Ex-international Willy JpJ Judoclub Kloosterzande beleeft bloeiperiode Joh an Scheele op zoek naar motor De Roo: „Amateursucces zegt mij niet zoveel Vissch als elft Denemarken heeft weer Zesdaagse Volleybaltoernooi in Den Dullaert 1 H IlÊSÊÊÊÊËIÈÈÊsm DUEL TUSSEN CONNORS EN LAVER OM F 700.000 sport Kwetsbaar f theecologïe DONDERDAG 5 DECI DONDERDAG 5 DECEMBER 1974 ..IK DEED ALLES VOOR DE SPORT" (Van een onzer verslaggevers) SITTARD - Deze week heeft het drama-Willy Dullens een nieuw hoogtepunt bereikt. In het ziekenhuis van Sittard werd de knieschijf uit het rechterbeen van Dullens verwijderd. Bovendien kapten de chirurgen een stuk bot weg. Het is de vraag of Dullens nog ooit gewoon kan lopen. Na de operatie vertelde de ongelukkige oud-international: „Ik heb veel aan voetbal te danken, maar ik heb er ook veel door geleden". Wie had, tien jaar geleden, kunnen vermoeden dat deze begenadigde voetballer, die qua puur talent Cruyff evenaarde, nog ooit zo zou eindigen. Het was in het seizoen 1963-1964 dat Willy Dullens bij Sittardia voor het eerst in het betaalde voetbal debuteerde. Hij kwam van de amateurclub Almania, en wat voor veel mensen nog verborgen was gebleven wist men in Broeksittard. C/ „Als hij geen stervoetballer wordt, weten wij het niet meer", zei men. Bij Sittardia werd Dul lens de openbaring. Hij zette met één schijnbeweging drie, vier tegenstanders op het ver keerde been. Hij kopte, ondanks i matige lengte, hoger dan de igste verdedigers. Hij had een Joverzicht en inzicht dat zijn matige lengte, lani speJ uniek was. In het eerste jaar al scoorde Willy Dullens achttien doelpun ten en in de eerste divisie had iedere tegenstander hem leren vrezen. Willy Dullens droeg ech ter een levensgroot gevaar bij zich, waarvan hij zich toen - in die eerste aanloop naar natio nale roem - nog niet van bewust was. Hij hield ervan met de bal aan de voet door de verdediging van de tegenstanders te zigzag gen. Een voetballer die dat doet is kwetsbaar. Ergens raakt al tijd een van die maaiende benen hem. In augustus 1966 kwam in Arnhem de fatale botsing met een verdediger van Vitesse, weer in een vriendschappelijke wed strijd. Willy Dullens begon te sukkelen, werd aan een knie ge opereerd, voetbalde weer in het Nederlands elftal, werd weei - geopereerd. En nog èens geope reerd. In zijn rechterknie waren de binnen- en buitenmeniscus verwijderd, waren de knie- en kruisbanden „gerepareerd", in zijn linkerknie werd ook een meniscus verwijderd. Voetballen ging niet meer. Het was gedaan, al verzette Dullens zich nog lang tegen die onver biddelijke waarheid, waarin hij niet wilde geloven. Hij was ook nog zo jong, 24 pas en hij was kerngezond. Alleen zijn knieën wilden niet meer.Op 5 augustus 1969 deden de Ajacieden, die in die dagen de naam „geldwol ven" verworven hadden, iets, dat in die harde, zakelijke voet balwereld niemand nog van hen verwacht had. Zij namen onder aanvoering van Cruyff en Keizer het initiatief om voor Willy Dul lens in het Olympisch Stadion van Amsterdam een benefiet wedstrijd tegen Almania Aken te spelen. Toen kwam die fatale dag op een camping in Schaesberg. Dullens was daar een paar da gen en hij zat op een stoel te kij ken naar enkele kinderen die met een bal speelden. Op een ge geven moment rolde de bal in de richting van Dullens. Die dag vergat hij; heel even, dat hij kwetsbaar was. Hij stond op en trapte de bal terug naar de kin deren. Vanaf dat moment ging het volledig mis met zijn rech terknie, hetgeen na maanden van pijn deze week leidde tot het verwijderen van de knieschijf. In het ziekenhuis blijkt weer eens hoe vergankelijk roem is. Na zijn eerste operatie, zes jaar geleden, zag het in de zieken huiskamer van Dullens zwart van de mensen. Uit het hele land reisden ze toen naar Sittard. Nu kennen de meeste mensen Dul lens niet meer. „Vrijwel niemand weet, dat ik hier verpleegd word", zegt hij. „Ik vind dat ook niet belangrijk. Als ik straks weer kan lopen en fietsen en als ik maar niet op krukken hoef te lopen". Zijn verdriet is door de jaren gesle ten. Het deed hem geen pijn toen Cruyff en later Neeskens naar Spanje vertrokken om daar mil jonair te worden, hetgeen - als hij gezond was gebleven - ook voor Willy Dullens mogelijk was geweest. „Ik gun het die jon gens", zegt hij, „en ik ben hele maal niet jaloers dat ik niet het geluk heb gehad dat zij hebben. Slechts af en toe, als de pijn heel erg was, kreeg ik een inzinking. Dan zei ik: waarom moet juist mij dit zijn overkomen. Ik deed toch alles voor de sport? Maar het is gebeurd. Daar is niets aan te doen. Willy Dullens: geen voetbalgeluk. (Van onze sportmedewerker) KLOOSTERZANDE - Dat het eerste elftal van de voetbal vereniging Hontenisse momen teel furore maakt in de vierde klasse H van de KNVB zal in sportminnend Zeeuwsch- Vlaanderen wel bekend zijn, maar dat de plaatselijke judo- vereniging - een onderdeel van sportschool „Delta" uit Axel - ook een bloeiende tijd door maakt is minder bekend. Een tak van sport die over bet alge meen niet zo vaak op de voor grond treedt, en dan vooral als afdeling. De Judovereniging Hontenisse maakte o.a. naam toen men in 1971 kampioen van Zeeuwsch-Vlaanderen werd. Successen die echter maar van krote duur waren, want kort daarop verdween de plaatselijke judovereniging van net strijdto neel. Velen hingen hun judo-pak aan de wilgen, slechts enkele ju doka's bleven actief hun sport boefenen. Daaronder o.a. Ronny Verschuren, een judoka die he lemaal voor zijn sport leeft. Hij nam april van dit jaar opnieuw het initiatief in handen om in Kloosterzande een judovereni ging van de grond te krijgen, en zeker niet zonder succes. Dat onder de inwoners van Kloos terzande de judosport leefde was meteen na de eerste infor- (Van onze sportmedewerker) ZAAMSLAG - De 19-jarige Johan Scheele uit Zaamslag is ondanks een slecht seizoen toch nog altijd een grote vedette in de Zeeuwsche en vooral Zeeuwsch-Vlaamse motor crosswereld. Een seizoen waarin hij alleen in het Belgische Wach- tebeke nog eens kon schitteren. Een seizoen waarvan niet alleen zijn vele supporters en sympa thisanten maar ook vooral hij zelf grote verwachtingen had den gekoesterd. Johan Scheele, het Zeeuwsch-Vlaamse motor crosstalent werd aan het begin van het seizoen 1973 de grote blikvanger. Als nieuweling in de categorie internationalen 500 cc - hij stapte ongeveer halfweg het seizoen 1972 over naar die categorie - werd hij aan het be gin van het voorbije seizoen fa- brieksrijder voor de Zweedse motorenfabriek Husqvarna, iets wat bij de B.L.B. (Belgische Liefhebbers Bond) alleen voor de allergrootsten is weggelegd. Behoorde Scheele toen mis schien nog niet tot die „groten", klasse en talent heeft hij onge twijfeld. Dat alles demonstreerde hij voldoende tijdens wedstrijden bij de senioren, en ook toen hij de stap naar de internationalen maakte hadden vele oude-rotten in dat vak het bijzonder lastig met de Zeeuwsch-Vlaamse nieuwkomer. Johan Scheele demonstreerde zijn talent maar al te graag, en iedereen had grote verwachtingen. Vooral toen hij dan ook nog verschil lende eerste prijzen in de wacht sleepte. Het contract met de Zweedse motorenfabriek was dan ook geen verrassing. Vlotte het in het begin van het seizoen nog een beetje, het ging steeds meer bergafwaarts. Het werd uiteindelijk een teleurstellend seizoen, en Scheele zelf beaamt dat volledig. Hij zegt: „De ver wachte resultaten zijn niet ge komen. Zelf had ik er ook grote verwachtingen van, maar het is allemaal tegengevallen". Een slecht seizoen wat inhoudt dat de Zeeuwsch-Vlaamse motor crosser zelf het tweejarig con tract heeft verbroken. Scheele: „Het heeft gewoon geen zin om volgend jaar opnieuw met een Husqvarna aan de start te ko men. Ik wil niet zeggen dat het een slechte motor is, maar de re sultaten zijn gewoon uitgeble ven". Dat alles houdt in dat Scheele het volgend jaar met een ander merk gaat proberen. Hoe en wat weet hij momenteel nog niet, want de keus is in de mo-1 torcrosssport bijzonder groot. „Tot rond de jaarwisseling be kijk ik het allemaal nog eens rustig, om daarna verschillende typen eens uit te testen". Dat al les is dan het resultaat van een teleurstellend seizoen. Een sei zoen waarin Scheele niet die hoogte bereikte van 1973, en dat lag met de „titel" van fabrieks- rijder toch wel in de lijn der verwachtingen. Zelf zegt hij daarover: „Ik voelde me gewoon niet thuis op die motor. Verder had ik dikwijls pech, soms wa ren het maar kleine dingen, maar je ligt er evengoed uit. Bij de start dikwijls een slechte start, en dan net dat beetje geluk niet hebben om opnieuw met de kop te kunnen aanpikken". Ondanks die tegenslag trainde Scheele vooral wat zijn conditie aanging keihard, en dat vooral nadat hij eind mei zijn havo-diploma op zak kon ste ken. Maar de successen kwamen echter niet, ondanks de hoop die Scheele zelf koesterde. Voor het bestuur van de B.L.B. waren de mindere resultaten zeker geen reden om Scheele uit de Belgi sche ploeg voor de Europese kampioenschappen te laten. Een Europese titelstrijd waarin het talent van Scheele weer duide lijk op de voorgrond kwam. In het Zwitserse Zürich was hij plotseling weer de oude en werd tweede, derde en vierde in de resp. eerste, tweede en derde manche. In de eindstand werd dat voor hem een fraaie derde plaats. Kort daarop kwam zijn eerste overwinning. Scheele: „De hoop dat ik het goede ritme en tempo weer te pakken had was weer helemaal aanwezig". J. Scheele nam zijn geliefde mo- torcrosssport nog serieuzer dan voorheen op, trainen en nog eens trainen. Maar helaas, na even de successen te hebben mogen „proeven" waren die voor hem er verder niet meer bij. De Zeeuwsch-Vlaming behoorde weer tot die klasse waar men er in België zoveel van aantreft. In het naburige Belgische Kem- zeke kwam hij dan nog even „oog-in-oog" met de eerste plaats, maar hij kon zijn Husq varna net niet zo ver krijgen. Zo ziet de lijst der overwinningen er van Johan Scheele dit jaar „broodmager" uit. Voor hem re den genoeg om zich helemaal op het komende seizoen te gaan concentreren. Een seizoen waarin hij opnieuw wil schitte ren, en met zijn talent moet dat zeker kunnen. (ADVERTENTIE) Deze week: Exclusief inter- vieuw met de op non-actief gestelde NAC-trainer Henk Wullems. Friedrich Donenfeld (PEC Zwolle):'Thuis noemen ze me Wiegel.'/ Thriller van de week AZ-Ajax./ Heracles een club in nood./ NEC spee 'nfpo- ker./ Wietse Veen f het dagboek van een 1 ar.) Roda-spits Nannin «Vage- ningen baas op eigen oerg (Van onze sport medewerker) GOES - Wanneer Jo de Roo zijn visie geeft op de wielersport van „van daag", benadert hij het mé tier en het prestatieniveau op een wijze die hem altijd eigen is geweest: recht voor zijn raap! Zeelands groot ste renner aller tijden, die zich internationale faam verwierf door tweemaal te zegevieren in de Ronde van Lombardije en Parijs- Tours, Bordeaux - Parijs, De Ronde van Vlaanderen en de Omloop van Het Volk won, etappe-winnaar werd in de Tour de France en tweemaal kampioen van Nederland werd bij de profs kan zich dit als insi der permitteren. Van Jo de Roo kan men het immers slikken wanneer hij stelt zich niet blind te staren op het feit dat een amateur 30 of zelfs nog meer overwinnin gen in één seizoen behaalt Zegt hij: „Het jagen naar steeeds meer successen in de aanloopperiode, want dat is de tijd dat je als amateur koerst, WTeekt zich altijd. Een goed voorbeeld daarvan is bijvoor beeld de Belg Rik van Linden. Toen hij als nieuweling en als amateur reed snelde hij van de ene triomf naar de andere. In zijn eerste jaar als prof won hij Parijs-Tours en daarna heel wat kermiskoersen maar waar is hij nu gebleven? Van Linden is ontegenzeggelijk rap maar dat is dan ook zijn enige plus punt; hij is te eenzijdig voor het grote werk". Ook de meeste Nederlandse coureurs staren zich blind op in eigen land behaalde succes sen volgens de Roo, die stelt: „Zelfs net winnen van Olym piad Tour zegt me niks want van de 20 winnaars in deze etappe-wedstrijd voor ama teurs zijn er zeker 16 niet „ge arriveerd" toen ze bij de profs terecht kwamen. Dat kon vol gens mij ook voor een groot gedeelte worden toegeschre ven aan het feit dat men te lang in eigen land blijft hangen. Nederlandse successen tellen voor mij niet zwaar Het ligt allemaal te ver af van het ni veau dat men bijvoorbeeld in Italië en Frankrijk tegenkomt. Daar ligt de leerschool voor jonge profs. Alleen de ambitie om in buitenlandse dienst te gaan sla ik al hoog aan. Die „wil" zegt me al zo veel dat men feeling heeft voor zijn vak, dat men er alles aan wil doen om te slagen". „Een goed voorbeeld daar van is Cees Bal die het tot nu toe goed doet als jongeprof Jo de Roo in een van zijn winkels in Goes. Niettemin blijf ik aan de voor zichtige kant wat betreft mijn prognoses voor Bal want de ja ren dat hij het helemaal moet gaan maken liggen nog voor hem. Niettemin blijft Bal met Zoetemelk en Schuiten het Nederlandse trio dat in het af gelopen seizoen aan de weg heeft getimmerd". „Vooral Schuiten is er op 't laatst van het seizoen uitge sprongen. Maar of hij nu zo'n grote zal worden dan wordt veronderstelt door velen, is zelfs geen klassieker winnen voorlopig, omdat men dan toch ook vaak over wat pure snelheid moet beschikken Maar in de tijdrit heeft hij be wezen zijn man te staan terwij] hij ook als achtervolger op de baan naar grote hoogte kan rijzen Ik zie in hem dan ook meer een specialist op deze beide onderdelen" „En dan komen we toch weer terecht bij het punt van eenzijdigheid. Wie als coureur de top wil ha len moet eigenlijk" van alles wat" in zijn ransel hebben. Het winnen bijvoorbeeld van Parijs-Tours zegt me nog niet zo veel. Maar wanneer de zelfde renner die deze „snelle" klassieker op zijn naam schrijft tevens een Ronde van Lombardije kan winnen, waarin het dus meer aankomt op fond dan gaat er toch een lichtje branden bij insiders. Persoonlijk heb ik daarom al tijd gestreefd naar veelzijdig heid" matieve vergadering al duid», lijk. Niet alleen onder de jeu»j maar ook bij de senioren keer. den weer verschillende oud! leden naar het „nest" te; Kloosterzande had weer een dovereniging. Momenteel is judovereniging een van <j( grootste afdelingen van spon. school „Delta", en initiatiefne. mer Ronny Verschuren is d bijzonder trots op. Hij „Kijk, zoals het nu draait ish« bijzonder leuk werken. Allele, den vormen een hechte band, en dat waarborgt het voortbestsy van onze vereniging". Bijna ze! ven maanden is er nu hard ei vooral serieus getraind, en za. terdag gaan de leden elkaar eer; „pakken". Dan is het zover dti in de zaal bij R. van Kruyssenin Kloosterzande de clubkam. pioenschappen betwist zullen worden. Voor de Zeeuwsch. Vlaamse dosport iets anders das anders, want in het verleden ii dat nooit voorgekomen. Organ, sator Ronny Verschuren wt hiermee onderling de banden nog meer verstevigen. Vers eb. ren: „Veel verenigingen kiezen een sportman of vrouw uit hui midden, maar wij willen nu eens helemaal iets anders. Of het een succes wordt is natuurlijk moei- lijk te zeggen, maar het is altijd te proberen. Een stimulans va» de vereniging en vooral voor de leden onderling moet het toch altijd wel zijn.". Dat er watoptil was, was vooral tijdens de laat- ste weken duidelijk. Alle leden en vooral de jeugd waren tijdens de trainingen in groten getale aanwezig, en men ging er bij zonder fel tegenaan. Iedereen schaafde nog wat aan zijn condi tie en techniek, want vooral dt jeugdleden - en dat willen ze al lemaal - willen een goed figuur slaan.. Zaterdagmiddag om 14.00 uur is het dan zover, en vooral bij de kleinsten de leef tijdsgroep van 6 en 7 jaar ia tij dens een van de laatste trainin gen de ernst van bun gezicht le lezen. De jeugd is naargelang hun leeftijd en gewicht verdeeld in zes klassen, t.w. 6-7 jaar, 6-9 jaar, 10-11 jaar, 12-13 jaar, M- 15 jaar, 16 tot ongeveer 18 jaar De grootste kanshebbers zijn: en 7 jaar P. v.d. Bulck en J Roe- tus. Klasse 8 en 9 jaar M. Weee- aes, E. Neef en mej. M.Pauwels Klasse 10 en 11 jaat mej. deVm en nieuwkomer M. Vosveld Klasse 12 en 13 jaar P. v.d Bulck, P. Wullems en mej. M Kerckhaert. Klasse 14 en 15 jaar J. Ivens, H. Buwalda en M Schreuder Klasse 16 en 17 jaar mej. T. v. Jole en mej M. Buwal da. De oudste groep bestaat uil helemaal meisjes, zodat daar ongetwijfeld nog een felle strijd verwacht kan worden. De senio ren, die om 19.30 uur aan hut karwei beginnen zijn in drie groepen verdeelD t.w. lichtge wichten t.m. 70 kg, middenge wichten 71-80 kg en zwaarge wichten boven de 80 kg. Bij df lichtgewichten is Ferry Laura de uitgesproken favoriet. Outsi ders zijn: B. Schriemer, R. Tie- leman. Bij de middengewichtea zal voornamelijk de strijd e tussen T. Sey en P. v. Kercltho- ven. G. Boogaert, A. Sey en ex- voetballer van W Graai)»' George Schillemans zijn de ti telkandidaten bij de zwaarge wichten. Om de titel alle catego rieën zijn Schillemans, Boogaert en Ferry Lambert de grote kanshebbers. (Van onze volleybalmedewer ker) HULST - In sporthal Den Dullaert te Hulst zal zaterdag een groot jeugdvolleybaltoer- nooi gehouden worden, georga niseerd door de sectie jeugdza ken van de NeVoBo-afdeling Zeeland. Het toernooi begint om negen uur en er zullen maar liefst 49 teams aan deelnemen. Clubteams en scholenteams zijn ingedeeld in aparte poules eu zullen in dit toernooi spelen om aparte prijzen. Voor de club teams staat er verder nog de af vaardiging naar de voorronden van de nationale jeugdkampi oenschappen op het spel. Had Morres Hulst op vorige toernooien in kwalitatieve zin een overwicht, nu is Morres ook kwantitatief de meerdere van de rest van het veld. Morres komt met niet minder dan 13 teams binnen de lijnen. Er zijn slechts drie speelvelden in de sporthal, wat onder meer tot gevolg heeft dat er ploegen zijn, die een hele dag aanwezig moeten zijn om dan drie maal een kwartiertje in het veld te komen Dus wacht tijden van meer dan twee uur. Gezien de gunstige financiële si tuatie zou dit toch geen noodza kelijk kwaad behoeven te zijn. Op deze manier komt de ont wikkeling van het jeugdvolley- bal in het nauw te zitte, terwijl er nu juist mogelijkheden zijn om daar iets aan te doen. De toernooilijst van deelne mers en de poule-indeling ziet er als volgt uit: jongens adspiran- ten (clubs): poule 1 Morres 1, 2 en 3, Ovisa 1, Blok'73 Poule 2 Morres 4, Voorwaarts 1, Kikkers 1, De Sterre 1, jongens junioren (clubs), poule 3 Morres 5 en 6, Ovisa 2, Dourleyn/Sluiski) 1, Herstaco/EWC 1. De Sterre 2. Scholen jongens poule 4 Zel- denrust 1, Petrus Hondius 1, Zeldenrust 2, Kon Wilhelmina, Nihil Sine 1, scholen meisjes, poule 5. Zeldeni-ust 3. St Jozef mavo 1 en 2. ZOF. Petrus Hon dius 2, poule60 Zeldenrust 4, St Jozef mavo 3 en 4, Petrus Hon dius 3, NSL 2, meisjes adspiran- ten (clubs): poule 7 Morres 7 en 8, Athanatos 1, Savok, Kikkers 2, poule 8: Morres 9 en 10, Ata- natos 2, Voorwaarts 2, Kikkers 3; meisjes junioren (clubs) poule 9 Morres 11 en 12, Atha natos 3, Even Kijken, poule 10: Morres 13, Ovisa 3, Dourleyn/S- luiskil 2, Herstaco/EWC 2, Kikkers 4. VOLLEYBAL le klas dames: OVC - Marathon 2,2e klas dames B: SSV - Atha natos, le klas heren IJVC - Blok'73 1, 2e klas heren A Rui- terschool - CLvZ. sport In 't Kort TENNIS - Jim Connors, win naar van Wimbledon en Forest Hills, zal niet uitkomen in masterstoernooi dat de acht be; ste spelers uit de „Grand Pnx van de internationale tennist- deratie op de baan brengt. Cf nors, die tweede op de rangh)5 stond, na Vilas, neemt tweeo drie weken rust omdat hij voor tdurend last van kiespijn heel' In de komende weken zal Co» nors zijn gebit onder handen Ui ten nemen Zijn excuus is aanv aard en Connors zal de 120.W' gulden ontvangen die beschik baar was voor ae als tweede ge plaatste aan het eind van reeks grand-prixwedstrijden- VOETBAL - Tomasso Ma- strelli, trainer van de Italiaarise landskampioen Lazio is zot gewond geraakt bij de di tegen Roma Kort voor de wjv strijd begon, werd hij aan w hoofd geraakt door een st®® die door een toeschouwer w geworpen De clubarts ino® twee hechtingen bij MastW aanbrengen. KUNSTRIJDEN - Het Z* serse kunstnjdstertje «V Brunner heeft zaterdag Thialfbeker gewonnen. Na. eerste dag van deze wedstrt!1) voor jeugdrijdsters (tot veer» jaar) leidde de Engelse Debo«» Cottrill, die haar verplicht® guren het best had uitgevoer Rita Brunner was echter veel01 ter bij het vrije rijden. NA' NO' VA GEH BREDA Jacques Vissi het Bredase NAC aan te b spelers van de selectie va: lersraad in aanwezigheid x sprek erg verhelderend ver' moeite had met het op non- of hij nu wel of niet aan werd dus aanblijven. Jacq eens ben met de wijze wa: HERNING (Reuter) Denemarken heeft weer een zesdaagse. Donderdagavond zullen tien koppels negen tien beroepsrenners en een amateur starten in de eerste zesdaagse sinds veertien jaar. On der de deelnemers be vinden zich drie Neder landers: Cees Priem rijdt met de Belg Willy Debosscher en Leijn Loevesijn vormt een duo met Gerrie Fens. De be langrijkste koppels zijn: Bugdahl - Kemper (W.- Dld.), Ritter - De Loof (Den.-Bel.) en Bracke- Stevens (Bel.). (ADVERTENTIE) 3M Duikertjes. '(Milieuvriendelijke theebuiltje zonder overbodige aanhang. NEW YORK (Reuter) Op 2 februari aan staande heeft in Las Ve gas een tennispartij plaats die niet alleen gaat om des keizers baard, maar ook om het niet onaardige bedrag van 300.000 dollar, onge veer 700.000 gulden. Combattanten zijn de Amerikaan Jim Connors (22), kampioen van Wimbledon en Forest Hills, en de veertien jaar oudere Australiër Rod Laver, aanvoerder van de wereldelite aan «et begin en het eind van de jaren zestig. Het duel tussen de tennis- profs van twee genera- bes kan worden gezien als een aflossing van de wacht. Doch wat de ver- hezer ook voor onpretti ge sensaties mag erva- ren, hij kan in elk geval tekenen op een drankje San zijn tegenstander. Want dat kan er bij driekwart miljoen wei -De „gewone" prijs is ,"0.000 dollar. maar daarnaast „vangt" de winnaar bijna de helft tan de t.v -rechten, zijn de 400.000 gedeeld door 'wee is 200.000 dollar. Inmiddels zijn er ster geruchten dat Rod ke Caver, bijgenaamd „The Rocket", het jaar 1975 ~s zijn laatste seizoen ®u willen beschouwen. hij zou een laatste po- f'Og willen doen het 'CT-kampioenschap te veroveren, de enige be- angnjke titel die hem d zijn loopbaan tot dus- er is ontgaan WCT-di- recteur Mike Davies eett dit op een perscon ferentie in New York Verklaard.

de Stem | 1974 | | pagina 14