Belforttoernooi van 12 tot 19 juli VIERDE LUSTRUM THOOLSE DAGEN kwalitc STELLING IR. J. VAN DEN DRIES UIT HULST: GRASDUINEN Circus Boltini naar Oostburg VAN TICH Ontspanning voor Zaamslagse jeugd Brandweerkring vergadert in Ternenzen Van 6 tot 11 juli 5 I don I vrij zat in zeeland MET GEORGE SPONSELEE Verontrusting Solidair Karabijn- schieting Westdorpe Aarden burg Schieting in Hulst Waar vindt U in 't een straatlengte Waarvindt u tevens zoveel eiken DE STEM VAN DINSDAG 6 JUL11976 0Ê STEM VAN DINSDAG 6 JUL11976 „Deel slikken afsluiten a/s fourageergebied" Het verdient aanbeveling bepaalde gedeelten van de slikken van de Wester- schelde geheel vrij te houden van recreanten ten behoeve van fouragerende vogels. - aldus luidde de zesde stelling van ir. J.G.A.M. van den Dries uit Hulst. De stelling behoorde bij zijn proefschrift: „Schottky barriers on the Layer Compound Gallium sulphide", hetwelk hij afgelopen vrijdag te Eindhoven verdedigde „ter verkrijging van de graad van doctor in de Technische Wetenschappen", zoals dat zo mooi heet. Het proefschrift zelf gaat over halfgeleiders, iets elec- tronisch, maar daar gaat het ons niet om. De hierboven geciteerde stelling interes seert ons meer. De promo vendus houdt dus een plei dooi om delen van de slikken vrij te houden van recreanten ten behoeve van voedselzoe- kende vogels. Het Deltagebied is een be langrijk broedgebied voor veel water- en waadvogels, maar het is zeker nog van groter belang als doortrek en overwinteringsgebied. Vooral doortrekkende voge ls, onderweg van Noord Eu ropa naar het zuiden hebben een aantal etappeplaatsen waar ze voedsel zoeken. De delta is zo'n etappeplaats tussen de Waddenzee en de Franse Kanaalkust. In gebieden zonder getij beweging kunnen vogels ook voedsel vinden, maar de strook waarin het geschikte voedsel aanwezig is, is ge woonlijk opmerkelijk veel kleiner, soms minder dan een meter ter weerszijden van de waterlijn. In een getij dengëbied is deze ruimte geweldig veel groter, omdat juist het droogvallende slik veel te bieden heeft en benut kan worden, maar slechts voor enkele uren. De betrekkelijk' korte tijd, de geweldige aan tallen vogels en het feit dat er al heel wat gebieden in de delta geen getij beweging meer hebben, houdt in dat er stukken slik dienen te komen waar voedselzoekende vogels niet gestoord worden, zodat ze voldoende tijd krijgen het benodigde voedsel op te ne men. De grootste verontrusting komt van de badgast, de pie- rensteker en de sportvisser. De eerste is gewoonlijk niet meer zo massaal op de slik ken te vinden als de nazomer- en najaarstrek op gang komt. In de winterpe riode uiteraard evenmin. De laatsten zijn er evenwel het geheel jaar door en als in de naaste toekomst de dijk verzwaring geheel klaar is, is ieder punt van de slikken en schorren gemakkelijk te be reiken. Nu willen we allerminst een pleidooi houden om alle slikken volkomen vrij van vissers te houden. Integen deel, er is voor beide partijen vissers en vogels - voldoende ruimte, mits eerlijk verdeeld. Het lijkt er op dat zeehen gelaars nogal solitairen zijn, want je ziet ze altijd op een paar honderd meter van el kaar staan. Maar zo bezetten ze met betrekkelijk geringe mankracht wel het hele ge bied van Cadzand tot aan de Saaftinge en voor de noord oever geldt vrijwel hetzelfde. Op viswedstrijden daarente gen staan ze op vijf meter van elkaar en ze hinderen mekaar dan ook niet. We bedoelen maar, ze kunnen best wat dichter bij elkaar staan zon der dat ze er last van hebben en toch kunnen er zodoende open ruimten blijven voor de vogels. Daar komt nog bij, dat de gebieden welke door vogels geprefereerd worden, ge woonlijk bij de sportvisser minder in trek zijn. Dus dat vergemakkelijkt de oplos sing van het probleem nog. Het is te hopen, dat een van de grotere natuurbescher mingsorganisaties kennis neemt van de stelling van de heer van den Dries en er zich eens voor gaat inspannen, dat het plan gerealiseerd wordt. Op de foto Tureluur - bruin gevlekt verenkleed - oranje-rode porten, rode snavel met zwarte punt; roepzijn eigen naam. Dit is een van de vele vogelsoorten die regelmatig in grote aantallen op de slikken is aan te treffen. (Van onze correspondent) SLUIS Ondanks de hitte van de laatste tijd gaat het tennisseizoen gewoon door. Daarom ook kan van 12 t/m 18 juli het achtste Sluise Belfort-toernooi weer worden verwacht, een evenement dat in de laatste jaren is uitgegroeid tot één van de belangrijkste wapenfeiten van het Zeeuwse tennisseizoen. Het is nog erg vroeg om nu al bespiegelingen te wijden aan eventuele titelkandidaten, hoewel reeds vaststaat dat een internationaal gezelschap van Nederlanders, Belgen en Duit sers zal deelnemen. Onder de Belgen ook de sympathieke Danny de Caay, die zijn enkel- speltitel in B komt verdedigen en vorig jaar een geweldige in druk achterliet door zijn ge durfde en offensieve speelwij ze. De jeugd zal ook weer sterk vertegenwoordigd zijn, zoals door Nicole van Erven uit Til burg, kampioene van Brabant t/m 14 jaar en haar broer Ste fan, kringkampioen van Til burg t/m 16 jaar. Beiden komen uit in B. Pas bij het slui ten van de inschrijvingen op 4 juli te 20.00 uur zal bekend zijn (Van een onzer verslaggevers). ZAAMSLAG - In het kader van de Speulerie-activiteiten te Zaamslag is er deze week weer aardig wat voor de jeugd te doen. Woensdag 7 juli wordt eerst voor kleuters en kinderen tot en met twaalf jaar een foto-puzzeltocht gehouden. Voor beide groepen is er een gefotografeerde route, die men aan de hand van de foto's moet trachten te ontdekken. De kleuters zoeken hun weg in de dorpskom en de oudere kinderen gaan zoeken in de verdere omgeving. Woensdagavond 7 juli beginnen om half acht volleybalwed strijden voor jong en oud. Iedereen kan eraan meedoen. Woens dag 14 juli wordt in het kader van de Speulerië een uitstapje gemaakt naar het provinciaal domein te Wachtebeke. Als het mooie weer er dan tenminste nog is. Als het regent gaat de tocht naar Gent. Folklore, poppenkast en een bezoek aan het kasteel 's Gravensteen staan dan nog op het programma. Voor deelname aan het uitstapje van 14 juli kan men zich tot 9 juli aanmelden. Vorige week vrijdagavond speelde voor de jeugd in Zaamslag de band Anderson Aeroplane. Ongeveer veertig jongeren waren komen opdagen. welke concurrentie zij kunnen verwachten. Om organisatori sche redenen is er een beper king bij de inschrijvingen in gevoerd. Een speler mag maximaal in drie spelsoorten inschrijven. De reden is de sterk stijgende belangstelling in en buiten de provincie Zee land voor het Belfort-toernooi. De organisatie hoopt dat hier door een groter aantal wed strijden op hetzelfde niveau van vorig jaar te houden. Toen werden nl. 260 wedstrijden ge speeld. Het opvangen van de mees tal jonge spelers - vorig jaar waren er 156 deelnemers - vormt een hoofdstuk apart. Door de welwillende mede werking van de gemeente is het mogelijk om de spelers ook buiten het tennisgebeuren om op een aangename en sportieve wijze bezig te houden, zonder voorbij te gaan aan de recrea tieve en toeristische waarde van Sluis, zodat zij ook vanuit dit oogpunt gezien met plezier aan Sluis terug kunnen den ken. Een hoogtepunt in deze vormt de barbecue op zater dagavond. De climax van het toernooi is uiteraard de finale-dag op zondag 18 juli, wanneer de bekers verdeeld worden. De organisatie hoopt op een grote publieke belangstelling. De wedstrijden beginnen 's morgens om negen uur en gaan door tot zonsondergang. (Van onzecorrespondent) WESTDORPE - Aan de kermisschieting van de kara bijnclub Het Oude Raedhuys, die werd gehouden bij J. van der Goes-PIuijm werd door 70 schutters deelgenomen. De uitslag Topvogel Mare de Looze van Club Heusden (B), linker zijvogel E. Cerpen- tier van club Dingoschutters uit Moerbeke Waas (B), rechter zijvogel R. van de Velde van Racing Team Oudenaerde, meeste vogels heren E. de Geest van club Zaffelare (B) 5 stuks, meeste vogels dames mevrouw M. de Jaeger van club Het Oude Raedhuys Westdorpe 2 stuks. Bij de jeugdige deelnemers was Tonny Raemdonck van club Het Oude Raedhuys Westdorpe opnieuw het meest succesvol. Hij schoot drie voge ls. Koningsschieting - Voor de koningsschieting met karabijn van de personeelsvereniging O.N.A. bestond in verband met de warmte slechts een matige belangstelling. De wedstrijd, die werd be twist over vijf ronden, leverde een overwinning op voor Mau- rits de Jaeger, die drie vogels neerknalde. Met deze prestatie bewees de heer de Jaeger op nieuw tot de sterkste schutters te behoren, want hij was eerder ook al koning van O.N.A. Bij de dames was het me vrouw de Jaeger, die haar titel met succes verdedigde. Ze schoot drie vogels af en werd hiermee voor de tweede keer kampioen van O.N.A. Beide kampioenen ontvin gen na afloop van de karabijn kampioenschappen een fraaie wisseltrofee Expositie - De kunstgroep Sincfala houdt tot en met 18 juli een tentoonstelling van schilderijen, grafiek en teke ningen, silhouetten en houts nijwerk in de Sint Baafskerk te Aardenburg. De exposanten zijn Albert de Coninck, Pol Verheylezoon, Kokkie Holie- rook, Lydia Faber, Willy de Vriend, Edeltraut Marsman, André van Waes, Leo van Wit- sen en Gino Versprille. De ten toonstelling is te bezichtigen op de tijdstippen dat de kerk normaal voor bezoek geopend is. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Donderdag 8 juli houdt de regionale brandweerkring Zeeuwsch- Vlaanderen een vergadering in het stadhuis van Terneuzen. Aan de orde komen haast al leen financiële vraagstukken, zoals wijzigen van begrotingen en vaststellen van rekeningen. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG - Op 25 juli komt het circus Boltini naar Oostburg met het jubileum programma. Enkele attracties uit het programma: een jonge dame, die verandert in een mannetjesleeuw, vliegende trapezenummers, acrobatiek op losstaande ladders, jong leurs, een leeuwennummer, fietsende beren, paardendres- suur en uiteraard clowns. De optredende artiesten komen uit landen verspreid over heel Europa. HULST - Aan de zaterdag- schieting, gehouden in de zaal van café P. Leeraert, namen 33 schutters deel. De uitslag was hoge vogel P. Steyaert Heer len; eerste zijvogel J. Nijs Hulst; tweede zijvogel R. van Steenbergen De Klinge (B). Het grootste aantal, 5 stuks, W. Koemans Hulst. Dinsdag 6 juli vakantie- schieting bij P. Leeraert. KLOOSTERZANDE - Aan de zaterdagschieting op twee wippen, gehouden in de zaal van café Jac. de Waal, namen 42 schutters deel. De uitslag was Wip één hoge vogel R. Herwegh Lamswaarde; eerste zijvogel J. de Waal Ossenisse; tweede zijvogel E. de Maat Os-- senisse. Het grootste aantal, 5 stuks, P. Sijnesael Klooster- zande. Wip twee hoge vogel P. Claessens Lamswaarde; eerste zijvogel R. Herwegh Lams waarde; tweede zijvogel P. Sijnesael Kloosterzande. Het grootste aantal, 5 stuks, L. Baert Kloosterzande. GRAAUW - Aan de zondag- schieting, gehouden in de zaal van café V. de Caluwé, namen 30 schutters deel. De uitslag was hoge vogel C. van Gassen Hulst; eerste zijvogel A. Roels Graauw; tweede zijvogel C. van Gassen Hulst; het grootste aantal 5 stuks A. de Blieck Hulst. KLOOSTERZANDE - Aan de zondagschieting, georgani seerd door de sociëteit De Ba tavieren, gehouden in de zaal van café R. van Kruyssen, namen 34 schutters deel. De uitslag was; hoge vogel J. van Meelen Kloosterzande; eerste zijvogel J. van Leuven Stop- peldijk;tweedezijvogelF. Pie- ters Kloosterzande. Het groot ste aantal, 5 stuks, mevr. van Meelen Kloosterzande en mevr. Hermans Ossenisse. GOES Grandtheater, 20.00 uur: The Glenn Miller Story, a.l. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstr. 13; expositie „Kunst uit Zee land III", met aquarellen, gouaches en collages. Geop. di. t/m zat. 10.00-12.00 en 13.30- 17.00 uur (t.m.. 24 iuli). Tevens zomerexposi- e 1976 „Natuur en Landschap in Zeeland". Geop. di. t/m zat. 10.00-12.00 en 13.30-17.00 uur (t.m. 24 Sept.). HULST De Koning van Engeland, 20.00 uur: De gendarme op drift, a.l., 20.30 uur: Emma- nuelle 2, 18 j. P. Leeraert, 15.00 uur: Schieting. LAMSWAARDE R. Heyens, 14.30 uur: Vakan- tieschieting „De Vrede". MIDDELBURG Citytheater, 20.00 uur: De klokkeluider van de Notre Dame. Rijksarchief, St.- Pieterstraat 38, expositie „Van wezenzorg naar hulpverlening aan kind en ouders". T.m. 4 september. Zeeuws Museum, „Verdronken landen van Zee land", t.m. 30 augustus Zeeuws Kunstenaarscentrum Lange Noordstraat 59, exposi, tie schilderijen van Miehe Krieger en gouaches van Mar. tine Missemer. Dinsdag t/m za, terdag van 14.00-17.00 uur woensdag ook van 19.30-2l.3j uur (t.m. 22 juli). OOSTBURG Ledeltheater, 20.00 uur; Emmanuelle 2, 18 j. TERNEUZEN Luxortheater, 20.00 uut: French Connection 2, 14 j. Stadhuis, Terneuzens Mu, seum, Burg. Geillstraat; expo sitie „Kristal en de sfeer van oma's tijd". Kristallen en an dere voorwerpen vanaf het begin dezer eeuw tot in jaren twintig. Geopend di. t/m za. 14.00-17.00 uur (t/m 31 ju., H). VEERE Ned. Herv. Kerk, expositie „Woord voor Woord". Ten toonstelling rondom de kin derbijbel. Met tekeningen, kinderbijbels, films, musicals^ poppenkast en uitbeelden van bijbelverhalen in tekeningen en spelvorm. Geopend dag, 10.00 tot 17.00 uur, zond. ge sloten (t.m. 5 augustus). (Van onze sportredactie) LOKEREN - Sporting Lo geren, de succesvolle Belgi sche provincieploeg, die vierde werd in de eindrang schikking van de Belgische nationale voetbalcompetitie en daarmee een plaats in het gUFA-cuptoernooi (Europa Cup UI) veilig stelde, gaat spannende tijden tegemoet. Bestuur en spelers van Loke- ren, de club die bijzonder veel publick uit de Zeeuwsch-Vlaamsfe grens streek trekt door zijn aan trekkelijk aanvallende voet bal, kijken met belangstel ling uit naar de loting voor de Europese voetbaltoernooien, Jie vandaag wordt gehou den. Van de ene kant is men bij zonder verheugd in Loke- renkringen, dat meespelen in Europese toernooien bereikt is, maar van de andere kant maakt men zich er zorgen over. De manier immers, waarop Lokeren zijn buiten landse tegenstanders moet ontvangen op het Daknam- complex is verre van om over naar huis te schrijven. Vice- voorzitter Keppens van Lo- keren zei het onomwonden tijdens een persbijeenkomst inhet Lokeren-stadion: „Het stadion voldoet al lange tijd niet aan de moderne eisen die het voetbalpubliek, dat toch altijd moet i plaatsje accomn wat er v der jare tribune even on en men gemeen werd m demons de overi uitkomi klasse taalde stadion chelijk Loke stek va dig uit nam ge kei ijk toescho werd Een aai tot 8201 zoen, t< van Lokere lO.OOOt (Van onze correspondent) THOLEN - Het bestuur van de fok- en controleverenigi» Tholen en Sint Philipsland vond 20 jaar geleden, dat een fokda mede een middel kon zijn tot veeverbetcring. Zo ontstonden i 1956 de Thoolse Dagen, een sedert dat jaartal elke zomer gepit longeerd evenement op Tholen, bijna elk jaar ook weer groterva opzet en uitgegroeid tot een ontmoetingsplaats van de streekbt woners en de jaarlijks eveneens in getal groeiende toeristen Vanwege dit vierde lustrum geen tweedaags programma zoal twaalf tevoren, maar bijna een volle week van evenementen van 6 tote met 10 juli. Merkwaardigerwijze moet uitgerekend deze twintigste maal het rundvee ontbreken. De Thoolse dierenarts A. Rin- see achtte het gevaar van be smetting met I.B.B. (Ameri kaanse koeiengriep) dit sei zoen te groot om een positief advies over een te houden veekeuring uit te brengen. Desondanks is er een nog veel groter dierenscala dat ooit te voren: schapen, duiven, vogels, konijnen, honden, koud- en warmbloedpaarden. Vooral de schapeninzending wordt een record. Vorig jaar 135, nu 190 inzendingen van 13 fokkers. Naast de normale beoordelin gen worden groepen van 10 en meer meer afstammelingen g gekeurd, groepen van 5 af stammelingen van een jaar en ouder en 9 lammerengroepen van 5 stuks. Een vijftal Hams- here schapen en dan vanzelf sprekend de kampioenen ooi, ram, ooilam en ramlam. In tegenstelling tot België kent Nederland geen schapen stamboek. In Zeeland zijn er gevorderde plannen om zover te komen. Behalve de schapen zijn er op de eigenlijke fok(vrij)dag heel wat meer dieren te be wonderen. Die vrijdagmiddag 9 juli zijn er jachthondenproe- ven onder leiding van de Thoolse Jagersvereniging. Een twintig konijnenrassen worden getoond via de konij- nenfokvereniging uit Halste ren. Van sierduiven zijn er 25 inzendingen te bewonderen! de vereniging Vogelvriend Oud-Vossemeer zorgt v variatie van 5 0 tropische vogi ls, vinken, parkieten enz. Vr dagmiddag worden ook prijzen uitgereikt aan wil naars van de kalverenopfo wedstrijd, er is een demonstr tie van het bestgaande rijpa; en voorts komen de stalk Brooijmans op het Pluimpi terrein in Scherpenisse een span van acht of zest» koudbloedtrekpaarden. die vrijdag dus naar tradii volop dierendag, de Thool Dagen zijn al eerder ges want dinsdagavond 6 juli in een grote feesttent een landelijke bingo-avond een Thoolse boerenkapi Woensdag wordt in Scherp nisse een braderie gehouden Donderdagavond vindt optreden plaats van Thool! zangkoren, gymnastiekverer. ging, accordeonclub en bals Vrijdagavond een Veronii drive-inshow. Zaterdag weer uitgebreider program» dat om twee uur door de lofl burgemeester van de gemeefi Tholen, de heer C.J. Moerlat wordt geopend. Er is dan demonstraite /an politiek» den, voor de jeugd komt in i grote feesttent Ali Ben Lux, muzikale clown-goochelaar, komt een aantrekkelijk por nummer op het PluimpoW' rein, een trekkerbehendi heidswedstrijd, een autoral en een slotfeestavond Ciska Peters, Ronnie Tobf Marty, Appie Bra, Harry T"1 en de Sonny Boys. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V., Editie Zeeland ABONNEMENTSPRIJZEN: f 37,75 per kwartaal; f 12,71 per maand; f H5'' jaar. Losse nummers f 0,55. RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraat 9, 01150-7920 (4 W» HULST: Steenstraat 14, 01140-3751 (3 lijnen), GOES: Klokstraat 1.0" 28030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8 15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: Mi» t.m vrijdag van 19.00-20.00 uur, 076-122341. Zondag van 20.00-22.00 uur,1 122341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: 01140-3751, Midden-Ztd» 01100-14944. HUISAANSLU1TINGEN REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S.C. August'F rentzlaan 50, Terneuzen, 01150-5745. Algemeen redacteur Zeeland®, Bouwmans, Zuidvlietstraat 53, Goes, 01100-28138, redacteur Midden-Z"' G. van Berkel, Voorburcht 37, Kapelle, 01102-2320. Redacteur voorTcmea" Kanaalzone: P de Schipper, Noordstraat 45, Hoek, 01154-1556. Redacteur Oost-Zeeuwsch-VlaanderenH. Postma, Walmolenstraat 12, Hulst, 01''", Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm, Melk*, Oostburg, 01170-3370, foto-joumalist voor Zeeland: C.J. de Boer, Kreek 56, Temeuzen, 01150-3137, sportredactie Zeeland: A. Koenen. W»" laan 8, Axel, 01155-2594. „ij ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: W. Hendrik* 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, 01150-583' (Van onze sportredact ULVENHOUT - De profronde van Ulvi dag een groot spektakelstuk te worden, kwaliteit aanwezig dat een uiterst boeieni lijkt, ook al omdat de organisators er vot geen enkele ploeg kan domineren door meerderheid. Weliswaar is Frisol, dat renners aan de start brengt, veruit -het sterkst ver tegenwoordigd, maar de for matie van de Dortse benzine maatschappij heeft niët al te veel inhoud. Behalve de Italianen, die niet los te weken warenj omdat zij min of meer verplicht zijn alle criteriums na de Giro te rijden en Roger de Vlaeminck, die sinds zijn uitvallen in de Ronde van Italë nog steeds niet actief is, zijn de organisa tors er in geslaagd alle vedet ten te contracteren, die niet deelnemen aan de Tour de France. De grootste trekpleister is natuurlijk zonder meer Eddy Merckx, voor wie het comife' diep in de buidel heeft moeten tasten, omdat de Belg ondanks een wat minder seizoen geen cent van zijn prijs heeft afge daan. Ofschoon Merckx dan dit seizoen niet zo geïmpo neerd heeft mag toch wel het een en ander van de Belg wor den verwacht. Merckx rijdt namelijk nergens plichtmatig rondjes om op een gemakke lijke wijze het grote geld te in casseren. Hij levert altijd vak werk af, waarvoor duizenden extra bezoekers komen. Dat Merckx ook zo kort na Z1jn operatie - hij werd bevrij d steenpuisten aan zijn zit- vlak - Ulvenhout serieus "eemt, mag wel blijken uit het dat hij drie knechten (Del- croix, Huysmans en De ,c oenmaker) meeneemt, die uit eigen zak betaalt. Iets at Merckx die ook nog op de eun van de goed in vorm 'jnde Cees Bal kan rekenen, pb ï.n'et zou doen als hij met n bescheiden rol genoegen ■ou nemen. Merckx wiens con- ,le "auwelijks te lijden heeft 6 ad-'s bovendien ontzettend Ln Nu Freddy Maer- s achter elkaar overwin- gen binnenhaalt Merckx zal er alles aan doen om te probere: zijn jon men. Merci een self aan, w Muynck de Giro te hebbi beeck, overmai Ronde klassiek Dierckx en de sp Linden het inti reldje. V ook nog ten Jos shausen Etienne winnaai Stevens De bi woordit teerd do jonge tc door Pe wordt v en Gïnt voor de stelde later dr; verschiji maken Raleigh- staat uil Tour uil doorn, E der Hels Frisol Lannoo, voirt, d profmaE gedaan, Tabak, Henk Pi en Ni- Ormas-I uit Ottf Vlam, J en Bakk totaal 6 schuiler hebbersl Krekels, de Waal zowel romantisch, klassiek als r (zelfs in slaapkamers!) natuurlijk bij Ginnekenstraat 126-128/Mr. Dr. Breda. Tal. 136180.

de Stem | 1976 | | pagina 10