Rust teruggekeerd in Saigon examens lil Sadat werkt aan Arabische eenheid een itsing Rabin verbiedt Kissinger - boek Franse rokers krijgen het benauwd ZUIDVIETNAMEZEN IN VS ZIEK VAN HEIMWEE HAVO-Frans moeilijk Universiteit moet bijblijven Onderhond eigen huis Het weer in Europa esreiy Bel Hertz als u plotseling uw auto moet missen. TERIJ. binnenland buitenland Publicatie zou aftreden V.S.-minister betekenen Voorbadmode natuurlijk eerst .naar Sl&lKCne VWO MAVO LTO-LHNO stimorol kauwgom de smaak is raak CONTROVERSE SYRIË-IRAK MINISTER VAN KEMENADE: Hulp aan Indonesië verminderd Uw Hertz auto. Een zorg minder. 9 13 ichrijf of bel voor meer iformaties naar thuislanden 281Enschede^ el. 053-763443 Mill ilfs een kleine botsing n uw auto zo ontzetten hij onbetrouwbaar >rdt. Neem daarom al- d 't zekere voor het zekere. Alleen wij als )CWA- to-richtspecialist kun- n uw auto door-en- ior controleren. Doen - gaat om uw veiligheid! EBEDRIJF "Al I - >,M i TEL AVIV (UPI) Boor de regeringscensuur is een boek verboden dat volgens de Israëlische premier, Iitz- hak Rabin, bij publikatie de Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Henry Kissinger, tot aftreden zou dwingen, zo schreef het Israë lische blad Ha'arets gisteren. Het boek „Confrontatie en troepenscheiding" van de po litieke correspondent Mati Golan van genoemd blad be handelt de periode van de oktoberoorlog in 1973 tot ju li 1974 toen Kissinger onder handelde over een troepen- soheidingsakikoord tussen Is raël en Syrië in de Golan. Volgfens het blad werd het boek verboden in persoonlij ke opdracht van Rabin en werden d!e aantekeningen en het manuscript van de cor respondent in beslag geno men. Het boetk bevat verslagen van onderhandelingszittingen tussen Kissinger en Israëli sche leiders tijdens welke Kissinger kleinerende op merkingen zou hebben ge maakt over Russische en Arabische leiders, aldus Ha'aretz. „Na publikatie wan dit boek zal Kissinger moeten aftreden", zo had Rabin vol gens de krant van het ma nuscript gezegd. Rabin meende dat de publikatie ook elike toekomstige Ameri kaanse onderhandelingspo ging in het Midden-Oosten sohipbreuk zou doen lij den. Premier Rabin, de minister van defensie, Sjianon Peres, en de juridisch adviseur van de regering, Meir Sjamgar, hielden uitvoerige besprekin gen over het manuscript voordat tot het verbod beslo ten werd. Kringen in Jeruzalem zei den dat Ha'aretz had ge tracht een artikel over het verbieden wan het boek te schrijven maar dat de cen suur dit verhinderd had tot dat het verbod officieel be kendgemaakt werd. Volgens de krant was de correspon dent in beroep gegaan bij het Israëlisch hooggerechts hof en zou spoedig een be sluit kunnen worden ver wacht. (Van omze correspondent) PARIJS De rokers ln Frankrijk beginnen in paniek te raken als gevolg van een staking wan de nationale ta- bafcsverwerkerrde bedrijven en in die nacht van maandag op dinsdag zijn de eerste inbra ken gepleegd in zogenaamde tabaksbureaus mogelijk door wanhopige rokers. Sedert 28 april heeft het per soneel van de SEITA (het na tionale bedrijf ter industriële exploitatie van tabaksproduk- ten en lucifers) in het voor naamste depot dat Parijs voor ziet het werk neergelegd om loonsverhoging en met name een dertiende inaand af te dwingen. Intussen heeft de staking zich uitgebreid buiten diverse bedrijven, fabrieken en opslagplaatsen van de SEI- TA in de provinciesteden en de „bureaux de tabacs" (de monopolistische verkooppun ten, doorgaans gecombineerd met een café waar tabakspro ducten, lucifers, postregistra tie en boetezegels verkocht worden) zijn de nationale si garettenmerken Gauloises en Gitanes praktisch niet meer te krijgen. Andere merken en im portsigaretten die eveneens door de SEITA verhandeld worden zijn over het algemeen nog te krijgen, maar de 6.600 „bureaux de tabacs" van Pa rijs verkopen dagelijks nog maar 70 miljoen sigaretten te gen een normale omzet van 110 miljoen. Als de staking zich uitbreidt, hetgeen moge. lijk lijkt, zal de voorraad bin. nen enkele dagen uitgeput ge raken. Dagelijks verhandelen de verfcoiopspunten 350 mil joen sigaretten. Voor de vaste klanten blijkt er over het al gemeen nog altijd een moge lijkheid een pakje Gauloises of Gitanes te bemachtigen, maar de zogenaamde „loo<p-, klanten" komen va-ak voor een letterlijk gesloten loket te staan. (ADVERTENTIE) CAMP PENDLETON, CALIFORNIË In het opvang centrum voor Zuidvietnamese vluchtelingen op de Ame rikaanse mariniersbasis Camp Pendleton in Californië, lo pen Zuidvietnamezen rond die ziek zijn van heimwee en bij het overwegen van hun onzekere toekomst bijna aan zelfmoord denken, zo verklaarde een Zuidvietnamese arts in het legerkamp. De 50-jarige dokter Hoang Van Due zei dat als vandaag een vliegtuig naar Saigon zou vertrekken, „het halve kamp zou leeglopen". „Er bestaat hier veel wan hoop. Men maakt zich zorgen over alles en nog wat. De vluchtelingen hebben geen en kele toekomst. Ze zijn bezorgd over him positie en over werk. Ze vrezen dat ze hun identi teit zullen verliezen", zei Ho- ang. Er zijn vluchtelingen die het Topper in moeilijkheids graad was gisteren het eind examen FRANS voor de HA- VO-kandidaten, die voor het eerst aan de marathon deelna men. „Erg moeilijk", was het oordeel van de kandidaten van een grote scholengemeenschap, „vrij pittig" de conclusie van hun leraar wiens bevindingen hier verder volgen. De aangeboden teksten behan delden het probleem van de droogte in Atrika, een alterna tieve leefgemeenschap in Ko penhagen, een gewiekste kunsthandelaar in Frankrijk rond de eeuwwisseling, de so ciaal-economische rol van het bier in Europa en de kamerbe- diende van de schrijver Mar cel Proust. De globale indruk was: gevarieerde en vrij pit tige teksten waarin het verha lende, het beschrijvende en het beschouwende element aan bod kwam. Een uitgebreide woordkennis was wel vereist. Minder moeite zullen de HA- VO-kandidaten gistermorgen hebben gehad met het Neder lands, waarhij zij een tekst verklaring moesten geven van het artikel „de laatste veront rustende notities van Godfried Bomans" uit „Jeugd en Cul tuur" van februari 1972. „Een zeer goede keuze", aldus het oordeel van een Neerlandicus. Een HAVO-leerling moet zo'n tekst kunnen lezen en zich kritisch af 'kunnen vragen wat tie schrijver bedoelt met aller lei details en met de grote lijnen. Overigens blijft - aldus deze Neerlandicus - bij schrif telijke vragen over zo'n tekst altijd de moeilijkheid bestaan dat verschillende, elkaar zelfs tegensprekende antwoorden mogelijk zijn. Zelfs gerouti neerde vakgenoten zullen el kaar lang niet altijd overtui gen inzake de uitleg en vaak niet verder komen dan een vermoeden of waarschijnlijk heid. Zulke disputen leken mogelijk met betrekking tot de vragen Ito, 2, 3, 5. „Leuke opgaven" was de reac- te van een VWO-kandidaat op de examenvragen voor NA TUURKUNDE. dat gisermor. gen aan bod was. Een ervaren leraar concludeerde: een rede lijk eindexamen, waarvan het totale niveau zeker niet hoog laig.Volgens h em lag het helemaal in de lijn van de experimentele visie, die in de examens van de laatste laren duidelijk aanwijsbaar is.Vraag 1 was een standaardvraagstuk rechtstreeks uiit het leerboek. Met vraag 2, over een harmo nische trilling, zullen de leer lingen met enige praktiikerva- ring weinig moeite hebben ge had. Vraag 3 moet voor leer lingen met enig inzicht in de electriciteitsleer onmiddellijk te doorzien zijn geweest, Vraag 4 behandelde een aardig' vraagstuk over het lanceren van een sateliet, waarbij het interpreteren van een grafiek noodzakelijk was. Niet té gemakkelijk, volgens een kandidaat, met te moei lijk, volgens een leraar was het ENGELS voor de VWO- kandidaten dat gistermiddag op het pro,gramma stond. De teksten waren op goed niveau, Onderwerpen waren onder an dere de afbakening van de territoriale wateren, de plaats van de landbouw in een pri mitieve samenleving vergele ken met moderne samenlevin gen, het probleem van de rechtspraak en geweld en de kunst en de veranderde plaats van de kunstenaar in de sa menleving. 4 en 3 stonden en FRANS op Voor MAVO WISKUNDE het programma. Het FRANS voor beide takken bestond uit vier teksten. De eerste tekst was pittig met enkele lastige vragen. Wie het woord „le ha zard" niet kende, miste drie tot vier vragen. De tweede tekst was redelijk, hoewel vrij veel woordkennis vereist werd, ma.ar de vragen waren goed te beantwoorden. Ook de derde tekst was niet al te moeilijk, de vragen waren goed gesteld. De vierde tekst heeft sommigen wellicht moei lijkheden opgeleverd, m-aaT de vragen maakten dit weer goed. Leerlingen van MAVO 4 von den wiskunde pittig en vooral erg veel. Een docent oordeel de: goed en mooi werk, aan sluitend op het MAVO-niveau. Er waren veel nieuwe manie ren van vragen, waardoor een beroep gedaan werd op het inzicht. Voor MAVO 3 was wiskunde aan de gemakkelij ke kant. De LTO-kandiildaten moesten gisteren een meerkeuzetoets maken voor wiskunde. De vra gen waren op redelijk niveau, de tüd was zeer ruim gesteld. De ENGELSE tekst, die 's middags aan bod was vereiste een behoorlijk idiomatische kennis. De opgave WISKUNDE voor LHNO-feandidaten waren op zich niet moeilijk, maar verg den nogal wat rekenbewer- kingen, zodat de tijd aan de krappe kant was. Er zullen nogal wat kandidaten niet op tijd klaar geweest zijn. in Zuid-Vietn-am goed hadden en naar Amerika zijn geko men met diamanten en goud. Maar aan de mobiele bank die de tentenistad dagelijks aan doet hangt een bordje met de mededeling: „Goud wordt niet gekocht". Ondertussen «anivaardt de bevolking van Saigon het nieuwe leven onder communis tisch bewind. De mogelijkheid van een plotseling bloedbad is weggenomen en hoewel er nog enige onzekerheid bestaat over de toekomst is er geen angst meer voor het heden. Dit schrijft een UPI-verslaggever die in Saigon verblijft. De sol-daten en officieren die de .afgelopen tien vredige da gen Saigon binnenkwamen doen hun uiterste best zo aar dig mogelijk te zijn. Inwoners van Saigon die tien dagen ge leden angstig in hun huizen bleven terwijl tanks in ever- winnimgsparades door de hoofdstraten rolden, houden r«u soldaten op straat aan om een babbeltje te maken. „Ze zijn werkelijk erg aardig" zei een bftrger. „Ze piraten erg vriendelijk, niet zoals de oude soldaten van de vorige rege ring". De zorgvuldigheid in de om gang met mensen is altijd een deel geweest van de guerrilla- krijgslessen" in de afgelopen 30 jaar en er zijn weinig soldaten zo zorgvuldig als die van de Vi-etcong. „Neem van de men sen zelfs geen naald of een stuk garen" luidt een van de regels die elke man, elke vrouw en elk kind in de Viet namese revolutie indachtig moet zijn. Een buitenstaander komt onvermijdelijk onder de indruk te moeten constateren h-oe goed de lessen zijn ge leerd. Dit is ook de reden waarom het leven in Saigon zijn normale loop heeft her- Kregen, met heropende win kels, bedrijvige markten en restaurants die weer gaan functioneren. Er is geen enkel bericht geweest van een wraakactie in het gebied van Saigon. Verhalen, toegedicht aan Amerikaanse functionaris sen, over bloedbaden in enkele provinciesteden worden nu te gengesproken door reizigers die geen reden hebben te lie gen. Koningin Juliana en prins Bernhard zijn gistermiddag in Boekarest aangekomen voor hun vierdaags staatsbezoek aan Roemenië. Het koninklijk paar wachtte op een zonnige, maar winderige luchthaven Otopeni een strak geregi streerde, stramme welkomst ceremonie. Duizenden Roemenen zagen op het platform van het vlieg veld van achter een haag mili tairen hoe hun president Ceausescu en zijn vrouw, de koningin en de prins aan de trap van de koninklijke fel lowship hartelijk begroetten. Voor koningin en prins de vip-kamer van het vliegveld werden binnengeleid, passeer den zij een enorm bord waar op stond „wij heten koningin Juliana en prins Bernhard van harte welkom in de socialisti sche republiek Roemenië". Op de foto de koningin en de Roemeense president Geauseseu DE Franse regering heeft maandagavond in een officieel communiqué meegedeeld dat aan de kranten in Frankrijk en hun verwante weekbladen een buitengewone subsidie van 60 miljoen frank wordt gegeven. (ADVERTENTIE) BEIROET. LIBANON (AF) Terwijl de Egyptische pre sident Anwar Sadat begon aan een tournee langs vier Arabi sche landen om een front te vormen tegen Israël, weerde Syrië Iraakse vliegtuigen uit haar luchtruim. Ondertussen lanceerden de Israëliërs voor de tweede maal een overval op Zuid-Libanon, waarbij zij drie dorpelingen gevangen na men tijdens een huiszoeking- die anderhalve kilometer van de grens werd uitgevoerd. Sadat bracht de eerste dag van zijn eenheidscampagne door in Koeweit, waar hij be sprekingen voerde met sjeik Sabafa As-Salim, de leiid-er van Koeweit. Vandaar uit is hij van plan om naar Irak te gaan om daarna Jordanië en Syrië te bezoeken. Syrië beschuldigde Irak van „barbaarse en onmenselijke behandeling" van Syriërs. Vol gens een verklaring van het ministerie van vervoer in Da mascus werd als protest het luchtruim voor Iraakse vlieg tuigen gesloten. Het is de meest recente escalatie in een oorlog van be ledigingen die tussen ide buur- DE Euronese Commissie in Brussel, het „darelijks be stuur" van de EF.G, heeft be stoten 26,22 miljoen gulden ter beschikking te stellen voor een aantal .ontwlkkeHngspro- iecten. Het geld gaat naar Rwanda. Kameroen, Ivoor kust en Nieuw-Caledonië. (Van onze onderwijs- redacteur) DEN HAAG De universi teit die zich niet vernieuwt, is ten dode opgeschreven. De herstructurering van het we tenschappelijk onderwijs is, onder andere, een middel om de universiteiten en hogescho len te laten bijblijven in de vaart van de maatschappelijke ontwikkelingen. In feite gaat de hele twaalfjarige strijd om de universitaire herstructure ring over de vraag, of er be reidheid is de cursusduur en de inschrijvingsduur van het wetenschappelijk onderwijs te beperken. Een beperking waaruit voort zal moeten vloeien dat het wetenschappe lijk onderwijs zelf binnen en kele jaren nieuwe studiepro gramma's moet hebben. Dat zei minister dr. J.A. van Kemenaidie (Onderwijs en We tenschappen) gisteren in de Tweede Kamer. In het uitvoe rige antwoord dat hij gaf op de algemene beschouwingen die de Kamer over het wets ontwerp herstructurering we tenschappelijk onderwijs heeft gehouden. De Kamer heeft geen echte alternatieven, zo meent de minister. „In de ja renlange discussie over de universitaire herstructurering zijn die immers allemaal on der woorden gebracht. Ze heb ben hun weerslag gevonden ln het wetsontwerp, zoals dat en- kei malen is gewijzigd en aan gevuld". Als de Kamer het wetsontwerp aanneemt kan de planing van het wetenschappe lijk onderwijs langs verant woorde banen tot stand ko men. Het onderwerp vervult een eerste voorwaarde om bet wetenschappelijk onderwijs zijn plaats te geven in het totaal van ons onderwijs. Het aanvaarden van het onderwerp zal een tijdperk afsluiten voor dat wetenschappelijk onder wij» en er een nieuw tijdperk voor openen". De herstructurering is in de eerste pilaats geridht op het scheppen van een nieuw kader voor het werkzaam houden van de bestaande doelstellin gen die met het wetenschap pelijk onderwijs worden nage streefd Ze is bovendien een urgente voorwaarde voor de totale herstructurering van het gehele hoger onderwijs, vindt dr. Van Kemenade. In dit verband wees hij er o.a. op dat er behoefte bestaat aan het scheppen van eenheid van doelstellingen voor het ge hele hoger onderwijs (hoiger beroepsonderwijs en weten schappelijk onderwijs). „We hebben dringend een beleids plan nodig voor het hele ter tiaire onderwijs". Er kon ech ter niet meer op zo'n plan worden gewacht met de ver nieuwing van het wetenschap pelijk onderwijs. Die kan niet langer worden uitgesteld. landen gevoerd wordt over water van de rivier de Euph- raat,_ die vanuit Turkije door byrië en Irak naar de Perzi sche Golf stroomt. „Het rechtse fascistische re gime in Irak provoceert Syrië op een moment dat de Arabie ren de rijen zouden moeten sluiten om één front te vor men tegen de Israëlische agressie," zo sprak de Syri sche minister van defensie Mu-stafa Tlass tijdens een le- gerbijeenkomst gisteren. Men verwacht dat Sadat een poging zal doen de gemoede ren te kalmeren. Eerder heeft de Saoedische minister van oiiesjeifc Jamani al enkele be middelingspogingen gedaan. Eén van de vijf verdachte guerrillastrijders die door de Israëliërs ontvoerd was, een vrouw. Fuddah Fayfiz Ali, werd dinsdag vrijgelaten en door het Rode Kruis over de grens met Libanon gebracht. „Ik ben uitgeput door het Voortdurende verhoor, maar ik heb ze uiteindelijk weten te overtuigen dat ik niet voor de guerrillastrijders werk", zo zei ze- Tientallen Palestijnse guer rillastrijders bevinden zich in de heuvels van Zuid-Libanon, waar vandaan zij volgens Is raël overvallen in Israël ple gen en raketaamnallen lance ren op vestigingen in Israël die vlak langs de grens lig gen. AMSTERDAM (ANP) De Nederlandse ontwikkelings hulp voor Indonesië wordt voor het nieuwe Indonesische begrotingsjaar (I975-'76) ver minderd. Dit is gisteravond na afloop van de tweedaagse con ferentie van de intergouverne mentele groep inzake Indone sië (IGGI) op een persconfe rentie meegedeeld. De vermindering van de Ne derlandse hulp bedraagt onge veer een kwart. Voor het be grotingsjaar 1974-'75 beeft Ne derland f 166 miljoen bilatera le hulp aan Indonesië toege zegd Hiervan is f 124 miljoen projecthulp, dat wil zeggen hulp voor de uitvoering van Indonesische ontwikkelings projecten. De rest (f 42 mil joen) was deviezenhulp- Daar naast verstrekte Nederland nog f 25 miljoen technische bijstand. (Vervolg van pagina 1) Zoals bekend beschikken de gemeentehuizen over folders waarin de regeling met voor waarden en dergelijke staat beschreven. Dat foldertje heet „Subsidie voor onderhoud van eigen huis". Er blijkt o.a. uit, dat iedere bewoner-eigenaar een subsidie van 50 procent kan krijgen op de kosten van onderhoud voor verbetering van zijn woning tot een maxi mum van f 3000. D® kosten van het onderhoud moeten minstens f 500 zijn, zodat de minimum-premie f 250 is. Gaat het onderhoud de f 6000 te boven, dan gaat de premie toch niet hoger dan f 3000- Een andere voorwaarde is, dat het onderhoudswerk waarvoor de premie wordt toegekend moet zijn uitgevoerd binnen een half jaar na de datum van premie toekenning. Aangezien, zoals gezegd, als regel geldt: wie het eerst komt, het eerst maalt, is het voor iedere gegadigde belang rijk, dat hij Ide formaliteiten zo snel mogelijk vervult. Dat wil zegigen: een aanvraagfor mulier onmiddellijk invullen en opstiuren naar de provincia le directie van de Volkshuis vesting in de provincie. Voor Zeeland is daarvan het adres Seissinigel 4, Middelburg, voor Brabant Koningsweg 2, Den Bosch. Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zurich Las Palmas geh. bew. 11 gr. 1. regen 20 gr. zw. bew. 19 gr. onbew. 17 gr. 1. regen 19 gr. 1. regen 14 gr. onbew. 20 gr. onbew. 19 gr- geh. bew. 17 gr. zw. bew. 18 gr. half bew. 30 gr. 1. bew. 19 gr. half bew. 22 gr. half bew. 16 gr. 1. bew. 18 gi. 1. bew. 23 gr. zw. bew. 26 gr- half bew. 23 gr. zw. bew. 16 gr. zw. bew. 21 gr zw. bew. 13 fii- zw. bew. 15 Rt. zw. bew. 19 gr. niet ontvangen 1. bew. 11 gr. zw. bew. 18 gr. onbew. 17 gr. gr. zw. bew. 21 De koninginnedagelij kse lintjesregen heeft een trouwe lezer uit Breda geinspi-reerd tot het volgende verhaal, dat ik graag doorvertel: Hij was 87 jaar oud, krom gegroeid door het harde wer ken. Zijn gezicht was mager hoekig, en zijn handen toa-ren diep doorgroefd en bedekt met dikke eeltkussens- Echt een Stuk dorpsinventa ris. Een 25-tal jaren geleden was hij weduwman geworden en daarna had hij zijn 7 of 8 hinderen keurig grootgebracht. Altijd had hij veel en hard gewerkt, voor weinig geld. Toch was hij te benijden, want nooit zag ik hem shagrij- nig en iedereen die hij tegen kwam bracht hij opgewekt zijn „hoi"-groet. Altijd stond hij klaar om iemand te hel pen. En op koninginnedag dit jaar zag ik hem op zijn da- mesfietsje door mijn geboorte dorp rijdenOp zijn schouder droeg hij twee schoppen (spa den). Kennelijk weer op weg naar een karweitje. Meestal ging hij bij mensen „den hof omdoen". Het is waar, hij le verde echt vakwerk. Ik moest aan de lintjesregen denken die weer over Neder land was neergedwarreld. Meest al komen de hoogste onder scheidingen terecht bij mensen die financieel flink hoog zitten. De paarden die de haver ech ter verdienen krijgen deze toch niet Nee, in dit circus van onder scheidingen zou onze vriend zeker tot commandeur in de dienstbaarheid bevorderd moe ten worden. Dat was een zeer aardige brief met het verhaal van de man die zoal geen lintje dan toch vanaf deze plaats de bes te wensen krijgt: Marijn, er gens in Nederland- Op de a na een naamgenoot waar ik trots op mag zijn als ik dat allemaal zo lees. Nog een Ingezonden schrij ven, ditmaal uit de Antwerpse Gazet, waarin een Brusselaar zich boos maakt op onze PTT die het bestaat op post zakken die van Utrecht naar Antwer pen reizen te zetten: „Postes des Pays-Bas, de Utrecht-Sta tion pour Antwerpen X". En dat terwijl wij alle moei te doen om iedereen ervan te overtuigen dat in ons land ook Nederlands wordt gesproken, aldus de Brusselaar. En hij vervolgt: ■ft- „Godfried Bomans heeft ooit eens gezegd dat, als de Vla mingen er niet geweest waren, de taalgrens allang bij Roosen daal zou liggen. We zouden dat kunnen parafraseren met de opmerking dat, als we niet opletten, de taalgrens inder daad bij Roosendaal zal liggen. Doch ze zal er dan niet van het zuiden uit heenschuiven, doch uit Amsterdam afzakken. Hallo, mijnheer Den Uyl, vou» nous entendez"? Oui. En Ooh revwanr! MER1JN (ADVERTENTIE) Hertz helpt u snel aan een betrouwbare auto op al die dagen, dat u uw wagen moet missen. Al vanaf/35,- per dag, excl. B.T.W., maar incl. een all-risk verzekering. En als u 4 dagen of langer huurt, dan kunt u een onbeperkt aantal kilometers rijden. De wagen die u huurt is normaal gesproken niet ouder dan één jaar en wordt regelmatig grondig nagekeken. Bel ons bijtijds en uw wagen staat voor u klaar. Uw Hertz agent: Fina Servicestation Paul de Jong, Gedempte Haven 6, Breda, tel.: 01600 - 42 033 Hertz verhuurt Fords en andere uitstekende auto's*

de Stem | 1975 | | pagina 9