SKOL slankie •ennia verzekeringen zó inzenden: PUZZEL20 smul ge Wehkamp "TBirdy" toonaangevende mode ill l]uisl]cmdtextiel KAWEE (Baukneiht mee... Stèun._ aap^pr ler/oejf uoprh hting 'V; :-;Wp.fdV lid van het KWF 'vanaf ƒ5.- pér.ja^r of geef een extra bijdrage Pösigirö 26.000 ftn.v. KWF,-Koninginneweg 28, Amsterdam Tejéfooische rnlichtingeo-. 020 1 726000, toèstel'7. EINDHOOFDPRUZEN EERSTE PRIJS: Een sta-caravan van Belmont, type Sierra Nevada 25, uw luchtkasteel op de grond. Een sta-caravan. die werkelijk van alle gemakken is voorzien: gezellige slaapkamers, een aparte dinette, een comfortabele zithoek, een gas- comfoor met oven, een gashaard, eigenlijk te veel om te omschrijven. Deze Sierra Nevada sta-caravan moet u zien en dat kan bij Belmont B.V. te Polsbroek, die deze caravan ter waarde van 12.350,- ter beschikking heeft gesteld. TWEEDE PRIJS: Een volledig verzorgde 15-daagse vakantie voor twee personen naar Djakarta. U vliegt met een Bo 707 van de Belgische Luchtvaart Mij. Sabena. DERDE PRIJS: Een .tour-caravan van Belmont, type Monza 1200" NT, uitgevoerd in geperst aluminium, wat inhoudt dat de caravan sterk en licht in gewicht is. Iedere Monza caravan heeft een maximum aan berg- en woonruimte en is bovendien uitgevoerd .met een Sigma oplooprem, zodat men er moeiteloos mee achteruit kan rijden. Een ge schenk ter waarde, van 6450,- van Belmont B.V. te Polsbroek. VIERDE PRIJS: Een reis naar keuze voor één Of meerdere personen uit het uitgebreide reizen- pakket van Airtour Holland. Een geschenk tw.v. 5.400.- van /a\ AIRTOUR HOLLAND Zwarteweg 5, Den Haag. cmmteqpiaiégvHkantietegaan.... vijfde prijs: Een mooie gelegenheid om uw interieur aan te vullen of te veranderen is deze prijs van Wehkamp, Zwolle. U kunt tot een bedrag van 2500,- meubels kiezen uit de welbekende Wehkamp-catalogus. ZESDE PRIJS: Een volautomatische zig-zag naaimachine, type 760, win kelwaarde 1125,-, aangeboden door Singer B.V., Am sterdam. ZEVENDE PRIJS: Voor een jaar voortreffelijk Skol Bier (52 dozen van 24 blikken). In Nederland gebrouwen en hoe! Een geschenk yan Skol Brouwerijen N.V. te Breda. ACHTSTE PRIJS: Een Sankyo Hi-Focus filmcamera,, type CME 444. Een camera, die het filmen vereenvoudigt en u betere resulta ten geeft. Een geschenk ter waarde van 829,- van B.V. Transcontinenta, Amsterdam. Eerste prijs: 100.000,- kontant, te besteden naar keuze. Denkt u eens even in, wet u daar niet allemaal voor kunt kopen, fwaall prijzen: Eeri levensmiddeler.- cheque ter waerde van ƒ30,-, aan geboden door VIVO (Vrijwillige In- 8n Verkoop Organisatie), Utrecht. cf. kit wekelijks ^Levensmiddelen- - cheques van f3 Or Esn FAM-stofzuiger ter waarde van 250,-., Een prachtige aanbieding van FAM Ver. Fabr. te Maarssen. Twee prijzen: Een verlichte giobe met du'obet-eflect kaartbeeld; Ned. tekst, de gebergten in voeibaaf re liëf, baldiameter 25 cm., winkel waarde 85,-. Een geschenk van de Eerste Ned. Globe Industrie, Veeral- !ee 5, Zwolle. Omdat het zilveren jubileum van het K.W.F. samenvalt met het 25-jarig jubileum van de Eerste Ned. Globe Industrie, bieden wij iedere puzzelaar gedurende de puzzelaktie een jubileumcheque aan van ƒ25,-, die kan worden verzil verd bij aanschaf van een vellichte globe. (Aanvragen op bovènstaand adres). Twee prijzen: horloge met een gem. winkelwaarde van f 200.- een geschenk van Schaap Citroen van Gelder Juweliers Diamantairs. Een Melitta koffieautomaat ter waar de van ƒ135,-. Een geschenk van Melitta-Nederland B.V, Bussum. Een karton Orange Love sinaasap pelsap (inhoud 6 itr.), aangeboden door Melitta-Nederland B.V., Bus- Twee prijzen: Een drankenpakket (inhoud 3 liter jonge dubbele graan jenever, 3 liter bessenjenever, 2 liter Berenburg, 1 liter citroenjenever, 2 liter Vieux en 1 fles advocaat), een geschenk van Distilleerderijen-Wijn handel Hooghoudt B.V, Groningen. Yweo prijzen: Een Lois jeans broek in de kleur en maat, die U wenst, winkelwaarde plm. ƒ50,-, een "ge schenk van Saez-Vogels B.V., Zwa nenburg. Voor een half jaar SKOL-bier op tafel: (26 dozen van 24 blikjes). Wees blij met SKOL in blikl Uit èn thuis. SKOLf Aangeboden door Skol Brouwerijen N.V., Breda. International Bier EXTRA EINDHOOFDPRIJZEN Een Sleepland elektrische voetende ken ter waarde van 54,50, aange boden door Martex-Holland B.V., Haarlem. Een tnventum éénpersoons elektri sche onderdeken ter waarde var» ƒ133,50, een geschenk van Kon. Fabriek Inventum, Bilthoven. Drie prijzen: Een mand kaasassorti ment ter waarde var» ƒ100,-, een geschenk van Kon. Kaasfabriek Eys- sen B.V., Alkmaar. Een Braun fiitsapparaat om ook binnenshuis leuke foto's te maken. Een geschenk ter waarde van 90,- van Braun Electric Nederland B.V., Den Haag. Een automatische diaprojector, merk „Kindermann". Een geschenk ter waarde van 338,-, aangeboden door B.V. Transcontinenta, Amster dam. Een groelbrïijantrlng ter waarde van 150,-, een geschenk van Jos In den, Kalverstraat 51 te Amsterdam. ancien fuussllera Vijf prijzen: Een voetbal merk „Pin guïn", winkelwaarde 50, van Pin guïn Sports, Den Haag. SMEÈRKf^ Een open boeken- en opbergkast ter waarde van ƒ166,- van Lundia B.V., Varsseveld. Een tapijtknoopppakket ter waarde van 275,-, een geschenk van N.V. Kon. Scheepjeswolfabrieken Vee- nendaal. Vijf prijzen: Vijf maal onderstaand artikel uit de Wehkamp-catalogus, een geschenk van Wehkamp, Zwol le. Moulinex Grill Na deze maanden van veel en lekker eten denkt Weh kamp aan uw lijn en stelt vijf maal een Moulinex grill beschikbaar, com pleet met draaispit, oven schaal, rooster en hand greep. Waarde 95,-, be- stelnr. T-78-73-23, pagina 359. Wehkamp, Postbus 400, Zwolle. Een beauty set Shiseido ter waarde van 100,-, aangeboden door Ellen Ney B.V., Amersfoort. Twee prijzen: Eyeshadow en nagel lak, een geschenk ter waarde van 33,50 van Estée Lauder, Brussel. Vijf prijzen: Een origineel Italiaanse schapewollen autowashandschoen Giemme NT, rubber gevoerd "(water dicht), winkelwaarde ƒ11,75 van G. v. Amersfoort Import-Export, Krulle- laan 40, Zeist. Een luxe grill (paprikarood), winkel waarde ƒ189,-, aangeboden door Moulinex B.V., Rotterdam. Achttien prijzen: Een tafellaken met 4 vingerdoekjes merk „Birdy" ter Het Beste Gezondheldsboek en een waarde van plm. 27,50, een ge- reisapotheek ter waarde van schenk vanVan Heek-Scholco B.V., 59 90, een geschenk van Reader's Almelo. Digest N.V., Amsterdam. VerschuyVs puzzel-encyclopedie ter waarde van 29,90, beschikbaar ge steld door Uitgeverij Lultingh B.V. Publishers, Laren N.H. w'WM*' <"ty Heeft u er wel eens van gedroomd, dat u een paard bezat? Die droom kan nu werkelijkheid worden. Met deze hoofdprijs van ƒ100.000,- kunt u zelfs meerdere paarden kopen. Of... een echt renpaard, dat voor u prijzen wint in de vele koersen, die regelmatig op Duindigt, Hilversum, Wolvega of waar ook worden gehouden. Tweede prijs: 50.000,- kontant, eveneens te besteden naar keuze, aangeboden door Ennia N.V., Den Haag, die u hierbij enkele suggesties geeft. Vfötis'n hoofdprijs van fSOAMXy? Een reis om de wereld. Een half huis. Twee of meer droomauto's wellicht. Een boot van jezelf alleen. Ofeen heel gaaf appeltje voor de dorst. Deze hoofdprijs van f 50.000,- voor de Nationale Puzzelaktie t.b.v. het Koningin Wilhelmina Fonds, wordt in kontanten beschikbaar gesteld door Een palissander tafelaansteker merk „KaWee" ter waarde van ƒ44,-, een geschenk van Kart Wieden Import, Naaiden. LET OP! Het postbusnr. is In DEN HAAQ LET OP. Uw Inzending Is slechte geldig, wanneer u tenminste 1,- gireert of een extra postzegel van ƒ1,- (boven de normale porto) bijplakt Inzendingen zonder deze extra poetze gels zijn volkomen waarde loos en dingen niet mee naar da prijzen. U kunt op- twee manieren uw oplossing(en) inzenden: Per postgiro: (als voorbeeld) Op voordelige en eenvoudige wijze kunt u meedoen via de postgiro. U maakt minimaal ƒ1,- over op nevenstaande gi rorekening. Dé stagzin (slechts één per kaart) schrijft u op de voorzijde onder „Mededelin gen". U kunt géén girobetaalcheques: inzenden. Pér briefkaart: (als voorbeeld) Naast de normale porto .plakt u tenminste 1 gulden (en ten hoogste 5 gulden) aan geldige Nederlandse postzegels extra, ten bate van het K.W.F Ver meld duidelijk naam en adres .en de slagzin die u in de puzzel BRIEFKAART uw oplossing afz: uw naam en adres Nat. Puzzelaktie De Stem Postbus 10103 Den Haag 0000000 P.PUZZELAAR KRUISUOOROVEG 6 PUZZELSTAD 1,— of meer o 3224103 d Nat. Puzzelaktie De Stem Den Haag uw oplossing hebt gevonden. Uw oplossingen u mag. net zoveel inzenden 'ais u wilt moeten zaterdag a.s. in ons bezit zijn. Wel voor elke oplos sing een aparte girokaart ge bruiken (tenminste 1,- of meer) of een aparte briefkaart 'inzenden (met tenminste 1,- extra boven de normale porto van 35 cent) De trekking wordt wekelijks verricht door notaris J. H. Birk- hoff te Den Haag, bij wie ook de oplossingen en het daarin voorkomende aantal tetters K zijn gedeponeerd. Over de uitslag kan niet wor den gecorrespondeerd of gete lefoneerd. BELANGRIJK: Tel vooral het aantal malen dat da letter K In deze puzzel voorkomt. Noteer het aantal, maar zend nog niet In. Na 26 puzzels vragen wij u het totaal K'a uit alle 26 puzzels op te geven. U dingt daardoor mee naar da geweldige elndhootdprljzen an extra elndhoofdprl|zen. Vier prijzen: Een Jago-showt'ttr 'waarde van 25,-, geschonken door j Jan van Qool, Amsterdam. Een' warms donsdeken met laken- i overtrek merk Irisette, ter waards van ƒ295,-, aangeboden door I ;Claushuis-Beuth en Co., Naarden. DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUIZENDJES EXTRA DUt Van de extra postzegels, die U boven de ƒ1,— (die U toch ai moet plakken om aan zie puzzel mea te doen) op de briefkaart plakt en van de extra girostortingen (eveneens boven de ƒ1,—) wordt 30% in een pot gestort. Notaris J. H. Birkhoff heeft een aantal data in zijn procesverbaal vastgesteld (die hij alleen weet), waarop hij de pot van dat moment gaat uitkeren in ronde prijzen van 1000,—. De notaris trekt - op de-door hem vastgestelde data - zoveel maal een kaart uit alle in die week Ingezonden kaarten als er, duizenden in da pot zitten b.v. ƒ19.632,— betekent, dat 19 inzenders dan een biljet van ƒ1.000,— thuis ontvangen. De overblijvende 632,— blijft in de pot tot de volgende trekking. U kunt die pot groter maken door meer dah 1,— bij ta plakken ofte gireren. Deze puzzelaktie ten bate van het zilveren Koningin Wilhelmina Fonds voor de kankerbestrijding in Nederland bestaat uit 26 opgaven, die wekelijks in deze krant worden gepubliceerd. Om mee te dingen naar de eindhoofdprijzen en extra-eindhoofdprijzen moet men aan het einde van deze puzzelaktie het totaal aantal K's uit alle 26 puzzel diagrammen inzenden. Dus alle K's die voorkomen in de oplossingen (Niet de omschrijvingen). Men telt slechts éénmaal (dus NIET én horizontaal én vertikaal). Wekelijks telt u de K's, schrijft ze op en aan het einde van deze puzzelaktie zendt u het totaal aantal in. De tweede weekhoofdprljs: Een kleurentelevisie ter waarde van 2.645,1-, aangeboden door Philips Nederland B.V., Eindhoven. De derde weekhoofdprljs: Een Solina elektronisch orgel ter waarde van ƒ1.800,-. Eenge schenk van Eminent B.V., Bo degraven. ifionnai ORGELS De vierde weekhoofdprljs: Een springbox-kombinatie. Deze unieke kombinatie bestaande uit een stalen onderstel, een dikke polyetherlaag en een ma tras geeft Uw slaapvertrek me teen allure. Een geschenk ter waarde van 1.100,- van Olga Matrassen LMF B.V., Leiden. De vijfde weekhoofdprljs: Een Baukneoht vaatwasautomaat ter waarde van 1.118,~. weetwatvrouwenwensen. f T Philips kleuren, échte kleuren! Dat ervaart comfortabele bediening. Dit is pas écht als u straks de gelukkige winnaar bent TV! van deze fantastische Philips kleurenont- Deze luxe Philips all-translstor heeft een vanger. U geniet van het royale 66 cm. winkelwaarde van 2645,— en is een grootbeeld, da natuurgetrouwe kleuren, geschenk van Philips Nederland B.V. het kristalheldere geluid en de uiterst De zesde weekhoofdprljs: Een waardebon van 1.000,-, te be steden bij één der filialen van Witteveen's Modamagezijnen NV. L'nSwer^yM!!: achtste weekhoofdprljs: boot ter waarde van f 922 lichtgewicht zig-zag naai- van JungeZns bT, Rotter- ^chine, type Starlet, winkel- dgrn waarde 599,—. Een geschenk van Singer B V, Amersfoort, De negende weekhoofdprljs: 4 Conti TS autobanden ter waar de van 540,-, beschikbaar ge steld door Continental Rubber' B.V., Amersfoort. Probeer 'm te winnen. Zo'n prachtige, komfortabele Olga Springbox kombinatie. Ver koopprijs f. 1100,-. U hebt nog nooit zó heerlijk geslapen!! 9e tiende weekhoofdprljs: Een Bauer Star C4- 8 mm. filmca mera ter waarde van ca. ƒ427,- -. Een geschenk van Willem van Rijn B.V., Amsterdam. Horizontaal: 1. Vrucht, die ons ringskanaal; 17. bid (Lat.); 18. slaapplaats voor soldaten; 38. het paradijs kostte; 5. inwoner lidwoord; 19. algemene ontwik- bevel tot staan; 39. voegwoord; van Estland; 8. groot beveili- keling (afk.); 21. ontkenning: 40. thans; 41. vader; 43. vanaf gingsplan voor onze kust- 27. kreupele; 28. elkeen; 29. al; (afk.); 52. hét bevoelen: 53. re- strook; 13. zware vracht; 14. 31. plaats in Gelderland; 33. giment infanterie (afk.); 54. inhoudsmaat; 16. spijsverte- geweldig; 35. een zekere; 36. reeds; 55. kostbaar bont; 56. van de eerste tot 'de laatste letter; 57. tijdperk; 59. lid woord; 60. niet breed; 62. op schik; 64. hoogst begaafde we zen op aarde; 66. zanggroep; 68. akelig; 70; oosterlengte (afk.); 72. vlechtwerk van me taaldraad; 74. helder bier; 75. Frans lidwoord; 76. edelknaap; 77. sport van een ladder; 78. slaginstrument Koningin Wilhelmina Fonds De vergunning voor het houden ven deze puzzelaktie is ver- leend aan: de-Ne derlandse Vereni ging tot Steun aan het „Ko ningin Wil helmina Fonds" voor da Kanker bestrijding te Am sterdam, door de Min. v. Justitie bil besluit van 10 april 1974 nr. L.O. 670/149/04S. Bij juiste invulling ontstaat op de regels 22 en 45 horizontaal' de slagzin, die wij u vragen in te zenden. Verticaal: 1. Overal; 2. van ge lijke waarde (bij effecten); 3. godsdienstige liederen; 4. eta ge (afk.); 5. kippelegsel; 6. plaats; 7. voorzetsel; 9. en der gelijke (afk.); 10. een niet-zee- man; 11. sport van een ladder; 12. eind van gebed; 14. niet- deskundige; 15. bevlieging, dis vele mensen meesleept; 18. zachte bedvulling; 20. bejaarde; 23. kostbaar groen gesteente; 24. omlaag; 25. geen prijs in de loterij; 26. deel van het oog; 30. alleen; 32. beest; 34. berg kloven; 36. naastwonende; 37. ontspannende bezigheid; 39. zie 5 horizontaal; 40. niet par keren (afk.); 42. ten bedrage van; 44. voornaam actrice Van der Moer; 46. koud geheel om hoofd fe verkoelen; 47. nieuws testament (afk.); 48. melkkller van koe; 49. satelliet van aarde; 50. ingezonden mededeling (afk.); 51. appelwijn; 58. bedor ven; 60. stilstand; 61. gast; 62. trots; 63. gewricht tussen dij en scheenbeen; 64. houten paal op zeilschip; 65. spreekorgaan; 67. onder anderen (afk.); 69. reeds; 71. bergplaats; 73. da oudere (afk.); 74. pro deo (afk.); 75. Lager onderwijs (afk.). Een zuiver wollen deken en een bedsprei ter waaide ven 300,-, een geschenk van Kon. AaBe Fabrieken B.V., Tilburg. WEEKHOOFDPRIJZEN De eerste weekhoofdprljs: Een Peugeot type 104 ter waarde van 9.645,- een geschenk van Gebr. Nefkens N.V., Utrecht.

de Stem | 1975 | | pagina 22