Geslaagd hippisch evenement Succes voor Zwinraiters in titelstrijd Domburg LOKEREN ZORGT VOOR DOELPUNTENFESTUN Resultaten provinciale titelstrijd Domburg Lepoeter succesvol BRAM JANSEN IN CLINGE STERKSTE Tweede plaats Arnold Bracke lïtslagen De Waal tweede Erelijst oke van Beusekom int in Auckland edei'land tweede Zege hockeyteam Proces tegen Revie? Winst voor Spasski DE STEM VAN MAANDAG 18 JULI 1977 AUCKLAND - Joke van eusekom is gisteren winnares :worden van het damesenkel, pel in het hoog genoteerde in- ernationale badminton- lernooi van Auckland. Zij versloeg in de finale de apanse Saori Kondo met -11, 11-2, 12-11, nadat ze in e laatste set ee achterstand an 1-10 had weggewerkt. De finale van het herenen- elspel werd een overwinning oor Bandid Jaiven uit Thai- ind. Hij versloeg Phua Ah lua uit Maleisië met 15-6 5-4. HICKSTEAD (Reuter) - Ne erland is zondag tijdens het iternationale concours hip- uque van Hickstcad in de lan- enwedstrijd als tweede eëindigd met een totaal van 5,75 strafpunten. Groot Brittannië werd eerste iet 19 punten. De Neder- andse ploeg bestond uit Dick 7ieken met Sultan (7,75 8), „eon Melchior met Sil (1,25 16,50) Wiel Heber met ,ough Coribb (0 12) en Eu- opees kampioen Johan Heins net Alme (8 0). Ierland ein- ligde als derde met 36 straf- lunten en West-Duitsland, net de sterke ruiters Hendrik Snoek, Fritz Ligges en Gerd Viltfang, werden vierde met IR strafpunten. VANCOUVER (Keuter) - ue Nederlandse herenhockey- aloeg op tournee door Canada, heeft zaterdag in Vancouver op een door de regen doorweekt veld met 5—0 gewonnen van de Verenigde Staten. Bij de rust leidde Oranje reeds met 3-0. In deze wedstrijd, die op kunstgras werd gespeeld, maakte Ties Kruize vier tref fers, door alle keren een straf- corner in te slaan. Het vijfde doelpunt werd gemaakt door Ron Steens. LONDEN (ANP) - De En gelse voetbalbond (FA) over weegt gerechtelijke stappen te ondernemen tegen Don Revie, die dinsdag zijn ontslag als bondscoach indiende. In een communiqué, laakte de Engelse voetbalbond vooral de handelwijze van Revie inzake zijn ontslag Men is vooral ver bolgen over het feit dat men het nieuws van Revies ontsla gaanvrage uit een dagblad moest vernemen, alvorens het per brief aan de voetbalbond werd gemeld. Dat Revie een dag later op een zeer lucratief aanbod om bondscoach te worden van de Verenigde Ara bische Emiraten inging, is voor de bond aanleiding om te on derzoeken of Revie wegens contractbreuk kan worden aangeklaagd. Don Revie gaat bij zijn nieuwe werkgever bijna vier keer zoveel verdienen als bij de Engelse voetbalbond, waar hij jaarlijks 100.000 gulden ver diende. GENÈVE (ANP) - Spasski heeft in zijn vijfde partij uit de kandidatentweekamp tegen Portisch zijn achterstand weg gewerkt. In tweede zitting bouwde de grootmeester uit de Sovjet- Unie zijn voordeel uit, hoewel Portisch op alle mogelijke ma nieren probeerde aan de neder laag te ontkomen De drei gende promotie op de h-lijn was voor Portisch het teken zich bij de 6 le zet gewonnen te geven. In de andere kandidatent weekamp vergrootte Kortsjno' zijn voorsprong op Poloegaje- vski tot vier punten door de zesde partij in tweede zitting te winnen. Kortsjnoi leidt nu niet 5—1. Bearzot blijft aan ROME (UPI) - Enzo Bearzot blijft coach van het Italiaanse nationale elftal. Bearzot heeft zijn contract met de Italiaanse voetbalbond voor een jaar ver lengd. Hij heeft zowel het A- als.het B-elftal onder zich. De jeugdploeg zal worden geleid door Azeglio Vicini. Va cant blijft de positie van alge" meen coach, die niet weer bezet is nadat de ontslagaan* vraag van manager Fulvw Bernardini door de Italiaanse bond was aanvaard. Italië heeft op weg naar de eindronde van het wereld kampioenschap nog een con current, Engeland, dat de eer- (Van onze paardesportmedewerker) DOMBURG - Zaterdag hield de landelijke rijvereniging „Oranjezon" te Domburg een concours hippique met daarin het Zeeuws kampioenschap paarden 1977. In de afdelingsdressuur achttallen werd dit jaar in twee klassen gereden, dus een kampioen klasse Zwaar en een kampioen klasse Licht. In de klasse Zwaar zijn kampioen van Zee land geworden de Zwinruiters uit Nieuwvliet, met 803 punten. In de klasse Licht vier kandidaten voor het kam pioenschap. Op overtuigende wijze haalden de Oranjerui ters uit Willemstad (die ook tot het gewest Zeeland beho ren) met 883 Vi punt, de titel binnen. Het kampioenschap individueel dressuur klasse zwaar ging naar Susan Mal corps met Coloriet van de Zwinruiters, die toch zware concurrentie kreeg. Het kampioenschap was voor de Zwinruiters dus een compleet succes. ste ontmoeting, in Rome, me' 0-2 verloor. Don Revie, de En gelse coach, trad vorige weeK terug om in Arabië een vee beter betaalde baan aan te ne men. Bearzot is helemaal nie blij met het aftreden van Revte Een fel gevecht werd er gele verd om de titel springen klasse zwaar. De favoriet en ti telhouder Anton Hanse met Jordan moest het opnemen tegen Klaas van Exel uit met Avenir, die evenals Anton Hanse in de eerste manche foutloos bleef. Jan van Dalen met Rebel van de Eendracht- ruiters - een sterke combinatie - bood hevige tegenstand, maar liep drie strafpunten op. Mark Geensen met Joska uit Hulst, die zijn eerste Zwaar- parkoers sprong en dus geen ervaring had, hield zich toch goed staande met vier straf punten. Bart Goudswaard met Mon ami van de Schouwse Ruiters was meteen kansloos in de eer ste manche met negentien strafpunten. In de tweede manche, die ademloos gevolgd werd door het talrijke publiek, liet Anton Hanse met Jordan opnieuw een foutloos parkoers zien, zodat hij zijn titel prolon geerde van springkampioen Zeeland. Het kampioenschap menproef aangespannen, dat voor het eerst in Zeeland werd gehouden en vijf kandidaten telde, werd overtuigend ge wonnen door Bram Maljaars met Mona Lisa van Oranjezon met 108 punten. Alle Zeeuwse kampioenen worden uitgezon den naar de nationale kam pioenschappen op 10 septem ber in Berg en Bos te Apel doorn. In de individuele dressuur klasse Z(waar) was het hoogtst aantal punten voor mevrouw Bom met Elyse uit Rucphen met 130 punten. Ben Boidin met „Comme-il-faut" van de Zwinruiters behaalde met 130V2 punt een eerste plaats in de individuele M(idden)- dressuur. Bij de L2 individueel dressuur waren er 141 punten voor Nico van de Bijl met Solon van de Schouwse Rui ters. In de klasse licht indivi dueel dressuur reed Marjan de Nooyer met Noblesse van de Gouwse Reyers naar het hoog ste aantal punten 145. In het springconcours klasse Licht een vijftigtal deelne mers, die een goede schifting had na het voorspringen. Ook hier weer een paar foutloze parkoersen met een onvol doende voor de stijl. In het overspringen zegevierde Jan de Winter met Manix van Oranjezon in de snelle tijd van 67,8 seconde. In het springconcours klasse M(midden) veel afschrijvin gen. Van de zes kandidaten was er maar één die foutloos rond kwam. Dit was Piet Breure met Komiek van de Oranjeruiters uit Willemstad. Het Z(waar)-springen was een aangelegenheid voor de West brabanders met hun veel gro tere wedstrijdervaring, omdat daar nu eenmaal meer con coursen zijn. Hans van der rluijm met Kango uit Made Pezette daarin de eerste plaats, "et progressief springen was eveneens voor de Brabanders, en wel voor Ludo Dekkers met ue Donald van St.-George. Het ringsteken met sjezen werd gewonnen door J. Jobse Ult Oostkapelle met 35 ringen. Bestuur en organisatie - let- erhjk en figuurlijk aange- oerd - door voorzitter Peter v'u am hunnen met grote doening terugzien op een rachtproef die ten volle ge slaagd is. Een c*n_ °urs hippique organiseren cie: tevens daarin de provin- a e kampioenschappen P arden, de menproef aange- Pannen kampioenschappen, j nngsteken met sjezen en de monstratie aangespannen is trTw s De êrote publiek- t het polospel van de mill11 en tot slot van het stJagpr°Sramma de demon- - 'e met vier warmbloed- Sen voor de Romeinse strijdw; zijn weerga niet kent; gereden door Wim Vos uit Gapinge. Zo'n concours dient goed gepland te worden. In het draaiboek was dan ook niets aan het toeval overgelaten en de organisatie bleef dan ook de gehele dag vakkundig draaien. JAN MURRE Zeeuws kampioen Anton Hanse van de Schouwse Ruiters in actie op Jordan tijdens de titelstrijd in Domburg. van 'sgen op een manier die vakmanschap getuigt en (Van onze sportredactie) OOSTBURG - De Belgische eersteklasser Lokeren heeft het West-Zeeuwsch-Vlaamse voetbalpubliek beslist waar voor zijn geld geboden tijdens de eerste confrontatie met het Zeeuwse voetbal. Ondanks de vermoeidheid van een trai ningskamp in Sittard, waar vrijdagavond tegen FSC nog 0-0 werd gespeeld, werd de wedstrijd tegen het West- Zeeuwsch-Vlaams team be paald niet als een verplicht nummer opgevat. Lokeren trad praktisch op volle sterkte aan en dat betekende dat er bij tijd en wijle te genieten viel van een sprankelende partij voetbal waarbij de doelpunten als rijpe appelen van de bomen vielen. Lokeren startte zonder Roger Henrotay, last van een achillespeesblessure en Dal- ving, terwijl Guy Hanssens wel speelde maar niet voor de volle honderd procent fit was. Net voor rust werd Hanssens dan ook vervangen door Mare Ver- bruggen. Het Poolse voetbal wonder Lubanski was echter wel aanwezig en dat was voor aan bijzonder goed te merken. Samen met Cornelissen, een 19-jarig talent dat deel uit maakt van de Belgische UEFA-selectie, zette hij de West-Zeeuwsch-Vlaamse se lectie al snel onder druk. De overigens uitstekend keepende Johnny Moerman leek al na vij f minuten te moeten capitu leren maar de binnenkant van de paal bracht redding bij een loeier van De Beuckelaer. Ook Mommens was dicht bij een treffer maar zijn inzet ver dween voorlangs. De selectie kon daar in offensieve zin vooralsnog niets tegenover stellen. Bobby Hoogenboom had een vrije dag omdat Theo Husers, ex Fc-Amsterdam, het raffi nement in de Zeeuwse aanval len al in een vroeg stadium wenste te smoren. Het wachten was gewoon op de eerste Lokeren-treffer, die er in de vijftiende minuut kwam al had men daar wel de hulp van het centrale verdedigingsduo van de Zeeuwen voor nodig. Sjaak Lybaert en Jack Monteau gin gen beiden naar de bal en leg den deze pasklaar voor de voe ten van De Beuckelaer, die geen moment twijfelde maar vernietigend uithaalde, 0-1. Vijf minuten later hing nummer twee in de prijzenkast al was daar opnieuw een grote verdedigingsfout voor nodig. Slecht uitverdedigen bracht de bal opnieuw bij Sjaak Lybaert die een rechtstreeks duel met Lubanski wenste aan te gaan. Het klasseverschil werd in cij fers uitgedrukt toen de Poolse international nummer twee achter Moerman deponeerde. Het betekende tevens de inlei ding voor een waar schutters- festijn. Een kleine zestig seconden na het doelpunt van Lubanski kwam de Belgische internatio naal Roger Verheijden in ideale schietpositie. Zijn half mislukte knal werd door Moerman onvoldoende gestopt zodat De Beuckelaer een tweede kans leek te krijgen. Peter Baecke van Hoofdplaat zag geen andere mogelijkheid dan het voetje van De Beucke laer onderuit te halen. Voor de uitstekend leidende Van Laren was er maar een mogelijkheid en Verheijden schoot nummer drie binnen. Cornelissen maakte er in dezelfde minuut 0-4 van uit een voorzet van Lubanski en ook Verheijden kon profiteren van een pass op maat van de begaafde Pool, 0-5. Cornelissen zorgde voor 0-6 door een voorzet van In- ghels te verzilveren waarna Lokeren duidelijk gas terug nam. De Zeeuwen stonden naar lucht te happen en de voorsprong van Lokeren zou voor rust nog erg grote vormen aangenomen hebben indien de ploeg van Han Grijzenhout op het gaspedaal gedrukt had. Men vond het echter wel ge noeg. De thee betekende tevens het afscheid van Lubanski en Hoogenboom. In hun plaatsen kwamen Jo Verbruggen en doelman Van Someren. Zijn collega Moerman mocht van René Verheijen eerst nog ca deautje nummer zeven in ont vangst nemen voordat Jan Manneke van Breskens zijn plaats kwam innemen. De eer ste bal die Manneke mocht op halen was het achtste Lokeren-doelpunt dat kwam van de voet van Cornelissen. Ron de Beuckelaer bracht nummer negen op het score bord waarna uitblinker Hans Vercouteren ten aanschouwe van 800 toeschouwers de ver diende eer kon redden. Vercou teren was door Mare Verbrug gen neergelegd en schoot de strafschop zelf binnen. Dat De Beuckelaer en Jo Verbrugge er tenslotte nog 1-11 van maak ten was voor Vercouteren mis schien minder belangrijk. Voor hem was in ieder geval de eer weggelegd om als enige te scoren tegen een elftal dat zorgde voor een ware voetbal happening bij de opening van de Oostburgse voetbalvelden. LEBBEKE - De Clingse at leet Arnold Bracke behaalde.- in het Belgische Lebbeke een verdienstelijke tweede plaats. Aan deze wedstrijd werd deel genomen door 60 deelnemers. De afstand bedroeg 800 meter. International Verheyen van Lokeren knalt de bal tegen de lat. Van links naar rechts: De Beukelaer, Lybaert, De Jager, Cornelis, Verheyen en Lubanski. DOMBURG - De uitslagen van het concours hippique - met daarin opgenomen het Zeeuws kampioenschap paar den - zien er als volgt uit; Clubkampioenschap: Zwin ruiters Nieuwvliet klasse zwaar, Oranjeruiters Willem stad klasse licht. Dressuur klasse zwaar; Susan Malcorps met Coloriet van de Zwinrui ters. Spring en klasse zwaar; Anton Hanse met Jordan van de Schouwse ruiters Mennen; Bram Maljaars met Mona Lisa van Oranjezon. Ring 1achttal len paarden; 1. Reimerswaal kruiningen L. 132% punt. 2. Oranjeruiters Willemstad L. 131% punt. 3. Zwinruiters Nieuwvliet Z. 126V4 punt. Oranjeruiters Axel L. 118 pun ten. 5. Gouwe Reijers Seroos- kerke L. 117% punt. 6. Schouwse ruiters Dreischor L. 109 punten. Ring 1 Menproef aangespannen, 1. A. Maljaars met Mona Lisa, 2. D. Vos met Asterix, 3. G.W. Zoutendijk met Ocha, 4. W.J. Vos met Me lody, 5. C. Reynierse met Lady Reveille, alleen van Oranjezon. Ring 2; individueel dressuur klasse zwaar, 1. Mevrouw Bom met Elyse, 2. Susan Malcoros met Coloriet van de Zwinrui ters, 3. Mevrouw Bom met Burness uit Rucphen. Ring 31 Ben Boidin met Comm il Faut Zwinruiters, 2. Andrea van Kroonwijk met Floris, Honte Ruiters, 3. Bram Cambier met Kernick Zwinruiters, 4. Adri den Exter met Ravelle Oranje ruiters Axel, 5. Marijke Schil- leman met Julkina Zwinrui ters, 6. Janneke Poly met Meno Reimerswaal. Ring 5, indivi dueel dressuur klasse L2; 1. Nico van de Bijl met Solon Schouwseruiters, 2. Mevrouw J. Geluk met Elite Eendracht- ruiters, 3. Adam Sneep met Pieter Oranjeruiters Willem stad, 4. Ron Nelen met Judith Oranjeruiters Willemstad, 5. Bep Boone met Wervelwind Oranjezon, 6. Piet van Nieu- wenhuijzen met Veraldo Wal cheren. Ring 6, individueel dressuur klasse L2: 1. Piet Breure met Komiek Oranjerui ters Willemstad, 2. Jaap Dane met Mirakel idem, 3. Ineke Goense met El Caucho Paar debloem, 4. Ilse Schrote met Joris Reimerswaal, 5. Jouk van SOUBURG - De Zeeuwse liefhebber Johan Lepoeter uit Souburg doet het dit seizoen uitstekend in zijn categorie. Vorige week zegevierde Le poeter tweemaal, namelijk in Zuidland en in Vaassen (bij Apeldoorn). Hij bracht daar mee zijn totaal aantal over winningen in dit seizoen op elf. (Van onze sportmedewerker) CLINGE - Zorgden zater dag de trimmers voor de pro loog van de wielerfeesten in Clinge, op de tweede dag van de kermis waren de dames en de liefhebbers opgeroepen om het initiatief van het wieier- comité meer glans te geven. Het werd een schitterend ver volg, waarvoor duizenden be langstellenden naar het kerk dorp getrokken waren. De liefhebbers, een categorie, die de vijftig kilometer die men re gelmatig voor de wielen krijgt, met gemak in de benen heeft, probeerden er al gauw na het startschot van wethouder De Keijzer - de man heeft het er dezer dagen maar druk r "c - een Middelkamps onderonsje van te maken. Lepoeter sprong, Tolhoek gooide de deur dicht en liet al leen mensen van de zwart-geel gestreepte brigade passeren. Toen Lepoeter gezelschap kreeg van Van de Ploeg en De Jager, leek het „overkant"- feest compleet, maar slimme Rien van Brussel doorzag het spel tijdig en sloop met een paar mannen door het gat dat Tolhoek in zijn eentje niet open kon houden. Toen kon alles opnieuw beginnen. De rust keerde echter niet voor lang terug in de groep. Het drietal Jansen, Van Dongen en Wiel- houwer wilde niet voor de tweede maal door de Middelkamp-trein in het pak gestoken worden en koos on geveer halfkoers het hazepad. Nog een vijftal onder aanvoe ring van Willy de Feber kreeg na een korte maar hevige jacht aansluiting en toen leek de be slissing gevallen. Maar plots stokte het vooraan; zoveel ge vaarlijke kleppers wilden niet voor elkaar werken en dat gemis aan de juiste verstand houding had tot gevolg dat de groep na een gezamenlijke in spanning toch weer in het spoor van de leiders kon komen en even later zelfs aan kon sluiten. Amper zat echter alles weer bijeen, of er waren weer gegadigden, die een solo wilden blazen. Nu voelde Ma- rijnissen er wel wat voor om alleen voor de groep uit te gaan draven en ook hij kreeg ver sterking. Bakker, Steenbak ker, Van Dongen en Van de (Van onze sportredactie) WOUWSE PLANTAGE - Axelaar Wim de Waal is als tweede geëindigd in een ama- teurskoers in het Brabantse Wouwse Plantage. De Waal werd in de spurt geklopt door Ad Tak, die de 90 kilometer af legde in 2 uur, 1 minuut en 16 seconden. Heddy Nieuwdorp uit We- meldinge werd vijfde; Ad Polak uit Heinkenszand veer tiende en Vester Aarts uit Kruiningen ging als vijftiende over de meet. Bij de nieuwelingen bereikte Stroosnijder uit Kruiningen een achttiende plaats. Ploeg sprongen naar de leider, maar namen ongemerkt de groep op sleeptouw. Met nog tien kilometer voor de wielen moest de finale met een volle dige bezetting worden aange gaan. En hoewel Siep van Dongen en Ko Tolhoek het een paar keer probeerden de zaak te „verlinken", werd het een opvoering voor negenentwin tig heren. zoveel sprintsters vooraan vond de wereldkampioene het te gewaagd om gezamenlijk naar de meet te trekken. Met een felle demarrage schudde ze zich van haar vluchtmakkers los en aan de streep bedroeg de voorsprong twintig seconden. Zo eenvoudig gaat dat kenne lijk. Spurter pur sang Bram Jan sen uit Bleiswijk dook als eer ste het laatste rechte stuk naar de finish op, en hoewel Tol hoek en De Feber alles uit de kast haalden, kon niemand Jansen nog bedreigen. De man uit Bleiswijk is ook dit jaar weer aan een indrukwekkende erelijst bezig. Voor de liefheb bers van start gingen, draaiden de dames in Clinge vijfentwin tig keer rond de toren. Vooral in de eerste helft van de wedstrijd vielen nogal wat ontsnappingen te noteren. In feite viel de koers toen nooit stil. Keetie van Oosten-Hage probeerde het een paar keer, maar werd tot de orde geroe pen en ook een poging van Gré Knetemann mislukte. Anne Riemersma en Marjan Bik zagen hun inspanningen ook al niet beloond. Met nog vijf ron den te gaan ontsnapte in de Molenstraat een kwartet dat niet meer teruggepakt werd: Keetie van Oosten-Hage, Ma rian Bik, Minny Brinkhof en Wil Kwantes sloegen in één ronde een beslissend gat. Met Dames: IKeetie van Oosten-Hage 42 km. in 1.12.20, 2 M. Brinkhof op 20 sec., 3 W. Kwantes, 4 M. Bik, 5 H. Hage, op 35 sec., 6 T. van de Paat op 1.05, 7 A. Riemersma, 8 B. van der Spiegel-Hage, 9 P. van Eij- ken, 10 G. Knetemann, 11 A. van Weegbergen, 12 N. Streef, 13 N. van Vliet 14 C. Ooster waal, 15 G. Hoekstra, 16 J. Sij- brands, 17 K. Bakker-Vos, 18 D. Wesdorp, 19 B. van de Akker en 20 C. Sandbrink. Liefhebbers: 1 B. Jansen Bleiswijk 55 km. in 1.24.10, 2 J. Tolhoek Yerseke, 3 W. de Feber Sluiskil, 4 M. van Brussel Oude-Tonge, 5 S. van Dongen Middelharnis, 6 L. van de Wiel Breda, 7 J. de Kok Lewedorp, 8 T. Veerman Terneuzen, 9 W. Wielhouwer Sommelsdijk, 10 A. van de Ploeg Goes, 11 J. Le poeter Oost-Souburg, 12 B. Steenbakker Heinkenszand, 13 F. Meijaard Wemeldinge, 14 A. Marijnissen Bavel, 15 T. Zwanenburg Zwijndrecht, 16 B. Wieles Sluiskil, 17 L. de Jager Bieselinge, 18 S. de Bak ker Kloosterzande, 19 C. Ver munt Roosendaal en 20 S. Broersma Zoutelande. Sabben L. Amour Weelruiters, 6. Paul Klink met Starring Honteruiters. Ring 7, indivi dueel dressuur klasse L; 1. Maatje Reinierse met Lady Re veille Gouwe Reyers, 2. R. Ra- venstein met Leberty Eend- rachtruiters, 3. Marleen de Raadt Lovely Boy Reimers waal, 4. E. Vos met Dandy Schelderuiters, 5. Jan Sars met La Goulue Oranjeruiters Axel, 6. Nico van de Kerkhoven met Kalovita Honteruiters. Ring 8, individueel dressuur klasse L; 1. Hans de Zeeus met Moenus Zwinruiters, 2. Loes van Dijke met Lange Weelruiters, 3. ex. Lutina Wattel met Nanda Gouwe Reijers 3. Leuni Si- monsemet Orca idem, 5. Chris tian Seijdlitz met Newton Oranjeruiters Axel, 6. Mare Broodman met Rex zwinrui ters. Ring 9, individueel dres suur klasse L; 1. Marjan de Nooijer met Noblesse Gouwe Reijers, 2. Tresemieke Picavet met Filante Oranjeruiters Axel, 3. Mark Goudswaard met Mona Lise Schouwserui ters, 4. Jenny de Koeijer met Oberon Oranjeruiters Axel, 5. Annet Louwerse met Noblesse Reimerswaal, 6. Ko Bolle met Blacky Schouwse ruiters Ring 10, individueel dressuur klasse L; 1. Donny Morel met Evelien Zwinruiters, 2. Diana Bril- Dourleijn met mr. Plezant Zwinruiters, 3. Marilene de Winter met Ashwin Hulst, 4. Christian Wijfels met Panic Haringruiters, 5. Maarten Janden met Huyjan Honterui ters, 6. Wim de Loof met Nabal Oranjezon. Ring 11, indivi dueel dressuur klasse L; 1. Al- bert Vermue met Noddy Weel ruiters, 2. Louisse van den IJs- sel met Nananta Gouwe Reijers, 3. Ingrid Beens Clau- cus Honteruiters, 5. Gerard Lapendrix met Lux Zwinrui ters, 6. Ellie van Driel met Orosa Zwinruiters. Ring 12, individueel dressuur klasse L; 1. Willy de Landmeter met Odin Gouwe Reijers, 2. Lies- beth Schijve met Nicolette Zwinruiters, 3. Cees Vinke met Frits Honteruiters, 4. Letty Kooiman Lector Haringrui ters, 5. Jan de Visser met Manix Oranjezon, 6. Henk Maljaars met New Wentos Oranjezon. Ring 13, indivi dueel dressuur klasse L1Mej van de Berg met Rignfar Boy Westelijk Schouwen, 2. Anne- marie Beun met Mylord Ha ringruiters, 3. Bram Bril met Portorico Zwinruiters, 4. Phil Brooijmans met Marjolein Eendrachtruiters, 5. Conny Swenne Lord Lister Paarde bloem, 6. L.J. Klompe Olof Schouwse ruiters. Springen klasse licht; 1. Jan de Visser met Mannix Oranjezon, 2. Johan de Winter met Inter Weelruiters, 3. Jose van Steen met Alberta idem, 4. Mark Geensen met Tornado Hulst, 5 Ineke Goense met El Gaucho Paardebloem, 6. Jan Sinke met Maurits Reimerswaal. Sprin-' gen klasse midden; 1. Piet Breure met Komiek Oranjerui ters Willemstad, 2. Nico van de Bijl met Solon Schouwserui ters, 3. Hubert Knook met Vitus Oranjeruiters Willem stad, 4. Ludi Dekkers met Moora St. George, 5. Loes van Dijke met Large Weelruiters, 6. Albert Vermue met Kitty Weelruiters. Springen klasse Zwaar; 1. en 2. Hans van der Pluijm met Kango en Ibar uit Made, 3. Rob Hoekstra met Detan Strieneruiters, 4. Ludi Dekkers met Due Donald St. George, 5. Anton Hanse met Jordan Schouwsp ruiters, 6. Klaas van Exel met Avenir Oranjeruiters Willemstad. Springen Zwaar voor Zeeuws kampioen, Anton Hanse met Jordan, 2. Jan van Dalen met Rebel, 3. Klaas van Exel met Avenir, 4. Mark Geense met Joska. Progressief springcon cours, 1. Ludi Dekkers met Due Donald, 2. Rob Hoekstra met te Dom, 3. Ludi Dekkers met Mona, 4. Jantien Meulen- beld met Kasja, 5. Anton Hanse met Jordan, 6. Albert Vermue met Kitty, 7. Rob Hoekstra met Bel seprim, 8 en 9 Hans van der Pluijm met Ibar en Kango. Ringsteken met sje zen; 1. J. Jobse Oostkapelle, 2. S.J. Lous Oostkapelle;, 3. W. Kosten Middelburg, 4. A. Mal jaars Oostkappelle, 5. A. Paauwe Gapinge, 6. W. Geldof Oostkappelle, 7. J. de Visser Souburg, 8. J. Wondergem Ga pinge.

de Stem | 1977 | | pagina 13