. Het middagprogramma van dit nationale pony-con cours hippique werd afgewisseld met Hackney-rijders, die voor een prachtige omlijsting zorgdroegen. De landelijke rijvereniging en ponyclub ,,Bru" uit Brui nisse tekende voor de organi satie. Het was duidelijk wat teveel voor de jonge vereni ging. Vooral in de rekenkamer, het hart van de technische or ganisatie tijdens zo'n evene ment, gingen er teveel dingen mis. Sommige ruiters moesten twee uur in het zadel wachten voordat ze de uitslag kregen. In Bruinisse kwamen drie honderd combinaties aan de start. 120 In de B-dressuur en 180 in de L-, M- en Z-klasse. Het springen werd een grote teleurstelling. Oorzaak, het lichte materiaal. Lichte balken zijn inderdaad te prefereren voor de paarden maar als ze zo los in de lepels liggen, regent het strafpunten. Teleurstellend was ook de opkomst in de Z-klasse. Meer dan de helft van de aangemel de springers liet verstek gaan. Bovendien kende deze rubriek geen barrage. Ineke Goense met El Gaucho stuurde als eni ge haar prachtige schimmel foutloos rond. Uitslagen van het concours- hippique Bruinisse, Ring 7 in dividuele dressuur klasse L: 1 Hubert van Dis met Renard (Oranjeruiters Willemstad), 2 Chris Boone met Rialto (Gou we Reyers), 3 Izak van Eyzeren met Ulex (Weelruiters), 4 In- grid Milliane met Marsja (Zwinruiters). Ring 8 indivi duele dressuur klasse L: 1 Uwe Wolschendorf met Cadberry (Zwinruiters), 2 Ineke van Nieuwenhuyzen Verlada (Walcheren), 3 Margo Goud zwaard, Rasputin (Westelijk Schouwen), 4 Eric van 't We steinde, Salamaka (Haring ruiters). Ring 9 individuele dressuur klasse L: 1 Janny Plaisier Paspartout (Oranje- ruiters Willemstad), 2 ex Leen Klompe Olof (Schouwserui- ters), Second Live (Zwinrui ters), 3 Luc Missiaan, Michael (Zwinruiters). Ring 10 indivi dueel dressuur klasse L: 1 Ber- nadet Borgaert, Maaike (Zwinruiters), 2 Arnold Kriens, Okana (Westelijk Schouwe), 3 Doeska Delfos, Amazone (Walcheren), 4 Ni cole Huige, Robin (Weelrui ters). Ring 11 individuele dressuur klasse L2: 1 Adri den Exter, Linos (Oranjeruiters Axel), 2 Niek van de Bijl, Solon (Westelijk Schouwen), 3 Wal- ther de Buck, Rebecca (Vosse- reyers), 4 Ineke Krabbe, Osgar (Schouwseruiters). Ring 12 in dividueel dressuur klasse L2:1 Riet Nelen, Oscar (Oranjerui ters Willemstad), 2 Rob Nelen, Pelos (Oranjeruiters Willem stad), 3 Bram Bril, Up he Góes (Zwinruiters), 4 ex Cynthia Fermont, Rianne (Zwinrui ters), Hans de Zeeuw, Minus (Zwinruiters). Ring 13 indivi duele dressuur klasse M: 1 Cees Steendijk, Renate (Rei- merswaal), 2 Diana Bril met Mr. Pleasant (Zwinruiters), 3 Ineke Bolleman, Troubadour (Oranjeruiters Axel), 4 Digna de Bruin, Niccolis (Reimers- waal). Ring 14 individuele dressuur klasse M2 - Z1 - Z21 Jan Sars, La Goulue (Luctor), 2 Hanny den Exter, (Noord Be veland), 3 Anja de Hullu, Ma- riska (Zwinruiters). Ring 15 afdelingsdressuur viertallen Handicap: 1 Haringruiters Biervliet, 2 Schouwseruiters Dreischor, 3 Lucot Zaamslag. Ring 16 afdelingsdressuur achttallen: Klasse L: 1 Zwin ruiters Nieuwvliet, 2 Oranje zon Vrouwenpolder, 3 Gouwe Reyers Serooskerke, 4 Wal cheren Arnemuiden. Ring 17 Mennen klasse L: 1 Peter Hanse, Sunny (Schouwserui ters), 2 ex Anton Hanse, Riesja (Schouwseruiters) en Adrie Louwerse, Stendie (Oranje zon). Klasse M: 1 Bram Mal- jaars, Mona Lisa (Oranjezon), 2 David Coppoolse, Ino (Oranjezon). Springen klasse B: 1 Jan Wilderom, Leon (Oranjezon), 2 M. Heyse, Rid- daf (Scheldestad), 3 Ingeborg Jonker, Othello (Westelijk Schouwen), 4 Bram Bevelan der, Tarzan (Schouwseruiters). Springen na Barrage klasse L: 1 Hans Wieringe, Beauty (Dijkruiters), 2 Suzan Mal corps, Kobalt (Zwinruiters), 3 Gillis Quist, Pelopidas (Wal cheren), 4 Anja van Stee, Oscar (Weelruiters). bant de Nederlandse ittelers Organisatie (NFO) vacht dit jaar een drukke werkzaamheden r. idige appeloogst. Wat pe en pruimen betreft moet ter met matige oogstresul- n rekening worden gehou- S? Hans Felius en Erik Pietersz. (Van onze tennismedewerkster) MIDDELBURG De 16-jarige Marjan Pietersz uit Goes haalde afgelopen weekend de Zeeuwse tennistitel bij de da mes binnen, terwijl de in 's-Gravenpolder wwoonachtige sportleraar Hans Felius zijn titel bij de heren prolongeerde. Marjan Pietersz, die eerder al de titels bij de jeugd in twee leeftijdsgroepen in de wacht sleepte, mag zich nu ook de sterkste Zeeuwse dame noemen. Nadat zij in de halve finale de Vlissingse Marjan Wondergem in drie sets terugwees, stond zij evenals vorig jaar in de finale tegenover Els Vogels, die in de halve eindstrijd van de Oostburgse Conny Baarends had gewonnen. De finale tussen Els Vogels en Marjan Pietersz, kwam lang zaam op gang doordat beide speelsters in de eerste set veel fouten maakten. Marjan Pietersz won de eerste set met 6-3 en liet in de tweede set goed aanvallend tennis zien, waarop hhaar tegenstandster geen antwoord had. Zij won de tweede set verdiend met 6-2 en haalde hiermee haar eerste Zeeuwse B-titel binnen. Meer spafming leverde de finale herenenkelspel op. Kam pioen Hans Felius trad hierin aan tegen Goesenaar Erik Pie tersz, die verrassend tot de finale was doorgedrongen. Pie tersz begon de eerste set overtuigend in de aanval, waarbij het hem vaak niet aan geluk ontbrak. Bij de stand 4-4 in de eerste set was het Felius die doordrukte naar 6-4 en daarna in de tweede set al snel een flinke voorsprong nam. Bij de stand 5-2 in het voordeel van Felius kwam Pietersz, aangemoedigd door het Middelburgse publiek, goed terug. Hij haalde op en pakte de setwinstmet 7-5. In de beslissende set was het Felius die rustig en geconcentreerd met 6-1 de eindzege voor zich opeis te. Tot de finale had Felius gedurende het toernooi weinig tegenstand te verduren gehad. Dit gold echter niet voor Erik Pietersz. Pietersz, die zich vorig weekend een plaats in het it kwam naar voren tijdens kringbestuursvergadering Joes, waar met name de jrompet werd gestoken over appelras de Schone van jkoop (Goudrenette). Op di- e percelen blijkt dit ras het derde achtereenvol- jaar vrucht te dra- ,nwat zelden voorkomt, somberder zijn de voor- chten bij de Cox's o p., rvan de vruchtafzetting al op de jonge percelen te en overlaat. Ook het iw geplante appelras Jona- doet het niet zo goed, om- het te zwaar ruit waardoor weinig vruchten overblij- 'ndanks de goede verwach- [en met betrekking tot de «loogst werd erop gewezen de rui van de vruchten nog voorbij is, zodat er nog wijziging kan optreden, anwege de grote pereoogst vorig jaar hebben zich nu der bloemknoppen ge- *id bij een aantal tussen, van invloed zal zijn op de stresultaten. Ook de schade wordt veroorzaakt door moeilijk te bestrijden pe- 0 blijkt niet onaanzienlijk f'jn. Rassen waarvan wel redelijke oogst wordt ver- n Conference, 'Mph de Vienne en St.-Re- hoofdschema had veroverd, ontmoette hierin eerst Patrick Marteijn, schakelde daarna Harry Koster uit en won de halve finale verrassend van de als tweede geplaatste Vlissingse speler Frans Verhulst. Voor Felius was er naast de titel in het enkelspel tevens een titel in het herendubbel en in het gemengd dubbel. De titel in het herendubbel veroverde hij samen met zijn clubgenoot Hein Kupfer. In de finale bleven zij het koppel Hans Schuur/Frans Verhulst in drie sets (6-3 4-6 6-3) de baas. Samen met Marja Wonder gem won Felius de finale gemengd dubbel van broer en zus Pietersz. De setstanden waren hier 6-3 6-2. De titel in het damesdubbel was voor de combinatie Els Vogels/Marja Won dergem. Zij prolongeerden hun titel door een 6-2 6-4 zege op de verrassend tot de eindstrijd doorgedrongen combinatie Manon ten Bruggencate/Helma Tabak. De titels in het herenenkel en in het damesenkel in groep waren voor Kees Peper uit Heinkenszand en Carla Davidse uit Westkapelle. Peper won in de finale met 5-7 7-5 6-2 van Klaas de Vries en de 15-jarige Carla Davidse won met 6-4 6-2 vande Middelburgse jeugdspeelster Sacha Biondiona. Na afloop reikte districtsvoorzitter ir. C. Wondergem de prijzen uit. Uitslagen halve finales.' herenenkel B: Felius-D' Jong 6-1 6-1, Pietersz-Verhulst 1-6 6-1 7-5. Damesenkel B Vogels-Baarends 7-5 6-4, Pieters-Wondergem 4-6 6-3 6-3 Herendubbel: Felius/Kupfer-Salawane/Thorenaar 7-6 6-4 Schuur/Verhulst-Boone/De Jong 7-5 4-6 12-10. Damesdub bel: Vogels/Wondergem-Cijsouw/Titiheru 6-2 6-1, Ten Brug- gencate/Tabak-Ten Bruggencate/Wondergem 6-0 7-6. Ge mengd dubbel: Wondergem/Pelius-Vogels/Kupfer 6-1 4-® 6-1, Pietersz/Pietersz-Verhulst/Verhulst 6-3 7-6. Herenenke' D: De Vries-Van de Brink 6-3 6-0, Peper-Lampaert 7-6 6-1 Damesenkel D: Davidse-Baarends 6-0 5-7 6-3, BiondinJ' Dorenbos 6-2 6-4. dagblad voor zuidwest tANTOBEN: Terneuzen, Nieuwstraat 9.45 530 AC Terneuzen, 01150-17920 (4 liji 561 AS Hulst, 01140-13751 (3 lijnen); Got '1100-28030 (3 lijnen). tANToORUKEN: Maandag t/ra vrijdag Of bWTEN KANTOORUREN: Advertentie-ex Mjdag van 19.00-20.00 uur 076-222555. 676-22 2 5 5 5. 'EEN KrtANT ONTVANGEN? Belt u dat [•ntoor. Uitsluitend buiten kantoor •1140-14498. Midden Zeeland «U99-14944 iE&viCEPUNTEN: Axel, Boeith. Passa Jiervliet: B. Duyserinck, Schoollaan 9; Bres 0ll72rl269; Kloosterzande; mevr. 11148-2250; Koewacht: Bakkerij Otto, Niei Sig. Mag. Dhaenens, Burchtstraat 11, •sreecken, Poeldijk 18, 01158-1300; Terne* «lcentrum Zuidpolder 01150-13950. JbB AANSLUITINGEN: Redactie: Chef Z ^Helm, Melkweg 40, Oostbuig, 01170-33' ^euvvsch-Vla anderen: J. Jansen, De Kwak gemeen redacteur Zeeland: G. van Ber 7^-2320, Redacteur Midden-Zeeland: '^-40, Goes, 01100-23700; redacteur Kanaa geuzen, 01150-17920; redacteur Oost-Z/ 3 Wa[molenstraat 12, Hulst, 01140-141 JJfcansstraat 128, Hulst, 01140-16755; rej T^en-Zeeland: P. de Schipper, 01154-15 J eBoer, Zeldenrustlaan 8, Terneuzen, 01150 (v K°omen, Zeldenrustlaan 1, Terneuzen, P°itatie: Inspecteur Zeeland: C. Menu, 011 DE STEM VAN DINSDAG 24 JUNI 1980

de Stem | 1980 | | pagina 8