1 !N Helft van de jongeren wil niet in Goes blijven Uitgaven niveau water keringen blijft constant VIMKIS C'O.VCERT H MIDDELBLRG BOUW CENTRUM HERVAT JIEUWS 1 VOOR Goesenaar reed met 3.36 promille SJJG zet actie voor duiventil voort In Heinkenszand Telegram van Zeeuwse inrichtingen naar COZ cruis Zeeuwse raad volksgezondheid Hid's op bijeenkomst ZLM/fBTB Walcheren Tuynman in Rotterdam islao liskil irneuzen -eeuwse nj een markten Duo bekent inbraken in Vlissingen Terneuzen Duidelijk „nee" tegen voorlichting borstkanker politierapport Culturele uitwisseling België Zeeland F amilie - avond van CNV Oostburg OE STEM VAN VRIJDAG 9 MAART 1979 ^amslag - De in de af winter gehouden Impetitie il bieden roem, door dj voetbal- 5ng Zaamslag, is ge- 1 door H. van ie Voorde Imslagveer. Hij behaal- ae vijf voor Jit kam- Ihap meetellende wed- kartingen 258 punten, tde werd F. Lauvereijns Imslag met 253 punten Se werd Joh. de Feijter [lamslagveer met 242 Allen ontvingen een |terwijl de overige deel- een vaantje in ont- mochten nemen. De eindstand was: 4. J. 1, 5. A. de Zeeuw, 6. J. [x>rn, 7. D. Gajewsk, al- Zaamslag, 8. Jac. van uit Reuzenhoek, 9. R. |e en 10. M. Dieleman, laatste wedstrijd met lëlname van 34 personen: hn de Bergen uit Reuzen- liet 60 punten, 2. F. Lau- ïs 60,3, M. Zeegers 55,4. Fraaijenhove 54, 5. C. |oorn met 49 punten. Lis KIL - De kaartclub Gedacht hield te Sluiskil aarvergadering in hun bkaal café Dallinga. Tij- Ideze vergadering reikte litter C. van der Muren de Vs uit aan de kampioenen net jaar 1978. Algemeen pioen werd de heer A. e. de dames eindigde me- Van der Muren als eer- Ie verdere uitslag: 2. R. van Tirp, 3. A. Dourleyn, 4. J. jat, 5. W. Jansen van Roo- aal, 6. mevrouw Van der ^n, 7. J. van Avermaete, 8. in der Muren, 9. mevrouw lombes, 1P. mevrouw tnderkoor - Het Sluiskilse lerkoor is op zoek naar Iwe leden in de leeftijd van ot 18 jaar. Het tienerkoor eent een keer per maand Bewerking aan de eucha- [evieringen. Rbuiters - Een vrij groot ftal belangstellenden meld- zich voor de 5, 10 of 15 fcmeter wandeling van de |jbuiters. De tocht liep na vegen nabij de bruggen en Inieuwe havens. Onderweg Jgen de wandelaars emge |sterkingen aangeboden, genen die de drie winter- adelingen hadden uitgelo- i kregen een mooie medaille een vaantje. De Vrijbuiters Jiden zaterdag 7 april hun Itewandeling over 5, 10, 15, ^en 40 kilometer. Belang- llenden kunnen zich hier- lr opgeven bij mevrouw Inssen, Tamarindestraat 5 1.01150-94437). [Van een onzer verslaggevers) GOES - De provinciale ver eniging het Zeeuwse Kruis belegt een algemene vergade ring op woensdag 14 maart s avonds om kwart over zeven in de Prins van Oranje in Goes. Aan de orde komt een wijzi" 'mg van de statuten in ver pand met de onderbrenging Ivan de kraamzorg in Zeeland [bij het Zeeuwse Kruis. Verder [wordt gesproken over de U" nanciering van het kruiswerk via de algemene wet bijzon dere ziektekosten. „Als ik het al gedaan heb. was het zeker niet omdat ik dron ken was. Want niemand kan met ee"n dronken kop kogelV1*J glas ingooien. Het was een ps>' chologische kwestie. Ik was te vroeg weggegaan uit die ps>' chiatrische inrichting". Hij bleek zich nu redel'J hersteld te hebben, al zijn e' nog problemen te over. krabbel er aardig bovenop' maar hobby's kan ik he'aa. nauwelijks beginnen, wa" m'n WAO-uitkering is veel te laag" Officier van justitie n" J Hage wilde met die pr°n'6' men rekening houden. wie problemen heeft mag n s niet straffeloos ruiten ing°°' en", vond hij ook De pol'11 rechter ging mee met zijn eis legde een boete op van 75 gu den AXEL - Tijdens het frites bakken bij de familie De B. in de Ferdinandstraat te Axel, sloeg woensdagavond e vlam inde pan. De brandweer bluste de brand; de brand- en water schade bleef beperkt tot de keuken. TERNEUZEN - In de kanti nes van de voetbalverenigin gen „Terneuzense Boys" en Terneuzen" werd in de nacht van woensdag op donderdag ingebroken. Alleen uit de eerstgenoemde kantine wer den enige versnaperingen meegenomen. TERNEUZEN - Op de klin kers van de weg nabij de dui ker van de Otheense Kreek, (Reuzenhoeksedijk) kwam G.W.O. uit „de Val" met zijn auto in een slip ten gevolge van bet opvriezen van het wegdek. De auto ramde de leuning, ging vervolgens de dijk af en kwam ongeveer acht meter lager in de Otheense Kreek terecht. De bestuurder liep enkele lichte verwoningen op. De auto moest weer op de weg worden getakeld. (Van onze correspondente) VLISSINGEN - De recher che heeft de Vlissinger T.G.H. in diens woning aangehouden als verdacht van een inbraak, gepleegd in de kleuterschool De Woelwaters aan de Bloe- menlaan. Tevens werd H. verdacht van het feit dat hij zeven gepar keerd staande auto's openge broken had. H. bekende de diefstallen en zo kon de re cherche de Vlissinger K.G. eveneens aanhouden. G., die bij verschillende inbraken ge holpen had, legde eveneens een bekentenis af Tegen beiden is proces-verbaal opgemaakt. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - 3,36 Pro mille. Het werd gisteren op de zitting van de politierechter in Middelburg bijna eerbiedig uitgesproken, want zelfs in de rechtszaal horen ze zelden of nooit van zo'n hoog promilla ge. Alles wat boven de 2 uit komt, maar nog onder de 3 blijft, wordt al als erg hoog aangemerkt. Toch was bij J.J.B. uit Goes 3,36 promille alcohol in zijn bloed gevonden nadat hij in zijn woonplaats een aanrijding had veroor zaakt. De bloedproef werd wat la ter uitgevoerd. Zelf zei B. dan ook dat hij pas na de aanrij ding van de schrik een paar flinke bellen cognac had ge dronken. Officier van justitie mr. J. Hage en politierechter mr. J. Kolkman geloofden echter dat er het een en ander mankeerde aan de levensomstandigheden van B. Het beste bewijs: hij at zelden en nam in plaats van een ontbijt 's morgens een Potje bier. Raadsman mr. F. Kessels meende dan ook dat de 3NY promille viel te verklaren Ult een „reactie van alcohol op alcohol". Hij vroeg daarmee tekening te houden. Het vonnis werd echter nog meer gemil derd omdat de zaak zich al eind 1977 afspeelde en voor de politierechter al een paar keer was aangehouden: 150 gulden "oete en vier maanden voor waardelijk zonder rijbewijs met twee jaar proeftijd. A van L uit Oostkaplle zat ln juli vorig jaar al een keer dronken achter het stuur en was in december opnieuw be- tapt. Toen weigerde hij echter e bloedproef. Het resultaat gisteren was een celstraf van wee weken en een jaar ont ging van de rijbevoegdheid, waarvan een half jaar voor waardelijk. Hij J.H.M.Z. uit Vlissingen as in maart 1978 een promil- age alcohol aangetroffen van t"[' Hij kreeg 1500 gulden ete, twee weken cel (voor waardelijk) en vier maanden J, ew'is kwijt, ook voorwaar- 'Jk, proeftijd twee jaar. u .M' van H. had in Fe- Uan vorig jaar minder ge- l nL en (1,26 promille), maar rtÜ! ,adigde in een dolle rit r Middelburg wel zes an- tinïj Uto s en reed vervolgens t»5, r °°'t- Het kwam hem aan op 750 gulden boete en ont maanden voorwaardelijke hei,T®ng van "jbevoegd- °pnieuw met een proef- n)d van twee jaar (Van een onzer verslaggevers) GOES - De helft van de jon geren is niet van plan in Goes te blijven wonen. Veel mensen vinden dat Goes moet uitbrei den en het merendeel wil dat er nieuwe bedrijvigheid wordt aangetrokken. De jongeren voelen zich wat de huisvesting betreft de minst bedeelden, evenals de mensen met de laagste inkomens en de onge- huwden. Veel gehuwde vrou wen willen een baan, bij voor keur part-time werk. Slechts 23 procent van de Goesenaren heeft veel vertrouwen in bur gemeester en wethouders, 19 procent in de gemeenteraad en 20 procent in het gemeentelijk apparaat. Negen procent heeft geen vertrouwen in B.enW., 43 procent in de gemeenteraad en 42 procent in het gemeentelijk apparaat. Veertig procent van de bevolking is van mening dat de burger te weinig wordt be trokken bij beslissingen van de overheid. Deze conclusies kunneh ge trokken worden uit het op- ninieonderzoek „wonen, wer ken en ontspannen in Goes" dat het bureau Lagendijk in opdracht van de AVRO-radio onder Goesenaren van 15 jaar en ouder heeft ingesteld. Er werden 330 personen onder vraagd in de periode 16 januari tot en met 2 februari 1979. Er werden 15 interviewers op pad gestuurd die ieder een aantal straten voor hun rekening na men. De gegevens van de steekproef worden verwerkt in de radiodocumentaire ,,De Stad" die de AVRO het ko mende weekeinde over diverse kanten van de Goese samenle ving maakt. Uit de enquête blijkt verder dat tweederde van de onder vraagden het goed naar de zin heeft in Goes. De jongsten minder dan de ouderen. Iets minder dan de helft voelt zich sterk betrokken bij wat de ge meente doet en van plan is te doen. De helft voelt zich echt een Goesenaar, dertig procent zo'n beetje terwijl 20 procent zich helemaal geen Goesenaar voelt. Drie van de tien onder vraagden nemen deel aan het plaatselijk verenigingsleven. Veertig procent van de onder vraagden prijst de winkelmo gelijkheden in Goes en 13 pro cent heeft kritiek op de par- keermogelijkheden. Ongeveer een kwart van deondervraagden geeft jon geren de raad Goes te verlaten. Een ruime meerderheid ziet echter voor jongeren wel een toekomst in Goes weggelegd. Hoewel de meerderheid vindt dat Goes moet uitbreiden vin den zij toch ook weer dat de stad haar oorspronkelijk ka rakter moet behouden. Zware industrie wordt voor Goes af gewezen. Ruim de helft van de ondervraagden vindt het cen trum erg gezellig. Het minst zijn tevreden de mensen met meer opleiding en vooral de jongeren. Als de aantrekke lijkste woonwijk wordt Goes- zuid genoemd, daarna volgt Goes-oost en als derde het centrum. Veel klachten - voor al van de bewoners in zuid - zijn er over de spoorwegover gangen. Lagendijk meent dat uit de cijfers de slotsom ge trokken kan worden dat de „klassieke samenleving in Goes kraakt en dat er veran deringen op til zijn". (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM - Op het onderhoud en de aanleg van waterke ringen in ons land zal niet worden bezuinigd. Dit blijkt uit mede delingen die minister Tuynman (Verkeer en Waterstaat) gisteren op de jubileumbijeenkomst van de Nederlandse Vereniging Kust- en Oeverwerken in Rotterdam deed. De minister zei onder meer „dat het huidige niveau van de uitgaven op dit gebied voorlopig zeker zal worden aangehouden". D. tuynman W. Lubberhuizen (Van een onzer verslaggevers) GOES - De Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Goes staat morgen met een informatie stand op de markt. De bedoe ling is om de bevolking van Goes duidelijk kenbaar te ma ken dat de huidige accommo datie aan de A.J. Kade op geen enkele manier meer bruikbaar is voor het jongerenwerk in de gemeente Goes. Zoals bekend zag de SJJG af van het voorstel van het ge meentebestuur om haar intrek te nemen in de villa. Daarvoor werden verschillende argu menten aangevoerd, waarvan de belangrijkste waren dat de entree in de villa niet uitnodi gend werkt op jongeren, dat de ruimten met meerdere orga nisaties gedeeld moesten wor den (kunstzinnige vorming met name), zodat de ruimten niet naar eigen inzicht inge richt konden worden en dat er geen kantoorruimte in de villa voorhanden was. De Duiventil is al langer een mogelijk alter natief voor de SJJG. Er zijn inmiddels door een aannemer berekeningen gemaakt over de kosten van het opknappen en aanpassen van de Duiventil. Die kosten belopen zo'n 220.000 gulden, hetgeen be langrijk minder is dan de ge meente op haar begroting had willen zetten. Het college dacht aan een bedrag van te gen de 1 miljofn gulden en dat vond ze te gortig. De SJJG neemt zonder meer genoegen met een eenvoudiger opzet en ze hoopt via onder andere het aantonen van de noodzaak van een verhuizing de zaak snel rond te krijgen. Om kracht bij te zetten aan de wensen heeft de SJJG een handtekeningac tie gehouden, terwijl de infor matiestand van morgen de be volking van Goes moet door dringen van de ernst van de situatie die ontstaan is, nu tel kens weer blijkt dat omstan- Volgens de minister blijft er voor deze typisch oud-vader landse bedrijfstak werk aan de winkel. De Nederlandse Ver eniging Kust- en Oeverwer ken, die 25 jaar bestaat, maakt zich ernstige zorgen over de toekomst van de bedrijfstak. Bij deze vereniging zijn vijna alle van de ruim 40 aanne mersbedrijven in osn land die gespecialiseerd zijn in het zink-, glooiing- en steenzet- terswerk aangesloten. Twee duizend man verdienen in deze bedrijfstak hun boterham. De meeste ondernemingen zijn in Zuidwest-Nederland geves tigd. Tuynman zei dat op het gebied van de waterkeringen gedurende vele jaren werken moeten worden uitgevoerd in het belang van de veiligheid. Hij wees er op dat de Delta- dammen zodanig zijn ontwor pen dat een overstromingskans voor Zeeland is teruggebracht tot l/4000ste per jaar, hetgeen wat anders is dan eens in de 4000 jaar, zoals weieens wordt gezegd. „Dit betekent niet dat we geen omkijken hebben naar onze zeeweringen. Een stormvloed komt onverwachts. Hij kan bij wijze van spreken morgen, volgende maand of pak wek over 250 jaar komen, we zullen dus waakzaam moeten blijven", aldus de mi nister. Minister Tuynman zei dat er voor moet worden ge zorgd dat eenmaal op Delta hoogte gebrachte dijken, ook in de toekomst hun functie kunnen blijven vervullen. Dat betekent regelmatig onder houd en controle, niet alleen aan de keringen maar ook aan de vooroevers. De voorzitter van de vereni ging K. en O., de heer W. Lub berhuizen, had in zijn ope ningswoord gezegd dat de le den van zijn vereniging - ge zien de brandweerfunctie die zij vervullen - recht hebben op een gelijkmatige en evenwich tige opdrachtenstroom. „Het blijft altijd mogelijk dat zich rampen als die van 1953 voor doen", aldus Lubberhuizen. Hij vreesde dat K. en O. magere jaren tegemoet gaat. Ter gele genheid van het zilveren jubi leum van K. en O. werd giste ren in De Doelen in Rotterdam een symposium gehouden ovei Postzegelruilbeurs - De Terneuzense vereniging van postzegelverzamelaars „Zeeuwsch-Vlaanderen" houdt maandag 12 maart om 19.30 uur in de bovenzaal van café Du Commerce te Terneu zen een ruilavond, waar ook niet-leden toegang hebben. Het is de bedoeling van het bestuur om elke tweede maan dag van de maand een derge lijke ruilavond te honden. kust- en oeverwerken in prak tijk en theorie, welke bijeen komst door nagenoeg allen die in Zuidwest-Nederland op waterstaatsgebied wat bete kenen, werd bijgewoond. De Delftse hoogleraar dr. E. Bijker (kustwaterbouwkundi- ge) hield de talrijke genodig den voor dat men voor de wa terkeringen niet onbeperkt rijshout zal kunnen blijven ge bruiken. Dit met het oog op het behoud van het milieu. Er zal naar nieuwe methoden gezocht moeten worden. In het kader van het 25-jarig bestaan van de vereniging K. en O. werd in De Doelen een tentoonstelling over het werk van de bedrijfs tak gehouden. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - In het kuiperspoorttheater in Mid delburg staat zondag iets bij zonders te gebeuren wanneer vanaf 15.30 uur vijf werken van de Grieks-Franse compo nist Iannis Xenakis worden uitgevoerd. Van de uitvoerin gen worden door de NOS-ra- dio opnamen gemaakt. De organisator van dit eve nement is de Stichting Jeugd en Muziek Zeeland. Deze griekse meester is zelf zondag aanwezig „wanneer zijn wer ken Psappha, Epei, Dmaathen en de beroemde Eonta" door enkele gereputeerde Europese musici gespeeld zullen wor den. De Duitse slagwerker Toni Roeder neemt de Psappha voor zijn rekening, het Belgisch Ne derlands ensemble van Frank van Koten speelt Epei, waarna na de pauze eerst Frank van Koten en Toni Roeder de Dmaathen ten gehore zullen brengen. Het concert wordt af gesloten met de Eonta, vertolkt door het ensemble van Frank van Koten onder leiding van de „Xenakis-deskundige" Geof- fry Douglas Madge. Het con cert van zondag staat in het te ken van het Belgisch-Neder lands cultureel verdrag en be vat enkele premières. Overi gens wordt hetzelfde concert een dag eerder uitgevoerd in het nieuwe muziekcentrum van Utrecht op het Vreden- burg. Voorafgaand aan de vier werken van Xeankis zullen Frank van Koten en Geoffry Madge de coloratura van Brian Ferneyhough ten uitvoer bran- gen. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND - De bouw van het ontmoetingscentrum in Heinkenszand is, nadat de eerste spade 19 december van het vorig jaar de grond in ging en er vervolgens door de vorst een stagnatie optrad, sinds een week weer ter hand genomen. Men hoopt de sportzaal van het ontmoetingscentrum eind van dit jaar gereed te hebben. De rest van het kapitale gebouw (totale kosten 5,7 miljoen gulden) staat ter afronding gepland voor eind 1980 Dan zal Heinkenszand beschikken over een mulitfunctioneel centrum met bibliotheek en een grote manifestatieruimte, als mede een aantal multifunctionele lokalen. ders van het gebouw aan de A.J. Kade last hebben van ge luidshinder. De Duiventil aan de Beestenmarkt biedt voor de Goese jeugd veel meer moge lijkheden. Wie meer wil weten van de SJJG-besognes kan morgen op dé Grote Markt te recht van 10.30 tot 15.00 uur. (Van een onzer verslaggevers) GOES - Huize den Berg heeft in samenspraak met Vij vervreugd in Middelburg en De Sterre in Clinge een tele gram gestuurd naar het Cen traal Orgaan Ziekenhuizenta- rieven om kracht bij te zetten aan de acties die momenteel in de zwakzinnigenzorg gevoerd worden meer personeel be schikbaar te hebben in de ver zorgingstehuizen. Huize den Berg heeft in sep tember van vorig j aar reeds een zwartboek gemaakt waarin ze de krapte van beroepskrachten aantoont. Nu is naar aanlei ding van een voorstel van de nationale ziekenhuisraad een landelijke actie op gang ge bracht met als motto „COZ meer personeel rond het bed". Het dagelijks bestuur van het COZ zal dit voorstel maan dag in behandeling nemen. Voor het gebouw van het COZ in Utrecht wordt een zoge naamde picket-line opgesteld. Op zaterdag 17 maart en op 12 mei volgen dan manifestaties die de ernst van de zaak moe ten accentueren. De officiële tekst van het te legram van de drie Zeeuwse inrichtingen luidt als volgt: „Verruiming norm absoluut noodzakelijk. Kwaliteit zorg proces in groot gevaar. Zie kenfondsen, denk aan het be lang van de cliënten". (Van een onzer verslaggevers) KAPELLE - De provinciale raad voor de volksgezondheid in Zeeland heeft zich in zijn donderdag in Kapelle gehou den vergadering duidelijk ne gatief opgesteld tegenover plannen van de gemeente Mid delburg om een voorlichtings campagne op het gebied van zelfonderzoek op borstkanker te houden. Dokter S. Lelie, geneeskun dig inspecteur van de volksge zondheid in Zeeland, zei dat in krachtige bewoordingen aan het gemeentebestuur van Mid delburg duidelijk moet worden gemaakt dat een bevolkings onderzoek op borstkanker, waar de voorlichtingscampag ne in feite op neerkomt, voor lopig moet worden afgewezen. De raad vooi de volksgezond heid meent dat eerst de resul taten van een drietal proefbe- volkingsondeizoeken in Ne derland moeten worden afge wacht voordat over het dooi Middelburg bedoelde bevol- kingsondeizoek advies kan worden uitgebracht. De raad is met de commissie preventieve gezondheidszorg van mening dat het aanbeveling kan ver dienen aandacht aan algemene voorlichting te besteden, doch hiervoor kan naar zijn mening van bestaande instellingen zo als bv. kruisveieniging ge bruik woiden gemaakt. Vooits kan iedeie huisarts vrouwelij ke patiënten voorlichting ovei de methode van zelfondeizoek geven KAPELLE, 8 maart 1979 - Voorverkoop Conference 165 1.33-1.36, 155/65 95-1.06, 1145/55 50-58. Kroetappelen 19.20. Golden Delicious 180 62, 170/80 46-51, 1180 48-60< 1170/80 40-49, IIA80 59-60, IIA70/80 43-45. Winston 175/85 66-68,170 63-71,165 45, 160 32,1170 41,1165 35,1160 23. Cox'sOrangePippin: 1170 1.22, 1165 61-89, 1160 24-39, 1155 22.60. Rode Goudrenette 1195 34-39, 1185/95, 41-63 1175/85 43-71, 1170 34-45, 1165 25.20. Goudrenette: 1195 33-37, 1185/95 36-45, 1175/85 40-45, 1170 34, 1165 25.20-29. Zoete Ermgaard 1165 1.24, 1155/65 86-96, IID50 15. Melrose 1185/95 42-51, 1176/85 33, 1170/75 20-21. Spencer 170/80 36-48. Saint Rémy: 170/80 99, 160/70 93, 1170/80 91-92, 1160/70 87, IID 50/60 23. Gieser Wildeman 150 1.35. Aardap pelen bonken 18-22, 120 II 13. Groenten uien 15, prei 1.70, spruitkool 90-1.30, witlof 2.40. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - De geza menlijke afdelingen van de ZLM en de CBTB op Walche ren houden vandaag in de schouwburg van Middelburg een bijeenkomst waarbij de hid's van de bedrijfsontwik keling, ir. M. Sanders en van de landinrichting ir. L. Eelkema een speech zullen houden over het thema „Walcheren daar heen". De bijeenkomst begint om tien uur en zal, compleet met discussie duren tot onge veer halfvier 's middags. (Van onze correspondent) SLUIS - In het kader van het cultureel uitwisselingspro gramma tussen de Belgische provincie West-Vlaanderen en de provincie Zeeland heeft op 9,10 en 11 maart in het vakan tiecentrum „Duinse Polders" te Blankenberge een muzikaal vormingsweekend plaats. Een 70-tal jonge muzikanten uit Zeeland en West-VIaanderen zal hieraan deelnemen. Het weekend is een herha ling van de succesvolle ont moeting van jonge muzikanten uit de beide provincies, die vo rig jaar in Arnemuiden werd gehouden. Het weekend wordt besloten met een concert op zondag 11 maart om 15 uur in de Duinse Polders. Dit concert start onder leiding van de heer Lucien de Kimpe, directeur van de muziekacademie van Menen. KAPELLE - De toneelclub „Tot leeringhe ende ver- maeck" uit Veere zal met het toneelstuk „betalen om zeven uur" de familie-avond van het CNV van vanavond opluiste ren. Om halfacht wordt de avond geopen door de voor zitter A.C. Stevense, waarna eerst de heer A. Hordijk alge meen secretaris van het CNV, een woordje zal spreken, na de eerste pauze begint in de Vroone te Kapelle dan het ge noemde toneelstuk, dat onge veer tot 11.45 zal duren. Gevonden voorwerpen - Over de volgende gevonden voorwerpen kunnen inlichtin gen worden verkregen op het politiebureau te Oostburg: beige-bruine ijsmuts, bruine ijsmuts, herenfiets Burco no. E 24416, enkele bankbiljetten, linker willen grijze hand schoen, herenbril grijs-blauw montuur, bruine linker lederen handschoen, linker kinder- want, plastic tas met inhoud, linker bruine wollen hand schoen, paar blauw-witte kin derhandschoenen, zwarte he renportemonnee met inhoud, huissleutel Wilka, bruine wollen das, groen-bruine sjaal, lipsleutel 15611 aan leren plaatje, contactsleutel VW 3150714, bril paars montuur, kinderfietsje, nylon sleeptros, horloge Chrysler, sleutel Viro. gladde zilveren ring 925 of 325 horloge Timex, dameshorloge Ancre

de Stem | 1979 | | pagina 19