ATUPE m 7f: 14 a twee verpleegkundigen SL— 'oranjewoud'bv lÉÈBl VERTEGENWOORDIGER O verpleegkundigen verpleegkundigen Z-verpleegkundigen ziekenverzorg(st)ers pHünter Douglas Europe b.v, vanaf maandag 24 maart is er een doedijns technomarkt in etten-leur doedijns 1AGAZ9JNBE0IENDE EXPEDITIEBEDIENDE/ KORVEEER CONSTRUCTIE BANKWERKER HULP ELEKTROMONTEUR DONKA BV eSektromonteurs aankomende eSektromonteurs leerling-elektromonteurs cv-monteurs leerling-cv-monteurs gti installatietechniek een ervaren HTS-er ww JvJ L Eind dit jaar wordt binnenshuis gestart met een geheel nieuwe gekombineerde Intensive/Coronary-Care afdeling. Op deze afdeling is plaatsingsmogelijkheid voor met IC/CC-diploma. Verzoeken om inlichtingen en/of sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Langendijk 75, 4819 EV Breda, onder vermelding van kodenummer 007 op de enveloppe. donderdag voorlichtingsavond BEVOLUX NEDERLAND B.V. DE STEM VAN ZATERDAG 22 MAART 1980 Donka bv, welk bedrijf behoort tot de Nolie-groep, houdt zich bezig met het ontwikkelen, vervaardigen en verkopen van volautomatische ontwikkel- en afdrukapparatuur voor fotolaboratoria. Wegens uitbreiding van onze organisatie kunnen wij enkele medewerkers plaatsen n.l. een voor de uitgifte van materialen en gereedschappen t.b.v. de produktieafdeling. voor het verzendklaar maken van de produkten, het laden en lossen van materialen met behulp van een heftruck en het schoonhouden van de fabriek en het terrein. voor het maken van licht constructiewerk, zoals machineframes. voor het bedraden van de machines en apparaten volgens bepaalde aansluitschema's Wij bieden u een prettige werkkring en een goed salaris. Kandidaten die belangstelling hebben voor één van de genoemde functies kunnen telefonisch contact opnemen met de Centrale Personeelsdienst van de Nolte-bedrijven 040-810805 toestel 336. Ook kunnen zij een briefje schrijven of zich bij het bedrijf persoonlijk aanmelden. Crogtdijk 79 4815 AE Breda GTI Installatietechniek is een groot en veelzijdig, landelijk opererend installatiebedrijf. Vanuit GTI Zuid bv te Oisterwijk worden installaties van zeer gevarieerde soort en omvang uitgevoerd op het gebied van elektrotechniek, verwarming en airconditioning, regeling en besturing. Daarbij is een geïntegreerde opstelling, waarbij alle genoemde disciplines door een installatiebedrijf worden verzorgd, een belangrijke doelstelling. De afdeling Uitvoering heeft door het gestadig toenemend aantal opdrachten behoefte aan versterking met: met VEV-opleiding en ruime ervaring. Leeftijd tot 35 jaar. met VEV-opleiding en enige ervaring. Leeftijd tot 25 jaar (schoolverlaters) met LTS-ET-opleiding, B- of C-niveau, leeftijd 17 jaar, die bereid zijn zich middels studie verder op hun vakgebied te bekwamen via het VEV- leerlingstelsel en intensieve begeleiding door het bedrijf. met het diploma hulpmonteur of monteur. Leeftijd tot 35 jaar. (schoolverlaters) met LTS-WT-opleiding, B- of C-niveau, leeftijd 17 jaar, die bereid zijn zich middels studie verder op hun vakgebied te bekwamen via het leerlingstelsel en intensieve begeleiding door het bedrijf. Van alle gegadigden verwachten wij primair een levendige belangstelling voor hun vakgebied en de moderne ontwikkelingen die daarin plaats vinden, een energieke aanpak van de problematiek en ruime bereidheid tot samenwerking in een team. GTI biedt hen: - goede salariëring en secundaire voorzieningen, - ruime ontplooiingskansen, - opleiding- en promotiemogelijkheden. Wanneer u belangstelling hebt kunt u schriftelijk of telefonisch contact opnemen met onze Personeelafdeling, GTI Zuid bv, t.a.v.deHeerR.Libau, Schijfstraat 24, 5061 KB Oisterwijk, telefoon (04242) 91 01. rvn "Vrederust" is het psychiatrisch ziekenhuis voor westelijk Noord-Brabant en voor de provincie Zeeland. Op enkele afdelingen zijn er momenteel plaatsingsmogelijkheden voor voor de nachtdienst. De nachtdiensten lopen van 22.00 tot 7.15 uur en worden verricht op 7 achtereenvolgende nachten. De frekwentie is dat er per 4 weken tweemaal een week (7 nachten) dienst wordt gedaan. Onze gedachten gaan uit naar ervaren verpleegkundigen die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging B of A en B. In verband met ingebruikname binnenkort van een aantal nieuwe gebouwen voor opname- en vervolgafdelingen willen wij op korte termijn de verpleegkundige teams versterken. Het totaal aantal behandelplaatsen in ons ziekenhuis bedraagt ca. 650. die in het bezit zijn of binnenkort hopen te komen van het diploma B ziekenverpleging, M.B.O.-V. of H.B.O.-V. nodigen wij uit om te solliciteren. Deelname aan de kursus groepsgericht werken is mogelijk. Ook zijn er mogelijkheden, voornamelijk binnen de sektor geriatrie en afdeling zwakzinnigen, voor enkele Tevens zijn er op enkele afdelingen met een overwegend verzorgend karakter plaatsingsmogelijkheden voor Ervaring in de geriatrie strekt tot aanbeveling. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis stellen wij een algemeen christelijke levensovertuiging op prijs. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de koördinerend hoofdverpleegkundigen (01640-36900, toestel 146). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding op de envelop linksboven van "V-N", "V", "Z-V" of "Z", kunt U richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. Het Diaconessenhuis Breda omvat een alge meen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. is een bureau met een breed scala van activiteiten op het gebied van wonen, werken, transport, recreatie en milieu. Bij het bureau werken ongeveer 400 medewerkers. Voor de afdeling Algemene Civieltechniek-Zuid zoeken wij op korte termijn Fu nctie- i nformatie: De gevraagde functionaris zal als assistent projectleider en bij gebleken geschiktheid nader hand als projectleider worden ingezet in de provincies Zuid- Holland en Brabant. Functie-eisen: opleiding HTS ww goede contactuele eigen schappen wonende in Zuid-Holland of West-Brabant, standplaats wordt Oosterhout (NB) minimaal 5 jaar ervaring op het gebied van voorberei ding en directievoering van bestemmingsplannen, weg- reconstructies, riolerings plannen, etc. Informatie over bovenstaande functie is te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Algemene Civieltechniek, Ing. J. Geveke, telefonisch bereikbaar onder nummer 05130 - 31415. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan: Ingenieursbureau "Oranjewoud' bv Postbus 24 8440 AA Heerenveen tav. secretaresse personeelszaken. goede secundaire arbeidsvoorwaarden bruto aanvangssalaris (inklusief ploegentoeslag): 18 jaar 1611,- 19jaarl754,- 20 jaar1918,- 21 jaar 2077,- 22 |aar 2216,- vanaf 23 jaar 2319, Oudlandsedijk 14-4731 TB Oudenhosch -Tel.01652-3550 Kom of schrijf en laat je uitvoerig voorlichten, je kunt tevens overdag terecht op tussen 9 en 16 uur in ons bedrijf aan de Oudlandsedijk 14 te Oudenbosch fabrikanten o.a. van materialen voor jalouzieën Ben je overdag verhinderd, kom dan naar de op dinsdag 25 maart a.s. van 7-9 uur in het "Wapen van Roosendaal",Markt9, Roosendat BEVOLUX is een bekende haam op het gebied van complete drankvoor ziening. Ons leveringsprogramma omvat warme en koude drankaulo- maten en dispensers voor elke bedrijfsgrootte. Onze grondstoffendienst bezoekt periodiek onze klanten voor de distri butie van de ingrediënten. Voor onze afdeling verkoop automaten/dispensers zoeken wij op korte termijn een Voldoet u aan de volgende eisen: leeftijd tussen de 25 en 40 jaar pioniersmentaliteit en het vermogen om op diverse niveaus contacten te leggen, minstens enige jaren verkoopervaring, een pittige man die goede commerciële kwaliteiten en zelfdiscipline heeft, die een grote mate van zelfstandigheid heeft, doorzettingsvermogen, aantoonbare verkoopresultaten, beschaafd, representatief voorkomen. Dan bieden wij u: goed vast basisinkomen met uitstekende provisieregeling, inkomen tussen 40.000.- en 55.000.- per jaar. 20 vakantiedagen per jaar, onkostenvergoeding, beschermd rayon, personenauto zonder reklame, steun bij uw verkoop door onze binnendienst. Bent u geïnteresseerd en meent u aan de voorwaarden te kunnen voldoen, pak dan maandag 24 maart de telefoon of schrijf naar onderstaand adres: zonder ervaring onnodig te solliciteren. Postbus 1187, 5004 BD Tilburg, Tel. 013-674915. De heer Van Huygevoort, toestel 22. Na Amsterdam, Cuyk, Deventer, Eindhoven, Leeuwarden, Nieuwstadt, Rijswijk en Schiedam, heeft nu ook Etten-Leur zijn Techno-markt. Een Techno-markt voor ambacht en industrie, waar u van harte welkom bent voor direkte levering van o.m. aandrijftechniek, hvdrauliek, pneumatiek en afdichtingstechniek. Kompleet assortiment De Techno-markten maken deel uit van de Doedijns Groep, waartoe ook Doedijns, Kimman, Dimag, Fluid Automation Holland en Meininger behoren. Door deze bundeling van aktiviteiten is de Doedijns Groep de grootste organisatie op het gebied van aandrijftechniek in Nederland. Resultaat: een kompleet assortiment. Tot het leverings programma behoren o.a.: hydrauliek- en pneumatiek komponenten, hoge- en lage- drukslang en leidingen, fitting materiaal, V-riemen, kettingen, schijven, afdichtingen, stangkoppen, lasapparatuur, kompressoren, elektrisch en pneumatisch gereedschap, transportwielen, aggregaten. De Techno-markt katalogus ligt voor u klaar Wij nodigen u graag uit om kennis te make11 met de nieuwe Techno-markt in Etten-Leur. waar een overzichtelijke katalogus met alle onderdelen en artikelen uit ons leverings programma voor u klaar ligt. De Techno- markt waar u zeker bent van kwaliteit, prompte service en vakkundig advies. U bent van harte welkom. Jl,r 111 a lid van de Penningweg 34B, Industrieterrein 'Vosdonk', doedijnsgroep 4879 AG Etten-Leur, tel. 01608 - 3 30 80.

de Stem | 1980 | | pagina 34