Ander Vanaf1 DeelJ I Extra trein supporters FC Utrecht ;'0) rJif cjx I U hebt nog nie met uw accept U hebt geen ac ontvangen Ministerie van Ve DE STEM VAN VRIJDAG BRUSSEL-Na Pol van in dienst van Anderlecht, Jan de Ruiter ondervondei ze eenmaal de dertig ziji namelijk voor onbepaald: Dit houdt in, dat hij gee maandloon meer krijgt en oo geen premies meer. De aanlei ding voor de schorsing is h( feit, dat Ruiter niet is versche nen op een training voor ee voetbalwedstrijd voor de Be! gische beker tegen Olympiqu Ottignies en dat hij in een Ne derlands voetbalblad een ir tervieuw heeft gegever waarin zowel de voorzitter va Anderlecht Gonstant Var denstock en trainer Raymon Goethals er slecht vanaf ko men. In dit interview hee: Ruiter gezegd, dat hij niet lan ger vertrouwen heeft in Goet hals en in Vandenstock. Ruiter was tot het intervier gekomen, omdat hij voor ee tweetal wedstrijden doo Goethals werd gepasseen kennelijk op verzoek van c voorzitter van Anderlecht. I: ROTTERDAM(ANP) - D Nederlandse Spoorwege: hebben een extra trein ingeze voor ongeveer 1000 supporter van FC Utrecht, die hun clul zondag in Rotterdam tegei Feijenoord willen zien spelen De fans zullen worden bege leid door leden van de spoor wegrecherche. In totaal wor den ongeveer 5000 Utrechts supporters in „De Kuip" ver wacht. Er kunnen geen bussel worden ingezet, omdat ver huurders van touringcar daartoe niet meer bereid zijn In het verleden werd voor dui zenden guldens schade aange richt in de bussen, di Utrechtse supporters vervoer den. U weet het: uiterlijk automobilist het nieut voorruit hebben zitter Dat is in de wet zo g alle auto's en motoren Als uw nieuwe de twee manieren om het Als u uw acceptgiro nog in I meteen betalen. Dan krijgt u uw nieuwe deel thuisgestuurd* Als u geen accept-girokaart 1 terecht op ruim 300 postkanto vernemen welke.) U neemt dan mee: uw kentf deel HL* Als u deze stukken én een le tegen betaling van f 17,50 uw c U krijgt géén nieuwe kopie c blijft geldig. Bewaar die dus go: hebt u 'm nodig. Publik Het 23-jarige regeringsjubileum van de koningin in 1962 werd nog met veel praal en pracht gevierd. Staatshoofden uit talrijke landen kwamen toen naar Nederland om acte de présence te geven. De koningin toont zich een goed Hollandse" door zich de nieuwe haringter gelegenheid van de viering van Leidens Ontzet op 3 oktober 1974, goed Vandaag, 7 januari 1977, vieren koningin Juliana en prins Bernhard hun robijnen huwelijks- te laten smaken. feest. 40 jaar hebben ze lief en leed gedeeld. Prins Claus von Amsberg kijkt met zijn prinses geamu seerd om tijdens hun huwe lijksplechtigheid op 10 maart 1966. Op 29 april 1964 trouw den in Rome prinses Irene en prins Hugo Carlos van Bour- bon-Parma. Na de inzegening van het huwelijk van prinses Mar griet en mr. Pieter van Vol lenhoven in de St. Jacobskcrk m Den Haag op 10. januari 1967. Op 28 juni 1975 trouwde de jongste dochter, prinses Christina met Jorge Guil- lermo. Ter gelegenheid van zijn vijftigste verjaardag op 29 juni 1961 kreeg prins Bernhard o.a. een fotoboek aangeboden van het jacht de Budy. Het was een presentje van het Nederlandse bedrijfsleven d.w.z. van werkgevers en werknemers samen. Tot de vele protocollaire verplichtingen van bet koninklijk huis behoorde de jaarlijkse kranslegging bij het nationale monu ment op de Dam, opgericht voor de gevallenen uit de Tweede Wereldoorlog. In 1961 was het een prachtige krans vol serin gen". Een van de vele onderscheidingen die prins Bernhard in zijn leven ontving is het eredoctoraat van de Vrije Universiteit. In het congresgebouw kreeg hij op 20 oktober 1963 van prof. dr. J. Lever de versierselen, die bij deze onderscheiding passen. De hele ko ninklijke familie was daarbij aanwezig. De kop chocolademelk tijdens de kerstviering behoort tot de tradities die in de koninklijke familie hoog worden gehouden. De koningin werd daarbij meestal geholpen door haar dochters; op de foto de prinsessen Beatrix en Margriet in december 1968. Tot de vaste vakantie-adressen van onze koninklijke familie behoort het buitenhuis De Gelukkige Olifant in Porto Ercole, ook in 1963. Prins Bernhard en zijn dochter Irene deden de naam van het huis eer aan door zich dienovereenkomstig te kleden. Een van de dieptepunten in het veertigjarig huwelijk van koningin Juliana en prins Bernhard was ongetwijfeld de Lockheed-affaire, waarbij aan het licht kwam dat de prins zich schuldig had gemaakt aan ontoelaatbare handelingen. Om de ontwikkelingen op de voet te kunnen volgen keerde het konink lijk paar vervroegd van vakantie terug op paleis Soestdijk. De hele koninklijke familie bijeen. Deze weinig officiële sta tiefoto werd gemaakt op het bordes van paleis Soestdijk tijdens koninginnedag 1976. We tellen 11 kleinkinderen.

de Stem | 1977 | | pagina 10