50, nspraak Bevelanden aat nu van start juni i juni :l -hulst ECLEER" ssagie d-geel ACKS estiging CNC op Tholen vrijwel zeker VLIEGVELD IN WEST-BRABANT: KLANTEN ER BUITEN GEHOUDEN Nieuw gebouw voor havenschap Viissingen MIDDEI^-ZEEUWS u bent snodigd feest van J0-iarige vieren WELZIJNSPLANNING Eerste lustrum in Colijnsplaat St ESCHENKEN! urant liteit 00PJES met itrijd om Nederlandse oningstitel ii Clinge Warland O VET vinnig debatje in havenschap Terneuzen Ravage bij Rode Kruis streek fcYNE FLES ILBERT EN BORDEN RL00M ENINGEN inze lekkere panne- maak eens kennis euke sfeer in schotels >sselen 14.95 19.95 nieuwe dessins «sortiment in Sc hie ting te Kwadendamme Thoolse Surinamers vieren afschaffing slavernij Streekplan A 60 eSTEM VAN DONDERDAG 19 JUNI 1980 stad T16 aat 31 Tel. 14857 Y p.mlr. 9.95 8 - Promenade - Hulst - Bierkaaistraat 18 HULST KT HULST een onzer verslaggevers) THOLEN - Het is zo goed als Ljjer dat het Limburgs com- „ostbedrijt CNC (Coöperatie L. Nederlandse Champig- ionkwekerijen) zijn uitbrei ding OP het edand Tholen pro- Ljteert. B. en W. van Tholen Ejn voor dit idee al gewonnen L zuilen binnenkort voor tellen doen aan hun raad. Dat leiekent dat de vestiging van kc in Nieuw Vossemeer of ssen zo goed als zeker van de un is. CNC brengt voor zo'n teehonderd man werkgele genheid mee. I Opinitiatief van het Thoolse college is in de afgelopen we ken een divers samengestelde stuurgroep gevormd, die de belangrijkste problemen rond de CNC-vestiging heeft geïn ventariseerd. Dinsdag is deze stuurgroep tot een voorlopige conclusie gekomen en daarop heeft het Thoolse college zijn stellingname gebaseerd. Het wachten is nog op een belang rijk rapport waaraan momen teel de Landbouwhogeschool Wageningen werkt en waarin zal worden aangegeven tot welke afstand stankoverlast kan worden verwacht. Op Tholen zal de afstand tussen het bedrijf en de woonbebou wing - CNC komt bij het in dustrieterrein ten noorden van het stadje Tholen, langs het Schelde-Rijnkanaal - onge veer 1200 meter bedragen. Burgemeester E. Baerends van Tholen legde er de nadruk op, dat CNC van het begin af aan heeft gezocht naar een lo catie in de buurt van de groot ste afnemers in Zuid-Neder land. Die afzetgebieden liggen bijvoorbeeld in de omstreken van Standdaarbuiten en Yer- seke. Een van de grondstoffen, stro, kan CNC van het eiland Tholen en uit België en Frank rijk betrekken. „In het begin zal het er met name om gaan champignonmest te bereiden. In vier of vijf fases breidt het bedrijf dan uit en in de eind fase zal het aan tweehonderd man werkgelegenheid bieden. Het gaat om werkgelegenheid in een sfeer die voor Tholen wel gunstig kan zijn", aldus de Thoolse burgemeester. Een van de problemen die bij de keuze van de locatie voor de nieuwe CNC-vestiging een belangrijke rol hebben ge speeld is het transport probleem. In de eindfase heeft CNC voor haar aan- en afvoer per dag 125 vrachtwagens op de weg, in de beginfase zullen dat er - met een produktie van tweeduizend ton compost per week - dertig zijn. Burge meester Baerends verklaarde dinsdag dat het bedrijf goed bereikbaar zal zijn, althans voorzover die bereikbaarheid samenhangt met het wegen stelsel op Tholen. De rest werd volgens hem pas in de eindfase belangrijk." Na de debatten in de Thoolse raad - in ieder geval deze zo mer - komt er op het eiland Tholen ook nog een hoorzit ting. In de tijdsplanning wordt ervan uitgegaan, dat eind '81 kan worden begonnen met de bouw van de nieuwe CNC- vestiging. (Van een onzer verslagge vers) BREDA - „Bij de studies die de regering heeft laten verrichten voor het opstel len van het structuursche ma burgerluchtvaartter reinen heeft ze juist de klanten, de vervoerslieden erbuiten gehouden," zegt dr. ir. F. Philips, voorzitter van de Commissie Vliegveld van de Brabantse Kamers van Koophandel. „En dat hebben wij nu juist niet ge daan. Wij hebben de zaak vanuit een economisch standpunt bekeken. Wij hebben de andere aspecten buiten beschouwing gela ten, want het is moeilijk om daarover te praten zonder op lange tenen te gaan staan. En die hebben we samen erg veel, lange te nen." De commissie-Philips, in 1969 opgericht door de Kamers van Koophandel, is gaande haar studie over uitbreiding van de luchtha vencapaciteit in ons land en over de plaats waar die uit breiding zou moeten plaatsvinden tot de conl- cusie gekomen dat een plaats op de as Rotterdam- Antwerpen, gezien de ver voersstromen van passa giers en goederen het meest in de rede ligt. Ze heeft die visie al eerder onder woor den gebracht en ze blijft daar nog steeds bij, ge sterkt, aldus ir. Philips, door de feiten die haar gaandeweg meer gelijk ge ven. Intussen loopt die visi eniet meer parallel met de inzichten van de regering zoals die nu vastgelegd zijn in het structuurschema burgerluchtvaartterreinen. Want daarin is een plaats voor een nieuw vliegveld in West-Brabant, de locatie Dinteloord, zeker afge schreven alshet over een tweede nationale luchtha ven gaat. Zelfs een supra nationale luchthaven, die aanvullende capaciteit zou kunnen betekenen als Schiphol mettertijd vol is, krijgt in het structuur schema weinig of geen kans, o.a. omdat ook zo'n vliegveld een grote aanslag zou doen op de luchtruim- capaciteit en daardoor al lerlei problemen zou op roepen voor het verkeer, ook eht militaire, van an- (Van een onzer verslaggevers) I GOES - De inwoners van de Bevelanden en de diverse instellingen voor het welzijns werk zullen zich binnenkort kunnen uitspreken over de ontwerp-welzijnsnota's, die de fgelopen week door de zes gemeenten op Noord- en Zuid-Beveland zijn uitgebracht, leze nota's dienen als aanloop tot een uit te zetten vierjarenbeleid op het gebied van het lecifiek welzijn, de manier waarop het leefmilieu dient te worden ingericht. markten KAPELLE, 18 juni - Aard den per doos van 200 gram I u46, IIX 31-36, II 25-28. asframbozen per doos van iOgram I 5.10, II 2.50. Rode isen natuur per doos van 200 am IA 2.30-2.70, IB 2.30. ambozen natuur per doos in 200 gram I 3.20-3.50, II 10. Aardbeien per kg in 2 kg atfen I 1.30-3.-, HX 1-1.80. Aardbeien naleve- agperkg 1.60. Boskroten 69, lemkool 36-1.23, snijbonen 0, nieuwe aardappelen en I 10-1.34, drielingen 75-97, iel 71-85. ÏERNEUZEN istuk, sla 1:14-21. bloem- »la: 74-92. a2: 36-79. B: 37. 35-36. Afwijkend: 35. Per kroten: 58-75. Uien: W3. Radijs: 62. Per doos, ribeien: 26-48. Rode bessen: 13. Per kilogram, bintjes: 15. (re (grote): 126. (kriel): 87. ndijvie: 18-28. Peulen: 10-450. Rabarber: 47-58. Sa line kool: 35-44. Rode kool: Spitskool: 37-44. Kassnij- ®en:450. Waspeen: 155. (lan onze correspondent) CUNGE - Zondag ont- 'andt op de staande wippen in de Clingse schuttersso- ',pit „Eendracht en broe- «raiin" de strijd om de titel koning van Nederland". De- jaarlijkse schieting wordt ""ganiseerd door de «ewsch-Vlaamse bond van llJnde wip-schutters. Deel nomen wordt door de onge- *'20 koningen en keizers de aangesloten verenigin- 1^1 deze schieting krijgt ie- "edeelnemer de gelegenheid driemaal naar één vogel te •beten. Degenen die hierbij 'meeste keren deze vogel af- ■met, wordt uitgeroepen tot toning van Nederlandse "Pschutters". Titelverdedi- «isJodeVylder uit Clinge (den waarom deze schieting hd UC.Z.C. o«-na.«-uiiig "Keplaats gehouden wordt, goring 1980 krijgt van de een wandbord en de Jselbeker. De gemeente tri voorts een fraaie «beschikbaar. De schie- •g begint zondagmiddag om JtJU uur en duurt tot 14.30 uarna begint een nor- scnieting op beide staan- WlPpen. CS- - De collecte ge- Ei bate van AVO-Ne- Kari (müldervaliden) heeft ■143 ,^"1 een opbrengst van i'5s opgeleverd. Naast een beschrijving van de samenlevingssituaties in de betreffende gemeenten bevat ten de nota's een analyse van het tot nu toe gevoerde beleid. Ook worden er voorstellen in gedaan over de eventuele rei kwijdte van het eerste wel- zijnsplan en wordt er aangege ven welke instellingen waar schijnlijk onderwerp worden van een regionale aanpak en welke louter op gemeentelijk niveau bekeken zullen worden. Tenslotte worden de ontwerp doelstellingen vermeld, die richtinggevend zullen zijn voor de ontwikkeling van het beleid in de komende vier jaar. Deze doelstellingen zullen als criteria gebruikt worden om de wensen en behoeften te beoor delen zoals deze door de bevol king en de instellingen ken baar worden gemaakt. Na de inspraakronde zullen de colle ges van B. en W. aan de hand van de ingebrachte suggesties en bezwaren een definitief voorstel aan de gemeenteraden voorleggen. De inspraakronde wordt ge opend met een afzonderlijke bijeenkomst voor regionale en provinciale organisaties op maandag 23 juni om 19.30 uur in het wijkgebouw de Pit in Goes. Wat de afzonderlijke gemeenten betreft gelden de volgende plaatsen, data en tij den. Kapelle: 2 juli in het ge meentehuis om 20 uur. Kort- gene: vandaag om 20 uur in dorpshuis De Brug te Colijns- plaat. Wissenkerke: 26 juni om 20 uur in het dorpshuis te Kamperland. Reimerswaal: COLIJNSPLAAT - De bra derie te Colijnsplaat beleeft zaterdag zijn eerste lustrum. Om dit te vieren heeft de on dernemersvereniging Colijns plaat en de plaatselijke mid denstand de zaken wat groot ser aangepakt dan voorheen en het jaarlijkse gebeuren in de Voorstraat omkleed met spe ciale attracties. Het brandweerkorps uit Co lijnsplaat, dat zaterdag het 30- jarig bestaan viert, zal even eens een steentj e bijdragen aan het feest door in de namiddag brandweerwedstrijden te hou den en een demonstratie te verzorgen voor de jeugd. De brassband Wilhelmina opent om 10 uur de braderie met een muzikale rondgang. Naast een show van oude ambachten zullen ook informatiestands aanwezig zijn van Green Pea ce, Youth for Christ en de die renbescherming. Ten bate van de restauratie van de her vormde kerk wordt er een rommelmarkt gehouden, ter wijl er tevens hengelwedstrij- den plaatsvinden. De kinderen kunnen terecht op de kleine kermis en bij de voorstellingen van de goochelaar Cupido. De braderie wordt zaterdagavond besloten met een straatbal dat tot middernacht zal duren en waaraan muzikale medewer king wordt verleend door de Notekrakers. vandaag om 19.30 uur in het cultureel centrum te Krabben- dijke, 26 juni om 19 uur in ge bouw Apeldoorn te Oostdijk, 26 juni om 20.30 uur in het dorpshuis te Waarde, 27 juni om 19.30 uur in de brandweer kazerne te Yerseke, 1 juli om 19.30 uur in het dorpshuis te Rilland, 2 juli om 19.30 uur in het gemeentehuis te Kruinin- gen en 3 juli om 19.30 uur in gebouw Kaj Munk te Hans- weert. Borsele: 3 juli om 19.30 uur in het dorpshuis te Hoede- kenskerke en 8 juli om 19.30 uur in het verenigingsgebouw te Nieuwdorp. In Goes is de hoorzitting, die aanvankelijk was gepland voor 11 juni, wel uitgesteld en wordt nu op 29 augustus ge houden om 19.30 uur in het wijkcentrum de Spinne. De handboogvereniging „Victoria" gaf een schieting op de liggende en staande wip: op de eerste waren er 47 op de staande wip 56 schutters aan wezig. Uitslag van de liggende wip: eerste hoofdvogel J. v.d. Dries van Eensgezindheid uit 's Heerenhoek: tweede hoofdvo gel Jac. Doene van Victoria uit Kwadendamme; eerste zijvo gel O. Steenaert van Vooruit gang uit Kwadendamme; tweede zijvogel M.C. Verdonk van Concordia uit 's Heeren hoek; derde zijvogel F. Koens van Spes-Nostra uit Ovezande vierde zijvogel Mevr. Stee naert van Vooruitgang uit Kwadendamme; eerste kal M.C. Verdonk van Concordia uit 's Heerenhoek; tweede kal A. de Jonge-Rijk van Wil lem-Teil uit Ovezande; derde kal A. v.d. Bulck van Eensge zindheid uit 's Heerenhoek; vierde kal Mej. L. de Jonge van Victoria uit Kwademdamme; Meeste kleine vogels R. de Meester van St. Andries uit Wemeldinge, vijf vogels; De Uil werd geschoten door J. v.d. Dries van Eensgezindheid uit 's Heerenhoek; Uitslag van de tweede wip; eerste hoofdvogel C. v. Weele van Juliana uit Ou- delande; tweede hoofdvogel C. Stouthamer van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk; eerste zijvogel J. v. Steenbergen van Wil lem-Teil uit Ovezande; tweede zij vogel C. Baas van Juliana uit Oudelande; derde zijvogel F. Koens van Spel-Nostra uit Ovezande; vierde zijvogel A. v.d. Dries-Geus van Eensge zindheid uit 's Heerenhoek; eerste kal J. v.d. Dries van Eensgezindheid uit 's Heeren hoek; tweede kal J. Poortvliet van Spes-Nostra uit Ovezan de; derde kal A. v.d. Bulck van Eensgezindheid uit 's Heeren hoek; vierde kal bij loting C. Baart van Juliana uit Oude lande; Er werd nog een extra hoge vogel ingezet met als prijs een liter jonge jenever, ge schonken door P.J. Traas; De Uil werd geschoten door L. Verdonk van Concordia uit 's Heerenhoek; meeste kleine vo gels J. v. Steenbergen van Willem-Teil uit Ovezande, tien vogels. - - v -- g s - - f ««««ggw De voorzitter van de raad van bestuur van het havenschap Viissingen, de heer P.G. van den Bosse, hijst de vlag van het havenschap voor het nieuwe kantoorgebouw in Vlissingen-Oost VLISSINGEN - „Ik snap hier niets van. De heer Don heeft geen enkel recht of reden om in dit geval over het initiatief van derden iets te zeggen. Hij heeft de klok horen luiden maar weet niet waar de klepel hangt". Vinnig reageerde burgemeester Oc- keloen van Terneuzen woensdag in de vergadering van het ha venschap Terneuzen op een verzoek om informatie van de Zeeuwse gedeputeerde W. Don over metingen van de stofoverlast van het Terneuzense kolenoverslagbedrijf Ovet. De heer Don vroeg hoe het stond met de onderzoekresultaten van de commissie die zich in de naaste omgeving van Ovet bezig houdt met het meten en zoneren van kolenstofoverlast door het overslagbedrijf. Ovet heeft een vergunning op grond van de wet op de luchtverontreiniging aangevraagd. De directeur van het havenschap Terneuzen, de heer W Blok, zei dat er geen sprake is van een commissie. Het is volgens hem niet meer dan een tech nisch werkgroepje, samengesteld uit ambtenaren van de ge meente Terneuzen en medewerkers van het havenschap, dat be kijkt welke meetapparatuur moet worden aangeschaft. De heer Don liet weten dat het provinciaal bestuur onder de gegeven omstandigheden geen vergunning aan Ovet op grond van de wet op de luchtverontreiniging kan geven. Burgemeester Ockeloen: „Onze bedoeling is om met een meetprogramma voor Ovet te komen. Als dit voor het provinciaal bestuur aanleiding is om het bedrijf geen vergunning te geven dan is het wel een perfecte manier om initiatieven van derden te doden". Enige irritatie wekte ook de vraag van de heer Don met betrekking tot het noodplan van Broomchemie in Terneuzen. Die vraag betrof de tweede weg die bij het bedrijf is geprojecteerd. Burgemeester Ockeloen zette uiteen dat het hier slechts om een extra opening in de omheining gaat, die als vluchtmogelijkheid gebruikt kan wor den. Zowel directeur Blok als de Terneuzense burgemeester meenden dat het niet de taak van het havenschap is informatie over deze zaken te verstrekken. Het bestuur van het havenschap stemde in met de verkoop van een stuk grond aan de Zeedijk in de Braakmanhaven aan het waterschap ten behoeve van de aanleg van een losplaats voor zware transporten. (Van een onzer verslaggevers) VLISSINGEN - „Willen we de aanwezigen kansen voor de op- en overslagfunctie in het havenschap Viissingen be nutten dan moeten we in grote bedragen durven investeren. Het gaat hier om investeringen die direct een gunstiger uit werking zullen hebben op de werkgelegenheid", aldus de voorzitter van de raad van be stuur van het havenschap Viissingen, de heer P.G. van den Bosse, woensdag bij gele genheid van de officiële ope ning van het kantoorgebouw van het havenschap aan de En- gelandweg in Vlissingen-Oost. In het nieuwe gebouw zal een havencoördinatiecentrum worden ingericht. Het haven- schapbestuur verstrekte voor deze uitrusting woensdag een extra krediet van 280.000.-. THOLEN - De Surinaamse bevolkingsgroep op het eiland Tholen die zich kort geleden hebben verenigd in een aparte vereniging van Surinamers, maken zich op om binnenkort de afschaffing van de slavernij te vieren. De vereniging wil een herdenkingsfeest om er even bij stil te staan, dat op 1 juli 1863 de slavernij werd af geschaft. De Tholense raad krijgt in zijn eerstvolgende vergade ring, volgende week maandag, een voorstel van B. en W. om voor deze herdenking een eenmalig krediet van 3800 gulden beschikbaar te stellen. De organisators van het feest hebben namelijk de bedoeling, de herdenking meteen aan te grijpen om de autochtone be volking van Tholen kennis te laten nemen van de Suri naamse cultuur. Het Tholense college ver wacht overigens dat ook CRM (letterlijk en figuurlijk) nog over de brug komt met een bij drage. Die wordt dan op het gemeentelijk krediet in min dering gebracht. GOES - Agrarische school - Tijdens een speciale bijeen komst op woensdag 25 juni in de Prins van Oranje te Goes zullen de diploma's worden uitgereikt aan de geslaagde leerlingen van de rijks middel bare agrarische school, terwijl tevens afscheid wordt geno men van de heer J. Maas. Deze gaat, na ruim 40 jaar als leraar bij het landbouwonderwijs te hebben gewerkt, met pensioen. De bijeenkomst begint om 13.30 uur. MIDDELBURG - 25 Jaar Zeeuwse muziekschool - Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Zeeuwse mu ziekschool zal zaterdag,21 juni een herdenkingszitting wor- 10-jarig bestaan van het pro vinciale scoutcentrum, 's Mid dags werd een postenspel ge speeld, waarbij het monster „de Haringvreter" een be langrijke rol speelde. Het ju bileumfeest werd 's avonds af gesloten met een kampvuur. den gehouden in de Nieuwe Kerk te Middelburg. Tijdens deze zitting, die om 20 uur be gint, zal onder meer het woord worden gevoerd door de voor zitter van het muziekschool- bestuur, de gedeputeerde P.J. Boersma. Het muzikale ge deelte omvat orgelmuziek, ten gehore gebracht door de in de afdeling Middelburg werkza me orgeldocenten, een optre den van het Zeeuws koperen semble en vocale muziek, die zal worden uitgevoerd door een koor van 100 leerlingen uit de stemvormingsklassen en door de Cantorij van de St.- Willi brordusbasiliek te Hulst. VEERE Jubileum scout centrum - Ongeveer 850 wel pen en kabouters van scouting Zeeland vierden in Veere het VLISSINGEN - Open huis De Meyer - De gedeputeerde P.G. van de Bosse, voorzitter van de raad van bestuur van het havenschap Viissingen, opent morgen om 14.30 uur het nieuwe kantoor en het opslag en distributiecentrum van Aug. de Meyer B.V. aan de En- gelandweg te Vlissingen-Oost. Ter gelegenheid hiervan wordt tussen 14.30 en 18.00 uur open huis gehouden. dere vliegvelden. Als er dus ruimte gereserveerd moet worden in ons land, dan is dat, volgens de regering, in de Markerwaard. En daar mee is de commissie-Phi lips het in genen dele eens. „Planologisch," aldus ir. Philips, „kan dat heel aar dig beredeneerd zijn, maar economisch slaat de rege ring daarmee de plank mis. De Markerwaard ligt veel noordelijker dan de lucht- verkeersstromen. Het ligt te dicht bij Schiphol en daar trek je dus geen nieuwe klanten mee." De bezwaren die worden aangevoerd te gen de lokatie Dinteloord deelt de commissie niet. ENerzijds gaat ze ervan uit, dat de commissie-Segers heeft uitgemaakt dat de ruimte (op de grond) er voor een vliegveld in West-Bra bant is, anderzijds is ze van oordeel, dat de geluidhin der voor de omgeving op den duur minder wordt. En wat de luchtruimtecapaci- teit betreft zegt ir. Philips: „Ik ben toevallig in de gele genheid iets meer te weten over lectronische appara tuur voor begeleiding van vliegtuigen. De mogelijk heden daartoe zijn er, al zijn ze nog niet in systemen opgenomen. Maar duidelijk is, dat je de verkeersdicht heid in del ucht kunt op voeren zonder de veiligheid in gevaar te brengen." Dit laatste betekent o.a., dat een vliegveldlokatie in West-Brabant ook geen luchtruimteproblemen hoeft op te roepen voor het Belgische luchtverkeer. Trouwens, in de commissie- Philips heeft, naast Rotter dam en Venlo (K.v.K.'s) ook het Antwerpse bedrijfsle ven meegepraat en volgens ir. Philips bestaat bij dat Antwerpse bedrijfsleven ook geen bezwaar tegen een nieuw vliegveld op de as Rotterdam-Antwerpen en dan aan de Nederlandse kant. „Het bedrijfsleven laat zich niet zo gauw door grenzen tegenhouden,'zegt hij. Eén van de argumenten die ir. Philips voor de visie van de K.v.K.'s aanhaalt is voorts de werkgelegenheid. „Mede door de vestiging van aan de luchtvaart ver wante of ermee verbonden zijnde bedrijven schatten wij die op 10.000 tot 20.000," zegt hij. „En hoe bereik je dat in West-Bra bant anders? Uit nieuwe industrieën zie ik dat zo maar niet komen." Op basis van het struc tuurschema burgerlucht vaartterreinen is in de pro vinciale streekplannota Ruitmelijke Hoofdstruc tuur '80 van de provincie geen ruimte meer gereser veerd voor een vliegveld in West-Brabant. De K.v.K. Breda heeft daartegen in een uitgebreide reactie op die nota al geprotesteerd. In die reactie, die aan alle Brabantse statenleden zal worden toegestuurd, wordt aan hen gevraag op 2 juli, als de nota behandeld wordt, ruimte te reserveren „voor de mogelijkheid - hoe gering dan ook - voor vesti ging van een tweede natio nale luchthaven of een su perregionaal vliegveld in West-Bra bant." Overigens pleit de commissie-Philips in haar commentaar niet voor een tweede nationale luchthaven in West-Bra bant. Ir. Philips praat liever over „een nieuwe Zestien hoven op een plaats waar je de langste start- en lan dingsbaan kunt maken en zo dat je geen beperkingen aan de groei oplegt." Hij 'egt: „Dat hoeft niet uit te groeien tot een tweede na tionale luchthaven. Maar als het toch zou gebeuren is tegen die tijd de geluidhin der zo beperkt, dat het voor de omgeving geen bezwaar meer hoeft te zijn." (Van onze correspondent) - Leden van het Terneuzense Rode Kruis bemerkten gistermorgen dat in de afgelopen dagen was inge broken in de welfare-afdeling die is ondergebracht in de voormalige brandweerkazer ne. Er werd een enorme ravage en daarmee heel wat schade aangericht. Er kon niet worden nagegaan wanneer de ibraak werd gepleegd en ook nog niet of er goederen worden vermist. „.UÉüia

de Stem | 1980 | | pagina 25