•IVISIE ÏRKE START m BORG RESULTATEN BEKER VOETBAL Gehavende H Y Y-f orm atie verslaat Biervliet onbewogen weestrijd poule 5 poule 2 poule 3 poule 7 poule 4 poule 8 poule 6 poule 9 poule 10 Mortier kwam Steen niet in die eerste vijfenveertig minuten. Voor Terneuzen was het al een rustgevende gedachte dat men de nul op het scorebord wist te handhaven. Iets wat in voor gaande oefenduels een te grote moeite bleek. Na de pauze in eens een herboren Terneuzen. Een ploeg die met sprankelend voetbal soms, gedurfd aan- valsspel door de Steen-linies sneed. Voortreffelijk voetbal vooral van Theunissen, die zich tot een goede spits kan ontwikkelen en Fons Baart, altijd goed voor enkele indivi duele hoogstandjes. De eerste speldeprikken waren voor Steen, dat bijna op voorsprong kwam via een magnifieke actie van Willy d'Hooghe. Maar toen was het de beurt aan Terneuzen. Toen Theunissen in goede schietpo sitie kwam te staan, lepelde hij de bal geraffineerd over Steen doelman Jan van de Velde. Tijssen: „Dat hadden de jon gens nodig. Eindelijk een rug- gesteuntje". Een Terneuzen drukte door. Wenste duidelijk revanche te nemen voor de 5-2 afstrffing die het uit tegen Steen te incasseren had gekre gen. Dezelfde Theunissen rondde enkele minuten later een voorzet van Baart, die door een Steen-verdediger van richting werd veranderd, doeltreffend af: 2-0. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - Terneuzen leeft weer. De mannen van trainer Harry Tijssen, de Vlissinger die een paar moeilijke weken achter de rug heeft, mogen weer wat optimistischer zijn met de nieuwe competitie zo vlak voor de boeg. Na de catastrofes in eerdere duels tegen Steen en vooral Aardenhurg in de strijd om de KNVB-districtsbeker, werd het gisteravond op het Terneuzense Zuidersportpark eindelijk weer eens een lekker wedstrijdje, na srust vooral. Terneuzen nam na die hervatting zelfs een 2-0 voorsprong, maar moest toch toezien hoe Steen -voor de tweede keer bekertegenstander- tot 2-2 terugkwam. Het had daar echter wel een presentje van scheidsrechter Schepper (toch niet de eer ste de beste...) voor nodig. „De jongens hebben een mentale opkikker gehad. Kijk, als je eerst maar eens voor komt te staan. Dan weet je tenminste dat het nog gaat. Ze hebben al zoveel afknappers gehad", merkte Harry Tijssen -die er heel wat opgeiuchter bij zat dan een week tevoren- te recht op. En inderdaad zijn er toch wel weer mogelijkheden voor Terneuzen. Het team dat gisteravond acteerde, en dat ook in deze opstelling de com petitie in zal gaan „Ik moet wel zo", zegt Tijssen. „Boogaart sukkelt nog met een meniscus en ik weet dat ik hem nog ge ruime tijd moet missen"- deed Een ongekende weelde voor deTijssen-equipe. Voor Steen trainer Luteijn het sein om van doelman te wisselen. Good-old Frans d'Hooghe ,al vele malen gestopt- kwam onder de lat voor Van de Velde. Na een enorme kans voor Theunissen om Terneuzen naar 3-0 te tillen -hij was te verbouwereerd toen de complete Steen-defensie miste bij een hoekschop- was het ineens raak aan de andere kant. Ruud de Jong brak op rechts fraai door en na een sublieme solo kanjerde hij on houdbaar voor Verpoorte: 2-1. Een stand die de juiste zou zijn geweest gezien de krachtsver houdingen, maar daar wenste scheidsrechter Schepper geen genoegen mee te nemen. Toen Franckaert na een ge weldige rush met een sliding onderuit gehaald werd in het beruchte gebied door George de Block, wees Schepper on verwachts naar de witte stip. Een te zware straf, maar het presentje in de vorm van een het zo beroerd niet. In de eerste helft liepen de rood-zwarten nog tevergeefs naar het juiste ritme te zoeken. Werd de thuisclub nogal eens in verle genheid gebracht door de Steen-aanval, waarin rappe jongens als Edy de Wit, schut ter Ruud de Jong, watervlugge Edwin Franckaert (vaak goed mee naar voren komend) en de technisch zeer knap spelende Willy d'zhooghe voor knappe acties zorgden. Echt in verlegenheid kwam de Terneuzense verdediging echter nauwelijks. Verder dan een gevaarlijk schot van Albert Een pittig duel om de bal in de wedstrijd Terneuzen - Steen. penalty werd door De Jong resultaat. Waarmee Steen iets moed te peuren uit dit duel. En gaarne in ontvangst genomen, teveel van het goede kreeg, dat werd tijd voor de rood- Hij knalde Steen naar een 2-2 Voor Terneuzen viel er echter zwarte formatie. TON KOOMEN. in bekervoetbal naandag voor zijn Manilla voor een tie door Kortsjnoi rtekend. De jury tio Stad bijeen om van Kortsjnoi over ;heid van Zoekhar >ogde radioactivi- -eken. Een andere ran Kortsjnoi, de Stean, verklaarde inging van Leewe- eene met instem- ,11e delegatieleden gevonden. GTON - Bobby oud-wereldkam- ien, blijft volgens mensen die hem strekt onbewogen itrijd, die wereld- Carpov en uitdager p dit moment op de voeren. Karpov 75 tot wereldkam- ■roepen, nadat Fi- igerd had zijn titel gen. Fischer leeft 'getrokken in een I huis in Pasadena samen met een and lid van de de Church of God", mze sekte, waarbij lert het begin van de ren is aangesloten, laakt nog bijna ie- oor klassieke partij- ielen. Tegen anderen nooit. Wel won hij ie partijen van een De zetten daarvoor ij per post op. „Hij >n weer kunnen spe- ere speler in de we laan", aldus Ken n oude vriend van de Amerikaanse reld gelooft niemand t Fischer ooit weer fficiële wedstrijd zal „Hij heeft een zie- gst om te verliezen", Amerikaanse groot- ,arry Evans. Ook Fi- gst voor de buiten- nog niet veranderd. zo lang geleden hij met de hand ge- briefjes onder de isers van in zijn its geparkeerde au- irin hij meldde dat /else wereldregering" m samenspant. Voor irlaat hij zijn verb lij f- lden. DICK TOET ong door Schapen- ïaar het dapper spelen- tar bracht daarna vrij balans in evenwicht. Schapendonk 1-0, Bis- 1. Toeschouwers 3.000. Groningen-Cambuur Groningers hebben het tmoeting met SC Carn et gemakkelijk gehad, treffer werd echter volle winst binnenge- Cambuur kwam af en tot enkele aardige aan- maar bij de schutters Ie juiste richting zoek. Venema 1-0. Toe- ers: 5.500. una SC-SC Amersfoort sn duidelijke overwin- oor een beter spelend ia SC. SC Amersfoort slechts tot enkele goed tte aanvallen, doch in rval liet de afwerking il veel te wensen over. Ruis 1-0, Segers 2-0, rtsen 3-0, Geenen 4-0. ïouwers: 2.000. JSHING MEADOW i - De Zweed Björn Borg e Amerikaanse Tracy a zijn de strijd om de \merikaanse titels, die in ing Meadows is begon- overdonderend gestart, s eerste geplaatste Borg lechts vijftig minuten no- m de Zuidafrikaanse ve- n Bob Hewitt met 6-0, 6-2 Ie baan de vegen, terwijl nge Amerikaanse in het- e tijdsbestek haar land- te Pat Bostrum met 6-0, ersloeg. Oostenrijker Peter Feigl. oliviaan Ramon Benavi- ie Indiër Sashi Menon en Zuidafrikanen Yuill. eider en Curren plaatsen voor de eerste ronde 9 C ZIEREKZEE-HALSTEREN 2-1 Zierkzee heeft een nipte 2-1 overwinning behaald in de districtsbekerwedstrijd tegen het West-Brabantse Halsteren. Op een door de constant neer gutsende regen glad geworden veld, toonde Zierikzee zich de superieure ploeg. Men nam dik verdiend een 1-0 voorsprong in de vijftiende minuut door Ed dy Kieszenberg. Zierikzee kreeg volop de beste kansen. Van Grunsven had eerder al een strafschop gemist voor de thuisploeg. Van Wijs knalde nog tegen de binnenkant van de paal en normaal gesproken zou Zierikzee al veel eerder ruim afstand hebben moeten nemen. Na de hervatting kwm Halsteren onverwacht goed terug via Wildeboer, maar Van Grunsven bracht ditk verdiend de 2-1 eindstand op het score bord. VOSMEER-DEVO 3-1. Vosmeer heeft weinig moeite gehad om DEVO een duidelij ke 3-1 nederlaag te bezorgen. Voor rust toonde Vosmeer zich duidelijk de betere ploeg. Het had een fiks veldoverwicht en dat resulteerde zeer verdiend in een 1-0 voorsprong door een treffer van Rien Vader. Na de hervatting slaagde DEVO er even in om goed terug te ko men. DEVO kwam zelfs op ge lijke hoogte toen Jan Spinkels raak knalde: 1-1. Daarna gaf Vosmeer echter opnieuw de toon aan. Toch had Vosmeer strafschoppen nodig om op ruimere afstand te komen. Na een handsbal van EE DEVO- verdediger knalde Wim Hey- boer raak vanaf de penaltystip en toen Cees Timmermans on deruit gehaadl werd in het beruchte EBIED WAS HET WEER Heyboer die vanaf elf meter kon scoren: 3-1. ZEELANDIA-MIDDEL- BURG 0-2. Middelburg heeft weer wat zelfvertrouwen kunnen op doen in het bekerduel tegen Zeelandia, dat met 0-2 werd gewonnen. De Middelburgers namen in de eerste helft ver diend de leiding door Henny Wijs. De gasten hadden het betere veldspel, maar hadden bepaald pech toen op het door de regen spekglad geworden terrein Henny Wijs een gebro ken scheenbeen opliep bij een sliding van een van de Zeelan- dia-verdedigers. Het leverde even wat wrijving op in het veld, maar dat duurde geluk kig niet te lang. Zes minuten na de hervatting werd het defini tieve vonnis geveld over Zee landia. Een voorzet van Nico Koster belandde via Tahapary bij Kees van der Sluis, die kee per De Clerck kansloos ver sloeg: 0-2. kerwedstrijd de puntjes broe derlijk verdeeld. Het werd een gelijk opgaande eerste helft, waarin de iets betere kansen toch duidelijk voor Zeeland Sport waren. Ruud van de Weele en Ron Tuman hadden echter weinig geluk met de af werking van die kansen. Na de hervatting kwam Moerse Boys -terecht op dat moment- aan een 0-1 voorsprong toen Bedaf met een fraaie kopstoot scoor de. Zeeland Sport liet zich echter niet ontmoedigen en het vocht goed terug. Het was dan ook volkomen verdiend dat Ruud van de Weele de gelijk maker kon laten aantekenen. Van de Weele kreeg zelfs nog een unieke kans Zeeland Sport naar de overwinning te schie ten, maar hij kogelde tegen de 9 ZEELAND SPORT-MOER- SEBOYS 11 Zeeland Sport en Moerse Boys hebben in een leuke be- ROOSENDAAL-VLISSIN- GEN 2-0 In een goede wedstrijd ble ken beide formaties aan elkaar gewaagd. Er was van weinig krachtsverschil sprake, alleen had het aanvalsspel van Roo sendaal meer scherpte in zich. In de tiende minuut kwam er een goede kans voor Patrick Witte, maar de Vlissinger had geen succes met zijn schot. Kansen voor Roosendaal via Arnold van Veen, leverden eveneens niets op. Het duurde tot de veertigste minuut voor dat Roosendaal op voorsprong kwam. Uit een combinatie van Arnold van Veen en Nico van den Heuvel belandde de bal bij Toine van Beers, die van 2T meter afstand raak knalde: 1-0. Na rust speelde Vlissingen puur aanvallend voetbal en gooide Roosendaal het op de counter. In de vijftiende mi- (Van onze sportredactie) BREDA De uitslagen van de gisteravond gespeelde vijf de ronde van het amateur-be kervoetbal, luiden als volgt: Poule 1: Zierikzee - Halsteren 2-1. Poule 2: Vosmeer - DEVO 3-1. Zeelandia - Middelburg 0-2. Poule 3: Zeeland Sport - Moerse Boys 1-1. Roosendaal - Vlissingen 2-0. Poule 4: Hoofdplaat - Zundert 0-3. Poule 5: Terneuzen - Steen 2-2. Poule 6: HW'24 - Biervliet 1-0. RSV - Unitas '30 0-1. Poule 7: Virtus - METO 1-0. SC Gastel - Steenbergen 5-1. Poule 8: Spel. Kruisland - RIA W 3-0. Poule 9: Vogel waarde - DIVO 3-0. BSC - Koewacht 3-0. Poule 10: De Schutters - Clinge 1-0. DOS- KO - Rood Wit 1-1. Poule 11: Hoeven - DIOZ 0-1. Madese Boys - Beek Vooruit 1-3. Poule 12: VCW - Sprundel 0-1. Kaaise Boys - UW 0-2. Poule 13: Boeimeer - Riel 1-2. Baro nie - Gilze 1-0. Poule 14: Baardwijk - Jeka 2-0. Berk dijk - WVO 2-1. Poule 15: Veerse Boys - Dongen 5-1. NOAD - Groen Wit 3-3. Poule 16: RKDVC - RAC 5-0. VOAB - Bavel 3-6. Poule 17: SVG - Sarto 2-0. Be Ready - Haar steeg 4-4. Poule 18: Uno Ani mo - Raamsdonk 2-1RKTW - SVSSS 4-1. RSV-UNITAS'30 0-1 Het Leurse Unitas '30 heeft een zwaar bevochten 0-1 be keroverwinning kunnen be reiken tegen RSV. Dit door een treffer in de twintigste minuut van de eerste helft van Kees Nous. Een doelpunt dat tegen de verhouding in viel, want RSV had lange tijd het initia tief, kreeg de beste mogelijk heden op een goal, maar een afwerker ontbrak. Na rust had de thuisclub beslist de gelijk maker verdiend. RSV streed met zeer veel inzet, maar Uni tas '30 trok zich massaal terug in de verdediging en on de pot dicht houden, in dit sportieve duel. nuut had zo'n counter succes. Piet Francke rukte op, gaf op maat door naar Peter Claassen en toen was het raak: 2-0. Roosendaal-keeper Bert van de Vreede kreeg nog flink wat werk op te knappen bij Vlis- singse acties, maar de 2-0 stand bleef gehandhaafd. HOOFDPLAAT-ZUNDERT 0-3 Hoofdplaat heeft gister avond onder barre weersom standigheden een wat ruim uitgevallen nederlaag geleden tegen Zundert. Op het gladde veld kon van goed voetbal nauwelijks sprake zijn. De eerste helft ontspon zich een gelijk opgaande strijd, met en iets terker Hoofdplaat. Na de hervatting gooide Hoofdplaat het accent nog wat meer op de aanval, maar Zundert was toen juist succesvol met de coun ters. Via twee keer Ferijt en een keer Van Astel werd het een geflatteerde 0-3 overwinning voor de Zundert-formatie. VIRTUS-METO 1-0 Beide ploegen hebben er een aantrekkelijke wedstrijd van gemaakt en de doelpunten waren schaars. Virtus heeft erg veel kansen onbenut gelaten. Henk Sweere schoot tot twee keer toe op de paal. Toch kwam de thuisploeg verdiend op voorsprong door een doelpunt van Piet Broeders. Na de pauze waren beide ploegen aan el kaar gewaagd. En er kwamen ook de nodige kansen voor bei de partijen. Meto heeft er van alles aan gedaan om tegen te scoren, maar de Meto-voor- waartsen waren duidelijk van slag af. Het doelpunt van Broeders voor rust bleek de overwinning op te leveren. SC GASTEL-STEENBER GEN 5-1 De overwinning voor de Gastelnaren is volkomen ver diend. Er werd goed gevoet bald en de Steenbergen-ploeg heeft ondervonden deze tak- tiek niet in de competitie toe te moeten passen. Steenbergen zette herhaaldelijk de buiten- spelval open, maar Gastel om zeilde die telkens. Na tien mi nuten zorgde René Rubbens voor 1-0. Even later, zorgde dezelfde speler met een unieke schijnbeweging voor 2-0. Na de pauze was Gastel weer de betere ploeg en Cor Friedewit kopte de bal achter de verbou wereerde Steenbergen-doel man: 3-0. De Ron verkleinde de achterstand tot 3-1, maar Gastel vond het nog niet wel letjes, want Rubbens voerde nogmaals een nummertje op: 4-1. Cees Havermans bezorgde de thuisploeg net voor tijd een 5-1 overwinning uit een straf schop die toegekend werd we gens haken van Friedewit. SC KRUISLAND-RIA W 3-0 In een vooral in de beginfase slechte wedstrijd is nogmaals aangetoond dat RIA W vooral aanvallend problemen heeft. De Zeeuws-Vlamingen kregen in de eerste helft enkele aan trekkelijke kansen, maar ook nu bleek weer dat de West- dorpse ploeg niet over een af werker beschikt. Lange tijd bleef de dubbelblanke stand )van onze sportmedevrerker) HULST Een deerlijk geha vende HW-formatie heeft gisteravond in de bekerstrijd tegen Biervliet getoond dat er •n Hulst heel wat mensen staan te dringen om een plaats in de eerste selectie te pakken. Die drang om zich te bewijzen kostte de bezoekers, die tot nu toe in de beeker niet onver dienstelijk presteerden, met een de winst. De hand van de weester wordt in Hulst stilaan zichtbaar. „Meester" Levien Dieleman vorig seizoen nog bij Koewacht ln d6 slag, staat bekend als ie mand die een hevig voorstan der is van werkvoetbal. De wan houdt nou eenmaal niet van mensen die een wedstrijd uit denken te moeten wandelen en freewheelend naar het einde Proberen te komen. Nu de ploeg het zonder de gebles seerde De Rijk, De la Ruelle en an Acker doen moest, De Lucht en Van Eekelen om an dere redenen absent waren en het voor Frans Vlassenrood en doelman Van de Kinderen een lijdensweg lijkt te worden, kreeg een zevental vervangers kansen zich waar te maken. En om maar meteen met de deur in huis te vallen....De Beule, Van Rie en Van Driessche deden het zeker niet onaardig. Met een Robbie de Cuelenaere als grote figuur op het middenveld, een as Van de Walle-De Booy-Van de Voorde-Gans-De Bakker keek Biervliet tegen een oppo nent aan die vooral in de eerste helft tot een antrekkelijke partij voetbal kwam. Al dient gezegd dat de opening voor de West-Zeeuws-Vlamingen was. Al in de eerste minuten im mers kon men de buitenspel- val, een wapen dat de thuisclub van plan lijkt veel- vrfldig te gaan hanteren, om zeilen en ontstond de nodige deining voor de kooi van Paul van de Walle. Maar HW mag mogelijk dan nog geen geheel uitgebalanceerde selectie op de been kunnen brengen, voor de plaats onder de lat hoeft men zich niet meteen zorgen te maken: Van de Walle speelde een knappe partij en verrichtte een aantal goede reddingen. Toen het achter zo goed dicht bleek te zitten kon de thuisclub na een kwartier orde op zaken stellen en groeide de even wichtige partij uit- tot een kijkspel dat zeker niet onaar dig genoemd kon worden. Scheidsrechter Verhelst vroeg weliswaar om moeilijk heden toen hij een paar lichte overtredingen als enorme wandaden opblies, maar op de momenten na dat men werke lijk te hard in kwam voelden de acteurs er niets voor aan zie- kenhuiswerk te beginnen. Over en weer kreeg men in die eerste helft kleine kansen: De- veneijns en Leen Meyer aan Biervliet-kant, door toedoen van vooral de pittige De Ceu- lenaere konden de gastheren naar het doel van Bonte op- stomen. De Booy legde in een lange rush na een kwartier zijn schuiver aan de verkeerde kant van de paal en ook Bakker klom na een hoogstandje uit een hoekschop bijna naar de openingstreffer, maar toen de gastheren het vooral door het centrum probeerden te maken liep men daar vast. Gevaar kwam er alleen als de veleugels aan het werk gezet werden en men uit dat druk bezette hart van de verdediging weg liep. Halverwege de eerste helft was het zover. De Cuelenaere stoorde attent, trok in een snelle rush diep de Biervliet- verdediging in, liep de mensen er daar uit en zijn laatste tikje belandde bij de meegekomen De Bakker die maar in hoefde te leggen: 1-0. Het antwoord van Biervliet bestond uit een paar schoten die vooral bij Verkruysse ver trokken, maar het vizier stond slecht gericht, en dat was ook bij Inghels en Deveneyns het geval. Kort voor de pauze had De Cuelenaere uit een identie ke situatie de aangever kunnen zijn voor een tweede goal, maar in plaats van het leer naar Martens te schuiven schoot hij zelf en zag zijn schot naast gaan. Dat was het laatste wapenfeit voor rust. De tweede helft was veel minder aantrekkelijk dan de eerste 45 minuten. In het eerste half uur kwamen de bezoekers op 1-1, maar Verhelst keurde de treffer af wegens off-side en herstelde daarmee de fracties van een seconde eerder ge maakte fout toen hij een der gelijke situatie verkeerd beoordeelde. Een meer op dringend Biervliet kon daarna doelman Van de Walle niet op de knieën krijgen, zag een kopstoot van Deveneyns knap gekeerd en kreeg toen alleen in het laatste kwartier nog een paar schimmige kansen omdat De Booy vergat dat men als laatste man niet met een bal kan gaan goochelen. Maar al leen een kopbal van Inghels had nog inhoud, de rest werd gedegradeerd tot losse flod ders. op het scorebord gehandhaafd, tot een kwartier voor het einde wel te verstaan, maar toen sloeg de thuisclub dan tot drie keer toe hard toe. Eerst schoot Ad de Nijs keihard en laag in (1-0), daarna passeerde Rini Wezemee de RIA-doelman met een fraaie lob (2-0) en tenslotte zorgde Marijn Valkenburg uit een voorzet van Jaak van Net ten voor de 3-0 eindcijfe VOGELWAARDE-DIVO 3-0 Vogelwaarde heeft een ver diende 3-0 zege binnenge haald. In de eerste helft waren beide ploegen aan elkaar ge waagd en scoringskansen vie len voor beide doelen te note ren. Toch kwam Vogelwaarde op 1-0 door een doelpunt van Freddy van der Veeken uit een voorzet van Peter Erpelinck. Na de pauze was Vogelwaarde de betere ploeg en zette DIVO volkomen onder druk. Rudie van der Veeken kon met een prachtig doelpunt de score tot 2-0 opvoeren. Daarna „speel de" Vogelwaarde met zijn te genstander, maar veel leverde dat niet op. De DlVO-aanval- lers hebben Guust de Schepper enkele keren op de proef ge steld, maar De Schepper was in een uitstekende vorm. Aan winst Fons Cornelis zorgde uiteindelijk voor de 3-0 eind stand. BSC-KOEWACHT 3-0 De Roosendalers zijn door de overwinning op Koewacht een ronde verder. De wedstrijd werd al vrij snel beslist, waar na Koewacht de kans kreeg om wat terug te doen. De Zeeuwen hadden de reis in de benen, want er klopte niets in het spel. Peter Brouwers was de „man" van het veld door driemaal het doel te treffen. De van DEVO overgekomen spits blijkt goud waard te zijn. DE 1-0 SCHUTTERS-CLINGE Een spelmoment uit de wedstrijd tussen HVV'24 en Biervliet. Clinge heeft een wat onver diende nederlaag moeten in casseren tegen het Brabantse De Schutters. Clinge begon met verdedigend voetbal, dui delijk op de counter gespeeld. De Zeeuws-Vlamingen, die toch tot de meeste gevaarlijke acties kwamen hadden be paald pech toen een van de Clinge-verdedigers hands maakte in het strafschopge bied. De penalty werd door Schutters-aanvaller Cenrelis Vergouwen onberispelijk in geschoten: 1-0. Na de hervat ting een offensief spelend Clinge, maar de beste kansen kwamen toen toch voor De Schutters. DOSKO-ROD WIT 1-1 Het Willebrordse Rood Wit toonde zich in de eerste vijfen veertig minuten van deze be kerstrijd duidelijk de betere ploeg. Toen Rinie Koning kei hard inschoot bleef er voor DOSKO-verdediger Wim Sutter weinig anders over dan de bal keihard met de hand uit doel te slaan. De penalty werd door Rinie de Bruin knap be nut: 0-1. In de tweede helft vocht DOSKO knap terug. Er ontstonden verschillende goe de schoringsmogelijkheden voor de Bergse ploeg. Rood Wit-doelman Rini Heeren moest naar de uiterste hoek duiken om een kanjer van Frits Verduld onschadelijk te ma ken. Tien minuten voor tijd werd het toch verdiend 1-1 toen Kees Francken raak knalde.

de Stem | 1978 | | pagina 13