rise KEETIE VAN OOSTEN she uit Ie strijd parijs Zeeuws record Ivoor Kiaasen I Steen tegen militairen T oernooien EIMLASSEMEM TOER DE FLÏC lege ZEGE KO TOLHOEK EN 200 meter schoolslag ik. leeft een oor ti. site. Dingemanse Weer succes voor Karin de Nijs Jeugdbeker voor Middelburg pine zege biemenoe 4eZ van der \Ploeg i perste Overwinning voor Smash GDVV Kloetinge TERNEUZEN BE STEM VAN WOENSDAG 9 JUNI 1976 ptste pechvogel was on- jfeld Theo van den Bran- |e met het ingaan van de ronde in twaalfde posi. I, maar vlak voor de meet |en auto op het parkoers uitgehaald werd. Fiets in Jnieling en een ereplaats eld. Van den Branden op een gewone heren- kis laatste over de meet, pn er niet om lachen klag: 1. Bram Geense (•Philipsland) 90 kilome- 2.12.10, 2. Adrie van Op. ioogerheide), 3. WimJe- sse (Heinkenszand), 4. Verheezen (Bergen op h), 5. Thijs Fase (Oud- (mieer), 6. Vester Aarts ningen), 7. Johnny Ko- (Sprundel), 8. Jan ■en (Ulvenhout), 9. Cas Tjrie (Bergen op Zoom), 10. Jly Nieuwdorp (Wemel- e), 11. Jaap Courtin nkenszand), 12. Johan heman (Terneuzen), 13, i van Steenis (Hoog Blok- I), 14. Frans de Belie (st), 15. Evert van Nistel- (Rosmalen), 16. Adrie sing (Halsteren), 17. Ad Peer (Sprondel), 18. Hans genelen (Oudenbosch), 19. rles de Smit (Biervliet), 20. rit van 't Geloof (Ouden- ch). [PARIJS (AFP) - De als derde Iplaatste Amerikaan Arthur Ishe leed in de achtste finales erenenkelspel van de interna- onale tenniskampioenschap- in van Frankrijk een verras- Inde nederlaag tegen de Hon- tar Palasz Taroczy. De cijfers laren: 7-5 6-2 4-6 0-6 4-6. 1 Elly Vessies werd met haar lartner Virginia Ruzici in de Iwartfinales van het dames- Dubbelspel uitgeschakeld. De jfederlands - Roemeense com- linatie verloor met 2-6, 7-6, 1-6 van het sterke Tsjechische Bubbel Marsikova Tomano- (Van onze sportmedewerker) [JZENDUKE - Onder een I dralende zon werd gisteren de I 42ste wielerronde van IJzen- jïike voor dames en liefheb- b„s verreden. Bij de liefheb- I b„s kwamen er 45 renners aan I je Start. Zeker een succes voor dit evenement, georganiseerd door de plaatselijke VW. 1 STOLWIJK - Ad van der I ploeg uit Kwadendamme be- I haalde tweede pinksterdag een iraaie zege in een koers voor I liefhebbers in Stolwijk. Van der Ploeg ontsnapte (reeds kort na de start. Hij ireeg later gezelschap van I Kien van Brussel. Dit duo hield I 10 seconden winst vast op een groepje van vier renners. In de eindsprint was Van der Ploeg I de snelste. Aanvankelijk leek het erop dat het een matte vertoning zou gaan worden. Tot halver wege de koers bleef het peloton bijeen. Ko Tolhoek en Willie de Feber staken daarna enkele malen het vuur aan de lont. Het gevolg dat diverse heren het tempo niet meer konden vol gen. Tot een echte ontsnapping kwam het echter nog niet. Drie ronden voor het einde ging Freddy de Valcke samen met de actieve De Zaan in het of fensief. Ze hielden het niet lang vol. De volgende ronde waren ze al teruggepakt. Toen kwamen de grote mannen naar voren. Onhoudbaar gingen Willy de Feber, Ko Tolhoek en Johan Lepoeter op de streep af. In de spurt toonde officieus Zeeuws kampioen Tolhoek zich duidelijk de sterkste voor Lepoeter en een fel proteste rende De Feber. Van der Ploeg werd vierde en Verplancke toonde zich de vlugste in de pe lotonspurt. Bij de dames toonde Keetie van Oosten-Hage zich duide lijk de sterkste. In de derde ronde ging zij er in ijltempo vandoor. Ze werd enkel op het. eind door de rest teruggezien. Truus van der Plaat, Marijke Lagerhoff en Tineke Wesdorp probeerde er nochthans het nodige aan te doen. Tevergeefs. Keetie stak weer met kop en schouders boven de rest uit. Na 'bovengenoemd drietal finish ten op 1.28 Willy Kwantes en regerend wereldkampioen Ti neke Fopma. De rest van het deelnemersveld had een ach terstand van ruim drie minu ten. Uitslagen: liefhebbers: 1. Ko Tolhoek 1 uur 421.34; 2. J. Le poeter; 3. W. de Feber; 4. A. v.d. Ploeg op 10 sec.; 5. C. Verplancke; 6. H. Moens; 7. W. Wielhouwer; 8. K. Dui venvoorden; 9. F. Meyaard; 10. P. Zaan; 11. A. Jansen; 12. S. Maas; 13. J. Vreede; 14. P. Pladdet; 15. B. Steenbak ker; 16. E. de Rijker; 17. R. Maliepaard; 18. W. Hoon- dert; 19. A. Stroo; 20. F. de Vlacke. Dames: 1. Keetie van Oosten-Hage 1.14.23; 2. Truus van der Plaat op 40 sec.; 3. M. Lagerhoff; 4. T. Wesdorp; 5. W. Kwantes op 1.28; 6. Ti- (Van onze zwemmedewerker) VLISSINGEN- De 19-jarige Vvonne Kiaasen uit Sas van Gent heeft eindelijk haar zin jekregen. Vorig jaar werd zij in Vlissingen Zeeuws kampioene op de 200 meter school- slag. De door haar gemaakte tijd lag toen boven het Zeeuwse record. Maar zaterdagmid- - tijdens de voorlaatste plaatsingswedstrijd voor de Zeeuwse kampioenschappen - eg zij toe. Wederom in het Vlissingse bad nam zij resoluut de leiding voor Lenie van legom, haar grote Vlissingse rivale. ooptijd bedraagt 5 jaar coupures van f 500,-, ,-off 10.000,-.Het rente- i oplopen tot 73/4%. lis maar één van de vijftien liitgekiende spaarvormen die ue bieden heeft. Wilt u ze kennen? de uitvoerige brochure die we ebben liggen. Enzeginghard door. Zonder inzinking zwom zij resoluut op dt overwinning af in de Zeeuwse recordtijd van 3.08.8. Een uitstekende prestatie dus van deze Sasse zwemster. Maar in de kleine Bruinvis- ploeg zwom ook Janine Goet hals mee. Zij zwemt in de leef- tijdsgroep onder de 10 jaar. In deze leeftijdsgroep is zij zon der meer de sterkste. Zo won ai) de 100 meter vrij e slag en de 100 meter vlinderslag in uit stekende tijden. Op de ko mende Zeeuwse kampioen schappen zal dit meisje uit Sas can Gent zeker enkele titels behalen. Je Middelburger Rob Geer niet, die tijdens die finale om bet winterkampioenschap zo wrassende Vlissinger J aap Keijmel versloeg op de 100 meter rugslag, liet zien dat dit (een toevalstreffer is geweest. Zowel op de 100 meter ais op oc 200 meter rugslag verbe- hij de Zeeuwse records, 1 onze sportredactie) I MIDDELBURG - Het Wft°jraenoe"toeringteam V °p de rugbyterreinen Ci Jrugbyclub Ashford te Lj "r-Engeland gespeelde L p tegen het vijftiental ortex met groot verschil L„nne,n' Ret Portex-team - «evuld met een zestal spe- ■la.» -v« ovomi OJJC- Ij) an Ashford - kreeg een I nederlaag te incasseren. fc°^enoe ^eeg in het Ikiiri g eeke van de wed- WLprima tegenstand en na L i ^ïntig minuten spelen W7anookn°g maar 16-0 l>evpiH,, eeu^se rngbyspelers. ÉO-rie'nS kwam met een «en °ïïSprong voor Oemoe- Heek t- Cortex-vij ftiental VhM n wiiwel alle kruit rZ ?n te hebben- Oemoe- |lsïtlP wrcLvrli Semakke- fc-0 l. y s- Pas Dij de stand Peer? Wmger Robin Lewis K!-4 n ziin team redden; heven aWengmgen toen l,;. en door, zodat het einde r3»! met 'k Nieu' Faard, die een 52-4 overwin- weling Bert de zijn tweede wed- «tiiH ,"J" rweeae wea- fn Be? e^e' Wijkt nu reeds POem? te versterking van h Hii ^menoe"ëeiederen te «vol ®aar liefet drie v°°rzljn rekening. die beiden op naam stonden van Jaap Keijmel. De finales op de Zeeuwse kampioen schappen zullen ongetwijfeld ontzettend spannend gaan worden. Cora Solleveld van de Stormvogel liet zien hoe veel zijdig zij momenteel is. Zij won de 400 meter vrije slag dames in een nieuw Zeeuws aspiranten-record. Cora Sol leveld heeft zich in de voor wedstrijden geplaatst voor maar liefst 13 finales. Jolanda Spruijt (Luctor) stelde duide lijk haar kandidatuur voor de titels op de vrije slag en de vlinderslag bij de aspiranten. Op de 100 meter vrije slag maakte zij de schitterende tijd van 1.10.4. Voor het eerst se dert lange tijd kwam Miriam Overdulve uit Terneuzen aan de start. Met de Vlissingse Wilma Rozeboom, die eve neens sinds december 1975 niet in wedstrijden uitkwam, ging zij een duel aan op de 400 meter vrije slag. Wilma won dit duel in de tijd die haar in de finale bracht. De uitslagen waren: 100 meter vlinderslag heren: 1 J. Keijmel (Stormvogel) 1.07.9, 2 P. Meerman (Stormvogel) 1.11.3, 3 H. de Boer (Luctor) 1.13.2. 100 meter schoolslag jongens onder 14 jaar: 1 R. v.d. Velde (Stormvogel) 1.29.7, 2 H. Bondewel (Scheldestrobm) 1.30.5, 3 H. Stroo (Stormvogel) 1.32.0. 100 meter vlinderslag jongens onder 12 jaar: 1 R. Strackx Ganzen) 1.37.0, 2 J.K. Mol (Stormvogel) 1.38.4, 3 W. de Blaeij (de Schelde) 1.39.0. 100 meter rugslag jongens onder 16 jaar: 1 R. Geervliet (Luctor) 1.1.0.5, 2 A. Schipper (Stormvogel) 1.19.6, 3 K. J. van Overbeeke (Luctor) 1.21.4. 100 meter schoolslag jongens onder 12 jaar: 1 R. Strackx (de neke Fopma7G. Knetemann op 3.00; 8. M. Brinkhoff; 9. N. Streef; 10. A. Riemersma; 11. M. van Vliet; 12. Weegbe- rg; 13. Methorst; 14. M. Bik; 15. M. Bax; 16. G. v.d. Berg- Thijssen; 17. Pekel; 18. Eisten; 19. v.d. Doolm; 20.1. de Rijke. EERSEL - Enkele Zeeuwse atleten hebben tweede pink sterdag in Eerscl deelgenomen aan een 25 kilometerloop, die werd gewonnen door Barry Kneppers vandeSVNoordkop uit Den Helder in 1.25.24.8 Tweede werd Van Alphen van AAC (Amsterdam) en derde P. Kooy van Fit (Zeist) Louw Dingemanse (Zeeland Sport) was de beste Zeeuw. Hij ein digde als negende in 1.36.49.4. Koos Oggel (AV '56) werd 14de in 1.42.24.9 en Cees v. d. Bulck (Zeeland Sport) finishte als 21ste in 1.46.56.8. Van de 120 deelnemers vie len er veertig uit. Onder wie de Goesenaren Jan en Wim Rooze. Ganzen) 1.38.0, 2 W. de Blaeij (de Schelde) 1.38.1, 3 W.J. Knoester (Zuidwester) 1.42.0. 200 meter rugslag heren: 1 R. Geervliet (Luctor) 2.36.9, 2 J. de Lange (Luctor) 2.41.5, 3 P. Polderman (Scheldestroom) 2.43.2. 400 meter vrije slag he ren: 1 J. Keijmel (Stormvogel) 5.04.8, 2 P.M. Meerman (Stormvogel) 5.37.4, 3 E. Blaauw (Stormvogel) 5.44.3. 200 meter vlinderslag jongens onder 14 jaar: 1 P. Polderman (Scheldestroom) 2.50.9. 200 meter schoolslag dames: 1 Y. Kiaasen (Bruinvis) 3.08.8, 2 L. van Bodegom (Stormvogel) 3.12.5, 3 T. Hamelink (Schelde) 3.20.5. 100 meter vrije slag meisjes onder 10 jaar: 1 J. Goethals (Bruinvis) 1.29.0, 2 S. Verdonck (Scheldestroom) 1.32.7, 3 K. Maas (Stormvogel) 1.35.6. 100 meter vrije slag meisjes onder 12 jaar: 1 I. de Waard (Luctor) 2.19.6, 2 N. Overdulve (Schelde) 1.20.1, 3 M. Fierens (Onderdak) 1.21.9. 400 meter vrije slag dames: 1C. Solleveld (Stormvogel) 5.36.7, 2 P. Buijsse (Scheldestroom) 5.49.4, 3 M. Tiggelhoven (Bruinvis) 5.50.5. 100 meter vlinderslag meisjes onder 10 jaar: 1 J. Goethals (Bruinvis) 1.48.6, 2 K. Maas (Stormvogel) 2.30.5. 100 meter vrije slag meisjes onder 14 jaar: 1 J. Spruijt (Luctor) 1.10.4, 2 C. Solleveld (Stormvogel) 1.11.2, 3 A. Scherbeijn (Schelde stroom) 1.13.0. 100 meter vlin derslagmeisjes onder 16 jaar: 1 J. Spruijt (Luctor) 1.24.5, 2 C. Solleveld (Stormvogel) 1.28.1, 3 A. Dik (Zeelandia) 1.31.9. 2 Karin de Nijs (Van onze sport m ede werker) BONN-TERNEUZEN - Het jeugdatletiektalent Karin de Nijs uit Terneuzen heeft de af gelopen pinksterdagen tijdens een jeugdinterland Duitsland-Nederland in Kö- ïugswinter bij Bonn (D) bij de A-meisjes op de 1500 meter weer voor klinkende resulta ten gezorgd. Op de 1500 meter was ze duidelijk de sterkste en liet daarbij een tijd van 4.33.3 min afdrukken. Een eerste plaats waar veel waarde aan gehecht mag worden, vooral gezien het sterke deelnemersveld. Els Vader van de vereniging Zee land Sport uit Vlissingen - evenals Lilian Gillissen van diezelfde vereniging geselec teerd - werd tweede bij de A-meisjes op de 100 meter. Ze liet over die afstand een tijd noteren van 12.2 sec. L. Gillis sen werd tenslotte vierde op de 100 meter voor B-meisjes. Haar tijd bedroeg 12.6 sec. Het B-meisje kwam verder ook nog in actie op de 200 meter. Ook hier werd het voor haar een vierde plaats, met een tijd van 26.1 sec. Eerder deze week ves tigde Karin de Nijs een nieuw Zeeuws record op de 400 meter voor A-meisjes. Op die afstand liet ze een tijd afdrukken van 57.4 sec. Gezien dit record is Karin de Nijs uitgenodigd om vanavond deel te nemen aan een nationale wedstrijd op Pa pendal. De zes beste Neder landse loopsters op de 400 meter zullen daar in actie ko- (Van onze sportmedewerker) GOES - Het kampioensteam van de tennisvereniging Smash heeft ook in de laatste wedstrijd bewezen de sterkste te zijn. Het werd een 5-3 over winning tegen Goes, welke voornamelijk tot stand kwam door sterk gespeelde dubbe lspelen. Het zag er in de beginfase echter niet zo goed uit. Zowel de eerste als tweede heren- enkel werd een nederlaag voor de Steense ploeg. Over twee weken speelt Smash een promotiewedstrijd tegen het Roosendaalse ARRC 4. (Van onze sportmedewerker) VLISSINGEN - De finale wedstrijd om de Zeeuwse jeugdbeker voor B-junioren tussen de teams van Middel burg en Schoondijke is na ver lenging door Middelburg met 4-1 gwonnen. Middelburg was technisch de beste ploeg, maar de gewel dige inzet van Schoondijke compenseerde dat met een ge weldige inzet. De B-junioren van Schoondijke konden na af loop, ondanks de 4-1 neder laag, met opgeheven hoofd het veld verlaten. Men had er voor gestreden. Schoondijke- secretaris Steurrys na afloop: „Middelburg heeft verdiend gewonnen. Maar onze jongens hebben er voor gestreden. Na een achttal minuten spe len kwam Middelburg al op voorsprong. Het harde werken van Schoondijke werd echter bekroond met een fraaie ge- lijkmaker van Harry Riemens. Een verlenging van 2x7,5 min. was noodzakelijk. In die eerste verlenging nam Middelburg opnieuw een 2-1 voorsprong. Schoondijke kwam in de tweede verlenging met een ge wijzigd elftal tussen de lijnen. Dat om te proberen opnieuw gelijk te maken. Het was echter Middelburg dat nog tweemaal tot scoren kwam, 4-1De beker ging naar Middelburg, de Schoondijke-spelers mochten een herinneringsvaantje in ontvangst nemen. Feyenoorder Michel van der Korput (Van onze sportmedewerker) ST. JANSTEEN - Het 750-jarig bestaan van Sint Jan steen zal op uitbundige wijze gevierd worden. Als opening van de festiviteiten speelt Steen vanavond tegen het Ne derlands militair elftal. Een tegenstander waar Steen de handen zeker aan vol zal hebben, gezien de namen waar mee dit elftal aantreedt. Tevens zal het voor twee trouwe Steen-spelers het einde van hun carrière betekenen. Doel man Frans d'Hooghe en aanvoerder George Pauwels zetten een punt achter hun loopbaan. Het comité 750-jarig bestaan St. Jansteen is erg ver heugd met het Militair elftal als tegenstander van Steen. „We zijn in onderhandelingen geweest met diverse top clubs uit de eredivisie en enkele topclubs uit België. Deze stelden echter te hoge financiële eisen zodat het risico te groot werd" aldus voorzitter Rob Eeman. „Door de huidige Steen-trainer Ruud Luteyn zijn we echter bij het ministe rie van defensie beland en langs die weg zijn we tot de realisering van dit grootse evenement gekomen". Als alles naar wens verloopt dan arriveren de militairen omstreeks half vier in Hulst, waar ze op het stadhuis door het college van burgemeester en wethouders ontvangen zullen wor den. Hierbij zal ook een deputatie van Steen aanwezig zijn. Daarna zal de ploeg van trainer Zwartkruis een rondwan deling over de wallen van Hulst maken, waarna in restau rant Napoleon gegeten zal worden. Om zes uur komen de militairen naar Sint Jansteen. Tevens zal op dat moment een juniorenwedstrijd tussen het kampioens C-elftal van Steen en HVV aanvangen. Deze wedstrijd wordt gespon sord door Horlogerie van Deyk uit Sint Jansteen. Om kwart voor zeven begint het spektakel met het parachute springen. „Indien alles normaal verloopt zal een springer met een vrije val, de wedstrijdbal, geschonken door Dag blad De Stem, naar de middenstip brengen" aldus Eeman. Speaker Wim Hendriks van Dagblad de Stem zal daarna de elftallen aan het publiek voorstellen. De juiste opstel lingvan de militairen is thans nog niet bekend. Zeker is wel het meespelen van Jan Poortvliet (PSV), Michel van de Korput (Feyenoord), Ad Mellaard (NEC), Marijnissen (NEC), Spelbos (AZ'67), Van Santen (Ajax), Hoek (Volen- dam), Gerards (Pee Zwolle), Patinama (Excelsior). De aan voerders zullen uit handen van gastvrouw Borm een aan denken aan deze wedstrijd ontvangen. Tijdens de rust zal de Harmonie „St. Jan" een show verzorgen. De wedstrijd staat onder leiding van Gerard de Schepper. Als grens rechters zullen André Hemelsoet en Ludo Baert fungeren. De toegangsprijs bedraagt 2,50. Kinderen en personer boven de 65 betalen 1,-. (Van onze sportmedewerker) WEMELDINGE - De zater dag afdelings eersteklasser Wemeldinge hield toernooi voor le en 2e elftallen op het fraaie sportpark „Boenze Boogerd". Het le team van Wemeldinge kwam verrassend goed voor de dag door als eerste te eindigen terwijl Zaamslag 2 succesvol was bij de reserve-elftallen. Eindstand le elftallen: 1. Wemeldinge 7 punten; 2. Zaamslag 6; 3. Lewedorpse boys 3; 4. Wolp. dijk 3; 5. Sluis 1. Uitslagen 2e elftallen: We meldinge - Wolp.dijk 1-0; Lebo - Sluis 0-0; Zaamslag - Wemeldinge 1-0; Wolp. dijk - Lebo 1-0; Sluis - Zaamslag 1-3; Wemeldinge - Lebo 1-0; Wolp dijk - Zaamslag 0-2; Sluis-Wemeldinge 0-0 Lebo - Zaamslag 0-2; Wolp. dijk - Sluis 0-0 (Wolp. dijk wint na strafschoppen). Eindstand: 1. Zaamslag 8; 2. Wemeldinge 5. 3. Wolp. dijk 3; 4. Sluis 3; 5. Lewedorpse boys 1 punt. Voorzitter Max Koop man van Wemeldinge die de prijzen uitreikte richtte alle reerst lovende woorden aan het adres van de scheidende trainer Jan Weststrate, die en kele waardebonnen kreeg aan geboden. Wemeldinge's nieuwe trainer Wilfried Boog- art uit Hontenisse die een kijkje kwam nemen tijdens dit toernooi, constateerde verge noegd dat het spelersmateriaal waarmee hij gaat werken per spectief biedt voor de toe komst. Het zaterdag gehouden da mesvoetbaltoernooi van G.D.V.V. (Goes) is evenals vorig jaar in een overwinning voor de organiserende vereni ging geëindigd. De Goese dames sloten hiermee een bij zonder succesvol seizoen af, wat naast het behalen van het Zeeuwse kampioenschap plaatsten zij zich ook als eerste in Vlissingen, Kloetinge, Ka- pelle en nu Goes. De finale gaf G.D.V.V. wei nig moeilijkheden. Door doel punten van Jacky Freakly (3x) en Sonja Noya won het met 4-0 van Z.B.H.V. De sportiviteit- sprijs ging naar Rozenoord uit Bergen op Zoom. Uitslagen poule A: G.D.V.V. Veere 3-1; Z.B.V.H. - Marjola Girls (Lepelstraat) 1-0; Celeri- tas - G.D.V.V. 0-1; S.K.N.W.K. Z.B.V.H 0-0; Tholense Boys - Celeritas 0-4; Kloetinge - Z.B.V.H 0-1; Veere - Tholense Boys 1-0; Z.B.H.V.- D.R.Z. (Schiedam) 4-0; Tholense Boys G.D.V.V. 0-4; D.R.Z. - S.K.N.W.K. 0-1. Eindstand poule A: 1. G.D.V.V., 2. Celeritas, 3. Veere, 4. Tholense Boys, 5. Roze noord. Uitslagen poule B: Kloetinge S K.N.W.K. 0-0; Rozenoord - Tholense Boys B 0-0, D.R.Z. - Kloetinge 0-0, Veere - Rooz- enoord 3-0, Marjola Girls - D.R.Z. 0-4, G.D.V.V. - Rooz- enoord 4-0, S.K.N.W.K. - Mar jola Girls 1-0, Rozenoord - Ce leritas 0-3, Marjola Girls - Kloetinge 0-1, Celeritas - Veere 0-0. Eindstand poule B: 1. Z.B.V.H., 2. S.K.N.W.K., 3. Kloetinge, 4. D.R.Z., 5. Marjola Girls. Finale wedstrijd: G.D.V.V. - Z.B.H.V. 4-0, om 3e en 4e plaats S.K.N.W.K. - Celeritas 1-0, om 5e en 6e plaats Veere - Kloetinge 0-2, om 7e en 8e plaats Tholense Boys - D.R.Z. 1-2 om 9e en 10e plaats Roze noord - Marjola Girls 1-2. Het Belgische Erembodegem is zaterdag winnaar geworden van het veteranen- voetbaltoernooi in Kloetinge. De Belgen begonnen in poule B stormachtig door vlot over het B-team van Kloetinge heen te lopen (0-3) waarna men 0-0 gelijk speelde tegen Lewe dorpse boys. Tegen Robur pakte Erembodegem opnieuw flink uit (5-0). De Duitse gas ten uit Opladen begonnen in poule A met een gelijkspel tegen Rillandia, terwijl van Kloetinge A met 2-1 werd ver loren, waarna winst volgde op Luctor. Lewedorpse boys klopte in eerste instantie Robur met 1-0 speelde daarna knap gelijk tegen Erembode gem en won van Kloetinge B. De boys eindigden daarom met een gelijk aantal punten als Erembodegem dat zich echter via een beter doelsaldo plaat ste voor de finale tegen de an dere poulewinnaar Rillandia. In deze finale klopten de Bel gen Rillandia verdiend met 1-0. De prijs voor de meest sportieve club ging naar Ro bur. Om de 3e en 4e plaats speelden Opladen en Lebo 1-1, Lebo won daarna via straf schoppen. Luctor - Kloetinge B om de 5e en 6e plaats ein digde na de normale speeltijd in 0-0. Kloetinge werd daarna vijfde via strafschoppen. Kloe tinge A werd 7e en Robur 8e. Op het gemeentelijk sport park van Terneuzen werd het traditonele „Klaas de Nooyer- jeugdtoernooi" gespeeld. HW'24 en Terneuzen haalden ieder tweemaal een eerste plaats. Philippine ging een maal met de eerste plaats huiswaar ds. Eindstand A-junioren: le plaats Terneuzen Al 8 pnt., 2. Hontenisse Al 7 pnt., 3. HVV'24 Al 6 pnt., 4. Voge lwaarde Al 4 pnt., 5 Zeeland- sport Al 3 pnt., en 6. Advendo Al 2 pnt. B-junioren: 1. TerneuzenBl, 2. Terneuzense boys BI, 3. HW'24 BI, 4. GPC BI, 5. Ad vendo BI, 6. Terneuzen B2, 7. Vogelwaarde BI en 8. Steen BI. C-junioren: 1. Philippine Cl, 2. Terneuzense Boys Cl, 3. HVV'24 Cl, 4. Terneuzen Cl, 5. Advendo Cl, 6. GPC Cl, 7. Terneuzen C2, 8. Vogelwaarde Cl. D-junioren: 1. HVV'24 Dl 2. Terneuzen Dl, 3. Terneuzense Boys Dl, 4. Cornboys Dl, 5. Axel Dl, 6. Sluiskil Dl 7. Hon tenisse Dl, 8. Hoek Dl, 9. Vo gelwaarde Dl en 10. Terneu zen D2. E-junioren: 1. HVV'24 El, 2. Terneuzen El, 3. Terneuzense Boys El. 4. Corn Boys El, 5. Hoek El, 6. Vogelwaarde El, 7. Terneuzen E2, 8. Hontenisse El, 9. Axel El, 10. Sluiskil El. (Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN - Tijdens een daverende feestavond hebben in sporthal ,,'t Zwaantje" ren ners, ploegleiders, organisatie en ieder die gedurende hel vierdaagse trimfestijn „in de slag is geweest" afscheid ge nomen van de Tour du Flic 1976. Ongeveer 500 enthousiaste supporters van de 24 gestarte ploegen kwamen overeind toen wnd. korpschef Vermaire var de gemeentepolitie de win naars van de A en B- categorie huldigde, waarna adjudant de Zeeuw de bekers uitreikte aar de winnaar van het ploege- nklassement, de ploeg Aarde werk. Voor iedere deelnemer was er verder een individuele prijs en een herinneringsspeld terwijl daarnaast in elke ploeg een hoofdprijs werd uitgeloot. ALGEMEEN EINDKLAS SEMENT A-CATEGORIE 1. C. de Waal (Roelofs) 12 pnt., 2. N. Faas (Aardewerk) 15, 3.D. de Kubber (La Belle Vue) 16, 4. L. de Smit (Kreek- zoom) 16, 5. F. Warrens (Aar dewerk) 27, 6. P. Harms (Dal- linga) 38,7. P. de Putter (Witte) 43,8. A. Dooms (Jos Voet) 44,9. M. Dallinga (Dallinga) 51, 10. R. Heijboer (Makra) 56, 11. E. Butler (Witte) 58,12. S. Bakker (Aardewerk) 59,13. J. Lijbaart (Piet Friet) 60,14. H. van Leeuwen (Neutraal) 64,15. H. Peters (Makra) 69, 16. K. Huisman (Kreekzoom; 70, 17. G. Schuurman (Makra) 74, 18. J. Moes (PSV) 82, 19. A. v.d. Wege (La Belle Vue) 83, 20. L. van Cadsand (Bravenboer/- Scheers) 83, 21. J. Hayema (Kreekzoom) 86, 22. W. IJse- baert (Snugly) 86, 23. M. Wil- Iems (Snugly) 89, 24. J. de Kubber (PSV) 95, 25. M. van Cadsand (Piet Friet) 103, 26. J. Bosma (Wiskerke) 108, 27. J. den Engelsman (v. Kouteren/- Dieleman) 115, 28. W. Wolfert (Neutraal) 116, 29. J. Riemens (v. Kouteren/Dieleman) 118, 30. A. Willems (Snugly) 129, 31. R. Willemsen (Tom de Zeeuw) 127, 32 R. Vermue (La Belle Vue) 130, 33. R. v.d. Goes (Schelde) 133, 34. G. Dieleman (Instuif) 140, 35. K. den Hul ster (Bravenboer/Scheers) 142, 36, J. Riemens (Tom de Zeeuw) 152, 37. P. v. 't Westeinde (Phi lips) 158, 38. A. Strijdonk (El Mar) 158,39. G. Fokkens (Roe lofs) 162, 40. W. v.d. Hooft (V. Kouteren/Dieleman) 162, 41. L. Platteeuw (NSM) 165, 42. J. v. Dorselaar (Kreekzoom; 166, 43. J. Helmendag (Schelde) 169, 44. K. de Putter (Braven boer/Scheers) 169, 45. W. In- gels (Philips) 170, 46. E. Roe lofs (Roelofs) 171, 47. N. Lau- ret (Wiskerke) 173, 48. K. van de Vrede (Reburo) 176, 49. R. Indenbosch (deTheye) 182, 50. M. Dregt (Makra) 188, 51. A. IJsebaert (Jos Voet) 189, 52. F. Kolijn (Jos Voet) 190, 53. A.van Dixhoorn (NSM) 193, 54. R.de Pre (Dallinga) 195, 55. J. West- dijk (Tom de Zeeuw) 196,56.L. de Smet (Witte) 201, 57. J. Krap (Witte) 202, 58. F. Ver- meersch (Schelde) 206, 59. A. van Hurck (Wiskerke) 212, 61. P. van Thalen (Snugly) 212, 62. P. Oppeneer (Schelde) 224, 63. A. Dujardin (Philips/Prome nade) 226, 64. N. Bakker (Roe lofs) 231, 65. J. Vercouteren (El Mar) 238, 66. R. Thomas (Wis kerke) 241, 67. R. David (N.S.M.) 246, 68. C. de Rooy (Van Kouteren/Dieleman) 246, 69. G. Scheele (Instuif) 249, 70. F. Kaan (Neutraal) 259, 71. J. Verpoorte (Aardewerk) 264, 72. F. Bouchaute (Dallinga) 269, 73. H. de Waele (DeTheye) 270, 74. H. Franken (I.C.M.) 272, 75. A. Wiersma (La Belle Vue) 274,76. J. Segers (Reburo) 275, 77. W. v.d. Velde (Neu traal) 285, 78. J. Herrebout (De Theye) 286, 79. E. v.d. Hooft (Jos Voet) 287,80. K. Vergouwe (N.S.M.) 291, 81. N. Leijnse (El Mar) 292, 82. G. Meertens (In stuif) 293, 83. W. de Jonge (Tom de Zeeuw) 315, 84. L. de Blaay (Instuif) 315, 85. P. Wisse (I.C.M.) 316, 86. W. de Feijter (I.C.M.) 319. ALGEMEEN EINDKLAS SEMENT B-CATEGORIE 1. P. v.d Vijver (Snugly) 4 pnt., 2. J. de Bakker (Aarde werk) 10 pnt., 3. R. Trevisan (Dallinga) 18, 4. J. Geensen (Reburo) 21, 5. P. Jansen (La Belle Vue) 23, 6. B. de Ritter (Dallinga) 26, 7. J. Pijpelink (P.S.V.) 35, 8. G. Segers (Wis kerke) 40, 9. T. Strooband (Roelofs) 45, 10. M. den Hol lander (P.S.V.) 46, 11. K. Scheele (De Theye) 47, 12. E. van Hooye (Kreekzoom) 47,13. T. Gommers (Aardewerk) 47, 14. M. den Doelder (Reburo) 58,15. J. van Gelderen (I.C.M.) 60, 16. H. Kips (Bravenboer/- Scheers) 73, 18. A. de Boevere (Makra) 77, 18. A. van 't Veld (Piet Friet) 77, 19. P. Smidt (Philips/Promenade) 86, 20. J. van Passel (El Mar) 86, 21. P. Lauret (P.S.V) 90, 22. A. Mi- chielsen (Jos Voet) 92, 23. C. Louwerse (Roelofs) 93, 24. P. Wissel (De Theye) 94, 25. J. Oostdijk (Witte) 100, 26. K. Schuurman (Makra) 101, 27. M. Dobbelaar (v. Kouteren/- Dieleman) 101, 28. C. de Smit (I.C.M.) 104, 29. E. de Cock (Kreekzoom) 108, 30. C. v.d. Strate (De Schelde) 110, 31. W. van Gimst (Philips/Promena de) 114, 32. J. de Ritter (Schel de) 117,33. L. van Kouteren (v. Kouteren/Dieleman) 117,34. J. Ocke (Reburo) 126, 35. J. Janse (Reburo) 129, 36. S. Pielaat (Piet Friet) 132, 37. J. Koppe- nol (Tornde Zeeuw) 136, 38. A. Ingels (Philips/Promenade) 147, 39. L. Boone (De Theye) 148, 40. G. Kramer (Braven boer/Scheers) 158, 41. C den Hamer (N.S.M.) 161,42. M. den Doelder (Tom de Zeeuw) 164, 43. J. de Feyter (N.S.M.) 168, 44. J. de Kam (Witte) 173, 45. H. de Bruijne (Neutraal) 180, 46. C. Lauret (Jos Voet) 181.

de Stem | 1976 | | pagina 9