China: Russen bedreigen Nederland Kloof bij begin Rhodesië-top Callaghan liep kwaad weg GROOTHERTOGIN ANASTASIA Insuline levensgevaarlijk gif Grondpolitiek verdeelt Kamer j|feer vaart achter basisschool MEERDERHEID EENS MET LOONMAATREGEL PROF. ARIËNS TIJDENS PROCES TEGEN FRANS H.: met Rusland mogelijk beëindigd Scheeps- bouw - conflict EEG- Japan I )erelJJd binnenland buitenland 1BHHHHHH van de Daltons Kamer tegen verhoging aardgasprijs tuinders S.W.O.V. wil andere lichtmasten Aanslag op Marokkaanse ambassade in Madrid in 't kort Meer VS- vliegtuigen voor NAVO Gesloten Ziekenfonds - raad bijeen over bezuiniging PRIJS-TIP miljoen gulden aan prijzen Win 'n Philips kleuren tv. taliteiten en muziek is Lieben Langen Tao 18.55 Mainzelmannc'h Journaal. 19.30 <u, ramma. 20.30 Teo(^OV'" Reisen, tv-serie Swt 'aal- 21.15 Inform^ ramma. 22.00 Mein f tv-spel. 23.20 i 18 ck, BELGIË (Nederl.) en 17.00 Schooltelevisie De avonturen van Petw 18.05 Programma voor \van,de,fde leeftijd Vrijetijdskrant. 19 verkeer. 19.15 Natuur 19.40 Mededeling"'" Journaal. 20.15 Coro Street, tv-serie. 20.40 pa" 21.30 Rooien en tv-serie. 2135 ïdpunten. 21.55 Fragmen uit nieuwe films. 22 40 •naai. isen BELGIË (Frans) 0 >ie, 5 14.30 en 15.00 Schoolte- 17.15 Schooltelevisie Kleuterprogramma' Kinderprogramma Culinair programma Le renard a l'anneau tv-serie19.00 Regionaal naai. 19.14 Weerbericht 5 Journaal. 19.35 Le jour le long, historische recon- ctie. 22.35 Journaal. 22.45 rwe filmfragmenten. 23.15 naai. iade: Radio Symfonie Or- van Stuttgart met solis- 12.00 (S) Rondom Haydn. 0 Nieuws. 14.02 Hoogach- KRO programma's die tioeite waard zijn nog eens oren. 15.00-17.00 (S) Col van alledaags en zeld- 0 BRUSSEL Ned. 00 Nieuws en SOS- hten. Aansl.: gevarieerd ramma. 13.00 Nieuws en bericht. 13.10 Actualitei- 13.25 Buitenlands perso- cht. 13.30 Spiegel van t en cultuur. (14.00 ws). 15.00 Nieuws. 15.03 ekprogramma. 15.30 Ma ne over consumentenpro- ïen (16.00 Nieuws). 16.30 isementsmuziek en ver sinformatie (17.00 en Nieuws. 18.15 Sport). Jonge kerken. 18.45 sieke muziek. 19.00 jws. 19.10 Actualiteiten. Taaiprogramma. 19.33 maatje. 19.35 Politieke tri- 19.45 Muziekpro- nma met groeten en infor- ie. 20.30 Nieuws. 20.33 ;azine voor alle genres van gezongen toneel. 21.30 In- ïatief programma. 22.00 iws. 22.05 Gevarieerd mu- programma (23.00 jws). 23.40-23.45 Nieuws. BRUSSEL Frans .00 Nieuws. Aansl.: Geva- programma. 13.00 uws en actualiteiten. 14.00 uws. 14.03 Gevarieerd pro- nma (15.00 Nieuws). 16.00 uws. 16.02 Jeugduitzen- (17.00 Nieuws). 18.00 uws. 18.15 Feuilleton. 10 Nieuws. 20.00 Nieuws. 4 Gevarieerd programma. 10 Nieuws. 22.03 Licht mu iprogramma. 23.00 uws. 23.05 Jazz. 23.45- Nieuws. wam nflNDERDAG 28 OKTOBER 1976 (ADVERTENTIE) Se-stijl" krijgt dit jaar "*r vaart. Daarvoor is twee Soen gulden op tafel geko- Ongeveer honderd scho- C voor kleuters, lager en bu.- lewoon onderwijs, kunnen dan gaan mee doen aan een in- formatieproef. Als die proef Let zullen na het schooljaar «77-1978 elk jaar 500 scholen £er aan de proef kunnen deelnemen. Het is de bedoeling dat de leidsters, onderwijzeressen en onderwijzers leren hoe de sa menvoeging van kleuter-en la gere scholen het best kan wor den aangepakt. Twee miljoen gulden kan worden gebruikt om de leerkrachten van de deelnemende scholen met el kaar te laten praten over hun vernieuwingservaringen. Er zal een klein informatiecen trum komen om alle gegevens over de ontwikkeling op weg naar de nieuwe basisschool voor iedereen beschikbaar te stellen. Verder wil de minister van onderwijs en wetenschap pen, dr. J.A. van Kemenade, voor dit experiment zorgen voor een soepele toepassing van wettelijke regelingen. Dit stimuleringsplan is een klein onderdeel van een uitge breide reeks van maatregelen die nodig is om op den duur te komen tot een nieuwe basis school voor alle 5- tot 12- jarige. Het proefproject is gericht op het bevorderen van een bre dere kennis over kleine ont wikkeling op weg naar die ba sisschool. Als deze proef slaagt zal men op die wijze voort gaan. HONG KONG (REUTER) - China heeft gisteren ver klaard, dat de „pure militaire bedreiging van Nederland door de Sowjet-Unie", haar spionage-activiteit daar en „haar meedogenloze plunde ring van de Nederlandse vis gronden" algemene tegen kanting ondervinden bij het Nederlandse volk. Het officiële persbureau „Nieuw China" zegt, dat het Nederlandse volk uiterlijk rustig moge lijken, „maar een groeiend aantal Nederlan ders eist verontwaardigd maatregelen tegen de arro gante Sowjet-indringers en tegen het vertoon van militaire kracht in de Neder landse kustwateren". Volgens het Chinese pers bureau is dit de conclusie van een groep medewerkers van het bureau na gesprekken met Nederlandse vrienden en na wat zij gehoord en gezien hadden tij dens een recent be zoek aan Den Haag". Volgens „Nieuw China" heeft de Sowjet-Unie in de afgelopen paar jaar grote vis sersschepen naar de Noord zee gezonden, het traditio nele visgebied van de Neder landse vissers om zich te bui ten te gaan aan visvangst op ongekend grote schaal. LONDEN (UPI) - Premier James Callaghan is giste renkwaad weggelopen uit een vergadering van het bestuur van de Labour- partij, toen de linkse meerderheid zich verzette tegen het economisch be leid van de regering. Kort nadat de eerste minister verdwenen was, aan vaardde het bestuur met 13 tegen 6 stemmen een resolutie waarin steun wordt betuigd aan een vakbondscampagne tegen het regeringsbesluit om de staatsuitgaven met een miljard pond te vermin deren, ter bestrijding van de inflatie. Voordat hij de bestuurs- bijeenkomst verliet, daagde Callaghan tegen standers van een verla ging van de staatsuitga ven uit, aan te geven hoe Engeland anders de no dige besparingen kan vinden. Terwijl het pond sterling opnieuw een slechte dag had, deed het door links overheerste partijbestuur van Labour in de omstreden resolutie een beroep op het kabinet „socialistische politiek te bedrijven Volgens enkele leden van het Labourbestuur was Callaghan zo kwaad dat hij de papieren die hij in de hand had, ver scheurde en tot zijn buur vrouw, de minister van onderwijs Shirley Wil liams, zei: „We gaan in elk geval verliezen, dan kan ik net zo goed meteen weggaan". (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG - Een meerder heid in de Tweede Kamer heeft bezwaren tegen de verhoging van de aardgasprijzen voor tuinders. Die verhoging-bijna twee cent per kubieke meter per 1 oktober - zal veel tuinde rijen verder in moeilijkheden brengen over de landbouwbe groting van minister Van der Stee. Mevrouw Langendijk-de Jong (PvdA) betoogde dat de bestaande tarievenopbouw en het vastrecht de groot grootverbruikers bevoordeelt en de klein-grootverbruikers benadeelt. De christen democratische fracties vonden de verhoging per 1 oktober te fors. De VVD'er Tyunman be pleitte uitstel van de verhoging tot 1 mei volgend jaar. (Van een onzer verslaggevers) TILBURG - De Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid (SWOV) ziet mogelijkheden om het groot aantal dodelijke ver keersongelukken als gevolg van botsingen tegen lichtmas ten te verminderen. De stich ting denkt daarbij aan een zo danige constructie van licht masten dat zij, bij een aanrij ding, gemakkelijk afbreken. Ook zouden lichtmasten vol gens de SWOV voorzien kun nen worden van een schuifcon- structie zodat de mast bij een botsing van het grondstuk schuift. (Van onze redactie buitenland) GENEVE - In Genève is gisteren de voorbereidende ronde voor de Rhodesiëconferentie, die vanmiddag om 15.00 uur officieel wordt geopend, afgesloten. De Britse conferentievoorzitter Ivor Richard had nog een laatste in formeel gesprek met twee van de nationalistische delega tieleiders, Joshua Nkomo en Robert Mugabe. DEN HAAG (ANP) - Meer dan de helft van de Nederlanders (51 pet) is het eens met de loonmaatregel die de regering in juli (ireft aangekondigd. Dit is gebleken bij een steekproef die het NIPO (Nederlands Instituut voor de Publieke Opinie) in op dracht van het ministerie van Sociale Zaken heeft gehouden. Niet juist noemde 31 pet de loonmaatregel en 18 pet had geen mening. Van de ondervraagde vakbondsleden en hun vrouwen was 50 pet voor de maatregel, 35 ertegen en had 15 pet geen oordeel. PPR-stemmers bleken het positiefst te staan tegenover de loonmaatregel (64 pet), gevolgd door 57 pet PvdA- en 52 pet CHl"-stemmers. Van de VVD-stemmers bleek ook meer dan de helft (51 pet) voor de loonmaatregel te zijn. Bij de voorstanders was 37 pet van oordeel dat door de maatre gel de prijsstijgingen worden afgeremd. Van de tegenstanders vond 37 pet dat de loonmaatregel de prijsstijgingen juist niet afremt. Van de voorstanders zag 23 pet met de loonmaatregel de werkloosheid verminderen, terwijl 12 pet van de tegenstanders van mening was dat dit juist niet zal gebeuren. Gezien de diepe kloof tussen de standpunten van premier Ian Smith en de vier nationalistische delegaties zijn de verwachtingen niet hoog gespannen. Hoewel bij geen van de delegaties publiekelijk de bereidheid tot compromis sen te beluisteren viel, blijft voorzitter Richard goede hoop houden op het welslagen van de conferentie. „Ik geloof niet dat iemand deze week iets heeft gezegd waardoor ik ver rast ben. De elementen voor een regeling zijn aanwezig. Met een goede dosis harde on derhandelingen zou het ons moeten lukken", aldus Ri chard. Richard zei ook dat hij voor het begin van de conferentie antwoord verwacht van Ian Smith op de nationalistische eis dat de politieke gevangenen vrijgelaten moeten worden. Uit kringen van de Rhodesi- sche blanke delegatie viel te horen dat Smith die eis zal af wijzen, al wil hij mogelijk wel enkele gevangenen vrijlaten die de nationalistische leiders in hun delegaties hadden op genomen. Volgens een communiqué van het legerhoofdkwartier in Salisbury heeft de guerrilla de afgelopen drie dagen aan elf mensen het leven gekost. Het regeringsleger schoot twee guerrillastrijders dood, en doodde ook een man die het nachtelijk uitgaansverbod overtrad. De „terroristen" (waarmee de guerrillastrijders MADRID (REUTER) - De Marokkaanse ambassade in Madrid is gisteren verwoest door twee bommen, die vol gens ooggetuigen in de ingang waren gezet door een jonge man en een meisje, omstreeks halfelf in de ochtend. Daarna vluchtten de twee, schietend met machinepistolen. Twee leden van het ambas sadepersoneel werden ge wond, van wie een ernstig. Een voorbijganger en een Spaanse politieman werden licht ge wond. Vermoed wordt dat de aan slag het werk is van het Polisarie-front, een door Alge rije gesteunde bevrijdingsbe weging in West-Sahara, dat vorig jaar door Spanje tussen Marokko en Mauretanië is op gedeeld. worden aangeduid) vermoord den een Afrikaan, diens vrouw en twee dochters, en nog een Afrikaanse man. Ondertussen heeft het chris telijk instituut in Zuid-Afrika zich uitgesproken voor stop zetting van investeringen in Zuid-Afrika. Nu de regering- Vorster blijft weigeren normale onderhandelingen te voeren met de gekozen zwarte leiders, en vasthoudt aan de apartheidspolitiek, is een si tuatie ontstaan waarin er nog slechts enkele wegen zijn om een escalatie van het geweld en bloedvergieten tot een groot scheepse confrontatie te ver mijden. DE rechter moet in het vervolg mensen, van wie een gedwon gen plaatsing in een psychia trisch ziekenhuis wordt gevor derd, horen. Desnoods gebeurt dat in het ziekenhuis zelf. Aldus één van de wijzigingen, die staatssecretaris Hendriks (Volksgezondheid) en minister Van Agt (Justitie) willen aan brengen in het wetsontwerp bijzondere opneming in psy chiatrische ziekenhuizen. DE Cubaanse autoriteiten hebben de Nederlandse sleep boot „Smit Salvor" vrijgege ven. De heer A. H. Klepke, di recteur van Smit International in Rotterdam, heeft dat gis termorgen vanuit de Cubaanse hoofdstad Havanna bericht. HET Amsterdamse fonds voor de kunst heeft besloten de Multatuli-prijs 1976 7.000) toe te kennen aan de schrijver Bob den Uyl voor zijn verha lenbundel „Gods wegen zijn duister en zelden aangenaam". ENKELE honderden benzine pompbedienden uit Eindhoven en omgeving hebben gister middag een stille tocht ge maakt naar Heeze om daar de crematie van hun vermoorde collega Wim de Groot bij te wonen. Volgens de pompbe dienden moet die tocht ook ge zien worden als protest tegen het steeds groter risico dat zij vooral 's avonds lopen. HET Europese Parlement heeft gisteren in Luxemburg de begroting 1977 van de Eu ropese Gemeenschappen goedgekeurd. Het deed dit niet zonder kritiek: de Gemeen schap is er niet in geslaagd een samenhangend economisch be leid tot stand te brengen. De begroting is volstrekt ontoe reikend om de huidige econo mische situatie te beïnvloeden. Mevrouw John Manahan uit Charlottesville in de Ameri kaanse staat Virginia, gefoto grafeerd tijdens een televi sieinterview. Haar verschijnen op de beeldbuis is het gevolg van de publikatie van een boek dat twee Britse journalisten geschreven hebben en waarin dezen veronderstellen, dat me vrouw Manahan zeer waar schijnlijk groothertogin Anas- tasia, de jongste dochter van de Russische tsaar is, die de moord op de tsaristische fami lie in 1918 zou hebben over leefd, evenals de tsarina en haar drie andere dochters. WASHINGTON (UPI) - De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren bekendgemaakt dat zij nieuwe F-15 „Eagle" on derscheppingsvliegtuigen naar West-Duitsland en F-lll laagvliegende jachtbommen werpers komend jaar naar En geland zal zenden. Komende lente worden 72 nieuwe F-15's naar de basis Bitburg in de Eiffel gebracht ter versterking van de NAVO. De oudere F-4 „Phantoms" worden elders in dat land ge stationeerd. De NAVO krijgt dus meer Amerikaanse vlieg tuigen. De 84 aanvullende F-111's gaan naar de basis Lakenheath in Engeland, waar al een onge veer even groot aantal van deze vliegtuigen is gestationeerd. "!il °nze redactie binnen land) Maastricht - prof. e.j. ws van de Nijmeegse uni- versiteit heeft gisteren op de zittingsdag van recht ss.tegen de 41-jarige hoofd- verplege,. Frans H. in Maas- insuline betiteld als een levensgevaarlijk gif. Gezien «in opleiding en een bijna 20- *e Praktijk had Frans dit Jjens 'rem moeten weten. °c spoot hij de bejaarde en wmente patiënten in de wüj heide-kliniek in Ker- r ln mc' een hoeveelheid intra' d'e gezien hun licha- »as contütie veel te hoog a3et kan zijns inziens niet ers dan dat deze mensen overdosis insuline zijn nes» n' verdachte, die van moordeï door middel „ij msulinespuit ten laste ho„/ Sd, blijft echter vol- en dat hij uit onwetend heid handelde. Hij wilde de mensen, die aan zijn zorgen waren toevertrouwd, hun pijn of onrust afnemen door ze suf te maken. Dat kon naar zijn in zicht zonder gevaar geschie den door ze wat insuline te ge ven. Het hierdoor ontstane te kort aan suiker zou langs na tuurlijke weg wéér worden op geheven. De hoogleraar acht dit uitge sloten, zeker bij mensen die aan de rand van het graf leef den. Een dosis van acht a tien eenheden insuline kan voor een gezond mens al dodelijk zijn. Frans had de patiënten ingespoten met 80 eenheden. Insuline wordt normaal in hoeveelheden van gemiddeld 40 gegeven aan mensen, die te veel suiker hebben. Zelfs bij deze zieken kan toediening van een te grote hoeveelheid fataal zijn. De raadsman van de ver dachte, mr. J. Hermans, be streed de visie van de hoogle raar, die zijn conclusie ba seerde op de medische gege vens van de negen patiënten maar niet met honderd procent zekerheid kon zeggen of de mensen direct het slachtoffer van de insuline-injecties wa ren. De bejaarden waren zijns inziens zo zwak, dat ze als ge volg van iets anders overleden. De reactie van prof. Ariëns was daarop: „Als je een oude man met een zwak hart een mes in zijn rug steekt, weet je ook niet zeker of hij door een hartaanval of door de steek wond is overleden. Het is te meer verbazingwekkend als dat negen keer achtereen ge beurt". De president, mr. F. Eliens, viel in: „We komen nu op juri disch terrein". De hoogleraar zette zijn betoog voort met erop te wijzen, dat een tekort aan suiker het begin kan zijn van een reeks afbraakproces sen: „Ook al sterft een zieke aan iets anders, dan is dit uit eindelijk toch te wijten aan een teveel aan insuline". De ochtendzitting werd rond het middaguur achter gesloten deuren voortgezet, omdat de arts J. van Hooft de naam van een collega die tegen hem ge zegd had, dat hij in zijn kliniek van demente bejaarden zeker één keer een hypoglycaemie bij een niet-diabeet had meege maakt, niet in het openbaar wilde noemen. Hij vreesde, dat wanneer dit in de publiciteit kwam er in de betrokken kli niek paniek zou ontstaan. De rechtbank achtte het in het belang van het onderzoek de naam toch te weten. Zij had echter volledig begrip voor de argumenten van dokter Van Hooft. Achter gesloten deuren zette de dokter precies uiteen wat hij van zijn collega had ge hoord. Inspecteur van de rijks recherche, de heer J.H. Grach ten, die Frans destijds heeft verhoord en als getuige in de zaal aanwezig was, kreeg van de officier van justitie op dracht onmiddellijk te ver trekken voor een nader onder zoek. De president zei dat dit on derzoek belangrijk kan zijn ter ondersteuning van het verweer van verdachte. Deze beweert nog steeds, dat de patiënten niet zijn overleden als gevolg van zijn insuline-injecties. Er zouden andere oorzaken aan te wijzen zijn. Als blijkt dat ook elders niet-suikerpatiënten in een hypoglycaemisch coma overlijden, zou dat in de Luec- kerheidekliniek ook het geval kunnn zijn geweest zonder dat daar de insuline-injecties van Frans direct in verband mee hoeven te worden gebracht. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG De Tweede Kamer heeft gisteren in het debat over de begroting van minister Van der Stee (Land bouw en Visserij) kritiek geuit op de grondpolitiek van de re gering. De progressieven stel den dat een wezenlijke grond politiek te lang uitblijft. De christendemocraten en de libe ralen vonden de aanzetten tot een grondpolitiek al te ver gaan. De PvdA'er Voortman noemde het een afknapper dat de eerder toegezegde pacht- nota niet zal verschijnen. Omdat de regering daarmee wil wachten totdat de wets ontwerpen over onteigening tegen gebruikswaarde en het verlenen van voorkeursrecht aan de gemeenten bij verkoop van landbouwgronden zijn be handeld. Naar zijn mening komt de constatering van de minister die nu problemen opmerkt ten aanzien van de grondprijzen en daarover een studie wil doen, drie jaar te laat. Voortman nodigde de mi nister uit spoedig met wets voorstellen ter regeling van het voorkeursrecht te komen. Daarbij is ook een herziening van het pachtnormenbesluit nodig. De Bekker, woordvoerder van de christen-democratische fractie meende dat het verstar rend zal werken. Hij merkte op dat zowel eigendom als pacht voordelen hebben. Tolman (CHU), die ook namens KVP en ARP sprak, was bang dat de overheid bij toepassing van het voorkeursrecht te veel macht krijgt. „We moeten niet in een samenleving terechtkomen DEN HAAG (ANP) - In poli tieke kring in Den Haag wordt het als niet uitgesloten be schouwd, dat ons land op zeer korte termijn de bestaande luchtvaart-overeenkomst met Rusland zal opzeggen. Aanleiding tot deze stap is het geschil op het gebied van de luchtvaart tussen enerzijds de KLM en anderzijds Aero- flot, de Russische staatslucht vaartmaatschappij. Het ge schil werd gistermiddag be sproken in een vergadering van de commissie voor buiten landse zaken uit de Tweede Kamer met minister Van der Stoel (Buitenlandse Zaken). waarin iedereen de toestem ming van de overheid nodig heeft om een stukje grond te gebruiken", aldus Tolman. De VVD had er moeite mee dat minister Van der Stee zich voor het karretje van de rege ring laat spannen voor wat be treft de ideeën over de grond politiek. Men verwachtte dat het voorgestelde voorkeurs recht voor de gemeenten zal uitgroeien tot een voorkeurs recht 1 voor alle gronden waarop landbouw of bosbouw wordt uitgeoefend. (Van een onzer verslaggevers) PARUS - De EEG-landen dreigen Japan met handelspo litieke maatregelen, wanneer dit land niet bereid is, zijn scheepsbouwcapaciteit met meer dan 35 procent te ver minderen. Dit blijkt uit een rapport dat opgesteld is door de EEG-commissie voor scheepsbouw, die gisteren in Parijs met de Japanners over de malaise in de Europese scheepsbouw overleg gepleegd heeft. Volgens drs. H. Bosma, ver tegenwoordiger van de Neder landse delegatie in Parijs, tonen de Japanners weinig be reidheid hun scheepsbouwac- tiviteiten te verminderen. Ge zien de prognoses tot 1980 lijkt vermindering van de Japanse scheepsbouwcapaciteit met 35 procent onvoldoende om de scheepsbouw in Europa te redden. V 15 Mag ik om elk misverstand uit de wereld te helpen bij deze meedelen dat ik NIET de on bekende ben die in Wylre men sen blij maakt met briefjes van 100 gulden. Wat zeg ik: blij maakt? Be halve de ene bierbrouwer die zei best elke dag zo'n surprise te willen ontvangen, waren de begunstigde Wylrenaren niet gelukkig met hun uitverkie zing. Zou ik ook niet zijn. Wel als ik bij NAC zou spe len, natuurlijk. Dan zou elk honderdje welkom zijn. 't Is trouwens wat, hè. met NAC. Een simpel 1 "HUP" helpt weinig. Zelfs doelpunten heipep niet meer. Maar vergis u niet. NAC blijft. Vraag niet hoe, want dat hebben we nooit gedaan, en toch bleef NAC. Het is wit en het loopt in de woestijn. Een kudde yoghurt. Zij we dus toch een braaf loonmaatregelachtig volkje? Of zou het eerder zo zijn dat we geneigd zijn om eieren voor ons geld te kiezen? Nee, ik vermoed dat veel meer mensen graag (zouden) willen matigen als ze maar zeker wisten of erop konden vertrouwen dat dan niet andere die het niet nodig hebben ervan profiteren i.p.v. de zogeheten zwakkeren, zoals werklozen. En als het wit is en 144? Juist, een gros yoghurt. Ik ga weg. Eten. U raadt nooit wat! MERIJN DEN HAAG De zieken fondsraad bespreekt vandaag een advies van de zogenaamde commissie-Piket, over de voor stellen van de commissie- Becht inzake een zuiniger ge zondheidszorg. ADVERTENTIES! geldig tot 4 november C0L-PULL0VER in een mooie zachte angora/acryl kwaliteit. 7 mode-kleuren nü 27.50 (normaal 29,95) Breda Roosendaal Goes Tilburg Bergen op Zoom- Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart u als u straks de gelukkige winnaar bent van deze fantastische Philips kleurenontvanger. U geniet van het royale (ifi cm groot beeld, de natuurgetrouwe kleuren, het kristalheldere geluid en de uiterst comfortabele bediening. Dit is pas écht TV! Deze luxe Philips al!-transistor heeft een winkelwaarde van f 2.54.5,- en is een geschenk van Philips Nederland B.V. Te winnen in de Nationale Puzzelaktie t.b.v. Nationaal Fonds Beter Leven

de Stem | 1976 | | pagina 3