EN Besluit over kernwapens later nemen HNG apenstilsland \in Libanon \niet haalbaar lag Muzorewa gaat akkoord met Brits voorstel HH8 Hypotheken: Van der Louw teleurgesteld «ver houding (ironings? villa voor gevluchte christen-Turken Rrildingsadie voor buitenland Fduitslano II [jackson slaagt niet m blijft verdeeld over koppeling jMand-beleid Labour let gewijzigd Aantjes: Kernwapens politiek gevaarlijk Kabinet blijft bij besluit paralympics" Boos Mits boycot vervalt T entoonstellen pornografie blijft misdrijf Christine Spierenburg overleden EEN VERTROUWDE KLANK IN BRABANT herkiezingen. Daarna Iges tot 20.00. 17.58 landse reportages. I8.35 1 Aansl.: Verkiezingen I Journaal. 20.25 Die Flater, tv-filmserie. rformatief programma' Journaal. 22.20 Filmre. 23.05 Klassieke mu- 5 Journaal. Programmaoverzicht. /-portret. 12.00 Koor- t. 12.45 Vrijetijdsmaga- '3.15 Informatief pro. na. 13.40 Informatieve 114.05 Kleuterprogram- 4.35 Journaal. 14.40 adigheidsprogramma. Ier Vagabund (The Kid), 1. 15.50 Muziekpro- na. 16.50 Journaal. 16.52 17.45 Religieus pro- na. 18.00 Journaal en ezingen. Aansl.: Raum- Enterprise, tv-serie Journaal. Aansl.: Infor- en amusement. 20.00 Ijke verhalen. 21.05 Jour- jen sport. 21.20 Oh, diese enster, toneelstuk. 23.00 naai. 23.05 Verkiezingen. BELGIË (Ned. uitz.) I Open School. 9.30 Infor- heve serie. 10.00 Eucharis- ïering. 11.00 Confrontatie. |0 Nieuwsoverzicht voor hthorenden. 14.30 Open ooi. 15.00 Sesamstraat [5 Jeugdfilm. 16.10 Repor- 16.40 The Last Night of |P, 17.50 Sportuitsla- 18.30 Tekenfilmserie, |S5 Licht muziekprogram- 19.40 Mededelingen. 19.45 Smaal. 20.00 Sportpro- hmma. 20.30 TV-spel. 22.40 lirnaal en sport. BELGIË (Fr. uitz.) 1.00 Discussieprogramma 1.00 Journaal en weerbericht. 1.05 Klassieke muziek. 15.00 luze. 15.00 Reportage. 15.45 |cht programma. 16.30 ausementsprogramma .15 Sportuitslagen. 17.20 Iformatief magazine. 17.50 fhomme que valait trois mil- ards (De man van zes mil- tv-serie. 18.40 Kleuter- Irogramma. 18.45 Program- taoverzicht. 19.00 Sportpro- Vamma. 19.29 Weerbericht 9.30 Journaal. 19.55 Pro- rammaoverzicht. 21.10 L'Age béte, tv-film. 22.40 Journaal 12.45 Sportprogramma. T11 MAASTRICHT (ANP) - „Uit vele onderzoekingen is «ebleken dat de hoeveelheid voedsel waarmee het li chaamsgewicht constant kan worden gehouden van per soon tot persoon sterk uiteenloopt. De klacht van te veel dikke mensen dat bij hen alle eten onmiddellijk „aanzet" en dat hun vriend of buurman veel meer kan eten zonder dikte worden, is zeker niet altijd ongegrond". Prof.dr. F. Schwartz (klinische endocrinologie, Utrecht) zei dit gisteren in Maastricht op het aan „voeding" gewijde congres van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij tot bevordering der geneeskunst. Er bestaan kennelijk belangrijke verschillen in de doel matigheid waarmee het lichaam met de toegevoerde ener gie omgaat. Maar daarnaast is het ook de vraag, wat „te dik" is. Hoe dik of hoe dun „gezond" is, staat nog steeds niet vast. Wel is volgens prof. Schwartz inmiddels uit on derzoek gebleken dat de invloed van overwicht op de sterftekans kleiner is, dan aanvankelijk werd verwacht. (Van onze redactie buitenland AMMAN - De Palestijnse bevrijdingsorganisatie PLO ■erwerpt een door dominee Bess Jackson, de Amerikaanse ■JOS-jazz. KRO: 21.02-24.Ol [S) Rock-Dreams. HILVERSUM IV 40S: 8.00 Nieuws. 8.02 (S) Zroeg Klassiek. 9.00 Nieuws 19.02 (S) Musica Religiosa 110.00 (S) Van het Nederlandse [Concertpodium: klassieke pianomuziek. 11.00 (S) Fht I Elise. (12.00 Nieuws) 13.00 (S) I Opera-matinee. 14.00 Nieuws P 14.02 (S) Concerten op de zon- I dagmiddag: Concertgebouw Orkest met viool: Klassieke muziek. 15.02-15.27 Praten I over muziek). 16.25 (S)Mu-| sica Nova. (-17.00). BRUSSEL Nederlandse uitzending 'n stereo). 12.00 Nieuws, weer bericht en mededelingen. 13-Jn Lichte orkestmuziek. Licht programma. Nieuws. 14.03 Opera- en cantoprogramma 13.30 14.00 1 bel- 15.00,1 Sportprogramma (l7("' Nieuws. 17.45 Voetbaluitsla gen. 18.00 Nieuws). 18.30 Reh-J gieus programma. Nieuws en weerbericht, i»- Liedjesprogramma. Nieuws. 21.05 Hoorspel. WJi Nieuws. 22.05 Muzika* klankbeeld. 23.00 Nieuws 23.05 Licht muziekprogram ma. 23.40-23.45 Nieuws. BRUSSEL •t- |bp o- lal m- m- op pa- we De (S) 12.00 en 13.00 Nieuws. Hoorspel. (14.00 Nieuws 15.00 Nieuws. 15.03 Sport muziek. (16.00, 17.00 en I Nieuws). 18.30 Religieus Pr gramma. 19.00 Nieuws. 1 ,1 Gevarieerd program^ (20.00, 22.00, 23.00 Nieu™ 23.40-23.45 Nieuws. NDR/WDR 12.00 Populair concert. Nieuws. 13.10 (S) V°cal® 1 g, ziek. 15.00 Nieuws. 15-001 I VerzoekplatenprogramHia- 17.00 Nieuws. 17.05 (S) laire klassieke muziek- 1 1 Klankbeeld. 19.00 19.30 (S) Radioportret. 4 (S) Dialectisch-caberet programma. 21.15 (S) mentsmuziek. 22.00 Nie«H 22.30 (S) Licht muzieKPJ gramma. 23.00 Nieuws. j* (S) Licht muziekprogra® 1.00 en 2.00 Nie««3 (24.00, 2.05 (S) Lichte muziek. (3- - .,1 4.00 Nieuws). 4.30 (S) I muziekprogramma. 1 I Nieuws). onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Een meerder- tidvan de SER-vakbe weging 1 kroonleden - wil dat de so- ale uitkeringen gekoppeld fi.'H-n aan het netto-mini- jium loon - bovendien moet et minimumloon, aldus de pvatting van deze meerder- hd, in de pas blijven met de afwikkeling van de andere onen. [Werkgevers en werknemers aagden er gisteren met in hun adamentele onenigheid over opassingen van minimum- pn en sociale uitkeringen te jerbruggen De regering W een sterk verdeeld SER- p'ies en zal nu zelf een keuze aten maken. Minister Albe- (sociale zaken) moet op P termijn met wetsont- ffpen komen, waarin de ppeling wordt vastgelegd en 'teem fouten uit het indexe- fgsmechanisme voor mini- aloon en sociale uitkerin- worden gesneden. De Ka- *r 's n'et van zins nog eens te stemmen in kortingen op ®imumloon en uitkeringen "et met laten doorwerken •cao-toeslagen in de hoogte 'die uitkeringen, als er niet wettelijke regeling voor is Rgekeurd P de tevoren ingenomen Punten van werkgevers [werknemers kwam gisteren I "greintje beweging. 13: 'Van onze correspondent) J"®» - De Britse La- I Partij heeft gisteren met „j'^pc'digcnde meerder- feu d 'eS op ^et Partijcon- 'e Brighton afgewezen die Strekking van de Britse P® uit Noord-Ierland j. en een beleid van het Ij:. 'k;jbillet van Jaems f Shan, dat zou voorzien in mivvording van Ierland. - Se 'adicalen hadden een L,p'°uw gezet om bij het ld e1 Van de mafkt, de Ier- tti?° i-iek van de Labour- radicaal te wijzigen. 13.30 leider van de beweging voor de burgerrechten, voorgesteld staakt-het-vuren met Israël Dit heeft Abdel Jawad Saleh, die lid is van het uitvoerend comité van de PLO gisteren meegedeeld. In de Jordaanse pers ver scheen een verklaring van Sa- lehtw-aarin hij verder zégt: „De voorsteilen van jackson, die uit de Amerikaanse koker komen, beogen de Palestijnen en de Arabieren uit elkaar te spelen. Nu de gewapende strijd met Israël beeindigen gaat m tegen de besluen van de Palestijnse nationale raad en het Arabi sche standpunt". Volgens Sa leh, die de Amerikaanse nege- leider in Beiroet ontmoet had kan er geen sprake zijn van enige concessie van de kant van het Palestijnse volk zolang Israël Palestijns gebied bezet houdt en „jonge Palestijnen blijft vermoorden" Israel had gisteren al eerder skeptisch gereageerd op be richten dat de PLO drie maan den lang geen acties meer te gen Israël zou ondernemen vanuit Zuid-Libanees grond gebied. „Ook in het verleden hebben de Palestijnse terreur organisaties zich niet gehou den aan bestanden", aldus een woordvoerder van het Israëli sche ministerie van defensie. Dominee Jess Jackson arri veerde gisteren op doorreis van het Midden-Oosten naar de VS op Schiphol. Gevraagd om commentaar op de reactie van de PLO betoogde Jesse Jack son dat, ongetwijfeld enige interne spanningen zullen zijn binnen de PLO. „Het belang rijkste is in ieder geval dat Arafat en andere leiders van de PLO zich ervóór hebben uit gesproken het bestand in Zuid-Libanon weer in acht te nemen uit diepe bezorgdheid voor de veiligheid van Liba non", aldus de Amerikaanse dominee. k DEN HAAG(ANP) - CDA en PvdA zouden graag zien dat de NAVO-ministerraad niet in december, maar pas later een beslissing neemt over de invoering van moderne tactische kernwapens bij de NAVO-strijdkrachten in West-Europa. De WD staat een spoedige beslissing over modernisering voor. Dit is gebleken op een studiedag die de Atlantische commissie gisteren in Den Haag heeft belegd. De NAVO-ministers zijn het er op hun jongste vergadering, in juni in Noordwijkerhout, over eens geworden dat de NAVO moet reageren op de versterking van de strijd krachten van het Warschau Pact met o.a. de SS-20 raket en de „Backfire" - bommerwer- per, die doelen in geheel Euro pa kunnen treffen. De WD-tweede-Kamerlid Ad Ploeg meende dat de West- europese NAVO-landen „po sitief" moeten reageren op een Amerikaans verzoek, akkoprd te gaan met het stationeren van ebn aantal middellange af standsraketten op hun grond gebied. „Het is niet raadzaam" de invoering van deze wapens uit te stellen met het oog op de AMSTERDAM (ANP) - De vroegere CDA-fractievoorzit- ter in de Tweede Kamer, mr. W. Aantjes ziet in het vraag stuk van de kernbewapening het grootste risico voor een po litiek conflict. Hij zei dat gis termiddag te Amsterdam, in een rede uitgesproken ter gele genheid van de dies-natalis van de studentenvereniging aan de vrije universiteit. In zijn toespraak sprak Aantjes de verwachting uit, dat als de problemen niet tijdig kunnen worden opgelost zij uiterlijk in december van dit jaar bij de behandeling van de begroting van defensie wel eens „onoverkomenlijk" zou kunnen blijken. Hij wees er op, dat zijn opvolgc CDA-frac- tievoorzitter Lubbers, zich daarvan ten volle bewust is. Aantjes zei de indrukte heb ben dat dit bij het kabinet veel minder het geval is, althans tot nu toe. mogelijkheid van een oost west ontwapeningsakkoord over dit soort wapens. Piet Dankert (PvdA) was van oordeel dat de NAVO een be sluit over modernisering ten hoogste een jaar zou moeten uitstellen. Zouden onderhan delingen met de Sowjet-Unie begin 1982 nog geen resultaat hebben opgeleverd, dan zou den de Verenigde Staten en West-Duitsland niet anders kunnen doen dan moderne wapens - de Pershing 2 raket en de kruisraket - invoeren, een besluit waaraan de Bene- luxlanden en Italië" „zich niet kunnen onttrekken". Maar de ze landen kunnen er wel voor zorgen dat het antwoord op de SS 20 „van symbolische aard blijft", aldus Dankert. Ton Frinking (CDA) meende dat de NAVO tot 1983 de tijd heeft met een besluit. Zouden onderhandelingen de verder produktie van Sowjetwapens niet afremmen, zouden de NAVO-minister „alsnog" kunnen besluiten tot het in- ROTTERDAM (ANP) - B. en W. van Rotterdam zijn teleur gesteld over de afwijzende reactie van de Smit-directie op de bemiddelingspoging, die burgmeester Van der Louw gisteren namens het college heeft ondernomen. Om te voorkomen, dat het stakingsconflict zich verder zou verharden en een oplossing „bewust of onbewust in poli tionele richting zou worden gestuwd", heeft Van der Louw de Smit-directie twee sugges ties gedaan om tot een oplos sing te komen.- Smit wees beide suggesties bij voorbaat van de hand. Hij stelde onder meer voor om een commissie van goede diensten in te stellen die het vertrouwen zou moeten ge nieten van de vervoersbonden FNV en de Smit-directie. voeren van nieuwe kernwa pens voor middelgrote afstand. Frinking waarschuwde ook te gen wat hij noemde „over- reactie" van het westelijk bondgenootschap DEN HAAG (ANP) -De Ne derlandse regering blijft bij haar standpunt dat Zuid-Afri- ka moet kunnen deelnemen aan de volgend jaar in Arnhem te houden Olympische Spelen voor gehandicapten „omdat verwacht kan worden dat de Zuidafrikaanse ploeg multira- ciaal zal zijn samengesteld" (dat wil zeggen uit blanken en niet-blanken zal bestaan). Maar, aldus minister Van der Klaauw in een brief aan de Tweede Kamer, zou de Zuid afrikaanse regering de komen de maanden „verdere ontwik kelingen" niet bevorderen, dan zou dat gevolgen voor de rege ringssteun aan de spelen kun nen hebben. (Van onze correspondent Dick Toet) CHICAGO - Het ongebreidelde enthousiasme waarmee het pauselijk bezoek aan de V.S. gepaard blijft gaan, heeft zich even naar het Midden-Westen verplaatst. In het landelijke Iowa en de straten van Amerika's tweede grote stad, Chicago lijkt intussen alleen het decor veranderd. Het beeld wordt ook hier beheerst door gigantische mensenmassa's, stralende gezichten en een onvermoeibaar ogende paus Johan nes Paulus II. Chicago herbergt bijna 2,5 miljoen katholieken, waarvan 700.000 van Poolse afkomst. Chicago is na Warschau de grootste „Poolse" stad in de wereld. Bijna meer nog dan een re ligieus festijn, groeide het pauselijk bezoek er uit tot een Pools feest. Voor de Polen was het hoogtepunt dan ook niet de door meer dan een miljoen mensen bijgewoonde mis, gister middag in Grant Park, maar de mis, die de paus 's ochtends in het Pools had opgedragen in het hart van de grote Poolse wijk in Chi cago. Chicago leek gisteren ook even de problemen te ver geten waar door de grote katholieke gemeenschap hier meer dan in enige an dere Amerikaanse stad wordt geplaagd; een scher pe verdeeldheid tussen conservatieve en meer li berale katholieken. De omstreden conservatieve kardinaal Cody (71) mocht zich in ieder geval voor een dag het hoofd wanen van een innig verbonden kerk gemeenschap. Groepen rooms-katho- lieke activisten in Canada en de Verenigde Staten hebben boos gereageerd op (Van een onzer verslaggevers) DEN HAAG Konijn op z'n Vlaams, mos sels op z'n Antwerps, wafels op z'n Luiks, ham van de Ardennen, spekpannekoek van de Maaskant, waterzooi als de kok die kunst ver staat en er ook nog zin in heeft dat klaar te maken, Trappist om het allemaal weer weg te spelen: dat is het menu dat een maand lang bij de S0 stationsrestauraties in ere staat. Het eni ge wat niet wordt bijgeleverd is de hoffelijk heid van de Belgische kelners en de sluitings tijden van de Belgische keukens. De Belgische ambassadeur heeft vrijdagmiddag het festijn in de stationsrestauratie van Den Haag Cen traal met een paar vriendelijke woorden en een vlaghijsing geopend. De directeur van Servex, de NS-dochter die tot taak heeft bij komende diensten aan de treinreiziger te ver lenen, vertelde dat zijn horeca-afdelingen te genwoordig veel worden bezocht door jonge stellen, die aldus van een redelijk prijspeil en een snelle bediening profiteren. Dat ze calorie arm willen eten is geen stationservaringin tegendeel, zelfs de soberste maaltijden worden nog met dame blanche besloten. De nieuwe clientele heeft Servex wel op kosten gejaagd, want behalve de genoemde voordelen wil ze ook nog gezelligheid. Gevolg: een investering van zes miljoen in verlaagde plafonds en zaal- breed tapijt. Servex-directeur D.A. Broekhui zen toonde zich optimistisch over de prestaties van zijn restaurantketen, de grootste van Ne derland. Veertien miljoen koppen koffie, zes miljoen kroketten en frikadellen dragen bij tot een jaaromzet van honderd miljoen gulden, een groei van bijna 50 procent in de afgelopen vijfjaar, waarvan overigens 2S procent op re kening van prijsstijgingen komt. Toch komt het duurste kopje koffie in de stationsrestau ratie niet boven de 1,20. LONDEN (AP) - De Rhode- sische premier Abel Muzorewa heeft gisteren de Britse ont- werpgrondwet aanvaard op voorwaarde dat Groot-Brit- tannië de handelsembargo's tegen Rhodesië opheft. De vroeger premier Ian Smith, leider van de blanke minder heid in Rhodesië, w as kenne lijk weer de enige tegenstander van de grondwet in de bira- ciale delegatie van Muzorewa bij de vredesconferentie in Londen. De ontwerp-grondwet ont neemt de Rhodesische blanken alle daadwerkelijke politieke macht. Smith, die nu in het ka binet van Muzorewa minister zonder portefeuille is, keerde gisteravond naar Rhodesië terug. „De mensen maken zich zorgen over wat voor regelin gen ons misschien worden op gedrongen," zo verklaarde hij voor zijn vertrek. Smith's vertrek gaf aanlei ding tot speculatie dat hij blanke parlementsleden in Salisbury zou kunnen aan moedigen met hun vetorecht in Londen gemaakte overeen komsten te blokkeren. De meeste waarnemers achtten het onwaarschijnlijk dat Smith zou oproepen tot het verwerpen van de enige hoop op beëindiging van de econo mische sancties. Dein wijde kring voorspelde aanvaarding van het Britse grondwet-ontwerp door Mu zorewa brengt het Patriotti sche Front in een geïsoleerde positie en opent de mogelijk heid van een bilaterale over eenkomst tussen Groot-Brit- tannië en de regering in Salis bury. De Verenigde Staten hebben enthousiast gereageerd op het Britse grondwetsontwerp dat onafhankelijkheid moet verle nen aan Zimbabwe-Rhodesië, zo hebben Britse bronnen don derdag bekend gemaakt. GRONINGEN (ANP) - De hervormde diaconie Gronin gen gaat een aantal gezinnen van naar ons land gevluchte christen-Turken huisvesten in een grote villa aan de Verleng de Hereweg in Groningen. Het gaat vooral om armenische en Syrisch-orthodoxe christenen die momenteel in Almelo en Hengelo verblijven. Volgens de hervormde dia conie zijn de asylzoekenden onder christen-Turken er van de vluchtelingen het slechts aan toe. Wie door de Neder landse regering is erkend als rechthebbende op asyl wordt van overheidswege geholpen bij huisvesting en het zoeken van werk. de verklarmg van paus Jo hannes Paulus II, dat vrou wen niet in aanmerking komen voor het priester schap. Volgens hen is deze uitspraak van de paus niet in overeenstemming met diens, pleidooi voor de mensenrechten en past zij niet in de Noordameri- kaanse samenleving. In zijn grote toespraak tot de Amerikaanse bisschop pen in Chicago heeft de paus zich volledig achter de encycliek „Humanae Vi- tae" gesteld, waarin paus Paulus 6 het gebruik van voorbehoedsmiddelen als immoreel afwees en voor katholieken verbood. Als gasten van de Amerikaanse r.-k. bisschoppenconferen tie Woonden ook tientallen buitenlandse bisschoppen deze bijeenkomst bij. De paus zei dit in een commentaar op de herder lijke brief, die de 'Ameri kaanse bisschoppen in 1976 hebben gepubliceerd onder de titel „Het leven in Jezus Christus". In deze brief ver zetten de Amerikaanse bisschoppen zich tegen de echtscheiding, tegen het gebruik .van voorbehoeds middelen, tegen buiten echtelijk geslachtsverkeer, tegen abortus en tegen eu thanasie. De paus spoorde de Amerikaanse bisschop pen om op dezelfde weg te blijven voortgaan DEN HAAG (ANP) - Han delingen die „aanstotelijk zijn voor de eerbaarheid", zoals het openlijk tentoonstellen van pornografie, blijven in de mis- drijfsfeer thuis horen en zullen niet als overtreding kunnen worden opgevat. Dit blijkt uit het wetsontwerp tot wijziging van de strafbepalingen op verspreiding van pornografie, dat minister De Ruiter van Justitie vrijdag bij de Tweede Kamer heeft ingediend. Zo langzamerhand begint het te dagen aan deze kant van het papier (voor u kijkers rechts dus) waarom mevr. Smit-Kroes (staatssecretaris) niet de laan is uitgestuurd toen ze enkele maanden geleden een tamelijk onthutsend document bekendheid gaf (het CDA zou staan te trappelen om met de progressieven in zee te gaan. Weet u nog De club van Van Agt heeft deze dame broodnodig ter op fleuring van het wat grijze ge zelschap dat dit land bestuurt. Mevr. Smit-Kroes wordt ge bruikt als de pin-up van het kabinet. Je kunt het zo gek niet verzinnen of de staatssecreta ris heeft het op of aan gehad of heeft er in gereden. En de kranten die foto's maar plaat sen. Dat noemen ze geloof ik public-relations. Mevr. Smit- Kroes is of lijkt ingehuurd om het gezicht van het kabinet te spelen. Zo zit dat. Een anonieme bedrijfsge- noot (foei bedrijfsgenoot) rea geert op mijn ontboezemingen over de koffie. Hij of zij schrijft: Wat is koffie normaal Koffie Zwart is normaal Koffie melk is niet normaal Koffie melk en suiker is niet normaal. Koffie suiker is niet normaal Koffie espresso is niet nor maal. Is Merijn wel normaal Kijk, met die laatste opmer king raakt men de kern van de poedel. Maar we hebben een weekeinde om er over na te denken. MERIJN GENEVE - In de komende dagen starten Rode Kruis en VN-kinderfonds Unicef een actie ter redding van de bevol king van Cambodja, die thans geheel dre igt om te komen door honger en ziekten. Cambodjaanse bevolking of liever wat daarvan over is, want in de vier jaar na de machtsovername door de Rode Khmer in 1975 is zij al ruwweg gehalveerd van acht tot vier miljoen zielen mede door oor logen en massale moordpartij en. Binnen tien dagen hopen de internationale hulporganisa ties op één vlucht per dag (thans één per week) met voedsel en medicijnen op Phnom Penh te zitten. HEEMSTEDE (ANP) - De zangeres Christina Spieren burg is donderdagavond in het Diaconessenhuis te Heemstede als gevolg van kanker overle den. Zij is 56 jaar geworden. Tussen 1952 en 1975 ver zorgde zij meer dan tweedui zend uitvoeringen voor Ne derlandse en buitenlandse omroepen, waarbij zij vooral muziek uit het operette- eq musical-genre zong. Daar naast was zij ook nog twee sei zoen verbonden aan Slees- wijks revue „Snip en Snap". ADVERTENTIE Reeds 40.000 Brabantse mensen kozen bewust voor het HNG, het Hypotheekfonds Noordbrabantse Gemeenten. Een instelling zonder winst bejag, waarbij alle Noordbrabantse gemeenten zijn aan gesloten. Voor meer informatie kunt u - vrijblijvend - terecht bij uw makelaar, verzekeringsagent of assu rantiekantoor. Of bij het dichtst-bijzijnde HNG-inf ormatiecentrum HYPOTHEEKFONDS NOORDBRABANTSE GEMEENTEN Grote Markt 48, 4811 XS Breda, 076-142456

de Stem | 1979 | | pagina 3