Buitenlander koopt flats VVD GELOOFT WETHOUDER NIET MEER Geze A. y. d. Veire onderscheiden Drukk GEMEENTE AF VAN VERLIEZEN ,,'t VoiL" Forse winst van Marionette Scholieren zaal voetballen in Hulst S.Y. Wolfert hield kerst wedstrijd De De stad Café-Restaurant SPEL VAN ODI IN SUCCES VOOR VOGELWAARDE DUIVEN- KEURING IN CLINGE Scholieren uit enw Namen naar televisie opnames Gashaarden en gevelkachels AN DEN BERG HULST UITSLAGEN VAN SCHIETINGEN Sluisk'i Sluis St.-Jansteen THE COR'NE Keuring vai Zeeuwse paarden Opklaringen Vrijdag 27 december 1974 (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN Een nog onbekende buitenlandse be- leggingsmaatschappij blijkt de koper te zijn van de 328 leegstaande flats in de Katspolder te Terneuzen. Deze maatschappij waarvan ook het gemeentebestuur van Terneuzen de identiteit niet kent wordt vertegenwoor digd door het makelaarskantoor J. F. Rouw B.V. in Ter neuzen. De heer Rouw verklaarde ons van deze maatschap pij, waarvan hij de naam pas begin januari kan noemen, volledige volmacht voor het kopen van de flats te hebben gekregen. De flats worden verkocht voor een bedrag van zeventien miljoen gulden, zijnde de investeringskosten. De flats, die als woningwetwoningen zijn gebouwd, worden nu wel als premiewoningen aangemerkt en de koper krijgt van het rijk de premies uitgekeerd. Het gemeentebestuur van Terneuzen heeft dinsdag van het ministerie van volkshuis vesting te horen gekregen on der welke voorwaarden de flats aan de beleggingsmaat schappij mogen worden ver kocht. De belangrijkste voor waarden zijn: (ADVERTENTIE) Bierkaaistraat 8 Hulst Telefoon (01140) - 3444 De zaak voor een gezellig dineetje - bijeenkomsten - vergaderingen Tafelreservering is aanbevolen Dinsdags gesloten (Van een onzer verslaggevers) TERNEUZEN „Wij zullen voortaan genoodzaakt zijn ons bij alle uitspraken van wet houder Huijbrecht af te vra gen of hij er eigenlijk niet anders mee bedoelt. En dat lijkt ons een nare zaak". Dit zei VVD-fractievoorzit- ter in de Terneuzense gemeen teraad De Jonge naar aanlei ding van verkregen informatie over de verkoop van de 328 lege flats in de Katspolder aan een buitenlandse beleggings maatschappij. „Inmiddels hebben wij de door ons gevraagde informatie van B. en W. gekregen en is een extra-raadsvergadering over de verkoop niet meer no dig. De mening van ons over de wijze waarop wethouder Huijbrecht de raad tijdens de begrotingsvergadering heeft voorgelicht blijft echter onge wijzigd. We waren bereid ge weest aan te nemen dat hij onbedoeld die verklaring heeft afgelegd (waarin sprake was van contacten met staatssecre taris Van Dam. red.) ware het niet dat hij deze verklaring van tevoren met PvdA-gede- puteerde Stenvert had opge steld. En dat is d-us bewust gebeurd", aldus de heer De Jonge. (Van een onzer verslaggevers) VOGELWAARDE Met zeer veel succes - de eerste avond waren er 180 toeschou wers, de tweede avond 362 - heeft toneelvereniging ODI uit Vogelwaarde „Een huis vol gekken" opgevoerd. Zaterdagavond werd de voorstelling bijgewoond door bijna alle vertegenwoordigers van Zeeuwsch-Vlaamse toneel verenigingen en het gemeente lijk feestcomité van het Belgi sche Eksaarde. Het vertoonde spel was van uitstekende kwa liteit en de bezoekers hebben dan ook van begin tot einde van het stuk kunnen lachen. Acteurs en atrices mochrten zaterdagavond als blijk van waardering een tuil mooie bloemen ontvangen. Het gezel schap zal een reprise van hei toneelstuk begin februari ge ven in Eksaarde. (Van onze correspondent) CLINGE Duivensociëteit De Snelle Duif heeft in zijn clublokaal een duivenkeuring gehouden waarvoor grote be langstelling bestond. Keur meester A. Kamoen uit Rot terdam keurde in de ochtend uren de ingezonden duiven, die 's middags werden ten toongesteld. De ui' 'ag van de keuring was als volgt: jonge doffers: 1 Alb. Seghers: 2 M. Willaert; 3 gebr. Willaert. Oude doffers: 1 A. Seghers; 2 J. de Burger; 3 A. Janssens. Jonge duivinnen: 1 Alb. Seghers; 2 J. van de Branden; 3 J. de Burger. Oude duivinnen: 1 J. van de Bran den; 2 Alb. Seghers; 3 gebr. Willaert. Late jonge duiven1 1 P Bracke; 2 J. de Burger. De mooiste duif was van J. van den Branden, die hiervoor een beker kreeg. De meeste prij zen werden gewonnen door Alb. Seghers. (Van onze correspondente) NIEUW-NAMEN Presen tator Ad Visser van de AVRO heeft de vijfde en de zesde klas van de Sint-Jozefschool uitgenodigd om de 59-ste Suif- pes-In in 't Spant te Bussum bij te wonen. In het program ma van j.l zaterdag mochten scholen uit Zeeland zich opge ven voor mogelijke deelname aan dit televisieprogramma. De huurprijzen van de te verkopen flats zullen in over leg met het college van burge meester en wIers wor den vastgesteld. Dit om te voorkomen dat qua huurprijs wordt geconcurreerd met de flats in de Zuidpolder, waar van er ook heel wat leeg staan De te verkopen flats mo gen niet zonder toestemming van B. en W. aan hun bestem ming worden onttrokken. Dit betekent dat ze voor permanen te bewoning gebruikt moeten worden. Het gemeentebestuur van Terneuzen en de belegger hebben na een bespreking van anderhalf uur deze voorwaar den aanvaardbaar geacht. Wat op het ministerie omtrent de verkoop van de flats is be sproken zal nog in een brief worden vastgelegd. Tijdens een persconferentie zei wet houder P. J- Huybrecht dins dagavond dat mogelijk medio januari de overdracht van de woningen aan de nieuwe eige naar kan plaatsvinden. Het gemeentebestuur van Terneuzen is blij van de leeg staande flats af te zijn. „We zijn er goed afgekomen. An derhalf jaar hebben we daar voor gewerkt. De verkoop be tekent een kroon op ons werk," zei de heer Huybrecht dinsdagavond. De flats leveren de gemeente Terneuzen overi gens nog wel verlies op. „Maar dat bedrag staat in geen enkele verhouding met de verliezen, die de flats bij het niet verkopen zouden op leveren. Dan zou de gemeente hieraan elk jaar 1,9 miljoen gulden kwijt zijn," aldus de heer Huybrecht. Welk bedrag de gemeente nu precies op de flats heeft verloren, is nog niet bekend. Volgens de heer Huybrecht zal het nog enkele maanden duren voordat de ad ministratieve knoop is ont ward. Dat ontwarren zal ge beuren door ambtenaren van het ministerie van volkshuis vesting in samenwerking met ambtenaren van de gemeente Terneuzen. Waarom een beleggings maatschappij is geïnteresseerd in flats, waarvoor men al ge ruime tijd geen huurders heeft kunnen vinden en daardoor flinke verliezen oplevert, is ook het gemeentebestuur van Terneuzen een raadsel. „Moge lijk gokt deze maatschappij op de toekomst," dacht wethouder Huybrecht. De heer Rouw zei hierover: „De beleggingsmaat schappij ziet het als een in vestering, die zijn waarde op levert op lange termijn. De verliezen op korte termijn worden op de koop toe geno men." De heer Rouw bena drukte dat de flats straks nor maal zullen worden verhuurd aan belangstellenden. Het ge rucht dat er mogelijk met de flats iets in de recreatieve sec tor gaat gebeuren noemde hij „flauwe kul". De voorwaar den, waaronder de flats wor den verkocht, laten dat niet toe. De fractievoorzitters in de Terneuzense gemeenteraad zijn dinsdagmiddag door B. en W. volledig op de hoogte ge steld van alle .aspecten van de flatverkoop. Hierna bleek geen behoefte meer te bestaan aan het houden van een extra raadsvergadering, waaraan sommige fractievoorzitters hadden gedacht om da-ar dan volledige opheldering over de flatverkoop te vragen. (ADVERTENTIE) SHOWROOM Waesberghestraat 7-9 (Van onze correspondent) HULST De Hulster top- biljartclub Marionette is er in het afgelopen weekeinde in het café P. Wentzier in ge slaagd om de laatste wedstrijd van de eerste competitiehelft van de aldaar gevestigde top- biljartclub be ONA met 515 eindcijfers te winnen. Dank zij die overwinning is Marionette op de eerste plaats gebleven, temeer daar naaste belager KOT uit Hulst in Westdorpe verrassend met 119 verloor van bc 't Raed- huys. Als KOT in de nog twee te spelen inhaalwedstrijden één of meerdere punten ver speelt, dan mag het Marionet- te-team zich herfst.kampioen 1974-1975 van de oost- Zeeuwsch-Vlaamse topbiljart- competitie noemen. Alleen als KOT die twee inhaalwedstrijden in de volle winst zal weten om te zetten, dan zal een beslissingswed strijd tussen die beide kemp hanen noodzakelijk zijn om de herfstkampioen aan te wij zen. Het Sluiskilse STC speelde thuis met 1010 gelijk tegen 't Anker uit Hulst. Tovak uit Koewacht was vrij. De per soonlijke uitslagen bij bc ONA Hulst - Marionette Hulst: F. Wentzier - J. van Delft 11, Oh. de Wolf - A. Seghers 1—1, E. Wentzier - R. Bogaerd 11, L. Segers - W. van Swaal - 0-2, P. Wentzier - Th. de Cock 02, J. Pilaet - E. Bo gaerd 02, E. Segers - P. de Smet 02, P. Wauters - W. van Swaal jr. 02, R. Pilaet - F. van Swaal 11 en M. van den Branden - J. van Vlier- berghe 11. bc 't Raedhuys Westdorpe - KOT Hulst: J. v d. Goes - R. Picavet 11, M. Teirlinck - Fr. Strooband 20, F. van de Abeele - J. Mactaggart 11, M. van Lent - A.Picavet 02. W. Allonsius - J. de Burger 11, C. van Acker - W. Koe mans 20, R. van Acker - R. Blommaert 11, J. Martinet - A. de Wilde 1—1, J, Egger- mont - G. de Feber 11 en R van Daele - M. Picavet 11. STC Sluiskil - 't Anker Hulst: H. Verbiest - T. Rodri- go 11. J. Klaassen - J. Hau- lez 02, H. Dallinga - R de Keizer 11, M. Dallinga - W Wöginger 11, L de Scheoper - J. Boeding 1—1, L. Dallinga - J. Vinck 11. J van Waes J Baart 11, A v.d. Voorde E. Wauters 11. P. van Meir J. Kayser 2—0 en R. Boelens J. van Haute 11. (Van een onzer verslaggevers) OOSTBURG Voor zijn vele jaren verdienstelijk werk, zowel voor kerk als gemeen schap, kreeg gistermorgen tij dens de hoogmis de bijna 80- jarige heer A. van de Veire uit Oostburg de pauselijke on derscheiding pro ecclesia et pontifice opgespeld. Pastoor A. Dierick van de Oostburgse Eligiusparochie, maakte in een toespraakje ge wag van de vele werkzaamhe den van de heer Van de Veire. Hij is jarenlang suisse geweest in de kerk, en stak menig vrij uurtje in bet vakbondswerk, eerst bij de r.-k. werklieden vereniging, later bij de K.A.B. Ook het Roode Kruis was voor de heer Van de Veire geen onbekende. Lange tijd was hij nauw betrokken bij de ziekendagen die eerst in Oost burg en later in IJzendijke werden gehouden. Nadat pas toor Dierick de onderscheide ne voor wie een en 'ander een complete verrassing was bij de onderscheiding beho rende diploma had uitgereikt kreeg de heer Van de Veire een luid applaus van de kerk gangers. Na afloop van de eu charistieviering verzamelde de heer Van de Veire en zijn familie zich op de postarie, waar onder het genot van een borreltje, nog even' werd nage- babbeld. (Van een onzer verslaggevers) KOEWACHT Schutters- maatschappij thuis weg hield een kalkoenschieting bij G. van Rumste, waaraan 103 schutters deelnamen. De uit slag was hoogvogel: V. de Schepper, Moerbeke (B); le zijvogel: P.. de Moor, De Klin- ge (B); 2e zijvogel: J. Ferket, Nieuwdorp: meeste kleine vo gels: Fr. de Block, Koewacht (3 stuks). an de schieting bij J. de Guchteneire namen 74 schut ters deel. De uitslag was: hoogvogel: I. van Goethem, Heikant; le zijvogel: A. Rin- gook, St.-Jansteen: 2e hoogvo gel: A. van de Sijpt, Koe wicht: 2e zijvogel: V. de Schepper, Moerbeke (B); meeste kleine vogels: J. de juchteneire. Koewacht (4 stuks). Aan de schieting in café Kind om palingprijzen namen 60 butters deel, De uitslag was: hoogvogel: C. Buis. Koe wacht: le zijvogel1 F. Herweg; 2e zijvogel1 J Heijensdijk. meeste kleine vogels: A. de Caluwe en A. de Guchteneire fallen 1 oewaeht). (Van onze correspondent) HULST Op vrijdag 27 december zal in sporthal Den Dullaert een Kerstzaalvoetbal- toernooi worden gehouden voor teams van de basisscho len uit de gemeenten Hulst en Hontenisse. Elf basisscholen in totaal 16 teams zullen non-stop van halftien tol half- vijf strijden voor de eer van de school. In totaal moeten 40 wedstrijden van 9 minuten worden gespeeld. Om ca. 16.30 uur zal de weihouder van spurtzaken, de heer J. Blommaert de prijzen uit. eiken. De gemeente Hulst stelde drie medailles beschik baar, terwijl dagblad De Stem een beker beschikbaar stelde. Er wordt in 4 poules van elk 4 teams gespeeld. De indeling der poules ziet er als volgt uit: Poule 1: Willibrordus 1 (Hulst), De Schakel-1 (Vogel waarde), Aloysius (St. Jan steen) en Kapellebrug. Poule 2: Clinge, Terhole, Maria (St. Jansteen) en Nobelhorst-1 (Hulst). Poule 3: De Schakel-2 (Vogelwaarde), Heikant, No- belhorst-2 en Graauw-1. Poule 2. 41 Nobelhorst-3, Willibrordus- 2, Nieuw-Nameo en Graauw- bel-horst-2 en Graauw 1. Poule De organisatie van dit Kerstzaalvoetbaltoernooi is in handen van de commissie schoo-lvoetbal Oost-Zeeuwsch- Viaanderen-oost. Bruggen De bruggen over het Kanaal van Gent naar Terneuzen draaien steeds meer. De brug in Sluiskil heeft tot en met november van dit jaar het wegverkeer 7375 keer laten wachten Vorig jaar was dat over dezelfde periode 7111 keer. Dat wil zeggen dat de brug per dag ongeveer één maal meer draait. Voor de brug bij Sas van Gent is de tendens hetzelfde. Tot en met november draaiden de nrug- wachters hier 7004 keer tegen vorig jaar per een december slechts 6746 keer. (Van een onzer verslaggevers) De schietvereniging „Wol fert" te Wolphaartsdijk heeft de jaarlijks terugkerende on derlinge kerstwedstrijd in het Dorpshuis te Wolphaartsdijk gehouden. Er werd in klasse geschoten, zowel liggend als knielend. Liggend werd win naar M. Meeuwsen, knielend sportiviteit tijdens deze wed- A.M. Geene. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de voorzitter P. van Eenenaam die tevens de leden bedankte voor hun belangstelling en strijd, alsmede degenen die prijzen beschikbaar hadden gesteld. De totale uitslag was: Lig gend: 1. M. Meeuwsen, 2. P. van Eenennaam, 3. A.C. Sch-uit, 4. D.L. Tavenier, 5. A.P. Goetheer, 6. J.D. Veer- hoek, 7. F. Scherp, 8. A.L. Maas, 9. P.A. Goetheer, 10. W.A. v.d. Bliek, 11. AH.' van Sprang 12 A.M. Geene 13 JPL.,...ge'/2 Sprang, 12. A.M. Geene, 13. J.P.L. de Regt. 14. J. van Wel, 15. W. Lukasse. Knielend: 1. A. M. Geene, 2. P. van Eenen naam, 3. A.C. Schuit, 4. D.L Tavenier, 5 W. Lukasse. Steendoor ruit Onbeken den hebben op de kerstavond 's avonds een grote baksteen gegoodid door de etalageruit van de sexshop Climax aan de Kaai in Sluis. De politie stelt eeraondieirzoe-k in. Carambole wint beker De Steense biljartclub De Steense Carambole speelde in Burcht (B) een biljartwedstrijd libre tegen de biljartclub OBK uit Burcht. De individuele uitsla gen waren als volgt: B. Segers - A. de Cleen 2720, F. van Eek - J. Kerrem-ans 104150, A. d'Hooghe - F. Brijssenckx 5990, P. Aerts - J. de Vlees schouwer 4844, G. Bertram - A. Andries 42—40, J. der We duwe - A. Versohelden 5460, R. van Gaever - F. van Cleemput 3824, A. Valke - S. Schelfhout 46—40. Er werd volgens een Belgisch punten systeem gespeeld. De Steense Carambole won met een ge middelde van 150,94 tegen 146,55 en verkreeg daarmee een beker. Prijskaarting Aan de door het NKV gehouden prijs kaarting werd door 40 kaar ters deelgenomen. De uitslag was: 1. J. Verdurmen-A. Jans sen, 2. R. de Potter-E. Janssen, 3. O. Weemaes-A. van Waes- berghe, 4. E. Schelfhout-Ch, de Cock, 5. G. Ivens-A. van Dors- selaer. Verliezersronde: 1. A. Stevens-F. Seghers, 2. E. van Duijse-G. Pieters, 3. G. van Dorsselaer-P. de Koster, 4. P. Rottier W. Nachtegaal 5. J. Verheijden-J. de la Ruelle. Tentoonstelling - Vrijdag i tot en met dinsdag 7 januari wordt in het verenigingsge bouw van Heikant de tentoon stelling Hulst vanuit de lucht te bezichtigen gesteld. In Sint- Jansteen is deze expositie te bezichtigen van 7 tot en met 14 januari. Van de diverse fo to's in kleur en zwart-wit, kunnen bij de gemeente Hulst bestellingen worden gedaan. Fondueavond Het katho liek vrouwengilde uit Hulst hield in het vereni.gingsge bouw een fondueavond. Ruim 100 leden waren hiervoor opge komen. Juffrouw Wauters ver telde enkele verhalen in kerstsfeer en las uit einge werk enkele gebeurtenissen voor uit haar onderwijzerstijd Na de fondueavond werd door de aanwezigen bingo gespeeld. KV O De katholieke vrou wenorganisatie afdeling St.- Jansteen heeft in café de Ou den Arend het jaarlijkse kerstfeest gevierd. De voorzit ster mevr. de Winter-Cornelis- sen opende de bijeenkomst met een gebed. Nadat een kerstlied was gezongen werd de nodige aandacht besteed aan het nuttigen van een kerstmaaltjd. Nederlaagtoernooi In het kader van de door biljartclub den Ouden Arend georgani seerde biljartnederlaagwed- strijden heeft deze club weer een tweetal wedstrijden ge speeld. Van B Z.N. uit Terneu zen werd gewonnen met 336- 197 en tegen K.O.T. uit Ter neuzen werd de uitslag 384 170. Bezinningsdag In het ver enigingsgebouw werd voor de leden van de afdeling St. Jan steen van de bond van bejaar den en gepensioneerden een bezinningsdag gehouden. Men begon met een eucharistievie ring opgedragen door pastoor van Leemput uit de parochie Heikant De gezangen werden verzorgd door het dameskoor van de parochie St Jansteen. Later werd door leerlingen van de bassissoholen uit St. Jansteen onder leiding van de onderwijzers B. Goethals en E .van Duyse, een kinder musical opgevoerd. Vrijdag 27 december I BERGEN OP ZOOM Luxor 20.00 uur: Een burcht vol vrolijke ontucht 18 j. Roxy 20.00 uur: Jesus Christ Superstar a.l. Jongerencentrum, Rijtuig weg 9 Om 20.00 uur: Pop groep Banzaï. Museum Markiezenhof, Steenbergsestraat Maritie me tentoonstelling „Speleva ren", t.g.b. 40-jarig bestaan van de Watersportver. De Schelde te Bergen op Zoom (t.m. 5 jan.). Open dag van -10.00-12.00 en van 14.00-17.00 uur. Tweede hal stadhuis, Grote Markt Kunstwerk van de maand van dr. H. Ghe ring, Bergen op Zoom (t.m. 31 dec.). Open ma. t.m. vrijd- van 8.30-12.30 uur en van 13.30- 17.30 uur. Op beide kerstda gen 27 dec. en 1 jan. geslo- GOES Grand 20.00 uur: Kelly's Heroes 14 j. 23.00 uur: Hiuwe lijkszwendelaars 18 j. Museum voor Z. en N.-Be- veland. Expositie Leendert Ruissen (Zondagsschilder), Nelly Tjoonk-Ruissen met bloemsierkunst en Cor Ruis sen, schilder-graficus (t.m. 2 febr.). Open di. t.m. zat. van 10.00-12.00 en van 13.30-17.00 HULST Bioscoopgebouw 20.00 u>ur: Jesus Christ Superstar a.l. Boekh. v. Geyt, Steenstraat 20 Tien jaar exposeren, deel 1 (t.m. 12 jan.). Den Dul laert Expositie van hout snijwerken Leo van Witsen (t.m. 31 dec). Open dag. van 10.00-17.00 uur. Het Trefpunt Expositie werk van vader Hugo en zoon Guido Metsers (t.m. 12 jan.). Open tijdens de kantooruren en op zondagmid dag. KLOOSTERZANDE Krokodilbar 21.00 uur: Rosé-wijnfestijn. Orkest Frans Bonne. MIDDELBURG City 20.00 uur: De drie musketiers 14 j. Kuiperspoorttheater 20.30 uur: „Fimpen" van Bo Wider- berg. Filmhuis Jeugd en Mu ziek „Hauser Orkater", pop muziek en theaterspektakel, georg. door Jeugd en Mu ziek. Vleeshal Expositie wer ken van Zeeuwse kunstenaars van de Zeeuwse Kunstkring (t.m. 12 jan.) Zeeuws Museum Abdij Expositie van Grafi sche Kunst onder de titel „Grafiek uit Zeeland" (keur- collectie). Open ma. t.m. vrijd. van 10.00-12.30 en van 13.30- 17.00 uur. Bovendien op 2e kerstdag en zat 28 dec. van 14.00-17.00 uur. Op le kerst dag gesloten (t.m. 3 jan.). Ga lerie Six and Six, Noordstraat 56 Expositie C. Pronk met aquarellen en W. Vader met olieverven (t.m. 30 jan.). Open ma. t.m. zat. van 9.00-12.00 en van 13.00-18.00 uur TILBURG Ledeltheater 20.00 uur: Slaapkamer-romantiek 18 j. OOST-SOUBURG De Zwaan 20.30 uur: Groep Trace. Rick v an der Linden. Jaap van Eik en Pier re van der Linden. ROTTERDAM De Doelen (grote zaal) 20.15 uur: Weens Promew, concert door het Amsta, i Philharmoniseh Orkest „M Anton Kersjes. SchouWbut[ 20.15 uur: „De wijze kjw van Herman Heijermans Stadstoneel Rotterdam, Gtn« Schouwburg 20.15 „Hé., mag ik mijn echteend terug?" door John LantS Theater van de Lach. ïofaj Theater 20.15 uur: „De waarop de paus werd", blijspel van Joao thencourt. Luxor Theaw 20.00 uur: „Wat een pW musical van Annie M.G. en Harry Bannink. 'pjJ!| Theater 20.15 uur: „y™' ke Guerrilla's", theaterproiiit van Jaap v.d. Merwe. 45,, 14.30 en 20.00 uur: cus. SAS VAN GENT Galerie Uilenspiegel j positie foto's van Jacques Cu'! del uit Hilversum (t® «l dec.). ST.-ANNALAND Dorpshuis 20.00 wi Kerstconcert door de B Cantorij én Miranda kwartet. TERNEUZEN Luxor 20.00 uur: OnfeJ bare vrouwen in het Wfi Westen 14 j. Museum Expositie va fossielen en mineralen t ticuliere collecties door stichting GEA (t.m. 28 jmjl Open di. t.m. zat. van 17.00 uur. VLISSINGEN Alhambra 20.00 uur: fc| baret 18 j. 23.00 uur: Traffic 18 j. Hotel Britannia Expos:-1 „Wild breien en haken" (til 15 jan.). Open dag. van 10* 22.00 uur. WESTDORPE Galerie Troutzaert, 45 Expositie beeldhouw werk in brons van Pearl Perl- muter (t.m. 20 jan.). Open di. t.m. zat. van 9 0 0-18.00 r. zon. van 14.00-18.00 uur, t: ma. gesloten. Beide van 14.00-18.00 uur. IJZENDIJKE Streekmuseum Exposiïi over de oorlogshandelingen sen rond Wet-Zeewij1 Vlaanderen (t.m. 19 jan.). ZIERIKZEE Stadhuis 20.00 in: Kerstconcert Sonate a Gt-| que. ANTWERPEN Kon. Vlaamse Opera 20.30 uur: „The M°:siah" w Handel. Kon. Ned. Schon- burg 20.00 uur1 „Gis speelgoed" van Tennes Williams. Fakkeltheater 20.30 uur: „Wittezwartepiw-I poppen" van Joe Orton. V Theater 20.30 uur: „Ter.: naar Greenwich" van Wal:t'| van den Broeck. BRUGGE St. Pieterskerk, Dudzele - 20.30 uur: Kerstconcert fc'i het Westvlaa.ms Orkest en h gantes Morborum o.l.v. W-' am Rutledge, gastdirigent. GENT Kon. Opera 20 „Faust" va-n Gounod. Schouwburg 20.00 „De ploeg en de sterren Sean O'Casey. Uitgave1 Uitgeversmaatschappij De Stem B.V Editie Zeeland RAYONKANTOREN: 1'EKNEtlZEN Nieuwstraat 9 tel 01150-7920 (4 lijnen): HTRA Steenstraat 14 tel 01140-3751 (3 lijnen). GOES KloM»"1, tel 01100-B030 (3 lijnen) KANTOORUREN Maandag t.m vrijdag 8 15-12 30 en 13 30 - 17 00 uur. BUITEN KANTOORUREN ADVERTENTIE-EXPLOITATIE. Breda Maandag t.m vrijdag van 19 00 -20 00 uur, tel OlflOO- zaterdag van 1000 - 11 00 uur, tel 01600 49900. zondag w 20 00 - 22 00 uur. tel 01600 - 22341 BEZORGKLACHTEN Zeeuwsch-Vlaanderen tel 01)40-3751 of 01150 8297 Mi®0 Zeeland 01100 - 4944 REDACTIE: Chef Zeeuwse redactii S C Augustijn kantnor Nieuwstra»'1 lerneuzen. tel 01150 7920, urivé Lorentzlaan 6". TerneO"1; te) 01150-5745 algnmeer redacteur Zeeland 4rs J kantoor Klokstraat 1 Goes tel 01100 8030 privé Zuidv" straat 53. Goes tel 01100-8138 redacteur Midden-/-<*■'®"j G van Berkel. kantoor Klokstraat 1 Goes, tel 01100 8"®".,. Voorburcht 37. Kaoelle te. 01102 2320 reriartpur vow |pr" j zen en Kanaalzone P de Schipper, kantoor Nieuws"13' l'erneuzen. teJ 01150-7925 privé Dehussvhof «7 te) 01150 2639 redacteur voor Oost - Zeeuwsch -Vlaandeh van der Vuurst de Vries, kantoor Steenstraat 14 H"'s „j); 01140 3751. privé Beestenmarkt 21. Hulst, tel oJn Redacteur voor West Zeeuwsch Vlaanderen R "an der n Melkweg 40 Oostburg tel 01170 3370 foto <ournalis' Zeeland L J de Boer kantoor Nieuwstraat 9. Terneu^j^, 01150 7920 privé Lange de Kreek 56 l'erneuzpn. 'e' 3137 sportredactie Zeelt rid A Koomen Troelstraleas Sl tel 01155 2594 ABONNEMENTEN EXPLOITATIE inspecteur Zeeland P Konings. tel 01150 -6297. ADVERTENTIE-EXPLO.'TATIE Inspecteur Zeeland C Menu tel 01100 4316. '(iVfem een onizer vemslaiglt GOBS De ten dïe tijidienB die kerst, bet ontmioetingBcen1 Veste in Goes is heeft niet over gielbnek (langstelling te klagen Na de opening dinsd om 11 uur stroomde de herberg vol bezoeki ADVERTENTIES VOOR INTIEME BRUILOFT! EN DINERS RESTAURANT STEENSTRAAT 16 HULST Telefoon 01140 - 4148 Onze keuken is open tot 22.30 uur Donderdags gesloten (Van een omzer versl-aggf GOES Op de ten Van die Cebeeo-west in hielden de saimenwer toomden ven Zeeuwse pan fokikers hium niajaairakeur Ondanks het fedt dat een aiamtaj Waiaherse fokkers de huidige moarlijkhed'E de laardlbcnuiw verstek moe ten gaan werd er troch behoorlijk aantal paardt keuring voorgeleid. De snee kwaliteit was goed ti men, de klassen niet maar de happaarden ma veel goed- Br werden tend eerste prijzen toe Veel succes boekte stal mains uiit Oud-Vossenne.^ tevens met die kampioen* dte döigt, Jtolandia vian Me.' udit de bus kwam. kend materiiaiail wend gevoerd door die De Buck uit Oostbape] door Gijs die Wend uit A_ in Brabant. Verder lL goed voor die diaig stal te de van Simonse en Sdhrie Heinkensiziand en KajpeUL* jury bestond uit de heren Maljaars en A. Jaspers, uarjaarskeuiring trok veel blieke belangstelling. Vooruitzichten voor zate en zondag, opgesteld dooi KNMI op donderdag om uur: enkele opklaringen, weer regen en aanhou vrij zacht. Weersvooruitzichten in Iers gemiddeld over N land: Voor zaterdag: aantal zon: 0 tot 3; min. temp: streeks 5 graden; max. t omstreeks 8 graden; kan, een droge periode van stens 12 uur: 80 procent; °P een geheel droog eti 40 procent. Voor zondag: aantal zon: 0 tot 3; min. temp: streeks 4 graden; max. t omstreeks 9 graden; kan een droge periode van stens 12 uur: 70 procent, op een geheel droog eti 40 procent. Morgen, zaterdag 28 dece. ir^gon op Zoom 2.50 en Hansweert 2.02 en Terneuzen 1.22 en Vhssmgen 0.53 en Wemeldinge 2.40 en

de Stem | 1974 | | pagina 2