DA Studenten gaan inwoners groot-Hulst ondervragen „Wagentjes kijken" in Hulst OVERDEKT BAD ACHTER DEN DULLAERT ONDERZOEK NAAR GEVOELENS PSLEIDER Mankracht nodig voor inspraak procedure M. H. SCHREURS Aanleg van riolering in Hulst uitgesteld stad iV. -ENSCHEDE MWOORDIGER A/A/T LOUIS name aangeboden pKHOUD EN RATIEKANTOOR GREEP UNIEK Nieuwdorp Sluis Sluiskil St.-Jansteen Rijksgediplomeerd Horlogemaker VOORSTEL TERUGGENOMEN BOEREN UIT EKSAARDE BEKEKEN HONTENISSE EERSTE BOK IN CLINGES HERTENKAMP GEARRIVEERD M. v, Vlierberghe begraven Hava Naguila in Vurssche Hulst ZATERDAG 1 FEBRUARI 1975 t.b.v. vrijwel de ge- essante vakatures opleiding MTS verricht en met keur. of schriftelijk B.V., Terheij- korte termijn voor haar Fa- Fashion (F.F.F.) verkoopor- een fn de herenmodezaken jvoerde srd-Brabant, Zeeland en het gedeelte van Zuid-Holland tterdam en Den Haag). De rkooporganisatie verkoopt nneterie en vrijetijdskleding, lederen kleding en Holten- talons. rikt vertrouwelijk zullen wor- chten aan P. J. Blom B.V., tede. rnaat St. Louis vaceert gevormd wordt door leerlingen aren van het voortgezet onder van deze vacature gaan de ge- emand, die jaar; algemene ontwikkeling te gedragspatronen van de aspecten, die tot de functie be- belangrilke voorwaarden voo' in standhouden van een goeo rllmaat; olieke levensovertuiging leeft; ele eigenschappen bezit; chtdiensten en weekenddiensten. elijk van opleiding en ervaring- citaties met uitvoerige inlich- aan de direkteur van het in- Borghols, Markt 34, Ouden- 52-2751. eelte's van een rabant en Zuid Gelderland arden bij contante betaling Jr nr. 27318 van dit blad. (Van een onzer verslaggevers) HULST In de tweede en derde week van april wordt onder ie bevolking van de hele gemeente Hulst een grootscheeps onderzoek gehouden. Bijna 70 studenten van de universiteit van Amsterdam zullen dan zo'n 650 tot 700 inwoners opzoeken om er met ieder van hen apart ongeveer twee uur te praten over hun werk, de aanwezigheid van winkels, onderwijs, wel zijnsvoorzieningen, recreatie en politiek. De bedoeling van het onder zoek is te weten te komen hoe er in Hulst en de omliggende kennen over deze zaken wordt gedacht. Het is de bedoeling om de uitkomsten van het on derzoek te gaan gebruiken bij de discussies over de opstel ling van een definitief struc tuurplan voor Hulst. In dat structuurplan moet worden fegd, wat er in de toe- met Hulst gaat gebeu ren. De ongeveer 700 mensen in de gemeente Hulst, die door de studenten benaderd zullen worden, wil men kiezen door een willekeurige greep te doen in de bevolkingsregisters. Deze mensen zullen een brief krijgen, waarin hun medewer king wordt gevraagd. In de brief wordt een datum en een tijdstip genoemd, waarop men met de geadresseerde wil ko men praten. Wanneer dat tijd stip niet schikt, wil men een andere afspraak proberen te maken. Het is de bedoeling om zo wel de eerste week als de tweede week van het onder zoek af te sluiten met een voor iedereen toegankelijke bijeenkomst,, waarop de aan wezigen mee bunnen praten over de eerste uitkomsten van het onderzoek. Men wil een torum samenstellen, bestaande uit ongeveer vijf Hulstenaren, afkomstig uit verschillende la gen van de bevolking. Tijdens de twee bijeenkomsten kan men zich dam met opmerkin gen tot dit forum richten. De studenten, die vergezeld worden door zeven weten schappelijke medewerkers zul len tijdens hium activiteiten in en om Hulst gehuisvest wor den in liet buitencentrum „Het Jagertje", dat alg onderzoe kingscentrum zal worden inge richt Het vervoer zal gebeu ren met Volkswagenbusjes en een dertigtal fietsen, die men hoopt te lenen. Het aanbod van de universi teit van Amsterdam om het onderzoek in Hulst te houden, (Van een onzer verslaggevers) HULST Om de inspraak- cedure rondom de toekomst Tan Hulst goed te laten ver lopen heeft de stichting ge- van Hulst goed te laten ver lopen heeft de stichting ge- meenschapswerk volgens di recteur C. van Leuven straks Beer mankracht nodig. „We zullen op de een of oudere manier aan mensen Boeten komen, die zich een tijd lang de hele dag kunnen inzetten om de inspraakproce- ™re goed te laten verlopen. dat zullen mensen moeten ain die het begeleidend en organisatorisch werk goed on der de knie hebben" zo ze-gt hij Wanner de inspraak de door o« stichting gem-eenscha-ps- wenk gewenste vorm krijgt, don gaat men te werk vol- Sens een groots opgezet pro leet, waai volgens de heer C. t® Leuven „zeer veel inwo ners van Hulst tijd aan zullen Boeten besteden". Ze zullen er misschien aangenamere dingen een tijdje voor opzij moeten schuiven". Inmiddels is een werbgroep gevormd, die de inspraakpro cedure zal gaan uitwerken. Daarin zitten twee vertegen woordigers van het gemeente bestuur, twee van de stichting opbouwwerk, een van het pro- Tinciaal opbouworgaan, een de provinciale planologi sche dienst en een van de 'achting stad en landschap. De gemeenteraad van Hulst "dl de door de werkgroep op gestelde gang van zaken daar- ter goedkeuring krijgen aangeboden^ wordt door de heer C. van Leuven, directeur van de stichting 1 gemeenschaps-we rk een unieke kans genoemd om op een goedkope manier we tenschappelijk verantwoord materiaal op tafel te krijgen. „Op dit moment bunnen we alleen maar vermoeden wat er ond-er de bevolking leeft, door het onderzoek brij-gen we daar meer zekerheid over", zo zegt hij. De heer Vam Leuiven is momenteel samen met drs. E. Broekhuis van de stichting Zeeland bezig met de organi satie van de beslommeringen rondom het onderzoeik. „Het is de bedoeling zo ze-gt hij, „dat ook de Belgische plaatsen Kieldrecht en De Klinge in het onderzoek worden meege nomen. We willen te weten komen wat er in elke kern apart bdj de mensen leeft". COR SCHLJVE. - De compo nist en oud-docent aan de rijks pedagogische academie In Middelburg.Cor Schijve gaf dezer dagen op de openbare basisschool in Nieuwdorp en kele demonstratielessen aan de leerlingen en leerkrachten. Hij maakte het onderwijzend per soneel een compliment voor de vorderingen die de kinderen in het vak muziek hebben ge maakt. Carnaval Om zich „se rieus" op de komende carna valviering in Slu s voor te be reiden bracht Prins Camiel I met een deel van zijn gevolg een bezoek aan de prinsenbals van de Orde van de Trompette te Eernegem er van de Orde van de Strandjutters te Zee- brugge. De aanwezigheid van de Sluise Prins bij deze ma nifestaties werd op prijs ge steld. Intussen ontvingen de Sluise Kaaispugers reeds ver schillende toezeggingen van Belgische carnavalverenigin gen om de openbare carnaval viering op 8 februari te Sluis geheel of gedeeltelijk bij te wonen. (ADVERTENTIE) Bejaardenwoningen De re gionale Zeeuwsch-Vlaamse Bouwvereniging te Axel is van plan om in Sluiskil een achttal nieuwe bejaardenwoningen te gaan bouwen. De nieuw te bouwen wonin gen zijn een ontwerp van een arebitektenbureau in Hazers- woude. In Terneuzen komt er weer een kleuterschool bdj. Dit keer een tweeklassige voor het verstrekken van onderwijs op gereformeerde grondslag- SMASH Onder voorzit terschap van de heer F. de Kindt hield de tennisclub SMASH in café Sport een al gemene ledenvergadering, waarvoor 15 van de 50 leden kwamen opdagen. Wegens het altreden van penningmeester G. Verflagen, moest een nieuw bestuurslid worden gekozen. Er werd te vens besloten het bestuur met een lid uit te breiden. Gekozen werden mevrouw C. van Hec- ke-Boers en de heer G. Vaael. Besloten werd ook om met 2 senioren-teams deel te nemen jan de competitie. Voor de junior-leden zal getracht war den een onderlinge competitie tot stand te brengen. In de maand maart zal een nieuwe vergadering worden belegd om de zomeractiviteiten voor de club vast te stellen. De com petitie zal op 4 mei beginnen. Dameskoor - De leden van het kerkelijk dameskoor hiel den in café Sport te Sint Jan steen de jaarlijkse feestavond. Onder de genodigden, die aan wezig waren bevond zich ook pastoor Van Leeuwe. Na een diner werd de avond op een gezellige manier doorgebracht. KVO - De Katholieke Vrouwen Organisatie afdeling Sint-Jansteen hield in café de Ouden Arend een ledenverga dering onder voorzitterschap van mevrouw C. de Winter- Cord„sens. De avond werd druk be zocht. Onderwijzeres E. van Dtiiise vertoonde een film: „Op weg naar een nieuwe le vensfase" De heer TAdri- aansens gaf daarbij de nodige toelichting. Na afloop werden er nog verschillende vragen van de leden behandeld. CATHARINASTRAAT 36-42 BREDA 016003 90 24 FRANSE COMPTOISE KLOKKEN van het jaar 1750 tot 1880 Alléén originele (geen nieuwe) met garantie Restauratie van en handel in ANTIEKE KLOKKEN Altijd in te ruilen voor dezelfde prijs bij aankoop van een andere. PRIJZEN VANAF 400,— (Van een onzer verslaggevers) HULST Burgemeester en wethouders van Hulst hebben gisteravond tijdens de raadsvergadering besloten het voorstel tot aanleg van riolering aan de Zeildijk en in een gedeelte, van de Zoutstraat en de Zandstraat voorlopig terug te nemen. Burgemeester P. Molthoff beloofde de raad op korte ter mijn een lijst voor te leggen van alle punten in de gemeen te, die nog moeten worden aangesloten op riolering. Ook de nu voorgestelde aanleg van de riolering zou daarin ver werkt worden. De raad kan dan straiks zelf bepalen welke punten het eerst voor aanslui ting in aanmerking dienden to komen, zo zei hij. Burgemeester Molthoff be sloot zijn voorstel voorlopig terug te nemen, omdat er in de raad van enkele kanten be zwaren waren gemaakt tegen uitvoering van het plan, dat voor werkloosheidssubsidie zou worden voorgedragen. De heer H. Vercauteren: „Ik vind het niet verantwoord zo'n (Van een onzer verslaggevers) HONTENISSE - Het ge meentebestuur heeft donder dag een zestigtal leden van de boerenbond uit het Belgische Eksaarde ontvangen. Nadat het gezelschap door de burge meester was toegesproken en een kopje koffie was genut- tigd in hotel Van Leuven be gaven de bezoekers zich j er bus naar Ossenisse, waar het landbouwbedrijf van de heer A. Perdaen werd bezocht. In de middaguren bracht het mannelijk deel van het gezel schap een bezoek aan Bleijko- Beton te Walsoorden. De da mes gingen naar het confectie bedrijf Lalié in Vogelwaar de. Tot slot volgde een korte rondrit door de gemeente met ander meer een bezoek aan het recreatieoord „de Vogel" 'c Hengstdijk. Het bezoek vond plaats in het kader van de verenigings uitwisseling en die regelmatig tussen Hontenisse en Eksaarde plaatsvinden. Vandaag (zaterdag) treedt ie vogelvereniging Odi uit Vogelwaarde in Eksaarde op met het stuk „Een huis vol gekken". De vrouwenbond uit Vogelwaarde heeft intussen een dameszangkoor uit Ek saarde uitgenodigd een zanga vond te komen verzorgen- luttel aantal huizen voor zo'n groot bedrag aan te sluiten". Raadslid W. de Brouwer: „De kosten zijn veel te hoog voor 45 aansluitingen. Met de zelfde kosten kunnen we el ders een veelvoud aansluiten. Waarom kunnen we dat geld niet -gebruiken voor aansluitin gen aan de Gentse Vaart, in Heikant of Absdale?. Al eerder hadden onder meer mevr. F. van Gemert en- de' heer P. Stevens aangedron gen op snelle aansluiting van de Gentse Vaart en Heikant. Burgemeester Molthoff ont raadde het voorstel van de heer Stevens om in Den Haag kenbaar te maken, dat men in Hulst niet met andere DACW projecten wil beginnen voor begonnen is aan de Gentse Vaart en in Heikant. Zo'n be sluit zou het profiteren van andere DACW-subsidies iln de toekomst blokkeren", zo zei hij. (Van een onzer verslaggevers) CLINGE De eerste bewo ner, van de Hertenkamp, dat de gemeente heeft aangelegd bij Malpertuus, loopt er nog maar eenzaam bij. De bok, die gistermorgen door dierenarts E. de Nijs in de Hertenkamp van de heer J. Menu te Kloos- terzande werd „geschoten" en daarna in verdoofde toestand ijlings naar zijn nieuwe do mein in Clinge werd overge bracht zal nog even moeten wachten op het gezelschap van een reetje. Het vrouwelijk ge zelschap moet nog uit het her tenbestand van de Blauwe Hoeve in Hulst worden weg gevangen. Wanneer dat zal gebeuren was -gisteren notg zeer ondui delijk. Dierenarts E. de Nijs, die het diertje tijdelijk moet „neerleggen" waarna het zon der al te veel moeilijkheden kan worden vervoerd, kreeg het dier donderdagmiddag en gistermorgen niet dicht genoeg bij zijn verdovinigsgeweer. De kudde bij de Blauwe Hoeve bleek zich van het on raad bewust en waagde zich niet te didhit bij het hek, waar de heer De Nijs met zijn schiuttersgerij stond opgesteld. Dit ondanks nijvere pogingen van oppasser Franckelyn om de dieren te lokken. „Je snapt wiet hoe ze erachter komen", zo zegt hij, „als je anders met voedsel komt, dan weten ze niet hoe gauw ze bij ie moe ten komen". Het reetje, dat uit de kudde mag worden gekozen, is door het bestuur van de Blauwe Hoeve geschonken voor de Glingese hertenkamp. De bok die zich gistermorgen bij de eerste pogingen wel liet „schieten" werd door de ge meente van de heer J. Menu gekocht. (Van onze correspondent) HEIKANT Onder grote be langstelling its op de begraaf plaats te Heikant de heer M. van Vlierberhe begraven. Hij is secretaris van de mu- ziekver-eniging Heikant ge weest. Pastoor H. van Leem put droeg de mis op. De ge zangen werden uitgevoerd door liet dameskoor- Daarna werd de overledene door fami lieleden en-, kenissen en de muziekvereniging begeleid naar zijn laatste rustplaats. Op de begraafplaats bracht voorzitter R. Martinet de vele verdiensten van de overledene voor de muziekvereniging in herinnering. medische diensten HUISARTSEN (Van een onzer verslaggevers) AXEL - De volksdansgroep Hava Naguila heeft met een aantal afdelingen een optreden verzorgd voor ongeveer 90 be jaarden in „de Vurssche" te Axel. Een twintigtal bejaarden gaf gehoor aan de uitnodiging om een polonaise en de zeven sprong mee te dansen. Nico Bijl en J-os Neve oogstten veel bijval met hun muzikale inter mezzo's. Binnen de dansgroep be raadt men zich momenteel over de data, waarop gehoor kan worden gegeven aan de uitnodigingen om op te treden in IJzendijke (voor de bejaar- gymnastiekvereniging), Hoek, den), Aarden-burg (voor de Hulst en Terneuzen. Zoals reeds gemeld heeft Hava Na guila onlangs besloten de op tredens te beperken tot twee per maand. Prijskamp Vanavond wordt in het café van S. Blo-mmaert aan de Stationsweg te Hulst een topbiljartprijs- ka-m.p gehouden op twee top- bdljarts, dat georganiseerd zal worden door topbilj-airtclub KOT. Men kan zich voor die prijskamp, die om 19.00 uur begint, laten inschrijven tus sen 18.0-0 en 19,00 uur. Duivenverkoop Morgen zal er in c-afé „Stadsherberg" Schuttershof 2 te Hulst een verkoop plaatsvinden van 29 stuks vlieg- ei» kiweekduiven van wijlen Albert Heyn- drickx. De duiven zullen 's morgens van 9.30 uur tot 11.30 uur worden tentoongesteld, waarna de verkoping zal plaatsvin den. Aardenburg en Oostburg Dokter N. Rijk, Oude Kerk straat 2 t>e Aardenburg, tel. 01177-1466. '.xel Dokter Boor, tel. 1666, b.g.g. 01157-1451 Van zater dagmorgen 8.00 uur tot zon dag 24.00 uur. Biervliet, Hoofdplaat en IJzen dijke Dokter A- Lievens, Beursstraat 6 te IJzendijke, tel. 01176-1266. Borsselc en Nieuwdorp, Dok ter J. Leeuwenburg te Nieuwdorp, tel. 01196- 12327. Breskens en Groede Dokter v.d. Berg te Groede, tel. 01171-1366. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande Dokter De Meijer te Sluis, tel. 01178- 1366. Clinge, Koewacht en St.-Jan steen Dokter Adriaan- sens, tel 01140-2928. Driewegen, Hoedekenskerke 's-ïleerenhoek en Ovezande De praktijk van de huis artsen J. Kole, S. Wöstmann en H. Zwartelé wordt tot maandagochtend 8.00 uur waargenomen door dokter J. Geldof, Korteweg examens HULST Aan de sociale academie te Breda slaagde voor het examen kinderbe scherming B mejuffrouw Mo nique de Brouwer uit Hulst. (Van een onzer verslaggevers) HULST In Hulst hebben nieuwsgierige carnavalsvier ders vast een feestelijke rond tocht gemaakt langs de plaat sen, waar nijvere handen nu al weer weken lang bezig zijn met het bouwen aan ambitieus opgezette carnavalswagens. Dat gebeurde gisteravond tijdens het traditionele wa gentjes kijken, dat werd opge luisterd door prins Toon, raad van elf, de Kallesaien en andere carnavalsautoriteiten. Bij dam pende koppen erwtensoep werden tot gisteravond laat nog heel wat nieuwe, bij het bouwen opgedane ervaringen, met de concurrentie doorge sproken. Voor kwaadwiilenden is de tijd nu toch te kort ge worden om nog van wellicht op slinkse wijze verkregen fa brieksgeheimen gebruik te maken, want volgende week zondag al, moeten de pronk stukken hun opwachting in de Hulster straten maken 23 te Driewegen, tel- 01195- 275. Goes Dokter Keijzer, Fr. den Hollanderlaan 29, tel. 6405. Hoek, Philippine en Sluiskil Dokter H. Hofstee, Julia- nastraat 10 te Hoek, teL 01154-1345. Hulst Dokter J. Niesten, Grote Baiglijnestraat 18, teL 3373. Kloetinge, Wemeldinge, Ka- pelle-Biezelinge en Katten- dijke Dokter Vreeswijk te Kapelle, tel. 01102-1290. Kloosterzande Dokter R. Buwalda, Cloosterstraaf 72 te Kloosterzande, tel. 01148- 1-277. Tot maandagmorgen 8 00 uiur. Middelburg Dokter H. Del fos, Rouaansekaad 47, teL 12637 (zaterdag) en dokter J. Dornanicus, Dam 55, teL 12830 b-g.g. 25555 (zondag). Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuren zaterdag en zondag voor dringende ge vallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Reimerswaal Dokter A. Plaisier te Kruiningen, teL 01130-1932 voor de dorpen Hansweert, Kruiningen en Yerseke. Dokter A. Con- standse te Krabbendijke, tel. 01134 -1444 voor de dor pen Krabbendijke en RS1- land-Bath. Sas van Gent co. Dokter F. Ruylaert, Postkade 19 te te Sas van Gent, tel. 1366. Terneuzen Dokter R. Bau- wens, Jiac- van Lennapstraat 87, tel. 01150-3768. Vlissingen Dokter A. Mijn- lieff, tel. 2525 (tot zaterdag 24.00 uur( en dokter D. Bom, tel. 2233 (van zaterdag 24.00 uur tot zondag 24.00 uur). Visites aanvragen voor 10.00 uur. Spreekuren zater dag en zondag voor dringen de gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Wolphaartsdijk, 's-H. Arends- kerke en Heinkenszand Dokter D. van Drtiel te 's.H- Arendskerke, tel. 01106- 1202. Zaamslag Dokter W. Fraart- je Plein 42 te Zaamslag, teL 01153-1244. De eerste pleisterplaats van het wagentjes-kijken was in de molen. (Van een onzer verslaggevers) HULST De gemeenteraad van Hulst is gisteravond met twaalf tegen vijf stemmen ak koord gegaan met een motie, waarin zo spoedig mogelijke bouw van het overdekte zwembad wordt bepleit op het trapveld achter Den Dullaert. De motie werd door de raads leden G. van de Voorde en R. Eman ingediend, nadat lang durig gedebatteerd was over de plaats van het bad en over de manier waarop het bad geëxploiteerd moet worden. In de motie worden nadere gegevens gevraagd over het li chaam, dat het bad moet ex ploiteren. Daarvoor zijn drie mogelijkheden open gelaten: exploitatie door de gemeen- exploitatie door de stichting Den Dullaert met een koppe ling van het bad aan het ge meenschapscentrum exploitatie door een nieuw op te richten stichting. Burgemeester Molthoff be loofde de raad gisteren, alle mogelijke moeite te zullen doen om de gewenste gege vens zo snel mogelijk op tafel te kunnen leggen. De voorbe reidingen voor de bouw en de bouw zelf zullen, ook volgens de motie, in handen komen van de gemeente. Door deze standpuntbepaling werd het voorstel van B. en W. om het zwembad te bou wen op de hoek Sportlaan Vondelstraat verworpen. Het raadslid G. Naessens had op het aannemen van het raads voorstel aangedrongen. Wethouder J. A. Biommaert had te kennen gegeven alleen voor de motie Van de Voorde -Eeman te stemmen, omdat men de bouw van het over- delete bad volgens hem anders wel op de buik had kunnen schrijven. „Wanneer we een beslissing over de plaats van het zwembad langer dan één of twee maanden uitstellen dreigt het gevaar, dat we er voorlopig geen D.A.C.W.-sub si die voor krijgen", zo zei hij. „Als we nog langer talmen dan nemen ze de urgentie van het zwembad niet. serieus meer in Den Haag". De heer Eeman: „Elke dag langer wachten kan fataal zijn". Deze waarschuwingen waren vooral gericht tegen enkele raadsleden, die liever gewacht hadden met een standpuntbe paling tot de volgende raads vergadering. Men had dan over meer gegevens kunnen beschikken. De wens van' de heer P. Stevens ojn het zwembad te bouwen in de driehoek Hulst - Clinge - St. Jansteen vond weinig weerklank. De heer Eeman: „Dan zouden de be stemmingsplannen voor dat gebied gewijzigd moeten wor den. Daar hebben we geen tijd voor". TANDARTSEN O. Z. Vlaanderen Tandarts W. Neve, Rooseveltlaan 51 te Axel, teL 01155-2332. Spreekuren zaterdag van 10.00-10.30 en van 18.00- 18.30 uur, zondag van 12.00- 12.30 uur W.Z. Vlaanderen Tandarts A- Streefkerk te Breskens, tel. 01172-1498. Spreekuren zaterdag en zondag van 12.00-12.30 uur. Walcheren Tandarts M. Smallengange, J. M. Kem perstraat 32 te Vlissingen, tel. 01184-7094. Spreekuren zaterdag en zondag van 11.00-12.00 uur. Z. en N. Beveland Tandarts B. Scholte, Bogerdilaan 32 te Kapelle telefoon 01102 - 1819 Spreekuren zaterdag en zon dag van 9.00-10.00 uur. DIERENARTSEN N. en Z. Beveland Dieren arts M. Gaakeer te Ove zande, teL 01195-283. O. Z. Vlaanderen De dieren artsen C. Cysouw, Stations straat 10 te Axel, tel. 01155- 1488 en E. de Nijs, Wilhel- minalaan lil te Hulst, tel. 01140-3004. Walcheren en deel N. Beve land Dierenarts L. Jofose te Grijpskerke, tel. 01189- 1389. Consult alleen na tele fonische afspraak. W. Z. Vlaanderen Dieren arts J. v. d. Vijver te Oost burg, teL 01170-2103. APOTHEKEN Goes Goese apotheek, teL 7104. Middelburg Apotheek W. Hummelen, Markt 69, tel. 12134. Terneuzen Apotheek Klaas- sen, Winkelcentrum Zuid- polder, teL 01150-2090. Zon dag geopend van 1.1.30-12.30 en van 17.30-18.30 uur. Ver der uitsluitend voor spoed gevallen en recepten. Vlissingen Apotheek J. Tan - Meyer, Scheldestraat 26, tel. 12025. WIJKVERPLEGING Aardenburg, Cadzand, Oost burg en Sluis Zr. Ancilla te Aardenburg, tel. 01177- 1746 Biervliet, Breskens, Groede, Hoofdplaat, Schoondijke en IJzendijke Zr. E. de Causmaecker, Europastraat 9 te IJzendijke, tel. 01176- 1367 b.g.g. 01152-383. Ellewoutsdijk e.o. Zr. M. Hoogemboom, Groene Kruis- gebouw te Ellewoutsdijk, tel. 01104-259. Goes Zr. Jungerius, tel. 3666, b.g.g. 7110. Groot Axel en Zaamslag Zr. J. v. Exel, Polderstraat 13 te Zaamslag, tel. 01153- ï'343. Hoek, Philippine en Sluiskil Zr. Bouwers, Langestraat 88a te Hoek, tel. 01X54- 1771. Hulst en Hontenisse Zr. M. de Schrijver te Lamswaar- de, tel. 01142-313. Krabbendijke, Waarde en Ril- land-Bath Zr. S. Ver schoor, J. W. Frisostraat 9 te Krabbendijke tel. 01134- 1510. Sas van Gent Zr. J. van 128. tel. 01158-1016. Terneuzen Zr M. Vermey- len, Langs de Kreek 13a tel. 3829. Wemeldinge, Kapelle-Biezelin. ge, Kloetinge, 's-H. Abtsker- ke, 's-Gravenpolder, Hoede kenskerke en Baarland Zr. T. Driesprong, Kerk- hoefstraat 24 te 's-Graven- polder ,tel. 01103 - 1345. Yerseke, Kruiningen, Hans- weert en Schore Zr. W. Noordhoek te Yerseke, teL 01131-1488.

de Stem | 1975 | | pagina 7