Hele dag feest bij bejaarden in t Verlaet Duivenep „Reisduif" Personeel ue Schelde geeft voor he Steire NKV klaar voor aktie behoud ziekenhuis SECRETARIS NCR HOOFDPLAAT LEGT ZIJN FUNCTIE NEER voor Axel streek Club voor jazz - liefhebbers opgericht in Terneuzen affiches Groeiend Campagne Duivenshow „Luchtbode Dorpszelfonderzoeke in Biervliet werken aan enqête rs Terneuzen Filmliga draait Milieu du monde Negatieve gevolgen spaar - bekkens Bavoschool Oostburg mag verbouwen Sluiskil Bijdrage voor carnaval in 's -Heerenhoek 06 STEM \&N DONDERDAG 15 JANUARI (Van een onzer verslagge vers) TERNEUZEN - Terneu zen heeft sinds kort een ei gen jazzclub. Doel van de club is om de leden zoveel mogelijk van de jazzmuziek te laten genieten. Het idee achter de oprichting is: het smeden van een hechte band tussen het Zeeuws- Vlaamse jazzpubliek onder ling. De initiatiefnemers zijn de leden van het be stuur van de stichting „Jess". Deze stichting zette tot nu toe een groot aantal muzikale evenementen op touw, maar hield zich voornamelijk met de organisatorische zaken bezig; het jaarlijkse Schelde Jazz Festival én vele concerten. Door de vele geslaagde optre dens van jazz-orkesten in Ter- neuzen gedurende de afgelo pen jaren voelde het stich tingsbestuur zich mans genoeg om voor dit seizoen een ambi tieus programma op te stellen. Er zou iedere maand op vrijda gavond een concert plaatsvin den. Spoedig na de start van de serie concerten bleek echter, dat de publieke belangstelling met was, wat men er van ver wacht had. Volgens Hans Zuiderbaan, mede-initiatiefnemer voor de jazzclub „Jess Terneuzen" was een wat te eenvoudig opgezette publiciteit mede de oorzaak van het wegblijven van het pu bliek. Zuiderbaan.' „Affiches zeggen niet zoveel. We gaan nu aan de leden van de club aan kondigingen sturen van con certen, met informatie over de orkesten die optreden. De mensen komen pas als ze goed weten, wat er te gebeuren staat. De jazzclub is tot stand gekomen om het publiek meer deelgenoot te maken" Naar zijn mening is het niet zo, dat <^e bel tl no moor jazz afneemt Het tegendeel is vol gens hem juist het geval. De landelijke belangstelling en ook die in West-Europa groeit, aldus Zuiderbaan. De jazzclub is trouwens niet van plan om tiet wat activiteiten betreft al leen bij nonerten te laten. Het ligt in de bedoeling, dat er ook platen-avonden en lezingen georganiseerd worden. Verder krijgen de leden van de nieuwe club, behalve de informatie over die in Terneuzen komen optreden, ook maandelijks het eigen clubblad en hei blad ..Jazz Press" toegestuurd. Dit blad verschijnt zo'n twintig maal per jaar. Verder gaan de gedachten van de oprichters van de club er naar uit, om de aktiviteiten naast de concerten (lezingen en platenavonden) wat meer te spreiden in Zeeuwsch-Vlaanderen, zodat net jazz-publiek dichter bij huis aan haar trekken kan ko- Begin februari gaat deze club „Jess Terneuzen" een bliksemcampagne op touw zet ten om de aandacht op haar ac tiviteiten te vestigen. Zo krij gen 350 potentiële leden in formatie toegestuurd. Boven dien staat er voor vrijdag 13 februari een optreden van .The New Orleans Reeeeeeee- band" in Porgy en Bess oji het programma. IN de nacht van 12 op 13 ja nuari is op het terrein van de grintwasserij aan de buitenha- en van Vlissingen 1150 kg oud ijzer gestolen. Het ijzer was ei gendom van de grintwasserij. o o C7 De bewoners van 't Verlaet lieten het zich yoed smaken (Van onze correspondent PHILIPPINE - De postdui venvereniging „De Reisduif" hield in „de Meerpaal" een verenigingstentoonstelling waarvoor 233 duiven waren ingezonden. Als keurmeester fungeerde de heer J. ICoch uit Terneuzen. Succesvol was de liefhebber F. de Mul die drie maal een eerste prijs verkreeg bij de jonge duiven en jaarlin gen. Bij de klasse late duiven was het A. Rammel oo die tweemaal eerste werd. Er werd ook een bonnenver- koop gehouden, waarbij de duurste bon zeventig gulden opbracht. Tijdens een gezellige avond werd er voor de leden een kaarting gehouden en kon men deelnemen aan het dob belspel. Verder werden door de oud-voorzitter, de heer Bom- belijn aan de kampioenen van 1975 de bechikbaar gestelde bekers uitgereikt. Uitslag tentoonstelling: Oude doffers: 1. F. Roegiest, 2 en 5. A. Gommers, 3. A. Ram- meloo, 4. S. van Hoeve. Oude duivinnen: 1. J. dö Mul, 2. B. Siben, 3. H. van de Hemel, 4. W. Lauret, 5. G. Onderdonck. Jaarling doffers: 1. L. Taal man, 2. F. de Mul, 3. G. Begijn, 4. L. Breepoel, 5. H. van de Hemel. Jaarlingduivinnen: 1. 2 en 3. F. de Mul, 4. F. Roegiest, 5. B. Siben. Jonge doffers: 1 en 3. F. de Mul, 2. J. de Mul, 4. G. Onderdonck, 5. A. Ploegaert. Jonge duivinnen: 1. F. de Mul, 2. A. Rammeloo, 3. B. Siben. 4. J. de Mul, 5. G. Onderdonck, Late doffers; 1. A. Rammeloo, 2. A. de Groote. 3. F. Roegiest, 4. L. Breepoel, 5. P de Jonge. Late duivinnen: 1 en 2. A. Rammeloo, 3. F. de Mul, 4. L Moerman. 5. P. de Jonge sr. (Van onze correspondent) KRABBEND! JKE De januari in het cultureel cen trum te Krabbendiike een ver enigingstentoonstelling. Ver wacht wordt, dal hiervoor zo'n tweehonderd duiven zullen worden ingezonden, die wor den gekeurd door de heer J Jopse uil Middelburg. De ten toonstelling is voor het publiek geopend vanaf 14 uur. Om 16 uur begint een verkoop van 26 tentoonstellingsduiven van de bekende Brabantse liefhebbei C. van Loon uit Hoeven, (Van een onzer verslaggevers) BIERVLIET - De Biervlietse werkgroep die zich bezighoudt met het zogeheten „dorpszel fonderzoek" werkt op dit mo ment hard aan de totstandko ming van de enquete, die in zicht moet geven in de wensen en verlangens van de dorpsbe woners. De afgelopen maan den werden tijdens een serie bijeenkomsten een aantal mo gelijke problemen in Biervliet besproken. Aan de hand ervan zijn nu een tweehonderd vra gen opgesteld, die nu uitge zocht worden. Het is de bedoeling dat er uiteindelijk voor de enqu'te zo'n dertig vragen overblijven. Vanavond vergadert in het voormalige raadhuis van Bk v- vli'et'de werkgroep onderdeel "an het grotere geheel, die zich bezighoudt met iiet uitzoeken van de vragen. Deze kleinere werkgroep bestaat uil tien per sonen. De groep brengt in de loop van februari rapport over haar vorderingen uit aan de groep van zo'n dertig man, die als geheel het dorpszelfonder zoek voorbrereidt. De enquête-Vragen gaan in grote trekken over een drietul onderwpern: 1. het buurthuis „De Pereplu", de activiteiten die er plaatsvinden de staat waarin het buurthuis verkeert. 2. Contacten tussen de bewo ners van het dorp, de bejaar den en de rest van Biervliet, kontakten tussen het buur thuis en de bevolking en con tacten tussen de nieuwkomers in Bienliet. en de geboren en gelogen dorpelingen. 3. Activi teiten van verenigingen (Van onze correspondent) WESTDORPE - De bejaarde bewoners van '1 Verlaet in Wesl- dorpe hebben gisteren de bloemetjes eens flink buiten gezet. Ter gelegenheid van het twaalfenhalf-jarig bestaan van het bejaar dentehuis 't Verlaet bouwden ze een feest, dat een hele dag duur de. Het jubileumfeest begon 's morgens met een eucharistievering, muzikaal opgeluisterd door het parochieel dameskoor. Vervol gens kwamen bewoners, bestuur en medewerkers in de recreatie zaal van het tehuis bijeen voor een koffiemaaltijd. Tijdens een toespraak, sprak voorzitter J.H.B. Puijiaert, de hoop uit, dat het feest nog lang in de herinnering zou blijven. Ook gaf hij een chronologisch onverzieht van het ontstaan van 't Ver laet en de geschiedenis van het tehuis tot op de dag van gisteren. Namens de bejaarden van het tehuis sprak mevrouw Van Waes een dankwoord uit. 's Middags volgde er een drukbezochte recep tie. In het begin van de avond bracht het muziekkorps „Eikels Worden Bomen" een stevige serenade aan de bewoners van het tehuis. Later op de avond verzorgden de bewoners zelf een amu sementsprogramma met zang, muziek en voordracht. (van onze correspondent) SLUISKIL - Tijdens de ko- ningschieting van de schut- tersmaatschappij „Dallinga" te Sluiskil is K. van Biezen tot koningschutter gekroond. Van Biezen behaalde de titel in de tweede ronde. Er namen 26 le den van de club deel. Na de ko- ningschieting was er een pun- tenschieting waarbij de hoge. \ogel, evenals beide zijvogels afgeschoten werden door I). de Jong uit Terneuzen. De extra vogel was voor P. Scheele uit Sluiskil. De meeste vogels vijf stuks, voor E. Fermont, M. Dal linga, J. F opma en A. Bruicker. Na de schieting vond de hul diging van de koning plaats. De heer Van Biezen mocht de versierselen uit de handen van voorzitter P. Luycks ontvan gen. De heer A. Luycks trok zich even later terug als voor zitter vanwege zijn werk zaamheden. De leden kozen J. Ilemelsoet als nieuwe voorzit ter. Ook werd hel bestuur uil- gebreid met twee leden: mejuf frouw II. Scheele en E. Ilemel soet. CLINGE - Het personeel van de scheepswerf De Scheldt heeft een deel van het vakan tiegeld afgestaan voor hel zwakzinnigeninternaat Dc Sterre in Clinge. Maandag komt onderne mingsraadslid -Van Geideren het spelmateriaal overhandi gen, dat van het geld is ge kocht. Het spelmateriaal is speciaal voor geestelijk ge handicapten ontwikkeld. Cursussen - In het buurthuis „De Soete Inval" is bij een aan tal cursussen nog ruimte voor nieuwe deelnemers. Boetseren en houtsnijden is inmiddels al van start gegaan. Andere cur-' sussen zijn bloemschikken, houtsnijden, weven en wan dkleden maken. Per cursus is een minimum van twaalf deel nemers nodig. Inlichtingen over de bedoelde cursussen kunnen verkregen worden in het buurthuis Beelhovenstraal 32-34. tel. 5688.# Nieuwe bedrijven - Bij de Kamer van Koophandel en Fa brieken zijn de volgende nieuwe bedrijven ingeschre ven: A.A. Haers, kruideniers- bedrijf te Philippine; firma Vercouteren en zoon, land bouwbedrijf te Sluis; coan oil aardolieprodukten b.v.. benzi nestation en kleinhandel in snoepgoed te Terneuzen: Silva, glazenwassersbedrijf te Axel; F.P.C. de Nijs, landbouw- en loondersbedrijf te Vogelwaar de. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN - De Terneu- zense Filmliga draait vandaag 15 januari de film „Le milieu dn monde" van de cineast Alain Tanner. De plaats van de vertoning is het Luxorthealer De film begint om 20 uur. „Le milieu du monde" is het verhaal van een ambitieuze in genieur van een bedrijf in op komst. Hij is tevens kandidaat voor het parlement van een Zwitsers kanton. Tijdens een verkiezingsbijeenkomst ont moet hij een Italiaans dien stertje. De film schildert het ontstaan, maar ook het vastlo pen van de verhouding tussen de mensen. (Van een onzer verslaggevers) SLUISKIL - De NKV- afdeling Sluiskil is gereed om met andere NKV-afdelingen in de kanaalzone een aktie op touw te zetten voor het behoud van het Elisabethziekenhuis te Sluiskil. De Sluiskilse NKV- ers hebben steun toegezegd gekregen van de zuster- afdelingen. NKV- afdelingssecretaris van Sluis kil F. Saerens deelde dit deze week tijdens een-vergadering van het NKV-Sluiskil mee. Hij deed zijn aankondiging, nadat er door de aanwezigen vragen waren gesteld over 'ak tiviteiten rond het eventuele samengaan van het Sluiskilse en het Terneuzense ziekenhuis. Men vroeg zich af wat het NKV zou gaan doen, als het zieken huis werkelijk verdwijnt. Ei zouden dan zo'n tweehonder dveertig arbeidsplaatsen in het geding komen. De uitspraken van premier Den Uyl over het gedeeltelijk intrekken van kinderbijslag bleken ook in Sluiskil enige opschudding te hebben ver oorzaakt. Oud- afdelingsvoorzitter C. Compiet constateerde: „Die uitspraken waren niet voor de poes. We hebben nu een rooie regering en die was altijd goed voor dc arbeiders, maar het lijkt erop. dat nu een wassen neus is ge worden". Ook het federatiegebeuren van NKV en NW maakte de heer Compiet bezorgd. Hij zei erover: „Zolang er sprake (Van onze correspondentj AXEL - Het gemeentebes tuur van Axel werkt momen teel aan de samenstelling van een nieuwe, gemeentelijke in formatiegids. Daartoe zijn alle op de secretarie bekende be sturen van instellingen en ver enigingen aangeschreven, met het verzoek eventuele wijzi gingen mee te delen. Mogelijk zijn er dit jaar nieuwe vereni gingen of instellingen bijge komen. De besturen hiervan dienen uiterlijk 20 januari de naam van de vereniging of in stelling en het adres van het secretariaat bij de gemeente op te geven. Het voorlichtingsor gaan voor 1976 van de ge meente verschijnt omstreeks 1 maart. blijft van een federatie, blijven we onszelf, maar als we toege ven aan een fusie, dan wordt het heel wat anders, dan gaat het onze bond geld kosten". Tijdens het huishoudelijk deel van de bijeenkomst kozen de aanwezigen met een ruime meerderheid van stemmen F. Bauwens opnieuw als hun voorzitter. De herkozen voorzitter deelde mee, dat er plannen zijn voor een tweetal feestavonden; op 30 januari en op 26 maart. Het ligt in de bedoeling, dat deze twee avonden georgani seerd worden in samenwer king met de Centrale Volks bank. Voorlopige programma-punten tijdens de avonden in café Dallinga zijn bingo en een dia-vertoning. (Van onze parlementaire redacteur) DEN HAAG De aanleg van een aantal spaarbekkens ten behoeve van de drinkwater voorziening in de provincies zal een aantal negatieve gevol gen hebben voor natuur en mi lieu. waterhuishouding en landbouw. Dat blijkt uit een brief, die minister Gruyters (Ruimte lijke Ordening) aan de Tweede Kamer heeft gezonden naar aanleiding van zijn struktuur- schema drinkwatervoorzie ning- Het spaarbekken Zeeland bestaat uit twee projekten: de Grevelingen en het bekken bij St.-Philipsland. Wat het eerste projekt betreft: nadelige effek- ten kan dit plan hebben voor de waterhuishouding, het na tuurlijk milieu, terwijl de ge volgen voor landschap en re creatie zeer negatief zullen zijn. Positieve effekten zijn vooralsnog niet aan te geven. Het geplande bekken bij St.-Philipsland is in een nog zo vroeg stadium, dat de minister zich daar zeer vaag over uit laat. Positieve effekten heeft hij vooralsnog niet kunnen ontdekken, wel enkelenegatie- ve, voornamelijk met betrek king tot de landbouw, natuur lijk milieu en landschap, op de waterhuishouding zal dit pro jekt geen invloed hebben. (Van een onzer verslaggevers) HOOFDPLAAT - De (kleine) afdeling Hoofdplaat van de N.C.B. heeft in cal'é Ma- reus de algemene jaarvergade ring gehouden. Naar aanlei ding van de uitslag van de be stuursverkiezingen heeft af tredend secretaris- penningmeester F. van Wijns- bergen gemeend zijn functie definitief te moeten neerleg gen. Hoewel vooral geen kandi daten voor deze functie waren voorgedragen, bleek de heei Van Wijnsbergen bij de vrije stemming niet cle nodige meer derheid te hebben behaald, waarna hij zich terugtrok. Als nieuw bestuurslid werd gekozen de heer L. Cammaert. Het bestuur' zal volgende week woensdag tijdens een vergade ring beslissen op welke wijze de vacature van secretaris penningmeester vervuld moet worden. Enkele bestuursleden, waaronder voorzitter R. Calon. voelen er voor iemand van bui len de standsorganisatie aan te trekken. Op de jaarvergadering werd vervolgens gesproken dooi dijkgraaf J. Becu van het wa terschap Het Vrije van Sluis, die een inleiding hield over de ingevoerde wet Verontreini ging Oppervlaktewateren en de gevolgen hiervan. De lezing werd toegelicht met dia's, die werden vertoond door de heer De Vries. De sociaal-economisch voor lichter van de N.C.B. de heer C Rops besprak het voorontwerp bestemmingsplan Duiteng'e- bied van de gemeente Oost burg. Na afloop van het huis houdelijk gedeelte keerden de aanwezigen terug naar- hun bedrijven voor noodzakelijke werkzaamheden, 's Avonds kwam men om 20 uur weer bij een voor de traditionele serie- kaarting, waarbij taarten en dozen sigaren te winnen wa ren. Voorzitter R. Calon deelde nog mee dat de jaarlijkse ge zinsdag van de N.C.B.- afdeling Hoofdplaat dit jaar op 28 januari zal plaatsvinden. BERGEN OP ZOOM Roxy -20.00 u: Once upon a time in the west, 14 jr.' Markiezenhof - Expositie „Aanwinsten 1975" t.m. 18 jan. Geopend dag. van 14.00- 17.00 uur. „De Stoelemat", Westersingel 20 - Europese Ruimtevaarttentoonstelling. Geopend: ma. t.m. vrij.; zat. 10-18 u.: zond. 14-18 u. (t.m 1 febr.). GOES Grand - 20.00 u. Aardbe ving, 14 jr. De Veste - 20.30 u: Contes immoraux van W. Borowczijk. Museum voor Noord- en Zuid-Beveland - Kerstexposi tie „Nuances" tekeningen van F. Minnaar, J. Th. Wonderhem en C. Kraak (tot 31 jan.) MIDDELBURG City - 20.00 u: The last de tail, 18 jr. Zeeuws Museum - Kunste naars in Zeeland. 1900-1975 (tot 17 jan.). Rijksarchief-Ex positie boeken en archivalia over „De geschiedenis der Doospgezinden in Zeeland" alsmede portretten, voorwer pen en afbeeldingen daarvan (t.m. 17 jan.). TERNEUZEN 'T Galerie des Beaux Arts - Zandstraat Johan Koopmans exposeert schilderijen. Ge opend werkdagen van 10.30- 18.00 uur, zondag van 13.OO IT.00 uur. Maandag, gesloten t.m. 21 jan.). VLISSINGEN Alhambra -20.00 u. Riland aan het eind van de wereld, a.l Burgerzaal Stadhuis - 20.00 u: Lezing door W. V/. Wijn- hardt. „Enkele genootschap pen van Kunsten en weten schappen in de tweede helft van de 18e eeuw". ANTWERPEN Kon. Ned. Schouwburg 20.00 u: Driemaal Kerstmis, Fakkelteater -20.30 u: Vivï- seks. Meirteater - 20.30 u: Ri chard Houtepoot. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG - De r.k. basis school Sint-Bavo in Oostburg mag verbouwd en nitgebreia worden. De ministeriële goed keuring voor de bouwplannen is onlangs afgekomen. Dit deelde dinsdagavond het hoofd der school de heer J. Steijaert mee tijdens de verga dering van de oudervereniging van de school. De uitbreiding van de school omvat een 7 de leslokaal, nieuwe toiletgroepen, een gro tere gemeenschapsruimte, een nieuwe toegang tot de school en een lerarenkamer. Gehoopt wordt dat eind april, begin mei met de werkzaamheden be gonnen kan worden. Op de vergadering hield de heer W. Staelens een lezing over het onderwerp „Wereldo riëntatie" en wat dat voor de school kan betekenen. Bij de Sint-Bavoschool worden dit jaar in dit kader door de klas sen 2 tot en met 6 een drietal projecten uitgewerkt. Het be treft „Kleding", „Waar wij wonen" en „De Tuin". De ervaringen met het twee jaar gelden ingevoerde niveau- lezen werd door de heer Steij- aert zeer gunstig genoemd. Momenteel zijn ook ouders bij dit onderwijsproject inge schakeld, maar de onderwijs krachten kunnen nog assisten tie van ouders gebruiken. Ge gadigden, die op vaste dagen en uren beschikbaar moéten zijn, kunnen contact met de heer Steijaert opnemen. Bij de bestuursverkiezingen werden met overweldigende meerderheid de dames Verha gen en Weterings gekozen in de vacatures ontstaan door het vertrek van de heer Van Waes en de heer Roovers, die niet herkiesbaar waren. Bij deze stemming verkreeg mevrouw Van Kuijk 16 stemmen. De heer Steijaert dankte de heer Roovers voor de goede dien sten als bestuurslid bewezen aan de school. He1 financieel jaarverslag 1975 en de begroting 1976 werden zonder hoofdelijke stemming vastgesteld. Schieting - Aan de schieting bij café Dallinga te Sluiskil namen 49 schutters deel. De uitslag: hoge vogel: C. Stoffels uit Terneuzen; eerste zij vogel. P. Snoeys uit Sluiskil: tweede zijvogel: E. Fermont uit Sluis kil; extra hoogvogel: P. Lam mens uit Assenede; vliegende vogel: C. Stoffels uit Terneu zen; meeste vogels (3): P Scheele uit Sluiskil en P. Obrie uit Zandstraat. Volgende schieling is op zaterdag 24 ja nuari in café Dallinga om 15 uur. Karabijnschieting - Op zon dag 18 januari houdt de kara bijnclub „Winnetou" een schieting in café Dallinga te Sluiskil. De aanvang is om 19.30 uur. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND - De evenementencommissie van de gemeente Borsele heeft beslo ten de stichting De Koenkelpol te 's-Heerenhoek een bijdrage van 1.350.- te verlenen in de kosten van het carnaval 1976. Het verzoek van de leidei van het in Léwedorp gehouden St.-Nicolaasfeest om een bij drage in de kosten van dit feest, werd door de commissie afgewezen. De evenementen commissie baseerde deze af wijking nl. op de overweging dat voor een bijdrage uit het evenementenfonds slechts evenementen van meer dan plaatselijke betekenis in aan merking komen. Een zuiver plaatselijk St.-Nicolaasfeest valt dus buiten de termen voor subsidiëring voor de even ementencommissie. Op grond van dit principe-standpunt was de commissie van oordeel, dat voortaan ook geen bijdrage dient te worden verleend in de kosten van het muziekfestival te 's-Heerenhoek. De even ementencommissie, onder voorzitterschap van wethou der P. Peeters, is van mening dat voorkomen dient te wor den dal verkapte gemeente lijke subsidies worden ver strekt voor activiteiten van verenigingen, die reeds uit an deren hoofde subsidie ontvan gen. DAGBLAD VOOR ZUIDWEST NEDERLAND Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.\ Editie Zeeland RAYONKANTORE N TERNEUZEN, Nieuwstraat 9, tel. 01150-7920 (4 lijnen) HULST: Steenstraat 14, tel. 01140-3751 (3 lijnen), GOES: Klok straat 4, tel. 01100—28030 (3 lijnen) KANTOORUREN: Maandag t.m. vrijdag 8.15-12.30 en 13.30-17.00 uur BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Breda: Maandag t.m. vrijdag van 19.0tl-2U.00 uur, te: 076-122341. Zondag van 20.00-22.00 uur. tel. 076-122341 BEZORGKLACHTEN: Zeeuwsen-Vlaanderen: tel. 01140-875). Midden-Zeeland tel 01100-14944. REDACTIE: Chef Zeeuwse redactie: S.C. Augustijn, kan.toor Nieuwstraat 9 Terneuzen. tel. 01150-7920, privé Lorentzlaan 50, Terneuzen, tel. 01150-5745. Algemeen redacteur Zeeland drs. J. Bouwmans kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 0) 100-28030, privé Zuidvliet- straal 53, Goes, tel. 01100-28138 redacteur Midden-Zeeland' G van Berkel, kantoor Klokstraat 1, Goes, tel. 01100-28030, privé Voorburcht 37, Kapelle, tel. 01102-2320. Redacteur voor Terneu zen en Kanaalzone; P. de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9 Ter neuzen. tel. 01150-7920, privé Noordstraat 45, Hoek, tel. 01154- 1556. Redacteur voor Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen* II Postma, kantoor Steenstraat 14, Hulst, tel. 01140-3751, privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel. 01140-4159 Redacteur voor West-Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van dei' Helm. Melkweg 40, Oostburg, tel. 01170—3370, foto-journalist voor Zee land: C.J. de Boer, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen, tel. 01150-7920, privé Langs de Kreek 56, Terneuzen, tel. 01150—3137, sportredactie Zeeland: A. Koomen. Tïoelstraiaan S Axel, tel. 01155-2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: W Hendrikx, tel, 0)140-8701 ADVERTENTIE-EXPLOITATIE: Inspecteur Zeeland: C. Menu. tel. 01150-5839

de Stem | 1976 | | pagina 5