Gezellig kerstfeest in Terneuzen Wethouder uit bestuur Borselese woningstichting Drukke kerstherberg in Goes Kerst-in in Oostburg minder druk mm p Bibliobus krijgt nog een jaar de kans Oorlogstuig gevonden stad streek THE CORNIER Keuring van Zeeuwse paarden Opklaringen REIMERSWAAL Westdorpe Hulst Terneuzen Politierapport Heinkenszand Stoppeldijk m Hoofdplaat Vijf ritten voor PCC- kampioen- schap Vrijdag 27 december 1974 fVlan een cmzer verslaggevers) GOES De kerstherberg die tijdens die kerstdagen in het ontmoetingscentrum de Veste in Goes is gehouden heeft niet over gelbrek aan be langstelling te klagen gehad. Na de opening diinsdaigiaivionid om 11 uur stroomde de kerst- herberg vol bezoekers, die naar muzilek luisterden of zo miaair wat met elkaar praatten. Deze samenkomst douirdte tot de ochtend vam eerste kerst dag. Op eerste kerstdag namen ougeveer zestig bedaarden uit Goes en omgeving deel aan de gratis kerstmaaltijd. Velen van hen werden van huis en na afloop van de maaltijd weer per auto thuis gebracht. Ook op tweede kerstdag heb ben velen de weg naar de Goese kerstherbeng weten te vinden. Zij konden onder meer kijken naar bet poppen theater Kartoen uit Middel burg, films en luisteren naar muziek. (ADVERTENTIE) VOOR INTIEME BRUILOFTEN EN DINERS RESTAURANT STEENSTRAAT 16 HULST Telefoon 01140 - 4148 Onze keuken is open tot 22.30 uur Donderdags gesloten (Van een onzer verslaggevers) GOES Op de terreinen van dte Cebeco-west in Goes bielden de samenwerkende bonden van Zeeuwse paarden fokkers bun niajaarskeuringen. Ondanks het feit dat een flink aantal Walcherse fokkers door de huidige moeilijkheden in de landbouw verstek moest la ten gaan werd er toch een behoorlijk aantal paarden ter keuring voorgeleid. De door snee kwaliteit was goed te noe men, de klassen niet groot maar de happaarden maakten veel goed- Er werden uitslui tend eerste prijzen toegekend. Veel sucoes boekte stal Broog- mams uiit Ouid-Vossemeer, die ®vens met de kampioene van de dag, Jolandia van Melisker- te, uit de bus kwam. Uitste kend materiaal werd ook aan gevoerd door de gebroeders De Buck uit Oostkapele en door Gijs de Werd uit Alphen m Brabant. Verder kwam goed voor de dag stal te Zan tte van Simorase en Schrier uit Heinkenszand en Kapelle. De Jfy bestond uit de heren A. - Maljaat-s en A. Jaspers. Die najaairskeuring trok veel pu blieke belangstelling. Vooruitzichten voor zaterdag zondag, opgesteld door het KNMI op donderdag om 18.00 Mr: enkele opklaringen, later weer regen en aanhoudend wij zacht. Weersvooruitzichten in cij fers gemiddeld over Neder land: Voor zaterdag: aantal uren zen: 0 tot 3; min. temp: om streeks 5 graden; max. temp: omstreeks 8 graden; kans op ®en droge periode van min stens 12 uur: 80 procent; kans op een geheel droog etmaal 40 procent. Voor zondag; aantal uren 0 tot 3; min. temp: om streeks 4 graden; max. temp omstreeks 9 graden; kans op een droge periode van min stens 12 uur: 70 procent: kans op een geheel droog etmaal 4" procent. Morgen, zaterdag 28 december PJtgen op Zoom ssn isno -■-sen, zaterdag "«•gen op Zoom 2.50 en 15.09 «answeert 2.02 en 14.27 terneuzen 1.22 en 13.45 Vlissingen 0.53 en 13.14 wemeldinge 2.40 en 14.59 (Van e®n onzer verslaggevers) YERSEKE Na een uitvoe rige discussie heeft de ge meenteraad van Reimerswaal deze week besloten het expe riment met de bibliobus in de gemeente met 1 jaar te ver lengen. Alleen de SGP-fractie stemde hier tegen. De Reimerswaalse gemeen teraad heeft zich in het verle den al vaker gebogen over het vraagstuk van de realisering van een goede bibliotheek voorziening. Daarover leven in de raad twee opvattingen. De ene stroming ziet het meeste heil in steun aan en stimule ring van de plaatselijke parti culiere bibliotheken en de an dere stroming ziet meer in de bibliobus van de provinciale bibliotheekcentrale. Om nu te zien welk vain beide het meest bij de bevolking aanslaat, werd vorig jaar een proef ge nomen met zowel de bibliobus ap enkele kernen als met sub sidiëring van de plaatselijke bibliotheken. Deze proef is nu met een jaar verlengd. Vol gens het college waren name lijk de cijfers van de belang stelling voor bibliobus en plaatselijke bibliotheken niet met elkaar te vergelijken. Bo vendien waren de opgegeven getallen van de plaatselijke bibliotheken inzake uitlening niet gecontroleerd. Volgend jaar moet nu voldoende be trouwbaar cijfermateriaal op tafel liggen voor een verant woorde keuze tussen het voortbouwen op de bibliobus of op de plaatselijke bibliothe ken in Reimerswaal. De VVD-fractie toonde zich verre van gelukkig met het voorstel van het college. Vol gens deze fractie was het wel duidelijk, dat de plaatselijke bibliotheken nooit die service konden verlenen als de pro vinciale bibliotheekcentrale. Ook de PvdA-fraetie vreesde, dat subsidiëring van de plaat selijke bibliotheken een bo demloze put zou zijn. De SGP en CHU wilden de plaatselijke bibliotheken echter behouden. KVP-er Suy drong aan op meer samenwerking tussen de bibliotheken onderling. Dit laatste achtte burgemeester Hogeweg nauwelijks mogelijk gezien de verschillende ach tergronden waaruit de plaatse lijke bibliotheken in het ver leden zijn ontstaan. De Reimerswaalse gemeen- teraau ging verder over tot instelling van een jeugdraad. De SGP-er Bruinoge en CHU- er De Jong werden gekozen als adviserende leden in de jeugdraad vanuit de gemeente raad. INSTUIF Door de stichting voor sociaal-cultureel werk wordt op zaterdag 28 december een instuifprogram- ma voor geestelijk gehandi capten georganiseerd in de Meerpaal te Philippine. De bijeenkomst begint om 2 uur 's middags en zal tot ongeveer half vijf duren. Er wordt aandacht besteed aan handenarbeid, zoals het versieren van onderzettertjes en bakjes. Het is de bedoeling dat iedereen iets gemaakt heeft. De middag zal worden doorgebracht in een kerstsfeer, met versieringen, een stal en kerstboom en aangepaste mu ziek Onder leiding van Joke Neijt en Hanneke de Coninck zal een musical worden opge voerd. Na afloop daarvan wordt een lekker hapje geser veerd, waarna de Get Ready Show begint. Ook worden pakjes aangeboden met bij voorbeeld zakdoekjes, knijp- beursjes, sieraden, ballpoint etuitjes en sigaretten. Aan de ze mi-ddig verlenen o.a. hun medewerking: Eddy Haers, conferencier, Antoine de Mul geluidsinstallatie en Frank Rammeloo, coördinator. Kindje wiegen Op de eer ste kerstdag vond 's-middags voor de kleuters en peuters in de basiliek H. Willibrordus te Hulst het „Kindje wiegen" plaats. Enkele moeders hadden de leiding. Zo'n tweehonderd kleuters en peuters waren, vergezeld door hun ouders, naar de basiliek gekomen. (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN De kerst in, gehouden in het voormalige gemeentehuis van Terneuzen bleek tijdens de achterliggen de kerstdagen in een behoefte te voorzien. Overdag zowel als 's nachts bleef gestaag bezoek binnendruppelen- Aan de kerstmaaltijd op eerste kerst dag namen 70 mensen deel. De organisatie van de kerst- in kent een zeer soepel karak ter, zoals mede-organisator Roger Lijnen vertelde. „Een dame van 84 jaiar had beloofd op de kerstmaaltijd te komen. Ze kwam wat te laat, maar speciaal voor haar hebben we een tafel gedékt, en genoten dlat ze beeft", zo vertelde hij glunderend. Tijdens kerstnacht kwamen nog een 15-tal zeelieden van Griekse en Philippijnse oor sprong de kerstherberg bin nen, eigenlijk op zoek naar meer profane genoegens. Niet temin past en ze zich wonder snel aan aan die fijne sfeer in de kerstherberg en zongen zij luidkeels, tot 3 uur in de nacht, kerstliederen mee. De tweede kerstdag ken merkte zich door een in en uitlopen van met name -in de middaguren middelbare school jeugd. „De kerst-in is volgens mij goed geslaagd", aldus Roger Lijnen. Het gezellig binnenwippen in het gemeentehuis kan nog over blijven voortduren, want de bedoeling is pas na nieuw jaar de ambiance te sluiten. Tot dan kan men elk moiment daar teredht. Kerstdienst Evenals voor gaande jaren heeft harmonie de Vliegende Hollander Ter neuzen ook dit jaar haar me dewerking verleend aan de kerstnachtdienst van de her vormde kerk in Terneuzen- Voor die eigenlijke diiienst be gon verzorgde men in de Goe de Herderkerk het muzikale gedeelte en tijdens de dienst begeleidde men samen met de organist die samenzang. De harmonie stond onder leiding van de heer P. Van Meurs. SAS VAN GENT Door vlug ingrijpen slaagde de Sas- se brandweer erin een begin nende brand in modehuis Nij- man aan de Westkade in Sas van Gent in de kiem te smo ren. De brand werd door de hevige rookontwikkeling tijdig ontdekt. De schade bedraagt ongeveer 5000,-. Omtrent de oorzaak tast men nog in het duister. SAS VAN GENT Op rijksweg 2'52 begon woensdag voormiddag tussen Driekwart en Sas van Gent een personen auto bestuurd door G. D. uit Terneuzen te slingeren. De au to kwam in een grote sloot beneden de weg terecht. G. D. moest opgenomen worden in het Julianaziekenhuis in Ter neuzen. Twee inzittenden M. S en J. D. beiden eveneens uit Terneuzen konden na be handeling door een arts huis waarts keren. De auto werd vernield. TERNEUZEN In de nacht van woensdag op donderdag werd ingebroken in radiohan- del Exact in de Dijkstraat te Terneuzen. Er werd f 50,- ontvreemd. TERNEUZEN Ondanks snel ingrijpen van de brand weer is het pand van de heer A. de Kraker in het Boeregat woensdagavond van binnen geheel uitgebrand. De brand is vermoedelijk ontstaan door kortsluiting. Op het moment dat de brand uitbrak was de bewoner weg. GROEDE Woensdagmid dag werd de brandweer van Breskens gealarmeerd voor een brand in de Molenstraat te Groede. Het bleek dat bij de familie De B. men vergeten had een frituurpan van het vuur af te zetten. De pan was dusdanig oververhit dat het vet in vlam was geraakt. Door enkele omwonenden is echter met schuimblussers de brand geblust zodiat de brandweer niet behoefde in te grijpen. Nieuwjaarsreceptie Tra ditiegetrouw zal het gemeente bestuur van Borsele ook in 1975 een nieuwjaarsreceptie in het gemeentehuis houden. Dit maal zal deze receptie plaats vinden op donderdag 2 januari vanaf 19-00 uur- Iedereen, die het gemeentebestuur zijn wen sen wil aanbieden, is van har te welkom. Hengelwedstrijd De hengelsportvereniging De Bevelanden in Heinkenszand hield haar laatste clubwed strijd van het seizoen. De wedstrijd, waaraan 32 henge laars deelnamen, werd gehou den aan de zeedijk bij Duin- kerke in Borssele. Er werden 37 bovenmaatse en 4 onder maatse vissen gevangen. Uit slag: 1 J. v. d. Does 615 qnt„ 2. L. M. Hari-nk 610 pnit., 3. Jac Bosman 605 pnt, 4. J. Wonder- gem 540 put, 5. G. v. d. Kreeke 450 pnt. Kerstviering De vrou wenbeweging van het NKV te Heinkenszand hield een kerstviering in zaal Vermeu len. Na de eucharistieviering in de r.-k. kerk herdacht de voorzitster het overleden lid mevrouw Van de Bossche-Ver- meulen. Daarna droegen enke le dames kerstgedichten voor en werd het kerstevangelie voorgelezen. D-e bijeenkomst werd besloten met het zingen van het Stille nacht, heilige nacht. Wethouder P. L. Peeters: STOPPELDIJK In de pa rochiekerk van Stoppeldijk vindt zaterdag 28 november een muzikale première plaats. De eucharistieviering, die 's avonds om 19 uur begint, zal dan muzikaal worden opge luisterd door het gemengd zangkoor van Stoppeldijk en de harmonie Sint-Cecilia uit Kloosterzande. Het idee hiervoor werd al geboren, toen de harmonie nog onder leiding stond van wijlen de heer J. Meijers uit Terneu zen. Nu wordt opgetreden met de heer E. Meijers jr. als diri gent. Het koor staat onder le ding van de heer Vermin nen. Bedoeling is dat tijdens de eucharistieviering, die wordt opgedragen door pastoor E. Baekx, koor en harmonie zo wel alleen als gezamenlijk op treden. Voorts zullen enkele nummers samen met het in de kerk aanwezige „volk" wor den gezongen. Na afloop van de eucharistieviering zullen koor en harmonie nog een korte uitvoering geven. (Van een onzer verslaggevers) CADZAND-BAD Tijdens een strandwandeling trof een inwoner van Cadzand-Bad een tweetal brisantgranaten, nog niet ontplofte ontstekingen en nog wat ander wapentuig aan. Het oorlogsmateriaal is ko men bloot te liggen door het llaige strandipeil en de forse zeewinden. Op het eerste ge zicht leek het gevonden mate riaal niet gevaarlijk, omdat het sterk door roest was aan getast. De mijnopruimings- dienst van de koninklijke ma rine heeft zich over het ge vaarlijke goedje ontfermd. Ge waarschuwd wordt voorzichtig te zijn met wat thans op het strand gevonden kan wor den. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG De kerst-dn in Oostburg, gehouden in het hervormd kerkcentrum, heeft niet die toeloop geleend die vorig jaar ten deel viel toen voor de eerste keer in Oostburg een kerst-in werd gehouden in het voormalige ziekenhuis. „De lofoatie is mis schien wat minder ideaal dan vorig jaar en zeker op eer ste kerstdag heeft het slechte weer ons wel parten gespeeld. Niettemin maig de organise rende werkgroep zich op de bonst kloppen, want het was op kerstavond allemaal prima voor elkaar. De ruimte van het kerkcentrum was omgeto verd in een gezellige zij het grote huiskamer, en zo wel het optreden van het kin derkoor van de openbare lage re school in Zuidzande als het voorgelezen kerstverhaal van Betty de Pauw zorgden dat de kerststemming er al direct in was- Onder de aanwezigen be vond zidh ook wethouder J. Vergouwe die zijn waarde ring uitsprak voor d-e organi sators. Niettemin is men er in Oostburg in geslaagd zij het dan voor wat minder men sen dan vorig jaar een stukje huiselijke gezelligheid te scheppen voor diegenen die daaraan echt behoefte bleken te hébben. In dat opzicht is de kerst-in vole dig geslaagd. 20.15 uur: Weens Promenade concert door het Amsterdam' Philharmonisoh Orkest 0I I Anton Kersjes. Schouwburg V' 20.15 uur: „De wijze kater" van Herman Heijermans door Stadstoneel Rotterdam. GrJi' Schouwburg 20.15 „Hé., mag ik mijn echteenm. t.prutr?" door John T te terug?" door John LantW, I Theater van de Lach. Hofniei Theater 20.15 uur: „De O» aatschappij De Stem B.V tel 01150.7920 (4 lijnen): 1 (3 lijnen); GOES Klokstraat i. 130 en 13 30 - 17 00 uur IE 9 00 20 00 uur. tel 01 "n022^'n ir, tel 01600 49900 zondag 41 140- 3751 of 01150 -7297 Midden- Augustijn kantoor Nteuwstx8^ orivé Lorentzlaan 50. Ter"1n3i icteur Zeeland 1rs J "«'UW tel OllOII 8030 Drive Z",d.V'„d 8138 redacteur Midden raat l Goes, tel 01100 - 8030^. 102 23211 redacteur voor chipper. kantoor Nieuwst n orivé Debussvhof «7 Tprn„" A- ir Oost -Zeeuwsch-Vlaanderen antoor Steenstraa» 14. H'''s ,,59; rkt 21. Hulst, tel Helm. •h Vlaanderen R "an °er „Oor 11170 3370 foto tourna tel- -or Nieuwstraat 9. ferne"2 ..,j50- Kreek 56 l'erneuzen. tel 1 Koomen, Troelstralaan ®- tTIE tel 01150 6297. E tel Dlllin 4316. waaï°P uv-® ,paUS KekWnapt werd", blijspel van Joao Be I thencourt. Luxor Theater 20.00 uur: „Wat een planeet»" musical van Annie M.G. Smidt 1 en Harry Bannink. pjCCI,,' Theater 20.15 uur: „Vroüj ke Guerrilla's", theaterprojeo van Jaap v.d. Merwe. Ahov 14.30 en 20.00 uur: Kerstcin cus. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel ex. j positie foto's van Jacques Can- del uit Hilversum (t.m 11 dec.). ST.-ANN AL AND Dorpshuis 20.00 uut. Kerstconcert door de Boxtelse Cantorij e'n Miranda Strijk- kwartet. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: Ontem bare vrouwen in het Wilde Westen 14 j. Museum Expositie van fossielen en mineralen uit par ticuliere collecties door de stichting GEA (t.m. 28 jan.). Open di. t.m. zat. van 14.00- 17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: Ca baret 18 j. 23.00 uur: Heavy Traffic 18 j. Hotel Britannia Expositie „Wild breien en haken" (t.m. 15 jan.). Open dag. van 10.00- 22.00 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaert, Singel 45 Expositie beeldhouw werk in brons van Pearl Perl- muter (t.m. 20 jan.). Open di. t.m. zat. van 9 00-18.00 uur, zon. van 14.00-18.00 uur, op ma. gesloten. Beide kerstdagen van 14.00-18.00 uur. IJZENDIJKE Streekmuseum Expositie over de oorlogshandelingen in sen rond Wet-Zeeuwsch- Vlaanderen (t.m. 19 jan.). ZIERIKZEE Stadhuis 20.00 uur: Kerstconcert Sonate a Cin que. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera - 20.30 uur: „The Messiah" van Handel. Kon. Ned. Schouw burg 20.00 uur' „Glazen speelgoed" van Tennessee Williams. Fakkeltheater - 20.30 uur: „Wittezwartepiete- poppen" van Joe Orton. Mek Theater 20.30 uur: „Terug naar Greenwich" van Walter van den Broeck. BRUGGE St. Pieterskerk, Dudzele 20.30 uur: Kerstconcert door het Westvlaa.-ns Orkest en Va- gantes Morborum o.l.v. Willi am Ru-tledge, gastdirigent. GENT Kon. Opera 20.00 uur. „Faust" van Gounod. Schouwburg 20.00 uur- „De ploeg en de sterren va Sean O'Casey. (Van een onzer verslaggevers) HEINKENSZAND De heer P. L. Peeters uit Heinkenszand heeft zijn functie als secretaris van de woningstichting Borsele neergelegd. Als motief voor dit besluit geeft de heer Peeters, die wethouder van de gemeente Borsele is, op dat hij zijn wet houderschap niet verenigbaar acht met zijn bestunrsfunctie bij de woningstichting. „Het is me steeds duidelijker geworden dat ik niet op twee stoelen tegelijk kan zitten. Als bestuurder van de woning stichting moet ik te biechten gaan bi] het volle-ge van B. en W. waarvan ik zelf deel uit maak, dat is voor mij een onmogelijke situatie", zegt wethouder Peeters. De heer Peeters is 2,5 jaar secretaris geweest van de wo ningstichting Borsele. „Ik heb dit werk altijd met veel ple zier gedaan. Ook prijs i-k me gelukkig dat de woningstich ting sxnds mijn toetreding tot het bestuur zo'n goede ontwik keling doormaakt. Het perso neel is onder meer met vijftig procent uitgebreid en de sa menstelling van het bestuur is op een meer gedemocratiseer de wijze tot stand gebracht. Daardoor zijn de vakorganisa ties en de bevoling veel meer dan vroeger het geval was bij het bestuur van de woning stichting betrokken". Het neerleggen van zijn be stuursfunctie bij de woning stichting is wethouder Peeters niet bepaald van harte gegaan. „Ik heb het met spijt in mijn hart gedaan, want 't contact dat je als secretaris van een wo ningstichting met de leden en dus de bewoners hebt is veel vuldig en levendig. Ook aan de samenwerking met de overige bestuursleden bewaar ik prettige herinneringen". De vraag of het huidige woning bouwbeleid in Borsele een rol heeft gespeeld bij zijn besluit om uit het bestuur van de woningstichting te treden ont kent wethouder Peeters cate gorisch. „Er is altijd een goed informeel contact geweest tus sen het bestuur van de wo ningstichting en de gemeente. Bovendien wordt in Middel burg bepaald hoe en hoeveel er in de gemeente gebouwd zal worden. Overigens ben ik van mening dat buiten de sti muleringskernen Heinkens zand en 's-Gravenpolder de andere kernen beslist niet ver geten worden wat de woning bouw betreft. Bij wijze van voorbeeld noem ik Kwaden- damme waar toch maar tien woningwetwoningen gebouwd zullen worden. Verder zullen er komend jaar in Lewedorp eveneens tien woningwet woningen worden gebouwd en in 's-Heerenhoek 15 woningen worden gebouwd en in Hoede- kenskerke enkele premiewo- ningen", aldus de heer Peeters. Hij betreurt het dat de plan nen voor de vestiging van een Ledenvergadering De voetbalvereniging Hoofdplaat houdt op vrijdag 27 december een ledenvergadering waarbij alle leden uitgenodigd worden. Op de agenda staat een be spreking naar aanleiding van de onlangs gehouden enquête. Tevens zal het bestuur hun standpunt weergeven over zaalvoetbal. De aanvanastijd is om 8 uur in café Martens. aard-appelverwerkende indus trie nabij Hoedekenskerke (McCain) vooralsnog geen doorgang kunnen vinden. „Hierdoor ontgaat ons de mo gelijkheid om de werkgelegen heid in deze streek een stoot in de goede richting te geven een daarmee tevens het voor- zienmgenpeil". In de plaats van de heer Peeters heeft de woningstich ting Borsele nog geen nieuwe secretaris benoemd. Deze functie wordt tijdelijk waar genomen door het bestuurslid A Batenburg. (Van cmze correspondent) MIDDELBURG De vijf in Zeeland gevestigde autoclubs, die zijn aangesloten bij de Ko ninklijke Nederlandse Motor rijders Vereniging (KNMV) zullen ook in 1975 weer een provinciale clubkampioen- schappencompetitie (PCC) organiseren. Dit besluit werd genomen tijdens een in Mid delburg gehouden afdelingsver gadering. Deze PCC zal in vijf ritten worden verreden. Elke deelne mer hieraan die lid is van een bij de KNMV aangesloten au toclub in Zeeland en woonach tig is in deze provincie krijgt rijderspunten toegekend. On geacht of hij al dan niet per soonlijk lid is van de KNMV- De drie beste resultaten ii, een rit behaald zullen voor de deelnemer gelden vooi het be palen van de eindklassering Wie dan de meeste „rijders- punten" heeft behaald is Zeeuws kampioen en zal daar voor een beker ontvangen. KNMV-kampioen is echter hij die persoonlijk reeds voor de aanvang van de eerste te houden PCC-rit KNMV-lid is- Dit is ook diegene die als PCC-kampioen mag deelne men aan de landelijke club- kampioenschappen competitie (LCC). Voor deelname aan al le PCC-ritten is een startlicen tie verplacht. Alle ritten zullen zuiver volgens het KNMV-re- glemet worden uitgezet, dus geen foutieve of overbodige opdrachten. Voorlopig zijn de volgende ritteii voor deze PCC aange wezen (maai hierin kan nog een wijziging komen): 16 maart. Mar.nobJussersmt (orga nisatie West Zeeuwsch-Vlaam se Autoclub), 12 aprii veer- semeerrit (organisatie MAC Sche degouwen) 8 juni: Vos- senrit (organisatie RC De vosserijders), 30 augustus: Clarijsrit (organisatie MAC De Bevelanden), 20 september: W esterscheldera 11 y (organisa tie MAC De Zeeuwen). weg uit bestuur van woningstichting Borsele.

de Stem | 1974 | | pagina 3