Horeca Sluis wil geen containers GIDS VOOR W.-Z.-VLAANDEREN UITGEKOMEN 65 JAAR GETROUWD E. Buysse koning Kunst en Genot BzmaSpai zonder prik Green Spot zonder prik Eede St. Jansteen streek Heemkundigen weer actief Hoek Vergadering Kamer van Koophandel Westdorpe Westdorpe Biertapwedstrijd Bridgeavond Luctor blijft op vrijdag BOfh N BlOFMfïJl WÜBJi BB0FB hABll Oostburg Cadzand Sleepschip weer vlot Ook in '76 braderie in Sluis in zeeland Zuiddorpe Breskens DRIEKAMP OP TOPBILJART DE STEM VAN DINSDAG 20 JANUARI (Van onze correspondent) SLUIS - De accommodatie-gids 1976 voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen is de afgelopen week verschenen. Het gaat om een uitgave van de Streek VW West Zeeuwsch- Vlaanderen en geeft een duide lijk en volledig overzicht van alle accommodatie-vormen die in de streek aanwezig zijn. Vo rig jaar werd deze gezamelijke accommodatie-gids voor de eerste keer uitgegeven. Uit de tweede editite zijn de kinderziekten, welke aan de eerste uitgave kleefden, ver dwenen. Vooral de duidelijke kaart van de streek, waarop de ligging van de campings is aangegeven is een belangrijke verbetering. De gids werd vo rig jaar door de vakantiegan gers in west-Zeeuwsch- Vlaanderen goed ontvangen en ook de VVV's, die ermee heb ben gewerkt, noemden de gids een succes. Ongetwijfeld zal de eids ook dit jaar weer goede diensten bewijzen. Dit jaar zullen ook de inlich tingenfolders, die tot nu toe voor iedere VW in West-Zeeuwsch-Vlaanderen afzonderlijk werden uitgege ven, worden gebundeld tot een vakantie- en informatiegids. Daarin zullen ook de gegevens worden opgenomen, die voor heen vermeld stonden in het handige boekje „Tips voor Cadzand", de informatiegids van VW Cadzand, waarvan de uitgifte door deze VW ten be hoeve van de streekgids zal worden gestaakt. Het is de be doeling, dat de nieuwe gids ook verzorgd door de Streek-WV West-Zeeuwsch-Vlaanderen omstreeks Pasen Zal verschij nen. (Van onze correspondent) SLUIS Het merendeel van de Sluisse horeca-ondernemers gaat niet akkoord met de nieuwe regeling voor het ophalen van het bedrijfsvuil, die het gemeentebestuur van Sluis wil invoeren. Tot nu toe werd het bedrijfsvuil van de Sluisse horeca tegelijk met het huisvuil opgehaald. Nu binnenkort een nieuwe vuilnisauto ingebruik wordt genomen, wil het gemeentebestuur voor het op halen van het bedrijfsvuil bij de horeca-ondernemingen gebruik gaan maken van containers en het gebruik van plastic-zakken en vuilnisemmers bij deze bedrijven af schaffen. Volgens de voorgestelde regeling zouden horeca ondernemers zelf de containers dienen aan te schaffen voor een bedrag van ongeveer ƒ800, terwijl per opgehaalde container (inhoud 1000 liter) ƒ12,30 per keer zou moeten worden betaald. Het bestuur van de Horeca- vereniging had zich in een ge sprek met het gemeentebes-' tuur met deze regeling ak koord verklaard. Het meren deel der leden toonden zich echter tijdens een ledenverga dering, in hotel „Ter Kade" niet enthousiast over de nieuwe regelig en wilde, on danks de bezwaren, die hier aan zijn verbonden de oude toestand handhaven. Men vond vooral de kosten te hoog en was ook bevreesd dat men door het accepteren van deze regeling het Sluisse gemeente bestuur het middel in de hand zou geven om door verhoging van het recht, dat voor het op halen per container moet wor den betaald, in de toekomst het nadelig saldo van de rein igingsdienst over de rug van de horeca-ondernemers te verha len. De heer R.Q.P. Minnebo, die de vergadering voorzat, toonde zich teleurgesteld over het standpunt van de meerderheid van zijn collega's. Hij noemde de voorgestelde regeling een aanmerkelijke verbetering. „Thans moeten de meeste be drijven jaarlijks voor honder den guldens plastic zakken kopen", zo stelde hij, „en op de plaatsen, waar de plastic zak ken en vuilnisemmers staan opgesteld is het meestal een smeerboel". Hij sprak boven dien de vrees uit dat door de weigering van een aantal horeca-ondernemers om de nieuwe regeling te accepteren, de kosten van hen, die hieraan wel wensen deel te nemen, be- (Van onze correspondent) SAS VAN GENT - De stich ting Heemkundige Kring uit Sas van Gent, heeft voor de komende maanden weer veel activiteiten op het programma staan. Zo zal op dinsdag 27 ja nuari om 20 uur een lezing ver zorgd worden door de heer P. Brand uit Hulst in het cultu reel centrum „de Speye" te Sas van Gent. Deze lezing heeft als titel „Ontwikkeling van de vesting Hulst". Op dinsdag 24 februari heeft de Heemkundige Kring Sas van Gent een dia-avond gepland. Deze avond zal ver zorgd worden woor de heer P.M. Hilhuys, archivaris van de gemeente Axel en Hulst. De dia's zullen voornamelijk han delen over de natuur en de mo numenten in Zeeuwsch-Vlaanderen en de grensstreek. Ook zal de heer Gilhuys nog dia's tonen van de recente opgravingen in Axel. De avond begint om 20 uur in het cultureel centrum „de Spe ye". Op 9 maart is er opnieuw een lezing in „de Speye", aan vang 20 uur. Deze lezing wordt gehouden door de heer F.A.D. van Nieuwlande uit Nieuw- en; St. Joosland. Het onderwerp: „Fossielen in Zeeuwsch-, Vlaanderen". Bij deze fossie len zijn exemplaren van mil joenen jaren oud. Kerkkoor - Vorige week vond in het Hervormd Kerk centrum te Hoek de oprich tingsvergadering plaats van het „Christelijk Gemengd Zangkoor Hoek". Tijdens de bijeenkomst werd een voorlo pig bestuur gevormd. De repetitie-avonden zijn vast gesteld op dinsdagavond van 20 tot 21.30 uur, eveneens in het Hervormd Kerkcenti i m. hoorüjk zuilen stijgen. Immers bij de kostprijsberekening is uitgegaan van een bepaald aantal op te halen containers en dat aantal zal nu waar schijnlijk niet worden gehaald. Ook de Sluisse wethouder van Openbare Werken J.J. du Fossé betreurde de houding van de meerderheid van de horeca-ondernemers. „Men zal er rekening mee dienen te hou den, dat de bestaande toestand in geen geval kan worden ge handhaafd", zo verklaarde hij. Dat de prijs van 12,30 per opgehaalde container te hoog zou zijn, bestreed hij. „Daar wordt geen cent op verdiend", aldus de wethouder. Hij wilde trouwens eerst het officiële be richt van het bestuur van de Horeca-onderneming afwach ten, alvorens nadere stappen te ondernemen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - Tijdens de eerste vergadering, van dit jaar, die de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Zeeuwsch-Vlaanderen van daag in Terneuzen houdt, zul len een voorzitter en onder voorzitters worden gekozen. Verder houdt de voorzitter zoals gebruikelijk zijn jaarre de. Aan de orde komen verder zaken als het vaststellen van een retributiereglement, het formeren van commissies en het aanwijzen van een lid in het algemeen bestuur van de provinciale V V V. De Grensbollers - Uitslag van de vierde clubbollmg van „De Grensbollers", gehouden bij mevrouw de Geeter-de Vriend te Eede. Er waren 58 boilers aanwezig. De uitslag 1. S. van Parijs-R. Goethals-A. Blondeel; 2. T. Maenhout-R. Dhondt-J. Blondeel; 3. F. Tournois-C. de Croock-F. Rie- teco; 4. R. de Geetere-P. Laridaen-N. de Decker; 5. B. Goeth-E. Minnaert-Th. Voet. Bejaardenbolling - Uitslag van de eerste clubbolling voor bejaarden en invaliden met 48 deelnemers luidt als volgt1J. de Vreeze-L. de Lange-C. van Quekelberghe; 2. O. de Rooze-R. van Rie; E. van Kerkhove; 3. V. Verstrijnge-P. Martens-J. Sierens; 4. R. de Vriend-L. Reijbrouck-C. Mar- clé; H. Pijfferoen-A. Verstraete-R. Reijbroeck; 5. G. Beelaert-R, Raeman-A. Reijbroeck-F. Gijsel-J. Evers-P. Heijndrikx-A. Blondeel-C. Bauwens-R. Claus-A. Breijaert-N. Claeijs-P. Goedgebuur. Huldigingsbolling - P. Goedgebuur werd te Eede ge huldigd, omdat hij zich, niet tegenstaande zijn 75 jaar, „ko ning" van de bejaarden boilers mocht noemen. Namens de boi lers sprak de heer Haegeman zijn gelukwensen uit en over handigde enkele geschenken. Hij wenste de koning nog vele jaren „bollers"-genot toe. Daarna begonnen 54 boilers met een wedstrijd. De uitslag hiervan is 1. P. Haegeman-C. Baouwens-O. de Rooze; 2. E. Lameire-L. de Lange-E. v.d. Kerkhove; 3. P. Goedgebuur- N. Goethals-J. Hol; 4. V. van Quekeleberghe-J. Longeville-R. Raeman-A. Breijaert-A. de Vent-P. Mar tens; 5. E. Marclé-P. Staelens-V. Verstrijnge-N. de Lange-0 de Baets-A. Sierens-,T. Evers-C. Rijckaert en R. i 1. Buurtvereniging - Donderdag 21 januari wordt in het cafeta ria Legrand een bijeenkomst gehouden van de bewoners van de Bernhardstraat en aangren zende straten. Het doel hiervan is het stichten van een buurt vereniging, die zich zal inzet ten voor alle voorkomende feestelijkheden in die buurt. Reeds nu blijkt hiervoor be langstelling te bestaan, want er zijn al verscheidene aan meldingen van leden binnen gekomen. (ADVERTENTIE) (Van een.onzer .1 verslaggevers) TURKEIJE - In de buurt schap Turkeije, tussen Water landkerkje en IJzendijke, heeft gisteren het echtpaar E. de Pauw-De Poorter het feit her dacht dat zij 65 jaar getrouwd waren. Een erg drukke feestdag heeft men er niet van willen maken, ondermeer gezien de leeftijd van beide echtelieden resp. 90 en 85 jaar. Tijdens een in café Turkeije gehouden re ceptie gisteravond kwamen ve len bruid en bruidegom de hand schudden. Onder hen ook burgemeester H. Schipper van Oostburg en de IJzendijkse raad van elf. Deze onder scheidde bruid en bruidegom met de orde van de Azijnhal zen. Een serenade werd ge bracht door de brass-band „Geduld Overwint" uit IJzen dijke. De heer De Pauw, afkomstig van Waterlandkerkje - maar nu al meer dan 80 jaar woon achtig in Turkeije - heeft zijn hele werkzame leven gesleten op het boerenbedrijf van de familie Van der Meulen. In bijna 47 jaar heeft hij daar drie generaties gediend. Het wer ken zit hem overigens nog steeds in het bloed, want ei genhandig wordt de moestuin nog steeds onderhouden. De bruid heeft haar hele leven op Turkeije gewoond. Het echt paar heeft één zoon. Flamingo's - In het vereni gingsgebouw „Concordia" hielden de leden van de konin klijke majoretten-, tamboer en trompetterkorps „De Fla mingo's" een feestavond. Alle leden waren hierbij aanwezig. Na een etentje werden door de nieuwe instructeur van „de Flamingo's" de heer de Wage- naere, enkele films vertoond. Ook kregen de leden beelden te zien van taptoes en shows, alsmede filmopnamen van de carnavalsfeesten in Sas van Gent, Assenede en Zelzate. Bovendien werd nog een gratis verloting gehouden. Tussen de dansjes door kregen de Flamingo-leden nog een trac- tatie aangeboden door het be stuur. Binnenkort wordt een gezellige avond belegd voor de ouders van de leden. Biljarten - De Westdorpse bil jartvereniging „Ons Gennoe- gen" speelt op zaterdag 14 en zondag 15 februari een wed strijd op het groot biljart tegen „Du Commerce" uit Terheij- den. De partijen worden ge speeld in café „Centraal" bij Armane Dehulsters te West dorpe De Westdorpse biljar ters brengen op een nader te bepalen datum een tegenbe zoek aan de Brabanders. IfADVEKTÉNTIE) (Van onze correspondent) IJZENDIJKE - De IJzen dijkse schutter E. Buysse heeft afgelopen vrijdagavond de ko ningstitel 1976 behaald tijdens de jaarlijkse koningschieting van de schuttersvereniging „Kunst en Genot" te IJzendij ke. Aan deze schieting, die werd gehouden in het Hofzicht-theater werd door 28 leden deelgenomen. De heer Buysse won de titel na een kamp over drie ronden tegen zijn concurrent de heer A. Mussche. De koningstrofee, een fraaie beker geschonken door het gemeentebestuur van Oost burg, werd hem op deze avond overhandigd door de voorzit ter van Kunst en Genot de heer L. Groosman. Hierna volgde nog een vrije schieting. De uit slag hiervan luidt als volgt: hoogvogel: G. Doens; eerste zijvogel: Arnold Boerman; tweede zijvogel: L. Groosman, allen lid van Kunst en Genot uit IJzendijke. De meeste kleine vogels werden afgescho ten door J.M. Seegers van Hof- zicht uit Terneuzen. De prijs van de vliegende vogel werd gewonnen door A. Ivens van Hofzicht uit Sluiskil, die deze vogel driemaal afschoot. Dat gebeurde na een kamping over drie ronden tegen E. Buysse en A. Mussche, die de vogel tweemaal naar beneden deden tuimelen. Zaterdag 24 januari houdt de IJzendijkse schut tersvereniging de jaarlijkse teeravond. Tevens zal die dag (Van onze correspondent) AXEL - In café Old Dutch te Axel is een biertapwedstrijd gehouden door de Plattelandse Jongeren Zeeland. Voor deze wedstrijd hadden 40 deelne mers ingeschreven. Ze werden begeleid door disc-jockey L. van Hecke. Voor deze wedstrijd was de belangstelling groot. De win naar van voorgaande keren, Mark Quaak, werd bijzonder aangemoedigd. Dit mocht ech ter niet baten want Roger Vink werd winnaar en ging met de fel begeerde Amstelbeker naar huis. Verdere uitslag: 2. Jan Mol, 3. Piet de Vries, 4. Sanky de Hamer, 5. Mark Quaak. een zogenaamde Marathon- schieting worden gehouden, die om drie uur 's middags be gint. De heer A. Ivens uit Sluiskil is dit seizoen winterkampioen geworden bij de IJzendijkse schuttersvereniging. Hij ver gaarde in de voor dit kampi oenschap gehouden schietin gen, vijf in totaal, met per schieting twintig schoten, 17 punten. Hij ontving voor deze prestatie uit handen van voor zitter L. Groosman een fraaie beker. De verdere uitslag was als volgt: 1. E. Buysse uit IJ zendijke met 9 punten, 3 tot en met 5. M. Soomers uit Terneu zen, J. Wijffels uit Biervliet en Alex Boerman uit IJzendijke met ieder 7 punten, 6. A. Mus sche, 7. A. de Pooter,beiden uit IJzendijke met 6 punten, 8. Ar nold Boerman uit IJzendijke, 9. H. van de Hemel uit Bier vliet, IP. Carlos Boerman uit IJzendijke, allen met 5 punten. (Van onze correspondent) TERNEUZEN - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Terneuzenze bridgever- eniging „Luctor", onder voor zitterschap van de heer L. Simpelaar, is er uitvoerig ge sproken over het verzetten van de clubavond van vrijdag naar maandag. Vooral een groot aantal jongeren en enige han deldrijvende middenstanders voelden hier wel voor. De stemming wees evenwel uit dat 27 leden voor handhaving van de vrijdagavond waren en 25 leden, die de maandagavond prefereerden. Op 11 september herdenkt Luctor, die thans ruim tachtig leden telt, zijn zilveren jubi leum. Dit feit wordt op die dag o.a. herdacht met een receptie, diner voor de leden en bal. Bij die gelegenheid wordt een spe ciale feestkrant uitgegeven, waarin het wel en wee van Luctor is opgenomen. Me vrouw Voorhans, die gedu rende vele jaren secretaresse was, zal deze krant verzorgen. Van harte, grote broer. Zet ze in de bloemen, al die lieve mensen i Kies bij uw Fleurop bloemist uit het Bloemboek met 175 voorbeeldige arrangementen. Gratis minifoldernü verkrijgbaar Fleurop Intertlora garandeert uw bestelling. Koninginnegracht 135, Den Haag Plattelandsjongeren - De afdeling West Zeeuwsch Vlaanderen van de platte landsjongeren zuid heeft in ho tel Du Commerce te Oostburg een feestelijke bijeenkomst verzorgd. Joop Basting, de voorzitter, memoreerde in zijn openingswoord enkele activi teiten van het voorbije jaar. Daarna werd er een, door een aantal leden in elkaar gezette revue opgevoerd. Deze behan delde de milieuvervuiling, zoals het lawaai, landschap spark, de vervuiling door het huishouden, wasmiddelen, door fabrieken en tenslotte, maar niet op de laatste plaats, de milieubelasting. Zowel de revue als de daarna opge voerde klucht in drie bedrijven van Ewout Speelman, „Meisjes op zicht" oogstten bij de onge veer driehonderd aanwezigen veel bijval. Het toneelstuk werd door een jury beoordeeld, die zal uitmaken welke clubs kunnen deelnemen aan de fi nale in Roosendaal, die in maart plaats heeft. De avond werd besloten met een bal en een verloting. Kerstboomverbranding- Op het Cadzandse strand, nabij hotel De Wielingen, werden zaterdagavond enkele honder den kerstbomen verbrand, on der toezicht van de plaatselijke brandweer, 's namiddags kon den kinderen en ouderen mee doen aan hardloopwedstrijden' en ook was er voor ieder een wandelwedstrijd georgani seerd. Met een en ander kon den leuke prijzen worden ge wonnen. Na afloop was er ge legenheid om zich te goed te doen aan de ruim duizend olie bollen, die nijvere handen on dertussen gebakken hadden. X x (Van onze correspondent) ST. PHILIPSLAND - TER NEUZEN - Het Belgische sleepschip Uranus, dat met 1100 ton zeer brandbaar Alpha Oliveney op weg was van Rot terdam naar Gent en zondaga vond- bij Anna Jacobapolder omhoog liep, is zondagmorgen om twee uur weer vlot geko men. Bij hoog water kon het vrij gemaakt worden door de eigen sleper Anjo met behulp van de „Zeeland" en Cobi M" van de sleepdienst Muller uit Terneu zen. Aanvankelijk werd er ge vreesd dat het schip kon bre ken, ten gevolge waarvan de brandbare chemicaliën zich konden verspreiden. Bij on derzoek bleek het schip vlak en gestrekt te zitten, hetgeen be tekende dat er voor plooien of breken geen direct gevaar be stond. Het schip is inmiddels op zijn bestemming, Gent, aangekomen. (Van onze correspondent) SLUIS - Ook dit jaar zal in Sluis weer een braderie wor den gehouden. In een gezame lijke vergadering van de bestu ren van Middenstandsvereni gingen, de afdeling Sluis- Retranchement van Horeca Nederland en de WV, belegd door het actie-comité „Hier is. Sluis" werd de uitslag bekend gemaakt van een enquête die onder de deelnemers van de bradierie 1975 werd gehouden. Het merendeel der deelnemers oordeelde, dat de zakelijke re sultaten van de barderie 1975 beter waren dan het vooraf gaande jaar. Ruim 90 procent van de deelnemers gaf te kennen, dat ook in 1976 een braderie in Sluis dient te worden gehou den. Er waren stemmen opge gaan om de braderie in de toe komst niet meer te doen sa menvallen met de jaarlijkse kermis. Uit de uitslag van de enquête valt echter duidelijk op te maken, dat dit standpunt niet veel bijval vindt. Er werd dan ook besloten om ook in 1976 een vijfdaagse braderie te organiseren van 23 tot en met 28 juni. Het Actie-comité „Hier is Sluis", gaat op korte termijn verdere plannen uit werken en deze voorleggen aan d'e gecombineerde ledenverga dering van de bij de organisa tie betrokken verenigingen. Deze moeten hun fiat aan de plannen geven. BERGEN OP ZOOM Roxy -20.00 u.: Once uhon a time in the west, 14 jr. De Stoelemat, Westersingel 20 - Europese Ruimtevaart- tentoonstelling. Geopend: ma. t/m vrij.10-22 uur, zat. 10-18 u.; zond. 14-18 u. (t/m 1 febr.). GOES Grand - 20.00 u.: Aardbe ving, 14 jr. Museum voor Noord- en Zuid-Beveland - Kerstexposi tie „Nuances" tekeningen van F. Minnaar, J. Th. Wonderhem Bejaarden - Een zeventigtal bejaarden heeft gemerkt dat de Jeugdraad hen niet vergeet. Een prachtige middag hebben zij gehad die geopend werd door voorzitter H. de Meul. In zijn welkomstwoord herdacht deze de plotseling overleden mevrouw Matthijs De middag werd begonnen met twee spel letjes bingo, geleid door mees ter Van Damme. De hoofdprijs-winnaars waren de heer H. Coone en mevrouw Van Wijck. Het programma werd vervolgd met een dia-' vertoning door de heer Van Wijck, die speciaal Zuiddorpe op dia's heeft gezet. Het ap plaus dat de heer Van Wijck ten deel viel, bewees dat de aanwezigen onder de indruk gekomen waren. Er werd ook gedobbeld voor 41 jonge ha nen. Na dit geheel werd er nog een verloting gehouden ge wonnen door ae heer P. de ■Bruijne, die namens de bejaar- denbond een dankwoord uit sprak aan het adres van de jeugdraad. Judo - De judo sportvereniging Breskens heeft zijn jaarvergadering ge houden en voorzitter P. Pielaat moest, evenals voorgaande ja ren de geringe opkomst be treuren. Het jaarverslag van secretaris J. de Boer gaf mel ding dat de vereniging op het ogenblik 80 leden telt. Vervol gens werd het financieel jaar verslag voorgelezen door pen ningmeester H. Verhage. Hier uit bleek dat de vereniging ge noodzaakt is de contributie te verhogen, mede door verho ging van de zaalhuur en een hogere uitkering aan leer- kraqht Scheevers. De aftre dende bestuursledn M. van Iwaarden en J. de Boer waren- niet herkiesbaar. De heer de Boer werd bereid gevonden te blijven totdat een nieuw be stuurslid voor hem gevonden is. Met algemene stemmen werd de heer H. Fenijn geko zen in plaats van de heer Van Iwaarden. De voorzitter dankte de scheidende leden voor de bijdragen die zij steeds in de afgelopen jaren aan de vereniging hebben getoond. Harmonie - In ons berichtje over de uniformenactie voor tamboers en majoretten van de Steense harmonie St. Jan is een nulletje weggevallen. De nieuwe pakken kosten in to taal geen 1100, maar 11.000. gulden. Vandaar al die acties, die men wil gaan voeren. en C. Kraak (tot 31 jan.). Prins van Oranje - 20.00 u.: De snob door Toneelraad Rot terdam. HULST De Koning van Engeland - 20.00 uur: „De Tien Geboden", a.l. 20.30 uur: „In Tirol gaat de ontucht vrolijk verder", 18 jr. MIDDELBURG City - 20.00 u.: The last de tail, 18 jr. Kuiperspoorttheater -18.00 u.: Workshop Jazz Big Band. Vleeshal - Expositie van Grafiek/Posters uit Polen (t/m 15 febr.). OOSTBURG Ledeltheater - 20.00 „Flossie, Venus uit Zweden", 18 jr. TERNEUZEN Luxor - 20.00 u.: „Vurige vrouwtjes vol verlangen", 18 jr. Galerie des Beaux Arts, Zand straat Johan Koopmans ex poseert schilderijen. Geopend werkdagen van 10.30-18.00 uur, zondag van 13.00-17.00 uur. Maandag, gesloten, (t/m 21 jan). VLISSINGEN Alhambra -20.00 u.: „Turks fruit", 18 jr. (Van onze correspondent) WESTDORPE - In de zaal van „Het Oud Raedhuys" bij J. van de Goes-Pluijm, te West dorpe werd een vergadering gehouden van de besturen van de topbiljartsclubs uit de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone. Aanwezig waren afgevaardig den van de verenigingen uit Philippine, Sluiskil en West dorpe. Het enige agendapunt was de organisatie van een on derlinge kamp op het topbil- jart. Besloten werd om het ijzer te smeden terwijl het heet was, en onmiddellijk van start te gaan met de voorbereidingen voor de aanstaande driekamp. Van de drie verenigingen zullen zes spelers worden uitgenodigd om deel te nemen. De eerste keer zullen de achttien topbil- jarters elkaar ontmoeten op zaterdag 31 januari in de zaal bij de heer Dallinga te Sluiskil, de tweede speelavond is gep land op vrijdag 13 februari in de zaal „Het Oud Raedhuys" te Westdorpe, waarna een week later, vrijdag 20 februari in Philippine de laatste wedstrij den van deze driekamp worden gespeeld. Het doel van deze uitwisselingen is de onderlinge vriendschapsbanden nog te verstevigen. Er wordt gespeeld volgens competitieregelement. De winnaar van de driekamp ontvangt een fraaie herinne ringstrofee, in de vorm van een wisselbeker. (ADVERTENTIE) DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B V Editie Zeeland RAYONKANTOREN: TERNEUZEN, Nieuwstraat 9. tel. 01150-7920 (4 lijnen). HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen), GOES: Klok straat 4, tel. 01100-28030 (3 lijnen). KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: Maandag t.m. vrijdag van 19.00-20.00 uur, tel. 076-122341. Zondag van 20.00-22.00 uur, tel. 076-122341. BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsch-Vlaanderen: tel. 01140-3751, Midden-Zeeland: tel. 01100-14944. REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S.C. Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel 01150-5745. Algemeen redacteur Zeeland drs. J. Bouwmans, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-28030, privé Zuidvliet- straat 53, Goes, tel. 01100-28138 redacteur Midden-Zeeland: G. van Berkel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-28030, privé Voorburcht 37, Kapelle, tel. 01102-2320. Redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone: P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9 Ter neuzen, tel. 01150-7920, privé Noordstraat 45, Hoek, tel 01154-1556. Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen: H Postma, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140-3751, privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel. 01140-4159. Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm. Melkweg40, Oostburg, tel. 01170-3370, foto-journalist voor Zee land. C.J. de Boer, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel 01150-7920, privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel 01150-3137, sportredactie Zeeland: A. Koomen, Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155-2594. ABONNEMENTEN- EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: W. Hendrikx, tel. 01140-3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu, tel. 01150-5839

de Stem | 1976 | | pagina 4