'EN t>. ■HM Zware taak Nieuwdorp Van Riel mocht niet Rillandia... weg van UITDAGING VOOR HANS DE RIDDER Wolphaartsdijk Nieuwland nu uit de zorgen KRABBENDIJKE TERUG GEEN SPIRIT BIJ KAPELLE Nico de Frel trouw aan WHS SMERDIEK: ZWAAR SEIZOEN NAMEN VAN DE TRAINERS EN LEDEN YAN DE SELECTIEGROEPEN: -ISêstem VITRAGE XT nz. ies f 1per de prijs...? Dat sport - jrant met bar el. 01140-3092. M WEMELDINGE STERK VERJONGD WEMELDINGE Wemel- dinge beschikt dit seizoen over een in hoofdzaak jeugdige ploeg. Jan Gijzel (30) is de oudste bij de rood-witten. René Ruissen, die vorig seizoen al diverse wed strijden voor het eerste speelde, krijgt daarin nu volgens trainer Jan Weststrate zijn vaste plaats. Verder gaan er een aantal jon gens die van de A-junioren zijn overgekomen tot de selectie- groep behoren, namelijk: Leo Tjonk, Piet Scheffers, Piet Feij- tel, Tonnie Hartog en Piet Oos- terlee. Uit het tweede team strijden nog mee voor de hoofd selectie: Jos Jeremiasse, Kees Koopman en Ko Vleugel. Daar staat tegenover, dat Jan West- strate bij de start van het nieuwe seizoen nog wel niet zal kunnen beschikken over Ad Schouten, die vorig seizoen met een meni scus sukkelde (nu hersteld) maar in juni toch weer onfor tuinlijk was door zijn schouder blad te breken. Verder vertrok naar Goes Hans Onderdijk, terwijl Rinie Bruinooge voor Kapelle gaat spelen en Tonnie van de Linde verhuisd is naar Delft. Dit bete kent een aderlating, maar met de aanwas uit de jeugd blijft Westsirate toch gematigd opti mist. Het trainingsbezoek bij Wemeldinge is optimaal. Er waait trouwens toch een frisse wind in deze vereniging. Op het fraaie sportveldencomplex worden de kleedlokalen bij voorbeeld door de eigen leden jaarlijks geschilderd. Het train ingsmateriaal wordt door de jeugd onder handen genomen. Bestuur en leiders geven trou wens het goeie voorbeeld om de handen uit de mouwen te steken. Ook het ledental groeit bij We meldinge. t Bepaald niet zo gunstig staat het er voor bij Nieuwdorp, vroe ger één van de gerenommeerde zaterdagclubs in Zeeland. Men moet daar teren op een steeds ouder wordende kern. Dat komt in hoofdzaak omdat Nieuwdorp als woonplaats, zo dicht bij het Sloegebied, niet meer in trek is. „De jeugd kun je hier niet meer vasthouden, vooral wan neer men gaat trouwen", zegt wedstrijdsecretaris Hans van de Plasse. Toch deed Nieuwdorp het vorig seizoen (derde op de ranglijst) lang niet gek. „Maar het zal nu toch moeilijk worden om dit te herhalen", meent Van de Plasse. „Marius Priester en Gerrie Baas moeten namelijk in militaire dienst". Bovendien was de trainersfunctie vacant bij Nieuwdorp, toen we onze in formaties kregen. Hemelrijk liet het onverwacht afweten. Men hoopt spoedig voor hem een plaatsvervanger aan te trekken en wellicht is dit nu gebeurd. 's-Heer Arcndskerke mist in het nieuwe seizoen zijn centrale verdediger Niek Bouman, die weer voor zijn oude club AZVV in Axel gaat spelen. Secretaris Kees Krijger deelde mee dat er heel weinig aanwas is uit de jeugdsector. Voorzichtig zegt hij„Misschien komen Lodder en De Rijke in aanmerking voor het eerste. Ko- nings uit Nieuw en St.-Joosland is de nieuwe trainer van de blauw-witten in het komend seizoen. 's-Heer Arendskerke, dat dit jaar 45 jaar bestaat, heeft in juni een nieuw clubgebouw in gebruik genomen. Klaas Poortvliet neemt de be geleiding op zich van Arnemui- den 2 in het komend seizoen. Poortvliet (39) speelde vorig sei zoen ook in het „tweede" bij de vissers en blijft dit waarschijn lijk doen. Poortvliet is bij Arne muiden zowel als bestuurslid en als trainer een kracht van bete kenis terwijl hij ook als actief speler zijn man nog staat. Zijn conditie is nog perfect dank zij een serieuze leven swijze en grote ambitie voor de tak van sport die hij een warm hart toedraagt. Voetballen en al- los wat daarmee samenhangt is voor Klaas dan ook het „einde". i kij ons in het tweede enkele leuke spelers, maar toch meen ik te moeten stellen dat er momenteel bij de jeugd weinig ambitie bestaat hij. „Kijk, naast het trainings bezoek en het spelen van wed strijden, zelf iets doen, bijvoor beeld je conditie opvoeren, is er vandaag de dag niet meer bij". Klaas Poortvliet denkt wel dat Arnemuiden 2 het dit seizoen zal redden in de le klas, maar een topplaats ziet hij niet direct zit ten. Wim Maljers uit Middelburg gaat bij Colijnsplaatse Boys zijn derde seizoen in als trainer van de roodbrocken. „Een teken dus dat hij ons uitstekend bevalt", aldus Leunis van Liere, de volij verige secretaris van de boys. Van Liere is al 35 jaar lid van de Noord-Bevelandse club die nu al weer 17 jaar in het afde lingsvoetbal vertoeft. Colijn splaatse Boys eindigde vorig seizoen als tweede en haalde de promotie naar de vierde klas KNVB dus net niet. Men gaat bij de Boys in het nieuwe seizoen opnieuw een poging wagen, wat dit betreft. Dat moet dan gebeu ren met de oude kern, want de selectiegroep zal naar alle waar schijnlijkheid geen wijziging ondergaan. RILLAND-BATH - De Mid delburger Arie van Riel, die als trainer Rillandia al vier jaar on der zijn hoede heeft gehad, heeft meer plezier aan mijn werk kan beleven dan in Rilland". Rillan dia heeft nu ook naast Van Riel Jan Heijnen uit Bergen op Zoom Iwaarden voor hét Goese SSV gaat spelen. Vooral het vertrek van Koster is een geducht verlies. Toch hoopt Van Riel het vertrek van daar steads met veel nierier w- als jeugdtrainer aangesteld en werkt zoals hii zelf vertelde eerstgenoemde is daar bijzonder beide spelers op te kunnen van- v'f j Lfj .T. V mee in ziin nonies. gen. Hoewel de accommodatie Trainer Jan Weststrate van Wemeldinge beschikt dit seizoen over een bijzonder jong team, waardoor hij gematigd optimistisch spreekt over de titelkansen van zijn formatie. Vier jaar bij dezelfde club ver toeven is echter een lange tijd. Daarom wilde Van Riel voordat hij voor het vijfde seizoen bijte kende, eerst wel eens weten of ook de spelers, evenals het be stuur, de mening waren toege daan dat hij moest aanblijven. Op zijn verzoek werd er daarom wat dit punt betreft een enquête onder de spelers gehóuden. Deze viel niet twijfelachtig uit. Una niem stelde men dat Arie van Riel gewoon niet weg mocht gaan. Een teken dus hoe popu lair deze oefenmeester is bij de blauw-witten. „Nu de zaken zo liggen, is er voor mij geen andere keus", stelt Van Riel vast. „Ik ben door vele andere clubs gepolst, maar het vertrouwen dat men bij Rillan dia in mij heeft gesteld, wil ik zeker niet beschamen. Trou wens ik ben trainer zuiver voor mijn lol en ik moet maar af wachten of ik ergens anders mee m zijn nopjes. Van Riel: „We willen nu meer in de breedte gaan werken. Dat betekent wat oudere spelers la ten afvloeien naar het tweede elftal. Dat tweede team kan dan misschien het komend seizoen kampioen worden en promove ren naar de tweede klas van het afdelingsvoetbal. Dat zijn we eigenlijk wel verplicht dacht ik om daar aan mee te werken. Wanneer het eerste zich kan handhaven in de derde klas en dat is toch zeer wel mogelijk en het tweede een trapje hoger kan klimmen is onze opzet volledig geslaagd". Rillandia heeft een vrij jonge selectiegroep met een zevental spelers van onder de twintig jaar. Daar zal dit keer niet bij zijn Rillandia's befaamde „laat ste man" Piet Koster die op Tho- len ging wonen en straks uit komt voor WHS (Sint- Annaland), terwijl Henk van bij Rillandia al sinds geruime tijd perfect is, zit men momen teel toch nog met een probleem wat de training betreft in de avonduren. Het loodswezen heeft namelijk bezwaar ge maakt tegen het schijnsel van een lichtmast die de scheepvaart zou belemmeren. Het terrein van Rillandia ligt immers dicht bij de Westerschelde. Er zou nu een nieuwe licht mast moeten komen op een an dere plaats maar de kosten daarvan bedragen f 13.000 en de gemeente Reimerswaal heeft gesteld dat Rillandia f 5000 zelf moet bijdragen. Dat is voor deze vereniging die straks met 4 senioren- en 6 jeugdelftallen in de competitie stapt echter een onneembare hindernis. Men heeft nu bij de NSF een verzoek om steun ingediend en uiteraard hoopt men dat dit een gewillig oor vindt. 1 nieuwe Kloetinge-trainer: „Ik zaïTrTUIêsaan doen om de juiste mentaliteit te kweken bij mijn spelers". WOLPHAARTSDIJK - Dick Mos houdt het na vijf jaar voor gezien bij Wolphaartsdijk en gaat zijn capaciteiten als oe fenmeester nu tonen bij Apollo in 's-Gravenpolder. Overigens zijn Wolphaartsdijk en Dick Mos als goede vrienden geschei den, stelt secretaris Ruisaard duidelijk. Vorig seizoen is het voor de oranje-zwarten hangen en wurgen geweest om zich te handhaven als vierdeklasser. Dit gebeurde pas na een be slissingswedstrijd tegen Tho- lense Boys. De nieuwe trainer, Toon de Bart uit Vlissingen, komt waarschijnlijk dan ook voor een zware taak te staan. Hij prefereert in eerste instantie meer aanvallend spel, maar in grote trekken blijft hij toch in hetzelfde spoor als Dick Mos. Zegt hij: „Ik ben er geen voor stander van om direct het roer om te gooien. Liever doe ik dat geleidelijk". De Bart heeft een voorlopige selectiegroep sa mengesteld die niets verschilt met die van het vorig jaar. Maar er worden nog wel zes man aan deze groep toegevoegd. Dat ge beurt dan wanneer diverse oe fenwedstrijden zijn gespeeld. De Bart, die het D-diploma be zit, hoopt er het zijne aan te doen om Wolphaartsdijk in het nieuwe seizoen in ieder geval vrij te maken van degradatie- zorgen. KLOETINGE - Kloetinge heeft zich vorig seizoen uitste kend kunnen handhaven als de buterende derde klasser. De wat ledental betreft grootste zater dagclub van Zeeland zal ook in het nieuwe seizoen geen moeite hebben om te putten uit een groot aantal kwalitatief goede spelers. De selectiegroep bestaat voorlopig uit 24 man maar wordt teruggebracht tot 18. Bij de voorlopig geselecteerden be horen ook Rinus Vermeulen en Jan Pannekoek, die respectieve lijk zijn overgekomen van Robur en van Apollo '69.' Zoals reeds bekend gaat Hans de Ridder (diploma B) als trainer fungeren bij de groen- witten. De Ridder, voorheen oe fenmeester bij SSV en Robur (afdelingsclubs dus) ziet zijn benoeming bij Kloetinge per soonlijk als een uitdaging, om zich op hoger niveau waar te maken. De Ridder is sterk ge porteerd voor het zaterdagvoet bal dat volgens hem nog steeds te weinig aandacht krijgt. Zegt hij: „Voor mij is dit onbegrijpe lijk, omdat de praktijk de laatste jaren ondubbelzinnig heeft be wezen dat het niveau van het za terdagvoetbal zeker niet lager ligt dan dat van het zondagvoet bal. IJsselmeervogels werd bij voorbeeld vorig seizoen reeds landelijk amateurkampioen en dit keer toonde Spijkenisse zich de sterkste. Ook in eigen omge ving wordt het bewijs geleverd dat zondagclubs vaak het loodje moeten leggen tegen clubs uit het zaterdagvoetbal die in de zelfde klas spelen. Goes bij voorbeeld is reeds enkele malen door Kloetinge geklopte". Dat de publieke belangstel ling bij de meeste zondagclubs tot nu hoger bleef liggen dan bij de clubs uit de zaterdagsector ligt volgens De Ridder aan een bepaald patroon dat bij velen nog schijnt vastgeroest te zitten. Maar hij is er vast van overtuigd dat ook hierin wel verandering zal komen, omdat op den duur toch ook voor de man langs de lijn kwaliteit doorslaggevend zal zijn. Hans de Ridder meent dat zijn nieuwe club zowel technisch als tactisch goed voor de dag zal komen. In de nieuwe competitie zal het er volgens hem op aan komen of men ook de juiste men taliteit kan opbrengen wanneer men onder druk komt te staan. De Ridder: „Dit is voor mij een belangrijk punt, dat mijn volle aandacht zal hebben. NIEUW EN SINT JOOS- LAND - Nieuwland, dat vorig seizoen tot de vierde plaats reikte op de ranglijst, zal het in het komend seizoen moeten doen zonder Dies Marijs, die voor Arnemuiden gaat spelen. Voor de rest zijn er geen wijzi gingen in de selectiegroep die misschien nog wordt aangevuld - met de jeugdspelers Rens Hoe- beke en Henk de Nood. De Middelburger Leo van Liere gaat Jackie Schipper op volgen als trainer. De trainings accommodatie die bij Nieuw land al geruime tijd urgent was, zal nu, naar het zich laat aanzien binnenkort verleden tijd zijn en wordt aanzienlijk verbeterd. Men hoopt bij het begin van de competitie ook een tweede speelveld in gebruik te kunnen nemen. „We waren hard toen aan een goed oefenterrein en aan een tweede speelveld", zegt voorzitter J. Eland. „We komen straks met negen elftallen in de competitie, dus dat zegt genoeg. Het ledental bij ons breidt zich nog steeds uit. De toeloop uit Middelburg bijvoorbeeld is groot". De heer Eland is er van overtuigd dat Leo van Liere bij Nieuwland genoeg talent zal aantreffen om een elftal te for meren dat het in de nieuwe com petitie weer kan gaan „maken". Wel zal men vanaf het begin van de competitie waarschijnlijk nog niet kunnen beschikken over Paul Rademakers die vorig seizoen een beenbreuk opliep. Peter de Waard, de talentvolle 18-jarige spitsspeler van Kapel le. KAPELLE-Kapelle ontloopt, op de grasmat komt. We hopen 1.-1- s—Lii__ dan ook als bestuur dat hierin nu eindelijk eens verandering komt want nogmaals met het be schikbare materiaal kan het veel beter gaan en moet een plaats in de middenmoot bereikbaar zijn. Kapelle zal in het nieuwe sei zoen in hoofdzaak op de oude kern blijven drijven. De ploeg is overigens in zijn geheel jong van jaren. Alleen Cees Vermaire en Loe Slabbekoorn zijn de drie kruisjes gepasseerd. Waar schijnlijk komt er bij de selec tiegroep nog wat aanvulling van te zegt KRABBENDIJKE - Krab- bendijke is na twee jaar terug in de 3e klas en dat heeft men bij deze bloeiende vereniging uiter aard met enthousiasme begroet. Het komend seizoen wordt met vertrouwen tegemoet gezien. Jo Poortvliet (31), Cees Hoges- teeger (28), Ko van de Parel (27) en doelman Adrie Kriekaard, die de drie kruisjes al een heel eind is gepasseerd, zijn de routi ne's bij de tricolores. Zes jonge spelers die nog on der de 18 jaar zitten gaan deel uitmaken van de selectiegroep. Dit zijn Gerard Hoekman, Cees Sent, Rinus van Houte, Omie Tramper, Ad Nagelkerke en Cees van Iwaarden. Trainer Ben Bruins, die voor het derde jaar heeft bijgetekend zal dan ook weinig zorgen heb ben wat het spelersmateriaal be treft. Of Adrie Kriekaard als ta lentvolle keeper regelmatig on der de lat zal staan staat echter nog te bezien. Hij schijnt op nieuw last te krijgen met een meniscus. Krabbendijke gaat met niet minder dan vijf senio renteams aan de competitie deelnemen. „Dat is nog nooit eerder voorgekomen", deelde secretaris Cees Lobbezoo ons mee. Door de nieuwe regeling zijn 11 A-junioren veiplicht moeten overgaan maar dit houdt echter voor Krabbendijke wel in, dat men dit seizoen geen team van A-junioren in de competitie kan brengen. Er was namelijk geen aanwas van B-junioren. Toch is de jeugd sterk vertegenwoor digd bij Krabbendijke straks, want men formeerde twee B-, D- en E-elftallen en een C-team. „De toekomst ziet er dan voor ons ook beslist rooskleurig uit", meent Cees Lobbezoo. „Er is aardig wat talent bij de jeugd en daar zullen we toch op moeten voortborduren, want zonder jeugd heeft een club nu eenmaal geen toekomst. Gelukkig is er bij ons ook genoeg ambitie om de training te bezoeken". Lobbezoo is er wel van over tuigd dat het hoofdelftal het straks heel wat zwaarder zal krijgen dan in de vierde klas. Daar zijn trouwens ook de spe lers van overtuigd naar hij meent, maar men bezit een goeie mentale instelling en dat is al heel wat waard. al enkele jaren achtereen ter nauwernood de degradatie. „En dan te bedenken dat we toch over behoorlijk spelersmateri aal beschikken", zegt secretaris Luteijn, die meent dat het meer een mentaliteitskwestie is bij de spelers van het eerste, wat be treft de povere resultaten. Gerard Olijhoek heeft de Ka- pellenaars een jaar kunnen mo tiveren destijds, maar toen was het ook voor hem gedaan. Ton nie Hendrikse heeft het twee seizoenen geprobeerd, zonder resultaat overigens en nu is het maar afwachten of de nieuwe trainer Henny Schotman de no dige spirit kan overbrengen op zijn selectiegroep. Luteijn: „Zowel Olijhoek als Hendrikse treft geen enkele blaam, het zijn de spelers zelf, op enkele uitzonderingen na, bij wie het ontbreekt aan vechtlust om een goed resultaat te berei ken. Dat is geweldig jammer, want Kapelle draait als vereni ging bijzonder goed. Op be stuurlijk niveau zit alles goed rond en het ledental blijft stij gen. We hebben een zeer grote jeugdafdeling. Van de 290 leden bijvoorbeeld die bij ons staan ingeschreven behoren er 210 tot de jeugd en ik bedoel daarmee jongens tot 18 jaar. De jeugd commissie en dat mag wel eens worden gezegd, is bijzonder ac tief, kortom het loopt overal ge smeerd behalve als het „eerste" A-junioren maar namen worden nog niet bekend gemaakt. Pas kort voor de aanvang van het seizoen wordt de groep gefor meerd. SINT ANNALAND - De top van het Zeeuwse zaterdagvoet bal zit nog steeds op Walcheren. Arnemuiden degradeerde dan wel uit de eerste klas, maar met Meeuwen vormt de visserploeg toch nog steeds het toonaange vende zaterdagvoetbal in Zee land. Daar is vorig jaar bijge komen WHS uit Sint Annaland. De Thoolse ploeg begon de competitie erg sterk, maar viel na de 3-0 nederlaag in Zoute- lande tegen Meeuwen helemaal terug en kwam tegen het einde van de competitie zelfs nog in degradatieproblemen. De tweede klas is er dus interessan ter op geworden, met drie Zeeuwse ploegen. Voorzitter Mosselman hoopt weer op een plaats in de middenmoot, ook al omdat zijn ploeg nu een jaar er varing heeft opgedaan. Wel hebben de Sint-Annalanders een gevoelig verlies geleden. De felle middenvelder, met de grote actieradius, Piet de Rijke wil zijn geluk eens hogerop probe ren en is naar de Roosendaalse zondag hoofdklasser RBC ver trokken. Gelukkig voor WHS kan dat verlies enigszins ge compenseerd worden, want van Rillandia kwam Adrie Koster over, terwijl de ploeg ook nog mogelijke kandidaten erbij kreeg van Smerdiek. De Smerdiek-spelers Ko Stoutjee- dijk en Jaap Moerland hebben beslist kans op een plaats bij WHS. De kleine kern is daardoor toch op een aanvaardbaar peil gekomen en trainer Nico de Frel uit Bergen op Zoom heeft er wat mogelijkheden bij. Overigens, De Frel begint nu aan zijn vijf tiende seizoen bij de WHS-ers. TERNEUZEN - In de derde klas van het KNVB- zaterdagvoetbal blijven de Zeeuwen goed vertegenwoor digd. Weliswaar degradeerde Terneuzense Boys, maar daar voor in de plaats komen Krab bendijke en Zaamslag, waar door de competitie met Hoek, AZVV, Rillandia en Kloetinge toch een spannende kan worden met de nodige Zeeuwsch- Vlaamse derby's. Een beetje buitenaf, maar niet minder een Zeeuw is Smerdiek, dat zich op het nippertje - ten Op papier lijkt Smerdiek een nog moeilijker seizoen tegemoet te gaan, omdat spits Ko Stout jesdijk en Jaap Moerland (die overigens wegens een been breuk weinig speelde) naar WHS zijn vertrokken. Voorzit ter Hage is echter van mening, dat er nu zonder moeilijkheden gespeeld zou kunnen worden. „Het liep niet altijd even lekker in het eerste. De verhouding met Stoutjesdijk was geen 100 pro cent", aldus Hage. De aanvul- erg goed is. Dat Smerdiek zo'n moeilijk seizoen achter de rug heeft vindt zijn oorzaak vooral in de interne problemen, want met hetzelfde materiaal werd een seizoen eer der in de top gespeeld. Daarom is Hage niet pessimistisch, maar wel voorzichtig. Smerdiek heeft niet hoeven omzien naar een nieuwe trainer, want Swane uit Nispen blijft (wordt zijn tweede seizoen). KAPELLE: Trainer: Herman Schotman, oelethegroep: Piet Murre, Cor Tar, 6^n' koek Slabbekoorn, oriHt t ZeeSers. Piet Ever- Jk, Jan Blom, Kees Vermaire, - c ,Van Zweden, Jan Rooze, WW. v,?n Boven> Peter de Gan s Korstanje, Hans ansemajj' Rinus Nijsse! Rinug vrSmarck' Rinus van Hoe- Srs ws WUse' Rob Oostrom, Waterman, Jan van Koe- Berkel, Leen Pluijmers, Gerard Verwaal, Rinus de Waard, Lex Kusters en Berend Aalders. KLOETINGE Trainer: Hans de Ridder. Selectiegroep: (voorlopig): Ed die Bos, Leo Uiterhoeve, Ad Nieuwdorp, Kees Kleppe, Hans Verstraten, Sam Blomaard, kees Katsman, Rini Aarts, Leo Slab bekoorn, Kees van Keulen, Frans Schouw, Wim de Vos, Kees de Mol, Kees Meulenberg, André Krijger, Rinus Deute- kom, Gerard Teileman, Johnny Voois, Rinus Vermeulen, Rini Walrave, Tobi Slabbekoorn, Rini Davidse, Meindert Storm en Jan Pannekoek. KRABBENDIJKE: Trainer: Ben Bruins. Selectiegroep: Jo Poortvliet, Adrie Kriekaard, Cees Hogeste- ger, Ko van de Parel, Piet Jobse, Rinie Kriekaard, Rinie Oostdijk, Adrie van de Parel, Ronnie Schrier, Ko Vogelaar, Lowie de Bruijne, Ko Riedijk, Gerard Hoekman, Cees Sent, Rinus van Houte, Omie Tramper, Adrie Nagelkerke en Cees van Iwaar den. NIEUWLAND: Trainer: Leo van Liere Selectiegroep: Bram Sandee, Marius Dingemanse, Gerrit Sie- reveld, Jan de Rijke, Piet Baas, Adrie Baas, Cees Baas, Joos Baas, Paul Rademakers, Max de Rijke, Ko Felius, Piet Mesu, Jo- han Fritz en Rinus Molenbroek. RILLANDIA: Trainer: Arie van Riel. Selectiegroep: Ronnie Schout, Gerard Koster, Huib Verschuu- re, Cor van Pul, Han van Pul, Sjaak Poleij, Joop Dieleman, Joost van der Griek, Ko van der Griek, Jan Minnaard, Jan Blok, Wim Lobbezoo, Rinie Dansen en Sam de Kok. SMERDIEK: Trainer: Paul Swaanen. Selectiegroep: Adri Boog aard, Piet van Dalen, Jan Giljan, Chris van Hemert, Jacques Hoek, Ad van de Hoek, Cor van de Hoek, Rinus Joppe, Piet Kaufman, Jaap Kloet, Marinus Koopman Lzn, Chris Koopman, Marinus Koopman, Marinus Koopman Jzn, Jacques Moer land, Cees Nagelkerke, Scherpenisse, Fred Wim Snoep, André Soomers, Dick Soomers, Henk Stoutjesdijk, Wim Vroe- gop, Henny Zwagemaker, Jac ques van Vosse, Marinus Vroe- gop en Addy Weggemans. WHS: Trainer: Nico de Frel. Selectiegroep: Wim Fase, Thijs Fase, Henk Dijkema, Cees van de Reest, Theo Fase, Ewoud Fa se, Rien Fase, Theo Moerland, Jaap Moerland, Han Vroegop, Han van Vossen, Nico Hage, Jan Mosselman, Piet Koster, Jacob Stoutjesdijk, Henk Brinkman en Bram Rijnberg WOLPHAARTSDIJK Trainer: Toon de Bart Selectiegroep: (voorlopig) :Bas de Koeyer, Jan Blok, Leo Geen- se, Kees van de Kreeke, Ad van Loo, Jaap de Blaay, Kos Wes terweel, Louis van der Maas, Ri nus van Loo, Jan van de Vrede, Philip Pauwe en Kees Reiin- houdt.

de Stem | 1975 | | pagina 31