Welzijn voor Ouderen' WZ- Vlaanderen vandaag één jaar RUNDVEEKEURING IN HEILLE Artiesten wonnen van veteranen 11 De Stem/De Vrije Zeeuw DEMOCRATISCHE OPZET SLAAT AAN Sozen Open week proefboerderij Ook VMZ tegen vestiging van Eurobroomb.v. in Terneuzen Laat uw vakantie niet verzieken... NeemTendosimol mee tegen diarree. Vakantieweke!) in Kruiningen Geringe vangst bij ONI-clubwedstrijd stad Aardenburg Axel Clinge Hansweert EsaBnt i- ver. bescherming ongeboren kind verleent hulp LAAT LEVEN Wordt lid Westdorpe Terneu7en Zuiddorpe BEVELANDSE FOGVEEDAG Hen gelwedstri j d W olpliaartsdi j k Hoek in zeeland maak je niet dik stimorol kauwgom eet je niet op DINSDAG 1 JULI 1975 Collecte De collecte voor de nationale kinderbescher ming „Sakor" heeft in Aar denburg f 449,73 opgebracht. Bolling Uitslag voor de clubbolling var „De Ware Vrienden" in café „De Zwaan" bij E. de Vreeze is; R. Goet- hals - F. v.d. Dries 101; J. de Vreeze - J. Smoor 106; C. Dhondt - J. v. Hof 10—4; P. Staelens - L. de Hon 107; H. v. Bellegom - B. Bauwens 10 8; P. Laridaen - J. Rootsaert 106; mevr. van Hof - P. Temmerman 105; Th. Dhondt - G. Galle 10—5; P. Boekhout - J. Simpelaar 10 4; E. de Vreeze - W. Rootsaert 104; R. Coene - Th. Lam- paert 104. Burg. stand Ondertrouwt D. Slabbinck, 24 j, Knokke- Heist en Marie-Jeanne Reij- niers, 21 j., Aardenburg; Sjoerd Paridaen, 24 j., Oost burg en Gwendolina de Bruy- ne, 20 j., Aardenburg; Wouter Dhondt, 29 j., Oostburg en Theodora Rootsaert, 27 j., Aardenburg. Gehuwd: Johannes Heijboer uit Nieuw-Vossemeer en Na thalie Cocquit. Zeskamp De interge meentelijke zeskamp voor de plaatsen Aarder.burg, Malde- gem, Moerkerke, Middelburg, Sint-Margriete en Sint - Lau- reins zal dit jaar plaatsvinden op 23 augustus te Sint-Lau- reins. Inzet is de grote zes kamp-cup. Benoeming Als onderwij zeres in vaste dienst aan de openbare basisschool te Aar denburg werd benoemd mej. W. Pelleboer. Geslaagd Aan het oplei dingsinstituut voor paramedis che beroepen Leny Mooldijk in Rotterdam slaagde voor het diploma dierenartsassistente: mej. J.C. Esselbrugge, Axei en mej. M. Keesen. Overslag. Zweefvliegen Op zater dag 5 juli is de Kring van Werkgevers in de Kanaalzone te gast bij de Eerste Zeeuws«i-Vlaamse Aero Club op het vliegterrein Smitschor- re te Axel. Tegelijkertijd met dit bezoek vindt de opening plaats van het vliegkamp van de EZAC. Dit vliegkamp duurt tot en met 13 juli. Schieting In café Benelux werd een schietinig gehouden op liggende wip, waaraan 39 schutters deelnamen. De uit slag was als volgt: Hoogvogel: M. van Boven, Axel, 1 en 2e zijvogel W. Boei- je, Zuiddorpe, meeste kleine vogels: J. Pauwels, Axel (4 stuks), extra-hoogvogel: A. Maihu, Lamswaarde. Carnaval Bij de carna valsvereniging De Kriekeput- ters te Clinge vond een aantal wisselingen in het bestuur plaats. Na de bestuursverkie zing is de heer F.J. Taalman voorzitter, de heer J. Mens, vice-voorzitter, hulp-penning meester A. va* Dorselaer. Se cretaris blijft de heer P. de Moor met naast zich tweede secretaris E. Aerts. Ook pen ningmeester J. Kerkchaert is in functie gebleven, evenals le heer J. Seghers die in het dagelijks bestuur blijft zitten als ere-voorzitter. Het bestuur kan nog uitgebreid worden. Mochten er nog kandidaten zijn dan kunnen die inlichtin gen krijgen bij het secretari aat Gravenstraat 369 te Clin ge. (Van een onzer verslaggevers) SCHOONDIJKE Vandaag (dinsdag) bestaat de stichting „Welzijn voor Ouderen" in west-Zeeuwsch-Vlaanderen precies. Daarvoor werd het zelfde werk uitgevoerd als een experiment, onder auspiciën van het ministerie van C.R.M. uiteraard met hulp van pro vincie en de drie west- Zeeuwsch-Vlaamse gemeenten. „Dank zij de medewerking van de drie gemeenten en de 110 vrijwilligsters heeft het werk zichzelf bewezen, het is nu gesettled en niet meer weg te denken", aldus bejaarden werker G. Verduyn, de man die veel tijd en werk in het opzetten van het open-bejaar- denwerk in deze streek heeft gestoken. In het eerste stichtingsjaar is gestalte gegeven aan de idee het werk meer naar de mensen toe te brengen. Grote centraal gehouden evenemen ten kwamen bijna niet voor. „Wij hebben het wat ontspan ning en cultuur betreft ge zocht in kleine evenementen in de diverse sozen zelf en dat is erg goed gelukt", aldus de heer Verduyn. „In totaal 30 avonden zijn gehouden en het plan is dit volgend seizoen uit te bouwen tot 45. Met name in de winter zijn die avonden, ook bedoeld als ontmoetingsa vonden van groot belang, met name voor de eenzame bejaar den. Je breekt er de wintera vonden mee". De bejaardensociëteiten ma ken een belangrijk deel uit van het werk. De sozen zijn zeer democratisch van opzet. De bejaarden besturen die zelf en zij bepalen ook wat en wanneer er iets in hun sozen moet plaatsvinden. „De men sen worden erbij betrokken, zoals blijkt uit de activiteiten van de bejaardenraad, die heel goed begint te werken, be paalde voorstellen van mij weieens afketst maar daar naast zelf ideeën aandraagt", aldus Verduyn. Hoe snel een bejaardensoos kan groeien wordt bewezen in Oostburg waar in 8 weken tijd het ledental groeide van 22 naar 62. „De huidige behuizing in de Nieuwstraat is al te klein en er moet een andere oplossing gevonden worden. Er bestaan plannen hiervoor het voormalige postkantoor te be stemmen". De stichting kan waarschijn lijk eind dit jaar zijn tweede beroepskracht in dienst ne men. Werk is er voor hem genoeg, want de plannen voor volgende jaren zijn ambitieus. Bepaald belangrijk is een voornemen in alle kernen voorlichtingsavonden te hou den voor mensen die op punt staan gepensioneerd te wor den. „Er is gebleken dat er een ontstellend gebrek aan in formatie op dit gebied bestaat. In die bijeenkomsten wil men alle aspecten van het bejaard zijn doorlichten. Bejaardentocht De be jaarden van Hansweert heb ben hun jaarlijkse uitstapje gemaakt. Ze brachten een be zoek aan de Westlandse snij bloemenveiling te Honsselers- dijk. Via Amsterdam reed men naar Volendam. Daar wachtte de bejaarden een uit gebreide lunch. Na het stad huis bezichtigd te hebben ging de tocht naar Breda. Daar werd de warm» maaltijd ge bruikt Tennis De uitslagen van het clubkampioenschap van t v. De Meet dat van 16 tot en met 28 juli werd gehouden volgens het afvalsysteem, lui den als volgt: Heren enkel: 1. J. Oerle- mans; 2. H Bos; 3. H. Navest; 4. A. van Meir. Dames enkel; 1. C. Sion; 2. J. Theeuwis; 3. M. Groene- woud; 4. T. Bastiaansen- Heren dubbel: 1. H. Navest- J. Oeriemans; 2. H. Bos- R. Groenewoud. Dames dubbel: 1. C. Sion- J. Theeuwis; 2. Van Duuren- Meijer; 3. Groenewoud-Basti- aansen; 4. Willemsens-Stout- jesdrk. Mixed; 1. H. Bos-F.Stout- jesdijk; 2. H. Oerlemans- M. van Gils; 3. A. van Meir- R. Jansen; 4. echtpaar Basti- aansens. Odlo De contactcommissie van Odio houdt op zaterdag 5 juli een reis voor de leden en hun dames Ditmaal is de reis naar Maastricht van waaruit een boottocht gemaakt wordt naar Luik Vervolgens maakt het gezelschap per touringcar een rondrit door de Ardennen en dineert men daarna in Maastricht. De dag wordt be sloten met een bezoek aan een der vele Belgische danspaiei- zen. '«■'wrw (Van onze correspondent) HEILLE Te Heille werd voor de I8de maal een rund veekeuring gehouden, waar voor ditmaal ruim 80 stuks rundvee werden aangeboden. De voorzitter van de rund- veekeuringscommissie Heille, de heer J. de Rijcke, toonde zich bijzonder verheugd over deze toeloop, waarbij vooral het melkvee overheerste. Ook de jury, bestaande uit de heren J. Simonse en W. Vijverberg, van de Stichting ter Verbetering van het Rund veeras in Zeeland in Zeeland en ir. Beukeboom van het Landbouwcentrum Goes, die als arbiter optrad, was tevre den met name over de kwali teit van het aangevoerde vee. Wethouder F.T.G. Cuelenaere vertegenwoordigde het ge meentebestuur van Sluis bij deze keuring, die ook uit de omgeving nogal wat belang stelling trok. (ADVERTENTIE) Telefoon 020-730510 073-562608 minimum f 12.50 per jaar Steun onze vereniging Giro 2585780. N. Lid. postbus 2, Nieuwkuijk Schoolreisje Ter afslui ting van het schooljaar heeft de schooljeugd van Westdorpe een uitstapje gemaakt. De kin deren van de drie laagste klas sen brachten een bezoek aan Boudewiijnpark en Dolfinari um in Bruggen, waarna de speeltuin in Wachtebeke doel was. De drie hoogste klassen reisden naar de plantentuin in Meise. Tevens werd een rond rit door Brussel gemaakt. Via Wachtbeke keerde ooik dit ge zelschap huiswaarts, uiterst te vreden zoals bleek. Het was een goed eind van het school jaar en tevens een goed begin van de vakantie. Schuttersclub De kara bijnschutters van Het Oud Raedhuys houden vrijdag 4 ju li ter gelegenheid van de jaar lijkse kermis een schieting bij J. van der Goes. Begonnen wordt 's avonds om 19.30 uur. Deelname voor met-schutters staat ook open. Voor hen zijn geweren in de zaal ter be schikking. Kermiskoers Ter gelegen heid van de jaarlijkse kermis houdt het Westdorps Wielerco- mité dinsdag 8 juli een avond criterium voor Amateurs. De wedstrijd telt mee voor het Skol-klassement. Er zijn mo menteel 50 renners ingeschre ven Zaterdag 5 juli begint 's middags om 15.00 uur een jeu?dwielerwedstriid, met een parkoers, dat loopt rond de hertenkamp. Disco Poly-Pam Disco Polv Pam heeft voor de ker misdagen een beatfestijn op touw gezet. Op 4 avonden zul len bekende artiesten en groe pen bun opwachting maken. Da* zijn: 5 juli: Kayak, 6 juli: ÏAicifer, 7 iuli: Fire fly, 8 juli: Spooky and Sue. (Van een onzer verslaggevers) GOES De akkerbouw- proefboerderij „Rusthoeve" te Colijnsplaat (Noordlangeweg 42) houdt een open week van 30 juni tot en met 4 juli. Tijdens deze week zullen de dagelijkse rondleidingen over de proefboerderij starten om 10.00 uur en 14.00 uur. Diplomazwemmen In het overdekt instructiebad De Honte werd door 13 leden van de zwemvereniging De Flip pers, onderdeel van de Centra le Stichting voor Sociaal en Cultureel werk in de gemeen te Terneuzen, examens afge legd voor de diploma's a en b van de KNZB. Alle kandida ten slaaglen. De examens werden afgenomen door me vrouw A. de Zeeuw-van Noordennen. Zaamslag en de heren Langeraard en De Graaf, Terneuzen. Schieting De handboog maatschappij De Westerschel- de te Terneuzen hield haar vastgestelde schieting. De uit slag luidde: le hoge vogel: A. - van der Poel uit Terneuzen; 2de hoge vogel: A. de Schep per uit Koewacht; Zijvogels; Th. de Waele uit Koewacht en R. Beghijn uit Terneuzen; Kallen: L. de Haan uit Ter neuzen en De Beule uit St. Jansteen. Schieting In café De Block werd een schieting ge houden, waaraan 35 schutters deelnamen. De uitslag was als volgt: Hoogvogel: L. Taalboom. Zuiddorpe, le zijvogel: A. Bol- leman Axel, 2e zijvogel: R. de Groene, Utrecht, meeste kleine vogels: L. van Da-mme, Koe wacht (5 stuks). (Van een onzer verslaggevers) GOES De commissie Be vel an-dse fokveedag houdt op zaterdag 6 juli Bevelondse fokveedag te Goes. De dag wordt gehouden op het terrein van de coöp. veilingvereniging Zuid-Beveland aan de Frudt- laan te Goes, De opening zal plaatshebben om 9.15 uur. waama de keuringen starten om 9.30 uur. Vanaf 13.00 uur zijn er demonstraties van be kroonde dieren met prijsuit reiking. De Bevelandse fok veedag wordt zaterdag 5 juli voor de eenentwintigste keer gehouden. (Van onze correspondent) WOLPHAARTSDIJK De hengelsportvereniging De Zandikreek te Wolphaartsdijk hield afgelopen zaterdag haar vierde competitiewedstrijd in de Oosterschelde bij Kats. Er was een opkomst van 60 deel nemers, maar een matige vangst. Er werden 32 onder maatse en 4 bovenmaatse vis sen gevangen. De eerste vis werd gevangen door A. Mul ler. De uitslag van de wed strijd was: 1. D. Slabbekoorn 2. A. Kole; 3. W.C. van Zwee den; 4- G. Verschiere; 5. J.P. de Witte. De stand voor het koningschap is momenteel: 1 D. Slabbekoorn en 2. P. Ko le. Hengelen Hengelsportver eniging Sport en Genoegen uit Hoek houdt zaterdag 5 juli voor de leden een clubwed strijd „hengelen in binnenwa ter". Gevist wordt op de kreek op het z.g. Eiland. Er wordt 'smorgens begonnen, (Van onze correspondent) KORTGENE Een Neder lands artiesten-voetbalelftal is er zondagmiddag op het ge meentelijk sportterrein van de K.N.V.B.-zondag-afdelingsvoet balvereniging Cortgene te Cortgene op overtuigende wij ze in geslaagd om de vriend- (MIDDELBURG (ANP) De Vereniging Milieuhygiëne Zeeland (VMZ) heeft ernstig bezwaar tegen de vestiging van de broom- en chloorver- werkende industrie Eurobroom B.V. in Terneuzen. Deze fa briek produceert 7500 ton bro miden en 200 ton tetrabromi- den. Dit zijn twee stoffen, die onder de categorie gevaarlijke stoffen vallen. De fabriek zou op nog geen 1200 meter van de bestaande woonwijken zijn gepland. Dat vindt de VMZ onverantwoordelijk. Bij ongelukken tijdens de fabricage kunnen er namelijk broom- en chloorgassen vrij komen. Die gassen veroorza ken o.a. chemische verbran ding van de huid, hebben een prikkelende en vernielende werking voor de ogen, prikke len de ademhallg en het werkt giftig en vernielend op weef sel en kleding. Bij taranid ont staat door chloor een verstik kend giftig gas. Bovendien werken beide gassen corrosief en tasten materialen aan. In een brief aan B. en W van Terneuzen zegt de VMZ diait ook gevreesd moet wor den, dat bij het optreden van een ramp de gasconcentraties van het broom en chloor zich over de hoofden van de ram- penrediders en de bevolking zullen uitstorten, omdat deze stoffen lichter zijn dan lucht De bevolking van Terneuzen heeft zich ook al eerder bij monde van het Milieu Actie centrum Nederland tegen de vestiging van Eurobroom uit gesproken. (ADVERTENTIE) schappelijke voetbal-wedstrijd tegen het veteranen-voetba lelftal van de w Cortgene te winnen: 3-9. Jammer voor het organise rende Cortgene was het feit dat de scheidsrechter, Frans Derks heeft moeten afzeggen. Zijn taak werd op vakkundige en correcte wijze overgenomen door mevrouw De Visser uit Oost-Souburg. Zo'n 600 man publiek omzoomde het Cortge- ne-terrein. Zij konden getuige zijn van een interessante en sportieve voetbal-happening Bij de rust stonden de arties ten met 2-6 voor. Alle doel punten van het veteranen- voetbalelftal van de w Cort gene werden gescoord door H. Scherp. De doelpunten van het ar tiesten-voetbalelftal werden gesooord door: Trompettist Marty (2x), zanger Ben Kra mer (lx), Tonny Al-berti uit het orkest The Friends (3x) Serge van het zangduo Saskia en Serge fix) en Jan Korsten van een accordeon-duo (2x) Het commentaar werd ver zorgd door Harry Touw (Fred Haohé). Dat alles werd geor ganiseerd in verband met het onlangs behaalde kampioen schap van het eerste seniore nelftal van de w Cortgene en de daaraan verbonden promo tie naar de tweede klasse van het KNVB-zondag-afdelings- voetbal. Na afloop van dje wedstrijd kregen de spelers van het ar tiestenvoetbalelftal in hotel café-rest. de Stadswijnkelder te Kortgene nog een koffie maaltijd aangeboden. Daar werd hen een vaantje over handigd. (Van onze correspondent) KRUININGEN Het actie- comité Vakantieweken in Kruiningen gaat activiteiten organiseren voor kinderen tus sen de zes en twaalf jaar. Er worden nu, in tegenstelling tot vorig jaar, twee weken geor ganiseerd. De kinderen gaan een jeugddorp bouwen, waarin diverse activiteiten zullen plaatsvinden. Gedacht wordt al am een westernstad van vaaruit men een speurtocht kan houden, en waar men eeh boerenbruiloft kan houden, een muziekfesti val en een rommelmarkt kan houden. De activiteiten vinden plaats in de weken 28 juli tot en met 1 augustus en van 1 tot en met 8 augustus. De kinderen moeten in deze va kantieweken zelf het dorp op bouwen en de activiteiten or ganiseren. AARDENBURG St. Baafskerk, expositie „Onder je voeten vandaan" over archeologie (t.m. 4 juli). Geopend dag. 8.00-17.00 uur. Zond. 14.00-17.00 uur. BERGEN OP ZOOM Luxor - 20.00 uur: „De „Vol gas met Herbie", 20.00 slang", 18 j„ Roxy - 14.00 uur; uur: „Pas op, of we slaan er op", 14 j. V.V.V.-kantoor Grote Markt. 14.00 uur Vertrek Stadsrond- waradelmg. Het Markiezenhof. Steen- bergsestraat 6, expositie Potjes latijn". keramiek uit de collec tie Rust (t.m. 27 juli) en „Bouwen in Bergen" in het kader van M'75 (t.m. 31 aug.) Geopend ma t.m. vrijd. 10-12 en 14-17 uur, zat- en zond. 14 17 uur. GOES Museum Z. en N. Beveland Simgelstraat 11, Expositie „Bevelandse monumenten in «spiegelbeeld", (t.m. 31 aug.) Open di. t.m. zat. van 10.00- 12.00 en van 13.30-17.00 uur. HULST Stadhuis - Burgerzaal - Ex positie van strips, geopend 10- 12 en 14-17 uur- zond, 12-18 uur t.m. 17 juüi. Galerie van Geyt - Steen straat 20, expositie van oude kaarten, gravures en etsen. Geopend op werkdagen 9.00- 12.00 uur en van 14.00-18.00 uur. (t.m. 30 aug.). (Van onze correspondent) TERNEUZEN De hengel sportvereniging Ontspanning na Inspanning (ONI) hield op de Uitwatering van de Otheense kreek de vierde clubwedstrijd van dit jaar, die meetelt voor het clubkampi oenschap 1975. Er namen 136 hengelaars deel, die op een koud en winderig stekkie slecht vingen. Er werden slechts 18 bovenmaatse vissen verschalkt, 23 visse-rs kregen een of meer ondermaatse vis jes aan de haak en 100 henge laars zagen geen „stootje". Het vissen op de Uitwate ring is al zo vaak tegengeval len dat het niet uitgesloten is dat volgend seizoen voor de clubwerstrijden wordt uitge weken naar de Spuikreek. De Otheense Kreek leent zich minder voor wedstrijden door het aanwezige riet dat niet beschadigd mag worden, waar door er te weinig plaats om de deelnemers .te laten vissen is en het voor de controleurs moeilijk wordt de zaak bij te houden", aldus ONI-secretaris Th. de Bakker. Winnaar van deze 4e club- wedstrijd met 2 boven en 2 ondermaatse vissen Ch. Ver gouwe, Terneuzen, 58 p. De verdere uitslag was: 2. G. Fe- «Jerman, Sluiskil, 53 p., 3. J. Uroesbeke, Westdorpe 34 p., 4. J. Verberkmoes, 34 p„ 5. J. Hamelink 32 p. Het prijzen pakket, in totaal 29 stuks, werd na afloop van de wed strijd uitgereikt in La Belle Vue. (ADVERTENTIE) ST. JANSTEEN E. Ottjes - 15.00 uur: Ker- missohieting liggende wip. MIDDELBURG City - 20.00 uur „Het myste rie van de 7 gouden vam piers". Nieuwe Kerk 20 uur - Or gelconcert door Gerard Akker huis, Den Haag. Rijksarchief. St. Pieterstraat 38. expositie „Van kunst tot Kust" over de Stoomvaart maatschappij Zeeland van 1875-1975. Geopend ma. t.m. vrijd. 9.00-12.30 uur en 13.30- 17.00 uur, zaterdag 9.20-12.30 zon- en feestdagen gesloten (tm 13 sept-). Zeeuws Mu seum - Middelburg voor, tij dens en na de verwoestingen 1950 (t.m. 31 aug.). Geopend ma. t.m. vrij. van 10.00-12.30 uur en 13.30 - 17.00 uur. Zeeuws Kunstenaarscentrum - Lange Noordstraat 59, Expo sitie door Wim Hofunden. Ge opend di. t.m. zaterdag 14.00- 17.00 uur (t.m. 17 juli). Stad huis - Vleeshal - Leden van de Zeeuwse Kunstkring. Geo pend dag. 10.00-17.00 uur en zond. van 14.00-17.00 uur (t.m. 6 juli). OOSTBURG Ledel Theater - 20.00 uur: Gejaagd door de wind a.1- ROTTERDAM De Doelen (hal) - 13.00 uur: Tienertoer - Poptoer, Popcon cert Solution. TERNEUZEN Luxor - 20.00 uur: Kind van de zon, 18 j. VLISSINGEN Alhambra - 20.00 uur: Vrou welijk fruit 18 j Tentenpalviljoen, Naast Stadhuisplein expositie 46 old timers van Lips Autotron Dru- nen (t.m. 17 aug.). WESTDORPE Galerie Troutzaerte, exposi tie werken van Paula Thies (olieverven en tekeningen) t.m. 30 juni. Olieverven van Jacques Siegers, Lataster en Pierre van Soest Verder aquarellen, tekeningen en pas teilen van Paul Citroen (t.m. 31 aug.)- Geopend di. t.m. zat van 9.00-16 00 uur, zond. 14.00-18.00 uur, maandag ge sloten. YZENDIJKE Molen - Expositie ,.In en voor de molen" door Maurice Debaille, Miki v.d. Eecken. Joop Kroon, Guido Metsers, Matthy Murre, Maurits Por tier. Robert Roag, Rolf Sohwarz, Pol Verheylezoon en Josephine Rutten. Geop. dag. van 14 tot 17 uur. (t.m. 7 augustus). Streekmuseum, Mark 23 zo- merexpositie van 10.00-17-00 uur. Zaterdag en zon.- en feestdagen van 14 00-17.00 uur (t.m. 14 sept.). ANTWERPEN Middelheimpark, Middel- heimlaan 8 expositie beeld houwwerken »n tekeningen van 9 leden van het werkco mité Middelheim, alsmede de 13e Biënnale voor beeldhouw kunst met speciale aandacht voor Turkije, Indonesië en Ja pan. Geopend 10.00-20.00 uur (t.m. 4 oktober)). óüsm Uitgave Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Editie Zeeland RAYONKANTOREN TERNEUZEN: Nieuwstraat 9. tel. 01150 7920 (4 lijnen); HULST: Steenstraat 14, tel. 01140 - 3751 (3 lijnen); GOES: Klokstraat L tel. 01100-28030 (3 lijnen). KANTOORUREN Maandag Lm. vrijdag 8.15-12.30 en 13 30-17.00 uur. BUITEN KANTOORUREN: ADVERTENTIE-EXPLOITATIE S Breda Maandag t.m. vrijdag van 19.00 20.00 uur, teL 01600 22341; zondag van 20.00 22.00 uur. tel. 01600 - 22341. BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen: teL 01140 - 3751; Midden-Zeeland: teL 01100- 14944. REDACTIE Chef Zeeuwse redactie: S. C Augustijn, kantoor Nieuwstraat 9, Terneuzen. tel. 01150 7920; privé Lorentzlaan 50, Terneuzen. tel. 01150 5745: algemeen redacteur Zeeland: drs J Bouwmans, kantoor Klokstraat Goes, tel 01100-28030: privé Zuldvlietstraat 53, Goes, tel 01100-28138: redacteur Midden-Zeeland: G v. Ber- kel. kantoor Klokstraat I, Goes. tel. 01100-28030: privé Voor burcht 37 Kapelle tel 01102 2320: redacteur voor l'erneuzen en Kanaalzone: P de Schipper, kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen, tel. 01150 7920 privé Noordstraat 45. Hoek, tel 01154-1556: redacteur voor Uost Zeeuwsch Vlaanderen. H Postma, kantoor Steenstraat .4 Hulst tel 01140 3751; privé Walmolenstraat 12, Hulst, tel 01140 4159 Redacteur voor West Zeeuwsch-Vlaanderen: R. van der Helm. Melkweg 40. Oost burg tel 01170 3370, foto-journalist voor Zee land C. J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneuzen. tel 01150 7920: privé Langs de Kreek 56. Terneuzen, tel 01150 3137; sport redactie Zeeland: A. Koomen. Troelstralaan 8, Axel, tel. 01155- 2594. ABONNEMENTEN-EXPLOITATIE Inspecteur .eeland: W Hendriks, teL 01140 - 3751. ADVERTENTIE-EXPLOITATIE Inspecteur Zeeland: C. Menu. teL 01150 - 5839.

de Stem | 1975 | | pagina 5