4 HONTENISSE WIL WEGJE LANGS MOLEN BEHOUDEN Gymvereniging EMM 45 jaar ret een zonnebril is ook een bril Onenigheid over uitlenen theaterpersoneel Vragen Van Waterschoot over water Westerschelde A thanalos vierde eenjarig bestaan PEUTERSPEELZAAL „UKKEPUK" IN AXEL GEOPEND Elisabeth- ziekenhuis niet naar Terneuzen Zeeuwse scholieren naar landelijke finale k Reconstructieplannen worden op nieuw bekeken Oranjefeesten in Sluiskil Derde Heikantrit zondag van start badkamers VAN DEN BERG ORANJE JAAGT OP GOUD VOOR „MOLENBEHOÜD" Missie- expo in Hulst stad streek 2 1 KLEUREN T.V.I onze lezerA Je ruimte via ruime informatie info om Je we9 naar uw zaai te vinden Clinge HULST ZEEUWSCH- VLAAMSE PARKIETEN HOUDERS VERGADEREN IN HULST Volleybal in Kloosterzande DONDERDAG 6 MAART 1975 GELD LENEN? sien wat dat kost. respectjfi en. Bedrag per maand.f I maanden, 153,64, 4 onn I maanden, 180,64, 7 J' 1 ef rente en kwijtscheld^ r voor de belasting, y V itoren. Ook op koopavond 1 dagavond van 18.30-20 0(1 ,Vi I 600-48757 - Bergen op' 2(J, P SCHULDEN ■eau en helpen die mensen I maandelijkse aflossingen'I u nadere inlichtingen hin,v'l Postbus 1794, Den Ra HDEN apt u het ene idere. Denkt u ichuldenregeling x fin. en jur. reau. Tel. 079- 114, Zoeter- UNION" en begrip vooa huwelljksbe- >R DE RAAD iEZICHT Postbus 122, Delbergen 53 Afd. Roosen- 35, Tel. 01650- OPGELET Mercedes 240 D 3 liter, 240 r] 220 D, 200 V. Nieuw en bruikt. Peugeot diesel at BMW 1602-1972, Ford Com 1972-73, diesels 1969 tot ljj Mercedes 608 bestel 1970 m 406 bestel, 3 tour kamjpeenvl gens 5- tot 8-pere. Rijsberm weg 185 Breda. Tel. O160C 52835—43958. 75,per maand 2025,— (36 x pi) Gentsestraat 4 SAS VAN GENT Tel. 01X58 - 1938 Autoverz. per kwartaal. Met 40 procent no-claim. kl gr. kaart alarmservice a réchtsbijstand. Bij -schad slechts 20 procent no-clair verlies 40 procent wordt d: 20 procent. Bel. ass. kant. Cat. W-A AF W. de graaf, 5000 45 11 Sportlaan 6, 6000 49 11! M'burg,-tele- 7000 49 11 foonÓllOO 8000 51 12' 28035 (4 1.) 9000 513 flA (ADVERTENTIE) bosch optiek Een zonnebril uit een grabbelbak kan nooit een verantwoorde aankoop zijn, als het om de bescherming van uw ogen gaat. Laat u zich eens adviseren door de gediplomeerde op ticien, die n de vele nieuwe mogelijkheden kan laten zien. Zoals de zonnebrillen op sterkte, met bijvoorbeeld glazen, die donkerder worden naarmate er meer zon is. Korte Nieuwstraat 3 Hulst, tel. 01140 - 2327 Noordstraat 43 Terneuzen, tel. 01150 - 4677 (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE Op voorstel van wethouder P. Ever- aert zullen B en W. van Hontenisse bij de betreffende in stanties gaan informeren of het mogelijk is de reconstruc tieplannen rondom de molen bij het Poolsplein te wijzigen, dat het mogelijk blijft rondom de molen te rijden. Daar voor zou handhaving nodig zijn van een stukje weg tussen de Cloosterstraat en de weg naar Groenendijk. Burgemeester M Somers had er gisteravond tijdens de raadsvergadering eerst niet veel oren naar om te pogen de plannen, waarvan de uitvoe- i-ing al begonnen is, nog te wij zigen. Het voorstel van het raads lid A. Roctus om het betref fende stukje weg te laten lig gen ten behoeve van het trans portbedrijf Van Kruyssen, dat aan de andere kant tegen over de molen gevestigd is, werd door hem in eerste in stantie afgewimpeld. „U bent er te laat mee, de raad heeft de plannen in een eerder sta dium al goedgekeurd. Gaan we dit plan veranderen, dan moeten we de werken com pleet stopzetten. Het moet dan opnieuw worden goedgekeurd door de DACW, wat de subsi die in gevaar kan brengen, de ANWB zal de plannen verder opnieuw moeten bekijken. Ik vermoed, dat daar nogal wat Directe dekking per telef. Het argument van B. en W. is onder meer dat het perso neel van het Zuidlandtheater werk genoeg heeft in het the ater zelf. Wanneer dat perso neel op een gegeven ogenblik elders werkzaam is in een theater dan kan dat volgens wethouder J. Strij'bos, voorzit- (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De Terneuzense schouwburgcommissie sprak gisteren over het al dan niet uitlenen van theaterpersoneel aan andere gemeenten in de regio. Hiervoor is een regeling van kracht. B. en W. van Terneuzen willen die regeling behoudens de lopende afspraken stopzetten. Het merendeel van de schouw burgcommissie wil dat niet. ter van de Schouwburgcom missie wel eens nadelige ge volgen voor het Terneuzense theater hebben. Uit liet ge sprek kiwam bovendien de tendens naar voren dat de ge meente niet wil dat andere gemeenten van het Terneuzen se sohouwburgpersoneel profi teren. De secretaris van de sohouwburgoommissie de heer W. Walraven zei van mening te zijn dat de gemeente het recht niet heeft om zonder vooroverleg met de schouw- burgcommissie een einde aan de genoemde regeling te ma ken. Overigens leeft bij enkele leden van de commissie het vermoeden dat B. en W. van Terneuzen de schouwburgcom missie af willen schaffen. Het vestzak- of podiumthe ater in het Zuidlandtheater in Terneuzen krijigt een voorlopig karakter. Eén van de leden van de commissie mevrouw W. Maartense zette zich af te gen het idee van een vestzak theater in de Schouwburg. Ze zei meer heil te zien in een nog aan te kopen voorziening in Hof Zeldenrust. De commis sie ging akkoord met het voorstel om er bij het gemeen tebestuur op aan te dringen geldmiddelen ter beschikking te stellen ten behoeve van een vestzaktheater op het podium van het Zuidlandtheater. (Van onze correspondent) SLUISKIL Het oranjeco- mite te Sluiskil heeft deze week het feestprogramma voor 30 april en 5 mei opgesteld, hit programma luidt als volgt: Op 30 april koninginnedag: 9- 10.30 uur; kinderkennis in het Gildenhuis voor kinderen van de kleuterscholen en klas een en twee van de lagere scholen. 10.30-12.00 uur: kinderkennis voor de kinderen van de derde tot de zesde klas van de lage re scholen. Tijdens de kinder kennis krijgen alle kinderen een traktatie. 13.30 tot 14 uur: demonstratie van het majoret- tenpeloton „De zwaluw" op "et Lelyplein. 14-15.30 uur: Srote zeskamp op het Lely- Plein tussen ploegen van di verse verenigingen. 19.45 tot 20.30 uur: lampionoptocht met Medewerking van de fanfare Sluiskil. Start bij het Gilde- huis. 20.30-0.30 uur: Oranjebal jn het Gildehuis met de „Wil liams". Tijdens bal uitreiking van de „Zeskamptrofee". 5 mei bevrijdingsdag: 10.' tbl'5 uur: poppenkast en va beté met de Toverspiegel in ••vlet Gildehuis" voor kleuters en leerlingen van eerste en tweede klas van de lagere scholen. 11-12 uur: Voetbal wedstrijd tussen de lagere scholen van Sluiskil. 13.30-13 J>uy: kindersongfestival in het Gildehuis voor kinderen van Was 3 tot en met 6 van de Hgere scholen met medewer- ™ig van de Bonte Avond Glitb 14 uur start van auto- zoektocht op het grondgebied van Terneuzen. Inschrijven wanal 13 uur jn he(. Gildehuis uur: wedstrijd program-ma yoor alle bejaarden van Sluis- S' m de Ark met medewer «'hg van het open bejaarden- afdeling Sluiskil. 20 A30 uur: disco-bal in De Ark medewerking van Disco "agblad De Stem. 20.-24 uur Jyynidingsbal in „het Gilde- «]s met medewerking van -.The Stone (Van onze correspondent) SLUISKIL Het Elisabeth- ziekenhuis in Sluiskil wordt niet ontmanteld en overge bracht naar het Juliana-zie- kenhuis te Terneuzen. Dit blijkt uit een brief die het bestuur van de stichting zie kenzorg Midden Zeeuwsch- Vlaanderen heeft gestuurd aan de afdeling Sluiskil van het NKV. In januari stuurde deze NKV-af deling een schrijven aan het ziekenhuisbestuur, waarin om opheldering ge vraagd werd over de geruch ten dat het Sluiskilse zieken huis naar Terneuzen zou ver huizen. Het antwoord van de stichting ziekenzorg op die vraag was ontkennend. Het NKV is met het ant woord niet tevreden. De zie kenhuiskwestie komt dan ook ter sprake op de eerstvolgende kringvergaderingen op 12 maai-t in de kring Sluiskil en aanstaande vrijdag tijdens de jaarvergadering in zaal Dallin- ga te Sluiskil. Duivenverkoop - Zondag wor den in lokaail van de duivenso- ciëteit De nelle Duif de vo gels verkocht van het overle den lid Fr. Will-aert. Vijftien oude duiven zullen worden aangehouden. Ze zijn vanaf elf uiur 's morgens te bezichti gen. Om twee uur vindt de verkoop plaats. (Van een onzer verslaggevers) MIDDELBURG Senator C. van Waterschoot heeft de minister van verkeer en wa terstaat en de minister van volksgezondheid en milieuhy giëne gisteren vragen .gesteld over de kwaliteit van het wa ter in de Westerschelde. De heer Van Waterschoot vertelde dat op de openbare vergade ring van de Zeeuwse PPR-sta- tenfractie gisteravond in Mid delburg. De heer Van Water schoot heeft zijn vragen tele fonisch doorgegeven. Hij wist nog niet of ze door de kamer ontvankelijk zouden worden verklaard. Aanleiding was het onlangs verschenen rapport van het la boratorium van de Watermaat schappij Zuid-West-Nederland, waarin naar voren kwam dat de kwaliteit van het Wester- scheldewater er verder op achteruit is gegaan. Senator Van Waterschoot heeft de mi nisters nu om maatregelen ge vraagd voor de zuivering van- de lozingen bij Waarde en 's- Gravenpolder. De heer Van Waterschoot bracht de situatie in verband met het kanaal 6ent-Terneu- zen. Ten opzichte van de Bel gen zal namelijk een „de pot verwijt de keteV'-situatie kun nen ontstaan. Maar ook voor de toekomst van de recreatie rond de Westerschelde waren maatregelen nodig. Op de openbare fractiever gadering werd verder de agenda voor de statenvergade ring van morgen (vrijdag) be sproken. De PPR zal morgen onder meer in de staten aan de orde stellen of de provincie niet andere maatstaven moet gaan ontwikkelen voor cultu rele subsidies. De PPR vindt n-amelijk de norm „voorzie ning van bovenlokale aard" te eng. tijd in gaat zitten', aldus de burgemeester. Hoewel vanuit de raad er kend werd, dat men destijds niet attent genoeg geweest was, werd het voorstel van verschillende kanten bepleit. De heren P. Mangnus en J. Menu zeiden, dat het met. de stagnatie best mee zou kunnen vallen. P. Mangnus: „Er is ge noeg werk voor de aannemer om rond de molen aan het werk te blijven". De heer A. Roctus: „Het gaat maar om een kleinigheid, waardoor meer moeilijkheden voorko men kunnen worden. Als die vrachtauto's daar dadelijk niet meer kunnen draaien, moeten ze elders stukken weg kapot rijden". Toen het voorstel in stem ming gebracht dreigde te wor den, kwam wethouder P. Everaert met zijn tussenvoor stel. Burgemeester M. Somers beloofde de raad de volgende keer verslag te zullen doen van het te voeren overleg. Hij liet echter niet na om kritiek uit te oefenen op de wijze, waarop het transportbe drijf de kiwestie per brief on der de aandacht van het colle ge had gebracht. „We zijn al tijd bereid te praten, maar dan moet men wel fatsoenlijk schrijven", zo zei hij. De raadsleden A. Mangnus en J. Menu maakten van de gelegenheid gebruik om te pleiten voor aankoop en af braak van enkele gebouwen in de buurt van de molen. De heer Menu: „Als je ziet hoe het verkeer om die gebouwen slingert, zou het de verkeers veiligheid flink verbeteren" De heer P. Mangnus: „Nu is het de beste gelegenheid, an ders staan ze er nog jaren". Burgemeester M. Somers noemde de vraagprijs (50.000 gulden) veel te hoog. Hij zei verder, dat voor de aankoop geen subsidie mogelijk is. (Van een onzer verslaggevers» HEIKANT Vanaf café De Commerce te Heikant start zondag om 14.00 uur de derde Heikantrit. ledereen kan voor deze eerste Zevac-oriëntatierit van dit seizoen inschrijven vanaf 13.00 ur bij hetzelfde ca fé. De lengte van de rit is 40 kilometer, de gemiddelde snel heid 24 kilometer per uur. Volgens de organisators is het traject „pittig", maar door ie dereen gemakkelijk te rijden" De Heikantrit is bedoeld voor de A-klasse en beginners. Br is flink wat aandacht door do Organisators besteed aan ver keerssituaties. Voor iedei-e deelnemer ligt een prijs(je) kla-ar. Miss Hei kant zal er tijdens de prijsuit reiking ook zijn. (ADVERTENTIE) UNIEK IN ZEELAND onze SHOWBOOM Van Waesberghestraat 7-9 (Van onze correspondent) HULST De parkietenspe- ciaalclu'b afdeling Zeeuwsch Vlaanderen houdt zondag in café De Ster in Hulst een algemene ledenvergadering. In verband met het stijgend» aantal leden zal het bestuur worden uitgebreid tot vijf per sonen. Tijdens de vergadering zal bovendien de contributie opnieuw worden vastgesteld en zullen de diploma's van de promenade-degradatie 1974 worden uitgereikt. (Van onze correspondent) TERNEUZEN Met een turnshow vrijdag in het Terneuzense Zuidlandtheater, door de eigen leden, viert de Terneuzense gym- nastieekvereniging E.M.M., Eendracht Maakt Macht, haar 45-jarig bestaan. „Wij hebben nu een zeer bloeiende vereniging", zegt mevrouw J. Verbrugge-van Antwerpen uit Sas van Gent, die vanaf 1959 toen zij nog in Terneuzen woonde, lid van E.M.M. is, waarvan 12 jaar als secretaresse. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Vanavond (donderdag) om 20 uur begint in het Oostburgse Ledeltheater de Zeeuwse premiere van de voetbalfilm opgenomen tijdens de laatste wereldkampioen schappen in Duitsland. De ti tel: „Oranje jaagt op goud' spreekt voor zich. De film wordt vertoond on der auspiciën van de Lion's Club West-Zeeuwsoh-Vla-ande ren. Uit deze club is de stich ting „Molenibehoud West- Zeeuwsoh-Vlaanderen" ge vormd. De opbrengst van de filmvertoning komt ten goede aan de kas van de stichting, die als eerste project herstel van de afgebrande Cadzandse molen op zijn programma heeft staan. De toegangsprijs voor de film bedraagt: zaal: vijf gulden, balcon: f 7,50. (Van een onzer verslaggevers) HULST Vrijdag, zatex-dag en zondag wordt in het zus- tersklooster van de carmeli- tessen een tentoonstelling ge houden van „exotische kunst" De goederen uit de missielan den, die er te zien zijn, kun- neix w-orden gekocht. De op brengst is bestemd voor het werk van de paters in de mis sielanden. De tentoonstelling is iedere dag tussen 10 en 12, en van 14 en 21 uur geo- pend. Tot de tentoongestelde voor werpen behoren: beelden, mas kers, speren, schilderijen, kis ten, schalen, bamboe, hals snoeren, ivoren siervoorwerpen, porselein, smeedwerk, tafels, wierook en wierookbranders. De voorwerpen zijn vooral uit Afrika, China en Tibet afkom stig. „Ik denk dat ik dat nog wel enkele jaren zal blijven, want als je eenmaal zo'n functie hebt, kom je er niet gauw meer vanaf'. Als bewijs van haar opmerking vertelt me vrouw Verbrugge dat de vex-e- niging al anderhalf jaar geen voorzitter meer heeft. De vice- voorzitter, de heer J. Donze, neemt die functie wa-ar. Dat E.M.M. niet alleen door het ledental, ongeveer 700, een bloeiende vereniging is, de grootste in Zeeland, blijkt uit het feit dat de groepen van 16 tot 13 jaar, van 14-1-6 jaar en van 17 jaar, kampioen van Zeeland zijn. De vereniging beschikt thans over negen lei ders en leidsters, die onder hun leden pupillen van drie jaar tellen en dames van ze ventig jaar. Opvallend is dat de vereni ging weinig manlijke leden telt. De leiders en- leidsters liebben er bun handen vol aan om alle leden op de vastge stelde tijden hun oefeningen te laten doen. „Wij hebben in totaal 31 groepen, waarvan ik er drie onder mij heb", vertelt mevrouw Verbrugge. „Maar er zijn collega's die er méér voor hun rekening hebben geno men. Dat kost enorm veel tijd en- veel organisatietalent, want er moet altijd wel het een en ander geregeld worden. Daar uit blijkt dat de mensen er heel veel voor over hebben". Natuurlijk is er nogal eens wat verloop..Er zijn dames, die plotseling vinden dat zij te oud worden om nog mee te doen, maar dan komen er ook weer nieuwe voor in de plaats. Vaak gebeurt het dat dames hun lidmaatschap opzeggen, maar na een paar jaar soms, zie je ze weer plotseling te rug- E.M.M. werd in 1930 opge richt en de igrote promotox was wijlen de heer P.K. Dees, die veel geld in- de gymclub stak. Zoveel, dat de vereniging eigen toestellen kon aanschaf fen. Tot het uitbreken van wereldoorlog II was E.M.M. een bloeiende vereniging. Na de oorlog, toen er weer op nieuw begonnen werd, was er éénleider met dertig leden. In 1958-1959 vond de heroprich ting plaats en na één jaar had men het verheugend aantal van tweehonderd leden. Nu zijn- er rond zevenhonderd. Zij hebben hun oefenavonden in de gymnastieklokalen aan de Leeuwenlaan, Madame Curie straat en Bellamystraat. Voor wedstrijden wordt er gebruik gemaakt van de sporthal. „Voor de oefeningen is de sporthal te ©root en „,te duur", aldus mevrouw Verbrugge. (Van onze sportmedewerker) BERGEN OP ZOOM Op sportpark Rozenoord te Ber gen op Zoom is maandagmid dag de eindronde om het voet balkampioenschap van regio 3 gespeeld van de „Stichting Nederlandse Schoolsport". Deelnemers waren de ploegen van Moller Lyceum 1 en 2 uit Bergen op Zoom, Mavo Pas toor Hellemons Oudenbosch; Petrus Hondius Rijksscholen gemeenschap uit Terneuzen; de Lagere Agrarische Brug- school Steenbergen en het Thomas More College uit Ou denbosch. De finale ging tussen Petrus Hondius Scholengemeenschap uit Terneuzen en het tweede team van het Moller Lyceum uit Bergen op Zoom. De Zeeuwse voetballers waren goed op schot en wonnen ver diend met 50. Terneuzen heeft zich hierdoor geplaatst voor de landelijke finale, die eind Maart in Deventer wordt gespeeld. Het toernooi stond onder leiding van de heer C. de Rijk en de negen wedstrij den werden geleid door scheidsrechters van de kring Bergen op Zoom. Uitslagen pouleA: Moller T - Hellemons Mavo 31; Moller 1 - Petrus Hondius 01; Hel lemons Mavo - Petrus Hondius 02. Poule B: Moller 2 - Lag. Agr. Brugschool 50; Thomas More - Lag. Agr. Brugschool S1; Moller 2 - Thomas More 1O. Beslissingswedstrijden: Hellemons - Mavo - Lag. Agr, Brugschool 100; Thomas Mo re College - Moller I 10; Moller 2 - Petrus Hondius O— 5. Eindstand: 1. Petrus Hondi us Rijksscholengemeenschap Terneuzen; 2. Moller Lyceum 2 Bergen op Zoom; 3. Thomas More College Oudenbosch; 4. Moller Lyceum I Bergen op Zoom; 5. Mavo Pastoor Helle mons Oudenbosoh; 6. Lag. Agr. Brugschool Steenber gen. (Van onze sportmedewerker) KLOOSTERZANDE - De volleybalclub Athanatos heeft haar eenjarig bestaan gevierd. „Athanatos is niu een bloeiende vereniging", aldus de heer L Provoost, secretaris van het district Zeeland van de NeVe- Bo tijdens de eerste algemene ledenvergadering die 's avonds in hotel „Van Leuven" in Kloosterzande werd gehouden, 's Middags was het eenjarig bestaan met verschillende vriendschappelijke wedstrij den gevierd in sportzaal „De Hinde". In een adspiranten- toeraooi waaraan twee team» van Athanatos deelnamen als- (Van onze correspondente) AXEL Het regende wel een beetje, maar dat kon de pret niet drukken van de peutertjes van de sltichting peuterspeelzaal Ukkepuk, die gistermiddag officieel hun onderkomen aan de Wil lem de Zwijgerlaan in gebruik namen. Een ballon in de enerhand en een moeder in de andere stond het kleine grut buiten toe te kijken, hoe de burgemeester van Axel, de heer A. de Kam een doek met handafdrukken en namen van de kinderen van het naambord „Ukkepuk" trok, waarmee de opening een feit was. Daarvoor had de voorzitster van het stiohtingsbestxxur, me vrouw Irene Martens alle aan wezigen, wa-ai'onder de heer en mevrouw De Kam en de wethouder van onderwijs, de heer P. Tlx. Apers, van harte welkom geheten en sprak haar dank uit aan het gemeentebe stuur voor dit „eigenplekje". De ouders kregen een be dankje voor hxxn medewerking en niet te vergeten hun prakti sche hulp bij het schoonmaken en verven en de bedrijven werden bedankt voor hun bij dragen. Burgemeester De Kam vond wel dat het gebouw (het voormalig kantoor van de Re gionale Woningbouwvereni ging) binnen een half jaar aardig was veranderd. Hij was blij, dat er eindelijk iets be stendigs was v-oor de Axelse peuters. „Bén ik eindelijk van die konstant lastige lieden af', merkte hij met een grapje op. „Die elke maand aan dedeur kwamen voor een eigen ruim- te. Door toeval kwam dit pand vrij, de prijs was niet te gek. dus heeft u nu uw eigen on derkomen". Mevrouw L. Fond- se sprak een dankwoord na mens de oudei's en bood een heleboel nieuw speelgoed aan. Het naambord van de peuterspeelzaal wordt onthuld. mede een team van de MAVO uit Hulst, werd het een eerste plaats voor het eerste adspi- rantenteam van Athanatos dat alle wedstrijden won. Het te am van de MAVO werd twee de met twee gewonnen wed strijden en Athanatos II werd derde en laatste met één ge wonnen wedstrijd. Het tweede herenteam van Athanatos speelde vriendschappelijk te gen WC uit Hulst, en moest pas in de laatste set met 2-3 de winst aan WC laten Setstanden: 1513, 415, 12—15, 15—10 en 14—16. Athanatos I was kansloos te gen het districtsteam van de KPJ, het werd een 30 ne derlaag. De eerste set werd een 915 nederlaag, vervol gens 615 en 315. Ook het tweede damesteam van Atha natos kon tegen Dourleyn uit Sluiskil niet tot winst komen. De eerste set werd wel een 1510 overwinning, maar met 615 en 12—15 nam Doxxrleyn opnieuw een 12 voorsprong. Athanatos kwam terug met een 159 setzege, maar de beslissende was met 1215 voor Dourleyn uit Sluiskil. Als laatste trad het eerste dames team van Athanatos aan tegen SSV uit Sehoondijke. Dit in een officiële competitiewed strijd. De bezoeksters wonnen de eerste set met 715, maar daarna kwamen de dames van Athanatos sterk terug. De tweede set werd een 1516 overwinning, en toen men ook de derde set met een 152 winst afsloot leken de dames van Athanatos op de volle winst af te gaan. Maar niets was minder waar. de vierde werd een 615 nederlaag. De vijfde set ging de strijd lange tijd gelijk op. en pas in de eindfase kon SSV met een 1115 setzege de kostbare twee ounten aan zijn toto-aal toevoegen.

de Stem | 1975 | | pagina 7