Je proeft het al bij de eerste trek: de smaak komt nog beter tot z'n recht. medewerkster Steek'sop! a k L ADJUNKT LEIDSTER-DOCENTE r O Van de eerste tot de laatste trek geniet u van de eerlijke, milde, blonde smaak van vernieuwde Belinda. T^fKT.W. r V DE TILBURGSE KRUISVERENIGING DIREKTIE-SEKRETARESSE Een boeiende job met perspektief voor een jonge, ondernemende vrouw Interesse in deze groei-job vrij aj VAN ZATERDAG uit Aalders B.V» Pb. 67, 5110 AB Baarle-Nassau, tel 04257-8270 assistent inkoper koninklijke van poll roosendaal Massief eiken Daarom liever Belinda 25/2.40 aanhangwagens Niet goed, geld terug! Daarom liever Beiinda. Langs i NI HTS-ER LANDMEETKUNDE LANDMEETKUNDIGE ACTIEVE JONGEMAN/ HULPLANDMETER HTS-ER WEG- EN WATERBOUW Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland kaaskast - broodkast kloostertafel - etc. „Meubelrustiek" Heer Wijnaendts van Stein Fundatie te Breda direktrice Adviesbureau voor Organisatieontwikkeling Drs. E. J. van der Stok Belinda belooft: t^i ÜaÖ T f DE STEM VAN ZATERDAG 5 MEI 1979 ■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■■I Bravenboer Scheers is een jong, enthousiast en dynamisch bureau, actief op het terrein van hout-, beton- en staalconstructies, weg- en waterbouw, chemische installaties, elektrotechniek, ver- warmings- en klimatiseringstechniek en landmeten. B S heeft vestigingen te Terneuzen, Spijkenisse, Middelburg en Zelzate (B). B S vraagt voor haar kantoor te Terneuzen: in de functie van chef landmeetafdeling, die zal worden belast met de verdere uitbouw van deze afdeling. MTS of PBNA landmeetkunde met enige tekenervaring strekt tot aanbeveling. Deze nieuw aan te stellen medewerker zal worden belast met alle voorkomende landmeetkundige werkzaamheden in zowel binneri- als buitendienst. Opleiding: LTS of MAVO. Als hulp van onze landmeetkundigen. Die zal worden belast met begrotings- en calculatie-werkzaamhe den. Enige jaren tekenkamer-ervaring vereist. Wij bieden een prettige werksfeer, een goed salaris, aangevuld met aantrekkelijke secundaire voorwaarden, mogelijkheden tot toetre den in het bedrijfspensioen, een dertiende maand en een studie kostenvergoeding. U wordt verzocht Uw sollicitatie met korte levens beschrijving te zenden aan: INGENIEURSBUREAU BRAVENBOER SCHEERS B.V. zoekt voor haar KRAAMCENTRUM kontakt met een verpleegkundige in de funktie van Deze funktie komt met ingang van 1 oktober 1979 vrij i.v.m. emigratie van hui dige staflid. Het Kraamcentrum omvat geografisch de gemeente Tilburg en negen om ringende gemeenten. Er werken 43 gediplomeerde en 11 leerling kraamver zorgsters, terwijl de staf bestaat uit een leidster-docente en vijf adjunkt leid ster-docenten, aangevuld met een administratieve kracht. TAAKOMSCHRIJVING: - het begeleiden van kraamverzorgsters in de gezinnen - het begeleiden en opleiden van leerling kraamverzorgsters - het mede uitvoeren van organisatorische en administratieve werkzaamheden t.b.v. de voortgang van het werk - het bijwonen van de wekelijkse stafbespreking. Binnen een kollegiale sfeer worden taken en diensten onderling geregeld en uitgevoerd. VEREISTEN - diploma A ziekenverpleging oude stijl met kraamaantekening öf - diploma A ziekenverpleging nieuwe stijl met kraamspecialisatie - rijbewijs BE en in bezit van een auto - geschiktheid om in teamverband te werken Kandidaten met opleiding wijkaantekening of M.G.Z. verdienen de voorkeur. Inlichtingen bij: Mevr. C. Kruyssen, leidster-docente, Primus van Gilsstraat 32, Tilburg, telefoon: 013-420570. Sollicitaties te richten aan: J. Goris, adj. direkteur, Tilburgse Kruisvereniging, Postbus 3078, 5003 DB Tilburg. Postbus 55 - 4538 AR TERNEUZEN Noordweg 495 St. Laurens (Gem. Middelburg) tel. 01180-28851 Cz Het bestuur van de Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland roept wegens vertrek van de huidige medewerkster sollicitanten op voor de funktie van Taakomschrijving: - het verzorgen van de korrespondentie van de direkteur en adjunkt-direkteur; - het voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - het uitwerken van verslagen; - andere administratief/organisatorische bezigheden ter onder steuning van de werkzaamheden van bestuur, direktie en staf. Vereisten: Van de aan te stellen medewerkster wordt verwacht, dat zij in staat is om zelfstandig en met akkuratesse haar werkzaamheden te verrichten. Opleiding op V.W.O.-H.A.V.O.-nivo Vaardigheid in typen is noodzakelijk Bekendheid met het onderwijs en een sekretaresse-opleiding kunnen tot aanbeveling strekken. Salari3: Afhankelijk van leeftijd en ervaring van 1.700.- tot 2.400.- per maand. Sekundaire arbeidsvoorwaarden: Overeenkomstig het Rijksambtenarenreglement. De Stichting is aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Sollicitaties: Zij die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen worden verzocht hun sollicitatie met uitvoerige gegevens binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de direkteur van het Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland, Noordweg 495 te St. Laurens (Gem. Middelburg). (Nu met nieuwe filtertechniek) Ons jong en energiek verkoopkantoor koncentreert zich op de verkoop en verhuur van onroerende goederen in Frankrijk, Spanje en Andorra. Op korte termijn is hier plaats voor een Haar taak zal voornamelijk bestaan uit het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden en (na een gedegen inwerkpe- riode) uit de telefoonbehandeling en de telefonische verkoop. Enige administratieve opleiding is hiervoor wel noodzakelijk. Daarnaast stellen wij de volgende eisen: het kunnen ontplooien van initiatief behoorlijk zelfstandig kunnen werken e kennis van enkele der moderne talen; liefst ook Spaans in het bezit van rijbewijs B-E e bereidheid en mogelijkheid tot het reizen naar onze projekten en het (inciden teel) begeleiden van geïnteresseerden naar onze projekten woonplaats in de omgeving van Baarle-Nassau. Want deze uitgroeimogelijkheden heeft U inderdaad voor een belangrijk deel zelf in de hand. En als U dan ook nog graag werkt in een prettige sfeer reageert U snel per brief of telefonisch bij; In onze moderne offsetdrukker/y wordt vooral reklamedrukwerk in meer-kleuren vervaardigd op vellen-offsetpersen. Het orderpakket bestaat uit hooggekwalificeerd drukwerk voor grote ondernemingen en reklamebureaus. Tevens heeft ons bedrijf een hoogdrukrotatie-afdelmg waar dag- en weekbladen via nyloprmt worden vervaardigd. Ter versterking van onze inkoopafdeling zoeken wij een Zijn taak zal bestaan uit: het leggen en onderhouden van kontakten met toeleveranciers het Leveren van een bijdrage aan een optimaal voorraadbeheer voorts zal hij belast worden met diverse administratieve werkzaamheden, uitsluitend de inkoop betreffend Onze gedachten gaan uit naar iemand met: middelbare opleiding leeftijd ca. 25 jaar grafische ervaring n a commercieel inzicht, akkuraat, en goede kontaktuele eigenschappen. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatiebrief met vermelding van opleiding en ervaring te richten aan Personeelszaken van Koninklijke van Poll B V.. Molenstraat 5. 4701 JK Roosendaal tel. 01650-3 49 50 Wij maken dit ambachte lijk óók naar Uw maten in onze meubelmakerij. Haagweg 393, 70 meter in poort Breda (Princenhage) zoekt kontakt met gegadigden voor de funktie van aan wie de zorg voor de algehele gang van zaken van het tehuis kan worden toevertrouwd en die in staat is om voor bewoners en personeel een prettige leef- en werksfeer te scheppen en te onderhouden. Het tehuis biedt plaats aan 24 dames en 7 personeelsleden. Funktie-vereisten: Ervaring in de verpleging of bejaardenzorg, en bij voorkeur het diploma verpleegkundige of bejaardenverzorgende. Belangstelling voor de belevingswereld van bejaarden. Leidinggevende kapaciteiten, organisatievermogen en administratief inzicht. In bezit van rijbewijs. Leeftijd maximaal 50 jaar. Gezien de aard van het tehuis zoeken wij een kandidate met een protestants- christelijke levensovertuiging. De direktrice van het tehuis dient woonachtig te zijn in Breda of omgeving. Desgewenst kan voor interne huisvesting worden zorggedragen. Arbeidsvoorwaarden: De salariëring geschiedt volgens de CAO voor bejaardentehuizen. De pensioenregeling PGGM is van toepassing. Een autokostenvergoeding wordt verstrekt. In de vakature zal uiterlijk per 1 november 1979 voorzien moeten zijn. Sollicitaties: Belangstellenden kunnen zich binnen 2 weken na verschijning van het blad schriftelijk wenden tot: Adviesbureau voor Organisatieontwikkeling Drs. E.J. van der Stok Voerliedenhoek 4, 3981 TT Bunnik. Tel.: 03405-3800 Desgewenst kan telefonisch nadere informatie worden verstrekt. Kontakt met de opdrachtgever wordt niet eerder dan na toestemming van de sollicitant tot stand gebracht. Ook in menthol. aaratie-onderhoud aan nieuwbouw-repai vrachtwagens - aanhang wagens-caravans - etc burg.mensenstraat 5 baarle nassau tel.04257-8366 Belinda zegt: de smaak komt nog beter tot z'n recht. Mocht u 't hier niet mee eens zijn ('t zou ons verwonderen, maar 't kan), zend dan het restant van het pakje met tenminste 10 Belinda's, aan: Belinda p/a postbus 1867, 3000 BW Rotterdam. Vermeld naast uw naam en adres tevens hoe u wilt worden terugbetaald: giro, bank (rek.nr!) of post cheque. Denk aan juiste frankering. Deze aanbieding is strikt persoonlijken geldt éénmalig. Vrijdag 27 april. We zouc. op de Oosterschelde. Met 1 enkele leden van de schrijvl hengelsporters uit binnen- ej Het weer beloofde niet veelf niet nu de bedoeling van dJ vangen van paling was. I Is een noordenwind overl niet zo gunstig, harde regel zijn nu ook niet bepaald uitl uitgenodigd waren we wel, 1 Moerland van de firma. Mol Velden, sportvisserijbedrijf I Deze trip moest het vervl de nachtelijke tocht van he| geweldig succes! Of het ditï gaan was de vraag. 1 Onder het genot van een voeren we rond de klok varf vluchthaven van Tholen uit.] was niet afgesproken waar I die grote Oosterschelde zou vissen. Dat lieten we, en ml aan Piet over. Ergens in def Pietermanskreek werd de ,,J het anker neergelaten. Het I Perzik dand bid (Lat.) vloei stof de on bekende wagen spoor stel va werk direct droge gras vlakte 1 reg.re- glement doctor nikkel wacht huisje J gezwel boom elektr. geladen deeltje recto maan stand Nu de eerste helft van het Mon- dileder-damtoernooi erop zit heeft Harm Wiersma zich her steld van de eerste zwakke ronden waarmee hij het toer nooi b begon. Hoewel zijn voorsprong op dit ogenblik slechts één punt is, wordt toch algemeen verwacht dat hij dit persoonlijk kampioenschap van Nederland met niet al te veel moeite zal winnen. Ook Rob Clerc heeft enkele zeer zwakke partijen gespeeld, I maar ook hij zit nu weer in de lift. Dat Gerrit Boom, die ronden i lang op kop ging, dit niet zo lang vol zou houden werd wel ver wacht. De nederlaag in de ze-1 vende ronde tegen Rob Clerc bracht Harm Wiersma alleen aan de leiding. De algemene verwachting is dat hij die positie j niet meer aan een andere deelnemer zal afstaan. Met i grote spanning wordt uitgezien naar de bezetting van de bo- venste vier plaatsen die recht I geven op een finaleplaats in I 1980. Hieronder volgt een I drietal fragmenten uit de 2e enl 3e ronde die het naspelen ten| volle waard zijn. Na 25 zetten was de stand in de partij De Ruiter V.d. Wal als! volgt: 26, 28, 29, 31/36, 38, 39, 41. 44, 49, 50. - De Ruiter. Zwart: 2, 4, 7, 8. 10/13. 15, ;7/20, 22. 25. - Van de Wal. Spelverloop: 44-40 (10-14?) Hier moest (20-24) 29x20 (25x14) gevolgd door (19-23) enz:) Na (10-14) volgde na-

de Stem | 1979 | | pagina 34