m OR HALEN 12-0 RUDI STEEL: NIET TE VROEG JUICHEN Axel heeft aan een punt genoeg voor de titel Theo Middelkamp veel naar België jeugdafdelingen wielerverenigingen Oefenduel van Zeeuwse Honk sport Vergadering Kring Zeeland KNZB Atlas houdt turnwedstrijd gemeente Hulst Steen Al gelijk tegen selectie Toernooi bandstote:i De Schelde niet in finale Eindstrijd bandstoten •TBAL Snelschaken voor teams in Terneuzen Receptie van St. Aloysius de 750 cc, verdient een its op de Europese top tien. der bezitten ook de Fin itti Salonen en de in Neder- i wonende Schot Alex Ge- e een uitstekende reputatie Grand Prix-coureur. Daar- ist komt een hele serie •ke Engelse rijders in Til- g in actie. Maar de buiten- dse deelname is niet zo su- ieur, dat de Nederlandse rijders Boet van Duimen, t van der Wal, Rob Bjon, reel Ankone en eventuee Wil Hartog bijvoorbaat ïsloos zijn. 5e 10.000 toeschouwers in voor de tweede keer uitver* chte Rondohal te Katowic® bben achttien minuten la"» een goed resultaat gehoop en opende Jiri Holik de sco- die een minuut later door ter Stastny werd uitgo* uwd tot 2-0. Jiri Novak irtinec, Bubla, Bohuslaj' astny, Cernik, Hlinka e gmaals Peter Stastny en Jjf >lik zorgden vooral in rde periode ervoor dat 6 are tot 12-0 opliep. In het aantal stra£minnt« tliepen de twee teams elk2 lts: acht om acht. DE STEM VAN ZATERDAG 10 APRIL 1976 laat, H. Segers Zee- lort met 9 doelp. 5.1. s Koewacht met 8 I It 5. T. v. Ierssel Dom- v. Waterschoot Hon- J. Krips Zeeland R. v. Nispen Zeeland net 7 doelp. 7. R. v. m Clinge; H. v. Oosten Boys; D. Jongepier annen, P. de Nooijer et 6 doelp. CLUBSCORE .C.S. met 37 doelp. 2. icht met 35 doelp. 3. id Sport met 33 doelp. TERDAGVOETBAL 1-2-3 KLAS A Kiel Hoek met 14 2. J. v. Nierop AZW, Koeijer Hoek met 12 3. G. v.d. Geijn ■Luck, L. de Blaaij met 9 doelp. 4. J. de Arnemuiden, L. ekoorn Kloetinge met 8 5. D. Francke De ven, F. Schou Kloetin- Oostdijk Krabbendijke doelp. 6. N. Hage WHS, Beek Wit-Zwart met 6 CLUBSCORE [oek met 37 doelp. 2. nge met 31 doelp. 3. met 29 doelp. ERDE KLAS A-B Ras Sluis met 21 doelp. Ruskus FCH, P. de 1 Kapelle met 12 doelp. ferheijen The Gunners, legers Kapelle met 10 4. P. v. Baal BVC'54, R. inbroek Nieuwland met p. 5. M. Boekhout Sluis, ions Tern. Boys, B. Wil- 'em. Boys, L. v. Ast Yer- T. Poleij Yerseke met 8 6. J. Blok Wolph.d., R. j BVC'54, J. v.d. Goor- FCH met 7 doelp. 7. R. ske Nieuwland, H. Ver ren Sluis, K. v.d. ie Wolphaartsd. A. v. Wolphaartsd. met 6 CLUBSCORE Sluis met 49 doelp. 2. Yerseke met 34 doelp. apelle - Nieuwland - loys met 28 doelp. (Van onze sportredactie) AXEL/KOEWACHT/SOUBURG - Axel maakt zich op voor het kampioensfeest. De formatie van de succesvolle trainer Rudi Steel hoop zondag in de thuiswedstrijd tegen RKVVU de titel te grijpen in de derde klasse D van het Zeeuwse amateurvoetbal. Het kan bijna niet meer misgaan voor de Axelaars en de grote Axel-aanhang, vereniging in de supportersvereniging Oranje-Wit maakt zich al op voor een uitbundig kampioensfeest. Met nog slechts twee wedstrijden voor de boeg, staat Axel vier punten „los" van de enig overgebleven concurrent METO. Axel zou dus twee wedstrijden moeten verliezen en METO zijn beide duels moeten winnen om het nog op een beslissingsdüel te kunnen laten uitdraaien. Maar geen Axel-supporter die hier nog rekening mee houdt. Normaal gespro ken kan het niet meer misgaan. Aan één puntje heeft de oranje-witte brigade van Rudi Steel genoeg om zich volgend seizoen tweedeklasser te mogen noemen. Toch blijft Steel realistisch. Steel: „We moeten niet te vroeg juichen. Natuurlijk heb ben we een goede uitgangspo sitie. Maar te vroeg in jubel stemming raken kan kwalijke gevolgen hebben. Vergeet niet dat het duel tegen RKVVU las tig wordt. De Brabanders staan nog steeds niet in veilig heid. Ook RKVVU moet win nen om zich definitief in vei ligheid te kunnen stellen. Van daar dat we uiterst geconcen treerd aan dit duel beginnen. Van onderschatting zal beslist geen sprake zijn". Vorige week hadden de Axelaars de titel al bijna op zak. Tot in de laatste minuut stond Axel uit tegen Odio met 0-1 voor. In die laat ste minuut vochten de mannen TERNEUZEN - In het Zuidland-theater in Terneu zen wordt zaterdag 10 april het jaarlijkse kampioenschap snelschaken voor teams van de Zeeuwse Schaakbond gehou den. Deze titelstrijd wordt in Terneuzen gehouden, omdat de ZSB de schaakvereniging Terneuzen bereid heeft gevon den dit evenement te organise ren. Volgens Adri Stadhouders, secretaris-penningmeester van de schaakclub Terneuzen, hebben tot nu toe zestien zes tallen voor het toernooi inge schreven. De kans, dat dit aan tal nog groter wordt, is niet denkbeeldig. De schaaksport is immers bijzonder populair de laatste tijd in Zeeland. (Van onze sportredactie) VLISSINGEN - De jaar lijkse algemene ledenvergade ring van de Kring Zeeland van de Koninklijke Nederlandse Zwembond zal op zaterdag 10 april in de restauratie van de sporthal in Vlissingen worden gehouden. De vergadering be gint om tien uur 's morgens. Een van de belangrijkste agendapunten vormt vooral de bestuursverkiezing. Op eigen verzoek zijn niet meer be schikbaar voor het kringbes- luur de heren J. Platschorre (be Bruinvis), R. Strackx (De Ganze) en A.N. van der Wal (Scheldestroom). Het kring- bestuur stelt voor in de vaka ture Platschorre te benoemen de heer J.J. Oranje (De Zuid wester) en in de vakature Van der Wal de heer Y. Kuipers (De Ganze). In de vakature Strackx heeft men nog niet bunnen voorzien. Het kring- bestuur stelt voorts voor de he- 'en A.M. Sampon en G. Arentshorst te benoemen als algevaardigden van de Kring beland naar de jaarlijkse al gemene vergadering van de KNZB. Hetzelfde duo, aange- VUM met de heer Y. Kuipers aou moeten worden afgevaar- d'gd naar de bondsraad van de KNZB, namens de Kring Zge- 'and, zo luidt het voorstel. Het knngbestuur heeft zich' voorts beraden over het feit of bet nog wel zinnig is een rond vraag op de agenda te plaatsen ln deze tijd. Immers, zo stelt men, een ieder die iets te vra gen heef t of weten wil kan zich *"'jd wenden tot het kringbes- tuur. Het kringbestuur heeft in "verleg met de diverse kring- c°mmissies besloten de rond vraag wel te handhaven, maar vragen moeten één week J°or de vergadering schrifte- "lk bij de kringsecretaris wor- .5 Ingediend, zodat men er aatei van kan zijn dat de vra- ?en zorgvuldig kunnen worden beantwoord. uit Ossendrecht zich nog naar een puntenverdeling. Daarmee het kampioenschap van Axel nog even uitstellend. Kampi oensfeest op eigen terrein heeft echter ook zijn aantrekkelijk heden. Dat het een volle bak wordt in Axel zondag staat vast. METO zal echter ook zijn handen vol hebben aan Odio. METO krijgt de punten zeker niet cadeau van Odio, dat het degradatiespook akelig op de achtergrond ziet en zich zal verzetten tot het uiterste. Een belangrijke factor in het voor deel van de Axelaars. GOES - Jong Ambon is een duel tussen twee ploegen die de laatste titel kansen vorige week lieten schieten door nederla gen tegen respectievelijk RKWU en Steen. De tweede plaats is nog haalbaar voor be ide teams, zodat dit duidelijk een prestigestrijd wordt. Steen is na die knappe overwinning op Jong Ambon uit vrijwel vei lig. Het heeft drie punten voor sprong op nummer voorlaatst Vosmeer en er lijkt geen vuiltje meer aan de lucht voor de mannen van de ambitieuze trainer Luteijn. toch zal Steen zich op eigen terrein graag definitief veilig willen stellen tegen Dosko. Steen is favoriet en winst kan de pupillen van Luteijn toch naar een fraaie middenmoot- plaats dirigeren. Interessant degradatieduel is eveneens Zierikzee - Vosmeer. Bij winst van Vosmeer kan de situatie onderaan interessant worden. Een na-competitie om de tweede degradant - naast Breskens - aan te wijzen zit er dan nog dik in. HW'24 mag in Breskens weinig moeite heb ben met de gelijknamige ploeg. In de vierde klasse H is de situatie zowel aan kop als on deraan de ranglijst uitermate boeiend met nog slechts twee duels te gaan. De race om de titel gaat duidelijk tussen Koewacht en RCS, twee ploe gen die vorige week onver wacht een steek lieten vallen door een punt te verspelen tegen respectievelijk Honte- nisse en Corn. Boys. „Bij ons ging dat in een wedstrijd die weinig met voetbal te maken had", zegt Tonnie Hendrikse, de steunpilaar van Koewaeht. De ex-Middelburger-speler vervolgt: „Een Hontenisse- speler het veld uitgestuurd en nog wat officiële waarschu wingen zeggen genoeg. Nee, als er gewoon gevoetbald zou zijn hadden we moeten winnen", Koewacht krijgt nu thuis Phil- lipine op bezoek. De ploeg van Walter van Duyse staat vrijwel veilig, maar heeft voor het mooie toch nog een puntje no dig om zich helemaal gerust te kunnen voelen. Koewacht zal er dus volop tegenaan moeten gaan. Koewacht-trainer Le- vien Dieleman: „We mogen in die laatste twee wedstrijden geen fout maken. En afwach ten hoe RCS het dan doet. Eventueel zou het nog wel eens op een beslissingswedstrijd kunnen uitdraaien". RCS heeft de buit overigens ook nog lang Rudi Steel: „Tegen RKVVU, dat nog niet veilig staat, zal het een moeilijke wedstrijd worden". niet binnen. Hetzelfde Honte- nisse, dat Koewacht zondag een punt afsnoepte, komt naai Souburg. Een verrassende uitslag zit er in, en dat zou uitstekend in de kaart spelen van de Koe wachters. (Van onze sportmedewerker) KLOETINGE - De Ren- en Tourclub Theo Middelkamp zal in de komende weken met een amateurploeg deelnemen aan verschillendé wedstrijden in België. Zondag reeds wordt op uitnodiging van de KNWU deelgenomen aan de klassieker Kortrijk - Galmaarden over 182 kilometer. Daarin moet onder andere de befaamde" muur van Geraardsbergen worden beklommen, alsmede een negental andere hellingen. De ploeg van Theo Middel kamp bestaat uit: Cees Spaans, Jaap Courtin, Arie Deusing, Han Harinck, Henk de Jong en Heddy Nieuwdorp. Ploeglei der is Chiel Raas. Op zaterdag 17 april gaat er een ploeg van Theo Middel kamp naar een semi-klassieker in de omgeving van het Belgi sche Harelbeke, de zoge naamde „Drie Bergen Prijs". De afstand bedraagt dan 160 kilometer. Vertrekkers voor Middelkamp zijn: Spaans, Courtin, Nieuwdorp, Nieu- wenhuijze, De Kunder en Ha rinck. Ploegleider is Chiel Raas. Op 24 en 25 april zijn de Middelkampers opnieuw pre sent in België als deelnemers aan de tweedaagse van De Kemmel, die Toine van de Bunder al enkele malen op zijn naam schreef. Van de Bunder is ook deze keer present in de Middelkamp-ploeg, die verder bestaat uit Tonnie Huijzen, Wim Jeremiasse, Heddy Nieuwdorp, Henk de Jong en Cees Spaans. Zaterdagmorgen volgt er eerst een rit in lijn over 110 kilometer waarbij de Kemmelberg enkele malen ge nomen moet worden. Op zon dagmorgen wordt een tijdrit over 5Vï kilometer gereden, waarin opgenomen de Kem melberg en 's middags volgt er als sluitstuk opnieuw een rit in lijn over 110 kilometer. Ploeg leider is Piet Scheers. (Van onze sportmedewerker) HULST - Evenals twee jaar geleden houdt de gemeente Hulst weer een internationaal grens-voetbaltoernooi. Er wordt op drie sportparken ge speeld, namelijk in Hulst, Clinge en St.-Jansteen. Het wedstrijdschema ziet er als volgt uit: Poule 1 op 2 mei in Clinge: Clinge, Graauw, De Klinge en Stekene. Poule 2 te St.-Jansteen: Steen, Hulster- loo, Kallo en Kemzeke. Poule 3 op 16 mei in Hulst: HW'24, Koewacht, Kieldrecht en Meerdonk. De poule-winnaars spelen zondag 30 mei de finale op het Hulsterse sportpark. Ook de ploeg van de Hulsterse zuster- gemeente Michelstadt speelt de finale mee. (Van onze correspondent) HEINKENSZAND - In het kader van het 30-jarig bestaan houdt de sportvereniging AT LAS uit Heinkenszand zater dag in sportzaal „De Stenge" de zogenaamde „Dorpenwed strijd Borsele". Hieraan zullen behalve At las de volgende gymnastiek verenigingen deelnemen: Tuni (Nieuwdorp), D.A.W. ('s Gra venpolder), Turnlust (Ovezan- de), Tuleda (Lewedorp), S.S.S. ('s Heerenhoek), en S.V.D. uit Driewegen. Het is de bedoeling dat deze dorpenwedstrijd een jaarlijks j terugkerend evenement gaat worden, met elk jaar een an dere vereniging die de organi satie op zich neemt. De ge meente Borsele stelt voor de dorpenwedstrijd een wissel beker beschikbaar. De wedstrijden beginnen om twee uur met een 4-kamp brug ongelijk, balk, lange mat en kastspringen. Voor meisjes van 10-11 jaar. Daarna komen de meisjes 12-15 jaar aan de beurt op vrijwel dezelfde onder delen. Alleen het kastspringen is bij deze groep verwisseld voor het paardspringen. De derde wedstrijd voor da mes van 16 jaar en ouder'ko men ook in actie op de brug ongelijk, de balk, lange mat en paardspringen. Juryleden zijn: mevrouw A. van Weele, me vrouw C.C. de Graaf, mevrouw S. de Koning, mevrouw N. Jan sen en de heren M. Griep, M. Hoogesteger, A. Domisse en F. de Roo. (Van onze sportredactie) SLUISKIL - Op het par koers in de omgeving van de Rentmecsterstraat in Sluiskil wordt zondag 10 april het ge zamenlijk clubkampioenschap van de jeugdafdelingen van de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen en Theo Middel kamp verreden. Althans, de eerste twee onderdelen - de 300 meter sprintwedstrijd en een criterium. De organisatie is in handen van de Sluiskilse Wielervrienden. Dit jeugdkampioenschap, waarvoor ongeveer 40 renner- tjes aan de start worden ver wacht, begint om 14.30 uur. Er wordt gereden in de volgende categorieën: 8- en 9-jarigen; 10- en 11-jarigen; 12- en 13- jarigen en 14-jarigen. De jeugdcommissie heeft voor deze titelstrijd enkele spelre gels opgesteld. Zo wordt er per leeftijd geklasseerd. De win naar van elk onderdeel krijgt een punt, nummer twee twee punten enzovoort. De renner met de minste punten is kam pioen. Bij gelijke stand na vier onderdelen beslist de uitslag van het criterium. De renners van Theo Middelkamp worden gewoon meegeklasseerd alsof het een „wedstrijd betreft. Wanneer iemand binnen het tijdperk waarin het kampioen schap wordt verreden jarig is, wordt zijn overgang naar een hogere categorie uitgesteld tot na het kampioenschap. Op 25 april wil de wieler vereniging Zeeuwsch- Vlaanderen met de jeugd afdeling deelnemen aan een landelijk jeugdtoernooi in Odijk bij Utrecht. Er worden hier veel deelnemers verwacht. De jeugdcommissie wil de reis graag maken met een bus, maar wil hiervoor wel ruim schoots tevoren weten hoe groot de belangstelling is voor deelname aan dit evenement. Op 30 april gaat de jeugdaf deling van de Wielervereni ging Zeeuwsch-Vlaanderen voor een pittig trainings weekend naar het Belgische Ronse. De strijd om de degradatie plaats spitst zich toe tussen Corn Boys (12 punten), Vogel waarde (12 punten), Hoofd plaat (13 punten), Noorman nen (14 punten) en in minder mate Philippine (15 punten). Corn Boys is de laatste weken onder leiding van de nieuw aangetrokken trainer Piet Penne aan een indrukwek kende opmars bezig en vriend en vijand zou het niet verbazen als Corn Boys uit een ogen schijnlijk kansloze positie er toch nog in slaagt zich in vei ligheid te stellen. Zeeland Sport zou het vol gend slachtoffer moeten wor den in de zegereeks van de Sasse ploeg. Beslissend duel wordt ongetwijfeld Vogelwaarde-Hoofdplaat. „We geloven er allemaal in dat we vierdeklasser blijven", zegt Vogelwaarde-aanvaller Peter Erpelinck. „Er wordt keihard getraind en zondag moeten en zullen we winnen. Daar zijn we heilig van overtuigd. Boven dien zou consolidering van het vierdeklasserschap een mooi afscheidscadeau zijn voor trainer Bert van der Meij den, die ons aan het eind van het seizoen gaat verlaten. „Voor Hoofdplaat zou de situatie er dan niet rooskleurig op wor den. Een duel van importantie. Noormannen mag niet op winst rekenen in Clinge, zodat het onderaan een gedrang zal blijven. De laatste wedstrijd zal waarschijnlijk de beslis sing moeten brengen. In de tweede klasse B is Ter neuzen - wonderen buiten be schouwing gelaten - uitge schakeld voor de titel. Tegen RWB moet gewonnen kunnen worden, zodat een fraaie klas sering behouden blijft. VOAB, kampioenskandidaat nummer één is favoriet tegen Vlissin gen. In de eerste klasse E tens lotte zal de enige Zeeuwse ver tegenwoordiger Middelburg blij mogen zijn als het een puntje kan pakken tegen het sterke Sparta '25. (Van onze sportredactie) TERNEUZEN - De Tcrneu- zense honk- en softbalvereni- ging Het Zeeuwse Honk uil Terneuzen speelt zondag 11 april zijn laatste oefenwed strijd voordat het zijn entree maakt in de hoogste afdeling van de Belgische competitie. Het Zeeuwse Honk, dat deze promotie wist af te dwingen door vorig jaar op een tweede plaats, na Linkeroever uit Antwerpen te eindigen in de Tweede Afdeling, zal zondag tevens zijn eerste wedstrijd op "het nieuwe gravenveld (een verharde oevenstrook) gaan spelen. (Van onze sportredactie) SLUISKIL In café Dal- linga in Sluiskil wordt van dinsdag 13 tot en met zaterdag 17 april een bandstoottoernooi gespeeld om de „Grote Prijs SBC". Aan het toernooi wordt deelgenomen door de beste bandstoters van Zeeuwsch- Vlaanderen, achttien in getal. De achttien spelers worden verdeeld in zes poules van drie man elk en er wordt gespeeld volgens het afvalsysteem. De loting voor de poules wordt gehouden op dinsdagavond 13 april om zeven uur. Die avond worden tevens de eerste twee poules afgewerkt. Het is de bedoeling dat dit toernooi een jaarlijks terugke rend evenement wordt op invi tatie van de organiserende Sluiskilse biljartvereniging SBC. De opbrengst van het toernooi komt geheel ten goede aan het district Zeeuwsch- Vlaanderen van de Konin klijke Nederlandse Biljart Bond. De lijst van deelnemers (met het aantal te maken carambo les) ziet er als volgt uit: F. Bak ker (Terneuzen) 100 carambo les: J. Corveleyn (Sluiskil) 65; R. Claeyssens (Sas van Gent) 100; L. Dallinga(Sluiskil) 100; C. van Drongelen (Axel) 65; T. van Eenennaam (Terneuzen) 100; J. Leeraert (Hulst) 100; F. Mahu (Groenendijk) 65; T. Koomen (Axel) 100; G. Pladdet (Sluiskil) 65; P. RAmmeloo (Sluiskil) 65; B. Rammeloo (Philippine) 65; P. Snelders (Sas van Gent) 100; T. Tas (Sluis) 100; Th. Verlinde (Zaamslag) 100; J. van de Velde (Zaamslag) 65; F. van Waes (Kloosterzande) 100 en F. Raes (Sluiskil) 65 carambo les. (Van onze sportredactie) GRAAUW - Ter gelegenheid van het behaalde kampioen schap van Nederland door het dames-jeugdteam van de tafel tennisvereniging St. Aloysius houdt de Graauwse vereniging op zaterdag 10 april een recep tie van 19.00 tot 20.30 uur in het tafeltenniscentrum aan de Dorpsstraat 30 in Graauw. Deze wedstrijd, die ook voor de gemeente Terneuzen een testwedstrijd zal moeten zijn, zal worden bijgewoond door ambtenaren van de afdeling sportzaken en een afvaardi ging van beide Terneuzense voetbalverenigingen (Terneu zen en Terneuzense Boys). Uit deze wedstrijd, die om 15.00 uur begint zal moeten blijken welke voorzieningen nog ge nomen zullen moeten worden. De gemeente Terneuzen heeft toegezegd om te bekijken of het mogelijk is of de op dat ni veau verplichte dug-outs en scorehuisje alsnog geplaatst kunnen worden. Het Zeeuwse Honk heeft gezegd dat het zelf wil meehelpen dit te verwezen lijken. Ook zal er in het out field een net moeten worden gespannen ter beveiliging van de voetbalsupporters op het Terneuzenveld. De competitie begint voor Het Zeeuwse Honk in het weekend van 18 en 19 april met een duel tegen Bor- gerhout, terwijl een week later Luchtbal, kampioen van Be lgië, naar Terneuzen zal ko men. VLISSINGEN - De recrea tieve zwemploeg van De Schelde uit Terneuzen zal za terdagavond niet uitkomen in de finale van de Zeeland-cup, die in het zwembad te Vlissin gen wordt verzwommen. De reden hiervoor is dat het be stuur van De Schelde het aan- vangstijdstip van 18.00 uur te laat vindt. (Van onze sportredactie) GOES - In hotel „De Om roeper" in Goes wordt op za terdag 10, zondag II en zater dag 17 april de finale verspeeld van het kampioenschap eerste j klasse bandstoten van het dis- trict Walcheren - De Bevelan- den van de Koninklijke Neder landse Biljart Bond. De orga nisatie van deze districtstitel strijd is in handen van de Goese biljartvereniging „On der Ons". De wedstrijden be ginnen om 14.00 uur. De spelers die zich via de voorwedstrijden geplaatst hebben voor dit kampioen schap zijn: C. de Jonge (HBC, Heinkenszand) moyenne 2.49; M. Vermue sr. (LBV, Lewe dorp) moyenne 2.36; Chr. Ga- brielse (ABV, Vlissingen) mo yenne 2.35; W. Sandu (HBC, Heinkenszand) moyenne 2.28; L. Traas (OBK 's Heerenhoek) moyenne 2.23A. Consemulder (Dampoort, Middelburg) mo yenne 2.17; L. Rijk (ALM, Wolphaartsdijk) moyenne 1.92; C. de Jongh (VOG, Goes) moyenne 1.76. Reserves zijn: A. Weeland (VEG, Vlissingen) en J. Brandenburg (ALM, Hansweert). (Van onze sportmedewerker) ST. JANSTEEN - ln het ka der van het jeugdplan afdeling Zeeland voor A-junioren speelden Steen A-l en de Zeeuwse selectie een vriend schappelijke wedstrijd. In een aantrekkelijke ontmoeting had Steen, bijna zeker van de titel in de hoofdklas voor A-junioren, een licht veldo- verwicht, maar tot scoren kwam het niet. Ook in de tweede helft bleef de 0-0 stand gehandhaafd, omdat beide verdedigingen erg goed sloten. Trainer Jo de Waal van de selectie toonde zich erg tevre den over het spelpeil. „In ver houding tot enkele maanden geleden is een opmerkelijke vooruitgang te constateren". A-JUNIOREN Hoofdklas Al: Walcheren Al - Vlissingen Al 0-14, Walch. Al degr., Zeeland Sport Al - Ter neuzen Al 3-2, Arnemuiden Al - Steen Al 1-2, Axel Al - Patrijzen Al 6-1, Kloetinge Al HVV Al 0-0, Jong Ambon Al - Zierikzee Al 7-1, Zierikzee degr. Groep A2: SKNWK Al - WIK Al 3-1, ZSC Al - Mevo Al 1-7, Bruse Boys Al - DFS Al 2-7. Groep A3: RCS Al - Oostkapelle Al 2-1, Noor mannen Al - Serooskerke Al 2-0, Nieuwland Al - VCK Al 0-0, Veere Al - Middelburg Al 0-1, Domburg Al - Meeuwen Al 1-2, GPC Al - Zeelandia Al 2-0. Groep A4: Vlissingen A2 - Middelburg A2 1-1, Jong Am- bon A2 - Arnemuiden A2. Groep A5: Meeuwen A2 - Se rooskerke A2 1-0, Middelburg A3 - Vlissingen A3 1-2, Noor mannen A2 - GPC A2 2-2. Groep A6: Apollo Al - Cort- gene Al 1-2, Luctor Al - Kwa- dendamme Al 4-0, Nieuwdorp Al - Heinkenszand Al 1-1, Wissenkerke Al - 's-H. Arendskerke Al 1-4, Wol- faartsdijk Al - Bevelanders Al 0-1. Groep A7: Luctor A2 - Hoedekenskerke Al 3-0, Pa trijzen A2 - Kloetinge A2 3-2, Robur A2 - Volharding Al 5-1, Wemeldinge A2 - Lewed. Boys' Al 1-3. Groep A8: Robur Al - Kapelle Al, Kapelle Al n.o.g., Rillandia Al - Yerseke Al 2-6. Groep A9: Corn Boys Al - Ter neuzen A2 2-2, Breskens Al - Oostburg Al 4-0, Hoofdplaat Al - Hoek Al 3-1. Groep AIO: Tern. Boys Al - SDO Al 2-0, Koewacht Al - Tern. Boys A2 3-1, Vogelwaarde Al -HVV A3 3-0, Axel A2 - HVV A2 1-0, AZW Al - Hontenisse Al 0-1, Clinge Al - Zaamslag Al 1-3. B-JUNIOREN Groep BI: DFS BI - Bruse Boys BI 1-0, SKNWK BI - DreischorBl 1—1, Zierikzee BI Duiveland BI 1-5. Groep B2: Vlissingen BI - VCK BI 1-0, Walcheren BI - RCS BI 0-3, Zeelandia BI - Middelburg BI 0-2, Arnemuiden Bl - Jong Ambon Bl 10-0, Zeeland Sport Bl - GPC Bl 2-4. Groep B3: Serooskerke Bl - Oostka pelle Bl 6-1, Noormannen Bl - Veere Bl 1-1, Vlissingen B2 - Nieuwland Bl 1-2, Domburg Bl - Middelburg B2 0-8, RCS B2 - Meeuwen Bl 0-1. Groep B4: Middelburg B4 - Arnemui den B2 0-4, Middelburg B3 - GPC B2 1-1, Zeelandia B2 - RCS B3 4-1. Groep B5: Luctor Bl - Heinkenszand Bl 0-0, Nieuwdorp Bl - Goes Bl 0-7, Robur Bl - Cortgene Bl 10-0, Colijnspl. Boys Bi - Borssele Bl 6-1. Groep B6: Krabben dijke Bl - Rillandia Bl 2-1, Yerseke Bl - Kapelle Bl 2—1, Hansw. Boys Bl - Apollo Bl 1-5. Groep B7: Kapelle B2 - Goes B2 1-2, Robur B2 - Kloe tinge B2 2-3. Groep B8: Dzen- dijke Bl - Hoofdplaat Bl 1-0, Oostburg Bl - Hoek Bl 1-1, Sluis Bl - Biervliet Bl 5-1, Cadzand Bl,- Aardenburg Bl 1-5. Groep B9: Vogelwaarde Bl - HVV Bl 1-0, Steen Bl - Hontenisse Bl 0-1, Terneuzen Bl - Corn Boys Bl 4-0, Tem. Boys Bl - Clinge Bl 1-1, AZW Bl - Axel Bl 1-1. Groep B10: Ria Bl - Zaamslag Bl 6-0, SluiskilBl -KoewachtBl 0-0, HVV B2 - Spui Bl 10-0, AZW B2 - Hulsterloo Bl 2-4, Graauw Bl - Terneuzen B2 0-0. Groep B.ll: AxelB2 - Ter neuzen B3 1-8, HVV B3 - Vo gelwaarde B2 0-0, Terneuzen' B4 - Hontenisse B2 2-1. C-JUNIOREN Groep Cl: Brouwershaven Cl - DFS Cl 0-6, Renesse Cl - Mevo Cl 0-5, WIK Cl - Zierik zee Cl 5-1. Groep C2: Zierik zee C2 - SKNWK Cl 0-5, Bruse Boys Cl - SVOWK Cl 4-1, ZSC Cl - Zonnemaire Cl 17-0. Groep C3: Vlissingen Cl - VCK Cl 1-7, Walcheren Cl - RCS Cl 3-6, Zeelandia Cl - Noor mannen Cl 8-1, GPC Cl - Middelburg Cl 0-10, Zeeland Sport Cl - Meeuwen Cl 0-3. Groep C4: RCS C2 - Zeelandia C2 7-0, Oostkapelle Cl - Se rooskerke Cl 3-2, Middelburg C3 - Veere Cl 4-0, Dauwen- daele Cl - Domburg Cl 2-0. Groep C5: Middelburg C4 - Meeuwen C2 12-0, Vlissingen C2 - RCS C4 7-1, Middelburg C5 - Walcheren C3 2-2, Zee landia C3 - RCS C3 0-1. Groep C6: Colijnspl. Boys Cl - Beve landers Cl 0-3, Wissenkerke Cl - Cortgene Cl 14-2, Vol harding Cl - Heinkenszand Cl 3-2, Patrijzen Cl - Lewed. Boys Cl 2-0, Luctor Cl - Wol- faartsdijk Cl 1-3. Groep C7: Krabbendijke Cl - Rillandia Cl 8-1, Kloetinge Cl - Robur Cl 2-4, Kapelle Cl - Wemel dinge Cl 8-0, 's-H. Arends kerke Cl - Yerseke Cl 3-0, Goes Cl - Apollo Cl 2-0. Groep C8: Kloetinge C3 - SSV Cl 0-7, Goes C3 - Patrijzen C2 1-4, Kwadendamme Cl - Goes C2 5-0, Waarde Cl - Kapelle C2 1-1. Groep C9: IJzendijke Cl - Schoondijke Cl 0-6, Sluis Cl - Hoofdplaat Cl 4-0, Ria Cl Hoek Cl 1-1, Biervliet Cl - Aardenburg Cl 0-7. Groep C10: Sluiskil Cl - Steen Cl- 0-0, HVV Cl - Terneuzen Cl 2-2, Tem. Boys Cl - Corn Boys Cl 2-0, Axel Cl - Clinge Cl 4-0, Zaamslag Cl - AZW Cl 1-3. Groep Cll: Vogelwaarde Cl - SDOC1 0-3, Koewacht Cl Terneuzen C2 2-2, Hulsterloo Cl - Terhole Cl 0-4, AZW C2 HVV C2 1-5, Hontenisse Cl - Corn Boys C2 1-0. Groep C12: Axel C2 - Steen C2 0-3, Tem. Boys C3 - HW C4 2-6, HVV C3 Clinge C2 13-0, Vogelwaarde C2 - Tem. Boys C2 0-1.

de Stem | 1976 | | pagina 11