Dubbele zege Middelburg op Rapide 2 e Tweede plaats voor De Bruin Matig spel team Ed Horemans Profs achter dernvmotoren in Axel sport* T oetbalrel Calcutta ^up-final op tv X^ESTDUITSE SEILERS VIET NAAR SPELEN Hulshoff naar Hulst - zijn debuut maakt bij professionals. Hij was jaar in nog geen enkele Istrijd binnen de eerste geëindigd. dertiende rit had een moeten worden. Daar het door de gestaag neer- ende regen ook wel naar maar de organisators - i al veel geplaagd door al- ;i problemen - moesten de anzienlijk inkorten, omdat lonstranten een deel van parkoers hadden bezaaid glassplinters en duizenden kers. bleef in het parkoers hts één bergje van derde gorie over. De kansheb- in het klassement hielden zeer rustig. Halier ont- pte al na twintig van de 195 meter en kreeg het gezel- ap van de Spanjaard Her- dez en de Belg De Wilde, laatste liet zich na acht ki- eter terugvallen in het pe- n. De twee overigen gingen en haalden ook voor de de eindstreep. Hun voor- nng beliep halfweg bijna kwartier. Op de eindstreep Jigo bleef daar anderhalve luut op een achtervolgende ep van acht renners, waar- er Heddy Nieuwdorp als ge Nederlander, van over. peloton met alle hoog ge- gschikten arriveerde met ia vijf minuten achter- ïd. ie uitslag van de dertiende ppe van de ronde van mje is: 1. Rolf Halier (Wdl) km in 5 uur, 13 min. 17 sec. n. 37.676 km/u); 2. Jesus -nandez (Spa) z.t.; 3. Enri- Martinez- Heredia (Spa) 1 min 24 sec.4. Michel Pol- tier (Bel) z.t.; 5. Javier irriaga (Spa) z.t.; 6. Alessio tonini (Ita) z.t.; 7 Francisco rtin-Conde (Spa) z.t.; 8. e-Manuel Garcia (Spa) z.t.; leddy Nieuwdorp (Ned) z.t.; Felip Yanez (Spa) z.t. 11. m Kelly (Ier) op 4 min. 41 en vervolgens de rest van peloton in dezelfde tijd als piy- Iet algemeen klassement t er na de dertiende etappe volgt uit: 1. Faustino Ru- ez (Spa) 65 uur, 6 min, 33 2. Pedro Torres (Spa) op 2 n. 55 sec.; 3. Claude Cri- ielion (Bel) op 3 min. 22 sec. «lariano Lej arreta (Spa) op 4 n. 7 sec.; 5. Roberto Visenti- (Ita) op 4 min. 11 sec.; 6. an Kelly (ier) op 4 min. 13 7. Joseph Borguet (Bel) op min. 19 sec.; 8. Francisco ldos (Spa) op 4 min. 37 sec.; uido van Calster (Bel) op 4 n. 38 sec.; 10. Tullio Bertac- (Ita) op 4 min. 48 sec.; 11. han de Muynck (Bel) z.t.; CALCUTTA (ANP) - Tij- ns een voetbalwedstrijd in ilcutta in India zijn twee pportersgroepen slaags ge- akt. Dertien voetbalsup- >rters raakten gewond. Tweeëndertig werden door politie in hechtenis geno- en alvorens de rust in het adion weerkeerde en de edstrijd kon worden voort zet. HILVERSUM (ANP) - De ngelse cup-final tussen Arse- al en Westham United, die iterdag in het Wembley-sta- ion in Londen wordt ge teeld, komt weliswaar niet schtstreeks, maar toch inte- raal op de Nederlandse tele- isieschermen. De TROS heeft namelijk van e KNVB toestemming gekre- en deze bekerfinale op 10 mei anaf 17.00 uur (Nederland I) it te zenden. Dan is de wed- trijd, die door Koen Verhoeff an commentaar wordt voor- ien, in Londen al een uur aan e gang. BONN (SID) - De West- uitse zeilbond zal tijdens de ergadering met het West- [uitsc Olympische Comité oor een boycot van de Olym- lische Spelen in Moskou temmen. De Westduitse zei- ers besloten gisteren tijdens en vier uur durende vergade- ing tot een boycot. (Van onze sportmedewerker) ZAAMSLAG - Evenals in 1979 heeft de equipe Tolner- Timmermans uit Teteringen (Baronierijders) in de hoogste klasse de 13e Nacht van Zaamslag gewonnen. In de B- klasse ging de overwinning naar de Limburgse equipe be staande uit F. van Soest en W. Vergeldt uit Lottum (Gaef um Gaas). In de C-klasse zegevier den H. Kooien en P. Antho- „issen uit Bergen op Zoom Krabbenrijders. De toerklasse, tenslotte, werd gewonnen door een Zeeuwsch-Vlaamse equi pe, gevormd door B. Taelman en B. van Pamelen uit Sint- Jansteen en Kloosterzande. Zeelands grootste kaart- leesrit bracht dit jaar 173 equipes aan de start. In een miezerige regen, maar toch een redelijke publieke belangstel ling werd zaterdagavond om precies 20.01 uur de eerste equipe weggeschoten door sponsor Jan Rouw uit Terneu- zen, vanaf de oostzijde van het Plein. Voor de verandering en om organisatorische reden dit jaar de toerklassers het eerst. Vanwege het groot aantal deelnemers in deze klasse (96) soms met drie auto's gelijk. De merendeel Zeeuwsch-Vlaamse equipes, enkele Belgische en onder startnummer 159 zo waar een Duitse uit Mön- chengladbach. Allemaal ont spannen, want voor hen was de Nacht een belevenis, veelal onder het motto: „Waar we terecht komen zien we wel, als het maar niet in een sloot is", zoals een der deelnemers op merkte, eerder op de avond in het stampvolle Klup-uus van de Centrale Stichting aan de Sportlaan, waarin het start bureau was gevestigd. Het was ook daar waar alle auto's aan een technische controle wer den onderworpen. Alvorens de eigenaar een startvergunning in ontvangst mocht nemen: Veiligheid voor alles, staat hoog in het ZEVAC-vaandel geschreven. Om 20.31 uur brak het grote moment aan, toen de eerste equipe in de A-klasse aan de startlijn verscheen en met tussenpozen van een minuut werden daarna alle „cracks" aangekondigd en weggepraat door speaker Siem van Hoeve, uit Axel. Als eerste de ZEVAC-kam-- pioenen in de B-klasse van 1979, de equipe Mol-Loof uit Zaamslag en Terneuzen, direct gevolgd door de kersverse kampioen van RAC-Zuid, De Rooij-Willemse uit 's-Herto- genbosch. Hun grote tegen standers en naar later zou blij ken de toekomstige overwin naars Tolner-Timmermans en diens stalgenoten Roset-Van Geel uit Bergen op zoom, die ook al eens eerder een over winning in de Nacht van Zaamslag op hun naam schre ven. En dan de Limburgers, zo'n 200 kilometer van huis voor nog eens ruim 200 kilometer voor de wielen. Tweehonderd lange en zware kilometers over smalle, donkere, soms onver harde weggetjes, door het nachtelijk duister in de wijde Zeeuwsch-Vlaamse polders. Allemaal met dure twinmas- ters en andere hulpmiddelen aan het dashboard aange bracht, om de route, uitgezet volgens het systeem van Ronde Pijlen, zo perfect mogelijk te rijden. De Nacht van Zaam slag, landelijk erkend en be kend, meetellend voor het kampioenschap van RAC- Zuid, waarin kostbare punten te verdienen waren voor dit kampioenschap, was op dat moment in alle hevigheid ont- vrand. Het eerste traject van circa 100 kilometer lang voerde de deelnemers door westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen. Daar na was er een ravitaillering in de Jarinohal te Terneuzen, HULST - Het Hulsterse herenteam van de hockeyclub Rapide blijft ook volgend seizoen in de vierde klasse spelen. In een tweetal promotiewedstrijden tegen Middelburg (op de laatste plaats geëindigd in de derde klasse) voor één plaats in de derde klasse, heeft Rapide het niet kunne reden. Zaterdag werd in Middelburg met 2-1 verloen en gisteren kregen de Hulstenaren op eigen terrein in de return met 0-1 klop. Waardoor Middelburg zich dus opnieu derdeklasser mag noemen. HILVERSUM/HULST - Opnieuw heeft Jean-Paul de Bruin, de Hulsterse jeugdbiljarter, erg sterk gespeeld. In het Neder landse kampioenschap extra klas libre voor de jeugd in Hilver sum, reikte deze talentrijke vijftienjarig biljarter naar een twee de plaats. De titel was voor Hans Mollier die in de eerste ronde Jean-Paul de Bruin klopt. Dat was tevens de enige verliespartij die De bruin moest incasseren. Daarna herstelde hij zich bijzon der sterk en finishte met een moyenne van 28.07. Een goed resul taat maar een prestatie van nog meer allure leverde hij in de laatste partij van dit kampioenschap. Toen maakte hij tegen Jos Kooy de partij van driehonderd caramboles in één beurt uit. Een uitzonderlijke prestatie die alleen maar veelbelovend is voor de toekomst. De start van Jean-Paul de Bruin was matig in dit kampioen- kap, dat gehouden werd in het jeugdbiljartcentrum te Hilver sum. Tegen Hans Mollier moest De Bruin met een zeer bescheiden gemiddelde genoegen nemen. Na veertien beurten was Molüer uiten stond Jean-Paul de Bruin slecht op 63 punten. Dat zag er niet veelbelovend voor hem uit. „Toch aakte ik me niet ongerust. Ik weet nu onderhand wel wat «kan en daarom ging ik maar van de gedachte uit dat één slecht gspeelde partij nog geen slecht gespeeld kampioenschap behoef de te zijn", aldus De Bruin. De Hulsterse jeugdbiljarter kreeg gelijk, want in de tweede ronde klopte hij Jos Broeders in vijf beurten met een slotserie van 293. Ook de derde partij was goed. Toen werd Peter van de Luitgaarden in acht beurten geklopt. De vierde partij tegen Ton Sies was van minder gehalte toen draaide De Bruin niet zo sterk. Toch wist hij te zegevieren in zeventien "eurten. Als klap op de vuurpijl kwam zijn laatste partij die in één beurt voltooid werd. Zijn tegenstander Jos Kooy ging op met achttien en Jean-Paul de Bruin stoomde ineens door naar de driehonderd caramboles. BERGEN OP ZOOM - Het team van de biljartvereniging Ed "Memans, dat uitkwam in de gewestelijke voorronde van de C-l lusse te Bergen op Zoom, heeft teleurgesteld. Nadat Ed Hore- [tuns zich zo sterk geplaatst had voor dit gewestelijk gebeuren, leek een succesvolle vervolging voor de hand te liggen. Dat werd Seen waarheid. Het Axelse team, bestaande uit Frans Huntink, tor Verlinde en Etiënne Waelput heeft matig gespeeld in Bergen 1 Zoom. Frans Huntink bracht het er nog het beste af. Hij won zijn Partij tegen Bruinzeel van de biljartvereniging Formosa in der- 'en beurten met de cijfers 220 tegen 160 kader voor Bruinzeel, ponder meer een sterke partij voor Hutink. Zijn tweede partij 'wloor Frans Huntink van Koevoets met 134-150 in 16 beurten, tor Verlinde verloor zijn eerste partij tegen Poulus in 17 beurten «et 144-160 maar won zijn tweede partij tegen Rokx met 220-92 21 beurten. Etiënne Waelput was erg slecht op dreef. Hij 'orloor beide partijen met een bijzonder matig gemiddelde. In fin eerste partij tegen Jobse reikte hij niet verder dan 65 punten N27 beurten (Jobse had erl20) en tegen Hermen kwam Waelput i'et verder dan 42 punten in 25 beurten (Hermen 120). De eindstand per ploeg in deze voorronde was: 1. Formosa ergen op Zoom) 12-2, 2. Marjo (Roosendaal) 5-9, 3. Ed Hore ns (Axel) 4-10. RAPIDE-MIDDELBURG 0-1 - Rapide begon goed gis termiddag en Middelburg moest terug. Na vijf minuten mocht Ron D'hondt een straf- corner nemen voor Rapide. Uit deze strafcorner scoorde Ed gar Tuenter, maar de treffer werd afgekeurd. Rapide rook zijn kans en ging door, maar verder dan enkele strafcorners en een gevaarlijke bal voor langs het Middelburg-doel, kwamen de Hulstenaars niet. Naarmate de wedstrijd vor derde, kreeg Middelburg onder aanvoering van de goed spe lende laatste man Ton Hylke-, ma, greep op het spel van Ra pide. Ook Middelburg kwam er nu een paai' keer gevaarlijk uit. Zo ook na een kleine twintig minuten spelen. De fose Co Platteuw brak door en het was voor Rapide een geluk dat kee per Karei Lansu in vorm was, waardoor hij door attent te reageren een doelpunt kon voorkomen. Rapide was gewaarschuwd en kon maar af en toe meer in de aanval gaan.Dit gebeurde vooral via lange slaen en niet door goed combinatiespel, waardoor Rapide alleen aan gewezen was op de snelle Frank van Campenhout, die door de Middelburg-defensie gemakkelijk werd opgevan gen. Het enige gevaar van Ra- pide-zijde moest van de straf corners komen en deze lever den niets op door slecht „stop werk". Middelburg drong niet echt aan, waardoor de rust met een 0-0-stand inging. Na de hervatting drong Ra pide direct weer aan, maar het kwam niet verder dan één ge vaarlijke voorzet, die netwerd gemist door een inkomende Fran van Campenhout. Na dit kleine offensief zakte het spel weg en het duurde tot een klein kwartier voor tijd, voordat er weer meer leven in de brouwe rij kwam. Rapide probeerde nog eenmaal alles eruit te ha len, want e moest gewonnen worden. Uit een goede voorzet kwam Edgar Tuenter net te laat om het beslissende tikje te geven en even later kon een doorgebroken Joep Fassaert nog net gestuit worden door Ton Hylkema. Rapide bleef proberen en uit een strafcorner leek Cees Vinkenstein (inge vallen voor Geert Dijks) te gaan scoren, maar zijn harde slag ging net naast. Middel burg kon maar sporadisch meer aanvallen, maar de Mid delburgse aanvallen waren wel gevaarlijk. Zo ook een kleine omstreeks het middernachte lijk uur. Bij velen was toen reeds de vermoeidheid van de gespannen gezichten af te le zen. De rustpauze van een uur, de soep, de broodjes en de kof fie (slechts een enkeling waag de zich aan een pilsje) ver sterkte de inwendige mens. Na het tweede traject van 100 ki lometer door oostelijk Zeeuwsch-Vlaanderen einde lijk de laatste controlevlag. De finish, het einde, terug weer naar de Jarinohal. Vol span ning wachtend op de bekend making van de „ideale kaart", gevolgd door de officiële uit slag, in recordtempo door de heren van de ZEVAC-reken- kamer opgemaakt. Geen protesten daarop. De 13e Nacht van Zaamslag was feilloos verlopen. Voorzitter Cor Risseeuw en met hem alle ZEVAC-mensen hadden het weer prima geklaard. Uitslagen A-klasse: 1 H. Tolner en H. Timmermans uit Teteringen Baronierijders met 276 strafpunten, 2 J. de Rooij en J. WiÜemse uit Veldhoven en 's-Hertogenbosch 321, 3 P. van Rijckevorsel en J. Lips uit Breda Baronierijders 398, 4 I. Vucinec en T. Jongmans uit Ossendrecht en Roosendaal Krabbenrijders 406, 5 J. Roset en J. van Geel uit Bergen op (Van onze sportredactie) AXEL - Het Axelse wieier- comité bestaat dit seizoen vijftien jaar. Tijdens een ver gadering heeft het bestuur be sloten om dit jubileum op een speciale wijze te moeten vie ren. Om iets aparts te hebben is gekozen voor een beroepsren- nerswedstrijd achter derny- motoren. Men is er vanuit ge gaan dat het deelnemersveld in hoofdzaak zal moeten gaan bestaan uit baanrenners die wereldtitel, een Europees of een nationaal kampioenschap op hun naam hebben staan met daarnaast een aantal renners uit de eigen streek. Even uniek wordt ook het afwachtingsprogramma, na melijk een interclubpunten- koers voor internationale amateurs. De datum is echter als vanouds op dinsdag 27 mei, derde pinksterdag. Aan het totale programma wordt mo menteel door het bestuur drif tig gewerkt om de zaken orga nisatorisch en financieel rond te krijgen. Op dit moment zijn reeds gecontracteerd de zes- daagsekeizer Patric Sercu en wereldkampioen achter de grote motoren Martin Venix. Men is daarnaast nog in on derhandeling met een aantal andere baanfenomenen, onder wie Willy Debosscher, René Pijnen, Michel Vaarten en Danny Clark. Voor het af wachtingsprogramma werd door de KNWU reeds speciale toestemming verleend om vier Nederlandse en vier Belgische ploegen te laten starten. Voor deze internationale wieier- meetingzijn nu reeds kaarten - vijf gulden per stuk - in voor verkoop bij assurantiekantoor J. de Klerk aan de Weststraat te Axel. (Van onze sportmedewerker) HULST - De jeugdcommis sie van de Hulsterse voetbal vereniging HVV '24 houdt op zaterdag 17 en zondag 18 mei haar jaarlijks jeugdtoernooi. Was het tot nu altijd het Rei- naert-toernooi, vanaf dit jaar wordt het het Bart Mentzij- toernooi genoemd. Het com missielid Arthur Eeckhout is er als organisator van dit toer nooi in geslaagd niemand min der dan ex-international en oud-Ajacied Barry Hulshoff naar Hulst te halen. Dit gebeurt op verzoek van het comité van dragers van een koninklijke onderscheiding in het kader van het 800-jarig bestaan van Hulst. Bariy Hulshoff, die afgelopen woensdagavond zijn definitie ve toezegging deed, komt op zaterdag 17 mei ter opluiste ring van het pupillentoernooi naar Hulst. Tijdens dat toer nooi, dat om 13 uur begint, zal hij bij diverse wedstrijden de aftrap verrichten. Zoom Baronierijders 419, 6 J. Verheijdenen W. in 't Zand uit Velden Gaef um Gaas 463, 7 echtpaar Diethorst uit Tholen Krabbenrijders 532, 8 R. Wauters en G. Verbeke uit Sluiskil en Sas van Gent ZE- VAC 583, 9 E. Ivens en L. Broekhoven uit Sluiskil en Hoek 589 ZEVAC, 10 J. Rekers en W. van Oost uit Hoensbroek en Wynnantstrale Grensrij- ders 648. B-klasse: 1 F. van Soest en W. Vergeldt uit Lottum Gaef um Gaas 240, 2 W. van Dron- gelen en A. Schellekens uit 's- Gravenmoer en Rijsbergen Baronierijders 281, 3 W. Ja cobs en Th. Peters uit St.-An- thonius en Venray ASC Box meer 356, 4 A. Jansen en J. Dils uit Weert Hornerijders 377, 5 H. Meeuwissen en J. Gieles uit Weert Hornerijders 389, 6 H. Zentjes en R. Nies uit Budel en Weert Hornerijders 404, 7 H. Creners en H. Stappers uit Overloon ASC Boxmeer 417, 8 A. van Tuyl en C. van Tuyl uit Oomen Hedel Hertogrijders 422, 9 A. van Beers en T. Buijsch uit Roosendaal Krab benrijders 435,10 J. van Mens vaart en A. Cranen uit Budel Hornerijders 480, bij al dit Brabants-Limburgs geweld in deze klasse kwam het eerste ZEVAC-team op de 16e plaats. C-klasse: 1 H. Kooien en P. Anthonissen uit Bergen op Zoom Krabbenrijders 260, 2 H. en H. Korst uit Sas van Gent ZEVAC 273, 3 A. Vosbeek en H. Ficla uit Venlo Gaef um Gaas 275, 4 W. Zandag en H. Mackelenbergh uit 's-Herto genbosch Hertogrijders 280, 5 J. de Crom en P. Augustijn uit Bergen op Zoom en Woens- drecht Krabbenrijders 294, 6 C. Ingenborn en M. Ingenborn uit Cuyk Mausa 303, 7 A. Ele- geert en D. Hofman uit Koe wacht en Terneuzen ZEVAC 330, 8 A. Versantvoort en F. Besselink uit Maarheeze en Tilburg Kempenrijders 336, 9 J. en K. de Koeijer uit Axel en Zaamslag ZEVAC 378, 10 D. Poppeker en P. Laysin uit Pa penhoven en Geleen Grensrij- ders 380. vijf minuten voor tijd. Een snelle Middelburg-aanval ein digde in een strafcorner. Straf cornerspecialist Ton hylkema kwam in stelling en zijn droge knal betekende 0-1. De strijd was beslist en de overige mi nuten brachten Middelburg niet meer in gevaar. Een toch wel verdiende overwinning voor een technisch beter Mid delburg, dat in Ton Hylkema zijn grte man kende. Hij orga niseerde zijn defensie uitste kend, maar nam ook nog de drie Middelburg-treffers voor zijn rekening. MIDDELBURG-RAPIDE 2-1 - De eerste promotiewed strijd tussen Middelburg en Rapide eindigde in een 2-1- overwinning voor Middelburg. Het was een gelijk opgaande strijd met een technisch iets beter Middelburg. Het werd 1-0 na ongeveer twintig mi nuten door Ton Hylkema, die een strafpush feilloos benutte. Rapide kwam voor rust nog terug tot 1-1. Joep Fassaert scoorde beheerst uit een scrimmage. Na de thee bleef het een gelijk opgaande wed strijd, die enkele minuten voor tijd werd beslist. De scheids rechter gaf een omstreden strafpush aan Middelburg en opnieuw belastte Ton Hylke ma zich met dit karwei en dat betekende 2-1. Moment uit het treffen tussen Rapide en Middelburg. HULST - FC Niks is de voorjaarskampioen geworden in de B-klas van de RVO-com- petitie. In hun wedstrijd tegen Petit Paris 2 behaalden de Hulsten aars het enige puntje dat nog nodig was om de titel en de promotie naar de A-klas binnen te halen, 1-1. Het op de tweede plaats vertoevende Rio-DTS kreeg de puntjes ca deau doordat hun tegenstan der Disco love 2 niet op kwam dagen 5-0. Kledingbokser drukte Disco love 3 vaster op de laatste plaats door de man nen uit Kloosterzande met 1-0 te verslaan. FC Panaché, bezig aan een erg sterke tweede competitiehelft, bleef met 5-1 de baas over Bonte Hert 2. In de A-klas heeft Trimver- eniging zijn titel geprolon geerd. Door zelf Disco love met 2-1 te verslaan en het verlies van concurrent Noens tegen VOT/Van de Hemel 2-1 zijn de Hulstenaars onbereikbaar ge worden. Hekkesluiter Stoffels kan zich gaan opmaken voor de B-klas. In het treffen met Petit Paris kwamen de mannen van Gerard Arens niet in het stuk voor en verloren dan ook met grote cijfers 7-0. Bonte Hert en van Waes-Verstraeten hadden een vrije zondag. Uitslagen B-klas: Rio DTS- Disco love 2 5-0 (reglementaire overwinning), Kledingbokser- Disco love 3 1-0, Paul Verdur- men 1-0, FC Panaché-Bonte Hert 2 5-1, Rooy Scheele 1-0, 2-0, Gerard Bun 2-1, Dave Stennekens 3-1, Chris de Witte 4-1, Dave Stennekens 5-1. FC Niks-Petit Paris 2 1-1, Jack Kools 0-1, Johnny Begijn 1-1. Uitslagen A-klas: FC Noens- VOT/Van de Hemel 1-2, Ruud Leysenaar 0-1 en 0-2, Benny Cortvriendt 1-2 (penalty). Dis co love-Trim vereniging 1-2, Arnold van Kruyssen 1-0, Lu- do van de La voir 1-1 en 1-2. Stoffels-Petit Paris 0-7, Frans Rokven 0-1, Henny Vos 0-2, Roger Boogaard 0-3, Frans 'NgaP^5' Het kampioenselftal van Trimvereniging, dat als eerste eindigde in de A-klas van de RVO-com- petitie. Het elftal van FC Niks dat afgelopen zondag kampioen werd in de B-klas van de RVO-competitie te Hulst. Rokven 0-4, Jan Damen 0-5, Johan Dekker 0-6 (eigen doel), Roger Boogaard 0-7. Standen B-klas: FC Niks 13-23, Rio DTS 13-20, Petit Paris 2 13-15, Kledingbokser 13-11, Disco love 2 13-11, Bonte Hert 2 13-10, FC Pana ché 13-9, Disco Love 3 13-5. A-klas: Trimvereniging 13-19, FC Noens 13-16, Petit Paris 13-14, van Waes/Verstraeten 12-13, VOT/Van de Hemel 13-13, Disco Love 12-11, Bonte Hert 11-8, Stoffels 13-8.

de Stem | 1980 | | pagina 9