ptfWüO vertegenwoordiger vertegenwoordiger eerste assistenten-accountant JJ Toch maar mooi van British Leyland. MORET LIMPERG voor het rayon Noord-Brabant voor het rayon Zeeland/West-Brab. chef administratie directe medewerker token com men Afkoeling Graag anders en VAN OVERVELD (met excuses aan Martini). De Mini, daar zijn er al 3 miljoen van gemaakt. En 80.000 kwamen naar Nederland. Hebben ze gelijk, al die echte Mini-rijders? Ze kozen voor sportief. Voor een pittige rijstijl. Voor een concept, dat een revolutie teweeg bracht in de geschiedenis van de kleine auto. Geen verkleinde grote auto. Nee, een wagen, speciaal ontworpen om binnen minimale buitenmaten volwassen binnenruimte te behouden. Want stap maar in! Vier normale plaatsen heeft de Mini. Met hoofd- en beenruimte voor iedereen. Kofferruimte, en nog 'n flinke ook. Diverse extra opbergvakken in de wagen. En kijk eens naar dat lage zwaartepunt,die rotsvaste wegligging. Kwiek als-ie is, met de kleine wielen "op de hoeken" (en goedkopere banden, natuurlijk). Met voorwielaandrijving: aktieve veiligheid. Mini- 1 rijders hebben 't goed bekeken. Ook als je let op onderhoud en verbruik. En op de prijs: al vanaf 6695 gulden. Hoe zegt Martini dat ook al weer? "Uw terechte keus". Zou voor de Mini bedacht kunnen zijn. VAN OVERVELD MASSIEVE EIKEN BLADEN NIEUWE EIKEN BALKEN HOUTINDUSTRIE INTERW00D B.V. DIREKTIE- AFGEVAARDIGDEN j GRAFICA Lariekoek 'ZATERDAG 1 FEBRUARI 1975 Pronk Meubelen B.V., Galvanistraat 5, Ede Tel. 08380-19135 Pronk B V.de grootste meubelverkoopmaatschappij van het land met verkoop uitsluitend aan de detailhandel, zoekt ter versterking van zijn buitendienst bekwame De geschikte kandidaat bieden wij een goede salariëring, na gebleken geschiktheid opname In het pensioenfonds en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. In de meubel- of aanverwante branches opgedane verkoopervaring strekt tot aanbeveling. Vereisten zijn verder goede contactuele eigenschappen en beproefde verkoopkwaliteiten Leeftijd tot ongeveer 35 jaar Geïnteresseerden die menen aan de gestelde eisen te voldoen, verzoeken wij schriftelijk te solliciteren. Brieven (vergezeld van een recente pasfoto) met vermelding van opleiding, leeftijd, tot dusver verrichte werkzaamheden en andere van belang zijnde bijzonderheden te richten aan de directie van Pronk Meubelen B.V., Galvanistraat 5, Postbus 10, Ede. Geheimhouding verzekerd. Voor onze kantoren te Brussel, Düsseldorf, Parijs en Milaan vragen wij enige Zij zullen worden belast met de leiding van de controle van een aantal dochterondernemingen van Nederlandse bedrijven, alsmede van locaal gevestigde relaties. De cliëntenkring ligt doorgaans in de directe omgeving van de vestigingsplaats, alhoewel voor sommige ook relatief grote afstanden moeten worden overbrugd. De werkzaamheden worden uitgevoerd onder supervisie van een register-accountant, zij het dat een grote mate van zelfstandigheid en eigen initiatief noodzakelijk en als vanzelfsprekend wordt geacht. De functie eist derhalve een flexibele en wilskrachtige aanpak en een hoge mate van' theoretische en praktische vaardigheid. Geschikte kandidaten zijn in het bezit van minimaal SPD 11 aangevuld met een aantal jaren praktijkervaring of hebben het NIvRA-examen BE II behaald. Aan hen zal een aantrekkelijke honorering worden geboden, de secundaire voorwaarden zijn eveneens op het niveau van deze functie. Bij het vinden van woonruimte zal de maatschap behulpzaam zijn, terwijl ook vergoeding van kosten voor verhuizing integraal plaatsheeft. De heer P. H. W. Boks, p/a Moret Limperg, Postbus 333, Rijswijk (Z.H.) ziet gaarne uw sollicitatie tegemoet en is tevens bereid telefonisch (070 - 949250) inlichtingen te verschaffen. - v-J: Onze cliënt Is een gerenommeerde groothandel In vlees en vleeswaren in westelijk Noord- Brabant met een eigen im- en exporthandel. Er wordt uitgezien naar een die op basis van minimaal MBA-diploma, maar liefst in het bezit van of studerend vooi SPD, het gehele financleel-administratieve gebeuren van deze dynamische onderneming runt. Vanuit de pure cijfers adviseert hij de directeur, signaleert ontwikkelingen, houdt de vinger op de pols, stuurt bij of corrigeert Periode-overzichten, resultatenberekenin- gen, budgetteringen worden door hem tijdig opgeleverd. Onze cliënt vraagt om een kor date. zakelijk denkende cijferdeskundlge die geheel zelfstandig de afdeling leidt. Door en door praktisch moet hl] zijn, het tegendeel van de theoretische beschouwer. Ervarjng met geautomatiseerde gegevensverwerking is noodzakelijk. Voor een vakman-directie- adviseur (25 35 jaar) zijn op langere termijn prima perspectieven te verwezenlijken. Brieven In handschrift gaanre. Op brief en envelop aangeven CAD. Uitvoerige ge gevens verstrekken over opleiding, ervaring en huidige positie. Reacties zullen snel en discreet worden behandeld door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 EINDHOVEN Een van onze cliënten in westelijk Noord- Brabant fabriceert mechanische asafdich- tingen en aanverwante apparaten. Het is een florerende industrie met ook voor de naaste toekomst een ambitieus geplande groei. De Chief Engineer, die de afdeling Constructie en Tekenkamer onder zijn hoede heeft, ziet uit naar een rechterhand, aan wie hij een deel van zijn dagelijkse werkzaamheden kan overlaten Tevens houdt deze functie de ver antwoordelijkheid in, dat bij afwezigheid van het hoofd Constructiebureau de organisatie puik verloopt, initiatieven worden ontplooid en de vraagstukken van alledag worden af gehandeld. Gedacht wordt aan een HTS-er wtb. met constructie-ervaring, gewend leiding te ge ven aan een kleine groep tekenaars, teke naars/constructeurs, niet te ver uit de buurt van de 30, bekend met licht mechanische problemen en apparatenbouw Zijn team be staat uit 12 tekenaars. Naast de techniek in engere zin, zal hij veel te maken krijgen met projectbesprekingen, werkoverleg, produk- tietechnieken en interne instructies Kennis van de Engelse taal is essentieel •DESTRi terechte keus. ■WITHH l^M-ANÖl Prijs incl. BTW, af fabriek. Imp. British Leyland, Gouda. Tel. 01820-11122. Mini - Austin - Morris - MG - Triumph - Rover - Jaguar - Land-Rover - Range Rover. 200 Verkooppunten in Nederland. Mogelijkheden voor leasing. Automobielbedr. „Andrese" B.V. Do Hll 2, Zevenbergen. Tel. 01680-4150 Autobedrijf B.V. Gebr. Janssens Marksingel 35, Breda. Tel. 01600-24031 Automobielbedr. C. Martens Werkplaats: Van Beethovenlaan Hoogstraat 50, Roosendaal Tel. 01650-36566-37260 Automobielbedr. Rinus van Nunen Haagweg 442-444, Breda Tel. 01600-34223 Autobedrijf Van der Put Houtsenheuvel 50, Den Hout (gem. Oosterhout). Tel. 01620-23457 Automobielbedr. P. J. Wils Raadhuisstraat 88. Hoogerhelde. Tel: Ö1646-2530 Autobedrijl R. de Beule Gentsevaart 73, Kapellebrug. Tel. 01140-2097 Garage „de Tol". Fa. Gebr. Vervaet Vaartstraat 1, Axel. Tel: 01155-1628 Van Oeveren B.V. Couwervestraat 51, Goes. Tel. 01100-6100 Automobielbedr. C. M. J. Bal Eendrachtsweg 13, Tholen. Tel. 01660-440 Deze oproep betreft een florerende metaalverwerkende Industrie In het westen van Noord-Brabant. Van zeer nabij volgden wij de groei naar een personeelsbestand van bijna 500 mensen. Nieuwe uitbreidingen staan op stapel. Men werkt er met hooggekwalifi ceerde vaklieden en er is een eigen bedrijfsschool. Met het oog op de groei, tevens met het doef het bestaande verder te stroomlijnen, heeft men behoefte aan een vakman rech terhand als Werving, selectie en introductie van nieuwe medewerkers vormen de hoofdmoot van zijn werk. Terzake wordt al meteen zelfstandig heid van hem gevergd. Voorts heeft hij te maken met vraagstukken rondom arbeids voorwaarden, personeelsbeheer, opleiding, vorming en ook externe contacten. Legio zijn de kwesties die hij op zijn bureau en in zijn spreekkamer aantreft. In dat alles krijgt hij de zelfstandigheid naar de mate van zijn bekwaamheid, ervaring en initiatief. Met middelbare opleiding en kennis van ar beidsrecht en sociale wetgeving als basis, is praktijkervaring in de personeelsregionen van de METAALINDUSTRIE beslist vereist. Voor wie In deze branche niet thuis is heeft het solliciteren geen zin. Beheersing van het Engels (elke dag doen ia de beste training) is vanwege de internationale verbindingen beslist vereist. Leeftijd 30-40 jaar. Uitvoerige sollicitaties in handschrift (op brief en envelop aangeven PERSONEELS ZAKEN) worden verwacht, vertrouwelijk behandeld en snel beantwoord door het PERSONEELSKEUZEBUREAU POSTBUS 40 EINDHOVEN Plaatselijke-, regionale-, semi-provinciale-kommunikatie. Dat is allemaal mogelijk via uw verkoop-boodschap in DE STEM. Kostbaar? 't Is maar net wat u kostbaar noemt! Als u een uitgave van ca. een halve cent per bereikt gezin niet te duur vindt, zijn wij dat helemaal met u eens. 150X83X3 CM190,- 120 X 60X3 CM95,- 80 X 80 X 3 CM85,- 60 X 25 X 3 CM28,- 45 X 25 X 3 CM24,- 70 X 29 X 4 CM36,- 50 X 28 X 4 CM28,- 30 X 28 X 4 CM22,- 260 x 25 x 15 cmf 85,- 260 x 20 x 12 cm75,- 200 x 8Va x 8'/j cm15,- Prijzen excl BTW - af fabriek KLUNDERT - Kerkweg 21 - 01682-270 Ten oehoeve van gemeenten realiseren wi| graflscne proiekten met de steun en medewerking van diverse plaatselijke bedrijven Ons dienstverlenend bedrijf vraagt twee Hun taak bestaal uit bel contacteren van bedrllts- hoofden teneinde hen te informeren en hun steun te verkrijgen bij de uitvoering van onze proieklen Onze direktie afgevaardigden werken op kommissie en genieten een zeer hoog inkomen De voorgestelde aktiviteit is nieuw voor Nederland. Richt een korte briet aan onderstaand adres Wij nodigen u uit voor een eerste informerend gesprek dat zal plaatshebben in uw omgeving. 14 Zandstraat 9330 Dendermonde België ZATERDAG 1 FEBRUAR pespect voor de onafhal aangeboren. Terecht, rechterlijke macht is een hoi bestel. Het is dan ook de enkele kanttekeningen plaa I Gerechtshof in de zaak G De heer Glimmerveen, tijtje Bij de laatst gehouoen Haag had hij bijna een raa hetze-campagne tegen Surin zich van leuzen als „Den Ha „Help onze stad te bevrijde Antillianen". Deze verkiezingspropael perfide vorm van racisme C rechter gedaagd. Tegen hen- ren is hij echter van rerhtsv van het Hof bleek van menir zoveel rassen vermengd Zijr van discriminatie van een ra Wij nemen aan dat het I We! zouden wij graag wat motieven waarom de geest geest van de wet mogen del vanwege de rechtszekerheid teerd dienen te worden, het accepteren, die lijnrecht indi wetgever. Dat brengt ons op het de rechter in vele gevallen En dan dikwijls nog in een even begrijpelijk is als sansl| de rechter naar onze menin, ren te geven op zijn interprt namers en Antillianen niet geen verweer zouden hebbe wel? De onzin over zuiver Nazi's is uitgekraamd is, dac| pelijke lariekoek ontmaskerc tijds niet moeten zwendeld eenheden op de been te kun De uitspraak van het De gebeurtenissen van het Portugese stad Oporto, het eerste congres van de ce schopten, hebben de politiek» toenemen. Verklaringen van rijkste partijen in de voorlc socialist Mario Soares: „Een niet denkbeeldig"; de comrr burgeroorlog praat is een re ben een zo brede kloof tuss dat de feitelijke machthebb een beslissend moment zijn te behoeden. Met het verb waarbij socialisten en commu ken met alle risico's vandien, afkoelingsperiode geschapen, moederen kunnen bedaren. Het leger vervult hierme leger in een democratie-in-dj treedt pas op de voorgrond orde niet kunnen garandere macht, maar als neutraal sche Intussen kunnen de politiel de democratie in Portugal te dat in het politieke krachtenv ken is. Niet iets om meteen in bekend verschijnsel, dat extre land, dat jarenlang met harde organiseerd zijn en dat pas cratie een kans krijgt. Die den plaats al eerder hebben ge betreft voorlopig een schonej tekenen bijvoorbeeld de listen van Mario Soares worden. TAe Amerikaans-Nederlandse maal niet tot overeenste» staat nu de neiging de Amerii fair te zijn en in strijd te hai keels beleden geloof in het Buiten kijf staat dat de KLM ter doet en heeft gedaan dan dat de internationale vervoers klein land relatief veel belangt dat nog heel wat meer pijlen noot als Amerika is, zou met den. Van de andere kant mag me lijkheden waarin de V.S. zei vaartmaatschappijen in het bij; onlogisch dat hun oog op de pij meer nog dan andere in voert, mensen die niet Neder ming hebben. Ook ten aanzien van het op de Nederlandse arguments genstelling tot de particuliere c is de. KLM een door de staat toon groot gehouden maatschc liesgevende Europese luchtlijn» gratie van de bij andere maat sitopassagiers op de lucratieve Men ziet: het is niet simpelv drukt kleine broer de hoek in zaken doen. Maar dan wel gr, genootschappelijker manier weest. DEN HAAG (ANP) De „overuren" van de militairen zullen in tijd gecompenseerd worden. Alleen wanneer dit niet mogelijk is, zal een ver goeding in geld worden gege ven. De bosten biervan zullen zeer hoog zijn. Dit staat in het ontwerp van de „regeling vergoeding extra beslaglegging", dat staatsse cretaris Van Lent van Defen sie heeft voorgelegd aan het georganiseerd Overleg Militai re Belangenvereniging en de VVDM. Het ontwerp voorziet in een vergoeding voor het over schrijden van het aantal werk uren en ook voor het ver richten van diensten op onge-

de Stem | 1975 | | pagina 8