Nederland bedwingt Polen: 3-3 Cruyff weer voetballer van het jaar ÏSJEGOLEV TWEEDE Dieks verslaat Morozova en Court uit de strijd OVERZICHT E.K. VOOR LANDENPLOEGEN Winst voor BKC en ELKV WEER TRIOMF VENIX-SLOT Rijkspostspaaroank Dambond achter Veendam klopt Willem II Per1 januari 1975 geldt een lagere rente voor nieuwe beieggingsbewijzen met een looptijd van 5 jaar: uw nationale spaarinstelting IMPS3 DAVOS (SI) Het Nederlands ijshockeyteam heeft gisteren in Davos zijn eerste winstpunt behaald in het toernooi om de Spengler-beker. De ploeg van coachJas- tremskie veroverde een verrassend gelijk spel (33) tegen Polen, dat nog geen punt had verspeeld en met Slovan Bratislawa de grootste favoriet Ls voor de eindzege. Het nog op het programma staande diual met de Tsjechen was duidelijk van invloed op het spet van Polen, dat het niet allleen betrekkelijk rustig aandeed, maar ook duidelijk de kracht van zijn tegenstan der onderschatte en zijn KEULEN (ANP) Na het programma van gistermiddag bezetten Alain van Laneker en Jürgen Tschan de eerste plaats in de zesdaagse van Keulen. Met minder punten lagen Pa trick Sercu en Graeme Gilmo re in dezelfde ronde. In de amateurzesdaagse wonnen Martin Venix en Ger Slot ook de vierde rit. Met 48 punten voeren zij het klassement aan voor de Amerikanen Young en Neale (42) en de Duitsers Stambula en Polierhoff (40). De stand in de zesdaagse voor profs is: 1 Van Lancker Fra.-Tschan Wdl. 175 pnt., 2 Sercu Bei-Gilmore Aus 87, op een ronde: 3 Peffgen-Fritz Wdl. 146, 4 Hemoel-Haritz Wdl 127, 5 Sehulze-Renz Wdl 124, 6 Bugdahl-Kemper Wdl 36 pnt. Op drie ronden: 8 Bal Ned.-Puschel Wdl. 87, op 27 ronden 10 Balk-Fens Ned. 64 pnt. AMSTERDAM (ANP) liet hoofdbestuur van de KNDB heeft de secretaris van de internationale dambond gis teren laten weten dat men in stemt met de suggestie om een match tussen Gantwarg, Koe' perman en Wiersma te spelen teneinde de nieuwe wereld kampioen aan te wijzen. weinig wil- and met itrijd te- Polen vormden de betere ploeg. Hun grotere startsnel- heid. hun meer uitgebreide stokvaardigJieid en hun routi ne bleken eohte-r niet voldoen de om Nederland met zijn uit blinkende doelman Göbel te verslaan- Polen, dat betrekke lijk nonctalant iftet de kansen omsprong, nam in die eerste periode een voorsprong door Jaskiierski. In de voortdurende sneeuwstorm was de tweede periode iets aantrekkelijker dan de betrekkelijk eenzijdige eerste twintig minuten. Een voortreffelijke combinatie van Petmousak, MacDonald en Schaeffer leverde de gelijkma ker van Schaeffer op. De Poolse reactie op de Neder landse treffer was tamelijk fell. Nederland kwam slechts inoidientieel aain de puck, maar het Poolse overwicht leverde niet meer op dan een schot van Tokairz tegen de paal. Ne derland deed het beter en ge brudkte de laatste seconden van een periode van power, play (Markinezak zat twee minuten uit) om door Do Grauw een voorsprong te he in de tweede periode Polen dat onffe- een nummeneke minderheid vam drie te-gen vijf doorkwam, gelijk door Slova- kievicz, wiens poging van af stand overigens gee-n treffer had mogen opleveren. In de laatste twintig minu- dden de Polen opnieuw jree-p op het duel dian de toch zichzelf overtreffende Nederlanders Het doelpunt van Jaskiersfci. dat de Polen op 32 zette, was een logisch uitvloeisel van de krachtsver houding op net ijs. Nederland e erin de achterstand zo mogelijk te houden en tot enthousiasme van de bijna 1000 toeschouwers schoot Mae- Donald, de beste man van Ne derland, 65 seconden voor het einde d-e gelijkmaker achter Tkacz. SKÉ. Cruyff: voor de derde maal voetballer van het jaar. PAKIJS Johan Cruyff is opnieuw uitgeroepen tot voet baller van het jaar. Dit is de derde keer, want eerder in 1971 en 1973 voerde Cruyff ook de lijst van EuroDese voetballers aan. De verkiezing is het resul taat van een enquête, die jaar lijks wordt gehouden door het Franse voetbaltijdschrift „France-Football" en waaraan listen uit vijftien edoen. Tweede op van 1974 staat Franz Becfeenbauer, de aanvoerder van het West- diuitse nationale elftal, dat af gelopen zomer die wereldbeker veroverde. Johan Cruyff heeft met zijn derde verkiezing het record van de Spaanse voet baller Alfredo di Stefano ge broken, die tweemaal werd uitgeroepen tot voetballer van het ja-ar (1957 en 1959). De lijst van 1974 ziet er als volgt uit: 1. Johan Cruyff (Ned) 116 p-unten; 2. Fran-z B-eokenbaiuer (WD1) 105; 3. Kazimie-rz D-eyrua (Pol) 35; 4. Paul B-reitner (WD1) 32; 5. Johan Neeskens (Ned) 21; 6. Gregorz Lato (Pol) 16; 7. Gerd Müller (WD1) 14; 8- Ro bert Gadocha (Pol) 11; 9. Bil ly B-remner (Sch) 9: 10. ex aequo, Jürgen Sparwasser (ODll), Ralph Ed-ström (Zwe). Berti Vogts CWD1) -allen 4. AMSTERDAM (ANP) De Rus Tsjegolev is op de tweede plaats geëindigd in het suiker - damtoernooi, doordat hij in de laatste ronde de Amerikaan Smits klopte en zijn landge noot Koeperman niet verder kwam dan remise Elfde en laatste ronde: Smith Tsjegolev 02. Gant warg - Koe-pe-rman 11. Wiersma - Glerc 2—0, Rabatel - Baba Sy 02. Drost - B-assi- rou ba 20, Hermelink - Hi- sard 20. Eindstand: 1. Wiersma (Ne-d) 18 punten. 2. Tsjegolev (Sov) 15. 3. Baba Sy (Sen) en Koeperman (Sov) 14. 5. Smith (VS) 11. 6. Gantwarg (Sov) Drost (Ned) en Hermelink (Ned) 10. 9. Bassirou Ba (Sen) en Clerc (Ned) 9. 11. Hisard (Fra) 7. 1-2. Ra-batel (Fra) 5. Meestergreep negende en laatste ronde: Nimbi - Aliar 11. V.d. Meerendonk - Leu- sic 29. Haby Kane - Bronst- rinig 0—2, Scholten - Gregoire 0—2, Varfcevisser - Dubois 1 1. Eindstand: 1. Bronstring (Ned) 15 punten. 2. Scholten en Va-rkevisser (beiden Ne-d) 14. 4. Aliar (Sur.) 10. 5. Du bois (Fra) en Nim-bi (beiden Fra), Haby Kane (Sen) 9. 8. Grego-ire (Fra) 8. 9. Vain den Meerendonk (Ned) 6. 10. Lep- sle (J-oe) 0. Bernard Robilaard, de 16- jarige Haltlaan, heeft beslag gelegd op de wereldtitel bij de jeugd. In de negende en laat ste rende, die hij inging met een punt voorsprong, won hij van Jouvert en stelde daarmee de wereldtitel vei lig. •Teugdwereldkampioen- schap; negende en laatste ron de. Martens - Hofstee 02. Jansen - Leter 20. Stane-k - Boezinsky 02. Aihel - Bron- stem 11. Jouvert - Robillard 0—2. Eindstand: 1. Robillard (Haiti) 15 punten, 2. Beezinsky (Sov) en Jansen (Ned) 14, 4. Hofstee (Ned) 12. 5. Jouvert (Fra) 11. 6. Leter (Sur) 9. 7. Bronstein (Israel) 5. 8. Stanek (Tsj) 4. 9. Martens (Bel) 3. 10. Ahel (J-oe) 3. Wereldkampioenschap da- Eindstand: 1. Mikhailouskaja kaja - Graas 11. Spasskaja - Nieuweniïuize-n 20. Eindstand: 1. Milhailo-vs-kaj-a (Sov) liti punten, 2. Spaissfoaja (Sov) 14. 3. Graas (Ne-d) 13, 4. Nieuwenhuizen (Ned) 12. Verliezersgroep: 1. Claes Barras 11. Munitz - Nizic Z—0 Eindstand: 1. Barros (Fra 12 punten, 2. Clae-s (Se) 6. 3. Munrez (Fra) 3. 4. Nizic (Joe) GRONINGEN (ANP) In de vie-de ronde van het toer nooi om de Europese schaakti tel voor de jeugd te Groningen is d-e Hongaar Peter Szekely zijn eers-te plaats kwijtgeraakt aan Borskawski. Szekely nam al na twa-ailf zetten het remise- aanbod van de Westduitser Podzielny a-an, m-aar de Poolse jeugdkampioen B-orskows-ki won in een regelmatige partij van de Fransman Meinsohn. na-dat hij eerder van de afge broken partij tegen Grir.tfeld (Isr) remise had overgehouden. Verrassend was de overwin ning van Roy Dieks na drie nederlagen. Dieks had als slachtoffer de Engelsman Nunn. die tot de vierde ronde als een van de kanshebbers voor het kampioenschap werd beschouwd- Paul van der Ster ren handhaafde zich in de kopgroep. Hij loste de proble men in de partij met Lars Ake Schneider vakbekwaam op, incasseerde zijn derde winstpunt en deelt sinds maandag de tweede plaats met Szekely. Uitslagen vierde ronde: Groep A: Grinfeld (Isr) - Bichsel (Zwi) Szekely (Hon) - Pod'zielny (WD1) Va— Dieks (Ned) - Nunn (Eng) 10-, Van de-r Sterren (Ned) - Schneider (Zwe) 0, Borsbowski (Pol) - Me-insohn (Fra) 10. Derde ronde: Bórskowsbi - G-rinfe-ld Va Va- De stand na vier ronden is: 1. Borsko-wski 3'/g pnt.. 2. Van der Sterren en Szekely 3 pnt.. 4. Nunn en Griinfeld 2 pnt., 6. Sohneide-r, Podzielny en Bich sel li/2 pnt- 9. Dieks en Mein sohn 1 pnt. BELBOURNE Reuter) Tijdens de open tenniskam pioenschappen van Australië in Melbourne hebben zich gis teren in het damesenkelspei enkele verrassingen voorge daan. De 18-jarige Britse Sue Barker versloeg in de kwartfi nales de als tweede geplaatste Russin Olga Morozova (dit jaar finaliste op Wimbledon) met 6-2 7-6. Voorts schakelde de even oude Tsjechische Martina Navratilova de Au stralische Margaret Court uit: 64 63. Margaret Court was als eerste geplaatst. De uitslagen van de kwart finales zijn: Heren: Connors (VST) Warwick (Aus 63 62 62, Newcomibe (Au-s) - Masters (Au-s) 1.—6 6—3 6—7 6—3 108, Crealy (Aus) - Alexan der (Aus) 63 46 63 76, Roche (Aus) - Metreveli (Sov) 7—6 3—6 6—4 6—3. Dames: Evonne Dóolaigong (Aus.) - Kazuko Sawamatsu (Jap.) 63 75, Natasja Sjim- reva (Sov) - Chris Matterson (Aus) 3—6 62 7-5, Martina Navrativola (Tsj) - Margaret Court (Aus) 64 63. Sue Barker (GBR) - Olga Morozo va (So-v) 6—2 7—6. VEENDAM (ANP Veen- dam - Willem II 31 (rust 11). Wiellaert 01; 44 Stol- zenbach 11 (eigen doel); 80 Bosman 21; 89 Oldenburger 3—1. Scheidsrechter: Geurens, aantal toeschouwers: 2000. De doelman van Willem II, Leli- veld raakte reedis na tien mi nuten geblesseerd, maar bleef o-p eigen verzoek tot het einde van de wedstrijd in het veld INZELL (ANP) Kern ploeglid Peter van der1 Kant heeft gisteren op de kunstijs baan van Inzeil op fraaie wij ze de 3000 meter gewonnen in 4.31.86. Verrassend was dat B- kampioen Gerrit Woudenberg uit Alkmaar met, een tijd van 4.34.27 tweede werd. (ADVERTENTIE) £ii fles cif sfeasen kruik (V.°n onze sportredactie) DEN HAAG Het toernooi om het Europees kampioen schap voor landenploegen, dat in 1976 de finale zal beleven, telt 32 teams. Deze 32 ploegen zijn in acht groepen verdeeld, waarbij iedere groep een „top per" bezit. Deze is aange e- zen aan de hand van de resul taten die in voorgaande toer nooien zijn behaald. De voor ronden va dit toernooi moe ten 31 januari 1976 zijn ver speeld. De winnaars gaan over naar de kwartfinales. Bij een gelijk aantal punten is het doelsaldo beslissend. (ADVERTENTIE) Het is de vijfde maal dat dit toernooi om de Europese titel wordt verspeeld. De titels werden als volgt verdeeld: 1958-60: Sowjet-Unie (finale Sowjet-Unie - Joegoslavië 21 na verlenging); 1962-64: Spanje (finale Spanje - Sowjet-Unie 21); 1966-68: Italië (finale Italië - Joegoslavië 11 na ver leniging. Tweede wedstrijd Ita lië - Joegoslavië 20); 1970-72: West-Duitslan-d (finale West- Duitsland - Sowjet-Unie 30). De indeling van de groepen is als "volgt (de als eerste ge noemde landen zijn lijstaan voerders. Groep 1: Engeland, Cyprus, Tsjechoslowakije, Por tugal. Groep 2: Hongarije, Luxemburg, Oostenrijk, Wales. Groep 3: Joegoslavië, Noord- De rentevergoeding op de reeds uitgegeven beieggingsbewijzen blijft uiteraard ongewijzigd. Ierland, Noorwegen, Zweden. Groep 4: Roemenië. Spanje. Schotland, Denemarken. Groep 5: Italië, Polen, Finland, Ne derland. Groep 6: Sowjet- Unie, Turkije, Zwitserland, Ierland. Groep 7: België, IJs land, Frankrijk, Oost-Duits land. Groep 8: West-Duitsland. Malta, Griekenland, Bulgarije. In groep 1 is Engeland goed uit de startblokken gegaan. Een 30 triomf op Tsjechoslo wakije en een doelpuntloos gelijkspel tegen Portugal heb ben de Britten aan de kop van de ranglijst geplaatst. De re sultaten zijn: Engeland - Tsje choslowakije 30. Engeland - Portugal 00. Nog gespeeld moeten worden: 5 februari 1975: Cyprus - Engeland. 16 april: Engeland - Cyprus. 20 april: Tsjechoslowakije - Cy prus, 30 april: Tsjechoslowa kije - Portugal. 8 juni Cyprus - Portugal, 29 oktober: Tsjecho slowakije - Engeland, 12 no vember: Portugal - Tsjechoslo wakije. 19 november, Portugal - Engeland, 23 november' Cy prus - Tsjechoslowakije. De stand is: Engeland 23. Portugal 11, Tsjechoslowa kije 00. Cyprus 00. In groep 2 Veidt ook al een ploeg van het Britse gemene best: Wales. Maar uitsluitend doordat de Welshmen twee wedstrijden meer hebben ge- sneeld dan Oostenriik, dat Wales in het oneninesduel van dez poule met 21 versloeg Hongarije dat in deze groep liistaanvoerdei is. verloor ech ter van Wales: 20 De resul taten iin: Oostenrijk - Wales 21, Luxemburg - Hongarije 24. Wales - Hongarije 20, Wales - Luxemburg 50. Nog ge speeld moeten worden: 16 maart.: Luxemburg - Oosten rijk, 2 april: Oostenrijk -Hon garije, 16 april: Hongarije - Wales, 1 mei: Luxemburg - Wales. 24 september: Honga rije - Oostenrijk, 15 oktober: Ortenrijk - Luxemburg. 19 oktober: Hongarije - Luxem burg, 19 november: Wales - Oostenriik. De stand is: Wales 34, Oostenrijk 12, Hongarije -2 2. Luxemburg 2 In groep drie heeft „groeps leider" Joegoslavië de leiding. De Joegoslaver wonnen ge makkelijk met 31 van Noor- egen, dat echter voor een grote verrassing zorgde door Noord-ierland met 21 te verslaan. Temeer daar de Noord-Ieren weer op hun beurt Zweden verrasten: 02. De resultaten zijn: Noorwegen Noord-Ierland 2—1, Joegosla vië - Noorwegen 31, Zweden - Noord-Ierland 02. Nog ge speeld moeten worden: 16 maart: Noord-Ierland - Joego- lavië, 4 juni: ZWeden - Joe goslavië, 9 junii: Noorwegen - Joegoslavië, 36 juni: Zwede-n - Noorwegen, 13 augustus: Noorwegen - Zweden, 3 sep tember: Noord-Ierland - Zwe den, 15 oktober: Joegoslavië - Zweden, 29 oktober: Noord- Ierland - Noorwegen, 19 no vember: Joegoslavië - Noord Ierland. De stand is: Joegoslavië 1 2, Noord-Ierland 22, Noor wegen 22. Zweden 10 Groep vier, dat Roemenië als „topper" heeft, ziet Spanje met de volle winst uit twee ontmoetingen aan de leiding gaan. Zowel de Denen als de Schotten moesten buigen voor de pupillen van de voormalige Hongaarse international La- diszlao Kubala. Beide malen met dezelfde cijfers: 12. De Roemenen kwamen tegen de Denen tot een teleurstellend 0—0. De resultaten zijn: Dene marken - Spanje 12; Dene marken - Roemenië 00: Schotland - Spanje 12. Nog gespeeld moeten wor den: 5 februari: Spanie Schotland; 17 april: Spanje Roemenië: 11 mei: Roemenië Denemarken: 1 juni: Roemenië - Schotland; 3 september: De nemarken - Schotland: 12 ok tober: Schotland - Denemar ken: 16 november: Roemenië - Spanje: 17 december: Schot land - Roemenië. De stand is: Spanje 24; Roemenië 1I; Denemarken 2—1: Schotland 1—1. Groen vijf. voor ons land natuurlijk de belangrijkste groen met Nederland, ziet de Oranjeploeg ongeslagen aan de lending gaan Tweemaal zege vierde de Knobelformatie. tweemaal met 31. Over Fin land en Italië, dat lijstaan voerder in deze groen is Maar ook de bronzen medaillewin- naar bii bp! schaPpen, Polen, kwam twee maal tot winst. Tegen Finland: 12 en 30. De resultaten zijn: Finland - Pplen 1—2; Finland - Neder land 13; Polen Finland 3 0; Nederland - Italië 3-1. Nog gespeeld moeten wor den: 19 april: Italië - Polen; 5 juni: Finland - Italië; 20 au gustus: Nederland - Finland; 10 september: Polen - Neder land; 27 september: Italië - Finland; 15 oktober: Neder land - Polen; 25 oktober- Po len - Italië; 22 november: Tta- lië - Nederland. De stand is: Nederland 24; Polen 2—4: Italië 11: Fin land 30. Groep zes, met de Sovjet Unie dat driemaal de eind strijd van dit toernooi bereikte én eenmaal tot Europees kam pioen is gekroond als „top per", heeft de Ieren als aan voerder. De Ieren versloegen tot grote verbazing de Russen met liefst 30. maar konden tegen Turkije niet verder ko men dan een gelijkspel: 11. Zwitserlind -int bliikbaar de zwakste in deze „roep is, ver loor met 21 van de Tur ken. De resultaten zijn: Ierland - Sovjet Unie 30: Turkije - Ierland 11; Turkije - Zwit serland 21. Nog gespeeld moeten wor den: 2 april: Sovjet Unie - Turkije; 30 april: Zwitserland - Turkije;' 11 mei: Ierland - Zwitserland; 18 mei: Sovjet Unie - Ierland; 21 mei: Zwit serland - Ierland; 12 oktqber: Zwitserland - Sovjet Unie; 29 oktober: Ierland - Turkije; 12 november: Sovjet Unie - Zwit serland: 23 november: Turkije - Sovjet Unie. De stand is-, Ierland 23; Turkije 23; Zwitserland 1 0: Soviet Unie 10 België leidt in groep zeven, zoals van een lijstaanvoerder verwacht mag worden. IJsland en Frankrijk werden versla gen met respectievelijk 02 en 21 en tegen de vermoe delijk sterkste tegenstander, Oost-Duitsland werd gelijk gespeeld: 00. De resultaten zijn: IJsland - België 02: Oost-Duitsland - IJsland 11; België - Frankrijk 21; Frankrijk - Oost-Duitsland 2— 2; Oost-Duitsland - Bplsië 0 0. Nog gespeeld moeten wor den: 25 mei: Ijs-land - Oost- Duitsland; 5 juni: IJsland - Oost-Duitsland; 3 september: Frankrijk - IJsland; 6 septem ber: België - IJsland: 27 sep tember: België - Oost-Duits land 11 oktober: Oost-Duits land - Frankrijk; 15 novem ber: Frankrijk - België. De stand is: België 35; Oost-Duitsland 33; Frankrijk 2—1IJsland 2—1 In de laatste groep waarin wereld- en Europees kampioen West-Duitsland fungeert als lijstaanvoerder, heeft Grieken land zich echter bijzonde: goed geweerd en voert de groep momenteel aan. Vooral het gelijke spel (22), tegen -titelverdediger West-Duits land, was een kleine sensatie. De resultaten zijn:Griekenland - West-Duitsland 22; Grie kenland - Bulgarije 33: Mal ta - West-Duitsland 01. Nog gespeeld moeten wor den: 23 februari: Malta - Grie kenland: 26 april: Bulgarije West-Duitsland; 4 juni: Grie kenland - Malta; 11 juni: Bul garije - Malta; 11 oktober: West-Duitsland - Griekenland 19 november: West-Duitsland - Bulgarije: 21 december: Mal ta - Bulgarije; 28 februari 1976' West-Duitsland - Mal ta. De stand is: Griekenland 34; West-Duitsland 23: Bulgarije 21: Malta 10. Topscorer in het toernooi tot niu toe is onze landgenoot Jo han Cruyff die deze plaats echter moet delen met dp ter Don Givens. Beiden hebber vier doelpunten achter hur naam staan. Givens scoorde hiervan drie tegen de Sovte' i Unie. Griffiths vam Wales en de Noor Lund hebben Jr', treffers gescoord, waarna elf man met twee doelpunten vol gen. I&NCÉÜE NÉVCjfc. de énige Jonge Jenever met Kwaliteitscertificaat (Van onze korfbalmedewerker) TERHEIJDEN - Het afge lopen weekend werd er slechts aan bescheiden pro gramma in de micro-korfbal- competitie afgewerkt. De twee Westbrabantse verenigingen uitkomend in het district Zuidwest, kwamen beide tot winsf In de tweede klasse ze gevierde ELKV I over Vlaar- dingen, en in de derde klasse BKC I over Kwiek uit Den Haag. ELKV speelde tegen Vlaardingen geen beste wed strijd Moeizaam kwam de overwinning 8—5 tot stand. ELKV benutte in deze wed strijd drie straf worpen, terwijl Vlaardingen er juist drie mis te. Vlaardingen was het ook niet altijd met de beslissingen van de scheidsrechter eens, hetgeer mopperen en gebrek aan concentratie tot gevolg had. Bij ELKV speelden Geert van Merodt en Allan Splinter een goede wedstrijd. Kees Aarts verving d-e geblesseerde Hani de Heet goed. Gon Aarts wern no-g gewisseld voor broer Betel Aarts. ELKV toonde met deze overwinning op de goede weg te zijn. BKC speelde in Breda een keiharde we-sstrijd tegen het Haagse Kwiek. Tot 67 stond het steeds met een doelpunt achter Toen keerde het getij voor BKC en na 77 door Bert Dielissen werd het t7 dio-o-r Christ Akkermains 97, en 107 opnieuw dooi Bert Dielissen, en uiteindelijk 10 8. De andere doelpunten van BKC werden gemaakt door Fred Paludanus (viermaal), Christ Akkermans en Nico Smits Zonder zeilf te spelen kwam rerheyden I m de eerste klas alleen op d» eerste pla-ats te staal- Ouiek dat: met Terheij- den op een gedeeeld erste plaat- -11>nd verloor in Mid delburg verrassend van öwift, In de dierde klas afdeling Zuidwest won Breda Noord I overtuigend va-n BKC .3 Tot aan de rust ging het gelijk op, want toen was het 44. Daar na drukte Breda-Noord zo danig door diat de uitslag 10 4 voor Bre-dia-Noord werd. Het juniorenteam van BKC, uitko mend in de dist.ricts-junioren- competitie, boekte de afgelo pen week uitstekende resulta ten Het won na een goede- enthousiiast gespeelde competi tiewedstrijd van het Middel burg-se Swift met 75, terwijl zij op de tweede kerstdag in Gvroum het GK V-toernool won door n-p een zeer span- strijd GKV nenae firue wedstrijd .nel 3 1 ie verslaan,

de Stem | 1974 | | pagina 13