daarom verzekert ardanta de uitvaart op een speciale manier Ardanta is de nieuwe naam voor een aantal samenwerkende maatschappijen die uitvaarten verzekeren op een speciale manier. Bij een sterfgeval wordt er namelijk geen geld uitgekeerd maar een volledige, volgens individuele wensen, verzorgde uitvaart. Een verze kering dus zónder financiële nasleep. Daarin verschilt de Ardanta verzeke ring met een „gewone" uitvaartverzekering. Zo die er al is blijkt die dikwijls jaren geleden afgesloten en dekt de uit te keren geldsom slechts een gedeelte van de totale kosten, die momenteel voor een begrafenis of krematie al duizen den guldens bedragen. Dat kèn financiële problemen geven. Bovendien, net als bij een levensverze kering, moet u bij de uitkering van een geldsom vaak nog van alles zelf regelen. Allemaal zorgen. Op een moment dat u ze helemaal niet kunt gebruiken. Want een sterfgeval alleen is al erg genoeg. Daarom verzekert Ardanta de uitvaart niet alleen, maar verzórgt ze de begrafenis of krematie ook. Met inacht neming van individuele wensen. Zoals tevoren overeengekomen. Ardanta regelt ook alle bijkomende zorgen. Burgerlijke stand, rouwbrieven, rouwadvertentie. Omdat Ardanta de verzekert èn verzorgt de uitvaart zekerheid wil hebben dat haar verzeker den een stijlvolle uitvaart krijgen. Wilt u meer weten over deze Ardanta verzekering (ook voor bejaarden, zieken en invaliden) stuur dan de bon op. Want hoe eerder u zorgt voor zekerheid, hoe lager de premie. ARDANTA één nieuwe naam* voor een aantal uitvaartverzekeraars, waaronder ANBV en Neerlandia. II II I voor alle informatie over ,~ie Ardanta uitvaartverzekering en de Ardanta begrafenis- en krematiediensten. Naam: Adres: Woonplaats: ST-1 Opsturen in open envelop naar: Ardanta B.V., Noord Esmarkerrondweg 372, Antwoordnummer 311, Enschede. Een postzegel plakken hoeft niet. een sterfgeval alleen is al erg genoeg. ardanta

de Stem | 1976 | | pagina 30