B Machine voorspelde halve finales goed Bill Jankunis nieuwe ster BASKETBALTEAM HEEFT WEER PERSPECTIEVEN Vedettendom Wolsink wint GP Canada Hogere mite bil de ABN. De Feyl wil top amateu: bereike Piet van Leeuwen zesde MET HET 00G OP MONTREAL Uitslagen van 6H-8% 6 - Th 7 tt% Jeugdspaarboekje Zilvervloot Fibak naar Melkhuisje In verband met de ontwikkeling van de rente op de geld en kapitaalmarkt heeft de ABN besloten een aantal rentetarieven te verhogen. Nieuwe spaartarieven. Per 1 juli 1976 geldt de volgende rentevergoeding: 83A (was 8V4 8V2 8%% 8 (was 7 6V2 (was 6 (was 8 (was 73/4 (was 7y2 Spaardeposito 7 jaar vast Spaardeposito 6 jaar vast Spaardeposito 5 jaar vast Spaardeposito 4 jaar vast Spaardeposito 3 jaar vast Spaardeposito 2 jaar vast Spaardeposito's met oplopende rente - looptijd 2,3 of 4 jaar De volgende tarieven blijven ongewijzigd: Spaar-Extra-Boekje/Spaar-Extra-Rekening Spaardeposito met 24 maanden opzegging Spaardeposito met 12 maanden opzegging Spaardeposito met 6 maanden opzegging Spaardeposito met 3 maanden opzegging Spaarrekening/Spaarboekje 6 6 5 P/2 PA 4 Algemene Bank Nederland "I wedstrijden ÏSïfmet Corrie'Ind-dres- KSSSLS? - ""a DE STEM DINSDAG 29 JUNI 1976 DAMES DOEN COMPUTER ALLE EER AAN (Van een speciale verslaggever) LONDEN - Wie op het gebied van de menselijke relaties af wil van het voor oordeel dat vrouwen per di- tinitie grilliger en onbere kenbaarder zijn dan man nen, kan beter steun zoeken bij de computer dan bij het organisatiecomité van Wimbledon. De grootste tennispeelster ter wereld voegden zich gedwee naar de uitkomsten van het re- kentuig. Alle acht geplaat ste dames in de kwartfina les van wie de bovenste vier gisteren de sprong maakten naar de halve eindstrijden Evert - Navratilova en Cawley - Wade zijn de ont moetingen voor woensdag, precies zoals de computer al weken geleden heeft uitge dokterd. Het Wimbtedon-comité is minder op de hoogte van de roerselen van de vrouwenziel. Het weigeren om de dames een gelijk prijzengeld toe te staan zal er naar alle waarschijnlijk heid toe leiden dat het 10de Wimbledon-toernooi het vol gend jaar zonder de betere dames zal moeten doen. Meer dan veertig speelsters hebben reeds de verklaring onderte kend van de vakbond: onder wie met uitzondering van de Russische Morozova alle top- speelsters met inbegrip vaH Betty Stöve en ook de beide Britse meisjes bij de laatste aeht Virginia Wade en Sue Barker. Of het publiek Wimbledon even massaal zal steunen als drie jaar geleden toen meer dan zestig mannelijke collega's Londen meden, valt te bezien. Het kan best zijn dat Wimble don in deze principezaak een beoordelingsfout maakt. Wat dat betreft wonnen de dames gisteren de eerste test-case. De bomvolle tribunes van het centre-court en baan één over spoelden de speelsters met een vloedgolf van sympathie, of schoon in feite de zwakste kwartfinales sinds jaren aan de gang waren. Toen de heren aantraden voor de dubbelspe len stroomde het publiek weg. Naar de Engelse tea, zoals het organisatie-comité veronder stelde, of zijn voor het publiek op gras de slagwisseling bij de dames beter te volgen. Kijkt men liever op zijn gemak naar een lob van Chris Evert, dan naar een ace van Tanner, die met een snelheid van 240 kilo meter op zijn doel afvliegt? Vast staat in elk geval dat het Britse publiek zijn nationalis tische gevoelens beter kwijt kan bij de dames dan bij de he ren. Het mannentennis van Engeland stelt al jaren niets meer voor. Het gaat in feite om tamelijk geringe bedragen. In totaal misschien dertig duizend gul den op een prijzentotaal van ruim twee ton en de winst van Wimbledon wordt geschat op meer dan 1,5 miljoen gulden. Het batig saldo gaat geheel naar de Engelse bond die daar van in hoofdzaak de opleiding van jonge spelers bekostigt en zo de ongelijkheid in kansen bestendigt. Het valt moeilijk in te zien dat de dames zullen in binden. Op Forest Hills, waar twee maai zoveel te verdienen valt als op Wimbledon, krijgen zij net zoveel als de heren. De wedstrijden van het Virginia Slim-circuit (alleen voor da mes) trokken in de Verenigde Staten meer publiek dan de heren op de WCT-toer. Het prijzengeld was er ook hoger, en wat per slot van rekening een heel belangrijk argument is: de televisie-uitzendingen van de dames leverden in de Verenigde Staten hogere kijk cijfers op dan die van de heren. Met een jaarinkomen over 1975 van een kleine miljoen gulden (Evert) of een half mil joen (zoals Navratilova, Cool- EUGENE (RTR) - Een nieHw ster is de laatste dag van de Amerikaanse selec tiewedstrijden atletiek, op gestaan. Zijn naam is Bill Jankunis, een 20-jarig stu dent van 1,89 meter lengte en 82 kg. Hij wist op het hoogsp ringen de grote favoriet voor Olympisch goud, Dwight Stones, te verslaan. Janku nis, die vandaag zijn 21e ver jaardag viert, overmeesterde de hoogte van 2,28 meter, vijf centimeter verder dan zijn persoonlijke record. Stones bleef steken op 2,25 meter, evenals James Barrineau, die derde werd. Tom Woods kwam niet verder dan de ge deelde zesde plaats met 2,18 meter. De 27-jarige Rick Wohlhu- ter won de 1500 meter in de uitstekende tijd van 3.36.47. Hij bleef in de eindsprint Natt Centrowitz nog net voor (3.36.70). Het was de tweede overwinning voor Wohlhuter tijdens de selectiewed strijden in Eugene. Eerder zegevierde hij op de 800 me ter. Bij de dames won de pas 16-jarige Rhonda Brady de 100 meter horden in 13,25 se conden. Zij had daarbij wel te veel wind in de rug (2,3 meter per seconde). Anders zou het een nieuw Ameri kaans record zijn geweest. Cyndy Poor schreef op de 1500 meter wel een nieuw na tionaal record op haar naam met een tijd van 4.07.32. Jan Merrill werd tweede met een achterstand van slechts drie honderdste seconde. Francie Larrieu wist nog net de derde plaats - rechtgevend op een Olympisch ticket - te be machtigen. De Amerikaanse atletiek- ploeg voor de Olympische Spelen ziet er als volgt uit: DAMES 100 meter: Brenda More- head, Chandra Cheesebo- rough en Evelyn Ashford. 200 meter: Brenda More- head, Chandra Cheesebo- rough en Deborah Arm strong. 400 meter: Sheila In gram, Debra Sapenter en Ro- salyn Bryant. 800 meter: Ma deline Manning-Jackson, Cyndy Poor en Kathy Wes ton. 1500 meter: Cindy Poor, Jan Merrill en Francie Larrieu-Lutz. 180 meter horden: Rhonda Brady, Deby la Plante en Pat Donnelly. Voor de estafettes: Pam Jiles en Arthurene Gainer. Versp ringen: Kathy McMillan, Sherron Walker en Martha Watson. Hoogspringen: Paula Girven, Joni Huntley en Pam Spencer. Kogelsto ten: Maren Seidler. Discus werpen: Lynn Winbigler. Speerwerpen: Kathy Schmidt, Sherry Calvert en Karin Smith. Vijfkamp: Jane Frederick, Gale Fitzgerald en Marilyn King. HEREN 100 meter: Harvey Glance, Houston McTear en Steve Riddick. 200 meter: Millard Hampton, Dwayne Evans en Mark Lutz. 400 meter: Maxie Parks, Fred Newhouse en Herman Frazier. 800 meter: Rick Wohlhuter, James Ro binson en Mark Enyeart. 1500 meter; Rick Wohlhuter, Matt Centrowitz en Mike Durkin. 5000 meter: Dick Buerkle, Duncan Macdonald en Paul Geis. 10.000 meter: Frank Shorter, Craig Virgin en Garry Bjorklund. 110 meter horden: Charles Fos ter, Willie Davenport en James Owen. 400 meter hor den: Edwin Moses, Quentin Wheeler en Michael Shine. 3000 meter steeple: Doug Brown, Henry Marsh en Mike Roche. 20 km snelwandelen: Todd Scully, Ron Laird en Larry Walker. Marathon: Frank Shorter, Bill Rodgers en Don Kardong. Voor de es tafettes: Willie Smith, Johny Jones, Ed Preston, Benny Brown. Verspringen: Arnie Robinson, Larry Myrickx en Randy Williams. Hink- stapspringen: James Butts, Tommy Haynes en Rayfield. Hoogspringen: Bill Jankunis, Dwight Stones en James Bar rineau. Kogelstoten: Al Feuerbach, George Woods en Peter Shmock. Discuswer- len: Mac Wilkins, John Po well en Jay Silvester. Pols- hoog: Dave Roberts, Earl Bell en Terry Porter. Koge- lslingeren: Larry Hart. Tien kamp: Bruce Jenner, Fred Dison en Fred Samara. De kranten van Montreal hebben kritiek uitgeoefend op de buitengewoon hoge prijzen, die voor drankjes en kleine hapjes worden ge vraagd op de Olympische ter reinen. Zo kost bijvoorbeeld een beker limonade 75 dol larcent (ongeveer 1 gulden 80( en een glas bier een dollar (ongeveer 2 gulden 50). Begin deze week waren in Montreal voor de openings ceremonie van de Olympi sche Spelen op 17 juli nog 3000 kaarten verkrijgbaar. Voor de sluitingsceremonie op 1 augustus zijn nog 6000 tickets onverkocht. In totaal kunnen in het Olympisch stadion 70.000 personen een plaats vinden. Koningin Elizabeth van Engeland zal tijdens haar tiendaags verblijf in Mon treal haar intrek nemen op het luxe jacht Britannia, dat in de haven zal aanleggen. Een „vredescomité van Quebec" heeft bij de regering van Ottawa krachtig gepro testeerd tegen de inrichting van een Zuidafrikaanse in formatiestand tijdens de Olympische Spelen van Mon treal. Via het enorme scorebord van het Olympisch stadion in Montreal zullen de toe schouwers ook op de hoogte worden gehouden van de stand van zaken bij andere sportgebeurtenissen. agong en Wade) zullen de dames er weinig voor voelen voor een appel en een ei naar Wimbledon te reizen. Het vervelende is dat de dames bij dit voorlopig laatste Wimbledon-optreden er nog steeds niet in geslaagd zijn spanning en sensatie te serve ren. De aanwezigheid van King en Court in de enkelspe len heeft het spelpeil geen goed gedaan. Van de vier kwartfina les ging slechts één over drie sets. Chris Evert, serener dan ooit, ontregelde naar mate de partij vorderde Olga Morzova, die toch al heel wat jaartjes meeloopt zo zeer dat een totale ineenstorting het gevolg was: 6-3, 6-0. „Ik ben beter in vorm dan ooit", zei Chris van zich zelf. Ze liet het volgen door een eerbetoon aan de kampioene van vorig jaar door te verkla ren „toch geloof ik dat Billie Jean King ook nu nog elk toer nooi zou kunnen winnen waarop zij haar zinnen had ge zet". Virginia Wade, die zaterdag in de derde set een achterstand van 1-5 wegwerkte tegen de 17-jarige Zuid-Afrikaanse Kruger hield de Britse hoop hoog door geconcentreerd en aggressief spelend Kerry Reid Melville met 6-4, 6-2 uit te schakelen. In de halve finales ontmoet Wade evenals vorig jaar Evonne Cawley- Coolagong, die in vloeiende stijl afrekende met Rosie Ca sals: 7—5, 6—3. In de enige drie setter van de dag vocht Martina Navranti- lova, een Tsjechische, die van wege het geld koos voor Ame rika, in feite meer tegen de lijn rechters dan tegen de Britse nummer twee Sue Barker. De struise Tsjechische lefthander kreeg de ene dubieuze beslis sing na de andere tegen zich. Het maakte haar woedend en wanhopig tegelijk. Bij 4-1 leek Barker, die bij afwezigheid van de betere speelsters Rome en Duitsland won, niet meer te kloppen. Maar vanaf dat mo ment corrigeerde de scheids rechter enkele partijdige be slissingen in haar nadeel. In het vuurwerk van wederzijdse missers vocht Navratilova te rug, waarna een nieuw in grijpen van de scheidsrechter de laatste Britse tegenstand teniet deed. „Helemaal niet leuk, zoals Navratilova op die beslissing reageerde", aldus de teleurgestelde Barker na af loop. „Ik werd er op den duur helemaal door uit mijn spel ge bracht". Vandaag is het woord weer aan de heren met de kwartfina les Gerulatias-Ramirez, Nastase-Pasarell, Vilas tegen de nog steeds geblesseerde Borg en Tanner-Connors. Okker en Rols Thung zullen er niet bij zijn. Okker verdween vrijdag al uit de strijd, Rolf Thung verloor gisteren in de eerste ronde van het troost- toernooi met 6-2, 3-6, 5-7 van de Brit Robinson. Concentratie bij Chris Evert. advertentie; HAMILTON (ANP) - Het Nederlandse basketbalteam heeft de wedstrijd tegen Bul garije met 76-63 gewonnen. Bij de rust stonden de Bulga ren nog met 38-37 voor. ZVORNIK (ANP) - De Rus Sergej Morozov heeft de eerste etappe van de Ronde van Joe goslavië voor amateurs ge wonnen. Hij legde de 164 kilo meter van Belgrado naar Zvornik af in drie uur 34 minu ten en 35 seconden. Tweede werd de Deen Thomsen en derde de Bulgaar Petrov. De Nederlander Van Leeuwen legde, in dezelfde tijd als de winnaar, beslag op de zesde plaats. Uitslag: 1. Morozov (Sov.), 164 kilometer in 3.35.05 (met bon. 3.34.35); 2. Thomsen (Den.) 3.35.05 (met bon. 3.34.45); 3. Petrov (Bul.) 3.35.05 (met bon. 3.34.55); 4. Goestjatnikov (Sov.) z.t.; 5. Jorgensen (Den) z.t.; 6. Van Leeuwen (Ned.) z.t. Door de overwinning op Bulgarije en met de wed strijden tegen resp. Zweden en Polen nog voor de boeg, heeft Nederland nog een redelijke kans om zich te plaatsen voor de eindstrijd. De Nederlandse scorers in de wedstrijd tegen Bulgarije: Dekker (7), Ombre (4), Sikkmg (4), Van Vliet (10), Akerboom (24), Woudstra (19), Van Helf teren (4), Pluim (2) en Kip (2). Uitslagen groep A: Joegos lavië - IJsland 113-53 (44-20), Israël - Finland 103-79 (48-34), Brazilië - Tsjechoslo- wakije 68-63 (37-32). Stand: 1. Tsjechoslowakije 4-7 303-270, 2. Brazilië 4-7 330—291, 3. Joegoslavië 4-7 361-269, 4. Israël 4-6 366-318, 5. Finland 4-5 288-309, 6. IJs land 4-4 239-420. Groep B: Spanje - Groot- Brittannië 98-79 (42-35), Ne derland - Bulgarije 76-63 (37-38), Mexico - Zweden 80-76 (31-34). Stand: 1. Mexico 5-10 428-349, 2. Spanje 4-7 366-311, 3. Bulgarije 4-6 295—314, 4. Zweden 4—6 307-287, 5. Nederland 4-6 309-303, 6. Polen 4-5 306-332, 7. Groot-Brittannië 5-5 309-423. Het is niet mogelijk genoeg schande te spreken van de voetbalbonzen en van de spe lers, die verantwoordelijk zijn voor de ondergang van het oranjezonnetje in het volks- demokratische Zagreb. Schande dus. En moge het schaamrood de Nederlandse wang tot in het derde geslacht kleuren. Maar om ook deze zaak in haar mate van pijnlijk heid te relativeren, zij gezegd dat onze voetbalbond beslist niet slechter bestuurd wordt dan het land en dat onze minis ters niet zo gek veel beter spe len dan de oranjeborstrokken Maar toch, de Zagrebiaanse afgang was affreus. En zoals gewoonlijk zijn de oorzaken velerlei. In modern Nederlands gezegd was er sprake van dy namische co/rdinatie van machtsaspekten. Ook van een gebrek aan strukturele bena deringen varf gedragsalterna tieven. Vertaald komt dat neer op een ontzaglijke janboel. Zelden werd door zo velen zo grondig gestunteld. De voetba londernemers draaiden alles tot in de kleinste onderdelen naar z'n mallemoer, maar ble ven daarbij wel als pralle kerkmeesters door het mid denschip schrijden. Cruyff en Hanegem (z'n „van" werd hem van rijkswege ontnomen) rondden de meesterlijke opzet af door in die volgorde oever loos te steigeren, te briesen en te zeveren. De verflodderde heisa van de spraakmakende aanvoerder lag diep beneden Amsterdams peil. Het aanbe den voetbalwereldwonder kreeg het destijds klaar de fi nale om het wereldkampioen schap voor ons te verzieken en te verliezen. Hij verbeterde die prestatie door er dit keer voor te zorgen, dat we de finale niet eens haalden en buitendien te kijk stonden als de niet geheel ongevaarlijke dorpsgek. De hoofdoorzaak van dit soort schipbreuken ligt ge meenlijk in het alom gekoes terde vedettendom. De immers in de loop van zoveel eeuwen altijd nog niet volgroeide mens heeft behoefte aan vedetten. Dat mag in onze tijd een pop sterzijn, een filmster, een prins de vedette van de weeromst I krijgt. Dat escaleert naijl enormiteiten zoals we die Zagreb hebben mogen a,\| schouwen. De eerste schrede op weg naar het vedettendcr I is gewoonlijk ook de eerste-.J naar de zelfvernietigi»! waarbij de vedette hartstotr I tel ijk geholpen wordt doorz;: of haar vereerders. De kapsones van Cruyff p. I gen duidelijk te ver. Zovers deze wonderspeler maarbcj buiten de lijnen had blijven en maar nooit meerjt I tooid moet worden met tg oranjehemd. Voor Hanege; I telt hetzelfde dubbel. Demoe.. I lijkheid in de omgang metiJ detten ligt in het trekken a de grens. Als een weergaloos dinger I te kennen geeft graag een ro:-1 roos in kristallen vaasopajl kleedkamer te zien, danisiJ extravagant. Maar het kar Twee rozen kan ook Groen licht zelfs voor een zijn. Maar als de knaap tal dozijn paarse rozen en een:p-1 gekoelde fles Dom F plus een ge-netkousdeblaui:| bel eist, dan moet hij d raam de deur uit. Waarbij* I hem de vooraf gebroken fa. geerstok nawerpt. Het vedettendom tiert web; I in het groot, maar ook er.1 tail. Het is een ziekte waans I vrijwel iedere vorm vanaT menleving lijdt. En despul vormt een voedingsbodem 1;J uitstek. Zelfs bij de huif J droogte. ORONO (ANP) - De 26- jarige Gerrit Wolsink heeft in Orono (Can) de Grote Prijs van Canada, tellende als negende van de twaalf races in de strijd om het wereldkampioenschap cross 500 cc-klasse, op over tuigende wijze gewonnen. In de stand voor het wereldkam pioenschap heeft Wolsink de leiding overgenomen van de Belg Roger Decoster. Wolsink won beide manches en werd op de tweede plaats verrassend gevolgd door de Amerikaan Brad Lackey. Viervoudig wereldkampioen Roger Decoster moest in de eerste manche met motorpech uitvallen, maar verzamelde in de tweede manche, dank zij een tweede plaats, nog twaalf punten. De voorsprong van Wolsink in de strijd om de we reldtitel bedraagt vier punten op Decoster. Beiden rijden op een Suzuki. Derde is de West duitser Weil op een Maico. Uitslag Grote Prijs Canada: I 1. Gerrit Wolsink (Ned)opSu- f zuki 30 punten, 2. BradLac'i? I (V.S.) op Husqvarna 22.11 Sjaak van Velthoven (Bel)«| KTM 14, 4. Ake JonssonM qp Maico 13, 5. RogerDecosi'l (Bel) op Suzuki 12, 6. Grabs I Noice (G-Br) op Maico 10. Pierre Karsmaker (Nedl Honda 5. Stand wereldkamp* I schap: 1. Wolsink 170 punt® I 2. Decoster 166, 3. Weil(M| 119. BUSSUM (ANP) - De P': I Wojtek Fibak zal deelnen'J aan het internationale 10*1 toernooi om de kamp- I schappen van Nederland I van 11 tot en met 18 juli°Pi!| banen van het Melkhuis!'c Hilversum wordt f of iets anders van koninklijk bloede. De een of andere pre!'| maker van het kleine scherm j of - natuurlijk - een sportster! zoals Cruyff er een was. jJ Hanegem. Voorheen Abelerl stra, Faas Wilkes. Of fietsers! als Schulte, Post, Merckv I Coppi. De enig juiste definitie vj.1 een vedette (uit sport-, shoj politieke of welke andereI reld dan ook) zegt, dat deb('| trokkene de weelde wel niet!t I kunnen dragen. Vedel^ I krijgen kapsones. En dj mogen ze van de kweilencé I massa. Hoemeerkapsones,b(| fijner de neerknielenden d vinden. En hoe meer 1 DE STEM DINSDAG 29 JUN11971 (Van onze sportmedew AXEL - Onlangs verscheen een n wielerwereldje van de amateurs. Hij vijand door een prachtig debuut ti Sluiskil. Het werd geen overwinning, stijl werd door meerdere wielerken Rondom het parkoers gingen stemr man? Waar komt hij vandaan?" De uitsluitsel. Ab de Feyter....Axel, licei Ab de Feyter begon te fietsen toen hij zeventien jaar was. „Ik moest wel", zo zegt hij. „Ik woog 85 kilo en werd steeds dikker. Gijs Kramer uit Hoek stelde daarom een trainings schema op, waaraan ik me con sequent gehouden heb. Na en kele weken ploeteren op de fiets was ik 15 kilo kwijt". Aangemoedigd door dit succes ging hij door. Elke avond werd het race-karretje van stal ge haald en werden de nodige ki lometers weggetrapt. De volkskoersen, in die tijd erg populair, trokken hem wel. Hij besloot zijn geluk te beproe ven. „Het viel in het begin ech ter verschrikkelijk tegen. Meestal werd ik in een van de eerste ronden gelost. Na een tijdje deed ik daarom een stapje terug naar de trimmers, waar het aanmerkelijk ge makkelijker ging. Ik besloot het nogmaals bij de volkskoer- sers te proberen, nadat ik bij de trnhmers de nodige kilometers gereden had. „Deze keer met meer succes. In het Belgische Adegem werd het een tweede plaats. Ab de Feyter wilde meer. „Door een extra zwaar trainingsprogramma in de winter en door de rollenzes- daagse kwam ik erg sterk de winter uit". Het resultaat werd zichtbaar. Ab de Feyter be haalde twee keer een eerste plaats in Hulst. Daarna kwam hij in contact met Gijs Veer man, een bekende naam in het Zeeuwse wielerwereldje. Deze kreeg hem zover dat hij een li centie aanvroeg om bij de ama teurs te mogen starten. De nu 20-jarige De Feyter verliet daarmee het „wilde volks- koersmilieu". Een overgang waar hij tot op heden nog geen spijt van heeft. „De amateurs kunnen veel meer van elkaar verdragen. In het volkskoers- wereldje is het een en al haat wat de klok slaat", aldus de Feyter. Het resultaat van zijn overgang is bekend. Een fraaie 22ste plaats in de sterk bezette ronde van Sluiskil. „Ik had verwacht dat ik er na enkele ronden wel afgereden zou worden. Het verbaasde me dat kot allemaal zo gemakkelijk ging. Tussen de top- volkskoersers en de gemid delde amateur zit niet zo'n erg groot verschil. De eerste ron den bij de amateurs worden t^an onze paardesportmede- werker) TERNEUZEN - Voor de eer- s'e keer heeft het New Forest Ponystamboek in Zeeland edstrijden georganiseerd oor selektie en uitzending naar de Centrale dag op 31 juli Berg en Bos te Apeldoorn. 1 geheel stond open voor de l van dit stamboek met an ingeschreven ponys. e uitslagen: Ind. dressuur tunÜSe Joke Valk met Ken- Li )y' da le Prijs. 2e prijs '"a Joosse met Amorette, 3e P")s Marcel v.d. Broeke met faudhoek, Roelina, 4e prijs t.„ 'ae Gijsse met Ronde Put- «5in Julia. Ind. dres- K„ asse L. Ie prijs Helen I posters met Tricorn LitÜe m 2e Prijs Roland Murre M„ Larmen, 3e prijs Yolanda rui I d mek Marie Jorewitz, 4e 5e 1 aenee Kóle met Carmen, Bull u ,<T°ilnie Gijfbertse met Goor,, J°y, 6e prijs Linda hemiB^D6M Z lePrijsAn- PfiK ,cavet met Ewout, 2e Broom An?uk Otjens met jan Ty "Kette, 3e prijs Mar- hoeksqïïf?nan met Achter" Bauio babrma. 4e prijs Marie ChaJL Plcavet met Shobly Klasse ranouf Herie' sPringen Phis nstme Hupkes, le lies t priis Plemmie Wie- I "Pan qÜ prijs Janet Timmer- prji," .Pringen klasseM Z le

de Stem | 1976 | | pagina 6