Sfuif-es-in-staf zeer ingenomen met circus Taranteiia Kindertheater Op tater uit Aardenburgis zéker op de ide Schietingen in Zeeland WColsen weer lijsttrekker van Sasse confessionelen Ea J3" WUlem Tel1 uit Vijf Zeeuwen staan kandidaat bij KRO -verkiezingen Sluiskil r-ss&x.m sa«-*feqüafr...te 4 - I de beroepsvereniging, naast dJ I van radioactieve stoffen in bui l ki kunnen tijdens de verbrand::;! Xe rook zou ontsnappen. Mesl lat die stoffen door het vuur niJ i gevaar zijn voor de mensen dii ONTDEK DE VERSCHILLEN bbhsksb Nieuw hoofd lagere school Nieuwdorp DE STEM VAN DINSDAG 7 MAART 1978 Jjfde eeuw namen (je I lephthalieten de Perzische pning Firoez gevangen en Dodden hem. Het vredes-1 brdrag dat daarna werd g loten verplichtte de verlie-1 ^rs tot het afstaan van land het betalen van een jaar- Ijkse vergoeding. Volgens [ai is het waarschijnlijk dat Hephthalieten daarmee I nporten uit China betaal-1 en. Met het toenemen van de I andel langs de zijde-route ntstond een tekort aan mun-1 len en de Sassanidische ko-1 ling Choroes II (590-6: hoest zelfs de produktié I Irvan opvoeren. Ook de llucht van volgelingen var. Vazgard III uit Perzië had len toenemende toevloed van I Bassanisische munten naar I fchina tot gevolg. De volge lingen vluchtten voor de ver geldingsmaatregelen van I Arabieren die Yazgard UI hermoord hadden nadat hij ten alliantie met China had gesloten. De Perzische vluchtelin-1 |fen brachten niet alleen geld naar ook hun vaardigheden nee naar China. Zij introdu-1 teerden onder meer het Per zische goud- en zilvers- needwerk. Volgens Nai be-1 eonnen Chinese handwerks-1 [lieden imitaties te maken van I gouden en zilveren Sassani-1 dische vaartuigen. Was u in uw hart een heel klein beetje trots, toen een paar weken geleden drie kinderen uit het Zeeuws-Vlaamse een schitterende act opvoerden in het kinderprogramma „Stuif es in" van de AVRO? Zoiets van: mensen denk erom, Zeeland is er ook nog. Het drietal van circus Tarantella uit Klooster zande heeft wel succes gehad, want het is niet uitgesloten, dat het bekende kindercircus in de toekomst wat vaker vanaf het televisiescherm z'n kunsten laat zien. lijken waarin een hartstimulabl ant, niet direct aan de begrafer.I ;t moet de pacemaker eruit v»| ogelijk is de radioactieve inplan! aan de begrafenisonderneffi! gedaan van aard, afmetingen::! in lijken steeds meer ingeplanli| iten, metalen stiften en sp: ngetroffen. In sommige mini"! i weggenomen om nogmaals n| len wij dat hier ook moeten ga>! lad, daarbij verwijzend naar ft! nt van de veraste lijken metafel neestal orthopedische inplant!:! schoren ook heel wat haakjes cl jk verstrooide heelmeesters De staf van „Stuif es in" ziet wel wat in die bijna 60 kindertjes, die onder de be zielende leiding van de heer T.D. Bakker en mevrouw S. Bakker-Van Gessel uit Hulst, de meest vreemdsoortige ca priolen laten zien. Als het maar even meezit komt een AVRO-medewerker beslist een kijkje nemen bij de voor stellingen die Tarantella geeft in Den Dullaert te Hulst (1 april) en De Halle te Axel (1 mei). Want volgens de AVRO zit er in Tarantella best nog genoeg bruikbaar materiaal voor het volgende seizoen. In ieder geval heb ben Annette Eijsink (13 jaar, brugklas Mavo), Gonnie van Waterschoot (10 jaar, lagere school) en Harry Bakker (13 jaar, brugklas Mavo), aan hun optreden de meest ple zierige herinneringen over gehouden, want ze zijn schandalig verwend. Als enige groep mochten ze in Ommen (de uitzending kwam vanuit een tent in het nabijgelegen Hardenberg) in een hotel slapen. Hetzelfde hotel, waar alle artiesten en tv-mensen ook sliepen, dus konden er in n klap flink wat handtekeningen worden ver zameld. „Maar wij hebben ook handtekeningen uitge deeld hoor", vertelt Harry trots, terwijl zijn oudere broer op de video de betref fende uitzending, waarbij er een bijna onmogelijke per-, Isoonsverwisseling in een af gesloten houten kist plaats vindt, nog eens laat zien. „Er hebben er zoveel ge vraagd, wat de truc is. Maar als we dat vertellen, hoeven we natuurlijk niet meer op te treden", zegt Gonnie heel nuchter. Het was allemaal toch wel spannend, want de uitzending was (na een flink aantal repetities) recht streeks en er kon natuurlijk altijd wel wat mis gaan. Vooral omdat Annette, die de uiteindelijke verantwoor ding droeg, dit nog niet eer der had gedaan en pas een dag van te voren kon oefenen. „Er mochten namelijk verder geen volwassenen bij", ver telt de heer Bakker, „dus moest Annette mijn werk overnemen. Alle begeleiders werden apart bij elkaar ge zet". Mevrouw Bakker zegt: „Maar de organisatie was fantastisch. Zelfs toen we naar huis gingen. Kregen we nog een uitgebreid lunch pakket mee". Hoe is dit balle tje nou aan het rollen ge raakt? „Ongeveer een maand geleden hebben we een brief geschreven en binnen twee weken kregen we een oproep om naar het motel in Gorin- chem te komen, waar regis- seuze Mieke Benda met eigen ogen wel eens wilde zien, wat dat circus nou allemaal wel was", vertelt de heer Bakker, „nou, ze was er weg van". De kinderen heben het ge weldig naar hun zin gehad. De reacties op Ria Bremer variren van „wel leuk" tot „hartstikke aardig". Ze zijn alle drie van mening, dat de trunsters terecht de gouden stuiver hadden gekregen, maar ze zijn maar wat trots op hun eigen echte zilveren stuiver, die ze zien als een soort reclame voor het hele „Mijn God, wat is het lelijk! d is als men afgaat op de cul'u heel het land. zegd zijn, dat Beaubourg neëa ,:j feral, negatieve kanten. Vertaa ïog onbeantwoorde vraag har ou-Centrum rendabel?" Om® :t gegeven geval niet even zalt het nog lange tijd duren alvo initiatiefnemers, George Pornft,( voerden, al dan niet gelijk hau het wellicht niet erg dat de ^e'( rol als eerste toeristenattract'e J aan een kruispunt van cultuur1! J ibevredigend en hoe ondoeltr® JAN DRlW MIDDELBURG - Theater maken voor kinderen is een zware opgave. Vooral als het de bedoeling is om in het ver toonde een stuk maatschap pijkritiek te laten doorklin ken. Je zit dan met proble men hoe een en ander in het vat te gieten zodat de „bood schap" maximale kans heeft over te komen. En daar kom je alleen maar uit als je je verdiept in de kinderwereld, in je onderwerp en in de thea termiddelen die je ten dienste staan. Het is duidelijk, dat theater „Optater" uit Aar denburg zaterdagmiddag daarmee worstelde tijdens de voorstelling van „Koning Joop in de knoop" in het Kuiperspoorttheater in Mid delburg. Het stuk gaat over koning Joop, die - zo niet wat uiter lijk, dan toch wel wat functie betreft- min of meer aan Den Uyl doet denken die een mi nistersvergadering belegt. De (verzonnen) ministeries van papier, van oorlog, van groenten en fruit, van van- alles-en-nog-wat, enz. kla gen erover dat iedereen in het land ontevreden is en van alles te weinig heeft. Koning Joop weet geen besluit te nemen en gaat polshoogte nemen bij het volk. Hij raakt verzeild tussen stakende bouwvakkers, boeren wier fruit wordt doorgedraaid, kunstenaars die verveling gecultiveerd hebben, ambte naren die formulieren in ze ventienvoud insturen en wat al niet meer. Tenslotte ontmoet hij de „deus ex machina", een oud wijfje dat hem de oplossing vertelt: „Het is een kwestie van een rechtvaardigere ver deling. Als je dat doet, mort het volk niet meer". De structuur van het spel bestond uit een aantal schet sen van groepen uit de sa menleving, snel en met vlotte overgangen en wisselingen gebracht door telkens de zelfde spelers. Daarbij mag het muzikale niet onvermeld blijven: men zong eigenge maakte liederen, klapte rit mes en liep op de maat van een mondharmonika. Ook moet genoemd worden het (helaas) niet lang volgehou den „op elkaar bewegen": een zeer fris humoristisch element. Toch kan men ma afloop niet aan de indruk ontkomen, dat de spelers - amateurs en nog erg jong en misschien daardoor weinig getraind - enigermate zijn blijven ste ken in de voordracht van de problematiek die geen uit weg kon vinden in de toege paste toneelvormen. Zo bleef het spel fijn om te zien, maar het zette geen zoden aan de dijk. Zeker bij kinderen heeft de oplossing van het aan ko ning Joop gestelde politiek- economische vraagstuk geen effect, want wat is dan her verdelen Zoals men het grootste deel van het stuk be steedde aan het schetsen van ontevredenheid, zo had men tevens tijd in moeten ruimen om het kind een beeld te geven van het oplossen van het vraagstuk. Woorden van een oud vrouwtje zijn beslist onvoldoende en gaan over de hoofden van de kinderen heen. Deze voorstelling, jammer genoeg matig bezocht, deed in de verte denken aan schoolcabaret in de goede zin. Wij willen de enthou siaste medewerkers aan.Op- tater" aanraden, hard door te werken en zich voortdurend kritisch op hun werk te be zinnen, omdat hun werk dat zeer zeker waard is. S. JOPPE •Suiunaidej) lucus uba uaoqas tauiBp spftzrajipe !ubui uba jeeq !/foqijn naojqdo daaj}s Ipusqui paoq Ijtid ;uBJ(J9;qoB lljq uaAoq satqtid IjuBjd uea a;japejqa§ !muo) uba apuia HENGSTDIJK - Aan de za- terdagschieting, gehouden in café P. van Dijk, namen 40 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: J. Hendriks uit Hellegat; eerste zijvogel: A. Heyman uit Axel; tweede zijvogeï: A. Ver hoeven uit Kloosterzande; grootste aantal (6): H. van Wa terschoot uit Hengstdijk. Op W1P twee: hoge vogel: J. Boone uit Graauw; eerste zijvogel: A. e Waal uit Sluiskil; tweede zijvogel: W. Strobbe uit bamswaarde; extra hoge vo gel- R. van Esbroeck uit Lamswaarde; grootste aantal l'J. J. van Leuven uit Voge lwaarde. 's HEERENHOEK - Bij C. Kaats werd een schieting voor oejaarden en minder validen gegeven. Er waren 26 schutters aanwezig. De uitslag van deze letmgop de liggende wip is: L de van boncordia uit 's Heerenhoek, weede hoofdvogel Math. n°ens Spes-Nostra uit Ovezande, eerste zijvogel M. «Wen van Vrije Schutters uit s Heerenhoek, tweede zij vogel Bulck van Eensge- je uit 's Heerenhoek, SnoC6 ?lvo§el J- V. Doorn van vierrto Stra uit °vezande, zlJvogel Alb. v.d. Dries enh„ il)e Schutters uit 's Heer enhoek, eerste kal C. Wouterse an Victoria uit Kwadendam- Vri'i» cft ka' NlJsten van hoek etters uit 's Heeren- teind'o kal A' v- 'l Wes" van r„ Vlerde kal J- Vette hoek MC°rdia 's Heeren- Meeste kleine vogels J. Rijk van Willem Teil uit Ove zande. De vliegende voge- lprijzen waren voor Jer. Vette van Concordia uit 's Heeren hoek en Math. Koens van Spes Nostra uit Ovezande. De vol gende schieting is op dinsdag 14 maart. HULST - Aan de zondag- schieting, gehouden in café S. Blommaert, namen 37 schut ters deel. Uitslag: hoge vogel: C. van Gassen uit Huist; eerste en tweede zij vogel: C. van Gas sen; grootste aantal (5): P. Ver- cauteren uit en C. van Gassen beiden uit Hulst. De volgende schieting is zondag 12 maart. HULST - Aan de zaterdag- schieting, gehouden in café W. Blommaert, namen 35 schut ters deel. Uitslag: hoge vogel: R. van Steenbergen uit De Klinge (B); eerste zijvoel: R. Boone uit De Klinge; tweede zijvogel: R. Boone; grootste aantal (4): W. Blommaert uit Hulst en R. Brouwer uit Sas van Gent; extra hoge vogel: J. Serrarens uit Absdale; extr prijs: P. Bonne uit Hulst. LAMSWAARDE - Aan de zondagschieting op twee wip pen, gehouden in café P. Claes- sens, namen 65 schutters deel. Uitslag: p wip één: hoge vogel: J. Lauwers uit Terhole; eerste zijvogel: J. de Poorter uit IJ- zendijke; tweede zijvogel: P. Pauwels uit Kloosterzande; extra hoge vogel: G. de Waal uit Lamswaarde; grootste aan tal (3,): Th. Boone uit Lams waarde. 'Op wip twee: hoge vo gel: A. Ivens uit IJzendijke; eerste zijvogel: A. Mahu uit Lamswaarde; tweede zijvogel: R. Herweg h uit Lamswaarde; extra hoge vogel: P. Pauwels uit Kloosterzande; grootste aantal (4): A. van Dijk uit Hengstdijk. De volgende schie ting is zaterdag 18 maart. KLOOSTERZANDE - Aan de zondagschieting, gehouden in café Ko de Waal, namen 32 schutters deel. Uitslag: hoge vogel; A. van Geersdaele uit Noordstraat; eerste zijvogel: Jac. Baart uit Kloosterzande; tweede zijvogel: E. de Maat uit Ossenisse; extra hoge vogel: E. de Maatgrootste aantal (4R. Hiel uit Kloosterzande. KLOOSTERZANDE - Aan de bejaardenschieting, gehou den in café R. van Kruyssen, namen 38 schutters deel. Uit slag: hoge vogel: A. Jnkheym uit Kloosterzande; eerste zij vogel: P. SijnesaI uit Klooster zande; tweede zijvogel: J. der Weduwe uit Kloosterzande; grootste aantal (4): P. de Bruycker uit Kloosterzande. KLOOSTERZANDE - Aan de zaterdagschieting, gehou den in caKo de Waal, namen 28 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: J. Verschuren uit Kloos terzande; eerste zijvogel: E. de Maat uit Ossenisse; tweede zij vogel: J. de Waal uit Ossenisse; grootste aantal (5): R. Durinck uit Walsoorden. KOEWACHT - Zaterdag hield de schuttersmaatschap- pij Blauwe Hoek een schieting in café Oude Molen met een deelname van 52 schutters. Uitslag: hoge vogel en beide zijvogels: J. de Waal uit Koe wacht; grootste aantal G. Baert uit Koewacht. KOEWACHT - Aan de za terdagschieting bij Willem Tel in café P. van der Steen deden 51 schutters mee. Uitslag: hoge vogel: F. Martinet uit Nieuw- dorp; eerste zijvogel: L. de Guchteneire uit Koewacht; tweede zijvogel: F. van Goet- hem uit Stekene; grootste aan tal (4): r. herweg uit Koewacht en A. de Breuck uit Moerbeke. KOEWACHT - Aan de bejaar denschieting in café Oude Molen namen 26 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: R. Ongenae; eerste en tweede zij vogel: M. Buys; grootste aantal (5): W. Vermond en A. de Ca- luwé, allen uit Koewacht. KOEWACHT - Aan de zon dagschieting bij Nooit Ge dacht in café J. de Kind, namen 45 schutters deel. Uitslag: hoge vogel: J. de Waal uit Koe wacht; eerste zijvogel: W. Rombout uit Koewacht; tweede zijvogel: C. Kind uit Koewacht; grootste aantal (3): G. Baert uit Koewacht. KOEWACHT - De schut- terssocileit Sportvrienden hielden zondag een schieting bij J. de Guchteneire met een deelname van 51 schutters. Uitslag: hoge vogel: A. Goos- sens uit Koewacht; eerste zij vogel; V. de Schepper uit Moerbeke; tweede zijvogel: A. Goossens uit Koewacht; groot ste aantal (4): A. Goossens uit Koewacht. KOEWACHT - Zondag hield de schuttersmaatschap- pij Sint Sebastiaan haar eerste zomerschieting op de staande wip bij A. de Schepper. Hier aan namen 80 schutters deel. Uitslag: Op wip één: hoge vo gel: M. Wisse uit Terneuzen; tweede hoge vogel: A. Suy uit Koewacht; eerste zijvogel: D. Jansen uit Gilze Rijen; tweede zijvogel: A. de Clerck uit Hulst; derde zijvogel: F. de Dijcker uit Axel; vierde zijvo gel: L. de Vlieger uit Koe wacht; eerste kal: A. van Daele uit Koewacht; tweede kal: E. Vermeulen uit Nieuw Namen; derde kal: W. Boutens uit Overslag; vierde kal: W. Thoen uit Koewacht. Op wip twee: eerste hoge vogel: A. de Munck uit Zuiddorpe; tweede hoge vogel: P. de Maat uit Overzan- de; eerste zijvogel: M. Huis mans uit Gilze Rijen; tweede zijvogel: L. Coppens uit Kem- zeke; derde zijvogel: Th. In- ghels uit Koewacht; vierde zij vogel: R. Gijsel uit Koewacht; eerste kal: C. Mourits uit Gilze-Rijen; tweede kal: S. Ansele uit Gilze Rijen; derde kal: A. van Damme uit Koe wacht; vierde kal: A. Misseg- hers uit Axel. Vliegende vogel: S. Mulders uit Gilze-Rijen. (Van een onzer verslaggevers) NIEUWDORP - Burgemees ter en wethouders van Borsele dragen op de raadsvergadering van 7 maart de volgende per sonen voor tot benoeming als hoofd van de openbare lagere school te Nieuwdorp: M. Damen uit Westkapelle, N. Klerk uit IJmuiden en P. Meulpolder uit Bruinisse. De drie kandidaten na advies van een hiervoor ingestelde com missie en in overeenstemming met de inspectrice voor het lager onderwijs als het meest geschikt uit de bus gekomen. Viswedstrijd - Door de hen- gelvereniging ZCS uit Sluiskil werd een internationale vis wedstrijd gehouden aan de wa tertoren bij de Westerschelde te Terneuzen. Hieraan namen 310 personen deel. In het club huis, café Dallinga, werden de uitslagen bekend gemaakt. Uitslag: 1. S. Davindse uit Vlissingen 1732 punten, 2. A. van Damme uit Zelzate (B) 1652, 3. J.van de Velde uit Sluiskil 1345, 4. C. Hamelinck uit Terneuzen 1324, 5. R. de Block uit Sluiskil 1164, 6. T. Hofstede uit Sluiskil 1132, 7. A. de Poorter uit Gent (B) 1084, 8. T. van de Abeele uit Sluiskil 1015,9. M. de Buck uit Knokke (B) 1015, 10. M. van Duysse uit Vogelwaarde 1005 punten. BERGEN OP ZOOM Luxortheater, 20 u: Fritz the cat 16 j. Roxytheater, 20 u: Spartacus a.l. 23.30 u: Eroti sche dromen van een nymp- homane 18 j. Markiezenhof, Steenbergse- straat, expositie „Beelden uit Afrika", geop. t/m zo. 10-17 uur (t/m 6 maart). Stadhuis, Grote markt, kunstwerk van de maand van R. van Deursen. Geop. ma t/m vrij. 9-12 en 14-17 uur. GOES Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat. M. Schipperexposeert schilde rijen (t/m 31 maart) en „Wa tervliet" een verdwenen land juweel". (t/m 30 april). Geop. di. t/m zat. van 10-12 en 13.30-17 uur. HULST De Koning van Engeland, 20 u: The spy who loved me a.l. 20.30 u: Eros roulette 18 j. KOEWACHT J. de Guchteneire, 13.30 u: schieting voor bejaarden LAMSWAARDE P. Claessens, 13.30 u: schie ting voor bejaarden MIDDELBURG Citytheater, 20 u: The Am sterdam Kill 16 j. TERNEUZEN Luxortheater, 20 u: The spy who loved me. Stadhuis, Henri Lannoye exposeert recent werk. Geop. werkd. 8.30-12.00 en 13-17 uur, zat. 14-18 uur (t.m. 31 maart). VLISSINGEN Alhambratheater, Wegens verbouwing gesloten. De Piek, Hellebaardier straat 13, 21 u: Filmavond. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Vijf Zeeuwen, allen uit Walcheren, hebben zich kandidaat gesteld voor de contactommissie in het bisdom Breda van de Katholieke Radio Omroep (KRO). De enige Oost- Zeeuwschvlaamse kandidaat heeft zich namelijk teruggetrok ken. De Zeeuwse kandidaten zijn: mevr. W. Bachofner-Korebrits (Middelburg) de heren A. de Jong (Middelburg), N. Kros (Mid delburg, W. Millenaar (Vlissingen) en P. Wilderom (Vlissingen. De verkiezingen voor de KRO-contactcommissie in het bisdom Breda wordt gehouden van 10 tot 20 maart. De verkiezing staat open voor leden en/of begunstigers van de KRO. Elk bisdom krijgt een contactcommissie van 20 leden. In het bisdom Breda zijn 30 kandidaten voorgedragen. Dat vanuit Zeeland alleen uit Walcheren kandidaten zijn ge komen, ligt onder meer aan het feit dat daar reeds jaren een actieve KRO-werkgroep bestaat. De contactcommissie heeft als opdracht de KRO „hinderlijk" te volgen en daarbij de kijkers en luisteraars bij de programmaleiding en het bestuur van de om roep te vertegenwoordigen. KRO-leden en/of begunstigers kun nen hun stem uitbrengen door invulling en opzending van een stemkaart, die afgedrukt is in de KRO-omroepbladen. De Zeeuwse kandidaten hebben diverse visies op taak en func tie van de contactcommissie. De heer De Jong ziet voor de KRO vooral een taak weggelegd op het gebied van welzijn en maat schappelijk werk, met name voor groepen die nu nog niet ge hoord worden. De heer Kors ziet veel werk voor de KRO ten aanzien van de maatschappelijke veranderingen zoals op het terrein van het onderwijs en de arbeid. De visie van de KRO- leden op deze zaken moete via de contactcommissie doorstromen naar de programmamakers. De heer Wilderom wil de KRO echt democratisch maken, ook in de opinieprogramma's. De heer Mil lenaar beweegt zich onder meer op het vlak van de jeugdhulpver lening en de sport en mevr. Bachofner wil vooral na de verkiezing contact blijven houden met de KRO-leden in Zeeland. SAS VAN GENT - De con fessionele groepering in Sas van Gent zal bij de gemeente raadsverkiezingen in mei op nieuw worden aangevoerd door wethouder W. Colsen. Dat werd donderdag besloten op een vergadering van de groep in De Speye. De confessionelen kunnen nog niet onder de CDA-vlag meedoen aan de verkiezingen. Er is een CDA-afdeling in op richting, maar de statuten en dergelijke zijn nog niet rond. Het is de bedoeling dat in de volgende zittingsperiode van de raad de confessionele groe pering de naam verandert in CDA. Op het ogenblik bezetten de confessionelen in de Sasse raad zeven zetels, waarmee ze beschikken over een absolute meerderheid. Van de zittende raadsleden komen er in ieder geval twee niet terug: R. Spuessens, die Westdorpe ver tegenwoordigde en J. de Braai, het enige prot. chr. lid van de fractie. Hun plaatsen worden op de lijst ingenomen door respec tievelijk de heer G. de Buck en mevrouw N. Noten- de Vries. De confessionele groepering past een stringente spreiding toe van de kandidaat raadsleden over de verschil lende kernen. Dat blijkt ook uit de lijst, die men zonder al te veel problemen in deze vol gorde samenstelde: 1. W. Col sen, Sas van Gent, 2. A. de Be- leir, Westdorpe, 3. E. van Hec- ke, Philippine, 4. J. Bockstael, Sas van Gent, 5. G. de Buck, Westdorpe, 6. L. Goense, Phi lippine, 7. Mevrouw N. Noten- de Vries, Philippine, 8. J. van den Abeele, Sas van Gent, 9. Mevrouw J. Baecke- Kerck- haert, Westdorpe, 10. P. van Driessen, Zandstraat, 11. F. Verstelle, Philippine, 12. Me vrouw L. Nelen- Schelstraete, Sas van Gent. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Uitgave Uitgeversmaatschij De Stem B.V. Editie Zeeland. ABONNEMENTSPRIJZEN: 41,65 per kwartaal, 14,per maand, ƒ160,80 per jaar. Losse nummers ƒ0,60. RAYONKANTOREN: TERNEUZEN. Nieuwstraat 9, 01150-17920 (4 lijnen). HULST, Steenstraat 14.01140-3751 (3 lijnen) GOES, Klokstraat 1,01100-28030 (3 lijnen) KANTOORUREN: Maandag t/m vrijdag 8 15-12.30 en 13.30-17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN: Advertentie-exploitatie: Breda Maandag t/m vrijdag van 19 00-20 00 uur 076-222341 Zondag van 20 00-22.00 uur 076-222341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: 01140-3751. Midden-Zeeland 01100-14944 HUISAANSLUITINGEN: Redactie: Chef Zeeuwse redactie R Th van der Helm, Melkweg 40, Oostburg, 01170-3370 Algemeen redacteur Zeeland en plv chef drs J Bouwmans, Zuidvhet- straat 73, Goes, 01100-28138. Redacteur Midden-Zeeland G. van Berkel, Voor burcht 37. Kapelle, 01102-2320, redacteur Terneuzen:P.de Schipper, Noordstraat 45. Hoek, 01154-1556. redacteur West-Zeeusch- Vlaanderen/Kanaalzone J Jansen, Kwakkel 1, Zaamslag, 01153-1554 John Ver hoeven, Debussyhof 57, Terneuzen. 01150-18946 Redacteur Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen Henk Postma, Walmolenstraat 12, Hulst, 01140-4159, fotojournalist voor Zeeland C J de Boer, Langs de Kreek 56, Terneuzen, 01150-13137, Sportre dactie Zeeland A Koomen, Zeldenrustlaan 1, Terneuzen 01150-12941. Abonnementen-exploitatie: Inspecteur Zeeland. W. Hendnkx 01140-3751. Advertentie-exploitatie: Inspecteur Zeeland: C Menu, 01150-95839

de Stem | 1978 | | pagina 15