gezelle 't Nieuwe zoutje van Nibb-it Volwas-loodgieters Halfwas-loodgieters Volwas-c.v.-monteurs Halfwas-c. v.-monteurs rElke week libelle thuis?1 Makkelijk en goedkoop te maken, leuk om te geven èn leuk om te krijgen Goed idee: bewaar die gids In november 1962 praatte Mies 24 miljoen broodnodige guldens bij elkaar. Een halfjaar later zetten duizenden Nederlanders haar portret bij de vuilnisbak. Zo was het toevallig ook nog 's een keer! Samen met Story bekeek ze de foto's van 25 jaar werk. En babbelde ze heel eerlijk over haar nieuwe boek. Deze week exclusief in Story. VERKOOP BIJ EXECUTIE „Handlichting" ADSPIRANTEN VAN POLITIE Gevraagd: AANBESTEDING #i 'tNieitive knapperige wutje m datliever met atieen is Zo wordt Sinterklaas een echt surprise-festijn Vijf december, pakjesavond. Jong en oud vieren Sinterklaas in de gezellige warmte van de huiselijke kring. Elk pakje een nieuwe Verrassing: zélfgemaakt! Goedkoper en attenter dan een "winkelcadeau". Gemaakt van spulletjes die u misschien toch al in huis had, en gekozen uit de nieuwe Libelle: vierentwintig bladzijden vol met honderd vijftig surprises om zelf te maken. Want ook na Sinterklaas kunt u nog vaak iemand een groot plezier doen met een zelf gemaakt cadeau. En als u de Libelle-cadeau- gids bewaart hebt u altijd voor elk cadeautje de werkbeschrijving bij de hand. Makkelijk! DE STEM VAN DONDERDAG 28 OKTOBER 1976 Wat Mies Bouwman mist in Het Dorp. welke aal worden ge houden op vrijdag 29 ok tober 1976 Ie 11.00 uur, ten laste van CONHFIT B.V. gevestigd te Oosterhout, Nieuwstraat 22 van enige bestaande uit: Kantoorinventarte o.a. schrijfmchine, staten bureau, vloerbedekking, meubilaire goederen, alsmede 'n perso nenauto merk Renault Type 16 TL en wat verder te koop zal worden aangeboden. De verkoop geschiedt a con tant zonder opgeld. De goe deren zijn een uur vóór de verkoop voor een ieder te be zichtigen. De deurwaarder belast met de executie R. Schild Bij beschikking van de Kantonrechter te Tüburg d.d 21 oktober 1976 is aan Jo- sephus Martinus Lodowicus Maria Verhoeven, geboren 25 augustus 1957 te Goirle, wonende 1e Gokte, Groot Kraarvenskaat 24 de be voegdheid toegekend van een meerderjarige voor het huren van de woning, ge- tegen te Goirle, Groot Kraai- venstraat 24, een en ander in de ruimste zin des woords echter met inacht neming van het bepaalde in artikel 235 van het Bur gerlijk Wetboek. IÉI Bij de gemeentepolitie te Vlissingen en Middelburg kunnen worden geplaatst De leeftijdsgrenzen zijn 17 en 28 jaar. Zij, die het diploma MAVO of HAVO of een aan één van deze op leidingen gelijkwaardig diploma bezitten genieten de voorkeur. Voor nadere informatie en voor het verkrijgen van een sollicitatie formulier kan men zich wenden: te Vlissingen tot de adjudant van politie A. Oosthoek, tel. 01184- 15050; te Middelburg tot de adjudant van politie J. de Groene, tel. 01180- 27251. Zij, die in aanmerking wensen te komen voor de functie van adspi- rant van politie, diene er rekening mee te houden dat zij gedu rende 1 jaar aan de politieopleidingsschool „De Boskamp" te Leus den bij Amersfoort zullen worden geplaatst. Sollicitaties, gericht aan de burgemeester van de gemeente waar men in dienst wil treden, kunnen tot uiterlijk 10 november a.s. worden ingezonden aan de commissaris van politie van die ge meente. zonder ruime praktijkervaring onnodig te Sollicitaties schriftelijk of mondeling (na tel. afspraak) solliciteren. te richten aan: in bezit van rijbewijs B-E. Koepelstraat 77-79 Bergen op Zoom Tel. (01640) 40930 toestel 14 Namens Gedeputeerde Staten van Zeeland zal op dinsdag 7 december 1976, te 11.00 uur op het kantoor van de hoofdingenieur-directeur van de Provinciale Waterstaat, Het Groene Woud 1 te Middelburg, overeenkomstig het U.A.R. openbaar worden aanbesteed het onderhouden enz. van de provinciale wegen met bijbehorende werken ge durende het jaar 1977: bestek no 1wegen op Schouwen-Duiveland; bestek no 2: wegen op Tholen; bestek no 3: wegen op Noord- en Zuid-Beveland; bestek nog 4: wegen op Walcheren; bestek no 5: wegen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen; bestek no 6: wegen in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen. De bestekken zijn, zolang de voorraad strekt, tegen een bedrag van 45,- (incl. BTW) per stuk uitsluitend verkrijgbaar; a. door rechtstreekse toezending per post van een ingevulde en ondertekende girokaart ten name van de provincie Zeeland (d. en f.), postrekeninqnr. 296000, te Middelburg; Enveloppe adresseren: St. Pieterstraat 42 te- Middelburg; b. na ontvangst van het verschuldigde bedrag op de onder a vermelde postrekening; c. tegen contante betaling ter provinciale griffie, St. Pieterstraat 42 te Middelburg. De bestekken liggen van tenminste eenentwintig dagen voor de dag der aanbesteding ter lezing ter provinciale griffie van Zeeland, St. Pieter straat 42 te Middelburg, bij de hoofdingenieur directeur voornoemd en voor wat de bestekken af zonderlijk betreft op de kantoren van de Provin ciale Waterstaat: te Zierikzee, Havenpark 27, bestek no 1 te Tholen, Molenvlietsedijk 3, bestek no 2; te Goes, Kloetingseweg 46, bestek no 3; te West-Souburg, Nieuwe Vlissingseweg 27, bestek no 4; te Zuidzande, Dorpsplein 1bestek no 5; te Axel, J.F. Kennedyplein 1bestek no 6. De nota's van inlichtingen liggen vanaf woensdag 1 december 1976 ter inzage op de kantoren voor noemd. De betaling van de aannemingssom geschiedt in maandelijkse termijnen. De gestanddoeningstermijn van de inschrijvingen bedraagt 30 dagen na de dag waarop de aanbe steding plaats heeft. f-sBÉS y' 9éL .'2 „4# ï:3£::: 150 cadeaus om zelf temaken Thérèse Steinmetz, boordevol herinneringen Zelfs haar eerste verjaardag weet Thérèse zich nog te herinnerenEr kwam dan ook heel wat los toen ze met Libelle door het album van haar leven bladerde. De jeugd van een theaterkind, in woord en beeld. Weg met de moeheid Niet alle moeheid is het gevolg van gezonde inspanning: soms spelen lichamelijke of geestelijke oorzaken ons parten. Maar we zijn al een stuk verder als we dat her kennen. Daarom gaat Libelle deze week met u naar die oorzaken kij ken. En daarom doet Libelle u ook tal van ideetjes aan de hand om lekker kwiek te worden. Susan Ford Lilian Carter President Ford, de vader van Susan, neemt het volgende week op tegen Jimmy Carter, de zoon van Lilian. Inzet: het president schap van de Verenigde Staten. Vraag van Libelle aan Susan én aan Lilian: wat betekent dat voor jou, een president in de familie? Da's een goed idee. Stuurt u mij elke week Libelle maar thuis. Als welkomstgeschenk krijg ik het "Creatief Hand werkboek" gratis. Het staat allemaal in deze Libelle. Overal te koop voor maar f 1,45 Naam: Adres: Plaats: J Stuur mij Libelle per post. Ik betaal f 15,60 per kwartaal. aitnkfuisen wal wordt gewenst) Deze bon in een open envelop zonder postzegel sturen naar Libelle, Antwoordnummer 364, Haarlem Stuur mij Libelle via de bladenman. Ik betaal hem f 1,20 per week of f 15,60 per kwartaal.

de Stem | 1976 | | pagina 24