Fanfare Con Amore bestaat 80 jaar Uitslagen schietingen WZA houdt zondag watertorenrit {'SS'skJeetik UUR 1AAGD: 'SLAG- J1MTE FEEST IN HOEDEKENSKERKE 376)- houders Jubileum wedstrijd hengelclub Programma Klup-uus Zaamslag Adjudant Marcusse neemt afscheid Sint Albert begint nieuwe seizoen streek iMShirley lMa<*aine; diversen '00 m2 ULST kte omgeving S 9 HULST zon maan dins I woen don I vrij ONTDEK DE VERSCHILLEN 00NNUMMER IS 9 - 4800 IVIB BREDA Aardenburg Sas van Gent DE STEM VAN VRIJDAG 8 SEPTEMBER 1978 peitne pcuve; fs*it feiten. IZek^ meer el"ke nacht. reclame bekende en bonafide consumentenprodukten zoekt nende partikulieren als e bijverdienste ieerd d.m.v. het distribueren in| onze zeer bekende produkten, ieder bedrijf behoefte bestaat iteund door de fabrikant. Mini- >ed van de tongriem gesneden bij voorkeur in een typische Douwde kom. Een kleine inves- noodzakelijk. Deze kan eventu- Om markttechnische redenen niet noemen. Vandaar dat wij brieven te schrijven onder nr. dit blad. Kunstgebit reparatie 2g inl. Zaamslagveer 96, tel 01153-1650. aan het adres: Heel Hoedekenskerke bruist zaterdag 16 september van de muziek wanneer de tachtigste verjaardag wordt gevierd van de fanfare ,,Con Amore". De muziekvereniging heeft sinds haar oprichting in 1898 steeds een bijzondere plaats ingenomen in het dorpsleven van Hoedekens kerke. Wie weet dat beter onder woorden te brengen dan de heer Jac. Uitterhoeve (67), die vanaf 1952 voorzitter is van Con Amore en zelf meer dan 25 jaar praktiserend muzikant van de vereniging. ■SJIUTI USUI uba Mnom 'doinuqaq '.map uba }0(s 'map ui at;utipjoS 'amjdeied uba dom] 'afsBtiapupj uba pubj 'durepiauiaips do Sezgiz 'jsfrj apïAO )UB5iJapuo 'atpiajjojj '>[EqainjdeaBd ;uE5jrapuo Wanneer we in het verle den willen diepen van Con Amore moet de heer Uitter hoeve het antwoord schuldig blijven. „Jammer genoeg werd het verenigingsarchief in 1944 door een vliegtuig bom vrijwel geheel vernie tigd. Daarmee raakten we ons geheugen kwijt. Wat we uit de historie van de fanfare weten, is door de overleve ring bekend geworden", zegt de heer Uitterhoeve, maar ook zonder archief weet me nigeen in Hoedekenskerke dat Con Amore is opgericht door dokter Van Inge- Schouten, huisarts in Hoe dekenskerke en Kwaden- damme, die tevens de eerste dirigent van de fanfare was. Uitterhoeve: „Die oprich ting zal wel in de openbare lagere school hebben plaats gevonden want een andere lokaliteit had het dorp in die dagen niet. Dokter van Inge- Schouten was niet alleen een groot muziekliefhebber, hij was ook een sociaalvoelend mens. Met de oprichting van de fanfare bracht hij de enige culturele activiteit in het dorp. Ontspanning in en door de muziek was toen het hoofddoel. Pas veel later kwamen de kwaliteitseisen om de hoek kijken.". Wat die muzikale presta ties betreft, heeft vooral diri gent J. Kruijs-Voorberge de laatste tien jaar Con Amore op een hoger plan gebracht. Twee jaar geleden promo veerde de fanfare naar de af deling „uitmuntendheid", de op één na hoogste afdeling. •Voorzitter Jac. Uitterhoeve met een van de oudste instrumenten van de 80-jarige fanfare Con Amore uit Hoedekenskerke. Ups en downs hebben de geschiedenis van Con Amore gekenmerkt. Een grote klap kreeg de muziekvereniging in 1911 te verwerken, toen Kwadendamme een eigen fanfare oprichtte en een aantal leden van Con Amore zich bij de nieuwe vereniging aansloten. Op het ogenblik telt de jubilerende fai5are 28 leden en een zestiental aspi ranten. „Verjonging van het korps is mooi maar aan de andere kant worden enkele oudere leden als ervaren steunpila ren van het korps node ge mist", meent Uitterhoeve. aHoewel straks het 80-jarig bestaan opgewekt wordt ge vierd, betekent dit niet dat het bestuur van Con Amore zonder zorgen naar de toe komst kijkt. Vooral de aan schaf van nieuwe instru menten, die voor een be scheiden dorpsfanfare nau welijks meer te betalen zijn, bezorgt het bestuur veel hoofdbrekens. Daarom doet het zoveel deugd dat de be volking van Hoedekenskerke bij een onlangs gehouden geldinzameling op gulle wij ze blijk heeft gegeven de fanfare een warm hart toe te dragen. Daardoor kon de in- strumentenpot met ruim drieduizend gulden aange vuld worden. Het muziekfeest op 16 september begint om 13 uur met een ontvangst in hotel Westerschelde, gevolgd door een muzikale rondgang door het dorp van alle deelnemen- dekorpsen. Om 15.30 uur be gint het concert in de kiosk o.l.v. dirigent J. Kruijs- Voorberge. Vervolgens zul len optreden de fanfare St.Caecilia uit 's-Heeren- hoek, de drumband De Fa zant uit Ovezande, de fanfare Prinses Juliana uit Baarland, de fanfare Euterpe uit Hein- kenszand en de brassband Excelsior uit Kloetinge. Het muziekfestijn wordt besloten met een taptoe die wordt ver zorgd door de fanfare Con Affezione uit Kwadendam me, de drumband uit Kwa dendamme en het majoret- tenpeloton St.Caecilia uit 's- Heerenhoek. tschappij De Stem B V. M ZEEBRA WEEKBLADEN Bredase Krant De Gazet Het Kanton Nieuwsblad voor de Bevelande" De Scheldebode Ons Eiland Zeeuwsvlaamse Koerier KOEWACHT - Aan de maandagmorgen gehouden kloefkensschieting bij G. van Rumste, namen 35 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: P. van der Steen uit Koewacht; eerste zij vogel: G. Poppe uit Pereboom; Tweede zij vogel: V. de Schepper uit Moerbeke; grootste aantal (3): G. van Rumste uit Koewacht. KOEWACHT - Aan de be- schrijfschieting na de middag namen 77 schutters deel. Uit slag: hoge vogel: A. van Over loop uit Koewacht; eerste zij vogel: V. de Schepper uit Moerbeke; tweede zij vogel: G. Poppe uit Pereboom ;m Groot ste aantal (4): J. van de Starre uit Hulst. KOEWACHT - Aan de maandag gehouden kermis- schieting bij J. de Kind, namen 54 schutters deel. Uitslag: hoge vogel en eerste zijvogel: C. Herwegh uit Heikant; tweede ajvogel: C. Gijsel uit Koe wacht; grootste aantal (5): J. Serrarens uit Absdale. KOEWACHT - Aan de ®aandag gehouden kermis- sehieting op de staande wip- P®> bij A. de Schepper waren schutters. Uitslag: Op wip eerste hoge vogel: J. Hooye uit Kloosterzande; bveede hoge vogel: E. Luter- daele uit Zelzate; eerste zijvo- gel: M. Mathijs uit Koewacht; ™eede zijvogel; E. Inghels uit Koewacht; derde zijvogel: O. Wa Ruelle uit Overslag; vier de zijvogel; R. Gijsel uit Koe wacht; eerste kal: J. Ferket uit £*el; tweede kal: F. van Poec- keuit Koewacht; derde kal: W. verschragen uit Koewacht; vierde kal: J. de Caluwé uit Koewacht. Op wip twee: eerste doge vogel: M. Baes uit Steke- tweede hoge vogel; N. van cker uit Saffelaere; eerste ïjvogel; M. Baes uit Stekene; ™eede zijvogel: R. van Grem- erghen uit Koewacht; derde «jvogel: Th. Inghels uit Koe- acht; vierde zijvogel: J. de «uwé uit Koewacht; eerste ,i,J. de Clauwé uit Koe- - 3t:"t; tweede kal; A. van Dami me uit Stin Jansteen; der de kal: N. Seghers uit Koe wacht; vierde kal: A. de Bock uit Moerbeke; grootste aantal (6): L. van Remoortere uit Koewacht. AARDENBURG - Uitslag ontmoeting St. Sebastiaan en De Missers: hoge vogel: Luc Blondeel; zij vogels: Th. Lam- paert en tweede niet af; kallen: K. de Koeijer, tweede niet af; grootste aantal (6); Th. Lam- paert. Winnaar medaille St. Sebastiaan: Th. Lampaert en winnaar medaille de Missers: K. de Koeijer. AARDENBURG - Uitslag van de braderieschieting op de liggende wip met 28 schutters: eerste hoge vogel: niet afge schoten; tweede hoge vogelW. de Zutter; zij vogels: J. Her wegh en G. de Vriend; kallen: Almy Buzeijn en Joh. de Clerck; grootste aantal (6): W. Buzeijn; beker gemente aar denburg: G. de Vriend; me dailles: H. de Rijeke, J. Her wegh en W. Buzeijn. AXEL - Aan de schieting, georganiseerd door de sociëteit Ons Vermaak, namen 210 schutters deel. Uitslag: eerste hoge vogel: H. Stevens uit Moerbeke (B); tweede hoge vo gel: J. Filius uit Beerse (B); eerste zijvogel: H. van de He mel uit Axel; tweede zijvogel; O. de Bock uit Moerbeke; der de zijvogel: P. van Heese uit Brakel (B); vierde zijvogel; P. Knuist uit Axel; eerste kal: P. James uit Heyst aan Zee(B); tweede kal: R. Audenaerd uit Melsele (B); derde kal: A. van Acker uit Wachtebeke (B)g vierde kal: R. de Boone uit Saffelaere (B). KLOOSTERZANDE - Aan de bejaardenschieting, gehou den in café De Groene Molen, mamen 25 schutters deel. Uit slag: hoge vogel: P. Boënne uit Hulst; eerste zij vogel; E. Boussen uit Roskam; tweede zijvogel: P Boënne uit Hulst; grootste aantal (3): P. Bos- schaert uit Clinge. KLOOSTERZANE - Aan de bejaardenschieting, gehouden in café Ko de Wal, namen 38 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: E. Warrens uit Kloos terzande; eerste zijvogel: J. Pardon uit Kloosterzande; tweede zijvogel; Fl. Marssens uit Kloosterzande; grootste aantal (3): J. Vermeire uit Hulst. KLOOSTERZANDE - Aan de zaterdagschieting, gehou den in café De Groene Molen, namen 30 schutters deel. Uit slag; hoge vogel: H. van Wa terschoot uit Hengstdijk; eerst zijvogel: W. Pauwels uit Axel; tweede zijvogel: H. van Wa terschoot; extra hoge vogel: W. Pauwels uit Axel; grootste aantal (4): mevrouw Verhoe ven uit Kloosterzande. ZUIDDORPE - Aan de za terdagschieting, gehouden in café A. de Block, namen 28 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: C. Smits uit Sas van Gent; eerste zijvogel: A. Her- weg h uit Heikant; tweede zij vogel; L. Bareman uit Zuid- dorpe; grootste aantal (5): A. Herwegh uit Heikant, G. Her wegh uit Hulst en G. Impens uit Sas van Gent. VOGELWAARDE - Aan de zaterdagschieting, gehouden in café J. Vernimmen, namen 28 schutters deel. Uitslag: hoge vogel; E. Scheerders uit Hulst; eerste zijvogel: A. Vernimmen uit Vogelwaarde; tweede zij vogel: E. de Maat uit Ossenis- se; grootste aantal (5); H. de Kort uit Vogelwaarde. KLOOSTERZANDE - Aan de zondagschieting, gehouden in café De Groene Molen, na men 37 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: A. Remijn uit Os- senisse; eerste zij vogel: P. de Waal uit Ossemsse; tweede zij vogel: N. van de Boogaert uit Temse (B); extra hoge vogel: J. van Heese uit Groenendijk; grootste aantal (5): K. Dobbe laar uit Groenendijk. ZUIDDORPE - Aan de zon dag gehouden schieting in café De Herberg, namen 25 schut ters deel. Uitslag: eerste hoge vogel: P. D'Hont uit Zuiddor- pe; tweede hoge vogel: M. de Klerk uit Axel; eerste zijvogel: J. de Waal uit Axel; tweede zij vogel: G. de Klerk uit West- dorpe; grootste aantal (5): F. de Mey uit Zuiddorpe. ZANDBERG - Aan de za terdagschieting op twee wip pen, gehouden in café Van Oosterom, namen 55 schutters deel. Uitslag: Op wip één: hoge vogel: P. van Bellegem uit Hulst; eerste zijvogel: A. Ver hoeven uit Kloosterzande; tweede zij vogel: C. Van Gassen uit Hulst. Op wip twee: hoge vogel: C. van Gassen uit Hulst; eerste zijvogel: P. van Belle gem uit Hulst; tweede zijvogel: Th. Weemaes uit Zandberg; grootste aantal (5): A. Delforge uit Zandberg. ZANDBERG Aan de zon dagschieting op twee wippen, gehouden in café Van Ooste rom, namen 75 schutters deel. Uitslag: Op wip één: hoge vo gel: R. Stenzier uit Rotterdam; eerste zij vogel; P. Roels uit Graauw; tweede zijvogel: P. van Goethem uit Noordsti aat; extra hoge vogel; geschonken door Sinke uit Yerseke: G. de Bakker uit Zandberg. Op wip twee: hoge vogel: P. van Belle gem uit Hulst; eerste zijvogel: F. Herwegh uit Koewacht; tweede zij vogel: P. Steyaert uit Heerlen; extra hoge vogel: E. de Bakker uit Sint Jansteen; grootste aantal (7): G. Wee maes uit Zandberg. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG - Ter gelegen heid van het tien-jarig bestaan hield de hengelclub Sport en Ontspanning te Zaamslag voor haar leden een speciale jubi leum viswedstrijd waaraan door 43 leden werd deelgeno men. Gevist werd nabij de buurtschap De Griete aan de Westerschelde. De vangsten waren erg mager. Na afloop werden in café Het Wapen van Zeeland de prijzen uitgereikt, voor iedere deelnemer was er een fraaie prijs. De heer P. van de Berge uit Terneuzen sprak namens de leden een woord van dank aan het bestuur, niet alleen voor het beschikbaar stellen van de mooie prijzentafel, maar te vens voor het goede beleid. Winnaar van deze zeehengel- wedstrijd werd mevrouw De Putter uit Zaamslag met 2 vissen en 302 punten, 2. H. Hoogeveen uit Rotterdam 191 punten, 3. mevrouw Tholens uit Terneuzen 185, 4. C. Dees uit Terneuzen 183, 5. mevrouw Allaart uit Zaamslag 146, 6. M. van Drongelen uit Zaamslag 133, 7. P. van de Berge uit Ter neuzen 101,8. J. Hoogeveen uit Rotterdam 88, 9. K. de Vos uit Terneuzen, 10. J. de Blaaij uit Zaamslag. Paalklimmen - Uitslag paalklimmen op de Markt voor de jeugd: 1. Peter de Clerck 9,8 seconden, 2. Frank van Hof, 3. Frank Veldkamp, 4. Johan Pieters, 5. Peter de Vrieze, 6. Roel Versaevel, 7. Dirk Jansen, 8. Johan Tellier, 9. Mario Marteijn, 10. Robert Evers. (Van onze correspondent) ZAAMSLAG - Het Zaam- slagse buurthuis ,,'t Klup-uus" heeft het activiteitenpakket voor het komend wintersei zoen aanzienlijk uitgebreid. Uiteraard blijven bestaande activiteiten als peuterspeel zaal, kinder- en kleuterclubs, sozen en films gehandhaafd. Daarnaast start op woens dagmiddag een programma voor de lagere schooljeugd. Hockey, timmeren, tekenen en creatief spel komen dan aan bod. Op dinsdag wordt er van acht tot tien gevolleybald door 16-plussers en wie Penny de Jager helemaal te gek vindt, kan terecht bij het beatdansen. Elke laatste zaterdag van de maand kunnen jong-volwas- senen van 18 tot 30 jaar in het bruin café terecht. Ook gaat er een serie cursussen van start, zoals poppen maken, stijl dansen voor beginners, tuin aanleg, pech onderweg en, in samenwerking met de Platte landsvrouwen, naaien voor beginners. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG - Adjudant J. Marcusse neemt donderdag 28 september, afscheid als com mandant van de groep Oost burg van de rijkspolitie. Dat gebeurt tijdens een bijeen komst in de burgerzaal van het gemeentehuis van 14 tot 15.30 BERGEN OP ZOOM Roxytheater - 14.00 u: Tweety. a.l. 18.45 en 21.15 u: The spy who loved me. 12 jr. 23.30 u: (S) examen. 18 jr. Luxortheater - 18.45 en 21.15 u: (B) rokkenja gers in Tirol. 16 jr. 23.30 u: Üet Deense sleutelgat. 16 jr. Stadhuis, Grote Markt - Kunstwerk van de maand van dhr. F. v. Broekhoven, getiteld „Treurend kinderhoofd" (glas in loodraam). Geop. t/m vrijd. 13.30-17.00 uur; zat. en zond. 13.30-18.00 uur; vrijd. ook van 19.00-21.00 uur. (t/m 30 sept.). Galerie Gigi - St. Jozefstraat 16. Mevr. Wegmans uit Bergen op Zoom exposeert aquarellen en olieverven. Flory Italianer uit Amsterdam met beeld houwwerken. Geopend: maandag 13.30-17.30 uur, dinsdag t/m zaterdag 09.30-17.30 uur, vrijdag tot 21.00 uur (t/m 30 sept.) Stich ting Etcetera - Molstraat 10a. Rotterdamse kunstenaars met beelden, gouaches, schilderij en en grafiek. Geopend: maan dag t/m donderdag 13.30-17.00 uur, vrijdag 13.30-18.00 uur en 19.00-21.00 uur. Zaterdag en zondag 13.30-18.00 uur (t/m 17 sept.). Markiezenhof - Steenbergse- straat. Tentoonstelling „De processies van Bergen op Zoom naar Barendrecht, Ga- verland, Hoogstraten, Keve- iaar en Lepelstraat". Geopend: dagelijks 14.00-17.00 uur (t/m 22 okt.). „Geschiedenis van het Hof" (t/m 18 sept.). GOES Museum voor Noord- en Zuid-Beveland - Singelstraat 13. „Uit de wereld van het kind", voorwerpen enz. 18e tot 20e eeuw (t/m 30 nov.). Ge opend: dinsdag t/m zaterdag 10.00-12.00 uur en 13.00-17.00 HULST De Koning van Engeland - 18.45 en 21.15 u: Saterday night fever. 12 jr. 18.45 en 23.30 u: Het stampcafé 18 jr. 21.15 U: The Capricorn one. a.l. 23.30 u: Droom der wellust. 18 jr- P. Leeraert - 15.00 u: schie ting. DE KLINGE Zaal Rene de Moor - 15.00 u: schieting. KOEWACHT J. de Vlieger - 14.30 u: kér- misschieting. Blauwe Hoek. P. v.d. Steen - 15.00 u: schieting Willem Teil. MIDDELBURG Zeeuws Museum - Abdij plein 4. Willem Witsen expo seert foto's. Geopend: maan dag t/m vrijdag van 10.00-12.30 en 13.30-17.00 uur (t/m 20 sept.). Antiquariaat Merlijn - Damplein 23. Exp. van werken van Louis Paul Boon, schrijver, schilder, gra ficus. Geopend: dinsdag t/m zondag 12.00-17.30 uur (t/m 17 sept.). NIEUW - NAMEN 14.30 u: kermisschieting op staande wippen. NOORDSTRAAT A. Menheere schieting. 15.00 u: OOSTBURG Ledeltheater - 19.00 u: Eros roulette. 16 jr. 21.15 u: Sater day night fever. 12 jr. TERNEUZEN Koffiehuis Galerie Artikof - Schoolweg 4. A. Blewanus uit Terneuzen exposeert foto's. Geopend: maandag t/m zater dag 08.00-18.00 uur (t/m 30 sept.). Galerie Des Beaux Arts - Zandstr. 10-10a. Kiki Derke (keramiek) en Bob Power (schilderijen). Geopend: dins dag t/m zaterdag 14.00-18.00 uur (t/m 3 okt.). Gemeente museum - Burg. Geillstraat. Leo Mouws exposeert sculp turen van monumentale ero tische beelden, 14.00-18.00 uur (t/m 16 sept.). VLISSINGEN Alhambratheater I -19.00 en 21.30 u: Rollercoaster. 12 jr. Alhambratheater 2 - 19.00 en 21.30 u: Saterday night fever. 12 jr. Stedelijk Museum, Bella- mypark 10.00-12.00 uur expo sitie 75 jaar Zeevaartschool. Geopend: maandag t/m vrij dag van 10.00-17.00 uur, za terdag en zondag 14.00-17.00 uur (t/m 31 okt.). ZUIDDORPE A. de Block - 14.30 u: schie ting. VOGELWAARDE J. v. Schayk - 15.00 u: ker misschieting. UZENDIJKE Streekmuseum - Markt 28. Expositie van familieportret ten „Op de foto". Geopend: werkdagen 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur, zaterdag en feestdagen 14.00-17.00 uur (t/ m 17 sept.). (Van onze correspondent) OOSTBURG - Op zondag 10 september houdt de West- Zeeuws-Vlaamse Autoclub (WZA) haar jaarlijkse Watertorenrit die meetelt voor het clubkampioenschap. De rit wordt verreden volgens het KNMV-regelement plus aanvullingen voor wat de B- en de B-klasse betreffen. Inzet is de wisselbeker die nu in het bezit is van W. van Berendonk uit Vlissingen. De lengte van de rit is inge- veer 42 kilometer en dient ge reden te worden met een ge middelde snelheid van 24 ki lometer per uur. Voor de C- klasse wordt een apart regle ment verstrekt bij de in schrijftafel die geopend is van af 13 uur in café Chez René aan de Markt te Oostburg. Er is een (Van onze correspondent) SAS VAN GENT - Buurt vereniging Sint Albert uit Sas van Gent is na de vakantiepe riode weer actief bezig voor de leden. Zowel de maandelijkse bingo-avond als de kaartingen gaan door tijdens de komende winteravonden, omdat de be langstelling hiervoor groot leek. Vanavond begint de eerste bingo-avond om 20 uur. Deze bingo-avonden vinden plaats iedere tweede vrijdag van de maand. De kaartliefhebbers kunnen iedere derde vrijdag van de maand hun kaartje leg gen in het buurtcentrum van de Van Milstraat. De eerste vleeskaarting vindt plaats vrijdag 15 september en begint om half acht. De muzieklief hebbers kunnen woensdag 13 september terecht in het buurtcentrum. Vanaf acht uur geeft de harmonie „De Ver enigde Vrienden" een concert. De toegang tot deze muziek- happening is gratis. vrije start vanaf 14 uur op het parkeerterrein bij Albert Heijn. In de A-klasse leidt J. van de Hagen uit Vlissingen met 149 punten, 2. G. Vonck uit Sint Gillis Waas 146, 3. W. van Be rendonk uit Vlissingen 144, 4. P. Huigh uit Schoondijke 143, 5 en 6. T. van Tiggelen uit uit Biervliet en R den Dekker uit Breskens, beiden met 139 punten. B-klasse: 1. P. Wijkhuis uit Souburg met 149 punten, 2. J. Mechielsen uit Terneuzen 148, 3. W. Mulderij uit Westdorpe 147,4 en 5. A. Buize uit Sluis en R. Wouters uit Sluiskil met 141 punten. Kaarting - Vrijdagavond tijdens de laatste kaarting van het seizoen 1978 van de CSM personeelsvereniging, bleek dat F. van Heceke genoeg punten bij elkaar heeft gekaart om zich kaartkampioen CSM 1978 te gaan noemen. De twee de plaats was voor V. Noutes, terwijl W. Menu zich tevreden moest stellen met het brons. De verdere uitslag van deze laat ste kaarting, ook wel kermis- kaarting genoemd, was als volgt: 1. W. Menu, 2. R. van Hecke, 3. P. Tak, 4. R. de Smet, 5. V. Nouts, 6. F. van Hecke. Bolling - De uitslag van de kermisbolling van bolclub Ons Genoegen uit Sas van Gent, af gelopen maandag op de banen van het Vlaanderencomplex gespeeld, was als volgt: 1. V. Nelen, 2. R. Cardon, 3. M. van Lent, 4. R. de Caluwé, 5. F. Gref, 6. P. Baart, 7.0. Suy, 8. R. Hemelsoet, 9. A. Koene, 10. C. van Bunder.

de Stem | 1978 | | pagina 17