OMLOOP OP OUDE PARKOERS Topploegen aan start Omloop van de Braakman Verrassende zege van BLZ Drieschouwen Zeeuwse titel Arnemuiden MZ NA WINST OP SKF BIJNA VEILIG Zege Goese rijkspolitie Afwachtingskoers liefhebbers ek: Ere-lijst Geen financiële moeilijkheden voor comité ■■I sport in't kort Jeugdkoers nu in Yerseke A v Ja min t echt. De ilieconcem tont met >ië. Een zoete 70. Moeder-Mavo :rs gaan met ol. Waarom? n Libelle, 'an Kemenade en. Blz. 30. de natuur vaterballet, duimen, spechten roning. Het jaar- bloemetjes en de i op blz. 64. imunicatiën, ;hniek (4 jaar), ten: diploma mts s evt. Ibo-C 23 jaar. Begin december 1977. ïstplichttijd in geleide wapens, er, reiliging, ar-techn. (4 jaar). B niveau (Van onze sportmedewerker) PHILIPPINE - De zevende Omloop van de Braakman voor amateurs, de wielerklassieker die op zaterdag 16 april verre den wordt, keert, na een jaar, weer terug naar het oude par koers. ^js ecn paar minuten na halftwaalf - een tijdstip geko zen om zowel de sponsors als de provicie tegemoet te komen wedstrijdleider Chris Delbres- sine de rode vlag strijkt, wordt de meute losgelaten op een parkoers, waarvan alleen vorig jaar is afgeweken. Toen belet ten werkzaamheden aan de zeedijk, in de omgeving van de DOW, de lus van 39,5 km te gebruiken, en moest men via een gedeelte van de provinciale weg naar de Spanjaardsweg gevoerd worden. Nu die werk zaamheden aan het traject ver richt zijn is die omleiding niet meer nodigen kan men, via het ronden van het watersportcen trum, weer rechtstreeks ge noemde Spanjaardsweg in. Voor deze veiliger oplossing heeft het comité uiteraard ge kozen. Vier lussen van bijna 40 km. Rond de oude inham die de Schelde ooit in de beide Vlaanderen had ingevreten. Een binnenzee, vroeger be grensd door Vremdijck, Wil- lemskercke, Axele, Assenede, Bonchaute, Watervliet en Ga ternesse, diep in Belgisch Vlaanderen penetrerend. Ver vlogen namen, later door in poldering van de kaart ge veegd, en de Braakman „te ruggelegd" naar Philippine, het mosseldorp. Die inpolde ring maakt dat deze zevende omloop, evenals alle vorige, een onberekenbaar stuk na tuur voor de smalle tuben legt. De strijd, die meestal „on taardt" in een slijtageslag. Winnaars, die zelden in de spurt naar de bloemen moesten grijpen. Die Braakman. Soms mild, kilometers lang be scherming biedend achter de polderdijken. Vaak geteisterd door de weergoden, waarbij een verraderlijke wind over de polderwegen jaagt, smalle wegen gevolgd door kilome terslange rechte stukken waarop de vluchters zich kapot kunnen bijten. Met de adem van de jachtgroep in de nek. Toch de sprong gewaagd, omdat het vaak smalle par koers als het ware tot een vlucht uitnodigt. Met de we tenschap dat men achteraan elke achtervolging wat makke lijker kan breken. De deur op die smalle, kronkelige paden praktisch geheel dicht gegooid kan worden. En in voorgaande edities is het maar zelden ge beurd, dat een ontsnapping die tot een minuut of meer winst droeg, nog teniet gedaan werd. Dat maakt de Omloop van de Braakman zo moeilijk. Wie zich sterk genoeg voelt om in de finale van de partij te zijn, zal geen moment mogen sla pen, moet 158 kilometer lang attent zijn, want eenmaal de slag gemist, komt men maar zelden meer vooraan. Ook deze zevende Omloop die de bijna 40 km per ronde voert langs de Kanaalpolderstraat waar de start en finish zijn, en verder gaat via Provinciale weg, Ver- gaertpolder, Seydlitzpolder, Visartpolder, Langeweg, Mau- ritsfort, Binnendijk, Kleine Zevenaarpolder, Noordwes- tenrijkpolder, Goese Dijk, KA S Altena, Kruising Prov. weg, Lovenpoldersestraat, Sa- voyaardsweg, Braakmanweg, Spanjaardsweg, Prov. weg, Burg. Dhoogeweg, Kruisweg en Stellaweg, zal ongetwijfeld de tol aan inspanningen eisen. In dit decor blijven alleen de sterksten overeind. (Van onze sportmedewerker) PHILIPPINE - „Als we bedenken dat Nederland niet zo bar veel ama- teurploegen meer bezit, de sponsors bovendien vaak met regionale belan gen rekening moeten houden en zich daardoor niet in elke klassieker kunnen laten zien, dan mogen we op dit moment over de inschrijving zeker niet klagen", zegt Henk Segers, de onvermoeibare voorzitter van het organisatiecomité Omloop van de Braakman. Anderhalve week voor dat Philippine weer het Zeeuwsch-Vlaamse wieler- dorp bij uitstek wordt. Als de karavaan van ploeglei ders, sponsors, renners, me caniciens en jury al vroeg in (Van onze sportmedewerker) PHILIPPINE - De Omloop van de Braakman heeft in de voorgaande zes edities drie keer een Zeeuw als winnaar over de eindstreep zien flitsen. In 1971 was het Charles de Smit uit Biervliet die de palm mee naar huis nam, terwijl in 1975 en 1976 Toine van de Bunder de wedstrijd op zijn naam schreef. Verwacht mag worden dat de „Schicht uit IJ- zendijke" ook in deze Omloop niet ver van de bloemen van daan zal blijven. De totale erelijst ziet er als volgt uit: 1970: 1 Wim Braven- boer, 2 Jan Aling, 3 Ben Jur- riaans. Ploegenklassering:l Ketting, 2 Trico-Noble - Ace- fit, 3 Trico Noble. 1971. lChar- les de Smit, 2 Siem van de Burg, 3 Klaas Balk. Ploegen: 1 Trico Noble, 2 Kroon, 3 Jan van Erp. 1972.1 Cees van Don- gen, 2 Cees Priem, 3 Jan Raas. PloegenO 1 Trico Noble, 2 Ca ballero, 3 Frisol. 1973. 1 Gaby Minneboo, 2 Toine van de Bunder, 3 Aad van den Hoek. I Ploegen: 1 Trico Noble, 2 Ket- ting/Shimanol 3 Caballero. 1974 1 Jules Bruessing, 2 Jan Raas, 3 Toine van de Bunder. Ploegen: 1 Hebro/Flandria, 2 I Ketting/Shimano, 3 Caballero. I 1975.1 Toine van de Bunder, 2 I Jules Bruessing, 3 Wil van Hel- voirt. Ploegen. 1 Soka Snack- I s/Flandria, 2 Caballero, 3 Am- j stel. 1976 1 Toine van de Bun der, 2 A. van Houwelingen, 3 M.Jacobs. Ploegen: 1 Amstel, 2 Soka Snacks, 3 Jan van Erp. de ochtend in het dorp neer strijkt en er de orde van al ledag grondig verstoort. Een wielercircus, in één dag opgebouwd en na de voor stelling ijlings afgebroken, de artiesten met zich mee nemend. Anderhalve week voor het vertrek heeft de organisatie, geleid door het geroutineerde driemanschap Segers, Wis- kerke en Spuesens, de gete kende toezegging binnen van tien ploegen van 6 renners, en nog voor op 16 april het „mes sieurs les coureurs atten tion... start" klinkt, rekent men op nog een aantal ploegen. „Zeeuwsch-Vlaanderen" is nog niet binnen. Amstel wordt zeker verwacht en de nieuwe formatie van Fons Schelfhout, „Markthof" uit Den Haag heeft bepaalde toezeggingen gedaan. „En wie weet" zegt Paul Wiskerke, „krijgen we plots niet nog een aanmelding van een Belgische ploeg. Het zou me niet verwonderen. Het parkoers is geknipt voor die mannen. Mocht dat allemaal nog eens lukken, dan hebben we toch een leuk veld aan het vertrek. En met 15 ploegen zijn we de koning te rijk". De naam van Jan van Erp valt. „Inderdaad", zegt Segers, „de mannen van de tegelhan- del staan dik op ons verlang lijstje. Het ziet er echter naar uit dat de paarse trein hier niet aan de meet komt. Natuurlijk hebben we een geweldig veld als we met 80 renners de Braakman in kunnen. Naast voldoende renners zit er een overschot aan kwaliteit in het peloton, waardoor strijd gega randeerd is. Ondanks dat had den we graag een directe con frontatie beleefd tussen Soka, Amstel, Union en Jan van Erp. Wie die ploegen in huis kan halen heeft de nationale top aan de start. Met alle gevolgen van dien. Ik weet best dat te veel topmensen geen garantie geven voor een vlammende koers, maar streekfavoriet Van de Bunder zal ook hier zijn su prematie willen tonen. Hij heeft met zijn overwinningen-ouverture van dit voorseizoen de andere mannen mogelijk een extra prikkel bezorgd. Zonder de overigen enige kans op winst te willen ontzeggen menen we toch dat rond Van de Bunder een formatie is geformeerd die de aanval van de nu ingeschre ven ploegen kan weerstaan. En daarom wachten we nu op Am stel en Jan van Erp. Een krachtmeting tussen die vier ploegen belooft een zinderende Omloop 1977. Helaas, we heb ben vernomen dat Gödde een driedaagse in Frankrijk ver kiest boven onze Omloop. Het is eeuwig zonde". Henk Segers zucht maar eens. Ook een wie- Ierorganisator valt wel eens plat. Ondanks het feit dat alles staat op dit moment de deel name vast van elf ploegen. Dat zijn dan de Zaanlandse Wie lerclub D.T.S., Union (met o.a. Minneboo, winnaar in '73, Ja cobs, Dohmen, Jonkers en Lugtenburg), Batavus (Verbe- ke, Huyzen en Kuys), Bossche Staalbouw (nog bij geen enkele omloop afwezig en dit jaar met o.m. Ger Mak en het duo Jeremiasse-Spaans). De Mili tairen zijn er met in hun mid den Toon van der Steen en „thuisrijder" Frans Verstrae- ten, Soka Snacks gooit het ge weld van Van de Bunder, Maas, Scheuneman en Vooys in de strijd, de WTC Woerden is present, terwijl de Zuid- westhoek/Transvemij met Evertse, Fiktorie, Deusing en Geense komt, en men van het Ketting-Shimano kwartet Schür, Langerijs, Van de Wereld en Krijn Sint Nicolaas ook wel het een en ander mag verwachten. De wielervereni ging Eede vaardigt de gebroe- Toine van de Bunder: de grote favoriet in de Omloop van de Braakman. bers te noemen zijn. ders Van Leyen naar dit eve nement af, terwijl „Zeeuwsch-Vlaanderen" zeker komt, maar de formatie nog niet rond heeft. Voldoende ploegen dus waarin kansheb- JAN ROOVERS (Van onze voetbalmede werker) HULST - In de HUZAVO-competitie zijn de prijzen nu definitief ver deeld. BLZ/Drieschouwen klopte verrassend FC Bleijko en daardoor degra deert Bouwbedrijf Goossen naar de tweede klasse. Willy Bogaert klopte Dro gisterij De Bruin door een doelpunt in de laatste mi nuut, FC Centrum en Hans Boehlé deelden de punten. Bouwbedrijf Goossen won van De Smidse maar dat bleek niet voldoende om het degradatiegevaar af te wenden. Kampioen De Feber won het duel van naaste opponent Lybaert/- Voerman met 4-2. IIVV en Spitters Sport deelden de punten. BLZ/Drieschouwen startte energiek maar moest een sport ief FC Bleijko toch de beste kansen toestaan. De Walsoor- dense schutters hadden de ka nonnen echter niet op scherp staan en daar profiteerde BLZ/Drieschouwen gretig van. Jo Ferket en Alfons van Bunder schoten de Hulsterse ziekenbroeders naar een 2-0 voorsprong voordat Bert Weerman de verdiende Bleijko-eer kon redden. HW kwam door twee snelle treffers van Johan de Rechter al snel op een 2-0 achterstand. Wim Zwegers en Willy Blok schoten de HVV-veteranen uiteindelijk verdiend naast Spitters Sport. Hans Boehlé en FC Centrum kwamen in een aantrekkelijke partij voetbal niet tot scoren. Beter lukte dat bij De Feber, die door Frank Lammens, Willy van Overmei- ren en Emiel Saman een 3-0 voorsprong namen voordat J an d'Olieslagers daar voor Ly- baert wat tegenover kon stel len. Door Picavet werd het zelfs 3-2 maar Van Overmei- ren schoot De Feber naar een 4-2 eindzege. Willy Bogaert tegen Drogisterij De Bruin werd in de laatste minuut be slist door de frote man van het veld Paul Kouijzer. Bogaert won overigens wel verdiend. Goossen won gemakkelijk van De Smidse dat al gedegradeerd is. Doelpuntenmakers voor Goossen waren Ferrie van Kruyssen (3x), Ben Neve (2x) en Edy Bogaert (2x). Voor De Smidse scoorden Henk van den Branden (2x) en Willy Aper. Parochiebar is in de tweede klasse al lang kampioen. Tegen Van Mullem werd het deze keer een 11-4 overwinning. Lansu tegen De Meerpaal ein digde toch wel verrassend in een 5-3 overwinning voor Bouwbedrijf Lansu. Monkey liet het tegen rijschool Saman volledig afweten. Volkomen verdiend kon Saman na veertig minuten voetbal met een 3-1 overwinning huiswaarts ke- (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG - Het eerste jeugdteam van Arnemuiden bestaande uit Jan de Smit, Ab Theune en Caspar van Belzen is er in geslaagd in de laatste competitiewedstrijd tegen Westerzicht 1 via een 6-4- verwinning de Zeeuwse jeugd- titel te grijpen. Een opmerke lijk resultaat voor dit drietal dat pas het vorig seizoendeel promoveerde vanuit de 2e klas en reeds nu de titel voor zich opeiste. MZ 4 kwam door de 2-8 zege bij Laurens 1 wél op gelijke hoogte met Arnemuiden doch het onderling gunstiger resul taat van de kersverse kam pioenen gaf hier de doorslag. St. Aloy 2 wist zich via een 3-7 zege bij MZ 5 veilig te spelen voor degradatie. In de 2e klas A werd Wilno 2 kampioen via een 7-3-overwinning contra Zand 3 en in 3A greep MZ 7 de bloe men na een 10-0-score tegen Kats 1. Ook in Kloosterzande was het weer feest want in navol ging van SAR 1 en 2 in voor gaande competities, slaagde ook SAR 3 met Johnny Ver mast, Eddy Vermorken en Wim Kint er in het kampioenschap te behalen door in Middelburg MZ 13 met 0-10 te overtroe ven. Ook hier was het beter on derling resultaat ten opzichte van Wilno 5 doorslaggevend. (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG Middelburg-Zuid 1 is er in len aan de ng Koninklijke 140, Den Haag. gen over DKVV- (□KVV-korporaal. nee. (S an onze sportmedewerker) PHILIPPINE - Tussen de Passages van de Omloop zullen m de kom van Philippine af- wachtingswedstrijden worden fPWganiseerd. Kwamen vorig laar de nieuwelingen aan de art' sinds de enorme groei "et 'iefhebbers-Ieger heeft organisatie-comité ge weend dit jaar deze categorie an de start te moeten roepen. Een goede greep, want twee ,n voor het sluiten van de inschrijfdatum hebben zich eeds een 40-tal renners ge- 7 i Paaronder alles wat «eland aan kwaliteit te bie- en heeft. We noemen Tolhoek, "e feber, Moens, Wieles, Le- E°e'cr; Meyaard en Van Cad- terw'i' Tonnie Veerman enkele jaren geleden nog «euws nieuwelingenkam- (,'n' 'er zijn rentree in de We!trReri?Id maakt' 0ok uit mf! abant komt een aantal ..t ,n™ naar het mosseldorp van en 4e twee manches een c? "meter zullen zeker sterk winnaar opleveren. Voor de zevende Omloop van de Braakman, die in ploegverband gereden wordt, zullen de rugnummers en prijzen worden uitgereikt in het dorpshuis de Meerpaal. De rugnummers kunnen worden afgehaald tussen 10 en 11 uur, tegen betaling van een waar borgsom van tien gulden. De prijsuitreiking zal geschieden om 16.30 uur. Voor de zevende Omloop zal het prijzenschema van de KNWU voor klassiekers wor den gehanteerd. Daarnaast zijn er drie ploegenprijzen te verdienen, bekend onder de naam Grote Prijs Trico Noble 75,-, 50,- en 25,-), terwijl er bij elke doorkomst in Phi lippine een prijs verreden wordt. Voor en na de wedstrijd zal een juryvergadering gehouden worden in de Meerpaal, t.w. om 9.30 uur en om 16.00 uur.' Verder mogen alleen wagens met officiële KNWU-borden de wedstrijd volgen, en kan de jury deelnemers, die naar hun oordeel te veel achterstand hebben opgelopen, uit de wed strijd halen. Om de wedstrijd in goede banen te leiden levert de ge meentepolitie Terneuzen elf mensen. Dit elftal dat meestal op de gevaarlijke plaatsen wordt ingezet, bestaat uit be roepsmensen en reservisten. Voor de organisatie elk jaar een onmisbare steun. Het wielercomité Philippine dat de Omloop voorbereidt ziet er dit j aar als volgt uit: voorzit ter: Henk Segers, secretaris: Paul Wiskerke, penningmees ter: Johnny Spuesens, leden: Willy Spuesens, Paul Moelker, André Vermeire, John van Steenberge en Jo Albicher. De KNWU heeft voor deze zevende Omloop een beroep gedaan op de volgende juryle den: wedstrijdleider-voorzitter: Chris Delbressine; assistent- wedstrijdleider-tijdwaarnemei Piere Eysackers; secretaris: Jo Burm; microfonist: Wim Hendriks; wedstrijdcommis saris: Jo Dhanis; commissaris sen: Machiel de Pooter, Rob Kint en Jan Boeye; fotofinish: Ton Tetteroo; motorcommis saris: George van den Ende. Piet van der Hooft uit Terneu zen zal nog aan dit gezelschap, waarin in tegenstelling tot voorgaande jaren, erg veel Zeeuwsch-Vlamingen een plaats gekregen hebben wor den toegevoegd. „Ik begrijp ook niet hoe deze berichten in de pers komen", zegt Omloop-voorzitter Henk Segers, als we het grote finan ciële tekort aanstippen. „Met nog ruim 14 dagen te gaan „zoeken" we nog ongeveer driehonderd gulden. Dan draaien we quitte". Overigens wil de actieve voorzitter wel kwijt dat het inderdaad hoe langer hoe moeilijker wordt aan de nodige middelen te ge raken. „Maar paniek is over dreven", aldus Henk Segers. de thuiswedstrijd tegen het Veenendaalse SKF 1 duide lijk in geslaagd revanche te nemen voor de eerder gele den nederlaag. Werd het in de eerste ontmoeting 8—2 voor SKF, nu wist MZ in deze in de hoofdklas ge speelde ontmoeting, de bordjes volledig te verhan gen en het waren de Zeeu wen die nu met 8-2 aan het langste eind trokken. Koen de Vries en André Louwen wonnen al hun enkel- ZWEMMEN - De Neder landse zwemploeg voor de zes- landenwedstrijd in Rotterdam - met de Sovjet-Unie, West- Duitsland, Engeland, Zweden en Italië (16/17 april) s als volgt samengesteld: Heren: Henk Elzerman (Zian VC), Rene van der Kuil (SZC), Ronald Hond (Het Y), Fred Eefting (De Vechtstreek), Andre in 't Veld (ZPA), Her man van Lienden (HPC), Al- bert Boonstra (:NZC), Ronald Woutering (Zeemacht), Frans Debets (De IJssel). Dames: Enith Brigitha (Het Y), Wijda Mazereeuw (West-Friesland), Diane Edelijn (VZC VI.), Ineke Ran (DJK), Berber Kamstra (DZPC), Annelies Maas (De Rijn), Johanna Wijnands (VCZ Ritmeester), Jose Damen (BZC) en Maritzka van der Linden (Rotterdam). spelen plus het dubbelspel en alleen Peter Kersten moest de tegenpunten incasseren. Door deze zege is MZ 1 vrijwel veilig voor degradatie want SKF de gradeert nu definitief terwijl de tweede concurrent Irene 1 het in eigen huis tegen Scylla 2 met 3-7 liet afweten zodat met nog twee wedstrijden te spelen de marge reeds vier punten is. NOAD 1 kan nu over veertien dagen kampioen worden als in Middelburg tegen MZ tenmin ste wordt gelijkgespeeld want de Schiedamse leiders wonnen het belangrijke duel tegen ri vaal Hia Panels 2 met 6-4. In de prom. hoofdklas blijft Wilno 1 in een kansrijke posi tie voor het kampioenschap. Thuis werd zaterdag tegen Scylla 3 met 5-5 gelijk ge speeld maar het met één punt voorsprong aan de leiding gaande Phoenix 2 moest ook een verliespunt incasseren via een gelijk spel tegen TTCV 1. Seta 1 gaf door met 6-4 van R. Molenaar te winnen de laatste plaats aan dit team over. In de prom. overgangsklas werd maar één wedstrijd ge speeld. Het Bredase Victoria liet zich thuis met 4-6 door hekkesluiter Vice Versa ver rassen, een gunstige uitslag voor het in degradatiegevaar verkerende St. Aloy 2, dat nu Victoria nog binnen bereik houdt. In de overgangsklas Dames werd Koningslust 1 bij rivaal MZ 1 kampioen. Het werd 2-8 voor Ria en Wilmie van Rijswijk en Lea Bos waar door de Limburgse dsames on bereikbaar werden. Belcrum won thuis met 9-1 van R. en R. 1 en Play Fair rekende via 7-3 af met Salamanders. Uitslagen -landelijke jeugd: Meisjes: MZ - Phoenix 10-0; jongens A: Wilno - Avanti 7-3; MZ 2 - MZ 1 4-6; St. Aloysius - Zand 6-4. (Van onze sportmedewerker) KLOETINGE - Hoewel de wielerwedstrijd voor jeugdli- centiehouders op 7 mei in Vlis- singen - als voorprogramma voor de profkoers aldaar - niet doorgaat heeft de jeugdcom missie van de RTC Theo Mid delkamp een alternatief ge vonden. De jeugd komt op 1 mei toch in actie en wel in Yer seke, waar die dag ook dames en liefhebbers rijden. De organisators in Yerseke Ko Tolhoek en Leen van de Parel hebben de hand toege stoken aan de jeugdcommissie van Middelkamp, die aanvan kelijk erg in de maag zat met de afwijzing in Vlissingen. De secretaris van Middel kamps jeugdcommissie Adrie de Winter daarover: „We had den van de wielervereniging Ahoy uit Rotterdam reeds ge ruime tijd de toezegging bin nen dat men met 46 jeugdren- ners bij ons te gast zou zijn. Wanneer we hun komst had den moeten annuleren waren we in feite afgegaan als een gieter. Daarom zijn we de or ganisators uit Yerseke bijzon der dankbaar dat men alsnog heeft besloten de jeugd in het voorprogramma op te nemen. (Van onze sportmedewerker) GOES - De Rijkspolitie- sportverenigihg Luctor van het district Middelburg orga niseerde voor de tweede keer een zaalvoetbaltoernooi om de „Overste W.D. Lanting- trofee". Aan dit toernooi, dat in de sporthal De Bevelanden in Goes werd gehouden, namen vijf teams deel, nl. Goes, Noord-Zeeland, Middelburg, West-Zeeuwsch-Vlaanderen en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen dat vorig jaar de trofee in bezit kreeg. Winnaar werd nu Goes met zeven pun ten. De eindstand luidt verder: 2. West-Zeeuwsch-Vlaanderen 5 pnt; 3. Oost Zeeuwsch- Vlaanderen 4 pnt; 4. Noord- Zeeland 2 pnt; 5. Middelburg 2 pnt. Kapitein A.M. Haers reikte na afloop de prijzen uit. De resultaten van de gespeelde wedstrijden, die tweemaal 12,5 minuut duurden, waren: Oost Zeeuwsch VI. - Goes 0-2; Noord-Zeeland - W.Z. Vlaan deren 1-3; Middelburg - O.Z. Vlaanderen 2-5; Goes - Noord-Zeeland 2-1; West-Z. Vlaanderen - Middelburg 0-3; O.Z. Vlaanderen - Noord- Zeeland 3-1; W.Z. Vlaanderen Goes 1-1; Noord-Zeeland - Middelburg 5-1; W.Z. Vlaan deren - O.Z. Vlaanderen 2-1; Middelburg - Goes 1-3.

de Stem | 1977 | | pagina 11