lEERDER zijn. gemeenschapswerk adviseert positief Nog onzekerheid over Steens gemeenschapshuis SCHIETINGEN GEM KRIJGT NIEUW GRAANOVERSLAGBEDRIJF Marionette alleen aan kop wereld angt rokwerk .elkaar. Romantiek keert terug bij Hulster bruidjes Den Ouwen Wagen bij Hulster boerenbruiloft ■RENIGING tf.y.jf.WWW*'1* Terhole Mogelijk sluiting van De HaUe na proces-verbaal Axel Ciinge Heikant Hulst 3t-Janst@@n Zuiddorpe Bejaarden Grauw vierden carnaval looo,- per jaar; ng „Terneuzen" huwelijkenl he vakken iodeme talen, lurkunde, maat- Zodat ze werken wat er door t. derne grafische achnisch interessant 1 belangrijke ke functie. eens bij stil als u 5oek bent naar een :sstraat. jjl 2£. J PTT gaat niet in op verzoek bejaarden Gildekwartier Tot? mee zou t,renëen' 8aat Onderhoud haventje Paal duurder Elftal" gaat in Hontenisse behoeften peilen INFORMATIE OUDERS HOOFDPLAAT IN OOST-ZEEUWSCH-VLAAMSE TOPBILJARTCOMPETITIE Zorgenkind vierde carnaval 12 pr van het bevorderen van de i de bewoners en het trachten leefsfeer te bevorderen voor de afdeling SOCiAAL, Ie dienstverband. houden op en het stimuleren I goed bewonen en gebruik van jiing; uleren van het naleven door de rs van het huurreglement. Iisen: algemene ontwikkeling; sche feeling; vontakten kunnen leggen; iï: ouder dan 35 jaar. ten aan: verkrijgbaar bij onze heer F. i uur en 17.00 uur. nc STEM VAN DINSDAG 24 FEBRUARI 1976 EVEN SPREKEN VOOR ZICH mnd 48 mnd 60 mnd 120 mnd 180 mnd 134.66 115.56 - 168.33 133,95 118.95 - 1253.00 201.00 169.00 116.44 - 3336.66 267.89 225.66 154.28 - 404.00 321.49 270.80 182.35 - 505.00 401.95 338.40 224 47 194.75 883.94 709.83 567.99 364.85 324.58 765.89 1418.17 1122.51 715.82 649.15 2379.00 1552.60 1298.30 500.000.-. Overlijden gedekt tot 20.000 - poth. tot 125% van de executiewaarde. Ie leningen. Desgew. thuisbezorgd. 01640-41467 OOK 's AVONDS KSTR. 24, BERGEN OP ZOOM '.en nieuwe zekerheid geven vij onze cliënten. Vraagt u ;ens uitv. inl. en ons boekje ,Wat de pers zegt". TRAIT-D'UNION Postbus 122, Ede. Afd. Bre da: Delbergen 53. Tel. (076J-652721 (Erkend door de R.v.T.). r (Van een onzer verslaggevers) ST.-JANSTEEN - Er valt nog geen zinnig woord te zeg- gen over het tijdstip, waarop met de uitbreiding van het Steens verenigingsgebouw tot gemeenschapscentrum kan «orden begonnen. Dat verklaarde gisteren directeur C. van Leuven van de Hulster Stichting Gemeenschapswerk. Het Gemeenschapswerk heeft inmiddels een rapport op gesteld, waarin positief over de uitbreidingsplannen wordt geadviseerd. Het rapport laat een indrukwekkende lijst verenigingen, groepen en instanties zien, die van het ge bouw gebruik willen maken. Men wil de verbouwing en uitbreiding voor het grootste deel betalen met geld uit de landelijke werkgelegenheid- spot. Het kan nog enkele maanden, maar net zo goed een groot aantal jaren duren voor dat men dit geld krijgt toege schoven. Als het geld er eenmaal is, zal binnen enkele weken met de bouw moeten worden be gonnen. Vandaar, dat men het bouwplan al klaar heeft liggen. Voordat men voor geld uit de iverkgelegenheidspot in aan merking komt, moet de ge meenteraad de plannen nog goedkeuren en beloven een klein gedeelte van de kosten voor eigen rekening te nemen. Naast de jeugdsoos Peace, de peuterspeelzaal, het open be- ]aardenwerk en de creatieve vorming willen nog zo'n 13 clubs, verenigingen of comités permanent van het uit te brei den gebouw gebruik gaan ma ken, De bejaardenbonden en het open bejaardenwerk heb ben gezegd, dat ze geen aparte ruimte hoeven te hebben voor hun vele activiteiten. Mits er enkele speciale voorzieningen in het gebouw worden aange bracht wil men gebruik maken van algemene ruimten. De lijst van de Stichting Gemeen schapswerk toont verder tal van groeperingen en vereni gingen, die elders zijn gehuis vest, maar toch 1 tot 10 keer per jaar van het gebouw ge bruik willen maken. (Van een onzer verslaggevers) HULST - De PTT is niet van plan om een brievenbus neer te jetten m de wijk het Gilde- kwartier. Hierom was door de bejaarden in de wijk gevraagd. De PTT heeft burgemeester en wethouders laten weten, dat de bewoners van het Gildekwar- tier op 400 meter afstand wo- J® van de dichtsbijzijnde brievenbus. Gelet op de kosten net extra werk, die een brie- v®bus in het Gildekwartier PTT niet in op de wens van Gildekwartierbewoners. GRAAUW - De water sportvereniging Saefthinge heeft de contributie wat moeten verhogen. De on derhoudskosten van het haventje van Paal - waarde vereniging haar domicilie heeft - zijn namelijk geste gen. Zoals bekend onderhoud de watersportvereniging het ha ventje op eigen kosten. Door de instanties is dit haventje al ten dode opgeschreven vanwege de geplande dijkversterking en/of het geplande Baalhoek- kanaal. De watersportvereni ging heeft trouwens zelf, zoals eerder door ons gemeld, een plan ontwikkeld, waardoor het haventje even verder her bouwd zou kunnen worden. Vooralsnog houdt men zich bezig met het intact houden van de zelfgemaakte spuikom, waarmee men de havengeul openhoudt. Ook houdt men de water- en elektriciteitsvoor ziening op peil. Verder moeten de steigers worden onderhou den. Tot verhoging van de contri butie werd besloten tijdens de jaarvergadering in het vereni gingsgebouw te Graauw. Er bestond flinke belangstelling voor de bijeenkomst, ook bij de Belgische leden. De bestuurs leden A. Praet en J. Theenaert werden herkozen. (Van een onzer verslaggevers) KLOOSTERZANDE - Het „elftal" inwoners van Honte nisse dat het behoefteonder zoek in de gemeente gaat bege leiden, is op het stadhuis geïn stalleerd. Onmiddellijk daarna ging het team in conclaaf om zich „informeel", doch achter gesloten deuren over het wel en wee in Hontenisse te buigen. (Vaneen onzer verslaggevers) h™gstdijk - Aan de zater- "Sschieting op twee wippen, Wouden in café P. van Dijk, nmen 34 schutters deel. De 'Ustag was: Op wip één: hoge Ptlaessens uit Lams- mrde; eerste zijvogel: W. ®"u>e!s uit Axel; tweede zij- 0"' P Claessens uit Lams- mrdeextra hoge vogel: R. "moegh uit Lamswaarde; Zots'e aantal (7): J. roels uit sterdam. Op wip twee: 9E vogel: P. Claessens uit ^waarde; eerste zijvogel: "truiegh uit Lamswaarde; lede zij vogel: P. Claessens lamswaarde; extra hoge jol: r van Esbroeck uit «i gaarde; grootste aantal t Lambert uit Vogelwaar- de kioosterzande Aan ,rjUer^agschieting op twee 9eorganiseerd door de Zlt "St. Sebastiaan", ge- «aen in café R mn Kruys. Vih{lamen schutters deel. nei. d9' °P wiP een: hoge vo- itn "an Goethem uit Noord- te,1*7 eerste zijvogel: F. Pie- jjj.Moosterzande; tweede ter,.9 j Janssen uit Kloos- ktei °P wiP tweehoge tojn.j e uit Kloos- ,eerste zijvogel: P. topoi uit Lamswaarde; Kl0 e zii"ogel: F. Pietèrs uit S fzande; grootste aantal l?. l)an Gassen uit Kloos- "tande. 15): KLOOSTERZANDE - Aan de zondagschiéting op twee wippen, georganiseerd door de sociteit „St. Sebastiaan', ge houden in hotel „De Linde", namen 51 schutters deel. Uit slag: Op wip één: hoge vogel. R. Claessens uit Lamswaarde, eerste zijvogel: F. Pieters uit Kioosterzande; tweede zijvo gel: P. van Goethem uit Noord straat; extra hoge vogel: A. Menheere uit Noordstraat. Op wip twee: hoge vogel: F. Pie ters uit Kioosterzande; eerste zijvogel: A. Verhoeven uit Kioosterzande; tweede zijvo gel: E. Pauwels uit Kiooster zande; extra hoge vogel: A. Rottier uit Ossenisse; grootste aantal (6): A Rottier uit Osse nisse. LAMSWAARDE - Aan de zondagschiéting op twee wip pen, gehouden in cafR. He- yens, georganiseerd door de socifeit „De Vrede", namen 55 schutters deel. Uitslag: Op wip qn: hoge vogel: R. van Es broeck uit Lamswaarde; eerste zijvogel: VU Strobbe uit Lamswaarde; tweede zijvogel: J. Roels uit Diemen (NH); extra hoge vogel: R. Herwegh uit Lamswaarde; grootste aantal (4): J. de Rijck uit Graauw. Op wip twee: hoge vogel: me vrouw Pauwels uit Kloos- t.erzznde; eerste zijvogel: J. Lauwers uit Terhole; tweede zijvogel: P. Pauwels uit Kioos terzande; extra hoge vogel: L. Blammaert uit Lamswaarde grootste aantal (3): Th. van Goethem uit Lamswaarde. HULST - De romantiek keert weer. Er was een duide lijke terugkeer naar de klas sieke, romantische, witte bruid op de bruidsshow van Maison Neelemans in „Den Dullaert" in Hulst. Hoewel er vooral witte bruidsjaponnen waren te zien was de bruid in beige een goede tweede. Door de verwerking van veel ru ches, volants, quipurekant- garneringen en fluwelen banden kreeg de bruidsmode van maison Neelemans een specifiek romantisch tintje. Crèpe-Shantung, organza, voile en trevira zijn de meest verwerkte materialen. Wijd klokkende rokken, soms aangeknipte sleep, wijde pofmouwtjes of tot op de el leboog vallende mouw vorm den wel het belangrijkste sil houet van de voorjaarsbruid 1976. Naast de bij Neelemans weer actuele lange sluier za gen we veel grote hoeden, Gatsby-kapjes en geraffi neerde bloemenslingers als feestelijke hoofdtooien. Voor het prille bruidje was de voile japon met aange knipte sleep, pofmouwtjes en veel ruches met bloemengar- nering met een korte dubbele sluier. Fijntjes was de witte flock-print japon met para plumouw en een Gatsbv-look hoedje. Erg apart was de witte japon met v-vormige matrozenkraag van Franse kant en met een lange bal lonmouw. Opengewerkte Franse kant was overigens ook verwerkt in de paraplu-mouw en het tus senstuk van een erg mooie Shantung japon. Beige was de japon met cirkelrok, het. bovenstuk met rose bloem- applicaties, lange ballon- mouw en bijpassende hoed (zie foto). Herenmode George Meers- schaert uit Hulst liet zien dat het jacquet voor de bruide gom eigenlijk verleden tijd is. Daarvoor in de plaats veelal slankgesneden kostuums met opgesneden revers en 2-rijsluitingen, niet alleen in het klassiek donker, blauw en zwart maar ook in grijs blauw streep en de üchte voorjaarstinten bleu en be ige, gecombineerd met vaak geraffineerde overhemden en meestal met een zwarte rib- fluelen vlinderstrik: een fees telijke bruidegom. Ondenkbaar is een bruid zonder bruidsboeket. Bloem- sierkunst „De Iris" liet ju weeltjes van artistiek vernuft zien. Kapsalon „Head Line" verzorgde de kapsels van de mannequins. RIA DE BOER De Terhole Toepers -Topbil- j art club de Therhole-Toepers heeft in een in het café van J. Schonenberg gespeelde vriendschappelijke topbilart- wedstrijd met 11-9 gewonnen van topbiljartclub de Zand- bergse Toepers uit Graauw De persoonlijke uitslagen waren als volgt: G. van Eetvelde - T. de Smit 0-2, A. de Deckere - A. de Rijck 1—1, J. Schonenberg - P. Strobbe 1-1, J. Danckaert - J. Schelfhout 0-2, A. Freyser - P. Weemaes 1-1, J. Wesepoel - W. v.d. Velde 1-1, P. Freyser - J. de Maat 2-0, A. Freyser - B. Weemaes 2-0, A. Hemelaar - W. de Roeck 1 -1 en C. van Delft J. Bogaerd 2-0. (Van onze correspondent) HOOFDPLAAT - Voor de ouders van klas 5 en 6 van de r.k.-basisschool te Hoofdplaat is er hedenavond om 19.30 uur een informatie bijeenkomst, over het voortgezet onderwijs. Op deze bijeenkomst zal de heer A.P.M. Goossens conrec tor van de scholengemeen schap St. Eloy te Oostburg een toelichting geven over de gang van zaken rondom het onder wijs in de brugklas en de ver dere mogelijkheden van het onderwijs op deze scholenge meenschap. Na de pauze geeft de heer M. de Bokx, conrector van de LTS te Terneuzen, een overzicht van het brugklasonderwijs op de lagere technische school en de verdere mogelijkheden van beroepsopleiding. De bijeen komst wordt gehouden in het voormalige gemeentehuis te Hoofdplaat. (Van een onzer verslaggevers) HULST - De onlangs opge richte stichting Den Ouwen Wagen rijdt dit jaar met een viertal wagens mee in de op tocht rond de Hulster boeren bruiloft, een langzamerhand traditioneel gebeuren op car navalsdinsdag. Het evenement, dat dit jaar voor de vierde keer wordt ge organiseerd brengt ditmaal Tïnus Kramers (Tinus Bas- kuul, alias De Langen Aosuin) en Annie Verstraeten (Anne Luit, alias 'n Lachend Smoel- ke) naar het stadhuis. Ze wor den door de binnenstad van Hulst gevolgd door een stoet van oude rijtuigen en Hulste naars in oude Zeeuwse kleder drachten. De stoet stelt zich om kwart over twee op bij de Houtmarkt. Om drie uur wordt het huwe lijk ingezegend. Alle deelne mers aan de stoet krijgen een stukje van een meterslang ro zijnenbrood en een gratis con sumptie, die te nuttigen valt in drie etablissementen: café 't Centrum, café Ron de Vilder en de Koning van Engeland. Het gewoel ronde de receptie - iedereen die komt moet een ca deautje meebrengen - speelt zich dit jaar in deze drie eta blissementen af. In de Koning van Engeland - de enige plaats waar de receptie zich vroeger afspeelde - is daarvoor name lijk geen plaats meer. De brui loft wordt voor het eerst niet door particulieren, maar door de carnavalsstichting georga niseerd. AXEL - In het Axelse cul turele centrum De Halle mag na 1 april geen sterke drank meer worden geschonken tij dens openbare bijeenkom sten. Het bestuur heeft hier toe moeten besluiten, nadat de Economische Controle Dienst proces-verbaal had opgemaakt. De tijdelijke be heerder van De Halle bleek namelijk niet in het bezit van de benodigde papieren. Het bestuur van De Halle stelt momenteel weer pogingen in het werk een nieuwe beheer der voor De Halle te vinden. Er wordt rekening gehouden met de mogelijkheid, dat de tijdelijke beheerder het bij ltje er na 1 april bij neergooit nu tijdens openbare bijeen komsten geen sterke drank meer mag worden geschon ken. „In dat geval zullen we het gebouw moeten sluiten", zo verklaarde vice-voorzitter ir. M. Feyen gisteren. Volgens penningmeester D. Oggel verwacht het bestuur van De Halle niet, dat het proces verbaal gevolgen voor het be stuur zal hebben. „We heb ben uitgelegd hoe de zaken er met De Halle voorstaan. Dat het gebouw eigenlijk alleen maar open is om het draaiend te houden. Daar had men dacht ik wel begrip voor", aldus de heer Oggel, die de meeste activiteiten in De Halle semi-openbaar noemt, Biljarten - B.v. Ed Hore mans heeft in Knokke gewon nen van b.v. Knokke. Daar door mag de Axelse club de wisselbeker- inzet van het duel - in de prijzenkast houden. De persoonlijke uitslagen: F. van Roosbroek - A. van Drongelen 2-0, G. van Dynze - F. de Cock 2-0, D. Gergant, - J. van Til burg 2-0, R. Lierman - A. Koomen 2-0, P. Corijn - K. 't Gilde 0-2, J. Wauters - Th. Ver linde 0-2, P. Papens - J. Lensen 2-0. (Van een onzer verslaggevers) GENT - Vrijdag 27 februari gaat in het havengebied van Gent vlakbij het in aanbouw zijnde Rodenhuizedok de eer ste paal de grond in voor een nieuw graanoverslagbedrijf. Het bedrijf zal aan 250 mensen werk kunnen geven. De nieuwe vestiging zal ech ter pas over twee jaar opera tioneel worden. Inmiddels is van de zijde van het stadsbes tuur van Gent meegedeeld, dat van het ministerie" van Open bare Werken in Brussel toe- stemminging verleend om de kademuren van het Rodenhui zedok achttien meter hoog te maken. Dat wil zeggen, dat deze nieuwe Gentste haven in de toekomst schepen van 125.000 ton zal kunnen ont vangen. Vooralsnog is het arri veren van schepen van derge lijke grootte voor Gent nog een schone droom, om dat het ka naal Gent-Terneuzen slechts geschikt is voor de doorvaart van schepen van ruim 70.000 ton. (Van onze correspondent) HULST - Er kan na de ge speelde wedstrijden van het afgelopen weekeinde in de Oost-Zeeuwsch-Vlaamse top- biljartcompetitie in de gelede-, ren van de Hulster topbiljart club Marionette een optimisti sche stemming heersen. De mannen uit het café van Willy van Swaal hebben name lijk door zelf met 9-11 te win nen in Koewacht van Tovak en dankzij het 10-10-gelijkspel dat het eveneens uit Hulst af komstige KOT/BC 'tRaedhuys in Westdorpe moest toestaan, alleen de leiding genomen in die competitie. Is die Marionette-voorsprong mo menteel nog ietwat aan de krappe kant (één punt), in de komende weken zal men nog wel al het mogelijke in het werk stellen om die voor sprong te behoqden. Een nog grotere Marionette-voorsprong be hoort ook nog tot de mogelijk heden, al zal naaste belager KOT er ongetwijfeld nog van alles aan doen om terug te ko men. De Sluiskilse middenmoter STC zag zijn wedstrijd in het café van Eddy Wauters te Hulst tegen de aldaar geves tigde topbiljartclub 't Anker tot een nog nader te bepalen datum uitgesteld. BC ONA uit Hulst tenslotte was vrij. De persoonlijke uitslagen waren als volgt: Tovak (Koe wacht) - Marionette (Hulst) 9-11; C. Martens - W. van Swaal jr. 0-2, F. de Vlieghere - F. van Swaal 0-2R. v.d. Sijpt - C. van Delft 2-0, E. Suy - E. Bogaerd 0-2, G. Drubbel - W. van Swaal 1-1, K. van Boven - E. Schuurman 1-1, B. Rom- bout - A. Seghers 1-1, A. Cop- pieters - G. van Damme 2-0, F. Buis - P. de Smet 1-1 en A. de Bouvere - L. van Mol 1-1. BC't Raedhuys (Westdorpe) KOT (Hulst) 10-10: R, Pollet - A. Picavet 1-1, W. Allonsius - R. Picavet 2-0, M. van Lent - R Blommaert 0-2, R. van Daele - A. de Wilde 1-1, J. v.d. Goes - J. de Burger 1-1, R. Audenaerd - W. Koemans 1-1, C. van Acker G. de Feber 1-1, F. van de Ab- eele - Fr. Strooband 1-1, F. Wolffelaer - mej. V. van Vlier- berghe 1-1 en S. Pluym - M. Picavet 1-1. De competitiestand werd daardoor: 1Marionette (Hulst) 8-14; 2. KOT (Hulst) 8-13; 3. BC ONA (Hulst) 7-9, 4 STC (Sluiskil) 7-6; 5. Tovak (Koewacht) 7-4; 6. BC ,'t Raedhuys (Westdorpe) 7-3 én 7..'t AnkerJHulstL6_-l Prognostiekwedstrijd - Aan de in café De Landbouw in Ciinge gehouden prognostie kwedstrijd hebben in totaal 283 personen deelgenomen. Er waren in totaal 18 winnaars die allen de einduitslag van de competitiewedstrijd Ciinge - Hoofdplaat (3-0) juist hadden voorspeld. De drie extra prij zen gingen naar: G. van Puy- velde, R. de Laquois en mevr. Ivens. Muziekvereniging - Voorzit ter R. Martinet heette een groot aantal leden welkom tijdens de jaarvergadering van de Mu ziekvereniging Heikant'. Drie aftredende bestuursleden - R. Martinet, L. Ferket en G. van Remortel werden herkozen. E. Bouwens volgt het bestuurslid H. van Waesberghe op, die zich niet meer herkiesbaar stelde. Besloten werd de contributie voor werkende leden tot 24 gulden per jaar te verhogen. Op 27 maart verzorgt de mu ziekvereniging een uitvoering in het Zuidlandtheater te Ter neuzen. Dat gebeurt samen met de harmonie de Vliegende Hollander. De jaarlijkse feestavond wordt op 24 april gehouden. Het jaarlijks muziekfeest op 13 juni. Drumband Hulst - De drumband Hulst heeft voor het komende carnaval, dat het volgende weekeinde weer in alle hevigheid zal losbarsten, drie uitnodigingen ontvangen, waaraan men „muzikaal" ge hoor zal geven. De momenteel uit zo'n 40 leden bestaande Hulster drumband zal zich tij dens de dolle dagen, die „car naval" heten, weer op carnava leske wijze vertonen. Die uit erst jeugdige band onder lei ding van de heer A. Lampo, heeft haar optreden als volgt geprogrammeerd staan: zater dag 28 februari: optreden tij dens de carnavalsoptocht te Westdorpe om 14.00 uur; zon dag 29 februari: optreden tij dens de Hulster carnavalsop tocht om 14.30 uur; dinsdag 2 maart: optreden tijdens de carnavalsoptocht te Kiooster zande om 14.00 uur. Priesterwijding - C. bwrnne uit St.-Jansteen wordt op 11 april tot priester gewijd. Op. paasmaandag draagt hij zijn eerste H. Mis op St.-Jan - Tijdens een leden vergadering van de schutters- sociëteit St.-Jan is besloten om de jaarlijkse feestdag te hou den op zaterdag 15 mei. Dan zal tevens de koningsschieting worden gehouden. Oudercommissie De ou dercommissie m Zuiddorpe heeft een dagelijks bestuur ge kozen. A. Peters werd voorzit ter, J. Franke secretaris en op de centen wordt gepast door mevr. L. Voet. Donderdag wordt voor de oudercommissie een gespreksavond gehouden in de basisschool. Het hoofd van de basisschool in Koe wacht, R. Lammens, is dan voorzitter. Jeugdfilm - Een 60-tal kin deren bekeek zondagmiddag de Indianenfilm, die de jeugd raad vertoonde in het patro naat. Met deze film werd het winterfilmprogramma afge sloten. Er werden afgelopen winter tien films gedraaid. Volgende week dinsdag komt de jeugdraad weer in actie. Dan wordt namelijk het kin dercarnaval in Zuiddorpe ge houden. Drumband - t)e drumband uit Zuiddorpe is samen met het majorettenpeloton Sluiskil in het Belgische Moerbeke op be zoek geweest. Daar werd mee gedaan aan de carnavalsstoet. Zaterdag gaat de drumband naar Philippine om daar de carnavalsstoet luister bij te zetten. (Van onze correspondent) HULST - De oudervereni ging het Zorgenkind organi seerde zaterdag in het gemeen schapscentrum Den Dullaert te Hulst een carnavalsmiddag voor de oudere geestelijk ge handicapten, die niet meer op school zitten. Het waren over wegend mensen die op de so ciale werkplaats werken en in het dagverblijf zitten. Er waren ongeveer tachtig carnavalvierders met daarbij nog de begeleiding in Den Dul laert aanwezig. Er werd lustig gedanst en gezongen op carna valsmuziek van de boerenka- pel Windkracht Negen uit Kioosterzande. Daarnaast werd een show gegeven door het Hulster majorettenpeloton De Dansmariekes. Ook Prins Toon 1 kwam met een deel van zijn raad van elf dit carnavals feest nog meer luister geven. Al met al werd het in Den Dul laert, een bijzonder gezellige boel, waarvan alle deelnemers ten zeerste hebben genoten. (Van onze correspondent) GRAAUW - Door de Bejaardenvereniging Graauw werd, met medewerking van Prins Djerk en zijn gevolg en het voltallige carnavalscomité van deze kern een carna valsviering in het gemeenschapsbuis gehouden. Voor deze middag bestond een overweldigende belang stelling, zodat voorzitter!. Mangnus veel feestvierders kon welkom heten. De leden van het bejaardenfeestcomité. Van Immerseel en De Bakker werden uitbundig in de bloemetjes gezet omdat zij 16 jaar geleden het comité op poten hadden gezet. Er bestond zaterdagmiddag - hoe kan het anders - volop gelegenheid de beentjes eens onder lustige dansmuziek van de vloer te tillen en onnodig te zeggen dat hievan uitbundig gebruik gemaakt werd. Het natje en het droogje werd niet vergeten en ook werd een quiz gehouden waarbij mevrouw Steijaert de eerste en mevrouw Vael de tweede prijs in de wacht wisten te slepen. Al met al een zeer geslaagde feest middag, zoals bleek uit de tevreden uitlatingen na afloop.

de Stem | 1976 | | pagina 13