ADVIESRAAD D'66 DEKT FRACTIE Rietkerk voorziet meer bezuinigingen Franse politie grijpt tientallen terroristen W apenstilstand Tsjaad heeft weinig effect RIJKSMUSEUM MIST DRIE PORTRETJES Correspondente IKON in Moskou op vrije voeten Begin maakt wetsontwerp voor meer nederzettingen booreiland Pakistan vraagt Cuba om top over Afghanistan lieuw schenen js-omnihiis binnenland buitenland Zweep voor Britse in Saoedi-Arabië 124 DODEN Bij RAMP van mijn luizen tegen hogere bijdrage bewoonsters fe hebben hun Acties tegen Chileens fruit MILITAIR AKKOORD VS-TURKUE VERDACHTE VAN MOORD OP MORO ONDER GEARRESTEERDEN WERKGROEP TEGEN BOYCOT OS Israëlische radio: Innen een halve m It Voorberg de beJ" formatie. Een kW It vergt aan boord eetl jcje enisdeprijs2eket P- d. S. heid aan boord", au. Voorberg, uitgavj bff, Amsterdam prijs f eerder al een drietal Imans van de in 1974 In auteur, J.W. Ooms, nnibus zijn samenge. Is dat nu opnieuw ge., let zijn streekromans Icht geluk en een brok I'; „Dijkleger" en „De ftjes". Deze drie ro- stuk voor stuk in de ■waard spelen, waar lis is als in zijn broek- verzameld onder de feder heeft zijn eigen r. De vlotte vertel- tn de auteur wordt er J in bevestigd en zijn ■en ongetwijfeld graag Ie omnibus grijpen. L t sw" heeft zijn eigen dro- tor J.W. Ooms. Uitga- tr Keunig Ede. Prijs M£ MAA/S HALF POND PROVINCJEA \tiier! T1 JONDEN (RTR)-De echt genote van een Britse chi rurg in Saoedi-Arabie is veroordeeld tot het publie kelijk ontvangen van tach tig stok- of zweepslagen 'egens het serveren van sterke drank op een party, waarop een Engelse ver pleegster en een landgenoot om het leven kwamen door van vijf hoog uit het raam te vallen. Dit werd zaterdag ochtend meegedeeld door het Britse ministerie van buitenlandse zaken. De chirurg zelf heeft er intussen van de 12 maanden celstraf wegens deze zaak al vijf opziititizitten. Sterke drank is in het strenge isla mitische Saoedi-Arabië ta boe. (Van onze redactie buitenland) SOLA-STAVANGER - De ramp met het booreiland in het Noorse deel van het continen tale plat van de Noordzee heeft naar aIle waarschijnlijkheid aan 124 mensen het leven ge kost. De reddingsdienst in Stavanger sloot zaterdag ie dere mogelijkheid uit dat van de vermiste personen er ook maar een nog in leven is. Men is tot de conclusie ge komen dat zich in totaal 213 personen op het voormalige booreiland bevonden, toen het donderdagavond tijdens zwaar weer kapseisde. Tot dusver was aangenomen dat er zich 228 mensen op het eiland bevonden. De politie van Stavanger deelde mee dat in de loop van de nacht nog twee lichamen waren geborgen, waardoor het officiële dodental nu op 42 is gekomen. Er zijn nog 81 ver misten. AMSTERDAM (ANP) - De werkgroep „Blijf van m'n lijf'-huizen is tegen een hogere bijdrage in de woonkosten van de bewoonsters van deze hui zen, zoals het ministerie van CRM die wil. De werkgroep vindt dat CRM geen rekening houdt met de miserabele fi nanciële positie van de mis handelde vrouwen die in de huizen van de groep wonen. CRM neemt bij het nu ruim anderhalf jaar durende overleg over een passende financie ringsregeling een starre hou ding in, aldus de werkgroep. De onderhandelingen zullen binnenkort worden afgesloten omdat anders de wettelijke termijn voor toelating tot bij standsregelingen overschre den wordt. Volgens de werk groep „Blijf van m'n lijf'-hui zen worden haar essentiële uitgangspunten praktisch niet in een regeling omgezet. Om te bereiken dat er toch een goede regeling komt, heeft de groep nu de hulp ingeroepen van de politieke partijen en de vak bonden. DE 36-jarige dissident Vladi mir Borisov uit Moskou die eerder al negen jaar in psy chiatrische ziekenhuizen op gesloten heeft gezeten, is op nieuw opgepakt en in een kli niek ondergebracht. Dit heeft zijn echtgenote zaterdag be kendgemaakt. AMSTERDAM (ANP) - Op nog onverklaar bare wijze zijn drie kleine portretjes verdwenen uit de afdeling Nederlandse geschiedenis van het Rijksmuseum in Amsterdam. De drie por tretjes hebben, aldus het Rijksmuseum, een ge schatte totale waarde van 25.000 gulden. De sinds kort vermiste portretjes zijn rond 1750 in goudreliëf gemaakt. Ze zijn versierd met emaille. Op twee portretjes is Prins Willem IV afgebeeld en op het derde staat zijn gemalin Anna van Engeland. De kunstwerkjes zijn ge maakt door Jeremias Stagman (1699-1762), een edelsmid uit Erfurt, die in Amsterdam werkte. Het grootste van de drie portretjes is tien centi meter hoog, het kleinste acht centimeter. (Van onze parlementaire redactie) DEVENTER - HILVERSUM - Aan nog meer bezuinigingen valt niet te ontkomen. VVD-fractieleider Rietkerk, die dit zaterdag in een deelcongres van zijn partij betoogde, vindt dat het kabinet voor dit moment gedaan heeft wat het kon. Maar hij voorspelde, dat er bij de begroting voor 1981 harde noten moeten worden gekraakt, omdat dan verdere matiging onvermijdelijk zal zijn. Rietkerks uitspraak was een van de vele standpuntbepalin gen die in het afgelopen week einde op politieke vergaderin gen werden ingenomen. Met enige belangstelling was uitgekeken naar de vergade ring van de Adviesraad van D'66. Zou het stemgedrag van de fractie, die steun gaf aan de loonmaatregel van het kabi net, bij die Adviesraad in goe de aarde vallen? De Adviesraad had er grote moeite mee. In een soms fel de bat werd de fractie zowel ge steund als met kritiek overla den. Dat gebeurde overigens in een sfeer die niets had van een steun aan het kabinet. Het uit eindelijke resultaat: met 19 te gen 14 stemmen keurde de Ad viesraad het stemgedrag van de fractie goed. Daarbij kreeg de fractie de boodschap mee, dat ze zich sterk moet maken voor een samenhangend inko mensbeleid en voor verhoging van het aandeel van de staat in de aardgasopbrengsten. D'66-fractieleider Terlouw sprak zaterdag in Dalfsen de liberale jongeren toe. Hij maakte van die gelegenheid gebruik om zich uitdrukkelijk te distantiëren van de sugges tie door vice-premier Wiegel gedaan als zouden de demo craten het kabinetsbeleid structtireel steunen. Overige politieke uitspraken in het weekeinde: Rietkerk (WD): De PvdA heeft tijdens de loondebatten in de Tweede Kamer onheuse oppositie ge voerd. De socialisten gedroe gen zich als Wim Koks eigen papegaai. Volgens oppositieleider Joop den Uyl kan minister Albeda van Sociale Zaken beter met vakantie gaan nu hij, volgens Den Uyl, aangekondigd heeft na 31 december, na afloop van de loonmaatregel, werkgevers PARÜS/N'DJAMENA A KTR, AFP) - Ondanks "ieuwe wapenstilstand en «iiiddeüngspogingen van di verse Afrikaanse landen is de s,rijd in de Centraalafrikaanse s >at Tsjaad tussen de troepen Jan minister van defensie 'ssene Habre en de eenheden lan President Goukouni uueddei ook gisteren onver anderd doorgegaan. Volgens de Franse radio en ,v'sie kwam de jongste wa penstilstand tot stand na een WMoongesprek tussen Habre Oueddei. Franse rege- ^functionarissen konden „,k,nieuws van het bestand niet bevestigen en hot e.mers twijfelen er aan of n« enig effect zal hebben. mSPMdenten in Tsjaad in ™ze'fedat de gevechten sten/ "°°fdstad N'Djamena sit„ J. e^er worden en dat de pr ,le steeds slechter wordt. amK ]k heeft inmiddels zijn m N'Djamena la- ten ntniimen. Alle diploma- dpk n overige ambassade- 'ran gezodit °P de door lucht!! t,roePen beschermde stad basis buiten de vjjj6 v,t/ocbt van de inwoners VoW ™amena gaat door. tilde Jerichten van Franse bvart a' ze*ter 70.000 fn naar het buurland Kameroen gevlucht. In N'Djamena zijn nog maar een handjevol Europeanen. Het Rode Kruis doet zijn ui terste best om tot een staakt het vuren in de omgeving van het grote ziekenhuis in het centrum van de door de ge vechten in tweeën gedeelde stad te komen. Rond 2.000 ge wonde burgers hebben daar dringend verzorging nodig. Twee veldhospitalen die met vliegtuigen van de Franse luchtmacht naar N'Djamena gebracht zouden worden, zijn wegens de felle strijd om het vliegveld van de stad nog steeds niet aangekomen. De toestellen wachten op een mi- litarie basis in het zuiden van Algerije op een vergunning om in N'Djamena te kunnen lan den. De neutrale strijdmacht van 550 Kongolese soldaten in verschillende steden in Tsjaad is gisteren begonnen zich uit het land terug te trekken, waar zij niet meer bij machte is res pect af te dwingen voor het verdrag van Lagos van 21 au gustus van het vorig jaar. Dit verdrag voorzag in een verzoe ning van alle rivaliserende be wegingen in Tsjaad. De neutrale strijdmacht zou aanvankelijk zijn samenge steld uit militairen uit Kongo, Guinee en Benin, maar tot op heden had alleen Kongo sol daten geleverd. en werknemers vrij spel te ge ven om tot onderhandelingen te komen. Den Uyl vindt dat, gezien de opstelling van de bewindsman, onbegrijpelijk. Wat bezielt de ze minister, aldus Den Uyl, waarom moet de vakbeweging eerst gefrustreerd worden. Waarom moet er dan zo'n hoog politiek spel gespeeld worden om deze loonmaatregel door de Tweede Kamer te jagen. Adviesraad D'66: Er moet snel een leegstandswet komen. Kraken is maatschappelijk aanvaardbaar om langdurig leegstaande woningen ten goede te doen komen aan hen die door de woningnood wor den getroffen. Maar het is on aanvaardbaar panden te kra ken die onder het gemeentelij ke toewijzingsbeleid vallen. Adviesraad D'66 en indien- ster van de door de Kamer aangenomen motie, mevrouw Wessel-Tuinstra: het is niet aanvaardbaar dat het kabinet de motie over een soepeler be handeling van illegale buiten landers niet uitvoert. Het is een schandelijke suggestie van vi- ée-premier Wiegel, dat deze motie aan nieuwe illegalen de mogelijkheid zou bieden in ons land binnen te komen, „Het lawaai dat Wiegel over de mo tie maakt is sterk overdreven. Het parlement mag deze hou ding van het kabinet niet over zijn kant laten gaan". DS'70-leider Nijhof: „Er moet een totale immigraties top komen. De grenzen moeten dicht voor vreemdelingen. Terugkeer van buitenlanders naar hun eigen land moet wor den gestimuleerd". Klaas de Vries, voorzitter van de AR-jongeren: Neder- AMSTERDAM/DEN HAAG (ANP) - Het Landelijke Over leg van Chili Komitees (LOCK) zal vandaag in samenwerking met de Chileense politieke partijen en vakbeweging in Nederland een demonstratieve actie voeren tegen de import van Granny Smithappelen uit Chili. De actie zal worden gehou den bij de vereniging van groente- en fruitimporteurs in Den Haag. De importeursver eniging zal, aldus het Chili Komitee Nederland, een lan ding Nederlands fruit worden aangeboden met het verzoek deze lading naar Chili te ver voeren en te verdelen onder de arbeiders en de werklozen. De organisators van de actie wil len verder aantonen dat Ne derland het Chileense fruit absoluut niet nodig heeft, „aangezien er in ons land minstens evenveel fruit wordt doorgedraaid als er wordt geïmporteerd". DEN HAAG (ANP) - IKON- correspondente Connie Brood, die woensdag op de Moskouse luchthaven werd gearresteerd toen zij op het punt stond naar Nederland te vertrekken, is zaterdag in het begin van de middag weer vrijgelaten. Zij mag de Sovjet-Unie voorlopig niet verlaten omdat ze zich ter beschikking van de autoriteiten moet houden, al dus een woordvoerder van de IKON. Er is nog niet bekend of er een aanklacht tegen me vrouw Brood zal worden inge diend en van welke aard deze zou kunnen zijn. land moet gefaseerd uit de NAVO stappen als binnen het bondgenootschap afschaffing van de kernwapens niet haal baar is. Alleen door een duide lijk nee tegen de nieuwe pro- dukten van wapentechnologie en van wapenindustrie kan de kernwapenwedloop worden doorbroken. ARJOS-voorzitter De Vries: Een werkelijk matigingsbeleid is met de grootste kans op suc ces te verwezenlijken in een regeringscoalitie van mini maal CDA en PvdA. Het zou van moed en inzicht getuigen wanneer beidepartijen voor de verkiezingen hun wederzijds^ voorkeur voor samenwerking zouden uitspreken. CDA-fractieleider in de Eerste Kamer, prof. Van Hulst: Het begrip passende arbeid hebben we tot een heilige koe gemaakt, daarna tot een gou den kalf. We zullen weer de weg van recht op werk moeten gaan tot plicht tot werk. Een volk dat per jaar tientallen miljoenen aan vuurwerk uit geeft, een jeugd heeft die ver over de 1.000 miljoen per jaar aan snoepgoed consumeert, dat een jeugd heeft die siga retten vreet, dat in enkele jaren z'n gebruik van wijn vertien voudigd ziet, zo'n volk moet in staat en bereid zijn op een ge ringe matiging over te schake len. Dat is in feite het enige wat het kabinet-Van Agt vraagt. En als CHU mogen we er geen twijfel over laten bestaan, dat wij het kabinet steunen. Deze sinister uitziende per soon bevond zich zaterdag in Londen tijdens een door dui zenden mensen bezochte ma nifestatie tegen het Britse kernenergie-programma. De bijeenkomst werd gehouden naar aanleiding van de her denking van de bijna-ramp in Harrisburg, die een jaar gele den de wereld in zijn greep hield. DE Amerikaanse oud-mmister van buitenlandse zaken Henry Kissinger heeft zaterdag ge zegd bereid te zijn om zijn post weer in te nemen als Ronald Reagan tot president zou wor den gekozen. PRINSES Beatrix die nu nog erevoorzitster is van het Ne derlands Comité Unicef, wil ook na haar inhuldiging als koningin op 30 april de band met Unicef behouden. Als ko ningin Beatrix zal zij de nieu we functie van bescherm vrouwe van Unicef-Nederland op zich nemen. DE Socialistische Internatio nale heeft zaterdag, aan het eincj van haar bijeenkomst in Santa Domingo, de Sovjet-in terventie in Afghanistan ver oordeeld. Ze sprak zich uit te gen elke gewapende interven tie van een land in een andere staat. NEW DELHI (AFP, AP/UPI) - President Zia UI Haq van Pa kistan heeft president Fidel Castro van Cuba voorgesteld een topconferentie van de niet-gcbonden landen te houden om te pogen een oplossing te vinden voor de crisis in Afghanistan. Dit heeft het Indiase dagblad „Hindustan Times", gisteren gemeld. Volgens het blad heeft ge neraal Zia UI Haq dit voorstel meegedeeld aan de Cubaanse minister van buitenlandse za ken, Malmierca, die verleden week een bezoek aan Islama bad bracht. Uit de provincie Kunduz in het noorden van Afghanistan wordt gemeld dat de rebellen daar hevige strijd tegen de Russen leveren. De Russische militairen worden zwaar aan gevallen en ook worden er overheidsgebouwen in brand gestoken. De provincie Kun duz grenst aan de Sovjet-Unie. Het geweld op het platteland staat in tegenstelling tot de gespannen rust in de hoofdstad Kaboel. Russische troepen en tanks die Afghanistan eind de cember binnentrokken, heb ben getracht Kaboel van de rest van het land af te grende len na een week van anti-Rus sische betogingen in de hoofd- ANKARA (RTR, DPA) - De Verenigde Staten en Turkije hebhen zaterdag na anderhalf jaar onderhandelen een nieuw tweezijdig akkoord voor mili taire samenwerking gesloten dat voor vijf jaar geldt. De overeenkomst die door de Turkse minister van Buiten landse Zaken Hayrettin Erk- men de Amerikaanse ambas sadeur James Spain werd ge tekend, geeft de VS het recht op vier elektronische afluis- terposten en een militair vlieg veld op Turks gebied. Deze in stallaties die reeds bestaan en sinds de opheffing van het Amerikaanse wapenembargo tegen Turkije weer in gebruik zijn, vallen officieel onder Turks gezag. Turkije ontvangt op zijn beurt economische en militaire steun van de VS, waarvan de omvang niet is vastgelegd. Volgens Amerikaanse gege vens gaat het om een bijstand van circa 500 miljoen dollar (1 miljard gulden) per jaar. Pre sident Mohamed Slad Barre van Somalië heett bekendge maakt dat met de Verenigde Staten schriftelijk overeen stemming is bereikt over het verlenen van marine- en luchtmachtfaciliteiten aan de Amerikanen. Overigens zijn de besprekingen nog gaande. (Van onze correspondent Jan Drummen) PARIJS - In een uitgebreide anti-terroristenoperatie heeft de Franse politie in Zuid- Frankrijk een Italiaan gear resteerd die ervan wordt ver dacht de moordenaar van Aldo Moro te zijn en een topfiguur van de Italiaansë Rode Briga de, terwijl in Parijs de uiterst linkse terreurgroep „Directe Actie" die mogelijk een afde ling van de Rode Brigade is, grotendeels opgerold werd. De operatie waarover nog maar weinig bijzonderheden uitgelekt zijn, was vermoede lijk gecoördineerd met die die de Italiaanse politie sedert enige dagen tegen de Rode Bri gade in Noord-Italië ontke tend heeft. Even ten noorden van Nice werd gisteren Mario Moretti gearresteerd, die de leider van de Italiaanse Rode Brigade zou zijn. Bijzonderheden waren over zijn arrestatie gister avond nog niet bekend. In het dorp Le Brusc, nabij Toulon, werden drie Italiaanse huur ders van een villa door de poli tie aangehouden, twee jonge mannen en een jonge vrouw. Onder hen bevond zich de 29- jarige Franco Pinna (die zich onder de valse naam Franco Eecci verschool) en die een van de voornaamste kopstukken van de militaire tak van de Ro de Brigades is. Hij is vermoe delijk degene die de hele ont voeringsactie tegen Aldo Moro op touw gezet en de politicus tenslotte zelf vermoord heeft. Een deel van de twintig wapens, die de Franse politie in beslag nam bij de arrestatie van een aantal leden van de terroristische organisatie „Directe Actie". De politie was het drietal op het spoor gekomen omdat ge zocht werd naar de daders die 7 maanden geleden nabij Va lenciennes aan de Frans-Bel gische grens een grote roof overval pleegden, waarbij zij 16 miljoen frank, dat is onge veer '8 miljoen gulden, buit- maakten. De politie van Rijssel slaag de erin de jonge vrouw die aan de roofoverval deelgenomen had, te identificeren; zij was de 28-jarige uit Milaan afkomsti ge Oriana Bianco-Marchioni. Korte tijd later ontdekte de politie van Toulon dat de Ita liaanse een van de drie bewo ners van de villa in Le Brusc was. Haar man Enrico Bianco en diens vriend die zich voor Franco Eecci uitgaf maar Pin na bleek te zijn, verbleef even eens sedert twee maanden in de villa. In de villa werden vijf zware revolvers aangetroffen evenals enkele tienduizenden frank en een serie blanco Italiaanse identiteitsbewijzen. Enrico Bianco wordt ervan verdacht met Pinna op 14 februari 1978 een Italiaanse rechter, Ricardo Palma, vermoord te hebben. Voorts zouden beiden op 3 mei van verleden jaar het Ro meinse hoofdkwartier van de christen-democratische bewe ging aangevallen hebben, waarbij twee personen gedood werden. De terroristen zouden in Frankrijk niet alleen de overval bij Valenciennes ge pleegd hebben maar ook be trekkingen onderhouden heb ben met de terreurgroep „Di recte Actie", waarvan vrijdag in en rond Parijs 28 leden gearresteerd werden. Deze groep die een tiental aanslagen gepleegd heeft, beschoot op 20 maart het ministerie van Sa menwerking in Parijs. 600 kilo explosieven en een 20-tal vuurwapens waaronder enkele zware werden in beslag geno men. Onder de gearresteerden bevinden zich een Italiaanse, een Noordafrikaan en enkele Spanjaarden. In de woningen van de in en rond Parijs gearresteerden werden eveneens blanco Ita liaanse identiteitskaarten aangetroffen. In de nacht van zaterdag op zondag werd in Toulouse blijkbaar bij wijze van repressaille een politie bureau met een zware springlading grotendeels op geblazen. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor. Ter plaatse werd de zogeheter handtekening van de organi satie Directe Actie aangetrof fen. Gisteren kwam het d( Franse politie waarschijnlijk voor dat de Italiaanse Rode Brigades en de Franse Directe Actie in wezen een en de zelfde organisatie zijn. De diverse arrestaties lijken een slag aan he.t internationale terrorisme toegebracht te hebben. In Ita lië heeft het bericht, dat de Franse politie een internatio naai gezelschap terroristen heeft opgerold, grote voldoe ning gewekt. stad vorige maand. Daarbij zijn honderden doden geval len. Er was geen onafhankelijke bevestiging te krijgen van de berichten over de felle ge vechten tegen de Russen in Kunduz. De Sovjet-troepen in Afgha nistan hebben ongeveer 15.000 politieke tegenstanders van het bewind Karmal gevangen genomen, van wie ze er per dag 50 terechtstellen. Daarnaast nemen de aanwijzingen toe dat het rode leger in het sinds eind december vorig jaar bezette Afghanistan dodelijk gifgas gebruikt tegen de Islamitische opstandelingen. Zeker is dat de Sovjet-troepen moskeeën onder vuur nemen. Dit heeft de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, War ren Christopher, in Washing ton verklaard in een voor dracht voor de buitenlandse persvereniging. Naar Christophers schatting liegen de verliezen die de Sov jets lijden, er niet om per week sneuvelen er tussen de 500 en 600 Russische soldaten, het geen het dodental sinds eind december brengt op zes- a ze venduizend. AMSTERDAM (ANP) - De onlangs opgerichte werkgroep Ontwapening, Ontspanningen Olympische Spelen heeft zich gisteren op een symposium in Amsterdam fel tegen een boy cot van de Olympische Spelen in Moskou verklaard. Volgens de werkgroep, waarin een aantal politici, publicisten en wetenschappers zitting hebben, neemt ,,de ris-' kante politiek van het Westen waaronder de oproep tot een boycot van de Olympische Spelen, gevaarlijke vormen aan". De werkgroep meent dat juist toenemende contacten tussen Oost en West een betere kans scheppen voor een veilige toekomst. In dit kader nemen de Olympische Spelen volgens de werkgroep een belangrijke plaats in. Het symposium was de eer ste van een serie activiteiten van de werkgroep met als doel zoveel mogelijk mensen te mo biliseren tegen een boycot. Binnenkort zullen in dit kader gesprekken gevoerd worden met onder meer de vaste Ka mercommissie voor Buiten landse Zaken en het Comité Olympische Spelen en Men senrechten. JERUZALEM (RTR) - De le- gerradio van Israël heeft gis teren bericht dat premier Me- nachem Begin het opstellen van een wetsontwerp over weegt dat vestiging op grote schaal van joden in bezet Ara bisch gebied toestaat. Waar de legerradio zijn be richt vandaan haalde is niet bekend. De regering wenste geen commentaar te geven. Volgens het bericht heeft mi nister van justitie Yitzhak Za- mir de eerste-minister ge waarschuwd dat een wetsont werp als dat wat hij beoogt, een overtreding van het inter nationale recht zou zijn. Duizenden leden van de ge matigde „Vrede nu" beweging hebben zaterdag van Jeruza lem tot Haifa een levende ke ten gevormd die het beleid van premier Begin aan de kaak stelde. „Begin, het is genoeg „treed af", schreeuwden de betogers die steeds met enkele meters tussenruimte de snelweg tus sen Jeruzalem en Haifa om zoomden (een afstand van 130 km). De Vrede Nu-beweging is het niet eens met het nederzet- tingsbeleid van de regering- Begin. President Sadat van Egypte zal van 7 tot 10 april in Was hington verblijven voor be sprekingen met president Carter, en president Begin van Israël wordt op 15 en 16 april in Washington verwacht, 70 heeft het Witte Huis bekend gemaakt.

de Stem | 1980 | | pagina 3