Zeeuwse toppers in derde klas I Ik kan de fluit nog niet missen UCTIE creatie ve etbal Arbiter Wim Boeye: 99 99 (3Be(^denlijn (^leulely j ^e^alentijn (cfleutel Wintercompetitie tennis van start Strijd sport Zones! B.V. hees zonen b.v.l om teeuwse ^elertitel pn Sluiskil Rapporteur Ruiters in Margrette Vijfde ronde titelstrijd schaken in Middelburg Steun voor Simon van der Lijke A 60 If STEM VAN ZATERDAG 12 JANUARI 1980 ".ft? T3 (Van onze sportredactie) tfrNEUZEN/GOES/HOOFDPLAAT - De kans is groot dat Tcuwse amateurvoetballers zondag eindelijk weer eens in ■Tullen komen in de competitie. Dan kan blijken hoe de clubs "Tpterstop - al dan niet verplicht - hebben „overleefd". je tweede klasse B gaat de .„«telling vooral uit naar 'topper Terneuzen - Allian- m Roosendaalse Alliance ''t een gedeelde tweede Us in op de ranglijst en leuzen staat met twee .jjs achterstand verdien- Jijlt als vierde geklasseerd.i je kloof met leider Rood Wit agt vier punten voor de i uipe van trainer Adrie Ver- Ls Versluys weet zich op dit Cent „boetevrij" en kan "eer rustig zijn gang gaan, al j, Rij zich om die boctens br, 8x4 en 6x6 lersoonlijke sollicitaties aan: 25 KJ Tilburg lïCHAPPIJ (PNEM) vergrote deel ook de f de levering en gros aan te van circa 23.000 km zijn verbruikers aangesloten, itoor te 's-Hertogenbosch, de jrovincie. wordt gevraagd heeft tot taak in verkennen van de markt van hrift; igenchte instructielokaal; net verkrijgen van een Het resultaat hiervan wordt aventueel niet tot rapportering van de KNVB nooit al te veel zorgen gemaakt. 'Daar is hij bepaald de man niet naar. Heeft duidelijk andere zorgen aan zijn hoofd Versluijs en zijn mannen weten wat er gebeuren moet wil de rood-zwarte brigade mee willen blijven draaien in de race om de titel. Winnen is een absolute must voor de Ter- neuzenaren, anders wordt de kloof beslist te groot. Het be looft dan ook een aantrekke lijke pot te worden op het Zui dersportpark. Zierikzee en Vlissingen zijn duidelijk de twee zwakke Zeeuwse broeders dit seizoen in de tweede klasse B. Beide teams zijn regelmatig „in ge sprek" met het degradaties pook en dat zijn praatjes waar ze niet op zitten te wachten. Zierikzee krijgt Internos op bezoek en dat belooft een zware kluif te worden voor de elf van Gerard Olijhoek, de man die zo voor „clean" voet bal is. Voor Vlissingen zal het eveneens lastig worden ook maar één puntje te pakken te gen het sterke Tilburgse NOAD. Middelburg doet het aanzienlijk beter. Het is sterk favoriet tegen Veerse Boys. DERDE KLASSE D In de derde klasse D enkele leuke Zeeuwse toppers. Op de eerste plaats de derby Goes - Axel, twee clubs die elkaar van haver tot gort kennen. Axel heeft zijn titelkansen inmid dels verspeeld, maar Goes daarentegen zit nog volop in de running. Goes is belust zijn plaats in de tweede klasse te heroveren en het is beslist een klasse waarin het thuishoort. Op eigen terrein is Goes de ploeg met de beste winstkan sen, al mag Axel beslist niet onderschat worden. De oranje- witte ploeg kan immers rustig vrijuit spelen en een dergelijke tegenstander is altijd gevaar lijk. In Hulst krijgt het in degra datiegevaar verkerend HW '24 nog een kansje de dans te ontspringen. Een eerste aanzet daartoe althans, want zoals de zaken er nu voorstaan moeten er toch wel gekke dingen ge beuren als de ploeg van Jan Meesters zich nog in veiligheid zal kunnen stellen. Zeeland Sport moet verslagen worden in Hulst, anders kunnen de Oost-Zeeuwsch-Vlamingen alvast gaan denken aan een verblijf in de vierde klasse vol gend seizoen. Voor Steen ziet de toekomst er al evenmin zonnig uit. De voorlaatste plaats is verre van aantrekke lijk en het is de vraag of het duel tegen het sterkere Dosko daar verandering in kan bren gen. Met één puntje mag Steen de handjes al dichtknijpen. RCS zou Goes een uitstekende dienst bewijzen als het er in slaagt leider Halsteren te be dwingen. Voor het wisselvallig spelende Jong Ambom liggen er goede winstkansen tegen het zwakke Dioz. VIERDE KLASSE H In de vierde klasse H lijkt Sluiskil niet te stuiten op weg naar de titel. De mannen van Hanne van der Hooft hebben een fiks aantal concurrenten afgedroogd en de echte con currenten - voor zover daar van gesproken kan worden - zijn nog slechts Vogelwaarde en Breskens, die beiden op vier punten achterstand staan. De rest van het veld mag zich als uitgeschakeld beschouwen. Daar zal na zondag weinig verandering in komen zo is te verwachten, want, dat Sluiskil tegen Hoofdplaat in de fout zal gaan is hoogst onwaarschijn lijk. Vogelwaarde moet Patrij zen gemakkelijk de baas kun nen blijven en hetzelfde recept is van toepassing op Breskens tegen Zeelandia. Biervliet is favoriet tegen Clinge; Aarden burg moet Koewacht kunnen inpakken en Hontenisse - RIA W is een duel tussen twee ge- lijkwardige tegenstanders. l-tiJburg-telefoon (013) 435907*-42^931 nd-, weg- en waterbouwkundi- lerken, zand- en grindhandel, pontainerverhuur (Van onze sportmedewer- ker) BIERVLIET - De bij de KNVB aangesloten zaal voetbalvereniging voor I tVest-Zeeuwsch-VIaan- deren hoopt in het seizoen 1980/1981 van start te in met een recreatieve I poule. Een initiatief, ontspro- t ten aan het brein van I voorzitter Theo Pijcke, ivat bij zijn medebe stuursleden de nodige bij val vond. „We willen ge woon een leemte opvul len, veel mensen, vooral de wat ouderen, trappen graag een balletje, I maar zien het prestatie element niet meer zo zit ten, De opzet is twee keer 20 minuten voetballen, louter en alleen voor de ontspanning. Er zal dan ook geen standenlijst I worden opgemaakt, om- I dat zoiets altijd het com petitieelement erin brengt. Onze gedachten gaan uit naar mensen die I de leeftijd van 30 zijn ge passeerd en niet meer 'in de eerste elftallen actief zijn. Maar ook mensen die het prestatiegerichte niet meer zo zien zitten, zijn uiteraard welkom. „Ons streven is om met een poule van een tiental teams van start te kunnen I gaan in september", aldus I Theo Pijcke, voorzitter van het West-Zeeuwsch- I Vlaamse KNVB-zaal- voetbal. Nadere informa tie betreffende dit ge- I beuren kan worden inge wonnen bij Theo Pijcke, Hugevlietstraat 8, Biervliet, tel. 01152-1379. (Van onze sportredactie) LUISKIL - Het wielerco- rfté Sluiskil heeft de organi se toegewezen gekregen van Pet provinciaal Zeeuws wie- I, a.mpioenschap dat zondag ftttei zal worden verreden. De ij nclervergadering van het [Kvufr Zeeland van de I V' d'e zaterdag 19 ja- 1ar' in hotel Van Kruijssen in jV °"sterzande wordt gehou- fen' zal dit uitwijzen. 1 j|anvankelijk lag het in de pen0? ^at er om beurten ^euws wielerkampioen- f aP zou worden gehouden T,LVe,jen beneden de Wester- |L Morig jaar werd het fc.,,U*s kampioenschap in r^nandkerkje afgewerkt, fcl,nu de ..overkant" aan de 2CJU zijn. Er bleek echter li- 'ri angstelling te bestaan w'elercomité's aan die 1 van de Westerschelde. ¥ui!viien wielercomité lad al eerder te kennen fei-pfegeven een Zeeuws wie- I umpioenschap te willen Ion„'Seren' kreeê Sluiskil listr ,Week toestemming van Kir,, p Portcommissielid r Evertse. if sf .®el3ruikelijke parkoers EiWza* met anderhalve Lj ,eter worden verlengd, 6 afmetingen juist zijn. GROEDE - „Een scheidsrechter is iemand, die evenals zovele anderen een bepaalde tak van sport beoefent", al dus Wim Boeye, 35 jaar oud, woonachtig in de nieubouw- wijk van Groede en al 18 jaar actief in het zwarte costuum. „Ik heb ook wel eens gehad dat ik na een een te pittig duel mijn gehele hebben en houwen in de hoek smeet met eraan toevoegend: nooit meer. De dinsdag begint ik echter al weer te hunkeren naar de officele mededelingen, die 's woensdags in de bus rollen om te kijken wel duel mij de komende week is toegewezen." Wim Boeqe is terug en wanneer hij weggat is niet te zeggen. „Zo lang mijn ge zondheid het toelaat, zal ik mij in blijven zetten voor het Zeeuwse voetbal en de KNVB". Het terug zijn slaat op een donkere periode in zijn leven. In 1972 werd hij in een rolstoel een Vlissings ziekenhuis bin nengereden. Een bloedziekte scheen een eind te maken aan zijn grote hobby, het arbitre- ren van voetbalwedstrijden. Op dat moment had hij al een aardig aantal fluitstoten de lucht ingeblazen. Alhoewel hijzelf nooit actief de voetbal lerij heeft beoefend, voelde hij zich toch in een pril stadium tot deze sporttak aangetrok ken. Als schooljongen werd wekelijks de fiets uit de schuur gehaald om van de Marolleput (een gehucht gelegen in de driehoek Oostburg, Groede, Nieuwvliet) naar het een zestal kilometer verderop gelegen Oostburg te peddelen. Vooral de man in het zwart trok zijn aandacht. Dat was het hele maal. „Zestien was ik, toen ik be sloot te gaan fluiten. Ik wist echter het adres van de KNVB niet (nu weet ik het misschien te goed) en helemaal niet hoe het allemaal in zijn werk ging." Nu kende West Zeeuws- Vlaanderen in die tijd een fluitende visboer Pier de Jon ge. Wijlen Piet de Jonge deed op zijn wekelijkse ronde ook de Marolleput aan en via hem kreeg hij het adres van de KNVB te pakken. Wim Boeye schreef en korte tijd later rolde er een klein spelregelboekje met overigens veel spelkegels in de bus. Er werd hard geblokt en de LTS- leerling werd korte tijd later opgeroepen voor het examen. „Thuis bij Adri van Riel werd mijn kennis van zaken gestest. Toen ik bij Van Riel de deur uitstapte, was ik aspi rant-scheidsrechter." Het de- buur werd in een junioren wedstrijd in Oostburg ge maakt. Dit onder toeziend oog van Piet de Jonge, die na afloop op niet mis te verstane wijze zijn kritiek uitte: „Wim je leert het nooit" en daar mocht hij het mee doen. „Ik heb dat nooit als een be lediging opgevat. Sterker nog het was voor mij de prikkel om door te gaan". Kort nadien werd de volwaardige scheids- rechterscursus in Oostburg met goed gevolg afgesloten en het „aspirant" verdween. Am per 18 jaar was hij om wed strijden tussen leeftijdsgeno ten en ouder in de juiste banen te leidrn. „Ik heb het toen niet makkelijk gehad. Spelregels kennen is leuk, maar ze toe passen is moeilijk. Foutloos fluiten kan niemand al wordt dat elke keer weer van je ver langd". Het ging echter steeds beter met het seizoen 1969/70 als top. Toppers uit het afde lingsvoetbal en vriendschap pelijke partijen in KNVB wer den hem toegewezen. Hij zat op de wip om over te wippen naar de KNVB. Het was voor hem dan ook enorm frustre rend dat hij werd gepasseerd. „Ik zat boordevol ambitie, was niet de Wim Boeye van nu, maar een echte driftkikker en ging verhaal halen bij de ver antwoordelijken. Het gevold van dit alles was drie maanden schorsing. Nadat alles uitge- Wim Boeye: „Foutloos flui ten kan niemand, ook al wordt dat telkens weer van de arbi ters verlangd". TERNEUZEN - Dit jaar wordt als experiment begon nen met een wintercompetitie tennis. Aan deze competitie doen in totaal acht verenigin gen mee. Door het gereedkom men van drie specifieke ten nishallen in Vlissingen, Ter- neuzen en Kapelle is voor de meeste tennissers de noodge dwongen winterstop tot het verleden gaan behoren. De eerste wedstrijden zullen gespeeld worden zondag 13 ja nuari in de tennishallen te Terneuzen, aanvang 12 uur en te Vlissingen aanvang 14 uur. De vier hoogst spelende teams in poule A onderge bracht: DOS (Vlissingen), MLTC (Middelburg), Animo (Terneuzen) en Schelde (Vlis singen). In tegenstelling tot de bondscompetitie in de zomer worden er nu naast de twee dames- en herenenkelspelen slechts twee dubbelspelen ge speeld, te weten één dames- dubbel en één herendubbel. Er wordt gedurende vier uur op twee banen gespeeld en de teams spelen een uit- en een thuiswedstrijd. In poule A is DOS de groot ste kanshebber. Dit is het enige Zeeuwse team dat uitkomt in de overgangsklasse B. De te rugkomst van Marja Wonder- gem betekent een enorme ver sterking. Het DOS-team speeltwaarschijnlijk met de volgende opstelling: de dames Els Vogels en Marja Wonder- gem en de heren Hans Felius en Hein Kupfer. Het team van MLTC kan ook hoge ogen kun nen gooien. In deze ploeg vin den weri Marjan Pietersz en Ineke Vreeke en de heren Piet de Jong, Erik Pietersz en Rem- co Maandag. Het team van Animo mist in vergelijking met afgelopen zomder twee spe lers. Dit zijn Hans Schuur, die voorlopig gestopt is met wed- strijdtennis en Marja Wonder- gem, die teruggegaan is naar DOS. In de plaats van Marja Wondergem is uit Oostburg Conny Baarends gekomen, die samen met Nel Hendrikse de damespartijen voor hun reke ning zal nemen. Bij de heren heeft Animo Jan Jurry en Jan Willem Visser bereid gevon den. Voor Animo betekent deze wintercompetitie nu een goede voorbereiding op de zomer competitie. Jan Willem Visser hoopt na een afwezigheid van zes jaar en na enkeleoptredens als reserve zich weer helemaal voor de wedstrijdsport in te kunnen zetten. De vierde vereniging in de A-poule is het gepromoveerde Schelde-team uit Vlissingen. Voor dit team komen uit de dames Annemiek Verhulst en Helma Tabak en de heren Ernst Wondergem en Frans Verhulst. De teams die uitkomen in poule B zijn: Axel, Domburg, Ludo et Emergo (Oostburg) en waarschijnlijk Zierikzee. De» grote kanshebber in deze B- afdeling is het team uit Dom burg, dat in het team van Axel zijn grootste opponent vindt. Voor Axel spelen de jeugdspe lers Jan Verschelling en Menno van der Hout, terwijl het ook de beschikking heeft over de ervaren dames Ria Elliott en Anick Huisman. Het tweede Zeeuws-Vlaamse team in deze afdeling is Ludo et Emergo uit Oostburg. Voor dit team ko men uit: Han Petiet, Erik Marteyn en Paul de Bruijckere en de dames Wilma Kupfer en de zeer jeugdige Barbara du Fossé. De verenigingen die 13 januari het spits af zullen bij ten zijn: Schelde tegen DOS in Vlissingen en Axel tegen Dom burg in Terneuzen. MIDDELBURG - Het is thans zeker; dat er weer cur sussen van start gaan voor de opleiding tot zaalvoetbal scheidsrechter. Binnen enkele weken start op donderdag avond in de kantine van de vereniging H.V.V. in Hulst een cursus onder leiding van Jos Dalmijn. praat was kreeg ik een duel in de reserve-eerste klasse. Het liep uit de hand en ik moest erkennen nog niet capabel te zijn voor het grotere werk". Hij bleef fluiten, maar de grote ambitie van weleer was weg. Dit totdat hij in 1972 door ziekte werd geveld. „Ik zag het hele leven op dat moment niet meer zitten. Juist op dat mo ment heeft de KNVB mij uit het diepe dal gehaald. Op mijn ziekbed kreeg ik de zilveren speld van de KNVB op mijn pyama gespeld. Het klinkt kinderachtig, maar toen de heren Van der Pluim en Eisma bij mijn bed stond, heb ik ge huild". Ook na zijn verblijf in het ziekenhuis heeft de KNVB hem het nodige zelfvertrouwen terug geschonken. Hij werd als rapporteur ge vraagd en was weer terug in zijn grote hobby. Fluiten was er echter voorlopig niet bij, totdat tijdens een junioren wedstrijd in Oostburg wel de rapporteur, maar niet de man die gerapporteerd moest wor den present was. Beide partij en konden geen overeenste- ming bereiken over een inval ler. Wim Boeye leende een fluit en vierde zijn come-back. „Het ging zo lekker dat ik bij mijn thuiskomst gelijk de telefoon pakte en mij beschikbaar heb gesteld". Wel met dien verstande dat alleen nog jeugdwedstrjden op mijn programma stonden. Dit mede, omdat ik me conditio neel niet meer in staat voel voor het grotere werk. Het is trouwens bij de hedendaagse jeugd al pittig genoeg. Toen ik begon keken ze tegen je op, te genwoordig bekritiseren ze je vaak harder dan hun ouders en collega's. De mentaliteit is veel veranderd. Ze zien de rottig heid op de TV. Je kunt er don der op zeggen, dat als Taha- mata'tijdens „Sport in beeld" de bal bij een corner buiten de kwartcirkel legt, het de daar opvolgende zaterdag wordt uitgeprobeerd. Ze laten op de TV alleen maar de zwakke momenten van de arbiter zien en nooit zijn sterke momenten. De nadruk wordt veel te veel op de rottigheid gelegd." Desondanks fluit hij nog steeds met enorm veel plezier en leeft naar elke wedstrijd bewust toe. „Als je dat niet doet, ga je als arbiter onher roepelijk het schip in". Voor bereiding is belangrijk. „Voor al tijdens zaalvoetbalwed strijden gebeurt het wel eens dat die broodnodige voorbe reiding moet ontbreken. Je hebt de gehle dag gewerkt en kan niet naar het gebeuren toeleven. Zeker niet als je kort voor een wedstrijd gevraagd wordt om in te vallen. Dan wil het wel een keer uit de hand lopen, maar niemand vraagt zich af waarom". Het deert hem echter een stuk minder dan een aantal jaren geleden, al bekent hij na een wat ru moerige pot de wedstrijd een aantal malen over te spelen met de vraag: waar zat ik fout? Ondanks die minder plezierige kanten zegt hij er niet buiten te kunnen. „Wim Boeye is terug en wanneer hij gaat, weet nie mand"! (Van onze paardesportmede- werker) AXEL In manége Mar grette van de familie Kosters zijn er vandaag weer volop ac tiviteiten voor de liefhebbers van de paardesport. De kring Zeeuws-Vlaanderen van de Koninklijke Nederlandse Fe deratie van Landelijke Rijver- enigingen houdt dan voor alle springcombinaties uit de kring Zeeuwsch-Vlaanderen een in- door-springwedstrijd. Ruim vijftig combinaties paarden en pony's staan inge schreven. Vanaf elf uur 's mor gens komen de springruiters en amazones in actie voor de strijd om de puntjes en prijzen. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN-De wieler vereniging Zeeuws-Vlaande ren zal in het komende sei zoen opnieuw worden ge sponsord door bakkerij Van Strien uit Terneuzen. Met deze clubsponsoring is een bedrag genoeid van rond de flO.OOO,-. Wim Hendriks, voorzitter van de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen: „We zijn zeer content dat we op nieuw met Van Strien1 tot overeenstemming zijn geko men. In totaal betreft het een dertigtal coureurs, amateurs, junioren en liefhebbers, want de liefhebberscategorie wordt nu ook door Van Strien gesponsord. Dat bete kent wel dat het bedrag met zo'n f2200,- verhoogd is in vergelijking met vorig jaar". Op de foto de ondertekening van het sponsorcontract. (Van onze schaakrnedewerker) TERNEUZEN - Vandaag wordt in Middelburg de vijfde ronde om het persoonlijk schaakkampioenschap van Zeeland gehouden. Doordat enkele spelers voor een voor ronde om het Nederlands kampioenschap moeten spelen werden er enkele wedstrijden vooruit gespeeld. Helmuth Cardon speelde tegen Kees de Wolf en de Sassenaar won zijn partij waardoor hij weer aan- sluiting heeft gekregen met de top van het klassement. BRESKENS Vanavond wordt in de kantine van de voetbalvereniging Breskens de gehandicapte sportman Simon van der Lijke door de scheids- rechtersvereniging Zeeuwsch- Vlaanderen bedacht. De scheidsrechtersvereni- ging, die afgelopen jaar ter ge legenheid van het jubileum een jeugdvoetbaltoernooi hield, en bovendien via een aantal voet balverenigingen een knap be drag bijeen kreeg, stelde dit bedrag beschikbaar voor een goed doel. „Aan wie zouden we dit bedrag, dat overigens via sportartikelen zal worden overhandigd, beter kunnen schenken dan aan Simon van der Lijke", aldus de voorzitter van de scheidsrechtersvereni- ging Lucien Roelandt. Deze gehandicapte sport man, vertoevend in uitermate moeilijke geografische om standigheden, en desondanks in de voorselectie van de na tionale ploeg voor de Paralym pics, is een voorbeeld voor veel andere sportbeoefenaren. Het gebeuren zal plaatsvinden om 20.00 uur. (ADVERTENTIE) Hel ware teken van liefde, dat geen woorden nodig heeft... het Valentijnsgeschenk dat zij het gehele jaar door zal dragen, ij .«O»"»' y y i Een hanger van sterling zilver met een prachtig geslepen robijntje in beperkte uitgifte, voor slechts 115, -. Om de hanger op Valentijnsdag te kunnen schenken dient uw intekenformulier uiterlijk 20 januari 1980 door de posterijen te zijn afgestempeld. De sleutel is een aloud symbool van ware liefde, al sinds de ridder tijd van bijzondere betekenis voor dichters en geliefden. Want zo'n sleutel roept gedachten op aan het wonderlijk waas van mysterie dat de liefde omgeeft. Dat is wat tot de creatie van de Valentijn Sleutelheeft geïnspireerd. De sleutel tot uw hart. De sleutel die waakt over het geheim van de bijzondere liefde tussen u beiden. Hier prachtig vertolkt in een zeer apart sieraad, in een vormgeving die zowel bekoorlijk als romantisch is. Hen miniatuursleutel, met een sierlijke hartvormige bovenkant, geheel vervaardigd van sterling zilver. En in het midden van het hart ligt een prachtig geslepen robijntje. Edelschoonen onvergankelijk. De Valentijn Sleutel. Een bekoorlijk teken van liefde om dit jaar op 14 februari aan uw Valentijn te schenken. Zo bekoorlijk dat zij het telkens weer zal dragen, het gehele jaar dooren steeds weer liefdevol aan u zal denken. De Valentijn Sleutel kost slechts f 115,- en wordt u toegezonden aan een sterling zilveren ketting in een luxe geschenkverpakking, klaar om zo cadeau te kunnen geven. Een geschenk voor Valentijns dag dat op boeiende wijze anders is... een geschenk waaraan zij gehecht zal raken. De hanger is een beperkte uitgifte en is uitsluitend verkrijgbaar bij Franklin Mint en alleen voor Valentijnsdag 1980. Bovendien geldt er een limiet van één hanger per bestelling. Zo zal hij door zijn exclusiviteit en door de liefdevolle gevoelens die hij vertolkt haar niet alleen nu, maar ook in de komende jaren dierbaar zijn. Uw intekenformulier dient vóór ofop 14 februari 1980, de wereld wijde sluitingsdatum van intekening, door de posterijen afgestem peld in ons bezit te zijn, om geaccepteerd te kunnen worden. Echter om verzekerd te zijn van levering vóór Valentijnsdag, dient u uw intekenformulier vóór of op 20 januari 1980 door de posterijen afgestempeld, aan ons in te zenden. De Valentijn Sleutel - een volmaakte manier om - zonder woorden - te zeggen "Ik houd van je". Uitsluitend verkrijgbaar voor Valentijnsdag 1980 en daarna nooit meer - met een verdere limiet van één hanger per bestelling. INTEKENFORMULIER L Alleen geldig indien vóór of op Valentijnsdag, 14 februari 1980, door de posterijen afgestempeld. Limietéén hanger per bestelling. Om uw geschenk op Valentijnsdag te kunnen geven, dient uw intekenformulier uiterlijk 20 januari 1980 door de posterijen afgestempeld in ons bezit tc zijn. Aan: Franklin Mint BV, Amsteldijk 166, Antwoordnummer 7816,1000 SN Amsterdam (te verzenden in een open envelop zonder postzegels Hierbij verzoek ik u mijn bestelling te noteren voor "De Valentijn Sleutel", een sterling zilveren hanger met een robijntje,aan een sterling zilveren ketting. De uitgifteprijs bedraagt f115,-. De hanger zal mij worden toegezonden in een geschenkverpakking en zal vergezeld gaan van een speciale geschenkkaart. Ik hoef nu nog niets te betalen, maar zal, na ontvangst van een accept girokaart ten bedrage van f115,-het verschuldigde bedragbij vooruitbetaling overmaken. r-. Handtekening Datum Naam c Ad es J Postcode/Plaats Bestelling geldig na acceptatie door Franklin Mint BV. Levertijd bij bestelling na 20 januari 1980: 6 tot 8 weken na sluitingsdatum intekening. Dit hokje aankruisen s.v.p. indien u reeds eerdereenprodukt van Franklin Mint/Porselein/Philatelics/Kristal heeft gekocht. u

de Stem | 1980 | | pagina 15