N IN FC Amsterdam na rust ten onder Dianne de Leeuw op eerste plaats Scheidsrechter gul met gele kaarten Twente beperkt schade tot een doelpunt Hockeyteam bedwingt sterk Pakistan: 3-3 OVERWINNING ZOETEMELK Topklasse Serie.Van Red Band Natuurlijk! Uitslagen een miljoen gulden aan prijzen PONDERDAG 6 MAART 1975 fVBW is in ieder geval van gelukkig met _de g van de KNWU. èmend voorzitter Mi- olker: „Ik vind het een tellende reactie. Al erlangens zijn afgewe- de suggesties die de doet, slaan volgens mij op. mengen in ieder geval p. De KNWU zoekt voor enlijk een conflict. Het veel op dat de KNWU één ding wil, dat de zo snel mogelijk wordt lekt. We zullen ons nu beraden wat te doen. len op zo kort mogelijke i een bestuursvergade- n een algemene leden- lering beleggen. Dat zal ït de Amstel Gold Race vallen, want voor die het bijna ondoenlijk om lers bij elkaar te krijgen oand met verblijf in het land. En wat mezelf be- k blijf erbij dat ik geen tter wil zijn als maar 20 60 profs lid zijn. Op die s niet te werken. Dat is /erleden wel gebleken". HEIN GROOTHUIS 4e klas C: -15 Borsele2 9-7» >-13 Heinkensz. 4 9-5 -12 Nieuwl. 4 10-5 -12 Kloetinge 5 11-2 -11 n in mindering 4e klas D: 1-23 SSV 3 14-11 L-19 Rilland. 4 12-10 1-17 Apollo 3 8-5 1-14 Yerseke 4 10-3 L—11 Kruining. 4 11-1 4e klas E: 1-22 Wemel. 4 10-10 0-17 Krabben. 3 11-8 2-14 Waarde E 12-7 1-13 Apollo 4 11-6 1-11 Kapelle4 13-4 4e klas F: -19 Sluis 3 10-9 1-13 Cadz. 2 10-8 i L-13 GPC 5 8-7 i t-12 Biervl. 3 8-3 3-10 Rac. Wh. 3 9-0 4e klas G: 1-17 Rac. Wh. 2 10-7 )-15 Spui 3 10-5 1-12 Tern. B. 6 9-4 )-ll Com. B. 5 10-4 >-11 VFELTENNIS ANDELIJKE lOMPETITIE SENIOREN Hoofdklas A 6-9 Acc. Swift 6-7 6-9 K en B 1 6-3 6-8 Scylla 3 6-0 'ergangsklas E 6-9 Tw. One Up I 6-6 6-7 St.-Aloy 2 6-5 6-6 NOAD 2 6-3 Overgangsklas D 6-11 Meppers 1 6-7 TTCV1 6-6 Helmond 1 i. Overgangsklas F 6-12 Salam. 2 6-9 Wilno 2 6-6 Flamingo 1 ANDELIJKE COMPETITIE JUNIOREN 6-6 6-3 6-3 6-4 6-4 6-1 ïoensgroep meisjes 4-8 Koningsl. 4-2 5-8 Shot 4-2 4-5 Hooge Huys 5-1 klas meisjes A 4-7 MZ 5-6 5-7 Avanti 2 4-0 4-6 Talie 4-0 klas jongens A 5-9 Laurens 5-3 4-6 Niké 4-2 4-6 TCS 4-0 klas jongens F 5-10 Frisol 4-2 5-7 Alblass. 4-2 4-5 Tw. One Up 4-0 (klas jongens G 4-7 MZ 2 5-5 4-6 Eldos 4-3 4-5 NOAD 5-0 HANDBAL )ELIJKE le KLAS DAMES 6-29 Bax 6-21 EHV 6-20 Actief 6-20 Animo 6-17 Velo HEREN 6-26 6-26 6-23 6-19 6-15 EMM HSV Haringman Pius Swift (H) 16-16 16—13 16-12 16-10 16-2 16-12 16-12 16-H 16-10 16-10 (Van onze speciale verslaggever) KEULEN Nico Jansen, de coalgetter, was geschorst, spel maker Leen van dei Merkt L niet meedoen wegens een nebroken jukbeen. In de eer- confrontatie in de kwartfi nales van het UEFA-cuptoer- „ooi trad FC Amsterdam ge handicapt aan. Maar dat was „oc lang niet alles. Gisteren kregen Fits Flinkevleugel en jlreo Cornwall plotseling buikgriep. Ze zagen groen van ellende, gaven over en raak ten zwaar aan de diarree. Van spelen kon geen sprake zijn. Intussen was Dekker verkocht aan MW. Vijf spelers van het elftal dat Ajax versloeg waren er gisteren niet bij. Donkere wolken boven Keulen golden gisteren vooral FC Amster- dam. ,In de diepste ellende wordt het geluk geboren" had FC Amsterdam voorzitter Dé Stoop voor de wedstrijd nog erg optimistisch gezegd. Maar mocht FC Amsterdam in deze situatie op het geluk rekenen in een wedstrijd tegen het in topvorm verkerende FC Köln? Voorlopig bleef de ellende, want nauwelijks zestig secon den na het eerste fluitsignaal van de Poolse arbiter Srodecki vloog de bal ail achter Jong bloed tegen het net. De Oranje-doelman had vre selijk geblunderd na een af standschot van Overath. De bal rolde voor de voeten van Flohe en deze Duitse interna tional schoot koelbloedig in, 10. Maar dat was noig niet alles. De Lieverdjes hanteer den hardheid als voornaamste strijdwapen. De derde overtre ding in de vierde minuiut van Karte tegen Neumann leverde prompt een gele kaart op. Hoe streng de Pool ook te gen de Amsterdammers floot, ze bleven gewoon doorgaan. In de eerste twintig minuten maakten de Amsterdammers elf (meest grove) overtredin gen. Daar was de kopstoot van Jongbloed tegen Flohe niet bijgerekend. want die werd niet bestraft. Jongbloed die onmiddellijk zelf in elkaar zakte kreeg de vrije trap zelfs mee. Toen Köln na dit incident met wraakacties begon, was de voetbalwedstrijd weer rijp om een verschrikkelijke voet baloorlog te warden. Köln moest wel, want van aanvallen was na de eerste minuut niet veel meer terecht gekomen. Sterker, Amsterdam had zelfs een licht overwicht. Scheids rechter Srodecki toonde zich na een half uur een integer man. Hij probeerde de Duitse terreuracties een halt toe te roepen door de geïriteerde Flohe (hij kreeg ook de meeste trappen) de gele kaart te geven. Twee minuten later kreeg Visser er ook een, maar die was dat snel vergeten, want in dezelfde minuut scoorde hij de gelijkmaker na een knappe doorbraak en een nog knappere voorzet van Meyer, 11. Zou FC Amster dam „der Krieg" dan toch ge lukkig verlaten? De hardheid, leverde in elk geval resultaat op. En voor rust nog een gele kaart voor Van der Lem die dioelman Schumacher tarpe I deerde. 21 overtredingen gebruikte1 FC Amsterdam in de eerste helft. Het resultaat was dat FC Köln geen meter ruimte kreeg en ook niet gevaarlijk was. Jongbloed hoefde niet uit te blinken na zijn blunder. Köln kwam niet verder dan een wegens buitenspel afge keurde treffer van Müller. De tweede helft begon voor de Amsterdammers echter even ellendig als de eerste. Tijdens een stormloop in de tweede minuut keerde Jong bloed twee schoten en kreeg Huhlmann de bal opnieuw in: bezit. Deze wilde om Biancbd heen. Hij passeerde rakelings J en liet zich vallen. De arbiter tuinde erin. Strafschop. Flohe schoot zeer koelbloedig in 2 1. FC Amsterdam liet zich toch niet ontmoedigen. De oor log woedide voort. Er werd ge schaafd, getackeld en geslagen met tomeloze inzet. Van der Ban kreeg intussen de vierde gele kaart van die Amsterdam mers. Een gebeurtenis, die bij de spelers oegroet werd met de mededeling: „Nu kunnen ve klaverjassen". Maar het la chen verging de Amsterdam mers snel, mant toen Van der Ban in de 58ste minuut Neu mann weer onderuit trapte toonde Scrod de rode kaart, riet publiek moest gekalmeerd worden door de speaker. Am sterdam zat weer tot over de oren in de ellende. Na vier minuten drukte Müller met een kopbal uit een corner van Löhr de numerieke meerder heid uit in 31. Met tien man kon FC Am sterdam de Duitsers niet meer houden. Toen Jongbloed tijd probeerde te rekken door de bal weg te slaan terwijl het spel dood was kreeg hij ook de gele kaart, nog een paar en dan zouden ze allemaal een kaart hebben. Jongbloed schrok er zichtbaar van want in de 71ste minuut blunderde hij opnieuw. Hij sloeg de bal na een voorzet van Flohe precies voor de voeten van Müller in de doelmond. Die De FC Köln-speler wordt door Van der Ban hard aan gepakt. kans was niet te missen 41. Het werd nog 51 door Müller. FC Amsterdam kan zijin Europacupavontuur ver geten want winnen met 40 in de Nederlandse hoofdstad zit er gezien de te verwachte straffen niet meer in. COLORADO SPRINGS (ANP) De Nederlandse kampioene Dianne de Leeuw heeft een uitstekende kans za terdag te worden gekroond als wereldkampioene kunstrijden 1975. Bij de verplichte figuren in Colorado Springs, het op 2.000 meter hoogte gelegen wintersportplaatsje in Colora do, won zij met een overwel digende voorsprong de ver plichte figuren. Na de eerste figuur had de Zwitserse Karen Iten nog een lichte voorsprong. Maar al in het tweede figuur (de enkel voudige lus) ging Dianne de Zwitserse voorbij. Nog belang rijker was dat de huidige Wereld- en Europese kampioe ne Christine Erraith deze fi guur volledig verknoeide en ver terugviel. In de derde fi guur: de paragraaf lus breidde Dianne haar voorsprong nog verder uit, zodat zij thans bij na drie punten voor staat op Karen Iten met plaatecijfer negen. Dat wil zeggen dat zij bij alle negen juryleden op de eerste plaats staat. Niet alleen Christine Errath bleef ver ach ter, ook de 18-jarige Ameri kaanse kampioene Dorothy Haznmül, die vorig jaar voor Dianne de Leeuw beslag legde op de tweedie plaats, werd op achterstand gezet. Het Ameri kaanse meisje, dat in novem ber aan de enkel werd geope reerd, staat vijfde, voor Chris tine Errath. De tweede en der de plaats worden na de ver plichte figuren ingenomen door de Zwitserse en West- duitse kampioenes Karen Iten en Isabel de Navarre, die geen van beiden als sterke vrij- rijdsters bekend staan. PSY LOOPT TEVERGEEFS STORM (Van onze sportredactie) EINDHOVEN In een vrij rommelige wedstrijd heeft PSV negentig minuten lang tevergeefs op de versterkte Bennfica veste gebeukt. De Portugezen lieten echter zien dat ze de kunst van het verdedigen nog steeds tot in de perfectie beheersen. De Eindhovense formatie speelde ove rigens niet zo erg verstandig. Keer op keer werd de bal hoog voor de doelmond gebracht om Edström in stelling te brengen Messias, de bijna even lange donkere verdediger kon het Zweedse gevaar echter steeds aan banden leggen. PSV dat beslist de naweeën van de diverse gele kaarten nog te verwerken krijgt staat in Lissabon voor een bijzon der zwaar karwei. In het midden van de eerste helft kwam pas enige sensatie in het toptreffen van de Euro pacup voor bekerwinnaars tus sen PSV en Benfica. In die periode kwam een doorstor mende Willy van de Kerkhof in hevige botsing met doelman Henrique van Benfica. Beide spelers bleven geblesseerd op de grond liggen. Henrique was spoedig opgeknapt maar aan het verderspelen van Van de Kerkhof werd enige minuten getwijfeld. Toen Van de Kerk hof terug op het veld ver scheen was zijn neus met een pleister getooid. Maar de strijdlust van Van de Kerkhof was er niet minder om. Het leek of de inzet van de ge blesseerde Van dp Kerkhof enigszins uitstraalde op de overige PSV-ers want vanaf dat moment werd er door de tot dan toe tam operende Eindhovenaren fél geknokt. Dat was overigens wel nodig want behoudens de aanvangs fase was PSV, dat wel een stevige meerderheid had vero verd nauwelijks gevaarlijk ge weest. Van der Kuylen mocht dan wel twee keer op het Portugese doel hebben gericht, imponerend was het allemaal niet. Dat lag niet alleen aan het niet foutloos opereren van PSV maar had evenzeer te maken met de uitgekiende taktiek die Benfica toepaste. De angst van Kees Rijvers dat de Portugezen zich grotendeels tot verdedigen zouden bepalen kwam volledig uit. Benfica had een sterke bezetting rond doelman Henrique gegroe peerd. Vooral Humberto, Bar ros en Arthur vielen op door hun rigoreuze ingrijpen. Op het middenveld werd onder leiding van routinier Toni met assistentie van Eusebio en Si- moes de aanvallen van PSV (Van een speciale verslaggever) MOSTAR Naar omstan digheden wel. Dat zou de Karakteristiek kunnen zijn van het optreden van FC Twente in de eerste kwart- juialewedstrijd van het toernooi om de UEFA-beker tegen Velez Mostar. De door blessures geteisterde Ensche- nese formatie ontsnapte uit Joegoslavië met een nadelige roaige van slechts één doel punt De treffer viel op drie- van de wedstrijd door toedoen van middenvelder o.vesic, toen Twente de druk dit Velez Mostar slechts ge durende een korte periode uitoefenen, het zwaarst voelde. FC Twente heeft j?™> volgens de geldende dpi ¥a t)ekernormen, een re" dtujke uitgangspositie ver worven voor het bereiken !a'', 0t kwartfinales, al is de mli nummer vier et deze technisch begaafde klaarS'ander nog lans niet j "fiet ongunstig, maar één o^;pudt tegen", meende J"~ Kohn kort na het eind- J u' "Verby Country heeft óren r knotte vier om de hei}, ,fekregen. En kansen aen e z erS weinig gehad; nen j.' e'n0 waren wij zelfs kef" kij de gelijkma- trainer doelde op de vrije trap van Kick van der Vall, die effectvol een deci meter langs de paal krulde. Het zou voor FC Twente de ruime beloning geweest zijn voor een op verdedigen ge baseerde tactiek, met de be kende uitvallen ter afwisse ling Een dergelijke strijdwijze voorkomt veelal hoge scores, zeker tegen Joegoslavische ploegen, die het schieten nu eenmaal niet als ideaal zien en die de combinaties liever over zes dan over vijf schij ven laten lopen. Doch een doelpunt valt er meestal wel, aan de kant waar het het drukst is, en dat is meestal bij de uitspelende ploeg, dit maal FC Twente. Toen Kve- sic in de 67ste minuut van dichtbij voor Velez de ban brak, na voorbereidend werk var, Pajevic (hij stond op de rand van buitenspel) invaller Mulahasanovic en Tulpic, was de Nederlandse verte genwoordiger in het Europa- cup-III-toernooi overigens wel stormrijp. Doch Twente bleef overeind, op basis van door zettingsvermogen. Zelfs be zat de oloeg, die in de on verzettelijke Kick van der Vall, laatste verdediger Epi Drost, en (in de beginfase) de slanke middenvelder Ar nold Miihren zijn uitblin kers had, de kracht, in de slotfase terug te komen, maar de gelijkmaker zat er toch niet meer ln. gebroken, PSV toonde in die eerste helft duidelijk dat het nog niet over zijn zwakke competitievorm heen is. Het kon derhalve de taktiek van Benfica niet aan. De aanval len, vol enthousiasme opgezet, misten vooral door het zwakike spel van Edström en Van der Kuylen het vernuft om de strategie van Benfica te door breken terwijl de PSV-defen- sie (in zulik soort wedstrijden vol ijver maar niet altijd at tent) zelfs soms werd verrast door snelle uitvallen van de spitsen Nene en Moinhos. Te gen het einde van de eerste helft werd het duel, dat een erg vriendelijke start kende, grimmiger. De in het begin strak leidende Italiaanse arbi ter had toen alle moeite om het duel in de hand te houden. Hij deed dat door even voor rust de buiten de lijn om een inigooibal duellerende Willy van de Kerkhof en Arthur een gele kaart te geven. In het intimidatiespelletje dat in het begin van de twee de helft werd opgevoerd bleek PSV de minst verstandige ploeg. René van de Kerkhof werd al in de eerste helft door de keihard tackelende Barros onderuit gehaald het geen de Portugees op een gele kaart kwam te staan. Na deze actie ontstonden een aantal tu multueuze stituaties waarin scheidsrechter Michelotti voor een overtreding van Deykers in het strafschopgebied een penalty leek te willen geven, maar het niet deed en waarin de geïrriteerd geraakte René van de Kerkhof doelman Hen rique torpedeerde. Henrique moest met een geblesseerde arm het veld ruimen voor Bento. Van de Kerkhof kreeg voor zijn actie een gele kaart. Benfica voelde zioh in het sfeertje waarin weinig echt werd gevoetbald op zijn best. Met sluwe acties, de baj werd steunend op een geweldige technieek knap in de ploeg ge houden, om er met levensge vaarlijke rushes uit te komen, werd het PSV-doel soms on der druk gezet. Wanneer PSV met over Jan van Beveren had beschikt, hij haalde een kopbal van Nene op formidabele wij ze uit zijn doel, zou PSV zelfs tegen een achterstand zijn op gelopen. Scheidsrechter Miche lotti liet rich intussen ook met onbetuigd. De Italiaan viel op door de meest vreemde beslis singen en door de gretigheid waarmee hij gele kaarten uit deelde, Een protesterende Harry Luhse was na de over treding tegen René van de Kerkhof het vijfde slachtoffer van Michelotti. In de fase die volgde na het herstellen van de lichtinstallatie probeerde PSV alles met een hevig of fensief hetgeen echter niet lukte. Het bleef 00. HARRY VERMEULEN René van de Kerkhof valt doelman Henrique onbesuisd aan. J (FOTO BEN STEFFEN) (Van een speciale verslaggever) KOEALA LOEMPOER „Wij hebben vandaag niet al leen tegen Pakistan gelijkge speeld, maar ook van Neder land gewonnen", zei bondscoach Cees Tania na het zwaar bevochten gelijkspel (33) tegen Pakistan. Tania doelde daarmee op het be dwingen van de teleurstelling, die onmiskenbaar onder de spelers heerste na de onver wachte beginnederlaag tegen Nieuw-Zeeland. Want met het behaalde punt tegen de Aziati sche goochelaars staat Neder land er na twee dnels precies zo voor als anderhalf jaar ge leden in Amstelveen, toen de wereldbeker werd veroverd. De wedstrijd tegen Spanje, die zondag werd afgelast en naar donderdag verhuisde, zal van groot belang zijn voor de verdere beoordeling van de kansen op een halve finale plaats. De heroïsche strijd op het loodzware veld van het TPCA-stadion tegen Pakistan dat zwak was begonnen met een gelijkspel tegen Polen zal niet gauw worden ver hoop, dat de Pakistani werke lijk fenomenaal speelden, de Nederlandse verdediging vol komen diol draaiden en nie mand een cent durfde inzetten op Oranje; ogenblikken van ongekend geluk bij de voor sprong (1-0 en 3-2) en de ang stige fase met een gelijke stand en kansen voor de Aziaten. In de zeventiende minuut mociht Ties Kruize een straf bal nemen. Hij faalde niet. Drie minuten later mocht ook Pakistan een strafbal nemen. Mansoer Oei Hassan liet Sifc- kimg eveneens kansloos. De Ariaten bleven stormen en het was in de 31e minuut dat Zahidin Nederland voor het eerst op achterstand schoot. In de tweede helft ging Ne derland wat meer in de aan val. Maar er was opnieuw een strafbal voor nodig om de ge lijkmaker te produceren. Ties Kruize toonde zich ook deze keer genadeloos: 22. En de Oranje-brigade zou zelfs nog op voorsprong bomen. Boerma ondernam een fraaie solo en liet de Pakistaanse doelman voor de derde maal naar het net wandelen. Blf minuten voor het einde kwam Pakistan dan toch nog langszij. Een schot van Rasoe 1 verraste doelman Sikking volkomen. De laatste minuten was het bijzonder spannend maar geen van beide ploegen kon nog een beslissing forceren. SPANJE - POLEN 4—1 (31, groep A). 14e minuut Otulakovski 01 (strafcor- ADVERTENTIE RED BAND ner), 23e Amat 11 (strafcor ner), 24e R. Cabot 21 (straf bal), 27e Amat 31 (straf corner), 24e Borrel 41. Toe schouwers; 500. Potten is er na het fraaie gelijke spel tegen Pakistan niet in geslaagd ook Europees kampioen Spanje te bedwin gen. Na een overweldigend Spaans openingsoffensief (drie strafcorners en twee lange corners in zes minuten) scoor de Otulafcovskd uit de eerste Poolse strafcorner zijn derde toernooitneffer. Dit deerde de goed combinerende Spanjaar den in het geheel niet en in een periode van vier minuten was de score 31 in hun voordeel geworden. Het twee de doelpunt werd toegekend nadat de Poolse doelman een strafbal onreglementair had gestapt. Borrell zorgde kort na de rust na een solo voor het enige velddoelpunt. WEST-DUITSLAND - GHA NA 32 (11, groep B). 22e minuut Vos 10, 33e minuut Sam 11, 59e Vos 21, 62e Sam 22 (strafcorner). 65e Seifert 32. Toeschouwers: 500. In een sensationele wed strijd wisten de Westduitsers op het nippertje een nederlaag tegen Ghana, dat eerder met 09 van Australië bad verlo ren, te voorkomen. In de gloeiende hitte nam West- Duitsland (met reservedoel- roan Ludwickzak en zonder Freise) de strijd te licht op. Vos en Kassmann speelden bijvoorbeeld met zonnehoeden op. ENGELAND - AUSTRALIë 3—1 (2—1). (Groep B). 1—0 (strafbal), 23e Whitaker 20 (strafbal), 31e Gooke 21, 42e Svehliik 31 strafcorner) Toeschouwers: 4.000. Het was de wedstrijd van de strafballen. Niet minder dan zeven keer mochten beide teams in totaal van bijna acht meter vrij op de doelman mikken, waarvan Australië vier keer. Slechts Whitaker wist deze kans tweemaal te benutten. De Engelse doelman Mills maakte drie Australische strafballen onschadelijk, een ging naast De standen bi de beide groepen zijn; Groep A: 1. Spanje 2 110 3 41; 2. Nieuw Zeeland 2 11 0 3 2—1; 3. Maleisië 2 0 2 0 2 00; 4. Pakistan 2 0 2 0 2 5 5; 5. Nederland 2 0 111 4—5; 6. Polen 2 0 111 3—6. Groep B; 1. West-Duitsland 2 2 0 0 4 7—4; 2. Australië 2 1 0 12 10—3; 3. India 110 0 2 21; 4. Engeland 2 10 12 4 3; 5. Argentinië 1 0 0 1 0 2—4; 6. Ghana 2 0 0 2 0 2—12. EUROPACUP 1 Leeds United Ancterfedht 10 (gest, wegens mist), Ruch Chorzow - St.-Etienne 32, GF Barcelona - Atvidia- berg FF 20, Bayern München- Ararut Jerevan 2 0. EUROPACUP 2 Malmö FF - Ferencvaros 1— 3, PSV - Benfica 00, Bursa- spor - Dynamo Kiev 10. UEFA-CUP Velex-Mostar - FC Twente 10, FC Köln - Amsterdam 5-1 Baniiik Ostrava - Borussia Möndhenigladbach 01. SARTENE (AFP) Joop Zoetemelk heeft woensdag het eerste gedeelte van de tweede etappe van de wielerronde van Corsica gewonnen. Hij legde de 90 kilometer, van Porto- Vecchio naar Sartene af in 2 uur, 10 minuten en 55 secon den. In het algemeen klasse ment werd de Spanjaard Lasa van de eerste positie verdron gen door de Fransman Jean- Paul Richard. De uiitsliaig van het eerste gedeelte is: 1. Zoetemelk (Ned.) 90 kilometer in 2.10.55; 2. Richard (Fra.) op 3.07 min.; 3. CoroUer (Fra.): Misac (Fra.); 5. Smet (Fra.); 6. Grande (pa.); 7. Poulidor (Fra.) allen in dezelfde rijd als Richard. De uitslaig van het tweede gedeelte was böij het sluiten van onze editie nog niet be kend. ATLETIEK De Ameri kaanse atleet Rick Wohlhuter is door Franse atletiek-journa listen uitgeroepen tot de beste atleet van 1974. Wohlhuter, die wereldrecord houder is op de 880 yards en de 1000 meter, bleef op deze afstanden het hele seizoen on geslagen. (ADVERTENTIE) JUUB& jmxot* Iedere week stelt LOIS twee jeans be schikbaar (plm. 50,— per stuk) voor m de K.W.F.-puzzelaktie. mi De winnaars van deze LOIS jeans kunnen hun keuze maken uit vele modellen en kleuren die Saez-Vo- gels B.V. - Zwanen burg in zijn kollektie heeft.

de Stem | 1975 | | pagina 19