V [jn. Gesukkel met fietsbrug tussen Hulst en Steen Massee voor SieMatic keukens Speciale vergadering over kabel-tv Enquête onder iengd- lerenigingen Aardenburg uk werk ilkaar. BOOG ZICH OVER HHZE\B01W E\ BEJAARDE.\PROBLEME.\ Israël -genootschap bij lezing over val van Jeruzalem OVER ENKELE JAREN MOGELIJK TUNNEL Nieuw Namen Koewacht Clinge Terneuzen Sint Jansteen Hulst T&céid ngt vakken derne talen, kunde, maat- lodat ze werken at er door arig carnavals jubileum Graauw Agrarische commissie bij een in Schoondijke Koos Zwart geeft drug voorlichting O. -Z. - Vlaamse gepensioneerde ambtenaren vergaderen MASTER B L A U P U N K T, OFF. DEALER K.T.V. HIFI-STEREO •Ispiel Woningbouw in Heikant en Nieuw Namen Hondenexamens bij Trouwe Kameraad me grafische hnisch interessant elangrijke functie. ns bij stil als u ;k bent naar een traat. Predikbeurten c,n,t R' S4sCïï.H1rDs'p'0' r.k. kerkdiensten pastoriediensten CLOKKEN /e zonder twijfel speciatist winkels elk met een eigen e klokken kollektie. Bijzon- looie regulateurs met veer- iding, of de uiterst nauw- ge gewichtenregulateurs naar Naast onze klokken <tie moet u ook eens kijken onze Barometers, een welkom kado. nc CTF.M VAN ZATERDAG 26 NOVEMBER 1977 Jan*te«n Tal. 01140-3875 Ir. 67 Hulst Tal. 01140-4314 Hulst geopend. een onzer verslaggevers) HULST - Burgemeester en wethouders van Hulst hebben zich donderdagavond niet ge waagd aan de verdediging van het kabeltelevisievoorstel om het hele uitgebreide Belgische zenderpakket de huiskamers in te sturen als compensatie voor de teleurstellend slechte ontvangst van de Duitse televi siezenders. Kabeltelevisie Nederland b.v. - de verantwoordelijke maatschappeij - heeft het Hul ster gemeentebestuur aange boden om het contract in deze zin te wijzigen. Burgemeester en wethouders hadden de kwestie op de gemeenteraad sagenda geplaatst maar bleken donderdag - bij gebrek aan kennis -1 niet bereid om het voorstel te verdedigen. Op voorstel van burgemeester P. Molthoff vergadert de gemeen teraad nu over de kwestie tij dens een speciaal daartoe be legde bijeenkomst op 6 decem ber. Daarbij zullen vertegen woordigers van Kabeltelevisie Nederland b.v. eerst uitleg ge ven. (Van een onzer verslaggevers) SINT-JANSTEEN - Hoe groot het streven tot aaneen groei van Hulst en Sint-Jansteen ook zijn mag, voorlopig blijft het sukkelen met de brug, die beide woonkernen voor voetgangers en fietsers nader tot elkaar brengt. De brug werd weken geleden voor de tweede keer ernstig bescha digd doordat er een gevaarte tegenaan reed en is sindsdien weer buiten gebruik. Wethouder G. van de Voorde beloofde het gemeenteraadslid W de Brouwer donderdag avond tijdens de gemeente raadsvergadering, dat de brug (Van onze correspondent) AARDENl RG -V'Vi uit de commissie van advies en bij mand jeugdbeleid gevormde commissie ad hoc is thans bezig met het uitwerken van de engu'te die deze zomer werd gehouden onder alle daarvoor in aanmerking komende ge zinnen. Dezelfde commissie heeft nu ook een speciaal voor de ver enigingen ontworpen enquête formulier rondgestuurd, waarop tal van vragen kunnen worden beantwoord over onder andere het ledenbe stand, de financiii van de ver enigingen, de accommodaties, eventuele wensen en de wer king van de commissie van ad vies en bijstand jeugdbeleid. j (Van onze correspondent) graauw - De Graauwse car- navalsstichting viert zaterdag j het elfjarig bestaan. Daarbij wordt - zoals gemeld - ook het elfjarig jubileum van prins Djerk 1 gevierd. Het programma ziet er als volgt uit: 14 uur: Rondrit door ae straten van Graauw door de Pnns en de raad van elf, bege- M door de fanfare met drum band Nooit Gedacht. j 15.30 tot 17 uur: Receptie in i ™t Djerkenhol bij R. Bogaert, oandbergsestraat 16. I 2' 30 uur Jubileumbal in het Jlwkenhol met muziek van ^ew Angels en de plaatse- ')ke boerenkapel. Bijna alle en van elf cn carnaval sprinsen uit de streek zullen aarbij aanwezig zijn. De toe ing is gratis. in de eerste week van decem ber wordt gerepareerd en van een nieuwe sliblaag voorzien. De werkzaamheden zullen heel wat voeten in de aarde hebben, want de brug moet er— evenals twee jaar geleden toen de constructie een soortgelijke klap te incasseren kreeg - voor worden opgetakeld en ver voerd naar een werkplat Het gemeentebestuur van Hulst had de brug liever ter plaatse laten repareren, maar dat mocht niet van rijkswater staat omdat daarvoor de rijksweg te lang zou moeten worden afgesloten. De ge meente zal dit keer waar schijnlijk zelf voor de kosten op moeten draaien, omdat van de dader nog geen spoor be kend is. Men vermoed dat de brug beschadigd is door een passerende vrachtwagen. Overigens gaan in gemeente lijke kring de laatste tijd steeds meer stemmen op om de rijks weg tussen Hulst en Sint- Jansteen te ondertunnelen. Een dergelijk karwei zou moe ten plaatsvinden, wanneer over enkele jaren begonnen wordt aan woningbouw tussen Hulst en Sint-Jansteen. Het ziet er naar uit, dat de huidige rijksweg de nieuwe woon wijken nog wel enige tijd als een scheidslijn zal blijven markeren omdat er nog maar weinig uitzicht is op het om leggen van de rijksweg via de polders tussen Sint-Jansteen en Heikant naar de Belgische A-3. Het provinciaal bestuur voelt namelijk meer voor de slingeras Perkpolder- Terhole-Spui-Tractaatweg als hoofdverbinding met België. (Van een o»,.«r verslaggevers) SCHOONDIJKE - De Re gionale Agrarische Kommissie West-Zeeuwsch-Vlaanderen, waarin drie plattelandsjonge renorganisaties samenwerken, houdt op donderdag 1 decem ber de jaarvergadering in de ruis middelbare landbouw school in Schoondijke. Naast de huishoudelijke punten staat een dia-serie op de agenda van ing. A. Bakker van het consulentschap voor de akkerbouw en rundveehou derij in Goes over „veiligheid in de landbouw". De vergade ring begint om 19.30 uur. Opnieuw wordt de fietsers- en voetgangerstunnel tussen Hulst en Sint-Jansteen straks voor reparatie van zijn sokkels gelicht. AXEL - Op woensdag 30 no vember komt de bekende drugdeskundige en radio-pre sentator Koos Zwart in Axel een voorlichtingsavond over drugs verzorgen. Koos Zwart is hiertoe uitgenodigd door de Axelse afdeling van de Partij van de Arbeid. De avond wordt gehouden in De Halle en begint om half acht. Iedereen, ouderen zowel als jongeren, is van harte welkom en moet het symbolische be drag van ƒ1,- neertellen om deze 3'/2 uur durende bijeen komst mee te kunnen maken. Koos Zwart komt niet alleen iets vertellen over drugs, maar hij heeft ook de nodige dia's bij zich en zal ook het één en ander aan verdovende middelen' laten zien. Hij geeft niet „zó maar" een uitleg, maar hij zal ingaan op vragen, hoe men er bijvoorbeeld toe komt om drugs te j^aan gebruiken en welke soorten drugs versla vend zijn. Er zullen affiches in scholen worden opgehangen, om ook de scholieren in kennis te stel len Can deze drug voorlichtingsavond. Als verte genwoordiger van de Centrale Stichting uit Terneuzen zal de heer J. van Alphen aanwezig zijn. Wie acute problemen heeft, kan ook op deze avond terecht, omdat er deskundigen zullen zijn, die hulp kunnen bieden Het ligt inde bedoeling van de Partij van de Arbeid een vervolgavond te organiseren naar aanleiding van deze drug-voorlichtingsavond. Men verwacht namelijk dat er na derhand nog zoveel reacties en vragen zullen loskomen, dat een vervolg hierop noodzake lijk is. Gemengd koor Het ge mengd zangkoor uit Nieuw Namen hield de jaarlijkse feestavond. Men begon met een eucharistieviering onder lei ding van pastoor Ruyloft. Daarbij zong het koor onder leiding van de heer G. Pollet Nederlandse gezangen. Het orgel werd Bespeeld door P. Pluym. Na de mis stond voor de koorleden en hun wederhelf ten een diner klaar in zaal Thil- leman. Bejaardenkaarting - De r.-k bejaardenbond Koewacht houdt op december ter gele genheid van Sinterklaas een prijskaarting in het patronaat. De bejaarden kunnen zich vanaf halfeen voor de kaarting inschrijven in de zaal. De inleg is een rijksdaalder. Dat geld wordt geheel verspeeld. Onder de verliezers wordt voor vijftig gulden aan prijzen, betaald uit de kas, verloot. Verder wordt de teddy-beer verloot onder diegenen, die tijdens de on langs gehouden tentoonstel ling de juiste naam van de beer geraden hebben. De zieke leden van de bejaardenbond krijgen een cadeautje thuis be zorgd. Schieting -Aan de dinsdag ge houden schieting voor bejaar den in café Oude Molen te Koewacht deden 35 LIEF HEBBERS MEE. Hoogvogel en eerste zijvogel H. de Smet, tweede zijvogel M. Buijs, meeste vojr"Js (vier) W. Ver mond en P. de Waal (Groenen dijk) (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT - De Oost-Zeèuws-Vlaamse afde ling van de Nederlandse Bond van Gepensioneerde Ambte naren houdt op donderdag 1 december haar ledenvergade ring in,de Halle'aan de Roos- eveldtlaan in Axel. Rayonlei der J. Meulendijk uit Hein- kenszand zal een spreekbeurt geven en inhaken op eventuele vragen. Daarnaast komen er enkele wijzigingen in het bestuur aan de orde. De plaatsen van het overleden bestuurslid J. Meul- dijk en van de penningmeester M. Neeteson-Leenhouts, die gaat verhuizen, zullen op nieuw worden opgevuld. De vergadering begint om 14.30 Voetbal - De voetbalvereni ging Clinge heeft thuis de vriendschappelijke wedstrijd tegen SK Hamme met 5-2 ge wonnen. Bij rust was het al 3-0. Geslaagd - Aan de Techni sche Hogeschool te Delft heeft de heer Paul Smolders uit Ter neuzen met goed gevolg hel doctoraal examen Electro- techniek afgelegd. ADVERTENTIE Verkoop-Verhuur heteluchtkanonnen, om te drogen, verwarmen, ont dooien, vorstvrij houden enz. Handelsonderneming Tholenseweg 4 Halsteren Tel. 01641-2614 l elektr/nika Hoofdstraat 16 St. Jansteen Hulst Tel OIMO 2491 (Van een onzer verslaggevers) HULST - De laatste beletse len zijn nu opgeruimd voor de bouw van zes woningwetwo ningen in Nieuw Namen en vijf woningwetwoningen in Hei kant. Vooral door de Nieuw Na- mense dorpsraad is stevig op de bouw van de woningen in het dorp aangedrongen. Uit contacten van de dorpsraad met de gemeente en de wo ningbouwvereniging bleek, dat er bij de voorbereidingen voor de woningbouw enige wrijvingen tussen deze *vee instanties zijn, die elkaar de trage gang van zaken in de schoenen schoven. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE - Op het clubexamen van de hondenve reniging De Trouwe Kame raad, dat onder slechte weers omstandigheden werd gehou den behaalde de heer J. de Brouwer uit Rapenburg met zijn hond Whodan het clubcer tificaat: verdedigingshond. klasse 1 MET 266 PNT. In de afdeling speurwerk met -! pnt. appel met 86 PNT. EN PAK- WERK MET 91 PNT. Zijn clubgenoot F. Verduyn uit Axel slaagde met zijn hond onlangs tijdens het vdh- examen vh Verkoping - Notaris I. van Dam heeft het pand Wilhelmi- nastraat 10 (eigendom van de fam. M. van der Meulen) in het openbaar verkocht aan de heer D. van Essen te St. Jansteen voor de som van 44.000 gulden. De openbare verkoping vond plaats in café den Ouden Arend. (Van een onzer verslaggevers) NIEUW NAMEN - „Gezien het aantal aanwezigen gaat het in Nieuw Namen blijkbaar nog niet zo slecht", zo opende voorlopig-voorzitter H. Vercauteren gisteravond de jaarvergadering van de plaatselijke dorpsraad. Er was slechts een 25-tal aanwezigen inclusief de dorpsraad zelf. Secretaris R. van Damme kon meedelen, dat de dorps raad wordt gesteund door negen van de belangrijkste verenigingen in het dorp, die elk een tientje aan subsidie be talen voor de dorpsraad. Ver der is volgens Van Damme be- gind komend jaar subsidie te verwachten van het gemeen- schapswerk in Hulst. Dit in het kader van een nieuw in spraakproject, waarvan ook de dorpsraad deel zal uitmaken. Voorlopig-voorzitter H. Vercauteren over het doel van de dorpsraad: „We zijn er niet om toezicht te houden en heb ben ook niets te vertellen, maar we proberen wel om de belan gen van ons dorp zoveel moge lijk naar voren te brengen." Als nieuw lid van de dorps raad werd de heer A. van Domburg benoemd. De dorps raadsleden H. Vercauteren, P. de Deckere, A. van der Heyden en Th. van de Wiel en L. Pau wels werden allemaal herko zen. Voorlopig-voorzitter H. Vercauteren putte uit de we tenschap, dat er twaalf gega digden zijn voor de zes te bou wen nieuwe woningen, de con clusie dat er nog flink wat be langstelling is voor een wo ningwetwoning in Nieuw Na men. Met de wethouder van openbare werken is contact opgenomen om bij de nieuw te bouwen huizen voor bomen en beplanting te zorgen. Er ont spon zich verder een discussie over de vraag of er enig toe zicht mogelijk is bij de bejaar denhuisjes, zodat hulp kan worden geboden als dat nodig is. Een bejaarde: „Er is wel geld voor een groot bejaarden huis in Hulst en sportvoorzie- ningen, maar geld voor wat hulp aan bejaarden die zo lang mogelijk op het eigen liorp wil len blijven wonen, kan er niet af...." (Van onze correspondente) AXEL - Professor M. A. Beek was helemaal vanuit Amsterdam naar Axel gekomen om voor de Zeeuwsch-Vlaamse afdeling van het genootschap Nederland-Israël een lezing te houden. De leden van het genootschap wisten deze verre tocht naar waarde te schatten want ze kwamen met velen om te luisteren naar de lezing over het onderwerp „Betekenis van de val van Jeruzalem in het jaar 70 na Chr. voor Joden en Christenen". Hoewel het genootschap Nederland-Israël meestal de bijeen komsten houdt in „De Halle" moest men donderdag uitwijken naar de Ink (bij de Gereformeerde KAk), omdat de Zeeuwse volksuniversiteit al bezit had genomen van de Halle. Professor Beek, heeft wat Israël betreft twee duidelijke stand punten: Israël is geen mirakel, maar het is ook geen land dat helemaal geen waarde zou hebben. In zijn lezing dook professor Beek uitgebreid de geschiedenis in en vertelde dat Jeruzalem zijn naam te danken heeft aan twee oorlogsgoden. De naam Jeruza lem is altijd genade geweest met een godsdienstige klank. „Maar", zo merkte de spreker op, „nu ligt de nadruk meer op het „aardse" Jeruzalem. Aan wie hoort Jeruzalem nu eigenlijk toe? Aan hen die de stad het meeste hebben liefgehad, dus de Joden". Geschiedschrijvers uit de tijd van de val van Jeruzalem worden door de bril van de tegenwoordige tijd bekeken en besproken. Professor Beek probeerde in zijn lezing een verband te leggen tussen de voorspellingen, gebeurtenissen en reacties, die met Jeruzalem te maken hadden. DR.A.F.PHILIPSSTRAAT11, GOES TEL. 01100-21222 Vrouwengilde— Dokter J.Nies- ten heeft voor de dames van het katholiek vrouwengilde Hulst een lezing gehouden over acu punctuur. Hij sprak over het ontstaan van deze geneeskunst in het oosten en de toepassing ervan in deze tijd. De fysiotherapeut-acupuncturist W. van den Branden uit Hulst gaf uitleg over de techniek en gebruikte daarbij een corpus. Bridge - De bridgeclub Hulst houdt op 15 december een wild-drive, waaraan ie dereen mag meedoen. De wed strijd wordt gehouden in Den Dullaert en begint om half acht. Belangstellenden betalen voor deelname 16 gulden per paar en dienen zich voor 12 de cember aan te melden bij mevr. Biesbroeck (telef. 2600). Alle deelnemers keren met een prijs huiswaarts. Afgelopen donderdag speelde de bridgeclub een competitiewedstrijd. Uitslag a lijn, gespeeld howell 10 (27 spellen) gem. 108: 1. dames Roosmalen-Beaart 129 pnt, 2. heren Koopman-Neyenhuis 122 pnt., 3 en 4 Mevr. Biesbroeck-de heer Blom- maert en de heren Biesbroeck-Beuzenberg 118 pnt., 5. dames Aronson- Vroome 113 pnt. b-lijn howell 1 (26 sepllen) gem. 108: 1 en 2 dames Hillie-Kint en dames Neyenhuis-Sandrini 126 pnt., 3 dames de Booij-van Esbroecl 125 pnt., 4. dames Weemaes- Verstraeten 114 pnt., 5. mevr. Snuverink-de heer Borm 106 pnt. c-lijn howell 6: 1. dames Stolte-Soonius 57 proc.,2.da mes Stallaert-van de Velde 54 proc., 3.heren Weemaes- Hermans 52 proc., 4.echtpaar de Kort 51 proc., 5. dames Asanders-van den Hovelle en echtpaar van Poelje 44 proc. Schietingen - Aan de schie ting in de Blaauwe Hoeve te Hulst deden 50 schutters mee. Hoogvogel E. Boussem Sint-' Jansteen, eerste zijvogel J. Vermeire Hulst, tweede A. de Vree Terhole, meeste kleine vogels (vier) J. Vermeire Hulst. DAG 27 NOVEMBER J®- HERV. KERK »aenburg: 10.30 uur Ds. K. van Sti „Xel: lo uur Ds7W Huisman. Jan Steenbergen. Bil i uur Ds W. "'ervhet: 11 uur Ds. W. Meeu Br«kens; 9,30 uur Ds. Ph. J. r Beenmans. j GSn^9'30uurDS- C. Balk. Hopt 90 uur Da' M.P.Stol. 10 uur Ds. WJ. Meeuwen. Hont H.D. van de v 1?e: l°-30 uur Da. H.B. llng9 uur Da' H'B- de Nee" 11 uur de heer Jac. Sas van rment: §een dienst. 'SkaS: 10«'D»PAL St. Anna ter Muiden: 11 uur Ds. C. Balk. St. Kruis: 9 uur Da. H. Valk. Sluis: geen dienst. Sluiskil: 9.30 uur Ds. P.G Schoneveld. H A. Terneuzen: Grote kerk: 10 uur Ds. E.J. Rietveld, Goede Herderkerk: 10 uur Ds. D.H. Bosma; 19 uur Ds. E.H. Wolbers, Opstandingskerk: 10.30 uurDs. E.H. Wolbers. Waterlandkerkje: 11 uur de heer G. Sinke. IJzendijke: 9.30 uur Ds. W. Meeuse. Zaamslag: 10 en 19 uur Ds. A. Schellevis. Zuidzande: 9.30 uur de heer Jac. Sinke. GEREF. KERK Terneuzen: Noordstraat: 10.30 uur Ds. B.C. Carp. Opstan dingskerk: 9 en 17 uur Ds. B.C. Carp. CHR. GEREF. KERK Zaamslag: 10 en 14.30 uur Ds. D.J. van Vuuren. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) Axel: 10 en 15 uur Ds. J. Ver kade. GEREF. GEMEENTE Hoek: 9.30 en 14 uur Lees- dienst. Terneuzen :Vlooswijkstraat): 9.30, 14 en 18 uur Lees- dienst. GEREF. GEMEENTE (Syno daal) Axel: 10 en 14.30 uur Lees- dienst. Terneuzen (Frans Halslaan): 10 en 15 uur Ds. Van Ra- venswaay. OUD GEREF. GEMEENTE Terneuzen: 9.30, 14 en 18 uur Ds. A. de Reuver. LEGER DES HEILS Terneuzen: 9.30 uur Bidstond; 10 en 19.30 uur Samen komst. WALCHEREN Middelburg - H. Petrus en Paulus, Lombardstraat, za terdag 19 uur, zondag 10.15 uur, Kerkcentrum De Hoek steen, Rozenburglaan, Middelburg-Zuid, zondag 11.30 uur. Paauwenburg Vlissingen - Kerkcentrum Open Hof, Gogelweg, zondag 11 uur en 19 uur. Vlissingen - O.L. Vrouw Ro zenkrans en H. Jacobs, Sin gel 106, zaterdag 19 uur, zondag 9.30 en 12 uur. Domburg - le en 3 e zondag van de maand om 9 uur. ZUID-BEVELAND Goes - Parochie Maria Magda- lena, zaterdag 19 uur, zon dag 8.30, 10 en 11.30 uur (in de Hoogte). Hansweert - Parochie O.L. Vrouw Onbevlekte Ontvan genis, zaterdag 19 uur, zon dag 10.30 uur, Maria-Oord zondag 9.30 uur. Rilland-Bath-Parochie H. Jo zef, zaterdag 19 uur, zondag 10.30 uur. Yerseke - Parochie H. Anna, zaterdag 17.30 en zondag 9 's-Heerenhoek - Parochie H. Willibrordus, zaterdag 19 uur, zondag 9 en 10.30 uur. Kwadendamme - Parochie H. Bonifatius, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10.30 uur. Lewedorp - Parochie H. Eli- gius, zaterdag 19 uur, zon dag 7.30 en 10 uur. Ovezande - Parochie O.L. Vrouw Hemelvaart, zater dag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. OOST-ZEEUWSCH-VL. Clinge - Parochie H. Henricus, zaterdag 17 uur en zondag 8 uur en 10 uur. Hulst - Parochie H. Willibror dus, zaterdag 19 uur, zondag 8.30 uur, 10,11.30 en 17 uur: „Blaauwe Hoeve"^zaterdag 19 uur, zondag 11,15 uur. Graauw - Parochie Maria Tenhemelopneming, zater dag 19 uur, zondag 9 uur. St.-Jansteen - Parochie H. Jo hannes de Doper, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. Heikant - Parochie H. There- sia van het kind Jezus, za terdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. Boschkape 11e—Parochie H. Pe trus en Paulus, zaterdag 19 uur, zondag 9 uur. Hengstdijk - Parochie H. Cat- harma, zaterdag 17 uur, zondag 10,30 uur. Kloosterzande - Groenendijk, parochie H. Martinus, za terdag 18.30 uur, zondag 9, 10.30 en 17 uur. Ossenisse - Parochie H. Willi brordus, zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Stoppeldijk - Parochie H. Ge- rulphus, zaterdag 19 uur zondag 8 en 10 uur. MIDDEN-ZEEUWSCH-VL. Axel - Parochie H. Gregorius de Grote, zaterdag 19 uur, zondag 9 en 11 uur. Sas van Gent - Parochie H. Pastoor van Ars, zaterejag 19 uur, zondag 10 uur. Biervliet - Parochiekerk za terdag 19 uur, zondag 10 uur. Philippine-Parochie H. Maria Hemelvaart, zaterdag 19 uur, zondag 10.45 uur. Terneuzen - Parochie De Ver rezen Christus, zaterdag 19 uur, zondag 9.30 uur en 11 uur. Parochie H. Willibror dus, zaterdag 19 uur, zondag 9.30 en 11 uur, Noordstraat- kerk, zondag 11,45 uur. Westdorpe - Parochie van O.L. Vrouw Visitatie, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. SCHOUWEN-DUIVELAND Haamstede Zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Renesse - zaterdag 19 uur, zondag 9.30 en 11 uur, zon dag 10 uur. WEST-ZEEUWSCH-VL. Aardenburg - Parochie H. Maria Hemelvaart, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. Cadzand-Bad zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Eede - Parochie H. Bavo, za terdag 19 uur, zondag 9 en 10.30 uur, op camping Van Damme om 19 uur. Hoofdplaat - Parochie H. Eli- gius, zaterdag 17 uur, zon dag 9 uur. Schoondijke - Parochie Petrus Apostel, zondag 10 uur. Oostburg - Parochie H. Eli- gius, zaterdag 19 uur, zon dag 8.30 en 10.30 uur. Slijkplaat - Parochie Maria Sterre der Zee, zaterdag 17 uur. Sluis - Parochie H. Johannes de Doper, zaterdag 19 uur, zondag 8 en 10 uur. IJzendijke O.L.Vr. ten Heme lopneming: zat., 19 uur zond. 10.30u. In Ëmmanus; zond. 11.15 uur. Zondag 27 november tussen 12 en 24 uur zijn voor geeste lijke bijstand onderstaande adressen bereikbaar: Goes - Goes ziekenhuizen, pa rochie Goes en parochie Oost-Zuid-Beveland, Fr Bastiaensen. tel. 01100- 16754 Zak van Zuid-Beveland - pa rochies 's-Heerenhoek, Heinkenszand, Lewedorp en Ovezande, A. v. Alphen. tel 01106-1216

de Stem | 1977 | | pagina 15