SURINAMERS VERHUIZEN VAN ZEEBAD NAAR DE HAVEN Schade als C.D.A. langer uitblijft Wie meedoet boekt bij voorbaat winst Hulster jeugd wil meer speelgelegenheid L)RS. W. DUSARDUIJN, NIEUWE VOORZITTER VAN ZEEUWSE K.V.P. Verantwoorde recreatieve ontwikkeling heeft algemene aandacht ^iTst Rustig OPLOSSING PUZZEL 4: euners Zig moeten weg Weekenddienst Stem-redactie DE STEM VAN ZATERDAG 25 OKTOBER [jkverpleging rdenburg, Cadzand, Oost burg, Sluis, Waterlandkerkje jn Nieuwvliet, Zuster An- ciUa, Bootstr. 15, Aarden- burg, tel 01177-1746. ervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en [Jzendijke, Zuster Burger, Pr. Irenestr. 5, Schoondijke, tel. 01173-1367. lewoutsdijk e.oZuster Franca, Van Siteestr. 9, 's Heerenhoek, tel. 01105- 1769. oes en Wilhelminadorp, Zus- ter C. Jungerius, tel. 01100- 13666 of 27110). oek, Sluiskil en Philippine, Zuster Bouwens, Langestr. 88d, Hoek, teL 01154-1771. ulst en Hontenisse, Zuster Verver, Kloosterzande, tel 01148-1257 rabbendijke, Waarde, Ril- laid-Bath, Kruiningen, Han- seeert, Schore en Yerseke, Zuster Burger, tel. 01130- 1325. oord-Beveland en Wolp- haartsdijk, Zuster M. v. Gorp, Wlssenkerke, tel, 01107 327. as van Gent, Zuster van Waes, Schulppenpad 43, tel 01158-1548 (b.g.g. 01158- 1567). srneuzen, Zuster D. Hobbel v Steenbergenlaan 67, tel 3380. emeldinge, Kapelle-Biezelin- ge, Kloetinge, Kattendijke, 's Gravenpolder en 's Heer Abtskerke, Zuster P. de Munok, Pr. Beatrixstr. 58, Wemeldinge, tel. 01192- 1213. aamslag, Axel, Overslag, Zuiddorpe en Koewacht, Zuster M. Geensen, Delnad. v. Middelhovestr. te Axel tel 01155-2145. ANDARTSEN >ost-Zeeuwsch-Vlaanderen, Tandarts W Neve, Roose- veltlaan 51, Axel tel. 01155- 2332. Spreekuren: Zat. 10- 10.30 ei 18-18.30 en zond. 10.30 en 18-18.30 en zond. 12-12.30 uur. 'est-Zeeuwsch-Vlaanderen, Tandarts 1. Bulze, Oustburg, tel 01170-3580 (.privé 2498). Spreekuren zat. en zond. van 12.00-12.30 uur. liddelburg, Tandarts R. v.d. Moer, Pr. Rooseveltlaan 28, Vlissingen, tel 01184-19088. Spreekuren zat. en zond van 11.00 tot 12.00 uur. uid- en Noord-Beveland, Tandarts S. Tamminga, Gro te Kade 28, Goes, tel. 01100- 16727. Spreekuren zat. «n zond. van 9 tot 10 uur, ipotheken Lxel, Apotheek Axel Buiten weg 8, Axel, teL 01155-2888. Zat van 10 tot 11 en van 16 tot 17 uur. Verder uitslui tend voor spoedgevallen en recepten. hies, Goese Apotheek, Klokstr. 19, teL 01100- 7104. [ulst, Apotheek Hulst, Steenstr. 35, 01140-4255. Spreekuren zat. 14 tot 17 en zond. 16.30 tot 17.30 uur. Verder uitsluitend voor spoedgevallen liddelburg, A. Ringeling, Lange Delft 133, tel 12538. 'erneuzen, Apotheek Klaas- sen, tel. 2090. Winkelcen trum Zuidpolder, tel. 01150- 2090. Zaterdag geopend van 11.30-12.30 en van 17.30- 13.30 uur. Verder alleen voor spoedgevallen en re cepten 'lissingen, Apotheek C. Last drager, C. v. Perestr. 1, Sou burg, tel. 01183-61593. ierenartsen [ulst, Dierenarts J. de Haas, Axelsestr. 108, Zaamslag, tel. 01153-1366 en dierenarts M. Schaub, Serlippensstr. 27, Terneuzen, tel 01150- 5017 oord- en Zuid-Beveland. Dierenarts J. Gakeer, Bloe- menstr. 4, Ovezande, tel. 01195-283. fest-Zeeuwsch-Vlaanderen. Dierenarts W. Kaosenberg. Sluis. tel. 01178-1225. 'aioheren en deel Noord-Be veland, Dierenarts J. Hoftii" zer. Middelburg, tel. 01180- 13118. Indien mogelijk visi tes aanvragen tussen 8 en 9 uur 's morgens. 'ompetitiekaarten ulster kaartclub „Cecilia eeft in het café van Ron de ilder te Hulst een compete ekaarting gehouden, waaraan 1 totaal 24 kaarters hebben eeligenomen. De einduitslag ridde als volgt: 1. F. Buys. -■ r. de Blok, 3. M. Kayser, 4. J- .d. Voorde 5. G. de Wit, 6. V 'erbraeken, 7 R Leer a art. 1 Willensteyn, 9. R- v_3' randen, 10. G. Giissel, 10- Pussen en 12. P. Ooiiet Vervuiling Door gebruik an andere basis- en energie- .-V rodmkten zal volgens de rerkgroep „geen Baalhoekka- aal" na het aflopen van rt lelgische aardgascontracte iet Nederland een vervee'- >udiging van het zwavelaj" xide-gehalte in de lucht on - :aan. De werkgroep stelt o i de brief, die ze °n'ani, laar verschillende Nederland- e ministers heeft gestuurd- (Van een onzer verslaggevers BRESKENS - De ruim hon derd Surinamers, die thans tij delijk zijn ondergebracht in camping Zeebad te Breskens zullen zo mogelijk per 1 novem ber verhuizen naar woonoord De Haven, eveneens in Bres kens. Het woonoord wordt thans in gereedheid gebracht om de rijksgenoten de winter comfor tabel te laten doorbrengen. Cen trale verwarming in vier woon blokken, met in totaal zestien wooneenheden, is in aanleg en voorts worden voorzieningen getroffen zoals wasautomaten voor de Surinaamse huisvrou wen. Het Bureau Spreiding: Rijks genoten in Den Haag heeft met de beheerder van De Haven een contract van veertien maanden op hotelbasis afgesloten. Zoals bekend leenden de zomerhuisjes op camping Zeebad Breskens zich niet voor verblijf in de win ter. Woonoord De Haven werd oorspronkelijk gesticht als kamp voor de wederopbo.iw- werkers, die vlak na de oorlog hielpen bij de wederopbouw van West-Zeeuws-Vlaanderen. Daarna is het kamp geruime tijd in gebruik geweest voor de huis vesting van Ambonezen, om na het vertrek van deze mensen dienst te doen als camping. De vier blokken, die straks door de Surinamers in gebruik worden genomen, zijn opgetrokken uit steen, hebben een golfplaten be dekking en zijn voorzien van toi letten en douches. Wethouder van sociale zaken J. Vergouwe van de gemeente Oostburg is blij met de gevonden huisvesting. „Uit menselijk oogpunt gezien konden de Suri namers deze winter niet op de camping Zeebad Breskens blij ven. De Surinamers vormen een probleem in ons land en als ge meente moeten wij daar een steentje aan bijdragen. Geble ken is overigens dat deze men sen zich erg goed aanpassen, we horen er dan ook alleen maar goede berichten van". Een ander voordeel, behalve een redelijk goede huisvesting, vond de heer Vergouwe het feit dat de Surinamers iets dichter bij het wooncentrum van Bres kens komen te zitten. „Hopelijk kan nu via verenigingen en van uit de bevolking stappen gezet worden om de mensen nog meer te assimileren. Tenslotte mogen wijze niet aan hun lot over la ten". (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG - De groep zi geuners, die enige tijd geleden is neergestreken op een terrein nabij het Halve Maantje in Breskens, zal maandag verdwe nen moeten zijn. Dit is hen giste ren in ultimatum aangezegd door de rijkspolitie groep Oost burg. „Wanneer zij maandag geen plaats gevonden hebben op een passend woonwagencentrum Oostburg zelf geen ruimte meer - zullen zij desnoods kwaad schiks verwijderd worden", zo deelde gisteren een woordvoer der van de gemeente Oost burg mee. Zoals bekend, gaat het om een groep zigeuners van Russische en Tsjechische afkomst, die een permanente verblijfsvergun ning voor Nederland hebben. De groep werd 'eftige tijd geleden verwijderd uit de gemeente Ter- neuzen, maar kwam via België terug naar Zeeuwsch- Vlaanderen. WEGENS in bezit hebben van heroïne heeft de rechtbank in Den Haag vrijdag de 36-jarige W. I. J. H. tot één jaar en drie maanden gevangenisstraf met aftrek veroordeeld. Vooruitzichten voor zondag en maandag, opgesteld door het KNMI: overwegend droog met middagtemperaturen omstreeks vijftien graden, maar in mistge- bieden lager. Weersverwachting van het KNMI tot zaterdagavond: rustig herfstweer. In de ochtend op veel plaatsen mist, maar in de 'dop van de dag ook zonnige pe rioden. Zwakke tot matige zuid elijke wind. Maximum tempera turen omstreeks 14 graden. De waterhoogten van vrij dagmorgen, meegedeeld door rijkswaterstaat: Konstanz 325 (Pin 1), Rheinfelden 227 (min 7), nittersdorf 371 (min 11), Maxau ™2 (min 7), Plochingen 139 (min Mannheim 251 (min 8), bteinbach 126 (onv.), Mainz 261 14), Bingen 134 (min 10), Kaub 177 (min 11), Trier 233 (min 2), Koblenz 177 (min 15), Keulen 147 (min 8), Ruhrort 297 1), Lobith 922 (plus 17), vannerdense Kop 899 (plus 19), Nijmegen 723 (plus 23), IJssel- jfflp 867 (plus 18), Eefde IJgsel 2ii v'US Deventer 245 (plus 'l Katerveer-Spooldersluis 17 plus 6), Monsin 5440 (onv.), °orgharen 3826 (plus 31), Be- «d 1086 (min 5), Grave bene- de sluis 493 (min 1). ^orgen, zondag 26 okt. ?ergen op Zoom 7.04 en oansweert «rneuzen hssingen ^emeldinge «aandag 27 okt. °ergen op Zoom fjansweert larneuzen V'ssingen Wemeldinge i.19 en 5.46 en 5.19 en 6.55 en 7.47 en 7.06 en 6.36 en 6.10 en 7.38 en 19.22 18.41 18.06 17.36 19.13 20.12 19.36 19.04 18.34 20.03 HET bestuur van de Stichting Koningin Wilhelminafonds, Nederlandse organisatie voor de kankerbestrijding zoekt kandi daten voor de onlangs ingestelde professor dr. P. Muntendam- prijs, die in de loop van volgend jaar voor de eerste maal zal worden uitgereikt. WEEKHOOFDPRIJZEN VW Golf extra; J. Beens, Pr. Beatrixstr. 79, Genemuiden. Philips kleurentelevisie: Mevr. E.G. Schinkel-Bomer, Nieuwstr. 5, Neede. Summa encyclopédie: E. Tijsen-Dijkèma, Middendorplaan 8, Warmond. Olga springboxcombinatie: Mevr. G.H. van de Bunt- Versluys, Egelantierstr. 104, Hilversum. Sperry Remington privé-brandkast: A.C. van Lith, Hoogstr. 138, Berlicum. Singer naaimachine: Mevr. J.M. van den Berg-Brus, Kin- heimweg 39, Bloemendaal. Hometrainerfiets Bicyclette: C.H. van Gent, Pijperring 212, Delft. Petri Computor II fotocamera: H.W. Blaauw, Margrietstraat 30, Doesburg. Waardebon van 500,- van Witteveen: Mevr. A. Knippenbergh-v. Dooren, Veldstr. 39, Baarlo (L.) Waardebon van 500,- van Witteveen: A. Geerlinck-v. Rumste, Bernhardstr. 30, Axel (Zld.) prijzen uit de extra PRUZENPOT (12 x 1.000,-) D. Bor-Koper, Churchilllaan 175, Utrecht; A. Benjamin, Tal- mastr. 16, Alkmaar; A. Jansen, Hofwijck 38, Almelo; G.L. Mor ren, Brugstr. 3, Wilhelmina dorp; Th.W. Kuijper, Paukenstr. 54, Uden; mevr. A.C. van Altena-van Berkel, E. de Bruynstr. 64, Naarden; mej. I. de Vries, Kan. Faberstr. 26, Nijme gen; A. Geerden-Stokmans, De Glazenmaker 10, Veldhoven; M. Wijnbergen-Pol, Bekendijk 17, Terwolde (Gld.); h. Nikkels, Dotterbloem 17, Apeldoorn; A.E. Jonker, Kerkstr. 287, Wor- merveer; W. v.d. Berg-Bruines, Grebbestraat 52, Amersfoort. (Van een onzer verslaggevers) SAS VAN GENT „Het C.D.A. moet er komen en wat Zeeland betreft: volgens mij is het er al. Alleen lopen we bestuurlijk nog wat achter omdat de drie besturen niet opge heven kunnen worden voordat de zaak helemaal rond is. Ik vind het onbegrijpelijk dat men in landelijk verband vormen van het C.D.A. zolang duurt. Op plaatselijk en provinciaal niveau is mén al veel verder. Ik overschat de moeilijkheden niet, die er zijn, maar eens moet de laatste stap worden gezet en er is moed voor nodig om dat te doen". Dit alles zegt drs. W. Dusar- duijn, behalve burgemeester van Sas van Gent nu ook voor zitter van de K.V.P. in Zeeland. Dat voorzitterschap kreeg hij woensdagavond in de schoot geworpen tijdens de Zeeuwse afdelingsvergadering in Kapel- Ie, Drs. Dusarduijn aanvaardde de functie. Gevraagd naar het waarom zegt de heer Dusar duijn: „Ze hebben me ervoor ge vraagd. Ik heb er erg lang over nagedacht, maai- ik kon de K.V.P. niet laten stikken". Na zes jaar voor de K'.V.P. in de Tweede Kamer te hebben geze ten en acht jaar in de provinciale staten van Zeeland, is drs. Du sarduijn burgemeester van Sas van Gent geworden. „Het ver haal gaat wel eens dat iemand, die burgemeester wordt, zegt: „Ik ben er, laat ze maar bar sten". Dat zeg ik niet. De K.V.P. in Zeeland zat in moeilijkheden na het overlijden van Walter van Alphen, die een uitstekend voorzitter was. Ik was al advi seur van de K.V.P.-kring en het was te verwachten dat ze mij in het bestuur zouden betrekken. Maar ik had eigenlijk liever ge had dat iemand anders voorzit ter was geworden. Mij persoon lijk hebben ze met die benoe ming geen plezier gedaan. Nu ik het geworden ben zal ik over igens het werk met veel animo doen". In verband met zijn nieuwe functie gaat drs. Dusarduijn er van uit dat zijn werk als burge meester er niet onder mag lijden. Vandaar dat viee-voorzitter P.A. Wilderom uit Vlissingen waarschijnlijk toch ook vaak K.V.P.-Zeeland tijdens lande lijke bijeenkomsten zal verte genwoordigen. Het ontstaan van het C.D.A. is iets wat bovenaan de verlang lijst van de nieuwe K.V.P.- voorzitter in Zeeland staat. Hij zegt zijn best ervoor te doen om die wens in vervulling te zien gaan. Over de situatie, die zou ontstaan als het C.D.A. eventu eel niet doorgaat, wil de heer Dusarduijn nog niet filosoferen. Wel zegt hij: „Dan zou er ontzet tend veel schade zijn ontstaan. Maar we zouden het dan aan on szelf te wijten hebben". WEEKPRIJZEN Lundia boeken- en opbergkast: C.M. Landman, Goorbergseweg 31, Molenschot. Neveda wandkleed: J. Goderie, Meidoornstr. 92, Breda. Bimex autostofzuiger: mevr. H.M. den Bieman-Klerx, Bouw- lingstr. 73, Oosterhout. Lois jeansbroek: A.C. van Key- zerswaard, Heusdenhoutsestr. 70, Breda. Birdy tafelgarnituur: A.J.P. Bo- gers, Fort de Rover weg 1, Hal steren: mevr. M.A. Huijssen, Langs de Kreek 60, Terneuzen: mevr. C.C. Openeer-v. d. Hart, Wielingenstraat 8, Hansweert. Rara gouden puzzelwoorden boek: mevr. J. de Rijke-Wattel, Koninginnelaan 44, Middel burg; J.A. Sallet, Van Ostadestr. 62, Oostburg. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG - De dis- cuswsie omtrent een meer ver antwoorde recreatieve ontwik keling binnen de provincie heeft algemene aandacht gekregen. Met instemming wordt dit vast gesteld door de directeur van de Zeeuwse Provinciale Planologi sche Dienst (PPD), ir. R. Adri- aansens, in het jaarverslag. Duidelijk is volgens de PPD- directeur geworden, dat op plaatselijk niveau niet te ont komen is aan een nauwgezet re- creatiebeleid. Maar ook is dui delijk geworden, dat de recrea tieve functie van Zeeland waar kan worden gemaakt op uitge kozen plaatsen, mits de grootste zorg besteed wordt aan kwali teit en de initiatieven door de overheid worden begeleid. In het jaarverslag wordt een apart hoofdstuk gewijd aan de pro blematiek van de tweede wo ning in Zeeland. De tweede wo ning wel te verstaan, die ont trokken wordt aan de woning voorraad van permanente woonhuizen. Het jaarverslag lanceert een viertal stellingen. Een woning dient niet als tweede woning van de hand te gaan indien er een kandidaat voor permanente bewoning is. Als er woningen van woonfunc tie overgaan naar eei recrea tieve functie, dan moet het aan bod van woningen groter zijn dan de vraag van de eigen be volking. Bij een eventueel „te veel" aan woningen dient voor rang gegeven te worden aan de woonwensen van de eigen be volking. N.ader vastgesteld moe ten worden de woonkernen, waarvoor onttrekking aan de woonvoorraad ten behoeve van de recreatie als ongunstige ont wikkeling moet worden be schouwd. Deze kernen moeten dan ook een duidelijke woon functie krijgen waarvoor een doeltreffend beleid gevoerd moet worden. Het Zeeuwse dor- penonderzoek heeft volgens het jaarverslag in elk geval duide lijk gemaakt, dat de plaatselijke bevolking in grote meerderheid een uitbreiding van het aantal tweede woningen afwijst. Het jaarverslag besteedt verder on der meer uitgebreid aandacht aan de problemen van bestem mingsplannen voor beschermde dorps- en stadsgezichten en aan het programma om het milieu I van Zeeland in kaart te brengen. Leerlingen van de zesde klas van de Nobelhorstschool. We mogen niet altijd mop peren op Hulst", vindt Juana Boone, want we hebben een zwembad en Den Dullaert „Dat zijn eigenlijk de mooiste vermaakinrichtingen, die we hebben". De Hulster jeugd is best tevreden met haar woon stee. Dat althans, blijkt uit de opstellen, die zesde klassers van de Willibrordusschool en de Nobelhorstschool voqr deze krant hebben gemaakt. Voor Paul Kant is Hulst zelfs een paradijs. „Wat er niet leuk is, zou ik echt niet weten" schrijft hij. Voor de rest van zijn klas genootjes ligt dat toch wel wat anders. De roep naar het lang verwachte overdekte zwem bad blijkt algemeen. De vraag naar meer en betere speelgele genheid eveneens. Met de sex- winkels kan het volgens de Hulster jeugd wel wat minder. Harry van de Kinderen spreekt de felste taal: „Weg met die bars en sexshoppen, zo luidt zijn protest, mensen in Hulst luister, er moeten meer huizen komen en geen bars of sexshoppen. Help Hulst niet verdrinken met al die dingen. We hebben al genoeg ellende in de wereld.Over het aantal aanwezige sexwinkels lopen de meningen overigens sterk uiteen. Marijse van Avernaete telde er bijna 20. „Wel een be etje teveel" vindt ze. Volgens Sjakie Serrarens zijn het er een stuk of vijf, maar nog altijd teveel. „Er kunnen er best een paar weg. Bakkers zijn er ook niet veel en daar moet je van leven, van sex niet" zegt hij. Anne Abbeel heeft er niet veel hoop op dat haar wens vervuld wordt. „De Belgen kijken zo graag naar die plaatjes, dus zullen die sexshops wel blij ven" denkt ze. Belgen Met het gedrag van de Be lgen zijn verschillende niet zo tevreden. Volgens Marie de Gucht gooien ze alsmaar friet zakjes op de straat en Judith Ferket heeft er last van als ze tikkertje speelt. „Als je per on geluk tegen een auto van zo'n Belg aanloopt, dan komen ze eruit en geven zo je een tik" zegt ze. Mia van Rie vindt dat er maar eens maatregelen moeten worden genomen. „De Belgen bijvoorbeeld alleen maar 's maandags en zondags toelaten" oppert ze, „want ze kijken helemaal niet uit". Af sluiten van de binnenstad voor het verkeer lijkt haar ook een goede maatregel. „Dat is veel leuker, dan kun je lekker op straat spelen" schrijft ze. ,,'t Is verschikkelijk met die auto's, zo verzucht onder meer ook Gino Janssen, ze staan overal geparkeerd. Voor Jan Zwarte- kant zijn er nog lang geen par keerplaatsen genoeg. „Als mijn vader de stad inrijdt, dan kan hij niet gemakkelijk aan een plaatsje komen" zo legt hij uit. Toch is het in de Hulster binnenstad, zo vind de school jeugd, best gezellig. De wallen, de kerk, de Keldermanspoort, de mooie geveltjes, zo worden allemaal hogelijk gewaar deerd. Ook voor de winkel straat is af en toe lof. „De Bierkaaistraat", zegt Jaque- line Begheijn, vind ik de leuk ste en de gezelligst straat van heel Hulst" Nieuwbouw De nieuwbouwwijken ko men er minder goed af. „Ik vind het hier zo kaal. Mijn moeder en ik reden eens door een nieuwe buurt, het leek wel een gevangenis" schrijft In- grid Willemsen. „Nieuw Hulst moet maar weg, of anders ge bouwd worden" is de resolute mening van Mia van Rie. „Recht tegenover ons zijn hui zen gebouwd, het zijn net van die blokkendozen", schrijft Medy Schalkens. Het gebrek aan speelgelegenheid is bron van heel wat onvrede. „Als er ergens grasvelden of zo zijn, dan staat er altijd een bordje verboden toegang op. Dat vind ik flauwekul" zegt Anne Ab beel. „Je mag er soms nog niet op al groeien er brandnetels" vult Gina Dhaenis aan. Rudi Fassaert zou wel naar de wal len uit willen wijken, „Maar dan komt de parkwachter en die zegt: Je mag hier niet fiet sen" ook Rose Marie Josiassen klaagt heer nood. „In de wei zou een speeltuin komen, maai de grote stenen gebouwen van huizen, die er komen lijken niet veel op een wip en een schommel en watweetiknog- meer". Ondanks alles krijgt de gemeente van Ingrid Willems nog een pluim. „Ze doen wel hun best om het een beetje mooi te houden door boompjes te planten, struikjes te plaat sen en gras te laten groeien" schrijft ze. Vies Hanneke Pauw tilt er ook al lemaal niet zwaar aan. „Er lig gen wel wat hondepoepjes op de stoep, maar ja daar moet je maar niet op letten" schrijft ze. Wat ze wel erg vervelend vindt: dat de vest zo stinkt. „Je ziet gewoon alle rommel op de bodem liggen. De gemeente zou het eigenlijk moeten ver schonen" „Gooiden ze maar niet zoveel vuil in de vest, dan gingen er minder vissen dood" schrijft Paul Dhondt. Niet al leen de vest, maar ook het zwembad staat volgens Joyce Bleyenbergh aan vervuiling bloot. „Ons zwembad is zo vies. Er zit overal kauwgom aan. Het snoepwinkeltje moet er maar eens verdwijnen" zo oppert ze. Ook de werkgroep „geen Baalhoekkanaal" blijkt onder de Hulster jeugd aanhangers te hebben. „Ik ben er ook tegen, dat er een Baalhoekka naal komt, straks vergassen we nog" waarschuwt Paul Dhondt. Christiabbe Niesten zou willen dat de molen elke dag draaide. „Die 2ou echt graan moeten malen met die stenen enzo" vult Mia van Rie aan. Ondertussen hoeft de Hulster jeugd volgens Mark Broekmans niet bang te zijn voor de politie. „De agenten hier zijn goede lobbesen, want als je ze uitscheldt zeggen ze niks" zo is zijn bevinding. Voor redactionele aangele genheden kunt u vandaag of morgen contact opnemen met de heren J. Bouwmans, tel. 01100-28138 (voor Midden- Zeeland) en B. Augustijn, tel. 01150-5745 (voor Zeeuwsch- Vlaanderen). Zesde klas Willibrordusschool.

de Stem | 1975 | | pagina 3