Jt Verlies Bettlna Vriesekoop Stöve en Vessies geklopt verwinning iollevbal-leain Eerste nederlaag Van der Smissen ETAPPE-WINST DE JONCKHEERE Vriend uit kernploeg Overwinning van Karpov of Tal? if u dgoed vakantie Vijfkamp in Leuven La Ling tekent bij fiteen- /aak sd. En de ntie zorgt kleine aar rijdt Risk iel gevraagd A 68 1 PE STEM VAN ZATERDAG 5 MEI 1979 n gebruikte aanhang- ns, boottrailers, vee- en entrailers. Direct uit aad leverbaar. Keuze uim 1000 stuks, lage Theo Stet B.V. ïsdonksveer tel. 4622 of 4155, Ster- oos, Ind. Dombosch 2, hugo waard, tel. 7-18088. htige caravanvoorten- keuze uit ruim 15 mo- geschikt voor ieder caravan vanaf 389,-. Cieluifels, raamluifels 1001 Camping- en ca- nacc. Lage prijzen. Theo Stet B.V. renkroos, Ind. Dom- 2, tel. 01621-4622 of Heerhugowaard, 18088. )7 Polyester casco's, hars, glas pol. verf, plamuur enz. tbeslag, teakplaat. ig prijslijst. Geopend: -4.30 u. Zat.: 9.00-12.00 Jachtwerf Dekabo, terrein, Dinteloord, Fij- tel. 01672-2892. n iden zburg, 10 dg. 21 t/m 30 Joegoslavië a/zee 11 dg. ma hotel m. comf. div. laan 84, R'dam, tel. ten zonder eigen paard of jaar. Ons ruiterkam- rivenhout en Belgische mevr. T. de Bakker- ijl iden and) Did., 7 dg. 2 t/m 8 comf., omg. Heidelberg, all in, prima hotel, enz. Hoflaan 84, R'dam, tel. PJONGJANG (AFP) - Betti- ne Vriesekoop is gisteren in de achtste finales van het dames enkelspel van de strijd om de wereldtitels tafeltennis in Pjongjang uitgeschakeld. De nationale kampioene verloor in vijf games van de Russische Valentina Popova. De game- standen zijn: 9-21, 21-16, 8-21, 21-9, en 17-21. Verrassend waren de ne derlagen van Jill Hammersley en Judith Magos. De Britse Hammersley, als nummer zes geplaatst, verloor van de Hon gaarse Gabriëlla Szabo in vier games. Europees kampioene Judith Magos, eveneens als zesde geplaatst, ging ten onder tegen de Noordkoreaanse Li Song Soek in drie games. In de kwartfinales bevinden zich nog twee Europese speelsters, Szabo en Popova, de overige zes zijn afkomstig uit Noord Korea (2) en China (4). De 19-jarige Russische kampioene Popova uit Bakoe, 18e op de wereldranglijst, be sliste de wedstrijd in 40 minu ten. Het was een snelle, mooie wedstrijd waarin de taktiek vrijwel geen rol speelde. Popo va was in het contraspel iets vaster wat haar uiteindelijk de overwinning bracht. De Rus sische kampioene speelde ver standig, ze blokte snel en zocht telkens de vrije kant waar Bettine Vriesekoop naar toe moest. Het speltype van de Neder landse eiste veel kracht. Ze probeerde desondanks veel tempowisselingen aan te bren gen en speelde zich volkomen leeg. In de laatste game kwam ze met 1-9 achter te staan via 8-14 werd het 16-16. Popova kwam met 17-18 voor toen een kantbal van de Russische in feite de beslissing bracht. „Ik had graag gewonnen", was de eerste reactie ven de speelster uit Hazerswoude, „maar toch ben ik niet teleurgesteld, Po pova was nu eenmaal juist even beter dan ik. Ik ben overi gens verder gekomen op de wereldkampioenschappen dan ik verwacht had. Je moet reëel blijven". Ook Coach Bakker vond dat Bettine sterk ge speeld had. „Het was een pri ma partij", waren zijn lovende woorden, „ze kwam net een paar puntjes te kort. Voor het zelfde geld had ze bij de laatste acht gezeten. Gewoon een klasse duel. „De kansen waren gelijk", was het commentaar van de Russische coach, „toen de Nederlandse terugkwam dacht ik: die passeert alles en MADRID (ANP) - Zoals van oudsher gebruikelijk heeft Australië in Madrid het Nederlands damesteam de weg versperd naar de- financieel lucratieve - halve finales van het toernooi om de federation Cup. Na de enkelspelen was de zaak reeds beslist. Wendy Turnbull won met tweemaal 6-3 van Elly Vessies en Dianne Fromholtz hield Betty Stöve eronder met 6-2, 2-6 en 6-3. huur sta-caravan anden-Luxemburg, juli zet. Tel. 01155-1362 na .00 uur. lordeligste mping-vliegreizen naai lanje-Portugal-Grieken- ad en Can. eil. vindt u bij 'enements-Reizen. Bel 13-339070. Ook voor mg ./app.-hotel reizen met jrtingen. Dirkshorn N.H. luxe vak. bung. 3 sl.k, bad, 400 m2 tuin. Vrij 14 aug. Tel.: 02 5 5 0-10057. TACARAVAN te huur v.a. ■4 t/m 30-9. Tel.: 176-137041. personeel aangeboden] egelijk schilderwerk ehang-, glaswerk. Goossen childerwerken, Eurapl- 8' I-zande, tel. 01148-1539. Australië, dat bij de heren al sinds jaren geen winnaars meer produceert, is bij de da mes nog steeds een groot macht. De 22 jarige Dianne Fromholtz, afkomstig van de zelfde coach die eens John NewCombe bracht en de vijf jaar oudere Wendy Turnbull, die werd ingezet om de nog ou dere Kerry Reid te sparen, staan vijfde en zesde op de wereldranglijst. Fromholtz won dit jaar in Boston en stond in de finale van La Costa en Los Angeles. Turnbull, die in 1977 en 1978 respectievelijk de finale en halve finales haalde van de open Amerikaanse kampioenschappen, bracht de toernooien van Detroit en Philadelphia op haar naam. Elly Vessies had in feite be tere groundstrokes dan Turn bull en schreef later op de zon nige tribunes bladzijden vol om een verklaring te vinden voor het feit, dat zij meer tegen zichzelf dan haar tegenstander had gespeeld. Betty Stöve ver ging het nog merkwaardiger. Zij bestookte in de tweede set de linkshandige backhand van Dianne Fromholtz, die vanwe ge het topspin dat ze ermee slaat, doorgaat voor de beste ter wereld, met zoveel geweld, dat er bij de Australische een verkramping optrad. Dat werkte na de pauze in de derde zet zover door, dat ook de ser vice van Fromholtz aan kracht inboette. Maar Betty Stöve, die I van alle dames percentagege- wijs de meeste „winners" slaat, maakt ook de meeste missers. Ditmaal propte de Nederlandse ze in twee servi ce-games die met de nodige dubbelfouten op love verloren gingen, waarmee de blonde Australische goeddeels buiten dgen medeweten op winst werd gezet. Ze putte er zoveel inspiratie uit dat ze op het tweede matchpoint een heuse ace sloeg. Wendy Turnbull versloeg Elly Vessies met 6-3, 6-3. Het was een partij, die niet op de baan, maar in het brein werd beslist. Op haar best was de Nederlandse kampioene met haar krachtige slagen zeer wel in staat de kleine Turnbull van het net weg te houden en zo het initiatief aan zich te houden. Maar de wetenschap tegenover de nummer zes van de wereld te staan, drukte zwaar op haar en kleine tegenslagen hadden in die situatie grote gevolgen. Zoals bij 2-1 in de eerste set, toen de Australische de ste reotiepe slagenwisseling vanaf de achterlijn afwisselde met een korte bal en een geslaagde lob. Ze won er niet alleen dat punt mee, maar ook de volgen de acht. Elly Vessies was er zo door uit haar doen geraakt, dat de Australische ineens heel wat lichtzinniger naar voren kon snellen zonder dat het werd afgestraft. Pas in het be gin van de tweede set deed Elly Vessies een serieuze poging het initiatief terug te winnen. Ze kwam met 2-0 voor. Toen echter Turnbull haar eigen service maakte, had Betty Stö ve het al gezien. Zij ging zich verkleden voor het tweede en kelspel. Elly Vessies gaf twee games voor love weg, hield nog eenmaal haar eigen service voor 3-3 en raakte vervolgens in lange slagenwisselingen de volgende drie games kwijt. „Goed gespeeld, maar weinig geluk", zo trachtte de Austra lische aanvoerster haar op te beuren. Maar daarvoor was meer nodig dan wat vriende lijke woorden. cond Life te beslist beschaafde iwen Intern mogelijk. Vleuten- 14904. derwaren zoekt idernemers elefoon noodzakelijk. InL 6. i Roosendaal de/operator opgeleid Kom dan naar igere tijd werk in een voe- van Roosendaal. Het gaat De verdiensten zijn hoog- vragen wij ktiemedewerkers Reiskosten worden ver patsen open voor 'S zij n om te worden opgeleid ïonteur :h. Ook lts-ers die nog op de verdiensten en reiskos- jtzendorganisatie, Molen- 656-32321, Havermarkt L ATHENE (ANP) - Het Ne derlandse heren-volleybal- i 'tam heeft gisteravond in Athene zijn tweede zege be taald in een wedstrijd voor het kwalificatietoernooi voor het Europees kampioenschap. West Duitsland werd met 3-1 terslagen. De setstanden zijn 115-7, 9-15, 15-12, 15-7. De ploeg revancheerde zich t'olkomen voor de slecht wed strijd tegen Engeland van I donderdag. Nederland be houdt door de zege de kans op P'aatsing van het toernooi om I de Europese titel in Frankrijk. Daarvoor is echter noodzake- 'ik dat vandaag van Grieken- ■and wordt gewonnen, dat zich zonder twijfel gesteund weet door een hysterisch meelevend Publiek. Voor de Griekse spe- rs is er een premie van 10.000 Sulden als het team overgaat naar het eindtoemooi. Nederland kreeg in deze I ujodstrijd alle steun van de '"estduitse formatie. De te enstander was na de verloren 'Partij van donderdag tegen taiekenland zo geknakt dat de 'doeg vele fouten maakte. Me- hierdoor won Oranje de eerste set met 15-9. In de twee de set klopte het lang zo gogd niet bij Nederland. De spelers stonden stil en de Duitsers wonnen de set, zonder al teveel moeite met 15-9. Oranje begon flitsend aan de derde set. Vooral uitblinker Marcel Sturkenboom en Bert Goed koop plaatsten hun smashes knap langs de Duitse blokke ring. Tot 10-2 liep Nederland uit voordat de puntenmachine stokte. Een aantal stopfouten en de knap opgezette aanval len gaven de tegenstander de kans terug te komen. De Duit sers kwamen zelfs met 12-10 voor. Enkele ondoordachte acties aan Duitse zijde maak ten toch dat de winst met 15-12 naar Oranje ging. Toen in de vierde set de uit Roemenië gevluchte Stelian Moculescu uit de ploeg werd gehaald was de strijd snel be slist. Met 15-7 kwamheteinde. Bondscoach Jaap Korsloot toonde zich tevreden over het spel van zijn pupillen „Er was veel inzet", waren zijn woor den, „verdedigend werd er at tent gewerkt en vooral onze opslag was gevaarlijk. Dit re sultaat zal ons vertrouwen goed doen". Betty Stöve: nederlaag LEUVEN (BELGA) - Na de zesde en voorlaatste ronde van de strijd om de Europese biljarttitel in de persoonlijke vijfkamp heeft Raymond Cuelemans alleen de leiding. De Belg bezit door een overwinning op Hans Vultink (7-3) het maximum aantal punten. Christ van der Smissen werd geconfronteerd met zijn eerste nederlaag. Tegen Ludo Dielis ging de titel houder met 8-2 de boot in. Op het programma van de zesde ronde stond de dubbele Belgisch-Nederlandse ont moeting tussen enerzijds Ceu- lemans en Vultink en ander zijds Dielis en Van der Smis sen. Ceulenians had aan Hans Vultink geen harde dobber. Enkel in het vierde spelonder- deel, het 71/2, moest de Belg de zege aan Vultink laten die met remise in het libre begonnen was, maar daarna het spoor bijster raakte. Grote kopzor gen had Ceulemans niet. Voor al niet toen hij zag hoe op de andere tafel de eerste neder laag van Van der Smissen zich langzaam maar zeker begon af te tekenen. De Willebrorder was uistekend van start ge gaan met een overwinning in de biljartloterij, het libre. Daarna verloor hij zijn koelbloedigheid door het fraaie spel van Dielis, die be vrijd van alle spanningen de zwierigste oplossingen ge stalte gaf. Welke voorsprong Van der Smissen ook nam, de marge was nimmer te groot om de Belg te verontrusten. •Chris van der Smissen In het bandstoten wist Van der Smissen zich na twee beurten aan de leiding met 59-0. Dielis antwoordde door de partij in vier beurten (hoogste serie 56) uit te maken. In het 71/2 had Van der Smis sen na twee beurten 112 ca ramboles toen Dielis in een ruk de partij uitmaakte met een serie van 141. De nederlaag heeft als con sequentie dat Van der Smissen in de laatste r^nde, die over twee dagen uitgesmeerd is, van Ceulemans moet winnen om aanspraken op de titel te ma ken. Vultink staat na de zesde ronde op de zesde plaats. DEN HAAG De bondscoach van de all round kernploeg, Egbert van 't Oever, heeft Klaas Vriend laten vallen. Tijdens een vergade ring met de LTC heeft Van 't Oever deze beslis sing medegedeeld. Voor Vriend is Harm van de Pal uit Jong Oranje aan de kernploeg toege voegd. De kernploeg ziet er als volgt uit: Piet Kleine, Hilbert van der Duim, Yep Kramer, Frits Schaly, Wim Pol en Harm van de Pal. Egbert van 't Oever over deze wijziging: „Het was voor mij een erg moeilijke beslissing. Als je de tijden van Vriend bekijkt die hij tijdens se lectiewedstrijden maakt, is hij erg goed. Het nare is echter dat hij steeds onder de verwach tingen blijft tijdens de grote wedstrijden. Bij de EK in Deventer was het erg matig, een week later tijdens de selectie voor de WK reed hij weer sterk. Maar op de WK was het weer mis. Vorig jaar was er reeds veel oppositie tegen Vriend. Ik heb nu gemeend de jeugd te laten prevaleren. Maar als Klaas tijdens wedstrijden met de kernploeg tot uitstekende verrichtingen komt, kunnen we natuurlijk niet om hem heen". Over Hans van Helden, het „enfant terrible" in de vaderlandse schaatssport: „Ik zal zo spoe dig mogelijk een gesprek hebben met Van Hel den. Wil graag weten wat zijn plannen zijn voor de toekomst met het oog op het Olympische j aar. Wat ik voor Vriend heb gezegd, geldt natuurlijk in dezelfde mate voor Hans van Helden. Maar mijn voorkeur gaat in beide gevallen uit naar de jeugd en ik geloof er persoonlijk niet zo erg meer in dat deze jeugd zich zal laten verdringen". haalt zelfs de finale nog. De gelukkigste heeft gewonnen". Het Nederlandse dubbel Bettine Vriesekoop- Marianne van der Vliet bereikte de acht ste finales van het dames dub belspel. In de eerste ronde werden Kim May Lin en Toh Sai Miang uit Singapore met 21-8, 21-11, 21-13 verslagen. In de tweede ronden was de combinatie te sterk voor de Zwitserse duo Renate Wyder - Francy Weibel 14-21, 21-9, 21-11, 21-7. Sandra de Kruiff en Brigitte Kooter zegevierden in de eerste ronde met 21-12, 12-21, 21-16, 8-21, 21-17 over het Russische dubbel Anita Zakharjan - Loedmilla Baks- hoetova. Ze verloren in de tweede ronden van'de Korea- nen Li Song Suk en Ro Yong Suk: 17-21, 6-21, 13-21. In de eerste ronde van het heren dubbelspel verloren Van der Helm en Van Slobbe met 7-21, 11-21, 13-21 van de Fransen Secretin en Birocbea. Bettine Vriesekoop plaatste zich met Van der Helm voor de tweede ronde van bet gemend dub belspel. Ze versloegen Synio Supit en Karnelia Ailïm uit In donesië in de eerste ronde met 21-17, 21-12, 19-21, 17-21, 21-14. Deoverige Nederlandse combinaties werden uitge schakeld. De resultaten zijn: Van Slobbe/ Marianne van der Vliet - Galal Ezz/Nah ld Ka- mal (Egy) 15-21, 21-16, 16-21, 16-21. Gootzen Brigitte Kooter- Montserray Sanahu- ja/Jose Maria Palen (Spa) 15-21, 15-21, 21-12, 20-22. ZARAGOZA (ANP) - De Belg Noël de Jonckeere heeft gisteren de tiende etappe van de ronde van Spanje gewon nen, een rit over 230 km van Reus naar Zaragoza. De Fransman Christian Leva- vasseur blijft leider in de al gemene rangschikking. Met het hooggebergte in het vooruitzicht, de karavaan staat maandag aan de voet van de eerste zware col, hebben de sprinters in het peloton van de ronde van Spanje het er Ook gisteren van genomen. In de langste etappe van deze editie van de Vuelta, over 230 kilo meter van Reus naar Zaragoza, kwam er een kilometer voor de eindstreep pas beweging in het peloton. Daarbij stond de he vige ruzie tussen de uiteinde lijke etappewinnaar Noël de Jonckheere en de later ge- deklasseerde Ierse sprinter Sean Kelly centraal. „Kelly heeft mij bij het middel gegre pen", verklaarde de Belg na afloop. Waarop de Ier, al even onschuldig kijkend, ant woordde: „De Jonckheere heeft mij afgesneden".Kelly, die als eerste over de finislijn ging, werd uiteindelijk gedis kwalificeerd. omdat de jury zijn „misdaad" het duidelijkst had kunnen waarnemen. Ook achter dit tweetal be schuldigden de Belgen René Dillen en de drievoudige etap pewinnaar Alfons de Wolf el kaar van geduw. Afgezien van deze schermutselingen onder de rassprinters had de tiende etappe een rustig verloop. Ze ker voor Joop Zoetemelk en zijn ploeggenoten, die, met een zware week voor de boeg, geen extra inspanningen hoefden te tonen. MONTREAL (AFP) - Het internationale schaaktoernooi in Montreal wordt vrijwel ze ker door een speler uit de Sov jet Unie gewonnen. Of dat wereldkampioen Karpov of zijn secondant tijdens de laat ste tweekamp om de wereldti tel Mikhael Tal zal zijn, is na de 17e ronde (met nog een partij op het programma) nog niet exact bekend. Tal lijkt de beste papieren te bezitten. Hij kwam in de 16e ronde remise overeen met Ka- valek en heeft een punt voor sprong op zijn landgenoot, die echter een afgebroken partij achter zijn naam heeft staan. Jan Timman verdeelde in zijn partij tegen de Hongaar Lajos Portisch voor de tweede keer het punt. De uitslagen van de 16e ron de zi.jn: Spassky Sov. - Larsen Den. 1-0, Hort Tsj. - Hübner Wdl V2-V2, Kavalek VS - Tal Sov V2-V2, Ljobojevic Joe. - Karpov Sov. afgebr. Timman Ned. - Portisch Hon. V2-V2. De stand na de 17e ronde is: 1 Tal IIV2 punt, 2 Karpov 10% afgebr. 3 Portisch 9V2 af gebr. 4 Ljobojevic 7'/2 3 af gebr. 5/6 Timman en Hübner 7 2 afgebr. 7/8 Hort en Kava lek 7 1 afgebr. 9 Spassky 6 2 afgebr. 10 Larsen 5 1 af gebr. De uitslag van de tiende etappe van de ronde van Spanje is: 1. Noël de Jonck heere (Bel) 230 km in 6 uur 47 min 7 sec (gemiddelde snelheid 33,896 km per uur), 2. José Suarez Cuevas (Spa), 3. René Dillen (Bel), 4. Alfons de Wolf (Bel), 5 Frits Pirard (Ned), 6. Danielle Tinchella (Ita), 7. Adrie van Houwelingen (Ned), 8. André Mollet (Fra), 9. Javier Elorriaga (Spa), 10. Enrique Martinez-Heredia (Spa). Het algemeen klassement ziet er na de tiende etappe als volgt uit: 1. Christian Lava- vasseur (Fra) 52 uur 2 min 10 sec, 2. Joop Zoetemelk (Ned) op 2 sec, 3. Felipe Yanez (Spa) op 1.39, 4. Francisco Galdos (Spa) op 2.02, 5. Alfons de Wolf (Bel) op 2.05, 6. Manuel Espar- za (Spa) op 2.21 AMSTERDAM (ANP) - Tsjeu la Ling, de grillige spitsspeler van Ajax, heeft zijn contract met de Amsterdamse club met twee jaar verlengd. Althans indien Ling zijn handtekening zal zetten. Voorzitter Harmsen: „Wij zijn rond op de handtekening van Ling na. Hij zal dan nog twee jaar spelen waarbij we een optie voor nog een jaar hebben. Dat betekent dat Ling dan zonder verder onderban delen voor drie jaar aan Ajax is verbonden". Indien Ling daarna naar een andere „werkgever" wil zal Ajax geen hoger transferbedrag bedin gen dan acht ton, volgens woordvoerder en voorzitter van Ajax, Ton Harmsen. (van onze sportredactie) BREDA - Het is dringen geblazen in de kop van het klassement om de Zilveren Stemschoen. Na een reeks van normale competitieprogram ma's en inhaalwedstrijden, blijkt dat Leo Wesel van Al liance de nieuwe koploper is geworden. Hij wordt op de voet gevolgd door Kerstens van Good Luck die één doelpunt minder (19), op zijn naam heeft staan. Jac. de Rooij van WVO en Jan Eevers van Dongen zijn ook nog niet kansloos. Hoek is de leider in de prijs om de clubscore. De Zeeuwen hebben niet minder dan 46 maal raak geschoten. Eerste klas E plus 2e klas zaterdagvoetbal: 1. A. Poortvliet Arnemuiden met 13 doelpunten, 2. A. de Jong TSC met 11, 3. L. Verstraaten RBC, R. v. Geenen TSC met 9, 4. J. Meerman Arnemuiden, F. Pi rard Baronie, N. Hage WHS met 7, 5. N. Bouman AZW, R. Broeren RBC, P. Zijlmans Veerse Boys, Th. Moerland WHS met 6. Clubscore: 1. Ar nemuiden met 34 doelpunten. Tweede klas B: 1. K. Ver- kaart Zierikzee met 12, 2. K. Havermans SC Gastel met 10, 3. M. v. Grunsven Zierikzee met 9, 4. Th. de Rijk Internos, Ideler Internis, R. de Bruin Rood-Wit, Kooien Serto, J. Kolijn Terneuzen, A. Siereveld Vlissingen met 8, 5. G. Booij Middelburg met 7, 6. R. Stroop Cluzona, A. Bouwens Mad. Boys, W. Koster Middelburg met 6. Clubscore: 1. Internos met 31 doelpunten. Derde klas C: 1. J. Evers Dongen, J. de Rooij WVO met 17, 2. B. Vromans Uno Animo met 13, 3. J. v. Bedaf Moerse Boys, M. Mandenmakers RWB met 12, 4. A. Broeders WVO met 11, 5. A. Oonincx UW met 10, 6. Sj. de Kroon Dongen, V.d. Brandt Haarsteeg met 8,7. L. v. Miert Dongen, Lüerling Hertogstad, N. Musch RWB met 6. Clubscore: 1. Dongen met 38 doelpunten. Derde klas D: 1. L. Wezel Alliance met 20, 2. D. Blind RCS met 12, 3. P. v. Eekelen HVV met 11, 4. P. Brouwers BSC met 9, 5. F. Waisapy Jong Ambon met 8, 6. Maas Allian ce, P. v. Zinnen BSC, D. Wij- nands Dosko, J. de Regt Sprundel, E. de Wit Steen met 7, 7. Luijks DIOZ, H. v.d. Sluis Goes, J. Bil RCS met 6. Clubs core: 1. Alliance met 44 doel punten. Vierde klas F: 1. T. v.d. Vel den Bavel, N. de Leu Raams- donk met 14, 2. A. Schalk Beek Vooruit met 11, 3. J. Geuze Groen Wit, P. Kalkowsky Groen Wit met 10,4. P. Sengers Be Ready met 9, 5. J. Schelle Be Ready, J. Versluijs Jeka, J. Stuijver VCW met 8, 6. A. Heijmans Be Ready, R. Ver- duijn Raamsdonk, H. de Graaf Unitas, C. v. Trijp Zundert met 7, 7. P. Marijnissen Bavel, J. v. Iersel Waspik, P. Kampberg Waspik, L. v. Hassel Zundert met 6. Clubscore: 1. Be Ready met 38 doelpunten. Vierde klas G: 1. T. v.d. Wil denberg Halsteren, P. v.d. Wil denberg Halsteren met 12, 2. M. Bakx NSV, H. Raats RSV met 11, 3. T. Magielse DIVO, A. v.d. Werf Halsteren, De Koek Steenbergen met 9, 4. A. v. Beers Roosendaal, Houtepen Schutters met 8, 5. Roeken NSV, P. v. Dongen Steenber gen, H. Vaders Vosmeer, C. Timmermans Vosmeer met 7, 6. M. Bierkens DIVO, P. Roek- ven Halsteren, R. v. Vlimmeren Kaaise Boys, R. Vaders Vos meer, K. Magielse Oudemolen met 6. Clubscore: 1. Halsteren met 47 doelpunten. Vierde klas H: 1. H. Ottens Breskens met 10, 2. P. v.d. Hooft Sluiskil met 9, 3. R. In- gels Biervliet met 8, 4. J. Hoef nagels Breskens, G. Drumont Clinge met 7, 5. B. Cools Aar denburg, J. Geelhoedt Sluiskil, G. v.d. Linden Zeel. Sport met 6. Clubscore: 1. Sluiskil met 35 doelpunten. Zaterdagvoetbal 3e klas A- B: 1. G. Kerstens Good Luck met 19, 2. W. Boluijt Din teloord met 16, 3. F. v.d. Peijl Hoek met 14, 4. P. Hofkens Good Luck met 13, 5. P. de Koeijer hoek met 11, 6. F. v.d. Oude Bruse Boys met 10, 7. Deij Hoek met 9, 8. J. Riemens Serooskerke met 8,9. W. Geluk Bruse Boys, D. Elve Hoek, L. Slabbekoorn Kloetinge, J. Moerland Smerdiek met 7. Clubscore: 1. Hoek met 46 doelpunten. Vierde klas A-B: 1. G. Schipper Oost-Kapelle met 14, 2. B. Mouthaan Oni met 15, 3. P. de Waard Kapelle met 12, 4. B. Lips BVC'54 met 11, 5. J. Machielsen Chrislandia met 9, 6. Th. Hunck BVC'54 met 8, 7. ,R. Ripzaad The Gunners, R. Oostdijk Rillandia, J. Folmer Wemeldinge, R. v. Boven Nieuwdorp met 7, 8. S. Harink Kapelle, St. Schipper Oost Kapelle, Sj. Timmermans Seolto, P. Simons Tern. Boys, J. v.d. Vlies Tholense Boys, G. Baas Nieuwdorp met 6. Clubs core: 1. BVC'54 met 37 doel punten.

de Stem | 1979 | | pagina 13