assers lien leur pier èNMB. uze! REVANCHE COMPLEET Brabantse sfeer tijdens Zesdaagse MERCKX EN PIJNEN OP DE VUIST Nederlander Boehm stort volledig in SLOT/VENIX DOMINEREN TOEKOMS T/ZESDAA GSE Popeyus: „voor mijn kinderen was ik gestopt NK-wielrennen naar Simpel- veld Zeeuw Jan van Steen nieuwe praeses VVBW Noorse pen: „Verlost van Schenk- complev". Schaatsselectie Noorwegen 5£ge van La Belle Vue aar Biljet variabele Rente tot OE STEM VAN DINSDAG 27 JANUARI 1976 13 15 Willy de Nijs 2 6,3'i Ton Koomen 0 5^1 Frans Schelfhout 4,06 Zaterdag vangen de partijen eer aan om 13.00 uur. De fi le is gepland op zondagmid- I g tussen 16.00 en 18.00 uur. I Van onze sportmedewerker) TERNEUZEN - De wieler- loeg van café „La Belle Vue" it Terneuzen, bestaande uit J, an Tiel, H. van Tiel, M. de Vos, de Rubber, P. Boone en M. amelinck, heeft zaterdags- ond voor eigen publiek in café La Belle Vue" in Terneuzen e derde wedstrijd voor trim- n toerclubs gewonnen in de intercompetitie op rollen voor West-Zeeuwsch-Vlaamse toerclubs. De Terneuzense wielerfor- atie liet een totaaltijd van 38,5 sec noteren, wat ruim oldoende was om de ploegvan afé „Dallinga" uit Sluiskil aar de tweede plaats te ver- ijzen. Dallinga had een to- aaltijd van 147,6 sec. Op de erde plaats eindigde de toer- lub Hoofdplaat/tapijthuis ecluyze uit Oostburg met een otaaltijd van 148,8 sec. Individuele uitslagen van de winnende wielerploeg van „La Belle Vue": J. van Tiel (wed strijden 2 x 250 meter) 10.7-en 10.8 sec, H. van Tiel 10.8-en 10.9sec,M. deVos 11.4-enll.6 sec, D. de Kubber 12.3- en 121 sec, P. Boone 11.6- en 11.5 sec, M. Hamelinck 12.4 en 11.8 sec. Eindstand derde wedstrijd: 1. Café La Belle Vue Terneuzen 138.5 sec, 2. Café Dallinga (Sluiskil) 147.6 sec, 3. Toerclub Hoofdplaat/tapijthuis Le- cluyze Oostburg (Hoofdplaat) 148.8 sec, 4. Café Marionet (Philippine) 153.1 sec, 5. Toer club Sas van Gent (Sas van Gent) 151.1 sec. Stand na drie wedstrijden: 1. La Belle Vue 14 pnt, 2. Dal linga 13 pnt, 3. Marionet 8 pnt, 4. Tapijtnuis Lecluyze 7 pnt,5. Sas van Gent 3 pnt. SKI - Ward Rosier (Ned.) bij de heren en Hetty van der Zwa luw bij de dames zijn in La Bresse skikampioenen van de Benelux geworden. In het lan- denklassement eindigde Ne derland als eerste voor Luxemburg en België. e tussenvorm. Vindt u een vaste jaar wat te kort en 6 jaar te 1M Tiie Spaar Biljet een winstgevend emie Spaar Biljetten kunnen wee jaar elk jaar worden uit1be- ngt dan bij uitbetaling boven" srente van 6% rente op rente, ef oplopende premie. :eft de mogelijkheden op een .000.- en wij betalen u terug; som asisrente 3,60 11,02 >2,48 8,23 premie f IV f 50,- f 95,- waardoor u ontvangt f 1.123,60 f 1.206,02 f 1.312,48 f 1-433,23 totaal' rente 6 61/2% 7 °h 71/2 :s vermeld onder „totaal rente" rekend op basis van rente op ren 'remie Spaar Biljetten van ïalve 6% basisrente krijgt u ee ax. f475,-na 5 jaar. Spaarpapier aan toonder is -kliënten onmiddellijk aan rijgbaar. Ier en inlichtingen. Popeyus: „Er moet brood op de plank komen. Ik heb geen tijd om iedere dag te trainen". (Van onze sportredactie) ETTEN-LEUR - Dat Her man Popeyus zondag op vijf tigjarige leeftijd zijn zevende nationale titel driebanden veroverde na een fantastisch toernooi is een prestatie van groot formaat. Zeker als men in beschouwing neemt dat de meeste deelnemers bijna da gelijks trainden voor de titel strijd in Leeuwarden. Voor Herman Popeyus was dat niet weggelegd. Hij moest zich beperken tot tweemaal trainen in de week en kon het zich zelfs niet permitteren al een dag voor het kampioen schap naar de Friese hoofd stad af te reizen. Popeyus: „Ik hou enorm van biljarten, maar ik moet eerst zorgen dat er brood op de plank komt". Daarvoor is de Etten-Leurenaar bijna twaalf uur per dag van huis, doordat hij werkt in Rotter dam. „Om zeven uur 's mor gens ga ik de deur uit en om half zeven 's avonds kom ik weer binnen. En om dan nog te trainen is niet zo eenvou dig. Je vrouw en kinderen zien je de hele dag al niet en dan is het voor hen niet zo prettig als je 's avonds weer weggaat. Ik wilde echter per sé de afgang van Bergeijk uitwissen en daarom ben ik twee maanden voor het kam pioenschap begonnen met tweemaal trainen in de week. Dat gebeurde evenwel met pijn in het hart. Ik moest me gewoon losrukken van mijn eigen vlees en bloed. Als ik mijn jas aantrok, zeiden mijn kinderen: papa ga je nu al weer weg? Dat zijn erg moei lijke momenten". Voor zijn kinderen trok Popeyus zich in de jaren zestig ook terug uit de driebandentop. Pope yus: „Ik ben laat - op m'n 33ste - getrouwd. We reken den er al helemaal op dat we geen kinderen zouden krij gen, totdat de eerstij onver wacht kwam. Voor de kinde ren - we hebben er drie - ben ik destijds gestopt. Ik vond dat het gezinsleven voor ging. Kijk, voor een jonge gast, die niet getrouwd is, is het allemaal naast je werk makkelijk op te brengen. Als je je gezin niet in het ver domhoekje wil laten komen, ligt dat heel anders. Dat kun je wel nagaan als ik je zeg dat ik vroeger vijftien tot twintig weekenden van huis was voor het biljarten". In Leeu warden straalde Popeyus een geweldig zelfvertrouwen uit, dat ongetwijfeld grote in druk moet hebben gemaakt op zijn tegenstanders. Hij had tussen de partijen door het hoogste woord was bijna constant opgeruimd (dat was alleen niet het geval na zijn nederlaag tegen De Jong, toen hij flink chagrijnig rondliep) en liet evenals in het verleden de pils niet on gemoeid. („Ik speel voor mijn genoegen en daar hoort tus sen en na de partijen een glaasje bij"). Popeyus over die zelfverzekerde houding: „Ik voelde me sterk. Hoewel de training beperkt was, was het voldoende om weer zeker te spelen. De techniek had ik al in huis. Dat heb ik in het verleden genoegzaam aange toond. Als je in een Europees kampioenschap met Vinger- (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - De voor laatste avond van de Rotter damse zesdaagse behoorde toe' aan Prins Tinus de Tiende van Boemeldonck (Prinsenbeek). Voorafgegaan door zijn hofka pel ..De Lage Landen" betrad de hoogwaardigheidsbekleder halverwege de avond het bom volle Ahoy' Sportpaleis, in zijn kielzog de Raad van Elf. ROTTERDAM - Tij dens de algemene leden vergadering van de ver eniging van beroepswiel renners (VVBW), die maandag in het sport paleis Ahoy' te Rotterdam is gehouden, werd beslo ten profrenners met een Nederlandse licentie in het vervolg te verplichten gebruik te maken van de diensten van de stichting bevordering beroeps wielrensport (SBB). Te vens komt er een ver plichte samenwerking Wde coördinator van de oBB. De VVBW ral overigens binnen en kele weken een nieuwe voorzitter hebben, omdat Michel Stolker niets meer voor die functie voelt. Een jaar geleden, toen de vVBW bijna ophield te bestaan, omdat er een ernstig tekort aan finan ce middelen bestond, volgde Stolker Eddy Be ugels op onder de voor waarde, dat de KNWU de VVBW geldelijk zou steu- jfên. Maandag deelde otolker mee, dat de KNWU medio december per brief had laten weten ?'e' bereid te zijn de VVBW met financiële gadelen bij te staan. "°or Stolker aanleiding °P te stappen. Bonds coach Joop Middelink had voor de profs nog de me dedeling, dat de organisa tie van Olympia's Ronde door Nederland, die voor de 25ste keer wordt gere den, van plan is tijdens de Komende tour in iedere uankomstplaats een Profwedstrijd te organi seren. Hiermee werd één 'j*n de wensen van de "broodrenners" - „wij willen meer criteria in ederland" voor een goot deel vervuld. De uit eeland afkomstige Jan an Steen werd voorge legen als nieuwe voor- Zllt« van de VVBW. Luidkeels zong het publiek alle carnavals-schlagers mee. De stemming zat er goed in. Aangekomen bij wedstrijdlei der Peter Post vroeg Tinus de Tiende een moment stilte, wat hem door het publiek gegund werd. In een gloedvolle speech doopte de schitterend uitge doste Prins Carnaval vervol gens het Sportpaleis om in boemeldoncks Feestpaleis. Voor wedstrijdleider Peter Post en Prinsenbeker Gerben Karstens erekondes tevoor schijn, die door beiden in dank werden aanvaard. Prins Tinus was overigens niet de enige regeringsleider, die door maitre Toon Simons naar Rotterdam was overge haald. Even na Prins Carnaval betrad niemand minder dan minister van Verkeer en Wa terstaat, Westerterp, de piste. Zijn komst werd heel wat min der op prijs gesteld. Onder een luid fluitconcert - misschien de verhoogde wegenbelasting - zocht de bewindsman zijn loge op het middenterrein op. Het was gisteravond snik heet in Ahoy'. Ruim 85000 dol-enthousiaste toeschou wers zorgden voor een geladen sfeer. Een sfeer die er ook kwam in de baan, gepersonifi eerd in de gestalten van Eddy Merckx en René Pijnen, die tij dens de derny-koers bijna met elkaar op de vuist gingen. Pij nen voelde zich bedreigd door de vlak naast hem koersende Merckx en reageerde daarop door de Belgische grootvorst pardoes van zich weg te du wen. Het publiek had het niet meer. Ademloos zag het de be ledigde Belg terugkomen, naast Pijnen. En weer rea geerde de Brabander op de zelfde wijze. Merckx op zijn beurt begon nu ook te duwen en te trekken en dat alles met een snelheid van om en nabij de 65 kilometer. Sensatie in optima forma. Op de ranglijst had deze derny-koers geen enkele in vloed. Leo Duyndam en Ge rben Karstens maakten gedu rende het weekend een ronde achterstand goed, en plakten er en passant een toer winst aan vast, daarmee de leiding overnemend van Merckx- Sercu en Pijnen-Haritz. In de vooravond ging een viertal koppels, voornoemd drietal en de Nederlandse Duitse combinatie Schuiten- Schulze aan de leiding. Cees Bal kwam bij een aflossing ten val maar hij kon de strijd voor tzetten. De stand in de zesdaagse van Rotterdam was maandaga vond: 1. Merckx/Sercu (Bel) 498 pnt., 2. Pijnen (Ned/Haritz (Wdl) 454 pnt, 3. Schuiten (Ned)/Schulze (Wdl) 391 pnt, 4. Duyndam-Karstens (Ned) 323 pnt., Op twee ronden: 5. Maertens (Bel/Kemper (Wdl). Op drie ronden: 6. Knetemann (Ned)/Peffger (Wdl). Op zes ronden: 7. Stam (Ned)/Clark (Aus), 8. Stevens/De Meyer (Bel). Op zeven ronden: 9. Van Linden (Bel)/Gilmore (Aus). Op acht ronden: 10. Hempel (Wdl)/Bal (Ned). Op 15 ronden: 11. Schütz (Wdl)/Hermann (Lie) op 27 ronden: 12. De Bos- scher (Bel)/Breur (Ned). Op 38 ronden: 13. Priem (Ned)/De la Torre (Ita). Wim van Hanegem bezocht gisteren de Zesdaagse in Rotterdam. Hij bezocht o.a. de cabine van Gerben Karstens. WIJK AAN ZEE - De ne gende ronde van het Hoog oventoernooi, die maandag werd gespeeld, was er weer een vol sensaties. Toch is men er in Wijk aan Zee van overtuigd dat het donderdag in de laatste ronde pas echt op zal aanko men. De laatste dag staat na melijk de confrontatie Ljubo- jevic - Tal op het programma en dat is ongetwijfeld de top per. Dan zal ook blijken of er inderdaad een schaker is die Ljubojevic in dit Hoogoven toernooi kan stoppen. Wat de Joegoslaviër maandag weer deed - hij speelde Sosonko in twintig zetten van het bord - getuigde weer van klasse. Tal won (gelukkig) ook en dat is voor de spanning gewel dig. Verliezer Hans Boehm zal zich de nederlaag tegen de Russische oud wereldkampioen nog wel enige tijd heugen. Hij werd vrijwel pat gespeeld en dat leidde tot een volledige ineenstorting. Browne - Ree was een clow nesk nummer. Browne ver keerde op een gegeven moment in een verschrikkelijke tijd nood. Hij moest vijftien zetten doen in nauwelijks een mi nuut. De positie van Browne was niet al te sterk en Ree zette zijn tegenstander onder zware druk. Er werd niet meer geno teerd en na afloop, toen Ree zijn voordeel had binnen ge haald, wist niemand meer wat er precies gebeurd was. Ree's commentaar na afloop„Ik heb niet goed gespeeld". Na het spektakel wilde daarin nie mand zich meer verdiepen. Het toernooi loopt immers ten einde en dan tellen alleen de punten, niet de subtiliteiten. Dvorecki, de Rus die in het (Van onze sportredactie) ROTTERDAM - De Toe komst Zesdaagse kent een on gemeen spannend verloop. Onder aanvoering van de Ne derlandse koppelkampioenen Martin Venix en Gerrie Slot doen de amateurs er alles aan om het compleet debacle van de kortgeleden in Ahoy' gere den internationale Amateur Driedaagse zo snel mogelijk naar de achtergrond te drin gen. Deze Toekomst Zesdaagse wordt verreden in de voor avond. Het koppel Venix-Slot heeft gedurende de afgelopen dagen onomwonden laten blij ken wat de bedoeling is. Zater dagavond sloegen beiden hun grote slag. Even na de neutrali satie, die nodig was door een valpartij waar Venix en Van der Leist bij betrokken waren, sprong Slot weg uit het pelo ton. Rondenlang ontspon zich een geweldig gevecht met in de hoofdrollen Venix-Slot en de Zwitserse winnaars van de Amateur Driedaagse, Dietschi en Baumgartner. De Neder landers gingen tot het uiterste om hun veertig meter voor sprong verder uit te bouwen. Een opzet, waarin zij slaagden, mede doordat het met de Zwit sers meegesprongen koppel Pronk-Rietveld een zeer pas sieve houding aannam. Zon dagavond was eveneens voor Slot-Venix, maar nu zonder ronden winst. Geprobeerd hebben beiden het echter wel, maar het verzet uit het peloton was dusdanig, dat het hen be ter leek de koers te controleren en meer niet. Zij kweten zich overigens ook met veel verve van deze taak. Zij zetten de jacht in op de losgebroken Rietvela- Pronk, haalden enkele malen naaste concurrenten Dietschi-Baumgartner terug en verloren ook de beide outsi ders Svendsen-Refshammer (Den) en Illegems-Sprangers (Bel) niet uit het oog. En dat alles met een dusdanig gemak, dat de enthousiaste toeschou wers zich afvroegen of het niet op kon. Gisteravond werd deze ver onderstelling enkel nog maar eens onderstreept. Diverse aanvallen van de Denen en de Belgen, naast Illegem- Sprangers ook nog eens Caethoven-Jonckheere wer den kundig opgevangen. In de slotfase slaagde de Hollandse combinatie Grootzwagers- Huveniers erin een toer te pak ken wat hen, naast een hogere klassering in de rangschik king, een premie van tweehon derd gulden van een enthou siaste toeschouwer opleverde. De sprint van het peloton werd gewonnen door de rappe Ame rikaan Rodger Young, die koerst met deEngelsman Mau rice Burton. STAND TOEKOMST ZES DAAGSE: lSlot-Venix, 2 Jacobs-Maas, 3 Rietveld - Pronk,4 op een ronde Svendsen-Refshammer, 5 Caethoven-Jonckheere, 6 Young-Burton, 7 Dietschi- Baumgartner, op twee ronden 8 van der Leij-de Wilde, 9 Ilegems-Sprangers, 10 Grootzwagers-Huveneers, 11 van der Lijst-Goeyers, op elf ronden 12 Deusing-Aerts, 13 van Wijk-Kieping, 14 op der tien ronden de Vries-ten Tije. toernooi van vorig jaar uitste kend speelde in de meester- groep, kon opnieuw niet impo neren. Ditmaal had Smejkal met zwart niet al te veel moeite met hem. Andersson had het niet gemakkelijk tegen Lan- geweg. De Nederlander had zijn opponent op een gegeven moment in de „klem" en op zo'n moment is deze meester - die Nederland in toptoer nooien toch altijd wel sterk vertegenwoordigd - op zijn best. Andersson brak eerst af maar capituleerde toch in de pauze. Langeweg klom, als be ste Nederlander, naar de met Smejkal gedeelde vierde plaats. Olafsson en Kurajica kwamen snel remise overeen. Het was een rechtstreeks ge volg van het verjaardagsfeest van Olafsson, dat van midder nacht tot in de morgenuren had geduurd. Olafsson en Ku rajica blijven Ljubojevic waakzaam volgen. In de mees tergreep won Ligterink, spe lend met zwart, in een fraaie partij van Nicolac. Ligterink is nog slechts een half punt van zijn tweede meesterresultaat verwijderd. Als hij op een to taal van zeven punten komt - en dat lijkt niet al te moeilijk - zal de KNSB zeker de titel in ternationaal meester voor hem aanvragen bij de wereld schaakbond (FIDE). In de da- mesgreep was de nederlaag van Alexandra v.d. Mije tegen Carla Bruinenberg de grote verrassing. Door het verlies zal Alexandra v.d. Mije geen be slissende rol meer spelen. De Bulgaarse Lemacko wordt on getwijfeld een sterk winnaar in deze groep. GROOTMEESTERGROEP Tal (Sov) - Boehm (Ned) 1-0, Dvorecki (Sov) - Smejkal (Tsj) 0-1, Ljubojevic (Joe) -Sosonko (Ned) 1-0, Andersson (Swe) - Langeweg (Ned) afg., Olafsson (IJsl) - Kurajica poe) Vi-Vi, Browne (Vst) - Ree (Ned) 0-1. STAND NA NEGEN RON DEN: 1 Ljubojevic 6V2, 2/4. Kurajica, Tal, Olafsson 5V2, 5. Smejkal 4 ¥2, 6. Andersson 4 pi. 1 afg., 7/9. Sosonko, Browne, Ree 4, 10. Langeweg 3V2 pl. 1 afg., 11. Dvorecki 3V2, 12. Boehm 2 Vi. MEESTERGROEP: Nikolac (Joe) - Ligterink (Ned) 0-1, Fa- rago (Hon) - Hartoch (Ned) V2->/2, Bellin (Eng) - Kusnir (Isr) 1-0, Marcus (Ned) - Wes- terinen (Fin) 1-0, Boersma (Ned) - Szmetan (Arg) afg., Lehmann (Wdl) - Christians- sen (Vst) 1-0. AFG. PARTIJ ACHTSTE RONDE: Westerinen (Fin) - Bellin (Eng) weer afg. STAND NA NEGEN RON DEN: 1. Bellin 7 pl. 1 afg., 2/3. Nikolac, Ligterink 6V2, 4/5. Farago, Christianssen 5 V2, 6. Lehmann 5, 7. Westerinen 4Vi pl. 1 afg., 8. Hartoch 4V2, 9. Szmetan 3 pl. 1 afg., 10/11. Kusnir, Marcus IV2, 12. Boersma 1 pl. 1 afg. DAMESGROEP: Teodore- scu (Roe) - Vreeken (Ned) V2-V2, Lemacko (Bul) - Belle (Ned) 1 -0, Bruinenberg (Ned) - v.d. Mije (Ned) 1-0, v.d. Gies- sen (Ned) - Vokralova (Tsj) afg., Belamaric (Joe) - Ivanova (Bul) 1-0, Erenska (Pol) - Baumstark (Roe) V2-V2. AFG. PARTIJ ACHTSTE RONDE: Vreeken (Ned) - Erenska (Pol) 1-0. STAND NA NEGEN RON DEN: 1. Lemacko 7V2, 2. Vo kralova 5'/2 pl. 1 afg., 3/4. Be lamaric, v.d. Mije 5V2, 5. Vreeken 5, 6/7. Teodorescu, Baumstark 4 V2, 8/9. Ivanova, Erenska 3 V2, 10. v.d. Giessen 3 pl. 1 afg., 11/12. Belle, Bruin enberg 2 72 (Van onze sportredactie) BEEK De Nederlandse kampioenschappen wielren nen die dit jaar op het bekende Ad-steeg-circuit in het Lim burgse Beek zouden worden gehouden, zijn verhuisd naar een parkoers in het Limburgse Simpelveld. hoedt en Scherz, die beiden in de nabeurt een remise haalden tegen mij - Vinger- hoedt met een serie van drie en Scherz zelfs met een serie van zes- ongeslagen bent ge bleven, dan geloof ik dat je toch wel mag zeggen dat je het kunt. Bovendien heb ik ook nog het nationale record serie met vijftien carambo les, dat later alleen is geëven aard door Henny de Ruyter en Jan Doggen". Popeyus was alleen uiterst nerveus op de morgen voor de finale in de Friesche Club: „Toen las ik zelfs een krant, die veertien dagen oud was. Zo op was ik van de zenuwen. Aan de tafel was dat echter helemaal verdwenen". HEIN GROOTHUIS OSLO - De Noorse kranten hebben maandag in jubelende termen gewag gemaakt van de successen van de nationale schaatsploeg tijdens de strijd om het Europees kampioen schap. Opvallend was over het algemeen de ruimte, die het schaatsgebeuren op de voor pagina's kreeg toegewezen. Arbeiderbladet, Verdens Gang en Dagbladet gingen zelfs zover dat er geen enkel ander wereldnieuws tot de frontpagina's werd toegelaten. Alleen het altijd wat bedacht zame Aftenposten deed het kalmer aan en signaleerde ook politieke ontwikkelingen in het Midden-Oosten. „Nu zijn we het Schenk- complex kwijt", juicht Arbei derbladet in een in rood kader gevatte zeven-kolomskop. En het blad gaat verder: „Einde lijk. Eindelijk is de schaats sport - en dat geldt voor de rij ders en het publiek - van het Schenk-complex af. Op Bislet moest de fenomenale Neder lander immers drie baanre cords afstaan". Verdens Gang richt de blik op Innsbruck en schrijft: „Noorwegen verkeert in een Olympische roes". Daarbij worden dan ook de prestaties van Erik Haker (Alpine ski) en Ivar Formo (Noordse num mers) betrokken. „De Olympi sche winterspelen houden Noorwegen nu al in zijn greep. De resultaten van het wee keinde geven alle aanleiding voor optimisme". Het bladzegt verder: „Stensen was de beste, maar hij won niet. Één hon derdste seconde beter op de 500 meter en Stensen was kampioen geworden". „De Noorse schaatsers ex plodeerden", roept Dagbladet op de voorpagina uit. „Een nieuwe periode is aangebro ken. De tijd van Ard Schenk is voorgoed voorbij". Het blad kwam tot de slotsom dat Stens- jemmet uiteindelijk slechts 6,1995 centimeter op Stensen was voorgebleven. „De vier azen stonden aller minst voor joker", schrijft Af tenposten. „Dat waren nog eens twee gouden dagen voor de Noorse schaatssport. Jesus Christ Superstar kreeg een nieuwe tekst. Optimisme voor Innsbruck is nu zeker niet overdreven". TENNIS - De Nederlander Guido Hornman heeft maan dag tijdens een internationaal tennistoernooi in Helsinki in twee sets verloren van de Fin Matti Timonen. De setstanden waren 6-3, 6-1. Timonen maakte deel uit van het Daviscup-team dat voor de Koning Gustaafbeker uit kwam. OSLO - De Noorse schaats bond heeft de volgende ploeg aangemeld voor de Olympi sche spelen van Innsbruck: he ren: 500 meter: Jan Egil Stor holt, Per Bjoerang, Kay Stenshjemmet, Arnulï Sunde en Joern Didriksen. 1000 me ter: Stenshjemmet, Storholt, Terje Andersen, Didriksen en Kai Arne Engelstad. 1500 me ter: Stenshjemmet, Storholt, Andersen, Amund Sjoebrend, Sten Stensen. 5000 meter: Stensen, Storholt, Sjoebrend, Stenshjemmet en Andersen. 10.000 meter: Stensen, Stensh jemmet, Sjoebrend, Storholt en Yvind Tveter. Dames: Lis- beth Korsmo en Sigrid Dybe- dahl starten op alle afstanden.

de Stem | 1976 | | pagina 13