Ir il ZAAMSLAG-TRAINER rsiuijs wi kalm houden Hoek voelt zich titelkandidaat brooskerke moet iemens missen voor Kloetinge is no; in Yerseke zijn met 5.- 5.- 125- 10- 25- 20.- ir 1500 - ir 1800.- HUEREN VOOR NI SWERKEN ES ZOMEN JEUGD KRIJGT ZEKER KANSEN „HET ZAL MOEILIJK WORDEN' -BLIJ MET MIDDENMOOTPLAATS^ ENIGE TRAINER MET A-DIPLOMA ENEEMPRIJZEN Jansteen 506 Betalen Oppervlakte Vertrouwen Scoren Smerdiek Meeuwen 807 DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND rn TERNEUZEN tjt met inbouwreservoir, 1 >V.-' renovatie- en onderhoud, vakmensen NDS 1933 EL. 01140-2891 BI3 ZAAMSLAG - Ad Ver sluijs haalt uit Zaamslag wat er in zit. Wezenlijk alles weet Ad Versluijs uit zijn elftal te putten wat er aan techniek, inzet en loopvermogen in schuil gaat. Want een niet eens zo'n getalenteerd elftal als Zaamslag in drie achte reenvolgende jaren naar respectievelijk een derde, tweede en derde plaats voeren getuigt van een uitermate sterk voetba linzicht. Nog twee jaar kan Zaamslag bogen op de ervaring en kwaliteiten van de bijzonder ener gieke trainer. Toch lijt Zaamslag compleet aan de top van zijn kunnen te zitten en ziet het er niet naar uit dat dit team zich nog jaarlijks aan de top van de derde klasse zater dagvoetbal zal manifeste ren. Dit is gebaseerd op de al eerder gedane opmerking dat Ad Versluijs er alles uit haalt wat er in zit en dat na drie jaar dit niet kan blijven duren mede omdat vaste krachten van dit team ook ouder worden. Ad Versluijs: „Om kampioen te worden heb je natuurlijk een flinke dosis geluk nodig. Dat is al gemeen bekend. Als je drie jaar lang de promotie net niet kunt verwezenlijken, maar je leunt er iedere keer weer erg dicht tegenaan, dan is het voor mij duidelijk dat het niet mee zit. De mogelijkheid is dan in ruime mate aanwe zig dat je de vierde keer plat op je gezicht valt. Want als je drie seizoenen meedraait aan de kop van de derde klas, dan kun je praktisch niets meer winnen alleen maar verlie zen. Behaal je de titel dan zeggen ze: „het werd tijd", eindig je weer als tweede of derde dan is dat heel nor maal. Maar eindig je als vijfde of zesde dan heb je ge woon slecht gedraaid. Kort samengevat houdt het in dat je weinig te winnen hebt, maar veel te verliezen. Daar staat natuurüjk wel tegen over dat een team als het onze dat nu al drie jaar sterk meedraait ook over een enorde dosis ervaring be schikt en volgens mij nooit erg ver weg kan zakken op één seizoen. Wij krijgen er naar ik vernomen heb een viertal spelers bij, maar of daar bruikbaar materiaal bij zit voor een eerste elftal weet ik niets van. Ik vermoed van niet, want als er een bekende naam bij dat viertal had ge zeten had ik dat al wel ge hoord. Wij moeten er natuur lijk ook niet op rekenen dat er gerenommeerde spelers - voor Zeeuwse begrippen - zich bij ons zo maar aanmel den. Dat komt door het simpele feit dat je bij ons nog moet betalen om mee te mogen voetballen terwijl dat bij ver schillende andere verenigin gen wel anders is". Ad Ver sluijs heeft zich voorgeno men om het komende seizoen niet meer de nodige aan wijzingen en commentaren aan de 23 acteurs (inclusief de scheidsrechter) luidruch tig te spuien. Ad Versluijs: „Daar ga ik maar vanaf zien, want het komt allemaal ver keerd over, voornamelijk Zaamslag-trainer Ad Versluijs: Ik heb me voorgenomen me dit seizoen rustig te houden op het trainersbankje. Ik ben alle commentaren meer dan beu". omdat er van die kereltjes zijn die dat via de krant op blazen. Het logische gevolg daarvan is dat iedereen, waar je ook komt, je als een soort boeman gaat beschouwen. Daar komt dan nog bij dat dat mannetje in zijn zwarte pakje me meteen een waar schuwing geeft als ik aan wijzingen over probeer te brengen op de spelers. En waarom doet dat scheids- rechtertje dat? Die doet dat gewoon om eens even aan het publiek te laten zien dat hij Ad Versluijs durft aan te pakken, een belachelijke zaak natuurlijk. Nee, vol gend seizoen houd ik me rus tig, misschien hebben ze dan wel weer wat anders op of aan te merken". Opvallend van het afgelo pen seizoen is wel dat Zaam slag meer scoorde dan voor gaande jaren, maar ook meer tegendoelpunten moest in casseren. Ad Versluijs: „Ik weet ook niet precies hoe dat komt; bewust is dat in ieder geval niet tot stand gekomen. Het is beslist ook niet zo dat ik de jongens de eerste jaren defensiever heb laten spelen dan nu. Nee, integendeel, zo lang ik Zaamslag train ben ik er steeds van uitgegaan dat zowel uit als thuis tegen welke tegenstander dan ook we spelen om twee punten te pakken. Ik vertik het om mijn team op een tegenstander in te gaan stellen. Namen van spelers van bepaalde tegen standers zeggen mij ook niets, ik ken geen enkele spe ler uit de derde klas. Voor mij geldt de regel dat de tegen stander zich maar aan ons moet aanpassen en dat is tot nog toe aardig uitgevallen". ZAAMSLAG Trainer: Ad Versluijs. Selectie- groep: (onder voorbehoud): Adri van de Eynde, Rinus Zeger, Wim Verlin- de, Jan de Hamer, Frans Zeger, Jan Dees, Cor Bakker, Henk Sutherland, Cor Zeger, Rinus Seheele, Johan van Westen, Kees Kempe, Frans Deur waarder, Sjaak Lokerse, Dries Stouthamer, Ad Dees en Theo Dees. TERNEUZEN/HOEK - Kees Pladdet, al vele jaren lang de uiterst betrouw bare sluitpost van de za terdagamateur Hoek ziet het - al blijft hij in zijn uitspraken uiterst voor zichtig - voor het ko mende seizoen in die derde klasse beslikt wel zitten. De enkele optimis tische kanttekeningen die hij plaatst en vooral zijn steeds terugkerende vin gerwijzing naar de kant van de niet te stuiten jeugd laten vermoeden dat het antwoord op de stereotiepe eindvraag: „Hoever komt Hoek" (Pladdet noemt de club een outsider voor de titel) een hogere waardering verleend moet worden als de toon waarop deze prognose gegeven wordt: schuchter. De doelman van Hoek, in de voorbereiding op zijn veertiende seizoen bij de tri colores en sinds het vertrek van Adrie de Putter naar Terneuzense Boys vorig jaar tot aanvoerder van de forma tie gebombardeerd, laat op zijn gezellige „stulp" die hij in de Terneuzense IJsbaan- straat driftig (nou ja...) aan het moderniseren is, geen twijfel bestaan over het aan tal bewoners dat men daar normaliter kan aantreffen. Boven de naam „PLADDET" is een afbeelding te zien van drie figuren, uitgesneden in hout en door een hand-in- hand verstrengeling aange vend dat het trio een eenheid vormt. Samen hoort. Me vrouw Pladdet (al van kinds been af goed.voetbalgek'en de sport met de paplepel in gegoten - ze zal tijdens het gesprek soms corrigerend en j <<5 L_» aanvullend functioneren) is trots op die hobby van haar man en beaamt dat het drie tal op de pui inderdaad Kees, zijzelf en zoon Benno voor stelt. Een andere houtsnede waarop - tussen nog meer van dit soort huisvlijt - vier personen een plaats gekregen hebben blijft onbesproken. Wie zich nu afvraagt wat deze hobby van Kees Plad det, in het leven van alledag PTT-ambtenaar, met voetbal te maken heeft kijkt niet ver der dan de oppervlakte. De diepte, de zin voor propor ties, de soms niet afgewerkte details verraden een concept dat in voetbaltermen uitge drukt speelsheid, betrekke lijkheid en overzicht doen vermoeden. Dat overzicht geeft de Hoek-captain van tussen de palen een dirige- ntenrol: hij organiseert, geeft aanwijzingen, vangt fouten op. Hoek is er best gelukkig mee (dit dan uit andere bron), heeft nog geen moment spijt gehad dat Kees Pladdet de overstap van Terneuzense Boys destijds gemaakt heeft. Pladdet: „Jan Kiel, Piet de Koeyer en nog wat Hoeks „ongeregeld" hebben me des tijds in café De Instuif te kennen gegeven dat het na tuurlijk niet aanging een vrouwtje uit Hoek weg te komen halen (uit een voet balfamilie nog wel) zonder bij de club te komen spelen". Zo belandde Kees Pladdet in de Lovenpolder, stak hij onder trainers Piet Meeuw- sen, Piet Dieleman en Ron Bouchaut het nodige op. Daarbij wil hij wel kwijt dat laatstgenoemde trainer het aanvallend voetbal bij de tri colores duidelijk heeft ge propageerd en hij noemt dat een grote verdienste. Na de Terneuzen-exodus die Frans van de Peyl en Al win Dey als aanwinsten in de selectie bracht moest men afgelopen jaar de tegenvallers incasse ren van een vertrekkende aanvoerder De Putter en een grotendeels verloren seizoen van levensgevaarlijk aanval lend „frommelaar" Piet de Koeyer. Daardoor kwam er niet uit wat men er van ver wacht had. „We groeien echter in de breedte", meent Kees Plad det. Vijf jaar geleden vreesde ik voor degradatie omdat er niets achter de hand was. Waarschijnlijk heeft de komst van DOW hier een grote vinger in de papanders kan ik niet verklaren waar de jeugd nu zo nadrukkelijk vandaan komt. Belangrijk echter is dat die jeugd klaar staat, op doorbreken en zeker een kans krijgt nu Han van der Hooft verantwoordelijk is voor de eerste selectie. Van der Hoofts voorkeur voor verantwoorde verjonging kennend zullen de „ouwe mannen" aan de bak moeten. Tot voor kort was dat niet zo nodig, toen kon men nog met één arm op de rug een plaats in het eerste team pakken. Dat is over, zal zeker gunstig werken. Danny Elve, Jan Hamelink, Jan Putter, Rob bie de Smet (mevrouw Plad det vult hier het lijstje aan) knokken zich zó uit de A-junioren naar een selectie. Enorm". De 31-jarige doelman meent verder dat tijdens het voorbije seizoen deze jeugd de zaken al voor een groot deel gemaakt heeft en ba seert zijn voorzichtige prog nose als titelfinalist op vier pijlers: een enthousiast, hard werkend bestuur; sfeer in de ploeg (niemand vertrekt); Hoek-aanvoerder Kees Pladdet: ,,De jeugd staat klaar en krijgt straks zeker een kans van Van der Hooft". een bloeiende jeugdafdeling en vertrouwen in de nieuwe trainer. Daarnaast blijft masseur Cor Dey van niet te schatten waarde. „Je kunt de zaakjes echter nog zo goed voor mekaar hebben, een beetje geluk heb je toch nodig. Er zijn zoveel factoren die het ritme kun nen verstoren, de ploeg uit balans kunnen brengen kom in december nog eens terug dan weet ik meer. Nu tip ik Serooskerke, Zaamslag enHoek als kansheb bers voor de finale, hoewel, prognoses zijn er kennelijk alleen om omver gekegeld te worden". Niet voor zoon Benno, die weet nu al wie de beste is. Op onze vraag daarnaar weet hij heel gedecideerd: „Mijn va der". Daar houden we het dan maar op. Hoek zit goed met zijn doelman. HOEK Trainer: Han van der Hooft. Selec- tiegroep: Kees Pladdet, Adrie Koster, Peter Kole, Benny de Weerd, Alwin Dey, Jan Hamelink, Jan Kiel, Frans van de Peyl, Piet de Koeyer, Jan Meertens, Danny Elve, Robbie de Smet, Jan Putter, Peter Hamelink (en het jeugdmateriaal, dat Van der Hooft zeker een kans zal geven als hij een overzicht heeft van de troepen). SEROOSKERKE Twee factoren zullen de competitie voor Seroos kerke bepalen. Hoe rea geert de ploeg op het ver trek van Chris Riemens naar Roda JC en hoe zal de tegenstander de ploeg van Henk Versluys bestrijden nu men bekend is met het niateriaal waarover Se rooskerke de beschikking neeft. Henk Versluys heeft net antwoord niet voor handen. „Afwachten, het zal erg moeilijk worden de prestatie ran vorig seizoen te evenaren 'aat staan verbeteren. Toch oen ik erg gelukkig met het teit dat we niet gepromo- veerd zijn. De ploeg was te J°ng en zou mogelijk een enorme dreun gekregen heb- "en in die tweede klasse." °t de ploeg nu rijp is voor de titel is moeilijk te voor spellen, Immers, de gemid delde leeftijd van Seroos kerke ligt met ver boven de twintig, het spel zal anders afgestemd moeten worden nu Riemens vertrokken is en de tegenstander kent Seroos kerke. Ondanks deze nadelen sluit Versluys een hogp klas sering niet uit. „Uiteindelijk kan één speler een pToeg ook niet maken. Waarschijnlijk gaat Han Lobbezoo de taak van Chris Riemens overne men. Met een Jan Moelker, (eigen kweek) en de overge komen Piet Jobse, (vorig sei zoen Veere) moet het elftal op de huidige sterkte gehand haafd kunnen blijven". Fa vorieten die samen met Se rooskerke de dienst uit gaan maken zijn in de ogen van Versluys het Zeeuwsch- Vlaamse Zaamslag, altijd een lastige klant, Kloetinge en mogelijk nieuwkomer Bruse Boys. „Een elftal dat voor de eerste keer in een hogere klasse uitkomt speelt het eer ste seizoen altijd goed, we hebben dat zelf meege maakt." Serooskerke heeft verder een enorme reputatie als cupfighter, daarin haalde het de kwartfinale, een op zienbarende prestatie voor een derde klasser. „Als we elke competitiewedstrijd de zelfde inzet aan de dag leg gen die we toen gehaald heb ben dan moet zijn elftal dicht bij de titel eindigen." Een waarschuwing aan het adres van diegenen die dezelfde aspiraties koesteren als Se rooskerke. SEROOSKERKE Trainer: Henk Versluys. Selectie- groep: Jan Riemens, Wim van Have- ren, Wim Duivekot, Han Lobbezoo, Piet Jobse, Adrie Moelker, Henk Wondergem, Wim Allaard, Jaap Al- laard, Lou Dekker, Joop Watel, Bram Vader, Ko Bouterse en Peter Louwer- BRUINISSE - Nico de Frel deed bij aanvang van het seizoen een stap terug. Verliet WHS en kwam te recht bij vierdeklasser Bruse Boys. Tot op heden heeft hij van die stap nog geen moment spijt gehad. Talent bleek er in Brui- nisse voldoende aanwe zig, ook de inzet was op timaal maar wat in het huidige voetbal niet meer leek voor te komen ge beurde in het aardige vis sersdorpje. Bruse Boys trainde slechts één keer per week, beschikte daardoor niet over een ploeg die negentig minuten kon gaan en bleek ook in collec tieve zin niet sterk te zijn. Met De Frel is verbetering in di e toesta nd geko men, het ta lent kwam tot zijn recht en Bruse Boys werd dankzij een sterke tweede competitie helft kampioen. „Onvoorstelbaar eigen lijk", zegt De Frel, „slechts één keer trainen per week. Ik heb dan ook onmiddellijk verandering in die situatie gebracht". Met succes. Ble ven de prestaties tijdens de eerste helft misschien wat onder de maat, het tweede gedeelte daarentegen ver speelde Bruse Boys vrijwel geen punt en die ingeslagen weg wil De Frel ook het ko mende seizoen vervolgen. Dat het een stuk moeilijker gaat worden is uiteraard een duidelijke zaak en „Behou den wat vorig seizoen bereikt is" wordt dan ook de lijfs preuk waarmee Bruse Boys aan het avontuur begint. De ploeg zal dit jaar echter spe len zonder Eddy Schild, de knappe middenvelder die vanwege werkzaamheden een punt achter zijn carrière KLOETINGE - Kloe tinge zit nog duidelijk in een opbouwfase volgens trainer Cor Hollestelle, die een tweejarig contract heeft bij de groenwitten, die vorig seizoen lange tijd goed lagen in de race om de titel, maar in de slotfase duidelijk moesten afhaken. „Ook in het komend sei zoen zie ik een kampioensti tel niet direct voor ons", zegt Hollestelle die geporteerd is voor doorstroming van de jeugd. Dat heeft echter alle maal wat tijd nodig. „Boven dien ontwikkelt niet elke jonge speler zich zoals men aanvankelijk had gehoopt", bekent Hollestelle. „In feite is vorig seizoen alleen René Repkes doorgebroken". Toch heeft Cor Hollestelle behalve Kees Bastiaanse en Wijnand van de Net - die vorig seizoen in het tweede team opereer den - ook drie 17-jarige spe lers binnen geloodst bij zijn A-selectie, die uit negentien man bestaat. Diederik Hiensch, Jaap den Enge lsman en Cor van den Houten vormen het trio, dat nu de kans krijgt zich waar te ma ken. Zij hebben zich in ieder geval gepresenteerd als ta lentvolle jongeren. Twee oud-gedienden, Cees de Mol en Rinie Vermeulen, keren niet meer terug in de Kloetinge-trainer Cor Hol lestelle: ,,Ook het komende voetbalseizoen zie ik een titel nog niet zitten voor ons". basis-formatie. Eerstge noemde gaat voor Kapelle spelen en Vermeulen stopt. Beiden stonden op de nomi natie voor het tweede elftal en van een geducht verlies is dan ook geen sprake. Aanvankelijk zag het er ook naar uit dat Frans Schouw niet meer beschik baar zou zijn (onwillige knie die men toeschreef aan slij tage). Een specialist in Nij megen dacht er anders over en de meniscus-operatie die toen volgde is goed uitgepakt voor Schouw, zodat ver wacht kan worden dat deze talentvolle middenvelder zijn carrière kan voortzetten. Scoren bleek in de vorige eompetitie moeilijk te zijn gezet heeft. Een verlies dat zwaar weegt, maar gecom penseerd moet worden door de collectiviteit van een elftal dat Bruse Boys heet. „Een vooraanstaande rol is zeker niet weggelegd voor ons. Wanneer we de middenmoot halen ben ik dik tevreden, mede gezien de geringe aan vulling die Bruse Boys dit seizoen te verwachten heeft", zegt De Frel, die zijn contract pas na veel aandringen ver lengde. „Wanneer echter met dezelfde inzet gespeeld wordt, het trainingspercen- tage op dezelfde hoogte blijft liggen ben ik zeker niet bang voor de derde klasse. Bruse Boys heeft kwaliteit genoeg in huis". BRUSE BOYS Trainer: Nico de Frel, Selectie- groep: Rinus Quist, Lein Olree, Fred Hoofdman, Jan van de Berge, Rinus Labeur. Adrie de Jonge, Cees Willem- se. Leen van de BeijlJan Korstense Wim Geluk, Frans den 'Ouden, Jaap van de Berge en Piet van de Berge. voor Kloetinge. Die produc tiviteit hoopt Cor Hollestelle te kunnen opvoeren, omdat Rinie Walraven zich inmid dels heeft ontwikkeld tot een behoorlijke centrumspits terwijl in de frontlijn ook de jonge Cor van den Houten zich wel eens kan manifeste- Het beschikbare spelers materiaal bij Kloetinge is ook voor het komend seizoen kwalitatief zeer behoorlijk. De B-selectie bijvoorbeeld bestaat uit 22 spelers waar onder routiniers als Kees Kleppe, Hans Verstrate, Piet Baarends en Kees van Keu len. Het tweede team van Kloetinge dat vorig seizoen kampioen werd komt straks uit in de landelijke derde klas. Allemaal positieve ge luiden dus uit het 'Vesselo- park waar de trainingsac- commodatie ook wat meer is aangepast aan de wensen door het plaatsen van twee nieuwe lichtmasten, naast de reeds bestaande en een wat groter trainingsveld (gras mat). KLOETINGE Trainer: Cor Hollestelle. Selectie- groep: Leo Uiterhoeve, Wim Kats- man, Johnny Hollestelle, Kees Kats- man, Meindert Storm, René Repkes, Kees Bastiaanse, Diederik Hiensch, Johan le Conté, Frans Schouw, Wij nand van de Net, Ad Minnaar, Jan Pannekoek, Jaap den Engelsman, Leo Slabbekoorn, Rinie Walraven, Ge rard Teileman, Wim de Vos en Cor van den Houten. MIDDELBURG - „Wat ik Yerseke dit jaar te wei nig gegeven heb zal ik het volgende seizoen inha len", zegt Bert Pentury. Inderdaad, Zeelands enige trainer met een A-diploma kon zich tij dens het vorige voetbal seizoen niet optimaal in zetten voor Yerseke. Stu~ die was de voornaamste oorzaak. Ondanks dat werd Yerseke derde en dat was aanmerkelijk beter dan het voorgaande sei zoen. Een verdienste van Pentury...? „Kwaliteit was er vol doende. Het is er misschien beter uitgekomen onder mijn leiding, ik weet het niet maar één ding is wel zeker, Yerseke kan meer, daar ben Ik van overtuigd. Spreken over een even-' tuele titel; Bert Pentury is realist en zijn grote vakman-' schap komt tot uiting wan neer hij stelt dat kampioen worden een combinatie is van een aantal factoren en geluk. Hij is realist genoeg om de kous af te doen met vage veronderstellingen. „We zien wel hoe het loopt. Voorspellingen maken kan nauwelijks bij voetballen ho ren, de bal is rond". YERSEKE Trainer: Bert Pentury, Selectie- groep: Hugo Bol, Leo van Ast, Sjaak de Baar, Hans Bakker, Klaas van Bel- zen, Sam Blommaert, Wies Boone, Kees Goedegeburen, Jan Hiesje, André Kosten, Huib Kosten, André Nxeuwenhuize, Lou Minnaard, Frans Polderman, Hans Zoetewij, Peter Wilting en Henk Zuidweg. „Het wordt ook dit jaar weer erg moeilijk. Ik hoop dat we het redden, maar op timistisch ben ik beslist niet", zegt Sjaak Moerland, aanvoerder van Smerdiek. Moerland is realist genoeg om te beseffen dat aanvulling vanuit de jeugd onontbeer lijk is om mee te blijven spe len op het niveau van de derde klasse zaterdagvoet bal. Het vorige seizoen wist Smerdiek nog net de dans te ontspringen, omdat het Bre dase The Gunners nog zwak ker was. Wie nu het kind van de rekening wordt „We hebben vrijwel geen voorhoedespelers. Alleen Ja- ques van Vossen is een speci fieke aanvaller, de rest is noodgedwongen naar voren verhuisd". Hoe groot het gemis aan aanvallers eigen lijk wel was werd duidelijk toen men de vorige doelman, Jos van Splunter, de spits in- dirigeerde. „Van Splunter kon goed koppen en van daar", zegt Moerland, die naast aanvoerder ook de functie van secretaris bij Smerdiek vervult. Ik hoop dat de spelers beseffen dat er pun ten gepakt moeten worden in de beginfase van de competi tie, alleen dan bestaat de kans dat Smerdiek ook het volgende seizoen nog in de derde klasse speelt", zo be sluit hij. SMERDIEK Trainer: Kees van Wijngaarden Selectiegroep: Wim Scherpenisse, Jan Giljam, Hennie Zwagemakers, Adrie van Hemert, Rien Koopman, Piet van Dalen, Jaap Moerland, Sjaak Moerland, Rien Vroegop, Wim Vroe- gop. Jos van Splunter, Sjaak van Vos sen. De Meeuwen, dat vorig jaar een stap terug moest doen heeft ook in de derde klas moeite gehad om zich te handhaven. „Een terugslag krijgt,elke club wel eens", zo stelt Voorzitter Cees Cijvat vast. „In feite is dat dus niets bijzonders, maar je moet na tuurlijk wegen proberen te vinden die naar herstel lei den, In ieder geval zijn wij als .bestuur, maar ook het me rendeel van de spelers con tent met de terugkeer van Cas Hubregtse als trainer. We hebben hem niet gecon tracteerd met de gedachte in het komend seizoen reeds de titel te grijpen. Maar we hopen uiteraard we! dat er een periode van nieuwe im pulsen wordt ingeluid". „Voetbaltechnisch lieten wij het dl laatste jaren afwe ten", bekent secretaris Izaak Ovaa. Daarom is het zo klaar als een klontje dat we uitke ken naar een trainer wiens oefenstof vooral is gebaseerd op techniek. De Meeuwen, dat zeven jaar in de tweede klas ver toefde zag in het vorige sei zoen, toen men een trapje lager moest spelen ook de publieke belangstelling da len. Het ledental overigens niet. Zoutelande telt zo'n 1200 inwoners en daarvan zijn er 330 lid van De Meeu wen. „Dat zegt toch wel wat", stelt Izaak Ovaa vast. „Wij blijven bij de jeugd een populaire vereniging". Cas Hubregtse heeft een voorlo pige selectie geformeerd van 25 man. Het plan bestaat om met 18 spelers door te gaan. DE MEEUWEN Trainer: Cas Hubregtse. Selectie- groep: Piet Strot, Jan Janse, Klaas van de Bie, Plet Dingemanse, Frans Janse, Bram Pattenier, Kees van Sluis, Kees Davidse, Daaf Faasse, Wim Ovaa, Louw Huibregtse, Daan Patty, Piet van de Welle, Daaf Franc- ke. Karei Francke, Arjen van der Meer, Jasper Dingemanse, Jos Vos, Kees Roelse, Mario Matelessy Pieter Kerkhove, Johan Huibregtse, Chris Leijnse en Adrie de Nooyer. S -

de Stem | 1978 | | pagina 37