BE AU VOIS EERSTE IN ZAALHOCK EIJT OERNl )0I Gelijkspel Hontenisse FC de Pijl bedwingt FC Niks 1 Overwinning De Kikkers in Sluiskil Stormvogels klopt TJOBA met ruime cijfers: 13-4 Jo Schout VOLLEYBALTOERNOOI Blom leider sport Volleybal in Hulst DINSDAG 31 DECEMBER 1974 (Van onze sportmedewerker) HULST - Het eerste heren team van tie Franse hockey- vcreniging Beauvois is zater dagmiddag de grote winnaar geworden van het internatio nale „Einde-jaars" zaalhoc keytoemooi van HMC Rapide uit Hulst dat gespeeld werd in sporthal „Den Dullaert" in Hulst. In de finale versloegen de geroutineerde Fransen het eerste team van de organise rende vereniging Rapide met 6—1. Cijfers die duidelijk voor zichzelf spreken. De vele toe schouwers op de trihune had den uiteindelijk van Rapide in die finale toch wel wat meer verwacht, vooral omdat dat zelfde duel in de gebruikelijke poule-wedstrijden in een 0-0 eindstand eindigde. Gingen toen beide teams ge lijk op, in de finale was Beau vois vooral wat spelopbouw betrof duidelijk de betere ploeg Met zuivere passes sne den de Franse aanvallers door de Rapide-verdediging, die deze moeilijk tot staan kon bregen. In de zes Franse doel punten zaten dan ook verschil lende strafpunches. Het Franse Beauvois was zater dagmiddag superieur. Viel niérdoor de zege nogal ruim schoots uit, de tweede plaats van Rapide mag in dit interna tionale gezelschap als een groot succes gezien worden. Vooral als men dan ook nog weet dat er bij Beauvois een speler bijliep die normaal uit komt in het Franse nationale team. Rapide I begon niet zo succesvol, want in de eerste poule-wedstrijd tegen Etten- Leur kwam het niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Het Bra bantse Etten-Leur nam als eerste een voorsprong, maar Van Hauten zorgde er voor dat Rapide op gelijke hoogte kwam. Beauvois deed het heel wat beter. Tegen het Belgische Mechelen werd het een 8-2 overwinning. Verbunt, topsco rer in Rapide II deed ook nu zijn werk. In het duel tegen Tilburg zorgde hij voor het eerste punt: eindstand 1-1 Vlissingen verloor zijn eerste wedstrijd met 2-0 van Tienen (B). maar ook tegen Tilburg werd het voor de Vlissingers een 2-1 nederlaag Tegen Ra pide II werd het voor de Vlis singers een 5-8 overwinning, maar voor de ere-plaatsen wa ren de kaarten 1oen al ver deeld Verbunt scoorde hier alle Rapide doelpunten. Beau vois - reeds op weg naar de finale - versloeg vetvolgens Etten-Leur met 3-1, maar daarna was het Rapide I, dat de Fransen een halt toeriep. Daarvoor had Rapide I door een treffer van deFassaert be ide punten bemachtigd in het duel tegen het Belgische Me chelen. wat in de poule eindstand met vier punten een tweede plaats betekende. Be auvois werd in de deze poule eerste met vijf punten. In de andere poule werd Tienen (B) winnaar Na een 2-0 zege tegen Vlissingen. werd ook met 3-0 van Rapide II gewon nen. Tegen Tilburg kwam men niet verder dan een 2-2 gelijk spel Maar de Belgen drongen toen niet meer aan, de eerste plaats stond vast In de plaatsingswedstrijden won Mechelen - derde in de A-poule - met 4—1 van Rapide II. dat als laatste was geëin digd in de B-poule. Etten-Leur - laatste in de A-poule won met 2—0 van Vlissingen, dat derde in de B-poule was ge worden. Beauvois deed het rustig tegen het Brabantse Tilburg—tweedein de B-poule - en won met 2-0. Rapide I kwam bijzonder sterk voor de dag tegen Tienen - winnaar in de B-poule - en won met 3-0. Fassaert en Van Hauten (2x) namen hier voor Rapide de doelpunten voor hun rekening. Meteen waren de finalisten, Beauvois en Rapide I bekend. Het einge Rapide-doelpunt kwam op naam van Teueuter. Hij redde deeer. Voorde derde en vierde plaats won Tienen met 2-1 van Tilburg,' en Me chelen deed dat met dezelfde cijfers van Etten-Leur. Voor de zevende en achtste plaats tussen Rapide II en Vlissingen grepen deHulstenaren delaat- ste strohalm, en dat waren dan strafpushes Na een 3-3 stand - de Rapide-doelpunten wer den gescoord door Verbunt (2x) en Velgersdijk. terwijl Van der Kerkhof alle Vlis- singse doelpunten voor zijn rekening nam - moesten straf pushes de beslissing brengen Rapide II toonde zich daarin duidelijk hol beste team. Eind stand 1 Beuavois (F). 2. Ra pide 1. Hulst (N). 3. Tienen (B) 4. Tilburg (N). 5. Mechelen (B). 6. Etten-Leur (N). 7 Rapide II uil Hulst (N). 8. Vlissingen (N) Een toernooi dat mede dankzij een perfecte organisatie een vlekkeloos verloop kende. (Van onze sportmedewerker) HULST - In de zesde OZO- bedrijfsvoetbalcompetitie die gespeeld wordt op de OZO- terreinen in Hulst zorgde het bedrijfselftal van FC de Pijl uit De Klinge voor een grote verras- sing door koploper FC Niks I uit Hulst een 2-2 gelijkspel af te dwingen. Een wedstrijd waariti FC de Pijl vooral voor de rust duidelijk het beste team was. In de eerste helft nam het door F. Pauwels en R. Coone zelfs een 2-0 voorsprong. Net voorde rust wist T. Hillaertdestandop 2-1 te brengen. Na de rust een gelijk opgaande strijd, waarbij beide teams verschillende sco ringskansen kregen. FC de Pijl deed dat echter niet meer, voor FC Niks 1 was het R. Buysrogge die de gelijkmaker liet aanteke nen. FC Monckey I uit Klooster- zande klopte met 6-0 het tweede elftal van FC Monckey. FC Niks 2 uit Hulst had een bijzonder makkelijke zondag. Van tegen stander FC Lampo uit Hulst kwamen niet voldoende spelers opdagen om de wedstrijd regle mentair te laten verspelen. Dat betekende voor FC Niks 2 een overwinning. FC de Roeck uit St.-Jansteen maakte in zijn inhaalwedstrijd korte metten met FC Stoffels uit Terneuzen, en won gemakkelijk met 6-0. De doelpunten kwamen hier op naam van: F. Segers 3x, B. Passemier lx, J. Samen lx en P. Rokven lx. FC de Roeck speelde het afgelopen weekend ook nog een vriendschappelijke wedstrijd tegen een bedrijf uit het Duitse Essen, en verloor deze met 5-3. Huidige stand: 1. FC Niks I, Hulst, 13 11 1 0 23 pnt. (39-7); 2. FC Monckey I, Kloosterzande, 12 11 0 1 22 pnt. (42-7);3.Trim- vereniging I, Hulst, 13 10 12 21 pnt. (47-6); 4. FC de Roeck, St. Jansteen/De Klinge, 11 9 1119 pnt. (33-8); 5. FC Het Centru- m 1, Hulst, 13 8 1 4 17 pnt (47-17); 6. FC de Pijl, De Klinge (B), 13 5 3 5 13 pnt. (32-16); 7. FC Monckey 2, Kloosterzande, 12 5 1 6 11 pnt. (29-23); 8. FC Stof fels, Terneuzen, 13 5 1 7 11 pnt. (20-30); 9. FC Het Centrum 2, Hulst, 13 5 0 6 10 pnt. (21-31); 10. FC Lampo, Hulst, 13 4 18 9 pnt. (20-35); 11. FC Niks 2, Hulst, 13 4 0 9 8 pnt. (29-55); 12. Trimvereniging 2, Hulst, 12 31 8 7 pnt. (13-17); 13. MOC, Ter- 11 2 0 9 4 pnt. (5-54). (Van onze sportmedewerker) PITTEGEM-HULST - Dc Hulsterse atletiekvereniging is het afgelopen weekend succes vol geweest. Tijdens een inter nationale cross in het Belgische Pittem „De Tweede Grote Prijs St.-Remy" werd het voor de se nioren van de Hulsterse vereni ging zelfs een eerste plaats in de ploegcnrangschikking. De resultaten bij de senioren deden daar dan ook zeker niet vreemd aan. Ging de eerste plaats naar de Belg A. Ornelis, tweede en derde werden resp. Jo Schout en Piet Vonck. (Van onze handb,Tlmedewerkcr) TERNEUZEN Dit weekend verraste in dc handbalafdeling eerste klas heren Delta Sport door koploper EMM 2 thuis in Middelburg een 13-11 neder laag toe te brengen. Hierdoor kwamen de reserves van Olym pus weer op gelijke hoogte 'met de Middelburgers, doordat de Vlissingers zelf een 12-9 over winning op GSC 2 uit Goes be haalden. Walcheren moest eveneens in de thuiswedstrijd tegen Volharding de punten in Goes laten door een 12—1 (I ne derlaag. Bij de dames in de eer ste klas had titelkandidaat Zee land Sport erg weinig moeite met Walcheren 2.,Met een mon steroverwinning van 24-4 zette Zeeland Sport de race naar de titel voort. Medekandidaat Olympus wees GSC 2 met 12-1 terug. Evenals de heren van Delta Sport trokken de dames van deze vereniging in Vlissin gen tegen Marathon ook aan het langste eind. Een 12-9 overwin ning was het resultaat. In Terneuzen ontmoetten de twee Vlaamse eersteklassers Sluiskil en Hontenisse elkaar In deze zeer aantrekkelijke wed strijd liet Sluiskil in de eerste helft tot vijf minuten voor rust het beste spel zien. Maar in de tweede helft waren de rollen omgedraaid. Hontenisse kwam steeds op voorsprong en Sluiskil had tegen het einde tweemaal een strafworp nodig om langszij te komen. In de achtste minuut I werd het door Dubois tijdens j een halve break-oul en een I ..cheers'' in de Hontenisse- j verdediging de score geopend 1-0 Ineke Millenaarliel toen tot twee keer loe zien dai zij een goed schot heeft. Van de rechtse hoek schoot zij de bal lussen de benen van keepster Els de Ha mer het doel in. 1-1. Nadat Sjan Koovman voor Sluiskil 2-1 had gemaakt, scoorde Ineke Mille- naar op precies dezelfde wijze, maar nu vanaf de linkse hoek, 2-2. Lies Vermast kon in de I6e minuut voor 3-2 zorgen, door dat de Hontenisse-verdediging haar schot slechts half blokte. De van richting veranderde bal, verraste keepster Tilly Laurel totaal. Een vloeiende combina tie van de Sluiskil-aanval ein digde met een daverend schot op de paal. Nog in diezelfde minuut zag men cirkelloopster Tilly van Eek met een enkelblessure het veld verlaten. Met een venijnig heupschot verraste Annemarie Hoefijzers de gehele Sluiskil- ploeg 3—3. Vlak voor rust deed Loes Asselmans zoals in elke wedstrijd haar taak. en Honte nisse ging de rust in met een nipte 4-3 voorsprong. 1 Ook in de tweede helft werd Ans de Hamer op fraaie wijze door de Hontenisse aanvoer- dster Griet Mei uitgeschakeld Slechts eenmaal was ans de Hamer haar te slim af En geluk was het een doelpunt Honte nisse nam in deze tweede helft steeds de leiding, en met nog tien minuten te spelen leidde Honte nisse met 7-6. Toen even daarna een van de Sluiskil-speelsters in schietpositie tegen de arm werd geslagen. benutte Betsie Krijgsman de strafworp. 7-7, Tillv Laurel groeide met de ploeg mee. en alles wat enigszins mogelijk was werd er uitgeran- seld. Annemarie Hoefijzers liet vier minuien later keepster Els de Hamer weer vissen, door een lage schuiver af te vuren. 7-8 Nog geen minuul later moest keepster Tillv Lauret nogmaals haar meerdere erkennen in Be tsie Krijgsman, die een toegewe zen strafworp benutte. 8-8. Hontenisse was daarna tevreden met het behaalde gelijke spel van 8-8. - UITSLAGEN SPORTHAL VLISSINGEN Meisjes pupillen: Olympus 1 Zeeland Sport 8-3. Jongens as piranten: Olympus 2 - Marathon 5-11. Dames junioren tweede klas: Olympus 2 - Walcheren 2 8-6. Dames junioren eerste klas: Olympus - Walcheren 9-5 Da mes eerste klas: Marathon Delta Sport 9-12. Heren eerste klas: Olympus 2 - GSC 2 11-9. Dames eerste klas: Olympus 2 - GSC 2 12-1. Heren tweede klas: Olympus 3 - Olympus 4 10-13. Dames eerste klas: Zeeland Sport - Walcheren 2 24-4. SPORTHAL MIDDELBURG: Meisjes pupillen: EMM-Wal cheren 23. Jongens aspiran ten: EMM - Walcheren 7-9. Meisjes pupillen tweede klas: EMM 2 - Marathon 2 0-14 Da mes junioren: DHC - Marathon 7-10 Meisjes aspiranten tweede klas: DHC - Walcheren 3 5-13. Dames tweede klas: Walcheren 2 - EMM 2 1-24. Heren derde klas: EMM 4 - Delta Sport 2 30-12 Heren eerste klas: EMM2 Delta Sport 1 11-13. Dames tweede klas: DHC - EMM 3 4-4. Heren derde klas: EMM 3 - Zee land Sport 12-14. SPORTHAL GOES: Jongens pupillen: GSC - Ope ratie '71 2-1 'Meisjes aspiran ten eerste klas: GSC - Operatie '71 0-17. SPORTHAL TERNEUZEN: Meisjes pupillen tweede klas: DOW 2 - Sluiskil 2 2-3. Meisjes pupillen eerste klas: Sluiskil - Hontenisse 2-0 Meisjes aspi ranten derde klas: DOW 2 - Hontenisse 2 4-2 Meisjes aspi ranten tweede klas: DOW 1 - Hontenisse 1 6-2 Dames junio ren: Sluiskil - Hontenisse 6-3- Dames eerste klas: Sluiskil - Hontenisse 8-8 Dames tweede klas: Sluiskil 2 - DOW 2-1. He ren derde klas: Sluiskil - DOW 2 27-13. De finalisten van het zaalhockeytoemooi dat in Hulst gehouden werd. Op de voorgrond het team van Rapide. Daarachter het Franse Beauvois. (Van onze korfbal medewerker) TERNEUZEN - In de Zeeuwse micro- korfbalcompctitie is in de eerste klas het programma voor de helft afgewerkt. Grote overwin naar op deze competitiedag was Stormvogels, dat geen enkele moeite had met Tjoba III. Het werd 13-4, terwijl naaste con current Togo het niet kon red den tegen Animo II. Animo speelt niet zulke opvallende par tijen, maar toch zijn ze zo opge klommen naar dc tweede plaats. Vooral verdedigend zit hei bij de Souburgers erg goed en dat on dervond Togo aan den Lijve. Het moest een 3-5 nederlaag accep teren en dat betekende het weg vallen van de fraaie positie, die uitzicht bood op de titel. Het ziet er nu naar uit dat het tussen Stormvogels en Animo beslist zal moeten worden. Swift III werkte zich wat naar boven door een verdiende 9-4 overwinning op Luctor. De Ter- neuzenaren missen nog te veel om in dit gezelschap succes te kunnen hebben en zullen het volgend seizoen een trapje lager moeten staan. Stand: Stormvogels I 5-9, Animo II 5-7, Tjoba III5-6, Togo I 4-3, Luctor I 5-0. In 2 A had Togo II het erg moei lijk tegen Tjoba IV. De groen- witten bleven volhouden en ook omdraaien, en met 15-9 ging de winst nu naar Athanatos. Het team uit Kloosterzande dat even het succes had mogen proeven streed moedig verder en won de vierde set met 15-7. De vijfde set zou bij winst van Athanatos beslissend kunnen zijn. Het team uit Kloosterzande moest wel tot 17 punten gaan, terwijl Dourleyn hier maar 15 punten tegenover kon stellen. De Kikkers toonden hun klasse al in hun eerste wedstrijd tegen Even Kijken door deze met 2-0 15-2 en 15-7- te winnen. Atha natos won de eerste wedstrijd met 2-0 van Dourleyn; setstan den wareri 15-10 en 15-5. Even Kijken greep zijn eerste twee punten door Dourlayn met 2-0 kansloos te laten. In de eerste set moest Even Kijken tot het uiter ste gaan :16—14. In de tweede set kwam de overwinning heel wat makkelijker tot stand; 15-1. De Kikkers bleven ook tegen Atha natos aan de winnende hand. Zowel de eerste als tweede set leverde een 15-6 overwinning op. Even Kijken verzekerde zich van een finaleplaats, door als laatste Athanatos met 15-5 en 15-11 te verslaan. De Kikkers bond Dourleyn met 15-3 en 15-11 aan de zegekar. Zo werd de finale een West- Zeeuwschvlaamse aangelegen heid, maar voorzitter Vermeu len van Dourleyn was ondanks de laatste plaats van zijn team tevreden. Vermeulen: „Volgend jaar gaan we toch proberen om (Van onze volleybalmedewer ker) HULST - De volleybalclub Morres Hulst heeft het nog bij zonder druk. Vandaag op oude jaar, worden maar liefst twee toernooien verwerkt. In de LTS wordt om negen uur begonnen met een mini-volleybaltoernooi met 25 ploegen, o.a. van Kikkers uit Aardenburg en Roclofs uit Terneuzen. In de sporthal strijden vanaf halfnegen 24 ploegen in de ad- spirantenleeftijd, verdeeld over drie klassen. Hier zijn ook be halve talloze Hulsterse ploegen, ook Voorwaarts uit Axel en CVC uit Clinge van de partij. In totaal zullen ruim 350 spelers en speel sters in Hulst het jaar uitvolle- yen. (Van onze dammcdcui r) 's GRAVENPOLDER l)c strijd om het persoonliikr dam kampioenschap van dc Zeeuwse hoofdklas wordt bijzonder spannend. In tegenstelling tot vorige weck, toen alle partijen in remise eindigden, kwamen nu alleen Kammcraat en Voorhoek tot een puntenverdeling. Van de jeugdige Vcerhoek is dit een goed resultaat. Wiskerke bleef op de goede wegdoorBoon te Kloppen, maar omdat Jan Blom Dusebout ver sloeg, bleef Blom aan de leiding. Goethart verloor verrassend van Baayens, Op 't Hof klopte re gelmatig De Vlieger, en Lou- werse kon het niet bolwerken tegen Schunselaar. Blom gaat nu alleen aan de leiding met acht punten, gevolgd door Wiskerke en Kammeraat elk met 7 uit 5. In de eerste klas waren de resulta ten: Walrave - Hollestelle 1-1, Baayens - Blankenburg 0-2, Holiestelle- M. Quakkelaar 1-1 Piet Lodder en Pim Filius zijn voor de tweede keer begonnen aan een beslissingskamp van drie partijen met als inzet de Zeeuwse jeugdtitel. Lodder won zaterdag de eerste partij. (Van onze sportmedewerker) SLUISKIL - Vijf sets moesten er in de finale tussen De Kikkers uit Aardenburg en Even Kijken uit Zuidzande zaterdagmiddag in de gymzaal van de lagere school in Sluiskil aan te pas komen voordat het meisjes-juniorenteam van De Kikkers uit Aardenburg zich winnaar kon noemen van het eerste Dourleyn-meisjes-juniorenvolleybaltoernooi in Sluiskil. Een finale waarin de senssatie niet van de lucht was, en waarin De Kikkers na een bijzonder felle strijd de beker in ontvangst konden nemen. De geringe afmetingen van de gymzaal deden toeschouwers en speelsters bijna op elkaar zitten, maar voor dc sfeer was dat zeker geen belemmering. Voorzitter Vermeulen van de organiserende volleybal vereniging Dourleyn: „Als het een succes wordt organiseren we volgend jaar weer een toernooi, en dan ook met heren." En dat werd het in alle opzichten. De gymzaal dreunde een hele mid dag op zijn grondvesten. „We hadden graag nog veel meer teams laten deelnemen, maar op één veld is dat gewoon niet mo gelijk. De Terneuzense sporthal was natuurlijk voor ons een uit komst geweest, maar die zaal- huur is voor ons als kleine ver eniging niet op te brengen," al dus voorzitter Vermeulen. Over die teleurstelling was hij zater dagmiddag duidelijk heen. Het grote succes van zijn eerste toernooi droeg daar toe bij. Toch begonnen De Kikkers aan de grote finale niet zo succesvol, want de eerste set werd een 16-14 nederlaag. In de tweede set was Even Kijken helemaal niet te stuiten en won met 15-2. De derde set die voor Even Kij ken de beslissing had kunnen brengen werd echter voor De Kikkers een grote triomf. De Kikkers had nu het initiatief ge nomen en won deze set met 15-2 om daarna ook de vierde met 15-13 op zijn naam te schrijven. Nu stonden De Kikkers voor de krachtproef, en na een langdu rige en felle strijd wist men met 17-15 ook deze set op zijn naam te schrijven. In „the best of three" konden De Kikkers zich eindoverwinnaar noemen. In de strijd om de derde en vierde plaats tussen het team van de organiserende vereniging Dour leyn en Athanatos uit Klooster zande, moesten er eveneens vijf sets aan te pas komen. Ook nu leek in eerste instantie Dourleyn de wedstrijd op zijn naam te zul len schrijven, want zowel de eer ste als de tweede set werd een 15-9 overwinning. Het meisjes-juniorentcam van Dourleyn-dat nog maar ccn half jaar samenspeelt- kwam in die eerste twee sets, aangemoedigd door heel wat supporters, bij zonder sterk voor de dag. De derde set deed echter de rollen in competitieverband te spelen. Als we nog een tijdje met dit team kunnen trainen moeten we tot successen komen. De wil is aanwezig, en dat is al een groot pluspunt." Eindstand: 1. De Kikkers (Aardenburg) 2. Even Kijken (Zuidzande) 3. Athanatos (Kloosterzande) 4. Dourleyn (Sluiskil). Het damesjuniorenteam van De Kikkers, dat in de finale Even Kijken naar de tweede plaats verwees. in de score bleef het-aardig bij. Met een zucht van. verlichting zal Togo II bij de stand 8-9 in hun voordeel het eindsignaal begroet hebben. In 2B verste vigde Animo III haar positie. In een bijzonder spannend duel bleven ze Ondo met 8-9 net één punt voor. Het had net zo goed andersom kunnen zijn en voor de spanning in deze afdeling was dat beter geweest, want Animo staat nu al vier punten los. In 3A kwam Swift V wat naar boven. Tjoba V moest ge noegen nemen met een krappe 5-4 nederlaag en dat-betekende dat ze de aansluiting definitief miste. Blauw Wit III had tegen het sterke Olympia I weinig kans. Met 9-2 bleven ze dan ook puntloos onderaan staan. Stand: Olympia 14-8, Zaams- lag I 3-5, Luctor II 4-5, Swift V 5-5, Tjoba V 4-1, Blauw Wit III 4-0. In 3B kwam leider Swift IV niet zonder meer aan de punten. Ze ondervonden behoorlijk tegenstand van Seolto II. Toen Swift eenmaal een ruimte voor sprong had genomen was het gedaan en won Swift met 4-8. Animo IV verraste vriend en vijand, in casu Stormvogels II, dat tot nu toe achter Swift een^ kansrijke positie had ingeno men. Animo, tot nu toe nog punt loos liet de ploeg uit Westka- pelle een 8-6 nederlaag slikken. Zaamslag II bleef daardoor een zaam onderaan staan, want de Zeeuwsch-Vlamingen waren in het geheel niet opgewassen tegen Zuidwesters III, dat nu door de 10-2 overwinning er heel wat beter voor staat. Stand: Swift IV 5-9, Stormvo gels II 5-6, Seolto II 5-6, Zuid westers III 5-5, Animo IV 4-2, Zaamslag II 4-0,. In 4B moest Ondo III de leiding overdragen aan Volharding II uit Yerseke. In een direct treffen gaf Volhar ding II niet veel kansen weg. Zelf kwamen ze aanvallend niet geheel uit de verf, maar toch ge noeg om een duidelijke 1-4 overwinning te behalen. Togo IV liet de kans om wat dichter bij de leiders te komen glippen. At las II was een stuk beter en ver sloeg de Goesenaren met 6-2. Swift VI behaalde de eerste pun ten met 4-5 ten koste van Olym pia II. Stand: Volharding II 5-9, Ondo III 5-8, Atlas II 5-5, Togo IV 5-4, Olympia II 5-2, Swift VI 5-2. Bij de junioren zet Animo in IA haar zegereeks voort. Blauw Wit was met een 1-8 een willig slachtoffer Tjoba had het heel wat moeilijker. Stormvogels speelde een van haar betere wedstrijden en maakte het de groen-witten zo lastig dat ze al les moesten geven om met 3-4 te winnen. Stand: Animo J 5-9, Tjoba J1 5-7, Seolto J1 4-4, Swift J2 4-4, Stormvogels J1 4-2, Blauw Wit J1 4-0.

de Stem | 1974 | | pagina 12