amro bank D Bewakmgsbeambte bij Dow: IP® Bedieningsvaklui en laboranten kunnen in het nieuwe maisverwerkende bedrijf van Cargill goed terecht! Administratieve medewerkers (m/v) Tboflux chef slagerij m/v SERVICE-MONTEUR de rijksoverheid vraagt anaesthesie- verpleegkundigen technisch illustrator afwisselend, zelfstandig werk, dat goed betaalt. ERVAREN THUIS WERKSTERS de klokkenberg Bedieningsvaklui: 0m het proces Laboranten: In onze moderne Onderhoudsmonteur: Voor Verdienen: Naast aantrekkelijk werk, Cargill J Van oorsprong (l 865) een graanhandelmaatschappij in de Verenigde Staten. Later ook in de verwerkingsprocessen In 1968 in Nederland begonnen met een soja bonen verwerkend bedrijf, dat inmiddels Is uit gegroeid tot één der grootste ter wereld In Zaandijk beschikt zij over een olieverwer- kende industrie. Door de bouw van het nieuwe voor een zekere toekomst Solliciteren: Op dit moment SCHOOLMAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER MIDDELBURG DOW CHEMICAL NEDERLAND) BV Confectieatelier Fa. Buikmans maatschappelijk werker NEDERLANDS MO-A aan de Pedagogische Akademie „Sint Frans" vim DE STEM VAN ZATERDAG 22 MAART 1980 is, Het Amro Effectencentrum aan de Heerbaan in Breda zoekt enkele administratieve medewerkers voor de afdeling Nostro-Effecten. Deze afdeling voert de administratie van in het buitenland gedeponeerde effecten en van de hieruit voortvloeiende activiteiten, zoals conversie, koop/verkoop op buitenlandse beurzen. Wij geven de voorkeur aan kandidaten met HAVO of MEAO en enige administratieve ervaring. Bereidheid tot verdere studie is gewenst. Naast enige boekhoudkundige kennis is uitdrukkingsvaardigheid (mondeling en schriftelijk) in de moderne talen noodzakelijk. Leeftijd 20-30 jaar. Wij bieden afwisselend werk in een plezierige werkomgeving en, naast salaris en vakantietoeslag, een zgn. 13e maand en een winst deling. Het aantal vakantiedagen is 23. Heeft u belangstelling voor deze baan? Schrijf dan een brief aan da Amro Bank, Kemelstede 2, 4817 ST Breda. Telefonisch kunt u nadere informatie inwinnen bij mevrouw G.l. Frickel van de afdeling Personeelzaken, telefoon 076-879345, toestel 227. De besturen van de drie scholen voor moeilijk le rende kinderen te Breda roepen sollicitanten op voor de funktie van voor 30 uur per week, verdeeld over de drie scholen. Tot haar/zijn taak behoren o.a.: - verrichten van intake-gesprekken - begeleiden van ouders en kinderen tijdens de intake-procedure. Voorkeur gaat uit naar kandidaten met een voltooi de beroepsopleiding M.W. en praktijkervaring met de problematiek rond moeilijk lerende kinderen. Verder zijn vereist: - een positieve rooms-katholieke instelling - de bereidheid te werken in een multidisciplinair team - de beschikking over een auto. De salariëring geschiedt volgens schaal 71 of 89 van het B.B.B.R.A. 1978. Telefonische inlichtingen van 13.00 - 14.00 uur bij de heer J. Badura, tel. 076-130667. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te aan de heer J. Badura, St. Janschool, Verbeetenstraat 40 te Breda. Teoflux is verkrijgbaar bij M A. v.d. Born Carosseriebouw Benedenkerkstraat 91Waspik tel. 04168-1612 Nico Vermeulen Verfspecialist Prins Hendrikstraat 79, Breda tel. 076-657669 Autolakken, verf en behang H.A. de Sutter Nieuwstraat 27, Oostburg tel. 01170-2130 Maxis B.V. exploiteert zelfbedieningswarenhuizen onder de naam Maxis en Trefcenter en doe-het-zelf centers onder de naam Praxis verspreid over het gehele land. Trefcenter Middelburg roept sollicitanten op voor de funktie van welke ressorteert onder de Groepsleider Supermarkt. Funktie-inhoud: -leiding geven aan ±20 full- en parttime mede werkers - verantwoordelijkheid voor het beheer en de organi satie van zijn/haar afdeling - het bepalen van het assortiment, binnen de Tref center policies - verantwoordelijkheid voorde planning en realisatie van de doelstellingen t.a.v. verkoop en marges - verantwoordelijkheid voor het personeelsbeleid binnen zijn/haar afdeling. Wij verwachten van de juiste man of vrouw: - een goede technische vakbekwaamheid - ervaring en kennis in leidinggeven. Wij bieden een interessante baan met een goed sala ris overeenkomstig de zwaarte van de funktie. Boven dien goede sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals 8% vakantietoeslag, 4% kerstgratifikatie, 25 dagen vakantie, korting op personeelsaankopen, opname in het pensioenfonds. Indien u interesse heeft en meent voor deze funktie in aanmerking te komen, verzoeken wij u uw sollicitatie te zenden aan: Tref center B.V., Pottenbakkerssingel 12, 4331 NA Middelburg. Informatie kunt u inwinnen bij de heer F.W. van Leeuwen, Groepsleider Super markt, tel. 01180-292 51. EEN ERVAREN gevraagd voor de plaatsing van komplete grootkeukeninstallaties, alsmede voorde in stallatie en het onderhoud van diverse soor ten apparatuur in horecabedrijven, zieken huizen, enz. Kennis van elektrotechniek noodzakelijk; bekendheid met GAWALO- voorschriften strekt tot aanbeveling. Rijbe wijs B-E. Standplaats West-Brabant. Sollicitaties schriftelijk aan: u VAN DER BORG EN HESLINGA BV Postbus 427 9700 AK Groningen. tel. 050-182022 afd. Pers. Zaken. Als lid van de Bedrijfsbewaking houdt u toezicht op mensen, goederen, gebouwen en terreinen. Een hele verantwoordelijkheid bij een bedrijf waar meer dan 2200 man werken. De man van de Bewakingsdienst is zich daarvan terdege bewust. Hij treedt iedereen korrekt en vriendelijk tegemoet, maar blijft ook taktvol op zijn stuk staan. Hij overziet een situatie snel, neemt beslissingen, handelt zelfstandig. Hij kan eerste hulp verlenen en akkuraat een administratie bijhouden. En, dat spreekt vanzelf, hij is te aljen tijde een goede kollega. Welke achtergrond hebt u daarvoor nodig? Wie dit verantwoordelijke werk ambieert, kent meestal reeds één of ander vak en heeft bij voorkeur ook al leiding gegeven. Hij heeft rijbewijs B-E en kan zich aardig redden in één of meer vreemde talen. Elk lid van de Bewakingsdienst krijgt een EHBO-opleiding (inkl. chemikaliën) en wie de 2-jarige UBB-kursus volgt, krijgt de kosten door DOW vergoed. De betaling. Dow betaalt een goed salaris, waar dan nog de toeslagen bijkomen voor de kontinu- dienst. Bovendien kent Dow tal van goede sociale voorzieningen, zoals vergoeding voor verhuis- en installatiekosten. Wilt u solliciteren? Schrijf dan even een korte, bondige brief aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 48,4530 AA Temeuzen. U kunt ook bellen 01150 -18920, toestel 2704. In Temeuzen is het grootste Dow produktiebedrijf buiten de V.S. gevestigd. Meer dan 20 fabrieken, met ruim 2200 mede werkers. Produkten: Chemische halffabrikaten en grondstoffen voor andere industrieën, zoals ethyleen, benzeen, butadieen, styreen, polystyreen, polythyleen en glycolen, verkocht in meer dan 80 landen. Het is een bijzonder veilig en op milieubescherming gericht bedrijf. Jong (gemiddelde leeftijd 34 jaar) en dynamisch, met uitstekende mogelijkheden voor zowel mannelijke als vrouwelijke medewerkers, op alle niveaus. Dow's overslagbedrijf is gevestigd in de Botlek, terwijl het Europese ingenieursbureau en het inkoop/ verkoopkantoor zich in Rotterdam bevinden. Tulpstraat 46 St.-Willebrord vraagt voor direkt VOOR HET MAKEN VAN ROKKEN (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Justitie t.b.v. het Bureau Vertrouwensarts inzake Kindermis handeling te Breda Functie-informatie: beoordelen van de sociale aspecten van gemelde kindermishandelingssituaties en in nauwe samenwerking met de overige functio narissen van het Bureau trachten hulpverlening op gang te brengen; leiden/bijwonen van teambespre kingen intern en met hulpverleningsinstellingen; evalueren van hulpverleningsmogelijkheden; geven van voorlichting en informatie over het Bureau Ver trouwensarts aan instellingen c.q. hulpverleners in verband met werkkontakten. Vereist: Sociale Academie maatschappelijk werk; b.v.k.V.O.; ervaring. Standplaats: Breda. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring max. f 3105,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3537,- per maand aanwezig. Sollicitaties inzenden vóór 18 april 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-5441/0057 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013,2500 EA 's-Gravenhage. STUDEER IN BREDA Voor inschrijving en informatie: de heer J. Bogers, Pedagogische Akademie Sint Frans, dr. Jan Ingenhouszplein 2, 4814 EH Breda (tel. 076-137882). drs. A. Kerckhoffs, Zuiderhout 28, 4904 AT Oosterhout (tel. 01620-33971) Medisch Centrum Op de CARDIOCHIRURGISCHE KLINIEK kunnen geplaatst worden enkele Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het N.Z.R.-diploma, terwijl de gedachten uitgaan naar hen die reeds ervaring hebben op het gebied van cardiochirurgie. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 10 dagen worden gericht aan het Hoofd Personeelszaken van het Medisch Centrum op onderstaand adres, onder vermelding van: vak. HK 22-03. de Klokkenberg, Galderseweg 81, 4800 RA Breda J Idetif Graphic, een, nu nog, klein buro m 5 enthousiaste medewerkers zoekt op ko termijn een even enthousiaste die genoeg ervaren is en voldoende technische kennis bezit om zelfstandig perspektievische illustraties te maken. Ook free-lancer's zijn welkom. Interesse? Bel 01659-3457 en vraag naai Bert van den Broek. buro voor totale dokumentatieverzorging en grafische vormgeving idetif graphic bv postbus 272, kode 4870 ag te etten-leur goed te loten verlopen zijn mensen nodig die zelfstondig kunnen werken en verantwoordelijk heid op zich dun/en nemen. Het is vanzelfsprekend dat de geschikte kandi daat een technische scholing heeft, of een ruime praktijkervaring in de procesindustrie. Afhankelijk van de funktie kunnen zowel mensen met een MTS, LTS of een gelijkwaar dige opleiding binnen ons bedrijf aan de slag. Het werk vindt voornamelijk plaats in een 4-ploegendienst. Door de bedieningsvakman wordt het toezicht op een volledige produktie- eenheid uitgeoefend, waarin een verscheiden heid van bewerkingen plaatsvindt. Deze bewerkingen zijn o.a. malen, zeven, persen, extraheren, destilleren, transporteren en verpompen. Ook de bediening van de stoom ketelinstallatie valt onder de verantwoordelijk heid van de bedieningsvakman. maisverwerkende industrie wordt in 4 ploegendienst glucose gemaakt; een grond stof voor de levensmiddelenindustrie. Een intensieve kontrole op onze eindproduk- ten is dan ook ook een eerste vereiste. Op het moderne laboratorium worden door laboranten voortdurend analyses verricht om de kwaliteit van onze produkten op een hoog peil te houden. Dat biedt voor laboranten op HBO A- en B- niveau goede toekomstperspektieven de dagdienst zoeken wij een medewerker met een technische achtergrond (LTS-niveau) en ervaring. Het betreft hier kontrole op de aan komst van de goederen, magazijnbeheer en eenvoudige, mechanische handelingen. Leeftijd tot 55 jaar. Een rijbewijs B-E is nood zakelijk. biedt Cargill een goed salaris. Zeker een reden om eens binnen te stappen. Ook al omdat de secundaire voorwaarden prima zijn en hef werk in klein teamverband bij Cargill zo aantrekkelijk is. zonnebloemzodenextractiebedrijf aan de Amsterdamse Ameriko-haven wordt deze werk gelegenheid nog belangrijk uitgebreid Sinds I januari 1979 is Cargill ook in Bergen op Zoom aktief met een modern maisverwer- kend bedrijf. Samen werken daar zo'n 300 medewerkers Is er behoefte aan bedieningsvaklieden, laboranten en een onderhoudsmonteur in dagdienst. I- I I Ik ben benieuwd naar de I toekomstmogelijkheden J bij Cargill D Naam Adres Postcode Woonplaats Tel Opleiding Werkkring Leeftijd Lelyweg 31, Postbus 34, 4600 AA «"Bergen op Zoom. Tel.: 01640 - 44920. Stuur deze bon in gesloten envelop zon postzegel aan: Cargill b v., Antwoordnummer 150. 4600 VB Bergen op Zoom en u hoort spoedig meer van ons

de Stem | 1980 | | pagina 26