NVERDIEND VERLIES HOCKEYTEAM erslagenheid bij PSV l optenms van Borg en Connors naar OS in Moskou Strenge vorst brengt WK in Hamar in gevaar -heidsrecliter „helpt" Pakistan EES RIJVERS MAG VERTREKKEN mé van de rkhol rijnel zeker ar Perugia SPOrt frjbrands eidt n Mali m Iff)tl lSi2"°'Jurg-Sa11 x- Jovasevic mag nog niet spelen Sfhaatsarts le Nobel naar Trondheim VEILIGHEID IA AIT0SP0RT TER DISCESSIE Pil1, LITJE.VS BESTE SCHITTER KNSB toch eerder naar NOC Zesdaagse Bremen Loting mini-wereldbeker STÊM VAN ZATERDAG 12 JANUARI 1980 T15 onze speciale verslagge ver) KARACHI - Als een gesla- „iiond stond arbiter George aodeberge op veilig afstand juNederlandse spelers. De '"jende blikken die zij in de Ljjng van de Belg wierpen ji«den dan ook bepaald niet 'torn zich bij het Öranje-ge- Ischap te voegen. De Neder- jse agressie was wel be- ipelijk, want Vandeberge j een belangrijk negatief „deel in de onverdiende 3-2 -derlaag die Nederland op de atste toernooidag tegen win- iar Pakistan moest incasse- Vandeberge gaf dat zelf toe: Ik had nooit voor de stratcorner mogen fluiten, waaruit het tweede Pakistaanse doelpunt is ont staan. Ik stond verkeerd opge steld, ik dacht dat Bolhuis de bal op de voet kreeg, maar ook mijn college-arbiters verze kerden mij dat dit niet zo was". Een ruiterlijke erkenning van een gemaakte fout, maar deze boetedoening vond geen gena de in de ogen van de Oranje spelers. „Hij heeft ook niet ge- zien dat Safdar Abbas dat der de doelpunt er met zijn voet inschoof", grauwde Maarten Sikking. „Bovendien hadden hij of Renaud er Samiullah er uit moeten sturen, óf na de overtreding op Timmie Steens óf na die op André Bolhuis". Ook ditmaal waren het geen woorden van een speler die zijn verlies tracht goed te praten. Het kan Vandeberge vergeven worden dat hij de shoot" van Safdar Abbas niet heeft ge zien, maar er gold geen enkel excuus voor de overtredingen van Samiullah omdat hij daar met zijn neus bovenop stond. De wraakacties van Samiullah waren duidelijk een reactie op de onverwachte, knappe te genstand die hij met zijn ploeg van het Nederland elftal on dervond. De spelers van Van Heumen vochten in het met 32.000 toeschouwers gevulde hockeystadion van Karachie als leeuwen. Om te bewijzen dat ze nog wel degelijk bij de wereldhockeytop behoren. Dat lukte ze voortreffelijk, tot door Harrie Vermeulen grote ergernis van de Pakista- nen die de finalewedstrijd van het toernooi waarin ze op su perieure wijze hadden ge heerst net niet die glans kon den geven die ze hadden ge hoopt. Ze vonden namelijk een Nederlandse ploeg tegenover zich die zich niet liet over bluffen door de snelheid en techniek van de Pakistani. De spelers waren bereid - in feite voor de eerste keer omdat ze zich tegen Spanje niet boven matig hoefden in te spannen - om voor elkaar te werken. In combinatie met goed veldspel, was Nederland hierdoor min stens gelijkwaardig aan Pa kistan, dat ditmaal weinig aan zijn snelle counters had. In de eerste periode had Cees-Jan Diepeveen nog enige moeite met zijn opponent Kalleemul lah, maar na de pauze had hij de zaken ook onder controle. Timmie Steens was het echter die de uitbiinkersrol voor zich opeiste. De kleinste van de twee broers, heeft het hele toernooi al sterk gespeeld. Te gen Pakistan, legde hij echter het nationale idool Samiullah volledig aan banden. De terriër van Klein Zwitserland bood sneltrein Samiullah geen me ter ruimte, waardoor hij nau welijks gevaarlijk was. Pakis tan nam in de tiende minuut de leiding. Een mislukte scoop van Cees-Jan Diepeveen vormde de inleiding. Kamiul- lah pakte de bal op en zijn voorzet werd door Hanif Khan langs Sikking gewerkt. Ne derland was niet geïmponeerd. Indien Ties Kruize (tweemaal) en Wouter Leefers iets attenter waren geweest bij een drietal goede kansen, dan was zelfs een voorsprong mogelijk ge weest. Nu moest er een straf- corner van Paul Litjens aan te pas komen om Nederland op gelijke hoogte te brengen met Pakistan. In de tweede periode brak het hoofdstuk Vandeber ge aan. Op een moment dat Nederland een licht overwicht had weten op te bouwen, werkte Bolhuis een Pakis taanse aanval op correcte wij ze weg. Vandeberge was echter een andere mening toegedaan, met het gevolg dat Manzooru Hasan de kans aangreep om Pakistan op voorsprong te brengen, 2-1. Even hiervoor had Samiullah tegenstander Timmie Steens vol op het scheenbeen geramd, welke ac tie onbestraft bleef. Nederland ving de tegenslag onberispelijk op. Litjens miste een door Ties Kruize geforceerde strafcorner maar hij maakte zijn misstap meer dan goed door de hieruit ontstane corner wel in te tik ken, 2-2. De ploeg van Van Heumen voelde dat een sensatie tot de moge lijkheden behoorde. De dood vermoeide spelers gingen in de laatste minuten van het ener verende duel tot het uiterste. Men had echter de pech dat Vandeberge weigerde op te treden nadat Samiul Lah, An dré Bolhuis onderuit had ge slagen en dat hij niet zag dat de winnende Pakistaanse treffer met de voet was gescoord. Overigens een doelpunt, na een bijzonder fraaie actie van Sa miullah die de geblesseerde Tim Steens voor de eerste maal die wedstrijd te rap af was, 3-2. (Van onze sportredactie) EINDHOVEN - De opschudding onder de spelersgroep van PSV was gisteren groot, 'antwat niet één PSV'er had verwacht, getuige de woorden van Huub Stevens eerder in tie krant, is gistermiddag dan toch gebeurd. Kees Rijvers, de trainer-coach, is met ing van 30 mei van dit jaar ontslagen. (Van onze sportredactie) EINDHOVEN/RO.VIE Ittié van de Kerkhof zit nog ltijd in spanning te wachten i het bericht dat dc Ita- iaanse voetbalgrenzen voor luilenlanders geopend wor- en. Het zag er naar pit dat gis- eren de beslissing zou vallen naaruiteindelijk kwamen de 16 voorzitters van de be- mgrijkste Italiaanse voet balclubs er niet uit. Besloten terdop 26 januari een nieu- K vergadering te beleggen, loals de zaken er nu voor taan ziet het er naar uit da-t i volgend seizoen zowel in Ie eerste, als eredivisie een antenlander per club ge- Gntracteerd ma/g worden, n dat geval is het zeker dat iené van de Kerkhof naar 'erugia vertrekt, waar ook ;ijn broer Willy onderhan- lelde. b.lhako <anp> - oud- «eteldkampioen Ton Sij- ™pds, die slechts zelden op ividuele damtoernooien "komt, heeft de leiding ge- lomen bij het internationale vsnement in MKALI. Hij won chtereenvolgens van Willem urg en de Senegalees Gueye. stand is verachtelijk, propioen van enigszins on- aangezien de p Guinee Alpha |a pas zaterdag arriveert 'danzijn achterstallige par- f® sal inhalen. "e uitslagen: eerste ronde: «dmaoro - Giieye 2-0, Bas- 'touBa-Diaw 1-1, Sijbrands 'lur« 2-0, Sail - Siby 1-1, rv'aro'Sylla 2-0, Mamina n' "f - Keita 2-0, Mariko - «ulakata n' Diaye 2-0, Ba li!5 TKRAORE Van Beek Kone - Moussa Traore Jfweede ro"de: JDiaw - Cfr° 1-1, Gueye - Sij- ian Hassirou Ba - "a n' Diaye - Athiam 'fcylla -Mariko2-0, Keita - oio g n> £)iaye Kone Va" Beek - M. Traore, jj'a,nd na 'wee rnden: 1. Sij- ,ands (Ned) 4 pnt., 2. t/m 6. :.nma°r° (Mali), Bassirou Ba Ia mlTbiam (Guinee), «ek ?\rnjPoaye (Mali) en Van (led' 3 Pnt-. t/m 12.: ïhrr egal)' Sal1 (Mali>' ItfUinee), Mariko (Mali), Man.0laye (Mali) en Kone J 2 p„t„ 14 t/m 17. .8 (Ned), Keita (Mali), B. Traore (Mali) "itn ?nt'18' Ya Ya (Guinee) ,20 L, Kansaye (Mali) 0 uit trtieye (Senegal 0 uit 2. De spelersraad van PSV ont ving gisteren rond vijf uur deze mededeling van het bestuur, dat de gehele dag in vergade ring bijeen was. Rijvers, die in 1972 zijn werk in Eindhoven begon, en vorig seizoen voor drie jaar bijtekende, mag zijn contract niet afmaken, omdat er van bovenaf niet meer vol doende vertrouwen in zijn werk bestaat. Huub Stevens was een van de verslagen PSV'ers. Hij vertelt: „Ik kwam gisteren tegen de avond bij Rijvers thuis met een ruil-auto. Hij had 's ochtends zijn eigen auto aan mij meegegeven, die in de garage, waar ik werk, na gekeken moest worden. Toen ik hem en zijn vrouw met lange gezichten rond de tafel zag zitten, wist ik meteen, dat er iets aan de hand was. Rijvers zei het niet rechtuit, maar gaande het gesprek besefte ik plotseling dat hij toch op straat was gezet. Het was alsof de bliksem insloeg bij me. En dan te weten, dat dit ontslag gege ven is tegen de wil van alle spelers in. Ik heb gisteren al gezegd, dat wij, het ook niet voor het zeggen hebben bij PSV, maar zijn ontslag valt pns toch allen koud op het dak". De spelersraad van PSV had donderdag al duidelijkheid en openheid gevraagd aan het bestuur over de positie van Kees Rijvers. Toegezegd werd toen, dat deze binnen tien da gen gegeven zou worden. „Met die uitspraak waren wij ge rustgesteld, Het bestuur en het management wisten dat wij Rijvers op handen droegen. Dus in onze ogen kon er niets schokkends meer gebeuren", zegt een duidelijk geëmotio- (Van onze sportredactie) BREDA - .Vlilos Jovasevic de nieuwe linkerspits van NAC mag morgen nog niet meespe len tegen Excelsior. De Bre dase vereniging eeft namelijk nog altijd geen arbeidsvergun ning gekregen voor de Joego slaaf die onlangs Lierse SK inruilde eren NAC. Wellicht zal de arbeidsvergunning vol gende week bij NAC in de brie venbus glijden. (Van onze speciale verslagge ver) HAMAR - Han Le Nobel, de arts van twee Nederlandse kernploegen - die van de heren all-rounders en van de dames gaat toch naar het Noorse Trondheim, Le Nobel, die eer der deze week aankondigde wegens een meningsverschil met all-round-coach Egbert .van 't Oever de Europese kam pioenschappen in Trondheim te zullen mijden, heeft dat gis teren in Hamar na een gesprek met KNSB-vice-voorzitter Dick Zwart besloten. In Trondheim zal Le Nobel de problemen die met Van 't Oe ver ontstonden, proberen op te lossen. neerde Huub Stevens. „Weet je, ik heb in het voetballen veel te danken aan Rijvers. Hij heeft in de afgelopen jaren veel voor mij gedaan bij PSV. Daarom vind ik het erg, dat men hem binnenkort aan de dijk zet. Maar hij toonde te genover mij toch karakter, gisteravond. Hij zei: „Het eni ge wat belangrijk is, dat we zaterdag winnen van AZ '67". Hij zal dan ook zijn werk bij PSV zo goed mogelijk afma ken, dat weet ik zeker. Maar het blijft vreemd dat het be stuur Rijvers zijn ontslag heeft aangezegd. Pal voor het be langrijke duel tegen AZ '67. Bitter waren ook de commen taren van enkele andere PSV- spelers. Willy van de Kerkhof bijvoorbeeld zei onomwonden: „Dit afscheid heeft Rijvers niet verdiend. Gisteren hoorde de spelersraad, dat het ontslag toch was gegeven. Maar het is ronduit beschamend, dat wij, de andere spelers, via de radio hebben moeten horen, dat hij op straat is gezet". Adri van Kraay wilde niet al te veel kwijt over het ontslag van Rij vers. Maar tussen zijn com mentaar door was duidelijk te beluisteren, dat de spelers groep dit ontslag niet zonder slag of stoot zal accepteren. Hij dreigde zelfs met acties, al wil de hij niets kwijt wat deze ac ties eventueel zouden inhou den. „Ik vind het ontslag van Rijvers, zeker op deze wijze, zeer onbehoorlijk", sprak Willy van der Kuylen". „Hij is de beste trainer, die ik ooit bij PSV heb gehad. En hij had ook het volledige vertrouwen van de oudere spelers in de selec- tiegroep. Dat de resultaten van PSV de laatste tijd minder zijn dan verwacht, ligt in ieder ge val niet aan Rijvers. En dat wil ik graag in de krant". Manager Ben van Gelder wilde per sé niet ingaan op de reden van het plotselinge ont slag. „Er was duidelijkheid ge vraagd door de spelers en die hebben we sneller gegeven dan aanvankelijk in de bedoeling lag", was het enige dat hij kwijt wilde over de stap van het bestuur. En het „slachtof fer" Kees Rijvers zelf? Hij was gisteravond voor niemand be reikbaar. Thuis werd in ieder geval de telefoon niet opgeno men, maar via omwegen kwam ons toch een reactie van hem Kees Rijvers in betere PSV-tijden. Nu de resultaten wat min der zijn dan verwacht werd kan Rijvers vertrekken. i**'t. Aj* 1 tav,' NEW YORK (ANI) - Ma dison Square Garden heeft op zijn kop gestaan. New York namelijk zag Jimmy Connors in de tweede ronde van het .Vlasterstoernooi weer op zijn best. Hij verloor, dat wel, van Björn Borg, maar pas na twee en een half uur toptennis en een met spanning geladen tiebreak aan het eind van de derde set. Zowe Borg, die Connors voor de ze vende keer in successie had verslagen, als zijn tegenstan der werden na een overdon derend applau nog minu tenlang toegejuicht door de 16.753 toeschouwers in de New Yorkse zaal. Niemand van de aanwezigen onttrok zich aan het guldeblijk voor de twee toppers die formida bel tennis hadden gespeeld, ook de scheidsrechter en de lijnrechters tonden zich de handen warm te klappen. Connors speelde veel beter dan de laatste tijd, Borg misschien een vlaagje minder dan gewoonlijkp maar het resultaat was dat er twee ge lijkwaardige tegenstanders op de baan stonden. „Het was", vertelde Borg, „de spannendste wedstrijd tegen Connors, die ik gespeeld heb sinds de finale van Wimble- Borg: moeizame zege. don in 1975. Ik heb werkelijk verschrikkelijk veel moeite gehad om te winnen. Het ging niet helemaal goed, ik had onvoldoende diepte in mijn slagen en Connors gebruikte de kansen die ik hem bood". Borg en Mcenroe zijn nu zeker van hun plaats in de halve eindstrijd. Higueras en Solomon zijn uitgeschakeld. Uit het viertal Connors, Tan ner, Vilas en Gerulaitis ko men nog twee man voor de halve finales. ter ore: „Officieel weet ik nog van niets. Het ontslag is me mondeling medegedeeld. Maar zwart op wit heb ik nog niets gezien. En daar wachten we eerst maar eens op". Een groot aantal spelers van PSV ver wacht dat Rijvers vanavond niet aanwezig zal zijn en/of op de bank zal zitten bij het duel van PSV tegen AZ '67 in het Philips-stadion. De vraag is nu ook, of hij het kan opbrengen de komende maanden nog ge motiveerd met zijn spelers groep in en aan de slag te gaan. BUENOS AIRES (ANP)-De vereniging van formule-1 coureurs heeft in zijn verga dering te Buenos Aires beslo ten het circuit van Interlagos niet op voorhand in de ban te doen. De rijders zullen echter ie dere verantwoordelijkheid voor eventuele incidenten tij dens de grote prijs van Brazi lië, die op Interlagos wordt gereden, van de hand wijzen. SEOEL (ANP) - Zuid-Korea heeft vrijdag bekend gemaakt het Noordkoreaanse voorstel, gezamenlijk deel te nemen aan de Spelen van Moskou, te verwerpen. Zuid heeft Noord wel voorge steld contact op sportgebied op te nemen. Aangezien de beide Korea's alleen in Panmoenjon op de bestandslijn in de gedemilita riseerde zone tussen beide lan den elkaar ontmoeten, is er al sinds meer dan twintig jaar geen enkel direct sportief treffen tussen de Korea's ge weest, In de brief, die in Pan moenjon werd overhandigd, stelt Pak Tsjong Kioe, voor zitter van de Koreaanse ama teur sportfederatie dat het plan van Pjongjang onuitvoer baar is, In de korte tijd die ons nog rest is het onmogelijk alle technische problemen op te lossen, werd door Pak geschre ven. Hij suggereerde dit jaar sportontmoetingen te houden in zowel Seoel als Pjongjang en tijdens of na de Spelen van Moskou te praten over de mo gelijkheden van sportuitwis- selingen. De uitspraak in het geding dat Taiwan heeft aangespan nen tegen het IOC zal dinsdag openbaar gemaakt worden. Taiwan heeft de rechtbank in Lausanne gevraagd de beslis sing van het IOC dat Taiwan niet langer de naam China, de oude vlag en het oude volkslied mag voeren, onrechtmatig te verklaren. KARACHI Is Nederland dan slechts op de vierde plaats geëindigd in het toernooi om de Champions Trophy, toch konden ze een eerste plaats mee naar huis nemen. Traditiegetrouw toonde Paul Litjens zich de beste schutter van het toernooi. Litjens scoorde vijftien maal, waardoor hij drie doelpunten voorbleef op het totaal van de Westduitser Strodter (Van onze speciale verslagge ver) HAMAR - De Koninklijke Nederlandse Schaats Bond zal toch een tussentijdse voor dracht doen aan het Neder lands Olympisch Comité wat betreft deelnemers aan de Olympische Winterspelen. Na het wereldkampioen schap voor de dames in Hamar zal de KNSB aan het NOC voorstellen om Ria Visser, Haitske Valentijn-Pijlman, Sijtje van der Lende, Lieuwe de Boer, Bert de Jong en Hil- bert van der Duim olympische zekerheid te verschaffen. Het bestuur van de KNSB wil ech ter eerst de resultaten van de strijd in Hamar afwachten. Aanvankelijk had het bestuur van de schaatsbond het plan om te wachten tot zondag 27 januari. Op dat moment zijn namelijk de wereldkam pioenschappen voor junioren in Assen en de Olympische se lectiewedstrijden in het Zwit serse Davos achter de rug. Op aandrang van het bestuur van het NOC is de KNSB echter akkoord gegaan met een tus sentijdse voordracht van zes schaatsers. BREMEN (DPA) - In de loop van vrijdag heef het favoriete koppel Braun/Peffgep de lei ding veroverd in de zesdaagse nan Bremen. De stand was: 1. Peffgen/ Braun (WD1) 26 pnt, op één ronde: 2. Sercu/Fritz (Belg/ Wdl) 38 int., 3. Schütz/Her- mann (WDl/Liechtenstein) 37 pnt,, 4. Schumacher/Hempel (WD1) 26 pnt., 5. Frank/ Schuiten (Den/Ned) 12 pnt,, 6. Pijnen/Jakst (Ned/WDl) 12 pnt., 7. Clark/Allan (Austr.) 11 pnt. RIO DE JANEIRO (ANP) - Nu de problemen over de deel- nemeing van Brazilië aan het toernooi om de mini-wereld- beker rond de jaarwisseling in Uruguay lijken te zijn opge lost, is het te verwachten dat Nederland zijn eerste wed strijd in het toernooi tegen West-Duitsland zal spelen. De organisators bleken be reid een kleine wijziging in de speeldata aan te brengen en Braziliës eerste wedstrijd pas op 3 januari te laten plaatsvin den. Het voorlopige program ma zal, mits de deelnemende landen ermee akkoord gaan, er als volgt uitzien: Groep A: 29/12: Urugauy - Argentinië, 2/1: Argentinië - Italië, 5/1: Uruguay - Italië. Groep B: 30/12: Nederland - West- Duitsland, 3/1 Brazilië - Ne derland, 6/1: Brazilië - West- Duitsland. Daarna volgden nog halve finales (volgens het systeem van de „kruiswed- strijden") indien Italië daar mee instemt en de wedstrijd om de derde plaats plus de fi nale. (Van onze speciale verslaggever) HAMAR - Er bestaat een reële kans, dat het wereld kampioenschap schaatsen voor dames vandaag (zater dag) in het Noorse Hamar moet worden uitgesteld. De koude in het Noorse stadje is zo streng, dat het niet verantwoord wordt geacht - als de tempe ratuur vandaag niet stijgt - de dames te laten schaatsen. Vanmorgen zal een dokter op de natuurijsbaan van Ha mar de temperatuur opnemen en de vochtigheidsgraad in de lucht bepalen. Ligt de tempe ratuur tegen de 15 graden on der nul en komt de wind uit de richting van het meer even buiten Hamar, dan zal het toernooi worden uitgesteld. Morgen (zondag) zal daarna bekeken worden hoe de situa tie er dan voorstaat wat de koude betreft. Volgens Kees Verkerk, de coach van de Zweedse dames, die deze kwestie tijdens de lo ting van gisteravond naar vo ren bracht, kan er in Hamar een zeer gevaarlijke situatie ontstaan als de toernooi- scheidsrechters geen rekening houden met de strenge vorst. Verkerk: „Ik weet wat het is. Wij hebben hier zo'n 10 jaar met de Nederlandse kernploeg getraind. Als het hier 15 gra den onder nul is en de wind komt uit de richting van het meer dan lijkt het wel 25 gra den onder nul. En dat is zeer gevaarlijk voor de longen" Kees Verkerk maakte tijdens door Rob van Deursen zijn carrière zelf ook eens een keer zo'n situatie mee. In 1968 in het Finse Lahti moest door de koude de 10 km van het Europees kampioenschap om gebogen worden in een 3 km. Overigens zegevierde Verkerk in die titelstrijd De Neder landse ex-schaa(ser wees de Hamar aanwezige officials van de Internationale Schaats Bond (ISU) ook nog op het ge vaar van Lake Placid waar on geveer een maand de Olympi sche Winterspelen worden ge houden, Verkerk tot de schaatsbonzen: „In Lake Pla cid kan het 's morgens als er tijdens de spelen geschaatst moet worden, bij een beetje wind wel 30 graden onder nul zijn. Heeft u er al over nage dacht wat er dan moet gebeu ren? De jongens en meisjes staan op het ijs in een pak dat je in de palm van een hand kan samen vouwen. Het is onver antwoord om bij zulke weers omstandigheden dat toe te la ten". De heren van de ISU gingen echter niet op de vragen van Verkerk in. Wat het wereld kampioenschap voor de dames betreft werd besloten dat een dokter vanmorgen de beslis sing zal nemen. De loting - 500 meter: 1ste rit: Kim Konstron (VS)/Na- talja Petroesseva (Sov), 2e rit: Ria Visser (Ned)/Björg Eva Jensen (Noor), 3e rit: Beth Heideh (VS)/Sabine Becker (O-Dl), 4e rit: Sylvia Burka (Can)/Valentina Lalenkova (Sov), 5e rit: Erwina Rijs (Pol)/ Annie Borckink (Ned), 6e rit: Sylvia Filipsson (Zwe)/Sijtje van der Lende (Ned), 7e rit: Brenda Webster (Can)/Nancy Swider (VS), 8e rit: Yuko Yae- gashi (Jap)/Kathy Vogt (Can), 9e rit: Sarah Doctor (VS)/Ewa Bialkowska (Pol), 10e rit: Na- talja Koerova (Sov)/Sophie Westenbroek (Ned), lie rit: Annette Karlsson (Zwe)/Svl- via Albrecht (O-Dl), 12e rit: Linda Palle (Zwe) - Lisbeth Korsmo (Noo), 13e rit: Anneli Repola (Finl)/Kim Ferran (Eng), 14e rit: Galina Stepans- kaja (Sov)/Ans Kramer (N- Zee), 15e rit: Karin Enke (O- Dl)/Makiko Nagaya (Jap), 16e rit: Sigrid Smuda (W-Dl), 1500 meter: le rit: Doctor/ Petroesseva, 2e rit: Burka/ Borckink, 3e rit: Becker/Hei- den, 4e rit: Visser/Filpsson, 5e rit: Jensen/Rijs, 6e rit: Lalen- kova/Van der Lende, 7e rit: Palle/Albrecht, 8ste rit: Ko- stron/Stepanskaja, 9e rit: Westenbroek/Korsmo, 10e rit: Webster/Swider, 1 le rit: Vogt/ Karlsson, 12e rit: Bialkowska/ Yaegashi, 13e rit: Smuda/ Ferran, 14e rit: Enke/Repola, 15e rit: Koerova/Kremer, 16e rit: Nagaya.

de Stem | 1980 | | pagina 13