am ijj s Dl li I ie ieft zi ïk er i op Reserveteams q een bij de junioren in tweede klasse PECH VOOR ARNEMUIDEN 2 r MOET STERK PUNT ZIJN" SDO: TERUG NAAR DE EERSTE KLAS „JEUGD MOET AMBITIE HEBBEN' HOOFDKLASSEN STERKBEZET JEUGD KOMT GOED OPZETTEN I ïwen B1BK1 LU INI Spui Cadzand SDO Graauw Terhole Luclor Volharding Kwadendamme DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND n rekening neemt. r Jan Jung begint leuwen 2 aan zijn seizoen. Hij acht het euwen 2 niet zo moei- Zoutelandse reserves er alleen voor zorgen, niet gedegradeerd want het ziet er naar de ploeg bij handha- de eerste klas zonder cht krijgt op promotie e reserve derde klas KNVB. Een op papier vrij gemakkelijke tie-mogelijkheid. ziet Jan Jung de eer- sterker dan vorig sei- oor de komst van 's rendskerke en Apollo, n nu namelijk niet di- rschieters, ik verwacht van onder erg veel ng", aldus Jung. gen, maar deze compe- noeten we op de inge- i weg verder gaan", speler Rini Clement. dereen beweert dat wij arde ploeg zijn maar dat m ik ten stelligste", zegt ent. Voor het komende en hoopt men in Kam- ind het niet zo benauwd •ijgen als in het afgelo- eizoen. selectie zal in ieder 1 door Leo Versluys, Ma- Leenderse en Leo Ver- - overgekomen van gene - versterkt worden, s van Heeze meent het ende seizoen tot betere 1 Itaten te komen. ,,We een jonge ploeg in op- v en we hebben nu een ;ekende sfeer. Dit zal met taties gepaard gaan", ,s Van Heeze. Ook zal over Flip de Haasse weer nen beschikken na bbelingen in de wed- d tegen SSV. Duidelijk is ;der geval dat het verle- bij Bevelanders voorbij ,We kijken naar de toe- I ist", aldus Van Heeze. Dit oen zal men met Beve- lers rekening moeten J den. roep B2: SVOWK BI, se Boys BI, Mevo BI, v BI, Zonnemaire BI, |3 BI, Brouwershaven BI, NWK BI, Renesse BI, .veland BI. Iroep B3: Cortgene BI, isenkerke BI, Colijn- aatse Boys BI, Bevelan- s BI, Noormannen BI. mburg BI, Serooskerke Oostkapelle BI, Veere Meeuwen BI. iroep B4: Middelburg B2, 3 B2, Vlissingen B2, uwendaele BI, Zeelandia Walcheren BI, Jong ibon #B1, Zeeland Sport RCS BI, VCK BI. Groep B5: Lewedorpse ys BI, Heinkenszand BI. ictor BI, 's-Heer Arends- rke BI, Wolphaartsdijk Patrijzen BI, Goes B2, nemuiden BI, SVD BI, euwland BI. -oep B6: RCS B3, RCS B4, issingen B3, Middelburg lZeeland Sport B2, Zee- ndia B2, Patrijzen B2, oetinge B3, Robur B2, Ka lle B2, Yerseke B2, Kloe- ïge B2. Groep B7: Hansweertse >ys BI, Kapelle BI, Kloe- ïgr BI, Wemeldinge BL rabbendijke BI, Kruinin- BI, Waarde BI, Apollo j., Yerseke BI, SSV BI. Groep B8: Sluis BI, Hoek Oostburg BI, Hoofdplaat IJzendijke BI, Biervliet Breskens BI, Aarden- BI, Aardenburg B2. Groep B9: Terneuzense oysBl, AZVVB1, AxelB ogelwaarde BI, Steen BL oewacht.Bl, RIA W BL linge BI, SDO BI. Groep BIO: Zaamslag BL w BI, Corn Boys B-i B2, HVV'24 B2, Ter- ^.cii B2, Terneuzense Boys Terneuzen B3, Axel B2. '24 B3. 1 1, 1, trg Spui-aanvoerder Piet Schuitviot: „Ik moet eerlijk beken nen dat de inzet vorig seizoen soms ver te zoeken was". SPUI/CADZAND Ook de zaterdagafdelin- 3 gen in Zeeland beginnen j met hun competitie. In de tweede klas van het zater- j dagafdelingsvoetbal zal 1 Zeeuwsch-Vlaanderen vertegenwoordigd wor den door Cadzand. Spui zal het dit seizoen een trapje lager moeten gaan j proberen. De kleinste ver- j eniging uit Zeeland moest lijdzaam toezien hoe men naar de derde klas degra- j deerde. In ieder geval kan men op een geladen Spui I rekenen. In het kleine dorpje Spui hoopt men nog voor het begin van de competitie een nieuwe trainer aan te trekken. Aan- I voerder Piet Schuitviot uit Axel zag de degradatie niet j als een verrassing. ,,Het lag 1 gewoon in de lijn van de ver wachtingen dat we er dit jaar uit gekegeld zouden worden. De vorige competitie hebben we met geluk het hoofd boven water kunnen houden, maar dit jaar zijn we terecht gedegradeerd", aldus Schuitviot. Tegenover de de gradatie van het eerste elftal stond het kampioenschap van het tweede elftal. „We konden dus weinig spelers naar het eerste halen, want anders zou het tweede team er onder hebben geleden", zegt Schuitviot, die aan zijn twaalfde seizoen in het eerste van Spui begint. Charley Meijer is het afgelopen sei zoen als speler/trainer opge treden. „Geen ideale situa tie", zegt Schuitviot, die er aan toevoegt: „Die oudere spelers accepteren sneller de bevelen van een trainer dan de jongeren. Voor hen moetje uitleggen waarom je iets doet. Het is gewoon een ver schil van mentaliteit", zegt Schuitviot. Spui moet het vooral van de inzet hebben. Toch was niet in elke wed strijd de inzet het sterkste punt van Spui. Schuitviot: „Ik moet eerlijk bekennen dat in sommige wedstrijden de inzet ver te zoeken was. Natuurlijk kan dat gewoon nietenikhoop dat we dit jaar elke wedstrijd zullen knok ken". Schuitviot hoopt voor het komende seizoen ook op een betere opkomst van het publiek. „Het lijkt er soms op dat er meer mensen van de tegenstander komen kijken dan eigen mensen", zegt hij. De selectie van Spui zal en kele veranderingen onder gaan. Vaste doelman Willy Keizer is vertrokken en het doel zal nu verdedigd worden door Jan Jansen uit Zaam slag. Schuitviot voelt het ver trek van Keizer toch als een verlies voor Spui. „We heb ben een keeper nodig die mee kan voetballen. Willy was zo'n keeper en Jan Jansen is meer een lijnkeeper. Toch moet het met hem ook luk ken", aldus Schuitviot. De zelfde aanvoerder hoopt bin nen een paar jaar terug te keren naar de tweede klas. „Hoe hoger je speelt hoe lek kerder je voetbalt. Als we met z'n allen de schouders eronder zetten moeten we snel naar de tweede klas kunnen promoveren", be sluit Schuitviot. Voorzitter Peter de Koning is erg gelukkig met de nieuwe accommodatie die Cadzand onlangs in gebruik heeft ge nomen. „Iedere keer naar Nieuwvliet was op den duur niet meer te doen", zegt De Koning. Cadzand zal als enige Zeeuws-Vlaamse ver eniging in de tweede klas van het zaterdagafdelingsvoet- bal spelen. „Het vorige sei zoen was voor ons bijzonder succesvol. We zijn gepromo veerd en ik hoop dat we het dit jaar zullen redden", zegt De Koning. Wim Jansen uit Terneuzen fungeert al voor het derde seizoen als trainer van Cad zand. Resultaten staan bij Cadzand niet op de eerste plaats. De Koning: „De sfeer staat bij ons voorop. Als de sfeer goed is komen de resul taten vanzelf". De selectie van Cadzand zal geen enkele verandering ondergaan. „Er is bij ons weinig verloop. Je moet wel bedenken dat er in Cadzand niet veel jeugd is, zodat het altijd schipperen geblazen is", aldus De Ko ning. Cadzand heeft niet al te hoge verwachtingen voor het komende seizoen. De Ko ning: „We hopen mee te kun nen in de tweede klas. De te genstanders kennen we niet. Dat kan voor ons een voor deel zijn". Het grootste plus punt voor Cadzand zal het spelen zonder druk zijn. Twee jaar achter elkaar is het in Cadzand net niet gelukt om te promoveren. Dit jaar wel, waardoor de druk is weggevallen. „Het zou best eens kunnen dat we nu veel beter gaan voetballen", be sluit Peter de Koning. LAMSWAARDE GRAAUW TERHOLE - In de tweede klas van het zondagafdelingsvoetbal ziet het er naar uit dat Graauw, Terhole en SDO de dienst zullen gaan uit maken. Het ligt in de be doeling deze drie ploegen bij elkaar onder te bren gen. Als de drie ploegen bij elkaar zullen spelen wordt het opnieuw een erg interessante competitie. SDO uit Lamswaarde is na een tweejarig verblijf in de eerste klas terug naar de tweede klas gegaan. Niet al leen door dit feit zal Lams waarde met genoegen aan de competitie beginnen, maar zeker ook omdat SDO een nieuwe trainer heeft aange trokken in de persoon van Berty van den Berg uit Hulst. Van den Berg heeft onder an dere voor concurrent Graauw gespeeld en was hulptrainer van het eerste elftal van HVV '24. SDO heeft tal van veranderingen ondergaan. „We hebben vier spelers verloren. Marcel en George de Booy zijn naar Hoek ver trokken, Peter Broeckaert is gestopt en Yvo Kuyp is naar Hontenisse vertrokken", aldus George de Vijlder. Kwalitatief is SDO dus ach teruit gegaan, maar dat wil nog niet altijd zeggen dat de prestaties zullen minderen. Berty van den Berg weet maar al te goed wat er van hem verwacht wordt. „Ik hoop ten eerste op een goede werksfeer en natuurlijk zal ik dolgraag binnen één jaar terug naar de eerste klas gaan. Het is afwachten na tuurlijk, maar ik zie met deze jonge ploeg toch genoeg mo gelijkheden", zegt trainer IVan den Berg. Door het weg vallen van een aantal leden van de selectiegroep zullem raauw teen euzen 2 1VV spelers van het tweede elftal een kans krijgen. Het grote mankement in de afgelopen competitie was het volledig falen van de SDO- voorwaartsen. „Er loopt ge noeg talent rond in ons tweede elftal om dit euvel op te vangen. Daar ben ik dan ook niet bang voor", zegt Van den Berg. In Lamswaarde hoeft men niet lang te zijn „resultaatvoetbal" te moeten aanschouwen. „Spelvreugde staat bij mij voorop", zijn de laatste woorden van de ambi tieuze Berty van de Berg. De grootste concurrent voor SDO zal naar alle waar schijnlijkheid Graauw wor den. De formatie van trainer Delforge liet het op het einde van de vorige competitie le lijk afweten. „Het was voor ons een grote teleurstelling", aldus doelman Peter de Bak ker. Graauw eindigde uit eindelijk op de derde plaats. Hulsterloo promoveerde. De verwachtingen voor het nieuwe seizoen zijn bij doel man Bakker hoog gespannen. „Ik reken op het kampioen schap Dat moet kunnen met ons elftal. Ik geef wel toe dat we door de terugkeer van SDO er een moeilijke tegenstander bij hebben gekregen", zegt De Bakker, die eerst als reserve-doelman heeft ge fungeerd. Bij de voetbalve reniging Graauw zijn weinig veranderingen te noteren. Ferry Verschuren heeft er wel een punt achter gezet, maar dat was te voorzien. Bij Graauw zal veel afhangen van Paul Taalman, de goal- getter bij uitstek. Taalman heeft een zware operatie on dergaan en het valt te bezien of deze blessure hem geen parten meer zal spelen. Graauw met een optimale Taalman is bijna niet te kloppen. Graauw heeft het afgelopen seizoen met veel blessures te kampen gehad. „Deels was het te wijten aan ons miserabele veld. Dat is gewoon ergerlijk en ik hoop dat we er spoedig een veld bij zullen krijgen", aldus De Bakker. Dezelfde speler hoopt het komende seizoen op wat meer werk. „Voor een doelman is het minder leuk in de tweede klas. Je hebt wei nig te doen en voor een keeper is dat vervelend. Toch zeker als ze er één keer door komen en je kunt de bal uit het net halen. Nee, voor een doelman is er in deze klas weinig eer te behalen", zegt De Bakker. Het is zeker dat Graauw ook dit jaar erg dicht gaat eindigen. Aan trainer Delforge en doelman De Bakker zal het niet lig gen Verscholen in de polder loopt de selectie van Terhole te werken aan de conditie voor het komende seizoen. Het afgelopen seizoen ein digde de ploeg van trainer Paul de Silva op de verdien stelijke vierde plaats. „Voor ons een uitstekend resul taat", zegt ex-voorzitter en nu bestuurslid, Paul Tiele- man. „Terhole is klein en we mogen blij zijn dat we tot nu toe onze elftallen op de been hebben kunnen houden", aldus Paul Tieleman. Voor Terhole is dan ook re sultaten behalen geen vereis te. Tieleman: „Gezelligheid is bij ons erg belangrijk. De spelers moeten goed met el kaar kunnen omgaan. Ik hoop dat we net zo'n goed seizoen tegemoet gaan als het vorige". Terhole hoopt toch dat er het komende seizoen het een en ander aan de ac commodatie zal veranderen. „Daar moet gewoon veran dering in komen. We hopen dit jaar andere kleedkamers te kunnen bouwen met dou- SDO-trainer Berty van den Berg: „Ik zie met deze jonge ploeg genoeg mogelijkhe den". ches", vertelt Tieleman. Terhole heeft heel wat rou tine binnen de ploeg. Jo Dob- belaer, Piet Freijser, Piet de Bodt zijn spelers die vanaf- het begin de kleuren van Terhole verdedigen waar door succes voor een groot gedeelte gewaarborgd is. Terhole hoopt dit jaar ook op wat meer publiek en dat zit er dik in. Tieleman: „Ik ben niet ontevreden, maar ik geloof dat door de derby's met Graauw en SDO het dit jaar een stuk beter zal worden. Terhole kan deze competitie wel eens een sleutelpositie tussen Graauw en SDO gaan innemen. „Ik geloof dat Ter hole voor Graauw en SDO een moeilijke tegenstander zal worden. Winnen zal niet gemakkelijk zijn als we thuis spelen", aldus Tieleman. Terhole zal waarschijnlijk •■met dezelfde formatie binnen de lijnen verschijnen als in het afgelopen seizoen. „Bij ons is er erg weinig verloop. Er gaan geen spelers weg en er komen er geen bij, waar mee bewezen wordt dat het erg goed gaat met onze ploeg", besluit Tieleman. Zeker is in ieder geval dat men op een geladen Terhole- team kan rekenen. HANSWEERT - Henny Eijke, voorzitter van Hansweertse Boys vindt het geen gezonde zaak, dat men bij zijn club de laatste jaren teveel een heroep moet blijven doen °P spelers die de drie kruisjes reeds waren ge passeerd. Kwalitatief dient de jeugd zich te wei- big aan, hoewel er nu toch een vijftal spelers op de nominatie staan voor de selectie, namelijk Jan Witte, Tonnie Bil, Peter Heijnsdijk, Connie den Toonder en Huber Potter. Ben Bruins, de nieuwe Vainer van de Boys, die ook ae Reimerswaalselectie dit laar onder zijn hoede had, wil °le verjonging ook wel door- oeren. „In de eerste plaats is het dan noodzakelijk dat die jeugd ambitieus is", zegt hij. „Zo is bijvoorbeeld een re gelmatig trainingsbezoek een eerste vereiste". Het Heinkenszandse Luc- tor balanceert de laatste jaren wat tussen de eerste en de tweede klas van het zon dagafdelingsvoetbal. In het afgelopen seizoen kon de terugkeer in de eerste klas niet worden geconsoli deerd en Piet Baart die bij de groenwitten voor het vijfde seizoen als oefenmeester fungeert gaat opnieuw pro beren een come-back te ma ken. Dat zal bepaald niet zo gemakkelijk zijn omdat cen trumspits Frans Zuidhof voor Heinkenszand gaat spe len en vervangers van het zelfde kaliber jiiet staan te dringen. In de frontlijn zal het nu in hoofdzaak moeten komen van Eddie Boogaard, die met Marien Simonse in het doel en Chris Wijs als voorstopper overigens wel een goede kern vormen bij Luctor. Volharding '32 uit Ove- zande krijgt Peter Remijn terug die als B-junior des tijds overschrijving aanvroeg naar Kloetinge. Op het mid denveld kan dat best een ver sterking betekenen. Trainer-speler Jan Bek ziet verder weinig verandering bij de selectie zitten al blijft hij natuurlijk een open oog houden voor eventueel jeug dig talent. Vorig jaar deed Volharding het vrij goed (vijfde plaats) en men hoopt dat men zich op dit niveau kan handhaven. Kwadendamme dat drie jaar achtereen gebruik moest maken van het terrein in Baarland kan in het nieuwe seizoen weer op het verbe terde veld in eigen woon plaats terecht. „Het was een moeilijk sei zoen voor ons en we hebben maar net het hoofd boven water kunnen houden", be kent Piet Beulens, die be halve voorzitter ook trainer is bij zijn club. Een dorpsclubje met .80 leden kan nu eenmaal geen grote bedragen uitgeven voor een oefenmeester. Overigens heeft de voetbalvereniging Kwadendamme echt wel recht van bestaan en er is leuke aanwas van de jeugd. Men draait behalve met twee seniorenteams ook mee in de competitie met een B-elftal, C-junioren en D- en E-pupillen. Bij de selectie- groep betrekt Piet Beulens dit seizoen twee jonge spe lers. KRUININ GEN - Na een onderbreking van twee jaar maakt Kruinin- gen zijn rentree in de tweede klas van het zaterdag-afdelingsvoetbal Dat gebeurde overtuigend want de geel-zwarten werden ongeslagen kam pioen. „En dat biedt toch wel perspectief voor de toekomst", meent voorzit ter Van Velzén. „De animo om goed aan de bak te komen straks is trou wens volop aanwezig", voegt hij er aan toe. Er is de laatste tijd bij Kruiningen flink wat aanwas van de jeugd. „Een verheugend verschijnsel, want dat heeft de voor gaande jaren wel wat te wen sen overgelaten", volgens Van Velzen. De selectiegroep voor het nieuwe seizoen blijft bij Kruiningen vrij stabiel. Juul Vogel, de nieuwe trai ner, kan dan ook gaan wer ken met een kern van goed op elkaar ingestelde spelers van wie Wim Brand en Evert Eckhardt behoorden tot de selectie van Reimerswaal, het team dat ook dit jaar weer flink aan de weg tim merde. „Met een kundige trainer achter ons en een ge motiveerde instelling moet het lukken dat we ons hand haven in die tweede klas", zegt Van Velzen resoluut. TERNEUZEN - Voor het eerst in de geschiede nis zullen komend seizoen Zeeuwse reserve-elftallen in het KNVB- zaterdagvoetbal uitko men. Vier Zeeuwse reserve-elftallen promo veerden naar de KNVB- competities op zaterdag en zullen het komende seizoen uitkomen in de re serve derde klas van het district Zuid I, te weten Arnemuiden 2, AZVV 2, Kloetinge 2 en Terneu zense Boys 2, komend uit de afdeling Zeeland. De Thoolse elftallen Smer- diek 2 en Tholense Boys 2 spelen al twee seizoenen in die competitie, maar komen uit de competities van de afdeling Brabant. Met name voor de reserves van Arnemuiden is het eigen lijk niet eens zo'n grote ver betering. De ploeg speelde al jarenlang een hoofdrol in de eerste klas van de zaterdag competitie van de afdeling Zeeland en dat tussen alle maal standaardelftallen. Ploegen als Serooskerke, Zaamslag en Kloetinge, nu toch derdeklassers, hadden er in de afdeling alle moeite mee en de Arnemuiden 2-formatie van trainer Klaas van de Gruiter zag het afge lopen seizoen toch maar kans alle prominenten voor te blijven en werd als reserve elftal schitterend kampioen van de afdeling. Dat elftal heeft dan toch zijn klasse bewezen en wij kunnen ons voorstellen, dat men in Arnemuiden minder gelukkig is met de ontwikke ling. In eerdere jaren al wei gerde Arnemuiden 2 naar de KNVB te promoveren, juist omdat de competitie met al lemaal standaardelftallen beter voor de ploeg was en natuurlijk het kostenaspect. Dat laatste nu is voor een deel weggevallen, want samen met Arnemuiden kwamen nog drie reserve elftallen over naar de KNVB en het ziet er naar uit, dat volgend seizoen weer een aantal Zeeuwse ploegen zul len promoveren, zodat bin nen afzienbare tijd de reser veklas in Zuid I een Zeeuwse aangelegenheid geworden kan zijn. Voor zaterdagtop club Arnemuiden dan mis schien niet zo'n stap voor waarts, voor ploegen als AZVV, Kloetinge en zeker Terneuzense Boys (een vierde klasser) een groot winstpunt, want die reserves komen nu op een hoger niveau. Een niveau waarop men zich kan meten met reserve elftallen van andere derde en vierde klassers. Er zijn nu in het district Zuid I dan ook twee reserve-klassen inge steld en als het allemaal gaat volgens de voorspelling, dan is er volgend seizoen (79-80) een bijna volledige reserve derde klas met Zeeuwse clubs. De volledige indeling van die reserve derde klas luidt: Arnemuiden 2, AZVV 2, Chrislandia 2, Dinteloord 2, Kloetinge 2, Klundert 2 (het vroegere VVN 2), Smer- diek 2, Terneuzense Boys 2, Tholense Boys 2, Zwaluwen 2 /TERNEUZEN - Met RCS Al en Goes Al heeft de A-junioren-hoofdklas van de Zeeuwse junioren competitie er twee sterke ploegen bijgekregen. Ge zien het niveau van de vereniging is de degrada tie van Axel Al een klap en lijkt de degradatie van Breskens Al niet abnor maal, gezien ook de beide promovendi. De A-juniorenhoofdklas kan dan ook bogen voor Zeeuwse begrippen op een sterke bezetting, met alle sterke Zeeuwse clubs in zich vertegenwoordigd: Goes Al, Arnemuiden Al, Terneu zense Boys Al, RCS Al, Vlis singen Al, Kloetinge Al, Middelburg Al, Steen Al, HVV Al, Terneuzen Al en Yerseke Al. Ook komend sei zoen degraderen de nummers laatst en voorlaatst uit de A-juniorenhoofdklas en zul len de groepskampioenen moeten uitmaken welke twee ploegen naar de hoofdklas promoveren. B-Junioren In de B-juniorenhoofdklas was het iets anders. Breskens BI, wist iedereen te vertellen, zou degraderen, maar op het nippertje leek de ploeg zich te redden. Toch besloten de spelers volgend seizoen niet meer in de hoofdklas te spe len en trokken zich terug. Daarmede was voor Zie- rikzee BI, de ploeg die het slachtoffer leek te worden, het seizoen gered. De Schouwse ploeg speelt ook dit seizoen in de B-juniorenhoofdklas. Een sterke hoofdklas ook, want via de promotiestrijd kwam ook Vlissingen BI de compe titie versterken, samen met Corn Boys BI, nadat Kloe tinge BI was gedegradeerd. De B-hoofdklas bestaat nu uit Vlissingen BI, Goes BI, Zierikzee BI, Kwaden damme BI, Middelburg BI, Robur BI, Corn Boys BI, HVV BI, Terneuzen BI en Hontenisse BI. Ook hier geldt, dat de beide laatste ploegen degraderen. De zeven B-groepskampioenen kunnen aan het eind van het seizoen gaan uitmaken wie voor de twee promotieplaat sen in aanmerking komt. Feit is echter in beide klas sen, dat Middelburg, Vlissin gen en Terneuzen wel weer een hoofdrol zullen gaan ver vullen, met in de A-junioren ex-kampioen Arnemuiden en bij de B-junioren Robur als gevaarlijke outsider. Heinkenszand kreeg ver sterking van Frans Zuidhof (ex-Luctor) en Peter van An- rooy, die vorig seizoen voor Robur speelde en daarvoor bij Yerseke tot één van de be tere spelers behoorde. Be halve Zuidhof kwamen er nog vier andere spelers van Luctor over, van wie mis schien ook Huib Bal nog een kans maakt in de selectie te komen bij Heinkenszand. „Die „plaatselijke over stapjes" kunnen wellicht argwanend bekeken worden buiten Heinkenszand en men trekt er al gauw een conclusie uit die verkeerd uitpakt voor de voetbalvereniging Hein kenszand. Secretaris Arie Hannewijk van Heinkens zand bestrijdt dit echter met klem. „De samenwerking tussen Luctor en onze ver eniging is juist optimaal stelt hij. De jongens van Luctor die nu naar ons overkomen zijn echter meer geporteerd om 's zaterdags te spelen en daar moet je geen kwestie van maken". Overigens zou ook Arie Hannewijk het wel toejui- Cofvan Aken, de trainer van Heinkenszand, die zijn vormatie dit seizoen naar de titel wil leiden. nen als er op een klein dorp als Heinkenszand een fusie tot stand kwam tussen beide voetbalverenigingen. Hij durft zelfs te beweren dat dit er op den duur ook wel in zit. Heinkenszand kan straks niet meer beschikken over zijn libero Kees Lanse. Zoals reeds vermeld staat daar de komst van Frans Zuidhof en Peter van Anrooy tegenover. Laatstgenoemde is als mid denvelder en wellicht ook in de achterste lijn zeer bruik baar en Fr^ps Zuidhof gaat mogelijk "in de frontlijn de productiviteit wat opvoeren bij Heinkenszand, want dit liet vorig seizoen veel te wen sen over. Cor van Aken blijft als trainer aan en gaat op nieuw mikken op de titel en promotie naar de eerste klas r>

de Stem | 1978 | | pagina 41