«ü- m. WEMELDINGE NEDERLANDS KAMPIOEN GOUDSWAARD STERK IN CONCOURS WALCHEREN SNOODIJK EERSTE IN AXELSE CROSS ONSPORTIYITEIT IN RVO-VOETBAL irs irs- teurs teurs Inteurs iurs Resultaten kringconcours Serooskerke Sluiskil Oranjelint l'itslagen A 54* sport 3iCI lw afnemers lit hun optiek leschouwd. Igeld wachten? |mer? investeringen met Midden- en Ivan uw Ifaktoring et mij opnemen? dden- en Kleinbedrijf ;r computers van ARC rzenden aan: fner 1555, POED buwkunde en piping I in Noord-Brabant vra- ouw/panelenbouw jp dinsdag 13-6- )t Euromotel Ros- 19.00 uur. katie dagelijks B20-20277 070-647944 nk (Van B-J) onze voetbalmede werker) ZEIST - Voor het eerst in het Zeeuwse afdelingsvoet bal heeft een zaterdagclub het kampioenschap van Nederland behaald. We- meldinge kan de komende weken uitbundig feest gaan vieren. Het had aan drie keer een 1-0 zege voldoende om zich tot winnaar te laten kronen en tevens de kroon te zetten op het werk dat de Axelse trainer Arie Dekker voor zijn club heeft gedaan. „Toch was ik met een be paalde angst naar Zeist ver trokken", aldus Dekker. „Ik wist dat met name Stormvo gels uit IJmuiden over een bij zonder sterk elftal beschikt. Het heeft enkele lange jongens in de voorste lijn die met het hoofd gevaarlijk kunnen wor den. Ik heb dat probleem opge lost door reserve-doelman Ko van Stel in het doel te zetten, eenlange jongen die de gevaar lijke voorzetten op de juiste wijze taxeerde. Daardoor wonnen we de belangrijkste wedstrijd van het toernooi. In deze titelstrijd kwamen naast Wemeldinge en Stormvogels ook Trajanus uit Nijmegen en Oosterwolde uit Gelderland in actie. Wemeldinge moest het tij dens de eerste wedstrijd op nemen tegen Oosterwolde. Met enig geluk wist men deze partij winnend af te sluiten. Na zeven minuten hielp de doelman van Oosterwolde opponent We meldinge. Hij liet een corner los en dat bood Cees Koopman de mogelijkheid van dichtbij te scoren. Koopman hield aan deze actie overigens minder prettige gevolgen over want zijn knie kwam dermate in de verdrukking dat de knieban den het op enkele plaatsen be gaven. Een eerste onderzoek in het medisch centrum van Zeist bracht echter tot uiting dat de schade nogal mee zal vallen. Tegen de nieuwe competitie zou Koopman weer speelklaar moeten zijn. Na rust kreeg Wemeldinge door knap coun tervoetbal nog enkele kansen maar het bleef op 1-0 omdat j het geen raad wist met die mo gelijkheden. Stormvogels bleek de tweede hindernis die opnieuw erg knap genomen werd. Met in de hoofdrol WIM JEREMIASSE eindigde zondag in Rijkevorsel op een vijfde plaats in een door Pa trick Lerno (België) gewonnen wedstrijd over 119 kilometer. Reinier Stroosnijder werd elf de. SKI - Het volgende skisei zoen zullen ook combinaties tellen voor het programma van de wereldbekers. Dit is in Pa- nls bekend geworden. Vorig jaar werd er geen rekening ge houden met de combinatie en telden alleen de resultaten in de drie onderdelen (afdaling,: slalom en reuzeslalom) afzon derlijk. SCHAKEN - Hans Böhm is in Weesp snelschaakkampioen van Nederland geworden. Böhm verzamelde zes en een halve punt uit negen partijen, eén punt meer dan Fred van der Vliet en Piet Hondema die °p de gedeelde tweede plaats eindigden. reserve-doelman Van Stel hield Wemeldinge de zaak ach teraan goed gesloten, beperkte zich tot countervoetbal en sloeg enkele minuten voor rust toe door Simon op 't Hof die een combinatie over drie schijven doeltreffend wist af te ronden. Het laatste obstakel vormde Trajanus, al uitgeschakeld op dat moment maar dat toch zijn sportieve plicht vervulde. Daardoor moest doelman Anton Lampe enkele keren handelend optreden en dat deed hij met verve. Het verlos sende doelpunt, een gelijk spel had overigens al voldoende geweest, kwam er enkele mi nuten voor het einde. De Vos was de maker en bezorgde Wemeldinge op die manier de titel. Vrijdag 30 juni gaat men in Wemeldinge het behalen van de titel vieren en tevens wordt dan een receptie gehouden ter gelegenheid van het 25-jarige voorzitterschap van Max Koopman. Uitslagen: Storm vogels - Trajanus 2-0; Ooster wolde - Wemeldinge 0—1; Tra janus - Oosterwolde 0-2; We meldinge - Stormvogels 1-0; Stormvogels - Oosterwolde 2-2; Trajanus - Wemeldinge 0-1. Eindstand: 1. Wemeldinge 3-6 (3-0); 2. Stormvogels 3-3 (4-3); Stormvogels w.n.s. 3. Oosterwolde 3-3 (4-3); 4. Tra janus 3-0 (0-5). Manna de Schipper in actie op Chimra Nom van de Oranjezon tijdens het concours hippique van Walcheren in Serooskerke. (Van onze paardesportmedewerker) SEROOSKERKE - De uitslagen van het kringconcours hippique, dat zater dag in Serooskerke werd gehouden zien er als volgt uit: Achttallen dressuur ring 1: Schouwse Ruiters (paarden); 2. Gouwe Reyers (pony's); 3. Gouwe Reyers (paarden4. Gouwe Reyers (pony's) Viertallen: 1. Oranjezon (pony's); 2. Westelijk Schouwen (pony's); 3. Wal cheren (paarden). Ring 2 individuele dressuur pony's klasse M: 1. Connie Gijsbertse met Joy (Gouwe Reyers). Klasse L2: Peter Klaasse met Dusky (Gouwe Reyers). Ring 2 individuele dressuur paarden klasse L2: 1. Bram Maljaars met Mona Lisa (Oranjezon); 2. Marjan de Nooyer met Nobles (Gouwe Reyers); 3. Gilles Quist met Narfi (klasse M van Walche ren); 4. Lily Keim met Saffier (Gouwe Reyers). Ring 3 individuele dressuur paarden: 1. Jaap Joosse met Olympic (Gouwe Reyers); 2. Nicoline de Vos met Melody (Gouwe Reyers); 3. Nico Beye met Marco (Westelijk Schouwen); 4. ex aequo Piet van Nieuwenhuijzen met Pauline (Walcheren); Henk Maljaars met Wentos (Oranjezon); Jan Klompe met Olaf (Schouwse Ruiters) en Ad Landsheer met Nexilo (Oranjezon). Ring L-dressuur paarden: 1. Jan van de Bijl met Okanja (Schouwse Ruiters); 2. Piet Bommel je met Saskia (Oranje zon); 3. Michel Rotte met Wervelwind (Oranjezon); 4. Henk Schipper met Sabra (Oranjezon); 5. Winny de Land meter met Odin (Gouwe Reyers); 6. Nic. van de Bijl met Solon (Schouwse Rui ters). Ring 5 BI-dressuur paarden; 1. Ad de Kok met Peter Spencer (Oranjezon); 2. Eric van de Koorde met Specify (Bru); 3. Marjo Crucq met Rinke (Walcheren); 4. mevrouw Goudswaard met Pandora (Oranjezon); 5. Doeska Delfos met Tjarda (Walcheren). Ring 6 B2-dressuur paarden; 1. Jo- landa Crucq met Polstra (Walcheren); 2. Janny Jongert met Okana (Westelijk (Van onze paardesportmedewerker) SEROOSKERKE - Op de ruime terreinen van manege „De Eendracht" aan de Rijkebuurtweg in Serooskerke, werd zaterdag een geslaagd kringconcours hippique ge houden voor paarden en pony's. Een hippisch evenement waaraan werd deelgenomen door alle verenigingen die zijn aangesloten bij de Koninklijke Federatie van Lande lijke Rijverenigingen, afkomstig van Walcheren en Schouwen-Duiveland. Acte de présence in Serooskerke gaven: De Gouwe Reyers uit Serooskerke, De Scheldestad uit Vlissingen, Oranjezon uit Vrouwenpolder, Walcheren uit Nieuw- en St. Joosland, „Bru" uit Bruinisse, Westelijk Schouwen uit Haamstede, De Schouwse Ruiters uit Drei- schor en de Burghtruiters uit Middelburg. Ruim tweehonderd ruiters en amazones verschenen aan de start in de verschillende ru brieken afdelingsdressuur, in dividuele dressuur, springen en de rubrieken bestgaand rij paard en rijpony. Bij de afdelingsdressuur in ring I reed het achttal van de Schouwse Ruiters zich naar een eerste plaats met een pun tentotaal van 12'/2. Opmerke lijk hier was dat de Gouwe Reyers zich als de grootste concurrent van de Schouwse Ruiters ontpopte. De formatie uit Serooskerke heeft veel dressuurklasse in zijn gelede ren. Dit blijkt wel uit de resul taten: een tweede en een vierde plaats voor twee achttallen pony's en een fraaie derde plaats voor het achttal paar den. Bij de viertallen was het oranjelint voor de pony's van Oranjezon uit Vrouwenpolder. In de individuele dressuur po ny's klasse L behaalde Ad van 't Westeinde met Emeriando van de ponyclub Walcheren het hoogste aantal punten: 136. In de klasse L2 indivi duele dressuur veroverde Peter Klaasse met Dusky van de Gouwe Reyers een knappe eer ste plaats met 130 punten. Connie Gijsbertse met Joy van de Gouwe Reyers toonde zich uitstekend op dreef in de indi viduele M-klasse dressuur. Zij behaalde niet minder dan 135 punten en dat was dikgoed voor het oranjelint. In de indi viduele dressuurklasse L paarden kwam Jan van de Bijl met Okanja vgn de Schouwse Ruiters op de hoogste trede van het ereschavotje te staan met zijn 139'A punt. Het B-springen pony's leverde suc ces op voor Linda Verlaan met Heidi van Oranjezon. Zij toonde zich de sterkste van een veld van 23 deelnemers waar van er slechts negen rond kwamen. Bij de paarden werd er in de klasse B beter gesprongen dan bij de pony's. Het oranjelint was hier voor Corry Core met Nelson van Walcheren. Bij het. L-springen pony's slechts een tiental inschrijvingen. De strijd was er echter niet minder om en na een boeiend gevecht om de hoogste eer mocht Ma rina de Fouw met Reasan van Walcheren zich laten huldigen. Bij het L-springen paarden vijf deelnemende combinaties. Gilles Quist met Narfi van Walcheren zegevierde hier knap. Walcheren beschikt over voldoende springtalent. Drie eerste plaatsen (L-springen paarden en L-springen pony's en B-springen paarden) tonen dat wel aan. Het M- en Z-springen werd in handicap- vorm verreden. Zowel de eer ste als de tweede plaats ging naar de Schouwse Ruiters, respectievelijk naar Bas. Goudswaard met Mon Ami (winnaar van de NCRV- springtrofee in Axel) en Nic van de Bijl met Solon. In de rubriek bestgaand rij paard en pony in totaal 55 in schrijvingen. Een lastige op gave voor de jury om met zo'n groot aantal deelnemers tot een juist oordeel te kunnen komen. Bij de paarden ging het oranjelint tenslotte naar Ad Bakker met Maurits van Wes telijk Schouwen en bij de po ny's ging de eerste plaats naar jacky Quaak met Goldscar van Een kringconcours hippique met in de lichte en hogere dres suur leuke verrichtingen, maar in de B-dressuur en caprilli- proeven veel deelnemers die beter nog een concours hadden kunnen afwachten om nu al in actie te komen. Verschillende combinaties bleken er nog niet rijp voor te zijn en daarom nogal wat teleurstellingen in dividueel en matige prestaties. De parade stond onder leiding van Jan Vader. Al met al een leuk kringcon cours hippique, waarop het bestuur-bestaand uit Ko de Nood (voorzitter), Jo Crucq (secretaris), Jan Louwerse (penningmeester) en de leden mevrouw De Bruin en me vrouw Kalkman-met genoegen terug kunnen blikken. Men be schikt bij „De Eendracht" over een voortreffelijke en ruime accommodatie. Terreinen die zo ruim zijn, dat ze zonder meer geschikt zijn voor de or ganisatie van een provinciaal concours hippique. Jammer dat dit tot nu toe niet is voor gekomen op Walcheren, want de organisators zijn er zeker geschikt voor. Aldert Schol uit Sluis met zijn VW in actie tijdens de race in de standaardklasse Schouwen); 3. Rien de Klerk met Orma (Walcheren); 4. Jacqueline Gouds waard met Heidi (Burghtruiters). Ring 7 L-dressuur pony's: 1Ad van 't Westeinde met Emirando (Walcheren); 2. Kees den Herder met Yvonne (Gouwe Reyers); 3. Joska Louwerse met Fabiola (Gouwe Reyers) en Ingeborg Jonker met Fleur (Westelijk Schouwen); 5. Johanna Kranenburg met Florus (Gouwe Reyers); 6. Annelore Bax met King Brown (Oranjezon); 7. Kees de Visser met Kersto'n (Gouwe Reyers). Ring 8 L-dressuur pony's: 1. Marina de Visser met Chimra Nom (Oranjezon); 2. Jacco Nieboer met Florian (Oranje zon); 3ex aequo Elly de Buck met Trees (Gouwe Reyers) en Tjitske Schaap met Monaco (Scheldestad); 5. ex aequo Ma- rieka Gulik met Irish Coffee (Oranje zon) en Jan Jongert met Jantien (Weste lijk Schouwen); 7. Annelies de Buck met Swieber (Gouwe Reyers; 8. André Louwerse met Ineke (Oranjezon). Ring 9'B2-dressuur pony's: 1. Heidi Rotte met Jonker (Oranjezon); 2. Ina Wagenaar met Nancy (Burghtruiters); 3. Ilse Schrama met Paola (Burghtrui ters); 4. Jorien van Leer met Goldy (Burghtruiters) en 5. Conny van de Hoek met Lady (Gouwe Reyers). Ring 10 B2-dressuur pony's: 1Ma ja van Westen met Dameldo (Walcheren). Ring 10 Bl-dressuur pony's: 1. Ma rion Zandee met Camina Nikos (Oran jezon); 2. ex aequo Anneke Louwerse met Ricardo (Oranjezon) en Han Wattel met Rian (Oranjezon); 4. Jan de Visser met Olivier (Oranjezon); 5. Petra Mos- tert met Fanny (Westelijk Schouwen). Ring 11 caprilliproef paarden: 1. Jan van de Bijl met Okanja (Schouwse Rui ters); 2. C. Struijk met Hairos (Schouwse Ruiters); 3. Eric van de Koorde met Specifity (Oranjezon); 4. Piet Mommelje met Saskia (Oranjezon). ZEIST - Sluiskil heeft het huzarenstukje van Wemel dinge niet kunnen herhalen. Van de vier ploegen die zon dagmiddag op het KNVB- sportcentrum streden voor de hoogste eer moest Sluiskil ge noegen nemen met de vierde plaats. Al tijdens de eerste wed strijd werd duidelijk dat Sluiskil het erg moeilijk zou krijgen. Ondanks een voortdu rend veldoverwicht verloor het. met 1-0 van FC Assen uit As sen. De tweede wedstrijd tegen Neerlandia leverde een 2-0 overwinning op, maar de laat ste ontmoeting tegen Trekvo gels werd andermaal met 1-0 verloren, zodat Sluiskil ten slotte met de laatste plaats ge noegen moest nemen. Het toernooi werd gewonnen door FC Assen voor Trekvogels uit Nijmegen, Neerlandia uit Am sterdam en Sluiskil. (Van onze sportredactie) AXEL - De rallycrosslief hebbers hebben zaterdagmid dag op het Axelse Watertoren circuit weer kunnen genieten van autosport van klasse. De rallycross, georganiseerd door de ZEVAC (Zeeuws-Vlaamse Automobiel Club) is een dave rend succes geworden. Bijzon der snelle tijden werden neer gezet, hetgeen vooral te dan ken was aan de uitstekende conditie van het circuit, dat zich door de uitzonderlijk goede weersomstandigheden van de laatste weken leende voor toptijden. Een boeiend gevecht werd er vooral geleverd in de finale van de klasse 1601 cc en hoger, waarin de „zware jongens" aan het vertrek kwamen. Henk van der Ree uit Terneuzen ging hier met zijn VW bijzonder snel van start en leverde felle strijd met zijn grootste concur- (Van onze sportmedewerker) HULST - Men zou zich de vraag kunnen stellen waarvoor i» a L, a van Monkey dat via een 2-1 overwinning tegen Trimvereniging het kampioenschap in a'ise van het RVO-voetbal veroverde. de letters RVO staan. Eens werd die organisatie opgericht ter bevordering van het recrea tievoetbal in Hulst. Wanneer men echter de taferelen bekijkt die zich heden ten dage in deze competitie afspelen, dan lijkt de conclusie gerechtvaardigd een groot vraagteken achter heel het gebeuren „buiten Hulst" te plaatsen. Immers, ba lende scheidsrechters, mor rende spelers en ploegen die elkaar helpen omdat een ander zeker niet met de titel mag gaan lopen, zijn zaken die be slist niet bij het recreatievoet bal horen. Rode en gele kaar ten, het roept twijfels op MONKEY 1 - TRIMVERENI GING 2-1 - De titel is binnen, dat was het enige positieve ge luid dat na afloop te noteren viel tijdens dit knap waarde loze duel dat een onsportief hoogtepunt kende tijdens de slotfase. Toen hielp Pluym, via een wel erg ongelukkige own- goal het elftal van Monkey aan de titel. Petit Paris mocht im mers geen kampioen worden van de trimmers en daarom werd de helpende hand uitge stoken. Aanvankelijk kwam Trimvereniging op voor sprong. Van de Lavoir was de maker. Na de kampwisseling vocht Monkey terug, kwam op gelijke hoogte maar moest zich uiteindelijk toch verzoenen met een draw totdat het pre sentje van Pluym kwam. NOENS - PETIT PARIS 1 0-1 - Twee rode kaarten, recrea tievoetbal in optima formaBe ledigingen aan het adres van de man in het zwart worden ook in het RVO niet gewaar deerd. Er viel bijzonder weinig spektakel te beleven. Jan Damen zorgde na rust voor de winnende treffer van Petit Pa ris. VAN WAES VERSTRAETEN FC CENTRUM 11-3 - FC Cen trum was de beste ploeg. Voor rust zorgde Van de Broeck met twee doelpunten al voor een ruime marge. Na de thee scoorde dezelfde speler nog éénmaal, terwijl Geensen de eer voor de thuisploeg redde. STOFFELS - MONKEY 2 5-1 - Stoffels heeft de voorlaatste wedstrijd nog eens bewezen goed te kunnen voetballen. Voor de rust liep de ploeg uit naar een 2-0 voorsprong. Na de rust kwamen daar nog vier doelpunten bij. Ook Monkey wist te scoren zodat de eer gered werd. De doelpunten kwamen op naam van Van de Swart, Bakker, Dam (2x) en Bos voor Stoffels. Pielen maakte de Monkey-goal. In de B-klasse was Lampo van streek. De kampioen moest het onderspit delven tegen Dis count House. Verschuren en Mortier scoorden voor de win nende ploeg. PETIT PARIS 2 - VOT VAN DE HEMEL 2-1 De rust stand ging in met een 1-1 stand. Miel Schuurman scoorde voor Petit Paris. Na de rust was Petit Paris de sterkere ploeg en sloot de wedstrijd af met een 2-1 overwinning. CENTRUM 2 - MONKEY 3 3-2 - Het derde elftal van Monkey scoorde maar liefst tweemaal, maar verloor toch. De rust stand was 1—1. Na rust liepen de Centrum-spelers uit naar een 3-2 overwinning. De doel punten voor Monkey werden gescoord door Duerinck.en In- gels. Voor Centrum scoorden Rooms, Blanckaert en De Bun. STAND A-klasse: 1 Monkey 13-23, 2 Petit Paris 14-22, 3 Trimvere niging 14-18, 4 Centrum 1 14- 17, 5 Van Waes/Verstraeten 13-11, 6 Noens 13-7,7 Monkey 2 14-6, 8 Stoffels 13-4. B-klasse: 1 Lampo 21-12, 2 Discount House 19-12, 3 Niks 14-12,4 VOT 11-12,5 Centrum 9-12, 6 Petit Paris 2 9-12, 7 Monkey 3 1-12. rent Jaap de Jonge uit Bres- kens eveneens met V W. Dit duo bleef lange tijd in een aantrek kelijk gevecht gewikkeld met op de achtergrond de grote fa- vorièten in deze klasse Peter Snoodijk de Axelaar met zijn supersnelle Porsche 2400 cc en Eric de Vliegere, de crosser uit Koewacht die met zijn VW een iets minder goed seizoen doormaakt dan voorgaande ja ren, toen er tegen zijn over macht weinig te doen viel.Van der Ree, had echter de pech dat zijn wagen uit de baan vloog, toen hij er iets te gedurfd te genaan ging en dat betekende het sein voor de tegenaanval van de grote troeven. Peter Snoodijk slaagde er toen knap in van de consternatie te profi teren en als eerste te finishen met De Vliegere op de tweede en Van der Ree op de derde plaats. In de finale van de klasse 1301 tot en met 1600 cc was er van spectaculaire strijd te ge nieten tussen Adri van Brug gen uit Klaaswaal- een talent vol crosser - met zijn VW en Hermy de Windt uit Hulst met Mini. De grote routine van Van Bruggen was hier doorslagge vend, al bedroeg zijn voor sprong aan de meet op De Windt slechts een paar meter. Eveneens bijzonder span nend was de strijd in de klasse 1001 tot en met 1300 cc. Hier zegevierde Frits Brustle uit Hulst met zijn Austin, maar hij heeft wel alles uit zijn wagen moeten halen om rappe jon gens als Axelse Bram van der Wege en Kees de Feijter en Siem van Hoeve - eveneens uit Axel - achter zich te kunnen laten. In de klasse tot en met 1000 cc ging de overwinning gemakkelijk naar Piet Hazen uit Lewedorp met zijn Sun beam. In de standaardklasse Opnieuw een spectaculair ge vecht om de eerste plaats, een duel dat tenslotte in het voor deel van Bram van der Wege met Simca werd beslist. De Axelaar was in de finale .slechts tweetiende seconde sneller dan zijn grootste con current Max Luijk uit Kam perland. De Belgen, die in Axel weer volop acte de présence gaven zijn er nog eens goed achter gekomen dat de capaci teiten van de Zeeuwse crossers op hoog niveau liggen. De er varing die tal van Zeeuwse crossers op Valkenswaard hebben opgedaan doet zich steeds meer gelden en dat moesten de Belgen, die overi gens te kennen gaven graag ook straks op 8 juli in Axel te willen starten in de volgende ZEVAC-cross, ondervinden. De Belgen waren slechts in de achterhoede te vinden en moeten nog heel wat leren om de Zeeuwen partij te kunnen geven. Voor de Belg Frans van Mechelen uit Brasschaat, een vijftiger, betekende het duel in Axel een afscheid van de rallycross-sport. TON KOOMEN Standaardklasse: 1. Bram van der Wege (Axel) met Sim ca. 2. Max Luijk (Kamperland) met Renault. 3. Peter Rogge veen (Terneuzen) met Renault. 4. Aldert Schol (Sluis) met V W. Klasse tot 100 cc: 1. Piet Hazen (Lewedorp) met Sun beam. 2. Rob Seitzinger (Os- sendrecht) met Simca. 3. Bas van Gils (Colijnsplaat) met Fiat. 4. Kees de Jonge ('s-Heer Abtskerke) met Austin. Klasse 1001 tot en met 1300 cc: 1. Frits Brustle (Hulst) met Austin. 2. Bram van der Wege (Axel) met Simca. 3. Kees de Feijter (Axel) met NSU. 4. Siem van Hoeve (Axel) met NSU. Klasse 1301 tot en met 1600 cc.: 1. Adri van Bruggen (Klaaswaal) met VW. 2. Hermy de Windt (Hulst) met Mini. 3. David Looff (Arnemui den) met Ford. 4. Jan de Vos (Zaamslag) met Toyota. Klasse 1601 cc en hoger: 1. Peter Snoodijk (Axel) met Por sche. 2. Eric de Vliegere (Koe wacht) met VW. 3. Henk van der Ree (Terneuzen) met V W. 4. Jaap de Jonge (Breskens) net VW. Teamklassement: 1. Taxi Roctus 29"punten, 2. Huiver 29 punten, 3. Van der Wege 29 punten, 4. Sijakori 24 pnt., 5. Fepo 23 punten.

de Stem | 1978 | | pagina 11