Ad Courtin wint eerste cross DEGRADATIE DPERATIE Cathorina- zwemclub op dreef Titel Menheere 2e klas driebanden ►ING Scholieren wedstrijd succes Zeeinvs aspiran- tenrecord ;n advies lice IELDERZIENDE lillissementen tMERS, JACHT 1SE - VITRINE- EN itie). Tweede plaats Werner Wieme A 52 Actief niet alléén als U 'n KTV aupunkt - Grun- 5aba - Sony of Jcewagens. Imaat, koelkast, Als u tevreden agen onze klan- Lange Brugstraat 4 Keda - Tel. 140250 )ND je en verreweg bekwaamste lige praktijk heeft zaterdag 24 Tdagen de gehele dag spree- t> uur in Huize Lou'se Baronie- pa zegt u nagenoeg alles ok ter wereld wat u weten wilt bkomst, zaken, vriendschap, ■huwelijk, wat u vermijden of lemen moet. Irslagen en dankbetuigingen i landen ter inzage |ira de enige telepaat in Ne- j die ook in stampvolle zalen |openbaar optreedt en overal at heeft op zijn experimen- Iresp. adres. Rabindra p/a Dr. Iburen Gr. pt Rio-Bello) 1st - Tel. 01140-2294 3EOPEND. 0E STEM VAN DINSDAG 20 MAART 1979 /Van onze korfbalmedewer ker) TERNEUZEN - De over gang van de zaal naar het veld valt normaliter niet mee. Het lichtvoetige werk moet worden ingewisseld voor een zwaar veld en daar hebben de raceste korfballers het altijd moeilijk mee. Overigens gin gen er slechts enkele wed strijden door. In het district werden de wedstrijden van Animo en Swift afgelast. Al leen Tjoba 2 kwam in het veld en deed dat goed. In Den Haag hield het HSV 2 met 3-6 achter zich, waardoor het zich in de kopgroep kon handhaven. Die prestatie was des te opvallender, omdat er nogal wat wijzigingen in de ploeg waren. Jaap van Schaik was ziek en Eddie de Dreu kon ook niet mee. Zij werden ver vangen door een terugge keerde Rien Franke en good old Cris Bogaard. Bij de da mes speelden Ellie Melio- Wondergem en Addie van Vliet-Nijssen als nieuwelin gen mee. Toch liep het alle maal vrij goed; vooral in de eerste helft. Door Cris Bo gaard en Gerard Steenhard greep Tjoba een 0-2 voor sprong en na 1-2 bepaalden Alex Hannewijk en Jaap Luik de ruststand op 1-4. En passant had Tjoba ook nog een strafworp gemist. Na rust vergrootte Rien Francke de voorsprong tot 1-5, maar enkele onoplettendheden ga ven HSV de kans om tot 3-5 terug te komen. Het werd daarna nog benauwd voor Tjoba; HSV miste twee strafworpen maar ook Tjoba had met het vinden van de korf de nodige moeite. Een tweede strafworp miste het eveneens, maar toen was het Alex Hannewijk, die de zege veilig stelde. In de afdelingscompetitie werd in de eerste klas niet gespeeld. In de tweede klas kwam alleen Luctor in het veld tegen Atlas; de velden in Terneuzen bewezen weer eens hun kwaliteit. De ach terstallige wedstrijd werd door Luctor omgezet in een ruime 9-4 overwinning, die al in de eerste helft gestalte kreeg. Met redelijk tot goed spel nam Luctor toen een 5-1 voorsprong. Na rust schoot Atlas plotseling twee keer raak en toen leek het even benauwd gaan worden. Een kwartier lang zat Luctor op de wip, maar toen drukte het definitief door, waardoor het tevens de leiding in de twee de klas stevig in handen heeft. In de vierde klas A werkte Luctor 3 de nul weg. Tegen Atlas 2 boekte het een 5-7 overwinning, waarmee het met Atlas 2 nu gelijk staat. (Van onze atletiekmedewerkster) KAPELLE - Datgene waar insiders inde Zeeuwse atletiek al enkele maanden op speculeerden, is zaterdag 17 maart tijdens de cross-wedstrijd voor senioren in Kapelle gebeurd: Ad Courtin, terug van tien jaar weggeweest, wint zijn eerste cross en verslaat daarmee in een zeer sterk gelopen race zijn clubgenoot Kees van Dalen met zeven seconden verschil. Simon Blom van Deltasport eindigde met een fikse achterstand op de derde plaats, De eerste ronde werd blijk baar al in een moordend tempo afgelegd want reeds bij de eerste doorkomst was het deelnemersveld uiteengesla gen en vormden zich hoogstens groepjes van twee of drie atle ten. Na drie ronden zat Ad Courtin duidelijk los van zijn opponenten Van Dalen en Blom en handhaafde deze po sitie tot het einde toe. Vergeefs lanceerde Van Dalen enkele keren een aanval, in de voor laatste ronde bracht hij het zelfs nog op tot op enkele me ters achter Courtin, maar deze plaatste hot drie keer toe een yussensprint en wist Van Da len steeds terug te wijzen. En hoewel het er enkele ron den lang uitzag alsof Courtin teveel van zijn krachten had gevergd, in de beginfase, en een duidelijk vermeoeide in druk maakte, knokte hij zich op pure wilskracht verder en finishte hij na een grandioze race op een verdiende eerste plaats. Een bewonderende Si mon Blom die in de derde ron de al tegen een behoorlijke achterstand aankeek zei: „Courtin heeft geweldig gelo pen. Ik verwachtte eigenlijk van te voren al dat hij zou win nen, met Van Dalen of Jan de Bart als tweede". Een prog nose die De Bart (als zevende geëindigd) krachtig bestreed. „Ik kom net uit de nachtdienst, dat blijft niet in je kouwe kle ren zitten. Ik kon echt niet be ter vandaag". Achter de koplopers streden Cor Peute en Jeroense van Olympia met Jaap Oele om de vierde plaats. Een strijd die Cor Peute in zijn voordeel be sliste. Jeroense werd vijfde en Jaap Oele won met zijn zesde plaats de beker voor de eerst aankomende Kapellenaar. Oele: „Ik moest Gerard Bras in de gaten houden, want die had ook zin in die beker maar k heb hem niet meer vlak achter me gezien". Renee Zweedijk finishte als eerste A-junior, ondanks een (Van onze atletiekmedewerkster) KAPELLE - De scholieren-atletiekwedstrijden die het Goese AV'56 nu reeds voor het derde achtereenvolgende jaar houdt, werden, begunstigd door het maartse zonnetje, een doorslaand succes. Twintig scholen zorgden voor een massale deelname en wel zodanig dat er tussen de jeugdige atleten en atletes knokpartijtjes ontstonden om toch maar een goed plaatsje aan de starstreep te krijgen. Kleine valpartijen waren dan ook onvermijdelijk het gevolg. Met woest geweld stortte de meute zich onmiddellijk na Het startschot naar voren en zelfs de „voorloper" (een vol wassen atleet van AV'56) werd bijna onder de voet gelopen. Zijn kalmerende uitgebreide armen vermochten de massa niet in bedwang te houden en binnen de kortste keren deinde zijn hoofd temidden van de snelle koplopers. Met rode, bezwete hoofden kwamen de deelnemers weer binnen druppelen, soms haast struikelend maar sommigen nog sprintend en vechtend om elk beter plaatsje. Vermoeid maar trots mochten de eerste drie van elke categorie op het erepodium hun medaille in ontvangst nemen, terwijl de iets minder gelukkigen aan de eindstreep een herinne ringsmedaille uitgereikt kregen. De Kapelse middenstand tastte diep in de beurs om de wedstrijd alleen al wat de prijzen betreft, tot een succes te maken, terwijl de vlotte organisatie de massa-happening binnen het tijdschema wist te verwerken. De openbare lagere school Mooihoek uit Kapelle leverde met 109 scho lieren het grootste aantal deelnemers en de prinses Irene school uit Goes kwam op de tweede plaats met 50 deelne mers. pijnlijke voet die hij in het be gin van de wek verzwikte. Het harde parkoers maakte dat er niet beter op, verscheidene at leten moesten het strijdperk ontijdig verlaten wegens beenklachten. Kees van Dalen maakte een aardige geste door het grote boeket bloemen dat hij tien jaar geleden als A-ju- nior in Kapelle won, beschik baar te stellen aan de eerste A- junior van deze wedstrijd. Trots nam Renee Zweedijk de ze hulde in ontvangst. Rian van de Broecke en Peter Vuyk wer den respectievelijk tweede en derde. Lou Dingemanse ein digde als eerste veteraan, voor Helmuth Vercammen en Daaf Goedegebuur. Aan het eind van de middag zag AV'56 181 prestatielopers van start gaan, want beduidend meer was dan vorige jaren. UITSLAG: 1M "A. Courtin (AV'5Y) 28.00.7, 2. K. van Dalen (AV'56) 28.07.7, 3. S. Blom (Deltasport) 28.25.0, 4. C. Peute :Dynamo'7P) 28.35,5. M. Jeroense (Olympia) 28.38, 6. J. Oele (AV'56) 28.46, 7. J. deBart (Marathon) 28.50, 8. J. de Vlie ger (Marathon) 29.01, 9. W. Roose :AV'56) 29.08, 10. K. Weststrate (Marathon) 29.09. Cees van Dalen in de achtervolging tijdens de Stratenloop. (Van onze zwemmedewerker) TERNEUZEN - Tijdens wedstrijden in het zwembad in Terneuzen heeft Sandra Ver donk van Scheldestroom uit Bres kens de 200 meter school slag gezwommen in de tijd van 3.08.2. Hiermee heeft zij het Zeeuws aspirantenrecord ver beterd met 0.1 seconde. Het oude rekord stond sinds 1972 op naam van Marlies Ver- cruysse van De Braakman met 3.08.3. DEURNE - Johan Scheele uit Zaamslag is in de motor cross te Deume in de klasse 500 cc senioren op een uitste kende zesde plaats in de eind stand geëindigd, na in beide manches op een zevende plaats te zijn gefinisht. Eerste werd Peter Herlings uit Son, tweede werd Toon Karsmakers uit Aalst en derde werd Frans Sigmans uit Bakel. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN - In de eerste klasse hand bal bij de dames is het doek gevallen voor Operatie. Met 14-12 werd er van EMM II verloren, hetgeen de degradatie betekende. Sluiskil profiteerde hiervan en mag in de eerste klasse blijven. De dames van Sluiskil wonnen overigens hun wedstrijd met 7-5 van EMM 3. In de tweede klasse heeft Hon- tenisse de wedstrijd tegen EMM 4 met 2-7 gewonnen waardoor de kampioensadspira- ties aanwezig blijven. HVH uit Hulst ging in eigen huis met 5-13 ten onder, pij de heren was er een overwinning weggelegd voor Marathon, die HVH versloeg. Hontenisse kon het niet bolwerken tegen EMM 4. In Middelburg werd het 29-12. Eerste klasse dames: EMM 2 - Operatie 14-12. Operatie heeft de wedstrijd wat sle- mielig verloren. De dames stonden op een gegeven moment met 5-1 voor en dan kun je je een nederlaag niet meer permitteren. De nederlaag betekende ook de degradatie voor Operatie. Na een eenjarig verblijf mag Ope ratie het weer een jaar in de tweede klasse gaan proberen. Ingrid Brom was de beste schuttter voor de Zeeuwsch-Vlamingen, maar zij kon het niet bolwerken in de brea kouts van EMM. Die uitstekend werden uit gevoerd. Liesbeth Risseeuw keepte een uit stekende partij in het Operatiedoel, maar zij moest toch toezien dat EMM met 14-12 ze gevierde. Sluis - EMM 3 7-5. Voor de bezoekers stond er niets meer op het spel en de concen tratie was dan ook niet optimaal. Sluiskil profiteerde hier gretig van en Denise Pijcke en Dian Porie zette Sluiskil op een 2-0 voorsprong bij rust. Ook in de tweede helft bleef het beeld identiek als dat van de eerste periode. Sluiskil viel aan en EMM wachtte rustig af. Helena den Hamer en Els Kips le verde een groot aandeel voor de uiteindelijke 7-5 overwinning voor Sluiskil 1-dames, die daarmee in de eerste klasse blijven. EMM 4 - Hontenisse 2-7. Hontenisse kan zich gaan opmaken voor de titel. Na de wed strijd tegen de Middelburgse dames moet dat zeker gaan lukken. Een pleister op de wonde voor het toch al zeer geteisterde Hontenisse, dat vorige week uit de derde divisie duikel de. Zowel in de eerste als in de tweede helft overheersten de Zeeuwsvlaamse dames die ook op het gepaste moment de bal in het doel deden verdwijnen. Hontenisse won uitein delijk met 2-7. DAMES TWEEDE KLASSE: HVH - ZEELAND SPORT 2 5-13. De HVH-dames hebben het niet kunnen bolwerken tegen de reserves van Zeeland Sport. Zeeland Sport had heel de wedstrijd een groot veldover- wicht dat met doelpunten werd duidelijk gemaakt. Met de rust leidde Zeeland Sport nog met 3-8. Ook in de tweede helft stond er geen maat op het spel van de Vlissingers die de taktiek uitstekend uitvoerden. Wil Schijf (3x) en Ans Grondman scoorden het meren deel van de Hulsterse doelpunten. Zeeland Sport won de wedstrijd met 5-13. HEREN: EMM 5 - SLUISKIL 33-19. Er vielen heel wat doelpunten te noteren in de Middelburgse sporthal. De meesten werden gemaakt door EMM dat de wedstrijd volle dig beheerste. Sluiskil scoorde ook regelma tig maar bleef toch te ver achter om nog enige vaart te kunnen betekenen voor de EMM- ploeg. EMM won de wedstrijd dan ook ver diend met 33-19. EMM 4- Hontenisse 29-12. De heren uit Kloosterzande hebben weer een grote nederlaag te slikken gekregen. Het is duidelijk dat de ploeg aan de opbouw bezig is, want tot nu toe hebben de Hontenisse spelers nog maar weinig kunnen inbrengen in deze klasse. De toekomst moet beterschap brengen. EMM was veel te sterk en won met 29-12. HVH - MARATHON 17-21. HVH liep erg hard van stapel hetgeen ze snel opbrak. Ma rathon liep na de openingsfase van HVH duidelijk uit naar 4-8. HVH kwam daarna nog goed terug getuigedel0-10 tussenstand Toch viel er in de tweede helft weinig eer meer te behalen voor de Hulsterse formatie. Peter Thijssen en Frank Eesterbeek waren de topscorers bij de Hulsterse ploeg. Toch' waren de doelpunten niet genoeg om Mara thon dichtbij te benaderen. Marathon won de wedstrijd met 17-21. (Van onze zwemmedewerker) MOERBEKE - De Catharinazwemclub uit Kloosterzande heeft in het zwembad te Moerbeke in de vierde en laatste compe titiewedstrijd geweldig goed gezwommen. In hun kielzog kwam ook de ploeg van Zeelandia uit Reimerswaal tot zeer goede pres taties. Beide teams waren nog volop in de running voor een van de vier finaleplaatsen voor de strijd om de Zeelandcup, en het was aan het zwemmen duidelijk te zien. De spanning was zo groot dat na 16 zwemonderdelen het verschil slechts 0,9 seconden was in het voordeel van Zee landia. Hierdoor kwam deze ploeg zeer gemotiveerd aan de start voor de estafettesprint. In de eerste estafette - viermaal 50 meter wisselslag meisjes - probeerde Zeelandia afstand te nemen, doch het Catharina- kwartet dacht daar kennelijk anders over. Het werd gewel dig spannend. Het enthou siasme van de vele deelnemers en publiek kende geen gren zen. Zeelandia won weliswaar deze estafette, maar het ver schil bedroeg slecht 0,8 secon den. De jongensploeg van Ca- tharina zorgde uiteindelijk voor de eindoverwinning door de volgende estafette te win nen met bijna 15 seconden verschil. Zeelandia dacht dit verschil te kunnen elimineren in de volgende meisjes-esta fette. Het werd wederom een van de hoogtepunten van de gehele wedstrijd. Het werd een nek aan nek race, die uiteinde lijk door Zeelandia met hand slag werd gewonnen. Door het uitermate kleine verschil bleef de eindoverwinning bij de Catharinazwemclub met Zee landia op de tweede plaats. Door deze goede resultaten hebben zowel de Catharina zwemclub als Zeelandia zich geplaatst voor de finale om de Zeelandcup. Op zondag 1 april zal deze wedstrijd worden ver- zwommen in het zwembad te Vlissingen. In deze finale ko men naast Zeelandia en de Catharinazwemclub ook de teams van de Stormvogel uit Vlissingen de Zuidwester uit Middelburg tegen elkaar uit. De eindstand in Moerbeke luidde: 1. Catahrinazwemclub 2246,5 sec. 2. Zeelandia 22.65,6 sec. 3. De Otters 24.64,8; 4. De Ganzen 26.44,2. De indivi duele uitslagen waren: 25 me ter vlinderslag meisjes onder 10 jaar: 1. E. Poley Zeelandia, 22.6; 2. R. Zandee, Ganzen, 23,7; 3. D. Moorthamer, Otters, 24,5. 25 meter vlinderslag jon gens onder 10 jaar: 1. N. Re- meynse, Ganzen, 24,9; 2. M. Koudijzer, Catharina, 26,0; 3. W. v. Kerkhoven, Catharina, 26,7. 50 meter rugslag meisjes onder 12 jaar: 1. K. v. Kerkho ven, Catharina, 43,1; 2. D. Menheeren, Zeelandia, 46,0; 3. E. v. Troost, Catharina, 46,5. 50 meter rugslag jongens onder 12 jaar: 1. R. v.d. Weegen, Ca tharina, 46,1; 2. G. Kersber gen, Zeelandia, 46,7; 3. R. v.d. Plasse, Zeelandia, 50,6. 50 meter schoolslag meisjes onder 14 jaar: 1. C. v. Noorden, Zee landia, 48,1; 2. N. v. Kerkho ven, Catharina, 48,2; 3. I. de Groot, Zeelandia, 48,2. 50 me ter schoolslag jongens onder 14 jaar: 1. C. Paauwe, Zeelandia, 47,6; 2. P. de Jonge, Catharina, 51,7; 3. K. Clement, Zeelandia, 51,2. 50 meter rugslag meisjes boven 10 jaar: 1. A. Slootma- ker, Ganzen, 47,7; 2. G. de Block, Catharina, 42,2; 3. C. van Vliembergen, Catharina, 42,4. 50 meteT rugslag jongens boven 10 jaar: 1. H. Altenburg, Catharina, 36,4; 2. C. Buysrog- ge, Catharina, 38,6; 3. F. Oost- dam, Zeelandia 39,5. 25 meter vrije slag meisjes onder 10 jaar: 1. D. v. Kerkhoven, Ca tharina, 18,4; 2. E. Poley, Zee landia, 20,9; 3. D. Moorthamer, Otters, 23.0.25 meter vrije slag jongens onder 10 jaar: 1. N. Remeynse, Ganzen, 21,0; 2. M. Koudijzer, Catharina, 21,1; 3. E. Hoofman, Catharina, 23,4. 50 meter vlinderslag meisjes onder 12 jaar: 1. L. Dekker, Otters, 48.6; 2. M. Kayser, Ot ters, 54.3; 3. D. Schink, Otters, 55.5. 50 meter vlinderslag jon gens onder 12 jaar: 1. G. Kers bergen, Zeelandia, 50.0; 2. R. v.d. Weegen, Catharina, 56.9; 3. R. v.d. Plasse, Zeelandia, 57.3. 50 meter vrije slag meis jes onder 14 jaar: 1C. v. Noor den, Zeelandia, 36,6; 2. N. v. Kerkhoven, Catharina, 37.7; 3. J. de Rooze, Catharina, 37.7.50 meter vrije slag jongens onder 14 jaar: 1. C. v. Noorden, Zee landia, 36.6; 2. N. v. Kerkho ven, Catharina, 37.7; 3. J. de Rooze, Catharina, 37.7. 50 meter vrije slag jongens onder 14 jaar: 1. C. Paauwe, Zeelan dia, 35.6; 2. E. Altenburg, Ca tharina, 38.0; 3. P. de Jonge, Catharina, 39.1. 50 meter vlin derslag meisjes boven 10 jaar: 1. A. Slootmaker, Ganzen, 38.4; 2. A. Kersbergen, Zee landia, 43.7; 3. A. Kik, Zeelan dia, 34.2. 50 meter vlinderslag jongens boven 10 jaar; 1. A. Altenburg, Catharina, 35.8; 2. P. v.d. Bulck, Catharina, 36.9; 3. A. v.d. Broeke, Zeelandia, 38.2. Viermaal 50 meter wis selslag estafette meisjes onder 14 jaar: 1. Zeelandia, 3.01.2; 2. Catharina, 3.04.0; 3. Otters, 3.17.3. Viermaal 50 meter es tafette wisselslag jongens on der 14 jaar: 1. Catharina, 3.02.8; 2. Zeelandia, 3.17.5; 3. Otters, 3.23.2. Zesmaal 50 me ter rugslag meisjes onder 10 jaar: 1. Zeelandia, 4.44.2; 2. Catharina, 4.45.0; 3. Otters, 5.20.8. Zesmaal 50 meter rug slag estafette jongens boven 10 jaar: 1. Zeelandia, 4.31.7; De overige teams gediskwalifi ceerd. (Van onze sportmedewerker) IJZENDIJKE - Werner Wieme blijft vriend en vijand verbazen. Won hij afgelopen zaterdag op schitterende wijze de Dorpenomloop, zondag was hij opnieuw enkele centime ters van de zege verwijderd. In het Belgische Adegem zal hij in een kopgroep van drie, die 8 kilometer voor het einde was ontstaan. In de spurt beging hij echter een foutje door van veel te ver te vertrekken. Op de meet klopte de Belg Maes hem met een half wiel. Rob Bij- vanck uit Sas van Gent werd in diezelfde wedstrijd achtste. IJZENDIJKE Arnold Claeys, de IJzendijkse nieu weling, is bijzonder succesvol aan het nieuwe wielerseizoen begonnen. In het Belgische Ooike sloot hij zijn eerste wedstrijd met een zege af. Ar nold klopte zeven man in de spurt, allen Belgen. Er ver schenen 48 vertrekkers aan de start, die 55 kilometer op een uiterst lastig (heuvelachtig) parkoers moesten afleggen. (Van onze sportmedewerker) LEWEDORP - piet Janse z'ch wel de ongelukkigste sPder van de acht finalisten gevoeld hebben na afloop van ,5. districtskampioenschap alcheren - De Bevelanden "cede klas driebanden klein- 'ljart. Hij immers was de ■nhoge favoriet voor de fi- na|epartijen van start gingen 'n ""tel De Goede Verwach- m"? u™ ^ewedorp. Met twee chpunten voorsprong op Z11® grootste rivaal Jos Men- e5Tc' ging hij de finale in. Menheere had echter ook °g een kans om kampioen te v °™en, maar dan moest Janse P de andere tafel Bas Smits ezen en hij zijn partij te- Adri Vogel in winst om- l ten. Voornamelijk doordat e Partijverloop zich ten 8 nste van Janse ontwikkelde, 1 ens de finalepartijen, leek es er op dat Janse met de ti- l zou gaan slepen. Na 20 ften had Janse een voor tong van drie punten <9 Na 30 beurten was het 18-23, en na 33 beurten 20-25. Alles leek er dus op dat Janse de titel op zak zou steken. Deze kon toen nog niet weten dat zijn tegenstander mits nog een aardigheidje in pette had. Daar kwam Janse snel achter want in de 34ste beurt explo deerde Smits met een serie van 8, tevens de hoogste van het toernooi. Daardoor werd de stand ineens 28-25 in het voor deel van Smits. Ook Smits moet geschrokken zijn van zijn hoge serie, anders valt het moeilijk te verklaren waarom hii nog zes beurten nodig had om de resterende twee punten te maken. Nog kon Piet Janse de titel bemachtigen, maar dan moest hij wel de twee nog door hem te maken punten scoren in de nabeurt. Zou hij daarin sla gen, dan was hij met 12 match- punten toch onbereikbaar ge worden voor Menheere. De herquite-stoot werd gemaakt, maar de daarop volgende stoot miste en dat hield in dat Janse afhankelijk was van het re sultaat van Menheere op de andere tafel. En die stond op dat moment al een straatlengte voor. Na 20 beurten was de stand in de partij Menheer- Vogel 20-13 en na 30 beurten 29-19. Menheere had toen nog zes beurten nodig om het laat ste punt te maken, maar dat maakte weinig uit omdat Vogel niet tot explosieve daden kwam. Toen in de 36ste beurt Menheere de partij met de cij fers 30-22 op zak stak, wist hij dat de titel bij hem terecht was gekomen. Wedstrijdleider Cor Pieters van de organiserende vereniging LBV maakte de volgende rangschikking op, resp. matchpunten, algemeen gemiddelde, hoogste serie: 1. Jos Menheer, Colijnsplaat 11-0.720-5; 2. Piet Janse, Co lijnsplaat 11.0.604-6; 3. Adrie Vogel, Middelburg, 8-0.603-7; 4. Jan Werri, 's-Heerenhoek, 8-0.656-7; 5. Nol Slootmans, Middelburg, 6-0.622-6; 6. Ber nard van de Dries, Lewedorp, 6-0.575-5; 7. Bas Smits, Lewe dorp, 6-0.532-8; 8. Jaap Bee nakker, 0-0.414-4. V.l.n.r. B. v.d. Dries, R. Wesse. Vogel, B. Smits, J. Menheere, A. Slootmans, P. Janse, J. Beenakker, J.

de Stem | 1979 | | pagina 9