Van Gerwen: twee kostbare fouten mm ONA 1 bedwingt Zand 1 firiebandentitel voor De Jonge Rijsbergen: „Het wordt nu tijd dat er geld wordt verdiend" Dallinga wellicht in de finale kader 38-2 Het gelijk is aan de zijde van de alternatieven c^Automobilisteii, cTVfooie ^lix^komt morgen M I „JONG ITALIË BEWIJST DAT ITALIË NIET AFGESCHREVEN MOET WORDEN BESCHOUWD" GEWICHTEN NOG LAST GEFORCEERD MENTALITEIT sport t.!?e van HBC uit Hein- \'k Vvj i WOENSDAG 20 NOVBMBER 1974 MOEIZAME WINST VAN JONG ORANJE DOOR! GREET BUCHNER Kritische jongeren uit Frani- se adellijke gezinnen tergden hun ouders door hei dragen van het livrei van huisknech ten en kamermeisjes, nog lang voor de Franse revolutie een feit zou worden. Hadden deze jongeren alleen een voorgevoel van de dingen die zouden gaan komenof was het meer een kwestie van limzicJit in de situatie? We zullen het nimmer we ten, evenmin als we ooit zul len weten «rat onze alternatie- ve jeugd er al jaren geleden toe bracht, om demonstratief te breken met alle vertoon van welvaart en rijkdom. Feit is dat beide groepen wn jongeren uiteindelijk het gelijk axwv hun kant hebben, tegen de verwachting vm de ontdane ouders in. Want eigenlijk beleven we momenteel ook een revolutie, zij het minder wreed, minder abrupt, maar daarom nog lang niet minder ingrijpend. Het is namelijk gedaan met onze welvaart, met onze steeds voortrollende consumptie dwang en met ons vertoon van baas boven baas, inzake ver spilling van energie en grond stoffen. Het begin van deze revolutie ligt bij de oliecrisis van een jaar geleden. Toen ontdekten we voor hit eerst hoe kwetsbaar het Wet ten is en hoe weinig er nodig is om de welvarende burger uit de rijke landen te veran deren in een zuinig levend mens, die nog maar net ie eindjes van zijn energiebe hoefte aan elkaar kan kna pen- Sommigen dachten toen dat het maar een grapje voor even zou zijn, anderen dat dit het abrupte begin vaat snel toene mende armoede was- Geen van beiden hebben gelijk ge kregen, want ook nu weer ligt de waarheid in het midden. De oliecrisis blijkt achteraf gezien, het nogal abrupte be gin van een overigens lang zaam. voortschrijdende verar- I mïng van het Westen te zijn, dit seizoen nog onderstreept door een misoogst allerwe- 1 gen. Het staat dan ook als paal boven water, dat het ge daan is met consumeren om der wille van het consumeren en met het voorbijzien van alle problemen die dit voor het leefmilieu met zich mee brengt. We zullen weer eenvou diger moeten leven, niet tn maar simpelweg omdat he geld voor luwe 2»l ontbre ken. Denk nu vooral niet dat dit eenvoudige lenen saai hoeft zijn en dat we daarmee ons aloude spel van statusvertoon kwijt zijn. Niets is ml"~, waar, het spel is gebleven, leen de regels zijn gewiy zigd. Gold het tot voor kort omje laten zien dat wie het brt heeft het ook breed kan la hangen, nu gaat het tr°m laten zien dat je met n» toch nog iets kunt doen. u om is het erg „in" om Merf te dragen die allang op toddenhoop hadden moeten gen, om lakens te wpf» en kinderkleren onderling te wisselen. Daarom toppunt van snobisme een de pyjama over de strij.kV of als stofdoek en een doekje dat eens een kanusoo was- i Tijdens gezellige avonW» wordt het weer zaak om uiterst simpele tuiddelen nog leuke en gezonde te presenteren en meer één droog koekje bi] de dagthee zou aanleiding k zijn tot geroddel over de g vrouw die kennelijk I loopt- Het bezit van ten tm* woning of auto is even g als een thermostaat die op I graden staat en de onb L bestseller inzake vakant V nen is de fietstocht °ve gene wat ons nog re*'AIitaireii Veluwe, sedert de int en0. er bezit van hebben I men. Kortom mogelijkheden over om mee te doen m oude spel statusvertoo gens de nieuwste regels. Blijft nog een «raag .s: op welke wijze moe.r hvn I alternatieve jongeren. blin4, door macht en geld ve ouders altiid een neus (Van onze sportredactie) DEN BOSCH Jong Oranje is er gisteravond in het Bossche stadion De Vliert pas in de slotfase in geslaagd de jeugd van Italië een definitieve knock out toe te dienen. Tot tweemaal toe namen de discipelen van coach Ger Blok een voorsprong maar even zo vele malen moesten zij de zwaar bevochten voorsprong voornamelijk door fouten van doelman Van Gerwen uit handen geven. Het was tenslotte tien minuten voor tijd PSV'er Lubse die met een keiharde kopstoot, na een fraaie pass van clubmakker Van Kraay de hal achter de Italiaanse sluitpost Cascciatori te deponeren. Het bleek uiteindelijk de winnende treffer te zijn, die Jong Oranje een goede üitgangspositie biedt een ronde ver der te komen in de strijd om de Europacup voor landenploegen onder de 23 jaar. S I Harry Lubse, die de openingsgoal en de winnende tref fer voor Jong Oranje produceerde. Overtuigend was de 3-2 ze ge van jong-Oranje zeker niet. De Italianen verrasten vaak met individueel knap werk en hadden in d'Amico een voor treffelijk acteur die pas na de rust aidoende werd afgestopt door Peter Arntz. Jong-Italië weigerde het accent op de verdediging te zetten met als gevolg dat Nederland alle moeite had de felle Italianen van het lijf te houden. In de tiende minuiut stevende Callo- ni alleen op Van Gerwn af. maar ,n de laatste instantie wist de Italiaanse spits geen raad met de bal en kon -Tong Orante eenvoudig opruimen. Het had een waarschuwing moeten zijn voor de jeugdige Nederlanders, dat het beslist eeen eenvoudige klus zou worden om deze tegenstander op de knieën te krijgen. Toch kon de Nederlandwe ploeg aan de leiding komen. Dat gebeur de in Je 17e minuut toen L-ub- ae van dichtbij met een om haal knap uithaalde. Het voor bereidende werk was van lin kerspits Jan van Deinsen, die tijden niet in het spel betrok ken wsrd, maar indien aange speeld een doorlopend gevaar was. Behalve dat hij aan de wieg stond van Oranjes eerste treffer was hij het ook, die na hervatting een knappe solo door Kist via de voet van Delia Maria zag afgewerkt. Voor het zover was. waren de Italianen nog voor rust op ge lijke voet gekomen, toen doel man Van Gerwen zich weer eens te ver voor zijn doel hal geposteerd en het boogballetje van Pecobi hoog in de touwen verdween: 1-1 De wedstrijd kreeg door dit doelpunt onmiddellijk een feller karakter. Pecci had de gele kaart al voorgeschoteld gekre gen van de resoluut optredende West-Duitse arbieter Aldingfer en enkele minuten daarop werd Massimeli ermee gecon fronteerd toen hij de overigens weinig opvallend spelende Krijgh tegen de grasmat had gewerkt. De volijverige Kist raakte voor rust nog wel de buitenkant van de paal, maar de kans die Amico geboden (Van onze tafeltennismedewerker) MIDDELBURG In de Je klas van de Zeeuwse afde- Ungscompetitie ging afgelopen week slechts één wedstrijd door. ONA 1 ontving in Oost- tatg nummer twee van de ranglijst Zand 1- De thuisclub slaagde er daarbij in de Mid delburgers een punt te ontfut- j selcn ondanks de nederlaag die De Kort opliep tegen een tW spelende Hans van de Voorde Wilno 2 is nu een I fiat verder uitgelopen, a In de 2e klas A is het karn- I pioensehap vain MZ 2 bijna I tei feit. Nu werd Goes 2 met I de grootst mogelijke cijfers I (0—10) verslagen. Ook de I tweede ontmoeting tussen I wrens 1 en Zand 3 eindigde 59, waardioor MZ 2 nog slechts één punt nodig heeft voor de titel. MZ 3 slaagide er in de uitwedstrijd togen Goes 1 in met 19 te zegevieren waardoor de voor sprong van de Middelburgers tot vijf punten werd vergroot en volgende week het kampi oenschap en de promotie naar de le klas gevierd kaïn wor den- In de Zeeuw'Seh-Vleaimse 2d klas speelde St.-Aiioy 4 niet waardoor Effect 1, dat met moeite vam RWS won, weer ail'leen aan de leiding gaat. STV wist op beide punten tegen Effect 2 beslag te leggen dioor een 64 zeige waarbij De Maat goed was voor driemaal winst terwijl bij de Terneuze- maren J. de Brudjn het beste resultaat boekte. Met de hak ken over de sloot bleef Zand 4 bfilj M'Z 8 in de 3e klas A het eerste puntenverlies bespaard. Piet Roth won voor MZ drie maal en dat betekende de eer ste nederlaag voor Jan v.d. Voorde in deze competitie- MZ 7 en 10 wisten hun wedstrij den tegen B. Smash 3 en Ar- nemuiden 2 te winnen en blij ven in deze volgorde de groep in de 3e klas C aanvoeren. Het eerste puntenverlies leed St.- Aloy 5 in de 3e klas D, waar bij de Graauwenaren een 53 achterstand nog wisten recht te trekken. SAR 1 hield STV 2 op de ondenste plaat®. Mara thon bleef ongeslagen in de 4e klas B door een 82 winst op MZ 12. Arnemuidem 3 liet zich in de 4e klas C verrassen door Z and 6 S5waardoor Veere 1, dat geen moeite had met Kapelle 2, weer evenveel verfJespunten heeft. De deelnemers aan het kampioenschap. Van links naar rechts: D. Oele, F. Tienrood, A. Rijk, D. Vette, C. de Jonge, J. Jaspers, P. Doene, P. de Winter. ivoor zijn, zich nu o Éden van de rest? new- mderscW 1 onze sportmedewerker) OVEZANDE Kees de is in zaal-Doene in biljartkampioen taj k'as driebanden ge- '°™en van het district Wal- j 'en"he Bevelanden. De «ii fl was ree(Is voor de fi lial ,50n' vr« zeker van de Hij verloor tijdens dit n°°i ma;tr een partij_ en j. Ven piet Doene, die De l'£.rten.l0eS mCt 18-25 'r tak V,044,5 van OBK 's-Hee- Jls i t44e achter De Jonge •weede eindigde, en toch ook wel tot de favorieten behoorde, miste in ddt toer nooi kennelijk toch nog te veel routine om de titel te grijpen- Overigens was het jammer dat in de eerste ron de door plaatsing De Jonge en Vette het tegen elkaar moesten opnemen. Dit had ei genlijk de finale kunnen zijn. Niettemin kan De Jonge zich een waardig kampioen noemen. Als enige promoveert De Jonge naar de eerste klas driebanden, en zal het dis trict vertegenwoordigen op de gewestelijke finale in Oost-Brabant. L. v. d. Berge reikte na mens de KNBB de prijzen uit. Eindstand: 1 G. de Jonge van PHC, Heinkenszand: 12 - 168 - 3.30 - 0.536 - 7; 2 D. Vette, OBK. 's-Heerenhoek: 8 - 160 - 3,34 - 0.479 - 3; 3 P. Doene, OHGL, Kwaden- damme: 8 - 162 - 3.45 - 0.469 - 4, 4 D. Oele, DOS, Ovezan- de, 8 - 158 - 3,95 - 0.400 - 4; 5 J. Jaspers, VEG, Souburg: 8 - 146 -3.T9 - 0 385 - 4: 6 A. Rijk. OHGL. Kwaden- damme: 4 - 141 - 3,63 - 0.388 - 4: 7 F. Tienpond. Dam poort, Middelburg: 4 - 135 - 3.52 - 0.383 - 5: 8 P. de Winter, DOS, Ovezande: 4 - 144 - 3,95 - 0.364 -5. Uitslagen senioren le klas: St.-Aloy 3 - B. Smash 1 uitg., ONA 1 - Zaaud 1 5—5. 2e klas A: Goes 2 - MZ 2 uitg'., MZ 5 - B. Smash 2 82, Laurens 1 - Zand 3 55- 2e klas B: MZ 4 - Laurens 2 73, Zand 2 - Goes 3 100, Goes 1 - MZ 3 1— 2e klas C: Effect 1 - RWS 6—4, STV1 -Bffect26—4. 3e klas A: MZ 8 - Zand 4 4—6, Wilno 3 - Goes 4 10 0. 3e klas B: PNL 2 - MZ 6 0—10. 3e klas C: MZ 10 - Ame- muitten 2 64, MZ 7 - B. Smash 3 100. 3e klas D: Effect 3 - St.- Aloy 5 5—5, SAR 1 - STV 2 91, Zuidwesters 1 - PZEM 1 7—3. 4e klas A: Schans - MZ 14 n.:g-, MZ 11 - PNL 3 10—0, Laurens 3 - Kapelle 1 82. 4e klas B: Marathon MZ 12 82, Veere 2 - Wilno 4 1 9. 4e klas C: MZ 13 - Scaldfina 2 46, Kapelle 2 - Veere 1 010, Arnemulden 3 - Zand 6 gg 4« klas D: Effect 4 - SAR 2 73. SAR 3 - Zuidiw- 2 91, AKF - Effect 5 10—0. Effect 5 - Z-uidw. 2 73. Junioren le klas: Laurens 2 - St.-Aoy 2 73, Wilno 1 - Zand 1 8—2, MZ 4 - MZ 3 0— 10. 2e klas A: Laurens 3 - Zand 2 3—7, Effect 1 - MZ 5 2—8. 2e klas B: MZ 6 - Zand 3 8—2, B. Smash 1 - MZ 7 1— 9. 3e klas A: Effect 2 - ONA 2 2—8, MZ 8 - Wilno 3 8—2. 3e klas B: Laurens 4 - Schans 82, Soaldina 1 - MZ 11 Uiitg. 4e klas A: MZ 13 - Schans 2 9—1, MZ 18 - MZ 1>5 10—0, Kats 2 - Zand 4 010. 4e klas B: MZ 12 - Scaldina 2 uitg., Arnemuiden 1 - MZ 14 73, Kate 1 - Laurens 5 1 9. 4e klas C: Effect 4 - Effect 3 28, SAR 1 - Zuidw. 1 uitg-, St.-Aloy 3 - Zuidw. 2 10—0. VOETBAL: Tweedeklasser Rood Wit uit St.-Willebrord speelt zondag op eigen terrein een oefenwedstrijd tegen de Oosterhoutse eersteklasser TSC. werd via Caso, was aanzien lijk fraaier. Maar vlak voor doelman Van Gerwen miste hij de goede richting- De bal verdween hoog over het Ne derlandwe doel. De vervanging in de Itali aanse ploeg van Massimeli! door Garritano bleek een dui delijke versterking. Er kwam meer snelheid in de ploeg en de opbouw van de aanvallen liep ook een stuk soepeler. Toch zou Oranje weer aan de leidiing komen, nu via Kist en met behulp van Delia Ma ria. Maar ook üoo.r deze tref fer lieten de agressieve Italia nen zich niet ontmoedigen. Zij creëerden een groot aantal goede mogelijkheden. Een fout van opnieuw Van Gerwen vormde de inleiding tot de ge lijkmaker. De PSV-er organi seerde het muurtje niet vol doende bij een vrije trap op de rand van het strafschopge bied. D'Amico zag nog net een gaatje bij de eerste paal. Di bal keste tegen de paal, maar het terugspringende leder werd door invaller Garritano feilloos achter Van Gerwen gewerkt: 2-2. Wilde Jong Oranje alsnog de volle winst bereiken, dan zo men alsnog tot een groot of fensief moeten komen. Nadat Lubse eerst een ferme konbal maar rakelings zag overgaan, deed hij het tien minuten voor tijd beter, toen hij wel raak kopte. De triomf van de PSVer was overigens niet compleet, omdat ook bij we gens ruw spel de gele kaart kreeg uitgereikt, met mogelijk ook voor hem verstrekkende gevolgen. Jong Oranje kan verzekerd zijn dat zij in de return alle registers zal moe ten opentrekken om deze kwalificatieronde zonder kleerscheuren door te komen. De Italianen zuin duidelijk be zig met een ander soort voet bal, gericht op snelheid. Bo vendien ziï hun counters le vensgevaarlijk. GERARD HACHMANG. (Van onze sportredactie) 's-HERTOGENBOSCH Bondscoach George Knobel was uiteraard blij met de overwinning die Jong Oranje op Jong Italië behaald had. Knobel vond liet echter min stens zo belangrijk dat voor deze interland gebleken is dat het Italiaanse voetbal beslist niet afgeschreven dient te worden. „Met deze wedstrijd voor ogen is het wel duidelijk dat wij morgenavond op onze tellen moeten passen. Toen we tegen Finland hebben ge speeld, heb ik ook voor onder schatting gewaarschuwd- Ik ben blij dat deze wedstrijd aan de grote interland vooraf gegaan is. Ifet moet nu ieder een wel duidelijk zijn dat het morgen er moeilijk wordt. Ik verwacht trouwens wel dat Italië A ongeveer hetzelfde zal spelen". (Van onze sportredactie) ZEIST De rentree van VVim Rijsbergen in het Ne derlands elftal, waarvoor hij sinds hij geblesseerd raakte ie de finale van het wereld kampioenschap tegen West- Duitsland niet meer uit kwam. is sneller gegaan dan de Feyenoorder zelf ver wacht had. Rijsbergen: „Ik had gedacht dat Knobel ie mand zou nemen, die veel meer gespeeld had. Maar er was denk ik niet zoveel keus. Jansen was eigenlijk de enige die voor voorstopper in aanmerking kwam en dia viel weg". Rijsbergen had er ook al rekening mee gehouden er te gen Italië nog naast te staan, omdat hij zijn topvorm nog uiet helemaal terug heeft. Zijn luchtwerk is nog niet op het oude peil, wat met name in het duel met FC Den Haag, waarin hij zijn come back maakte, tot uiting kwam. Van de vele kopduels met (de overigens wel veel langere) Henk van Leeuwen won hij geen enkele. Rijs bergen: „Mijn sprongkracht laat nog te wensen over. Dat komt doordat ik met mijn linkerbeen afzet en ik juist geblesseerd was aan m'n lin kerknie. Maar het geval gaat al weer een stuk beter dan in het begin. Ik zit elke dag in het krachthonk met gewichten te werken. Niet alleen voor een grotere sprongkracht, maar ook van wege de gedachte neer te komen op dat been en weer door m'n knie te gaan". Ook in persoonlijke duels is Rijsbergen, die anders de meest forse confrontaties met een tegenstander niet schuwt, nog wat voorzichtig. Rijsbergen: „Ik heb nog wat angst voor de persoonlijke duels. Ik redeneer nu nog zo dat ik ze vermijd als dat kan. Als er iemand anders in de buurt is, laat ik het aan hem over. Daar zou ik an ders niet over prakkizeren. Maar ik ga er nu toch al weer wat feller tegen in". Rijsbergen (links op de foto): „Je moet gewoon doen, maar vreselijk brutaal zijn om er bij Feyenoord te komen". Rijsbergen heeft overigens nog steeds wei wat last van zijn knie. „Na elke wedstrijd voel ik nog een gedeelte van de aanhechting. Als ik daar dan op druk. doet het flink pijn", aldus de Feyenoorder, die nog immer bandages heeft, maar die niet meer laat aanbrengen door de Limburger Coumans. „Omdat het beter ging en na het gesprek met de medische staf van Feyenoord. Wij wor den nu vrijgelaten in onze keuze. Ik heb echter met on ze fysiotherapeut afgespro ken dat ik met Meyer en Van Breukelen door zou gaan als hun bandage goed zou zitten en dat is aardig gelukt. Ik ben een paar we ken geleden alleen naar Coumans gegaan, omdat het bij Feyenoord steeds te slap of te sterk gebeurde". De blonde voorstopper, die een van de revelaties van het wereldtoernooi was, gelooft niet dat de veelheid van wed strijden de Europacup- strijd tegen Barcelona en de interland naast de competi tieduels een te grote be lasting voor zijn knie vormt. ,.Het herstel na elke wed strijd gaat steeds sneller. Twee weken geleden had ik nog een hele week nodig om helemaal fit weer aan de volgende wedstrijd te begin nen. Nu is het met een dag alweer voorbij. En de knie houdt het goed. De rest is geen probleem. Bij Feyen oord heeft men er ook niets van gezegd dat ik tegen Ita lië speel", aldus Rijsbergen. wiens blessure extra lang duurde, omdat hij tot twee maal toe geforceerd trachtte terug te komen. „Twee keer was ik aan de beterende hand. De club en ik zelf wilden dat ik zo vlug moge lijk weer zou spelen. Maar het is te snel gegaan. Anders had het misschien maar anderhalve maand ge duurd". Rijsbergen, die drie en een half seizoen geleden nog voor PEC Zwolle uitkwam, is een van de zeer weinige uit lage re regionen overgenomen spelers, die bij Feyenoord volledig is doorgebroken. Het feit dat de meeste anderen in De Kuip struikelden is vol gens Rijsbergen een kwestie vanmentaliteit. „Er zijn veel spelers met meer talent dan ik. Met m'n karakter ben ik er echter gekomen. Zo'n Kreuz heeft ook aanpassings problemen. Hij is een vrese lijk goede voetballer, maar mentaal niet erg sterk. Als je normaal doet, kom je er wel. Maar de meesten die bij Feyenoord komen denkeu dat ze dan in het walhalla zijn. Ze kunnen die sprong die ze gemaakt hebben niet verwerken. Ze denken dat ze wat bereikt hebben, omdat ze gekocht zijn. Maar dan begint het eigenlijk pas. En als ze dan een paar slechte westrijden spelen en er wordt over geschreven zijn ze afgebrand. Nogmaals, je moet gewoon doem, maar wel vreselijk brutaal zijn. Anders delf je het onderspit. Dan word je niet geaccepteerd in de groep. Ik heb me in het begin wat op de achtergrond gehouden. Maar het is nu zo dat ik als ik iets vind. ik het ook zeg". Of Rijsbergen nog lang bij Feyenoord zal blijven, zal af hangen van het feit in hoe verre de stadionclub tege moet wil komen aan de fi nanciële eisen, die de 22- jarige international, die wat contractzaken betreft ter zij de wordt gestaan door Car Coster en Pim van der Meent, binnenkort op tafel zal leggen. Rijsbergen is na melijk vast van plan de faam, die hij in Duitsland heeft verworven, ten gelde le maken. Rijsbergen, wiens verbintenis met Feyenoord aan het eind van dit seizoen afloopt: „Ik wilde kort na het wereldkampioenschap al over de financiën praten, maar die blessure heeft dat in de war gestuurd. Er kon moeilijk een gesprek plaats vinden, omdat niemand wist hoe het met die blessure af zou lopen. Nu ik weer terug ben, wil ik echter op korte termijn een onderhoud. Als ik met Feyenoord niet tot een akkoord kan komen, wil ik als er tenminste be langstelling is, maar dat mag je toch wel verwachten (Stuttgart heeft vorig seizoen al interesse getoond) aan het eind van het seizoen be slist naar een andere club. Het wordt nu tijd dat er geld verdiend wordt". HEIN GROOTHUIS (Van onze biljartmedewerker) GOIRLE Voor Louis Dal linga, de Zeeuwsch-Vlaamse biljarter bestaat de mogelijk heid dat hij mag uitkomen in de nationale finale kader 38-2 tweede klas kleinbiljart. Louis Dallinga verwezenlijkte deze mogelijkheid door tijdens de voorwedstrijden in café De Linde te Goirle 8 matchpunten en een gemiddelde van 15,53 te vergaren. Nestor Prudent Freyser, die ook in dit selecte gezelschap aantrad moest dui delijk capituleren voor de jeugd, want hij moest genoe- ADVERTENTIE) gen nemen met een laatste Ïilaats, maar toch nog met het raaie moyenne van 12,73. Winnaar van deze poule werd het Tiltourgse talent Frank van Pruyssen. Hij moest wei twee nederlagen in casseren tegen Louis Dallinga (er werd een dubbel rooster gespeeld), maar won zijn overige partijen bijzonder overtuigend, en kwam zodoen de tot het fraaie gemiddelde van 20 05- De jonge John van Tilburg viel toch wel wat te gen, ondanks dat hij bijzonder de serie Aligne beheerst. Hij demonstreerde zijn kunnen hiervan in de derde beurt van de partij tegen Freysser, toen hij een serie van 173 maakte. Niettemin had hij nog 18 beurten nodig om zijn partij te beëindigen. Louis Dallinga en van Pruyssen zullen, aldus de wedstrijdleiding in Goirle, hoogstwaarschijnlijk in de na tionale finale uitkomen, die op 9. 10, 11 en 12 januari ook in café De Linde te Goirle wordt gehouden. De eindstand van deze voor wedstrijden is resp 1 Franks van Pruyssen 8 1684 82 20.05 145, 2 Louis Dallinga 8 1475 15.53 126, 3 John van Tilburg 6 1395 13,72 173, 4 Prudent Freysrar 2 1362 107 12,73 78. Mooie Elix komt met nieuws. Fleurig nieuws. Speciaal voor u. Alle kans dat het een belangrijke rol gaat spelen in uw dagelijks leven.Vooropgesteld dat u weieens wat anders 2ou willen. Het leven van een automobilist mag niet saai worden, nietwaar? Welnu, Elix komt er wat aan doen. Nog heel even geduld! CHRYSLER NEDERLAND

de Stem | 1974 | | pagina 11